Атлетическа лига 2017 19.03 Класиране Момчета

  60 м. Момчета 2003 г   старт:13.40
            край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
  име и фамилия г. клуб Резултат серии Резултат финал точки
1 1 Никола Костадинов 2003 СК Олимпия Враца 8,93 7,80 10
2 182 Кристиан Гешев 2003 СКЛА Юлис-Е.Пелин 7,54 7,86 9
3 214 Алекс Иванов 2003 СК Олимпия Враца 8,32 8,02 8
4 144 Алекс Варадинов 2003 СК Левски-2016 7,76 8,26 7
5 12 Мартин Фильов  2003 КЛАС Костенец 8,76 8,50 6
6 145 Георги Давидков 2003 Приорити спорт 7,72 8,55 5
7 157 Григор Миленов 2003 СКЛА Хаммер-Трявна 7,80 9,01 4
  2 Явор Томов 2003 СКЛА Хаммер-Трявна   нест.  
  13 Юри Рейнардс 2003 Приорити спорт   нест.  

 

  60 м момчета 2004 г   старт:13.50  
          край:    
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат точки
1 248 Павел Шияков 2004 КЛАСА 8,17 8,13 10
2 256 Веселин Колев 2004 Надежда София 8,40 8,28 9
3 231 Стелян Мъглов 2004 КЛАСА 8,65 8,60 8
4 291 Бисер Младенов 2004 СКЛА Ивет Лалова 8,73 8,72 7
5 184 Велизар Янков  2004 СКЛА Юлис-Е.Пелин 9,00 9,15 5
6 3 Стефан Стефанов 2004 СКЛА Хаммер-Трявна 9,00 9,17 4
7 290 Кристиян Казашки 2004 СКЛА Ивет Лалова 9,25 9,20 3
8 158 Радостин Игнатов 2004 СК Левски-2016 9,28   2
9 120 Огнян Димитров 2004 Атлетик София 9,34   1
10 173 Петър Кандиларов 2004 Приорити спорт 9,35    
11 4 Мартин Деспотов 2004 СКЛА Хаммер-Трявна 9,40    
12 141 Галин Георгиев 2004 СК Олимпия Враца 9,90    
13 130 Николай Недков 2004 Маратон Ихтиман 10,00    
  111 Костадин Костов 2004 СК Галакси нест.    

 

  60 м момчета 2005 г   старт:11.40
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
1 296 Божидар Миланов 2005 СКЛА Ивет Лалова 7,77 10
2 188 Петър Симеонов 2005 СКЛА Юлис-Е.Пелин 8,40 9
3 187 Юлиан Христов 2005 СКЛА Юлис-Е.Пелин 9,20 8
4 342 Андреан Димитров 2005 Сливен 9,25 7
5 92 Николай Илиев 2005 ПД Пранджева 9,42 6
6 189 Ясен Благоев 2005 СКЛА Юлис-Е.Пелин 9,56 5
7 7 Виктор Стоянов 2005 СКЛА Хаммер-Трявна 10,34 4
  18 Алексей Петров 2005 Приорити спорт нест.  

 

  60 м  момчета 2006 г   старт:14.10  
          край:    
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
К име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат точки
1 85 Християн Георгиев 2006 Пранджева 8,84 8,66 10
2 232 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА 8,80 8,73 9
3 345 Иван Иванов 2006 Паудин 9,05 9,15 8
4 162 Станислав Колев 2006 СКЛА Хеброс Харманли 9,09 9,17 7
5 64 Виктор Кънев 2006 Академик София 9,23 9,38 6
6 301 Христиан Бонев 2006 СКЛА Ивет Лалова 9,52 9,60 5
7 21 Никола Попов 2006 Приорити спорт 9,47 9,67 4
8 193 Костадин Димитров 2006 СКЛА Юлис-Е.Пелин 9,51 9,68 3
9 211 Николай Илчев 2006 КЛАС Костенец 9,53   2
10 66 Тома Иванов  2006 Академик София 9,57   1
11 254 Еди Петков 2006 Славия 9,90    
12 68 Николай Йорданов 2006 Приорити спорт 10,02    
13 226 Калоян Павлов  2006 КЛАСА 10,04    
14 242 Георги Марков 2006 Тереза Маринова 10,05    
15 216 Светослав Данин 2006 КЛАС Костенец 10,32    
16 241 Даниел Марков 2006 Тереза Маринова 10,41    
17 9 Калоян Колев 2006 СКЛА Хаммер-Трявна 10,49    
18 22 Слав Живков 2006 Приорити спорт 12,87    
  20 Борис Паунов 2006 Приорити спорт нест.    
  65 Атанас Ибришимов 2006 Академик София нест.    
  63 Огнян Димитров  2006 Академик София нест.    

 

  60 м момчета 2007 г   старт:14.20  
          край:    
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
К име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат точки
1 56 Боян Иванов  2007 Академик София 9,06 9,10 10
2 58 Никола Николов  2007 Академик София 9,56 9,90 9
3 57 Николас  Тосков 2007 Академик София 9,44 9,93 8
4 338 Борис Паков 2007 АК Пълдин 9,43 9,94 7
5 322 Томас Валентинов 2007 СК Феникс 2004 9,51 9,99 6
6 336 Кристиан Зафиров 2007 Олимпия Враца 9,59 10,10 5
7 346 Александър Костадинов 2007 Приорити спорт 9,52 10,12 4
8 128 Малин Динев 2007 Маратон Ихтиман 9,48 нест.  
9 197 Георги Итов 2007 СКЛА Юлис-Е.Пелин 9,76   2
10 240 Стефан Стоянов 2007 Тереза Маринова 9,82   1
11 71 Никола Захов 2007 Приорити спорт 9,84    
12 29 Иван Ачкаканов 2007 Приорити спорт 10,02    
13 210 Лени Момчилов  2007 КЛАС Костенец 10,10    
14 198 Симеон Георгиев 2007 СКЛА Юлис-Е.Пелин 10,10    
15 127 Мартин Сивенов 2007 Маратон Ихтиман 10,13    
16 119 Йордан Стоянов 2007 Атлетик София 10,18    
17 344 Йоан Кантарски 2007 АК Пълдин 10,20    
18 164 Милко Александров 2007 СКЛА Хеброс Харманли 10,20    
19 343 Димитър Гиров 2007 АК Пълдин 10,20    
20 196 Християн Нейков 2007 СКЛА Юлис-Е.Пелин 10,28    
21 195 Димитър Илиев 2007 СКЛА Юлис-Е.Пелин 10,34    
22 310 Божидар Митов 2007 СКЛА Ивет Лалова 10,50    
23 30 Ивайло Загоров 2007 Приорити спорт 10,56    
24 137 Атанас Георгиев 2007 СК Олимпия Враца 10,92    
25 311 Георги Казаков 2007 СКЛА Ивет Лалова 11,00    

 

  60 м момчета 2008 г   старт:14.30ч/  
          край:    
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат точки
1 320 Томи Хаджийски 2008 СК Феникс 2004 9,40 9,49 10
2 314 Теодор Янков 2008 СКЛА Ивет Лалова 9,45 9,68 9
3 52 Константин Филипов 2008 Академик София 9,87 9,90 8
4 105 Валентин Шутев 2008 АК Пълдин 9,06 9,92 7
5 31 Борислав Дуков 2008 Приорити спорт 9,73 9,93 6
6 118 Александър Чешмеджиев 2008 Атлетик София 9,95 9,96 5
7 53 Илля Гариевич 2008 Академик София 9,90 10,00 4
8 126 Крис Раков 2008 Маратон Ихтиман 9,92 нест.  
9 315 Ангел Ярев 2008 СКЛА Ивет Лалова 9,96   2
10 33 Красимир Люцканов 2008 Приорити спорт 9,98   1
11 151 Борислав Стоичков 2008 СК Костенец 10,01    
12 167 Кристиан Кирилов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 10,02    
13 168 Николай Йорданов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 10,02    
14 11 Божидар Танев 2008 СКЛА Хаммер-Трявна 10,03    
15 328 Александър Стефанов 2008 Деймос спорт 10,04    
16 228 Мартин Трайков  2008 КЛАСА 10,13    
17 50 Веселин Бисерински  2008 Академик София 10,15    
18 32 Матей Йовчев 2008 Приорити спорт 10,28    
19 125 Християн Стайков 2008 Маратон Ихтиман 10,29    
20 200 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис-Е.Пелин 10,38    
21 51 Емил Григоров  2008 Академик София 10,41    
22 330 Никола Николов  2008 Деймос спорт 10,45    
23 81 Мартин Близнаков 2008 Пранджева 10,65    
24 302 Даниел Арсениев 2006 СКЛА Ивет Лалова 11,43    
25 329 Лъчезар Георгиев 2008 Деймос спорт 11,46    
26 227 Даниел Бахаров  2008 КЛАСА 11,50    
27 152 Александър Димитров 2008 СК Костенец 11,52    
28 150 Иван Иванов 2008 СК Костенец 11,59    
  73 Огнян Огнянов 2008 КЛАСА нест.    
  201 Теодор Тодоров 2008 СКЛА Юлис-Е.Пелин нест.    
  106 Теодор Христов 2008 АК Пълдин нест.    

 

  60 м момчета 2009 г и по малки   старт:14,40-/  
          край:    
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
К име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат точки
1 325 Теодор Каменов 2010 СК Славия 9,70 9,6 10
2 205 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис-Е.Пелин 9,80 9,76 9
3 74 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА 9,97 9,83 8
4 61 Марио Иванов 2009 Тереза Маринова 10,82 11,06 7
5 78 Васил Златанов 2009 Ива Пранджева 10,70 10,9 6
6 233 Борис Хаджитодоров 2009 КЛАСА 10,06 10,2 5
7 236 Борис Йорданов 2009 Тереза Маринова 10,45 10,6 4
8 207 Венцислав Димитров 2010 КЛАС Костенец 10,72 нест.  
9 321 Йоан Орозов 2009 СК Феникс 2004 10,87   2
10 319 Лазар Митов 2010 СКЛА Ивет Лалова 10,90   1
11 204 Мартин Стоянов 2009 СКЛА Юлис-Е.Пелин 10,95    
12 255 Мартин Петков 2009 Славия 10,96    
13 41 Георги Куматински 2010 Приорити спорт 10,97    
14 42 Димитър Мургин 2009 Приорити спорт 11,00    
15 122 Симеон Милчев 2009 Маратон Ихтиман 11,05    
16 209 Никола Момчилов 2009 КЛАС Костенец 11,12    
17 43 Мариан Славчев 2010 Приорити спорт 11,46    
18 132 Милен Николов 2010 СК Олимпия Враца 11,78    
19 235 Калоян Гюлвийски 2011 Тереза Маринова 12,05    
20 45 Даниел Севдин 2010 Приорити спорт 12,17    
21 75 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА 12,50    
22 44 Кристиян Баков 2010 Приорити спорт 12,56    
23 323 Николай Христов 2010 СКЛА Ивет Лалова 12,67    
24 159 Светослав Ценов 2011 СК Левски-2016 14,00    
  236 Борис Йорданов 2009 Тереза Маринова нест.    
  61 Марио Иванов 2009 Тереза Маринова нест.    
  121 Иван Цветанов 2010 Маратон Ихтиман нест.    
  40 Петър Белчев 2010 Приорити спорт нест.    

 

  60 м препят. момчета 2006-04 г   старт:12.40ч/
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
1 111 Костадинов Костов 2004 Галакси Пловдив 10,77 10
2 231 Стелян Мъглов 2004 КЛАСА 10,85 9
3 232 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА 11,15 8
4 158 Радостин Игнатов 2004 Левски 11.33 7
5 342 Адриан Димитров   Сливен 11,77 6
6 120 Огнян Димитров 2004 Атлетик 11,80 5
7 291 Бисер Младенов 2004   11,92 4
8 187 Юлиан Христов 2005 СКЛА Юлис-Е.Пелин 12,47 3

 

  скок на дължина от място момчета 2003 г старт;11.10
          край:  
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
1 182 Кристиан Гешев 2003 СКЛА Юлис-Е.Пелин 2,58 10
2 144 Никола Костадинов 2003 СК Олимпия Враца 2,38 9
3 214 Мартин Фильов  2003 КЛАС Костенец 2,33 8
4 12 Георги Давидков 2003 Приорити спорт 2,09 7
5 1 Григор Миленов 2003 СКЛА Хаммер-Трявна 1,83 6
  2 Явор Томов 2003 СКЛА Хаммер-Трявна нест.  
  13 Юри Рейнардс 2003 Приорити спорт нест.  

 

  скок на дължина от място момчета 2004 г старт;11.30
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
1 248 Павел Шияков 2004 КЛАСА 2,26 10
2 111 Костадин Костов 2004 СК Галакси 2,22 9
3 3 Стефан Стефанов 2004 СКЛА Хаммер-Трявна 2,12 8
4 95 Алекс Тафков 2004 Ива Пранджева 2,06 7
5 173 Петър Кандиларов 2004 Приорити спорт 2,04 6
6 4 Мартин Деспотов 2004 СКЛА Хаммер-Трявна 1,95 5
7 184 Велизар Янков  2004 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,93 4
8 141 Галин Георгиев 2004 СК Олимпия Враца 1,81 3
9 130 Николай Недков 2004 Маратон Ихтиман 1,75 2
  256 Веселин Колев 2004 Надежда София нест.  
  290 Кристиян Казашки 2004 СКЛА Ивет Лалова нест.  

 

  скок на дължина от място момчета 2005 г старт;11.50
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
1 188 Петър Симеонов 2005 СКЛА Юлис-Е.Пелин 2,17 10
2 342 Андриан Димитров 2005 Сливен 2,04 9
3 296 Божидар Миланов 2005 СКЛА Ивет Лалова 2,03 8
4 189 Ясен Благоев 2005 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,90 7
5 92 Николай Илиев 2005 Ива Пранджева 1,73 6
6 7 Виктор Стоянов 2005 СКЛА Хаммер-Трявна 1,54 5
  18 Алексей Петров 2005 Приорити спорт нест.  

 

  скок на дължина от място момчета 2006 г старт:12.10/
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
1 85 Християн Георгиев 2006 СК Пранджева 2,18 10
2 162 Станислав Колев 2006 СКЛА Хеброс Харманли 2,16 9
3 345 Иван Иванов 2006 Пълдин 1,94 8
4 211 Николай Илчев 2006 КЛАС Костенец 1,91 7
5 66 Тома Иванов  2006 Академик София 1,90 6
6 22 Слав Живков 2006 Приорити спорт 1,86 5
7 65 Виктор Кънев  2006 Академик София 1,86 4
8 21 Никола Попов 2006 Приорити спорт 1,85 3
9 193 Костадин Димитров 2006 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,76 2
10 301 Христиан Бонев 2006 СКЛА Ивет Лалова 1,74 1
11 254 Еди Петков 2006 Славия 1,69  
12 9 Калоян Колев 2006 СКЛА Хаммер-Трявна 1,68  
13 216 Светослав Данин 2006 КЛАС Костенец 1,64  
14 226 Калоян Павлов  2006 КЛАСА 1,64  
15 68 Николай Йорданов 2006 Приорити спорт 1,55  
16 241 Даниел Марков 2006 Тереза Маринова 1,50  
17 242 Георги Марков 2006 Тереза Маринова 1,50  
  20 Борис Паунов 2006 Приорити спорт нест.  
  63 Огнян Димитров  2006 Академик София нест.  
  64 Атанас Ибришимов  2006 Академик София нест.  

 

  скок на дължина от място момчета 2007 г старт:12.30/
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
1 336 Кристиян Георгиев 2007 СК Олимпия Враца 1,97 10
2 57 Николас  Тосков 2007 Академик София 1,91 9
3 56 Боян Иванов  2007 Академик София 1,85 8
4 29 Иван Ачкаканов 2007 Приорити спорт 1,84 7
5 164 Милко Александров 2007 СКЛА Хеброс Харманли 1,83 6
6 338 Борис Паков 2007 Пълдин 1,75 5
7 196 Християн Нейков 2007 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,72 4
8 210 Лени Момчилов 2007 КЛАС Костенец 1,72 3
9 311 Георги Казаков 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,72 2
10 58 Никола Николов  2007 Академик София 1,71 1
11 137 Атанас Георгиев 2007 СК Олимпия Враца 1,66  
12 322 Томас Валентинов 2007 СК Феникс 2004 1,66  
13 344 Йоан Кантарски 2007 Пълдин 1,65  
14 343 Димитър Гиров 2007 Пълдин 1,63  
15 119 Йордан Стоянов 2007 Атлетик София 1,61  
16 197 Георги Итов 2007 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,60  
17 240 Стефан Стоянов 2007 Тереза Маринова 1,60  
18 310 Божидар Митов 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,60  
19 127 Мартин Сивенов 2007 Маратон Ихтиман 1,59  
20 30 Ивайло Загоров 2007 Приорити спорт 1,53  
21 71 Никола Захов 2007 Приорити спорт 1,53  
22 195 Димитър Илиев 2007 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,46  
23 198 Симеон Георгиев 2007 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,45  
24 128 Малин Динев 2007 Маратон Ихтиман 1,37  
25 129 Жоро Славов 2007 Маратон Ихтиман 1,18  

 

  скок на дължина от място момчета 2008 г старт:12.50
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
1 31 Борислав Дуков 2008 Приорити спорт 1,83 10
2 314 Теодор Янков 2008 СКЛА Ивет Лалова 1,82 9
3 105 Валентин Шутев 2008 АК Пълдин 1,81 8
4 320 Томи Хаджийски 2008 СК Феникс 2004 1,78 7
5 167 Кристиан Кирилов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1,77 6
6 168 Николай Йорданов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1,75 5
7 328 Александър Стефанов 2008 Деймос спорт 1,71 4
8 33 Красимир Люцканов 2008 Приорити спорт 1,69 3
9 151 Борислав Стоичков 2008 СК Костенец 1,65 2
10 53 Илля Гариевич 2008 Академик София 1,64 1
11 81 Мартин Близнаков 2008 Пранджева 1,63  
12 50 Веселин Бисерински  2008 Академик София 1,62  
13 228 Мартин Трайков  2008 КЛАСА 1,62  
14 52 Константин Филипов 2008 Академик София 1,61  
15 51 Емил Григоров  2008 Академик София 1,58  
16 118 Александър Чешмеджиев 2008 Атлетик София 1,57  
17 200 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,57  
18 315 Ангел Ярев 2008 СКЛА Ивет Лалова 1,56  
19 227 Даниел Бахаров  2008 КЛАСА 1,53  
20 32 Матей Йовчев 2008 Приорити спорт 1,48  
21 302 Даниел Арсениев 2006 СКЛА Ивет Лалова 1,47  
22 150 Иван Иванов 2008 СК Костенец 1,45  
23 126 Крис Раков 2008 Маратон Ихтиман 1,41  
24 329 Лъчезар Георгиев 2008 Деймос спорт 1,41  
25 11 Божидар Танев 2008 СКЛА Хаммер-Трявна 1,39  
26 152 Александър Димитров 2008 СК Костенец 1,36  
27 125 Християн Стайков 2008 Маратон Ихтиман 1,35  
28 330 Никола Николов 2008 Деймос спорт 1,32  
  73 Огнян Огнянов 2008 КЛАСА нест.  
  106 Теодор Христов 2008 АК Пълдин нест.  
  124 Георги Кисимов 2008 Маратон Ихтиман нест.  
  201 Теодор Тодоров 2008 СКЛА Юлис-Е.Пелин нест.  

 

  скок на дължина от място момчета 2009 г и по малки старт:13.10
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
1 74 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА 1,75 10
2 205 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,68 9
3 236 Борис Йорданов 2009 Тереза Маринова 1,68 8
4 321 Йоан Орозов 2009 СК Феникс 2004 1,56 7
5 42 Димитър Мургин 2009 Приорити спорт 1,52 6
6 233 Борис Хаджитодоров 2009 КЛАСА 1,52 5
7 209 Никола Момчилов 2009 КЛАС Костенец 1,48 4
8 61 Марио Иванов 2009 Тереза Маринова 1,43 3
9 44 Кристиян Баков 2010 Приорити спорт 1,42 2
10 122 Симеон Милчев 2009 Маратон Ихтиман 1,40 1
11 319 Лазар Митов 2010 СКЛА Ивет Лалова 1,39  
12 78 Васил Златанов 2009 Ива Пранджева 1,38  
13 204 Мартин Стоянов 2009 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,38  
14 43 Мариан Славчев 2010 Приорити спорт 1,37  
15 41 Георги Куматински 2010 Приорити спорт 1,33  
16 45 Даниел Севдин 2010 Приорити спорт 1,28  
17 255 Мартин Петков 2009 Славия 1,28  
18 132 Милен Николов 2010 СК Олимпия Враца 1,27  
19 207 Венцислав Димитров 2010 КЛАС Костенец 1,27  
20 235 Калоян Гюлвийски 2011 Тереза Маринова 1,25  
21 75 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА 1,13  
  40 Петър Белчев 2010 Приорити спорт нест.  
  121 Иван Цветанов 2010 Маратон Ихтиман нест.  
  323 Николай Христов 2010 СКЛА Ивет Лалова нест.  
  325 Теодор Каменов 2010 СК Славия нест.  

 

  4х50 2006-2008 момчета   старт:15.10ч/
          край:  
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    първа серия        
1 64 Ибришимов   Академик 1 отбор 34,39  
  63 Димитров   Академик 1 отбор    
  53 Гаркевич   Академик 1 отбор    
  66 Иванов   Академик 1 отбор    
             
             
2 21 Захов   Приорити спорт 1 отбор 34,10  
  21 Попов   Приорити спорт 1 отбор    
  22 Живков   Приорити спорт 1 отбор    
  68 Йорданов   Приорити спорт 1 отбор    
             
3 310 Митов   СКЛА Ивет Лалова 33,49  
  314 Янков   СКЛА Ивет Лалова    
  315 Ярев   СКЛА Ивет Лалова    
  301 Бонев   СКЛА Ивет Лалова    
             
4 57 Тосков   Академик 2 отбор 32,10  
  65 Кънев   Академик 2 отбор    
  58 Николов   Академик 2 отбор    
  56 Иванов   Академик 2 отбор    
             
5   Кирилов   Хеброс Харманли 32,64  
    Йорданов   Хеброс Харманли    
    Александров   Хеброс Харманли    
    Колев   Хеброс Харманли    
             
6 33 Ачкаканов   Приорити спорт 2 отбор 36,62  
    Люцканов   Приорити спорт 2 отбор    
  30 Загоров   Приорити спорт 2 отбор    
  31 Дуков   Приорити спорт 2 отбор    
             
7   Димитров   Юлис Елин Пелин 34,65  
    Стоянов   Юлис Елин Пелин    
    Асенов   Юлис Елин Пелин    
    Йорданов   Юлис Елин Пелин    

 

  4х50 2006-2008 момчета  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
  име и фамилия резулт.
1 Академик 1 отбор 34,39
2 Приорити спорт 1 отбор 34,10
3 СКЛА Ивет Лалова 33,49
4 Академик 2 отбор 32,10
5 Хеброс Харманли 32,64
6 Приорити спорт 2 отбор 36,62
7 Юлис Елин Пелин 34,65

 

  4х100 2003-2005 момчета   старт:15.10ч/
          край:  
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    първа серия        
3   Янков   Юлис Елин Пелин 56,50  
    Христов   Юлис Елин Пелин    
    Симеонов   Юлис Елин Пелин    
    Гешев   Юлис Елин Пелин    
             
             
4   Казаков   СКЛА Ивет Лалова 60,14  
    Миланов   СКЛА Ивет Лалова    
    Казашки   СКЛА Ивет Лалова    
    Младенов   СКЛА Ивет Лалова    

 

  4х100 2003-2005 момчета    
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   край:  
  клуб г. резулт.  
1   Юлис Елин Пелин   56,50  
2   СКЛА Ивет Лалова   60,14