Атлетическа лига 2017 19.03 Класиране Момичета

  момичета 2003 г -60 метра   старт:13.45  
          край:    
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат точки
1 142 Михаела Миткова 2003 СК Олимпия Враца 8,08 8,07 10
2 180 Савина Станчева 2003 АЛСК Тракия-96 8,18 8,36 9
3 160 Анелия Асенова 2003 СКЛА Хеброс Харманли 8,19 8,63 8
4 181 Величка Чоплишка 2003 АЛСК Тракия-96 8,74 8,72 7
5 143 Теодора Вътова 2003 СК Олимпия Враца 8,75 8,76 6
6 280 Ани Шамкалова 2003 СК Здездите Петрич 9,20 9,13 5
7 154 Лусия Николова 2003 СК Левски-2016 9,21 9,15 4
8 183 Бела Иванова 2003 СКЛА Юлис-Е.Пелин 9,33 9,30 3
9 282 Мария Пазвантова 2003 СК Здездите Петрич 9,66   2
10 284 Силвия Стойкова 2003 СКЛА Ивет Лалова 9,80   1
11 247 Гергана Гъркова 2003 Тереза Маринова 9,82    
12 14 Аделина Карагйозова 2003 Приорити спорт 10,12    
13 281 Елена Вакадинова 2003 СК Здездите Петрич 10,14    
14 283 Християна Марвакова 2003 СК Здездите Петрич 10,15    

 

  60 метра момичета 2004 г   старт:13.55  
          край:    
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат точки
1 176 Мая Стоянова 2004 АЛСК Тракия-96 8,12 8,10 10
2 178 Веселина Димитрова 2004 АЛСК Тракия-96 8,17 8,32 9
3 288 Дарина Годинова  2004 СКЛА Ивет Лалова 8,60 8,60 8
4 153 Вени Търновелийска 2004 СК Левски-2016 8,53 8,61 7
5 285 Яна Казакова 2004 СКЛА Ивет Лалова 8,70 8,63 6
6 114 Илияна Цонова 2004 Атлетик София 8,79 9,09 5
7 115 Йоана Николова 2004 Атлетик София 8,61 10,10 4
8 340 Йоанна Стефанова 2004 Сливен 8,24 10,02 3
9 16 Анета Венкова 2004 Приорити спорт 8,85   2
10 140 Вяра Тодорова 2004 СК Олимпия Враца 8,99   1
11 93 Ивана Петрова 2004 Ива Пранджева 9,00    
12 186 Магдалена Димитрова 2004 СКЛА Юлис-Е.Пелин 9,00    
13 15 Мартина Милева 2004 Приорити спорт 9,02    
14 286 Михаела Христова 2004 СКЛА Ивет Лалова 9,06    
15 116 Силви Иванова 2004 Атлетик София 9,17    
16 213 Катерина Бухова 2004 КЛАС Костенец 9,18    
17 17 Стелиана Петкова 2004 Приорити спорт 9,20    
18 287 Стиляна Евтимова 2004 СКЛА Ивет Лалова 9,26    
19 94 Рая Лалова 2004 Ива Пранджева 9,28    
20 252 Калина Унджиева 2004 Надежда София 9,37    
21 249 Анжела Гърциянова 2004 КЛАСА 9,43    
22 185 Магдалена Здравкова 2004 СКЛА Юлис-Е.Пелин 9,57    
23 110 Симона Фурнаджиева 2004 СК Галакси 9,57    
24 212 Наталия Ангелкова 2004 КЛАС Костенец 9,58    
25 5 Ирина Буюклиева 2004 СКЛА Хаммер-Трявна 9,61    
26 279 Васи Якова 2004 СК Здездите Петрич 10,28    
27 278 Божидара Тупарева 2004 СК Здездите Петрич 10,31    
  108 Димана Чожгова 2004 СК Галакси нест.    
  277 Ивайла Георгиева 2004 СК Здездите Петрич нест.    
  289 Лара Иванова 2004 СКЛА Ивет Лалова нест.    
  109 Сиана Ангелова 2004 СК Галакси нест.    
  179 Симона Попова 2004 АЛСК Тракия-96 нест.    

 

  60м момичета 2005 г    старт:14.05/  
          край:    
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
К име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат точки
1 250 Никол Георгиева 2005 Надежда София 8,54 8,65 10
2 294 Яна Ивкова 2005 СКЛА Ивет Лалова 8,65 8,82 9
3 90 Благородна Вардева 2005 Ива Пранджева 9,00 8,83 8
4 88 Маргарита Костадинова 2005 Ива Пранджева 8,95 9,04 7
5 117 Елена Петкова 2005 Атлетик София 8,97 9,05 6
6 190 Марияна Недялкова 2005 СКЛА Юлис-Е.Пелин 8,78 9,07 5
7 87 Пламена Чакърова 2005 Ива Пранджева 8,95 9,09 4
8 86 Ива Кушинова 2005 Ива Пранджева 8,99 9,15 3
9 253 Ния Петрова 2005 СЛАК Дунав 9,01   2
10 89 Мария Маджарова 2005 Ива Пранджева 9,08   1
11 292 Катрин Сърбова 2005 СКЛА Ивет Лалова 9,10    
12 91 Полина Ряпова 2005 Ива Пранджева 9,20    
13 289 Лора Иванова 2005 СКЛА Ивет Лалова 9,20    
14 191 Дарина Зайкова 2005 СКЛА Юлис-Е.Пелин 9,40    
15 274 Ния Еди Макориг 2005 СК Здездите Петрич 9,40    
16 251 Красимира Борисова 2005 Надежда София 9,43    
17 275 Люси Денишева 2005 СК Здездите Петрич 9,49    
18 19 Елиза Раднева 2005 Приорити спорт 9,65    
19 220 Вероника Божинова 2005 отбор София 9,70    
20 139 Никол Илиева 2005 СК Олимпия Враца 9,91    
21 8 Елеонора Николова 2005 СКЛА Хаммер-Трявна 10,13    
24 230 Йоана Иванова 2005 КЛАСА 10,13    
25 293 Антония Маринова 2005 СКЛА Ивет Лалова 10,19    
26 295 София Горанова 2005 СКЛА Ивет Лалова 10,23    
27 2 Яна Йорданова 2005 Хамер Трявна 10,35    
28 276 Дани Драгнева 2005 СК Здездите Петрич 10,76    
29 192 Никол Нейкова 2005 СКЛА Юлис-Е.Пелин 10,76    
30 334 Николета Сарийска 2005 Деймос спорт 11,78    
  156 Алекс Георгиева 2005 СК Левски-2016 нест.    
  155 Даниела Хаджийска 2005 СК Левски-2016 нест.    
  246 Йоана Петкова 2005 Тереза Маринова нест.    
  161 Стела Гешева 2005 СКЛА Хеброс Харманли нест.    
  6 Яна Йорданова 2005 СКЛА Хаммер-Трявна нест.    

 

  60 м момичета 2006  г   старт:14.15  
          край:    
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
К име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат точки
1 84 Петя Бозукова 2006 Ива Пранджева 9,18 8,82 10
2 265 Никол Ангелова 2006 СК Здездите Петрич 8,95 9,09 9
3 112 Мария Кръстева 2006 СК Галакси 9,03 9,23 8
4 225 Марта Бахарова  2006 КЛАСА 9,22 9,27 7
5 103 Дениз Иванова 2006 АК Пълдин 9,20 9,32 6
6 104 Мирослава Илиева 2006 АК Пълдин 9,29 9,53 5
7 175 Лора Василева 2006 АЛСК Тракия-96 9,08 9,59 4
8 24 Мадлен Маринова 2006 Приорити спорт 9,17 9,6 3
9 297 Алексана Петкова 2006 СКЛА Ивет Лалова 9,37   2
10 298 Ния Иванова 2006 СКЛА Ивет Лалова 9,48   1
11 244 Елеонора Иванова 2006 Тереза Маринова 9,64    
12 224 Яна Стоева  2006 КЛАСА 9,68    
13 341 Елена Аргирова 2006 Сливен 9,70    
14 266 Любомира Ангелова 2006 СК Здездите Петрич 9,71    
15 67 Александра Иванова  2006 Академик София 9,73    
16 83 Елеонора Божинова 2006 Ива Пранджева 9,82    
17 163 Ирен Саръбоюкова 2006 СКЛА Хеброс Харманли 9,83    
18 300 Габриела Захариева 2006 СКЛА Ивет Лалова 9,85    
19 23 Ивайла Главурова 2006 Приорити спорт 9,85    
20 194 Виктория Петрова 2006 СКЛА Юлис-Е.Пелин 10,01    
21 267 Мария Борисова 2006 СК Здездите Петрич 10,04    
22 272 Марина Брънкин 2006 СК Здездите Петрич 10,07    
23 333 София Димитрова 2006 Деймос спорт 10,39    
24 243 Михаела Ралчева 2006 Тереза Маринова 10,47    
25 299 Мартина Галева 2006 СКЛА Ивет Лалова 10,62    
26 245 Мадлен Димитрова 2006 Тереза Маринова 10,72    
27 269 Елена Дюлгерова 2006 СК Здездите Петрич 11,16    
28 271 Кристина Петкова 2006 СК Здездите Петрич 11,41    
29 263 Николая Каракашева 2006 СК Здездите Петрич 11,69    
30 273 Лиляна Дончева 2006 СК Здездите Петрич 11,80    
31 270 Цветелина Божанина 2006 СК Здездите Петрич 11,88    
32 222 Стефания Тасева 2006 Приорити спорт 11,94    
  264 Деница Христова 2006 СК Здездите Петрич нест.    
  268 Милена Тудакова 2006 СК Здездите Петрич нест.    
  85 Християн Георгиев 2006 Ива Пранджева нест.    

 

  60 м момичета 2007 г   старт:14.25  
          край:    
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат точки
1 165 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс Харманли 8,91 9,00 10
2 107 Лилия Димитрова 2007 СКЛА Тракия 9,38 9,34 9
3 82 Радина Величкова 2007 Ива Пранджева 8,92 9,36 8
4 25 Анжелика Чаушева 2007 Приорити спорт 9,15 9,38 7
5 305 Анна Миланова 2007 СКЛА Ивет Лалова 9,20 9,39 6
6 113 Екатерина Йонова 2007 СК Галакси 9,07 9,6 5
7 62 Сияна Бръмбарова  2007 Академик София 9,15 9,69 4
8 102 Дебора Делчева 2007 АК Пълдин 9,22 9,71 3
9 229 Рада Хаджитодорова 2007 КЛАСА 9,75   2
10 306 Дарена Петрова 2007 СКЛА Ивет Лалова 9,80   1
11 59 Иляйда Нурулоова  2007 Академик София 9,82    
12 331 Вяра Господинова 2007 Деймос спорт 9,92    
13 304 Ивелина Димитрова 2007 СКЛА Ивет Лалова 10,00    
14 307 Алина Петева 2007 СКЛА Ивет Лалова 10,01    
15 138 Александра Драганова 2007 СК Олимпия Враца 10,04    
16 101 Нели Пенчева 2007 АК Пълдин 10,08    
17 60 Константина Семерджиева 2007 Академик София 10,17    
18 303 Мария Тодорова 2007 СКЛА Ивет Лалова 10,18    
19 28 Мария Пашалийска 2007 Приорити спорт 10,20    
20 166 Тихомира Демирева 2007 СКЛА Хеброс Харманли 10,28    
21 146 Сиана Стойкова 2007 СК Костенец 10,34    
22 332 Александра Илиева 2007 Деймос спорт 10,45    
23 308 Анастасия Николчева 2007 СКЛА Ивет Лалова 10,50    
24 147 Габриела Пергелова 2007 СК Костенец 10,53    
25 309 Александра Янъкова 2007 СКЛА Ивет Лалова 10,58    
26 70 Аксиния Стойчева 2007 Приорити спорт 10,59    
27 10 Ния Митова 2007 СКЛА Хаммер-Трявна 11,00    
28 262 Мария Вълина  2007 СК Здездите Петрич 11,62    
29 26 Мария Мургина 2007 Приорити спорт 11,64    
30 199 Росица Ангелова 2007 СКЛА Юлис-Е.Пелин 11,88    
  27 Ливия Димитрова 2007 Приорити спорт нест.    

 

  60 м момичета 2008 г   старт:12.50/
          край:    
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
К име и фамилия г. клуб Резултат серии Финален резултат точки
1 34 Калина Георгиева 2008 Приорити спорт 9,38 9,44 10
2 80 Диана Ангалова 2008 Ива Пранджева 9,62 9,72 9
3 170 Йоана Тръндева 2008 СКЛА Хеброс Харманли 9,60 9,73 8
4 35 Ема Иванова 2008 Приорити спорт 9,73 9,90 7
5 339 Карина Димитрова 2008 Сливен 10,09 9,91 6
6 72 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА 9,90 10,02 5
7 312 Емилия Панайотова 2008 СКЛА Ивет Лалова 10,12 10,34 4
8 76 Бояна Георгиева 2008 Приорити спорт 10,10 10,53 3
9 79 Теодора Ряпова 2008 Ива Пранджева 10,12   2
10 54 Десислава Каркадакова  2008 Академик София 10,14   0,5
11 169 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс Харманли 10,14   0,5
12 171 Десислава Георгиева 2008 СКЛА Хеброс Харманли 10,16    
13 136 Вяра Гуновска  2008 СК Олимпия Враца 10,17    
14 239 Симона Златковска 2008 Тереза Маринова 10,20    
15 55 Кристи Хрисова 2008 Академик София 10,31    
16 258 Снежана Белчева 2008 СК Здездите Петрич 10,33    
17 98 Карин Тончева 2008 АК Пълдин 10,39    
18 313 Калина Колева 2008 СКЛА Ивет Лалова 10,45    
19 174 Михаела Терзиева 2008 АЛСК Тракия-96 10,45    
20 36 Моника Панталеева 2008 Приорити спорт 10,51    
21 100 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин 10,57    
22 238 Ния Трендафилова 2008 Тереза Маринова 10,63    
23 69 Калина Стойкова 2008 Приорити спорт 10,84    
24 99 Никол Тончева 2008 АК Пълдин 10,84    
25 217 Кремена Димитрова 2008 НЕФТЯНИК 10,97    
26 324 Рея Рачева 2008 СКЛА Ивет Лалова 11,04    
27 260 Елена Шикова 2008 СК Здездите Петрич 11,20    
28 203 Карина Ангелова 2008 СКЛА Юлис-Е.Пелин 11,30    
29 123 Катерина Андонова 2008 Маратон Ихтиман 11,32    
30 135 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия Враца 11,55    
31 133 Цвета Николова 2008 СК Олимпия Враца 11,55    
32 202 Никол Николова 2008 СКЛА Юлис-Е.Пелин 11,69    
33 148 Анна-Мария Радева 2008 СК Костенец 11,81    
34 223 Адрияна Георгиева 2008 СК Костенец 11,97    
35 365 София Борисова 2008 Приорити спорт 12,18    
36 261 Вероника Тренчева 2008 СК Здездите Петрич 12,55    
  259 Александра Порлидалиева 2008 СК Здездите Петрич нест.    
  237 Дияна Карапенчева 2008 Тереза Маринова нест.    
  81 Мартин Близнаков 2008 Ива Пранджева нест.    
  134 Никол Лазарова 2008 СК Олимпия Враца нест.    

 

  60  м момичета 2009 и по малки   старт:14.45  
          край:    
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
К име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат точки
1 49 Евгения Стоименова  2009 Академик София 11,50 10,00 10
2 316 Еленда Джоунс 2009 СКЛА Ивет Лалова 10,15 10,01 9
3 172 Христиана Налбантова 2009 СКЛА Хеброс Харманли 10,24 10,13 8
4 47 Ада Юнер  2010 Академик София 10,94 10,89 7
5 337 Паулина Стайкова 2009 Галакси 11,50 11,01 6
6 46 Карин Семерджиева  2010 Академик София 11,20 11,40 5
7 318 Емма Бонева 2009 СКЛА Ивет Лалова 11,07 11,50 4
8 38 Николая Палазова 2009 Приорити спорт 10,75 11,55 3
9 39 Цветомира Чипева 2009 Приорити спорт 11,16 11,59 2
10 215 Ана Миликина  2009 КЛАС Костенец 11,59   1
11 97 Валерия Няголова 2009 АК Пълдин 11,84    
12 206 Елена Благоева 2009 СКЛА Юлис-Е.Пелин 12,19    
13 48 Маргарита Димитрова  2009 Академик София 12,20    
14 96 Симона Иванова 2010 АК Пълдин 12,22    
15 77 Габриела Ряпова 2010 Ива Пранджева 12,35    
16 221 Анастасия Тасева 2010 Приорити спорт 12,40    
17 219 Калина Стoйкова 2009 отбор София 12,41    
18 234 Яна Иванова 2010 КЛАСА 12,63    
19 326 Аглая Тодорова 2009 отбор София 13,15    
20 317 Александра Златанова 2011 СКЛА Ивет Лалова 14,17    
21 131 Елена Мончовска 2011 СК Олимпия Враца 14,26    
22 327 Кристина Илиева 2011 Деймос спорт 14,27    
  257 Марта Йовчева 2011 СК Здездите Петрич нест.    

 

  60 м препят.момичета 2003 г   старт:12.30/
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
1 142 Михаела Миткова 2003 СК Олимпия Враца 10,80 10
2 181 Величка Чоплишка 2003 АЛСК Тракия-96 11,44 9

 

  60 м препят.момичета 2006-04 г   старт:12.20
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
1 177 Пламена Тосева 2004 АЛСК Тракия-96 10,02 10
2 176 Мая Стоянова 2004 АЛСК Тракия-96 10,51 9
3 16 Анета Венкова 2004 Приорити спорт 10,62 7,5
4 285 Яна Казакова 2004 СКЛА Ивет Лалова 10,62 7,5
5 153 Вени Търновелийска 2004 СК Левски-2016 10,71 6
6 288 Дарина Годинова  2004 СКЛА Ивет Лалова 10,90 5
7 93 Ивана Петрова 2004 Ива Пранджева 10,93 4
8 87 Пламена Чакърова 2005 Ива Пранджева 11,30 3
9 294 Яна Ивкова 2005 СКЛА Ивет Лалова 11,43 2
10 110 Симона Фурнаджиева 2004 Галакси ПВ 11,81 1
11 116 Силви Иванова 2004 Атлетик София 12,00  
12 17 Стелиана Петкова 2004 Приорити спорт 11,92  
13 286 Михаела Христова 2004 СКЛА Ивет Лалова 12,69  
14 86 Ива Кушинова 2005 Ива Пранджева 12,70  
15 230 Йоана Иванова 2005 КЛАСА нест.  
16 295 София Горанова 2005 СКЛА Ивет Лалова нест.  
17 24 Мадлен Маринова 2006 Приорити спорт 13,39  
18 117 Елена Петкова 2005 Атлетик София 12,90  
19 293 Антония Маринова 2005 СКЛА Ивет Лалова 13,90  
20 108 Димана Чожгова 2004 Галакси ПВ 12,65  
21 109 Сиана Ангелова 2004 Галакси ПВ 13,70  

 

  скок на дължина от място момичета 2003 г 2003  старт:11.20/
          край:  
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
1 160 Анелия Асенова 2003 СКЛА Хеброс Харманли 2,33 10
2 180 Савина Станчева 2003 АЛСК Тракия-96 2,08 9
3 143 Теодора Вътова 2003 СК Олимпия Враца 2,08 8
4 280 Ани Шамкалова 2003 СК Здездите Петрич 2,05 7
5 281 Елена Вакадинова 2003 СК Здездите Петрич 1,95 6
6 283 Християна Марвакова 2003 СК Здездите Петрич 1,80 5
7 282 Мария Пазвантова 2003 СК Здездите Петрич 1,75 4
8 14 Аделина Карагйозова 2003 Приорити спорт 1,62 3
9 247 Гергана Гъркова 2003 Тереза Маринова 1,60 2
  154 Лусия Николова 2003 СК Левски-2016 нест.  
  183 Бела Иванова 2003 СКЛА Юлис-Е.Пелин нест.  
  284 Силвия Стойкова 2003 СКЛА Ивет Лалова нест.  

 

  скок дължина от място момичета 2004 г старт:11.40/
          край:  
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
             
             
1 178 Веселина Димитрова 2004 АЛСК Тракия-96 2,30 10
2 177 Пламена Тосева 2004 АЛСК Тракия-96 2,25 9
3 115 Йоана Николова 2004 Атлетик София 2,22 8
4 94 Рая Лалова 2004 Ива Пранджева 2,15 7
5 108 Димана Чожгова 2004 СК Галакси 2,10 6
6 186 Магдалена Димитрова 2004 СКЛА Юлис-Е.Пелин 2,10 5
7 140 Вяра Тодорова 2004 СК Олимпия Враца 2,06 4
8 114 Илияна Цонова 2004 Атлетик София 2,04 3
9 340 Йоанна Стефанова 2004 Сливен 2,04 2
10 252 Калина Унджиева 2004 Надежда София 2,02 1
11 109 Сиана Ангелова 2004 СК Галакси 2,00  
12 287 Стиляна Евтимова 2004 СКЛА Ивет Лалова 2,00  
13 212 Наталия Ангелкова 2004 КЛАС Костенец 1,98  
14 185 Магдалена Здравкова 2004 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,97  
15 213 Катерина Бухова 2004 Костенец 1,96  
16 249 Анжела Гърциянова 2004 КЛАСА 1,95  
17 5 Ирина Буюклиева 2004 СКЛА Хаммер-Трявна 1,88  
18 15 Мартина Милева 2004 Приорити спорт 1,80  
19 279 Васи Якова 2004 СК Здездите Петрич 1,80  
20 278 Божидара Тупарева 2004 СК Здездите Петрич 1,55  
  110 Симона Фурнаджиева 2004 СК Галакси нест.  
  179 Симона Попова 2004 АЛСК Тракия-96 нест.  
  248 Павел Шияков 2004 КЛАСА нест.  
  277 Ивайла Георгиева 2004 СК Здездите Петрич нест.  

 

  скок на дължина от място момичета 2005 г старт:12.00/
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
1 250 Никол Георгиева 2005 Надежда София 2,26 10
2 253 Ния Петрова 2005 СЛАК Дунав 2,18 9
3 190 Марияна Недялкова 2005 СКЛА Юлис-Е.Пелин 2,12 8
4 251 Красимира Борисова 2005 Надежда София 2,10 7
5 88 Маргарита Костадинова 2005 Ива Пранджева 2,10 6
6 289 Лара Иванова 2005 Ивет Лалова 1,98 5
7 90 Благородна Вардева 2005 Ива Пранджева 1,97 4
8 19 Елиза Раднева 2005 Приорити спорт 1,96 3
9 91 Полина Ряпова 2005 Ива Пранджева 1,95 2
10 275 Люси Денишева 2005 СК Здездите Петрич 1,93 1
11 292 Катрин Сърбова 2005 СКЛА Ивет Лалова 1,90  
12 89 Мария Маджарова 2005 Ива Пранджева 1,88  
12 274 Ния Еди Макориг 2005 СК Здездите Петрич 1,88  
14 139 Никол Илиева 2005 СК Олимпия Враца 1,88  
15 191 Дарина Зайкова 2005 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,80  
15 230 Йоана Иванова 2005 КЛАСА 1,80  
17 220 Вероника Божинова 2005 отбор София 1,80  
18 246 Йоана Петкова 2005 Тереза Маринова 1,80  
19 8 Елеонора Николова 2005 СКЛА Хаммер-Трявна 1,70  
20 6 Яна Йорданова 2005 СКЛА Хаммер-Трявна 1,70  
21 192 Никол Нейкова 2005 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,56  
22 295 София Григорова 2005 Ивет Лалова 1,55  
23 334 Николета Сарийска 2005 Деймос спорт 1,50  
24 276 Дани Драгнева 2005 СК Здездите Петрич 1,35  
  155 Даниела Хаджийска 2005 СК Левски-2016 нест.  
  156 Алекс Георгиева 2005 СК Левски-2016 нест.  
  161 Стела Гешева 2005 СКЛА Хеброс Харманли нест.  
  294 Яна Ивкова 2005 СКЛА Ивет Лалова нест.  

 

  скок на дължина момичета2006 г   старт:12.20
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
1 84 Петя Бозукова 2006 Ива Пранджева 2,12 10
2 265 Никол Ангелова 2006 СК Здездите Петрич 2,12 9
3 104 Мирослава Илиева 2006 АК Пълдин 2,04 8
4 341 Елена Аргирова 2006 Сливен 2,01 7
5 298 Ния Иванова 2006 СКЛА Ивет Лалова 1,95 6
6 225 Марта Бахарова  2006 КЛАСА 1,95 5
7 83 Елеонора Божинова 2006 Ива Пранджева 1,93 4
8 103 Дениз Иванова 2006 АК Пълдин 1,90 3
9 224 Яна Стоева  2006 КЛАСА 1,90 2
10 112 Мария Кръстева 2006 СК Галакси 1,88 1
11 266 Любомира Ангелова 2006 СК Здездите Петрич 1,88  
12 175 Лора Василева 2006 АЛСК Тракия-96 1,83  
13 23 Ивайла Главурова 2006 Приорити спорт 1,80  
14 163 Ирен Саръбоюкова 2006 СКЛА Хеброс Харманли 1,75  
15 67 Александра Иванова  2006 Академик София 1,72  
16 194 Виктория Петрова 2006 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,72  
17 244 Елеонора Иванова 2006 Тереза Маринова 1,70  
18 300 Габриела Захариева 2006 СКЛА Ивет Лалова 1,67  
19 243 Михаела Ралчева 2006 Тереза Маринова 1,65  
20 267 Мария Борисова 2006 СК Здездите Петрич 1,55  
21 272 Марина Брънкин 2006 СК Здездите Петрич 1,53  
22 245 Мадлен Димитрова 2006 Тереза Маринова 1,52  
23 263 Николая Каракашева 2006 СК Здездите Петрич 1,48  
24 273 Лиляна Дончева 2006 СК Здездите Петрич 1,46  
25 270 Цветелина Божанина 2006 СК Здездите Петрич 1,45  
26 269 Елена Дюлгерова 2006 СК Здездите Петрич 1,45  
27 271 Кристина Петкова 2006 СК Здездите Петрич 1,40  
27 333 София Димитрова 2006 Деймос спорт 1,40  
  85 Християн Георгиев 2006 Ива Пранджева нест.  
  222 Стефания Тасева 2006 Приорити спорт нест.  
  264 Деница Христова 2006 СК Здездите Петрич нест.  
  268 Милена Тудакова 2006 СК Здездите Петрич нест.  
  297 Алексана Петкова 2006 СКЛА Ивет Лалова нест.  
  299 Мартина Галева 2006 СКЛА Ивет Лалова нест.  

 

 

  скок на дължина от място момичета 2007 г   старт:12.40
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
1 25 Анжелика Чаушева 2007 Приорити спорт 2,00 10
2 102 Дебора Делчева 2007 АК Пълдин 1,91 9
3 62 Сияна Бръмбарова  2007 Академик София 1,90 8
4 165 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс Харманли 1,85 7
5 107 Лилия Димитрова 2007 СКЛА Тракия 1,85 6
6 113 Екатерина Йонова 2007 СК Галакси 1,85 5
7 166 Тихомира Демирева 2007 СКЛА Хеброс Харманли 1,80 4
8 82 Радина Величкова 2007 Ива Пранджева 1,80 3
9 305 Анна Миланова 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,80 2
10 306 Дарена Петрова 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,74 1
11 229 Рада Хаджитодорова 2007 КЛАСА 1,73  
12 59 Иляйда Нурулоова  2007 Академик София 1,70  
13 101 Нели Пенчева 2007 АК Пълдин 1,65  
14 307 Алина Петева 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,65  
15 331 Вяра Господинова 2007 Деймос спорт 1,65  
16 60 Константина Семерджиева 2007 Академик София 1,63  
17 332 Александра Илиева 2007 Деймос спорт 1,62  
18 10 Ния Митова 2007 СКЛА Хаммер-Трявна 1,55  
19 308 Анастасия Николчева 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,55  
20 138 Александра Драганова 2007 СК Олимпия Враца 1,52  
21 70 Аксиния Стойчева 2007 Приорити спорт 1,48  
22 262 Мария Вълина  2007 СК Здездите Петрич 1,47  
23 147 Габриела Пергелова 2007 СК Костенец 1,46  
24 146 Сиана Стойкова 2007 СК Костенец 1,45  
25 304 Ивелина Димитрова 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,40  
26 309 Александра Янъкова 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,40  
27 199 Росица Ангелова 2007 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,35  
28 303 Мария Тодорова 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,35  
29 28 Мария Пашалийска 2007 Приорити спорт 1,30  
  26 Мария Мургина 2007 Приорити спорт нест.  
  27 Ливия Димитрова 2007 Приорити спорт нест.  

 

  скок на дължина от място момичета 2008 г старт;13.00ч
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
1 339 Карина Цончева 2008 Сливен 1,90 10
2 54 Десислава Каркадакова  2008 Академик София 1,80 9
3 35 Ема Иванова 2008 Приорити спорт 1,80 8
4 169 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1,78 7
5 34 Калина Георгиева 2008 Приорити спорт 1,72 6
6 55 Кристи Хрисова 2008 Академик София 1,70 5
7 72 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА 1,70 4
8 76 Бояна Георгиева 2008 Приорити спорт 1,70 3
9 170 Йоана Тръндева 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1,68 2
10 80 Диана Ангалова 2008 Ива Пранджева 1,68 1
11 98 Карин Тончева 2008 АК Пълдин 1,65  
11 36 Моника Панталеева 2008 Приорити спорт 1,65  
13 174 Михаела Терзиева 2008 АЛСК Тракия-96 1,65  
14 69 Калина Стойкова 2008 Приорити спорт 1,63  
15 79 Теодора Ряпова 2008 Ива Пранджева 1,60  
16 238 Ния Трендафилова 2008 Тереза Маринова 1,60  
17 171 Десислава Георгиева 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1,60  
18 258 Снежана Белчева 2008 СК Здездите Петрич 1,60  
19 99 Никол Тончева 2008 АК Пълдин 1,58  
20 100 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин 1,52  
21 133 Цвета Николова 2008 СК Олимпия Враца 1,50  
22 136 Вяра Гуновска  2008 СК Олимпия Враца 1,50  
23 313 Калина Колева 2008 СКЛА Ивет Лалова 1,50  
24 312 Емилия Панайотова 2008 СКЛА Ивет Лалова 1,50  
25 239 Симона Златковска 2008 Тереза Маринова 1,40  
26 324 Рея Рачева 2008 СКЛА Ивет Лалова 1,40  
27 223 Адрияна Георгиева 2008 СК Костенец 1,40  
28 203 Карина Ангелова 2008 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,38  
29 135 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия Враца 1,34  
30 148 Анна-Мария Радева 2008 СК Костенец 1,30  
31 37 София Борисова 2008 Приорити спорт 1,30  
31 260 Елена Шикова 2008 СК Здездите Петрич 1,30  
33 123 Катерина Андонова 2008 Маратон Ихтиман 1,30  
34 202 Никол Николова 2008 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,20  
35 261 Вероника Тренчева 2008 СК Здездите Петрич 1,10  
  134 Никол Лазарова 2008 СК Олимпия Враца нест.  
  217 Кремена Димитрова 2008 НЕФТЯНИК нест.  
  237 Дияна Карапенчева 2008 Тереза Маринова нест.  
  259 Александра Порлидалиева 2008 СК Здездите Петрич нест.  

 

  скок на дължина от място момичета 2009 и по малки  
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
1 172 Христиана Налбантова 2009 СКЛА Хеброс Харманли 1,77 10
2 49 Евгения Стоименова  2009 Академик София 1,70 9
3 316 Еленда Джоунс 2009 СКЛА Ивет Лалова 1,53 8
4 38 Николая Палазова 2009 Приорити спорт 1,50 7
5 318 Емма Бонева 2009 СКЛА Ивет Лалова 1,45 6
6 96 Симона Иванова 2010 АК Пълдин 1,44 5
7 206 Елена Благоева 2009 СКЛА Юлис-Е.Пелин 1,40 3,5
7 337 Паулина Стайкова 2009 Галакси Пд 1,40 3,5
9 39 Цветомира Чипева 2009 Приорити спорт 1,40 2
10 46 Карин Семерджиева  2010 Академик София 1,40 1
11 215 Ана Миликина  2009 КЛАС Костенец 1,35  
12 48 Маргарита Димитрова  2009 Академик София 1,35  
13 77 Габриела Ряпова 2010 Ива Пранджева 1,30  
14 47 Ада Юнер  2010 Академик София 1,20  
15 234 Яна Иванова 2010 КЛАСА 1,20  
16 97 Валерия Няголова 2009 АК Пълдин 1,20  
17 317 Александра Златанова 2011 СКЛА Ивет Лалова 1,10  
18 327 Кристина Илиева 2011 Деймос спорт 0,97  
19 131 Елена Мончовска 2011 СК Олимпия Враца 0,90  
  159 Светослав Ценов 2011 СК Левски-2016 нест.  
  219 Калина Стайкова 2009 отбор София нест.  
  221 Анастасия Тасева 2010 Приорити спорт нест.  
  257 Марта Йовчева 2011 СК Здездите Петрич нест.  
  326 Аглая Тодорова 2009 отбор София нест.  

 

4х50 2006-2008 момичета   старт:15.20ч/
        край:  
име и фамилия г. клуб резулт.  
  първа серия        
  Милева   Харманли 34,80  
  Саръбоюкова   Харманли    
  Демирева   Харманли    
  Георгиева   Харманли    
           
67 Иванова   Академик  1 отбор 32,64  
59 Нурулова   Академик  1 отбор    
60 Семерджиева   Академик  1 отбор    
92 Бръмбърова   Академик  1 отбор    
           
24 Маринова   Приорити спорт 1 отбор 33,18  
25 Чаушева   Приорити спорт 1 отбор    
34 Георгиева   Приорити спорт 1 отбор    
35 Иванова   Приорити спорт 1 отбор    
           
306 Петрова   СКЛА Ивет Лалова  31,62  
297 Петкова   СКЛА Ивет Лалова     
305 Миланова   СКЛА Ивет Лалова     
298 Иванова   СКЛА Ивет Лалова     
           
  Ангелова   Звездите Петрич 33,61  
  Бръклин   Звездите Петрич    
  Борисова   Звездите Петрич    
  Ангелова   Звездите Петрич    
           
23 Главурова   Приорити спорт 2 отбор 36,22  
28 Лашалийска   Приорити спорт 2 отбор    
36 Панталеева   Приорити спорт 2 отбор    
26 Георгиева   Приорити спорт 2 отбор    
           
  втора серия        
80 Ангелова   Пранджева 32,52  
84 Бозукова   Пранджева    
83 Божинова   Пранджева    
82 Величкова   Пранджева    
           
69 Стойлова   Приорити спорт 3 отбор 39,62  
39 Чипева   Приорити спорт 3 отбор    
38 Палазова   Приорити спорт 3 отбор    
36 Мургина   Приорити спорт 3 отбор    
           
49 Стойменова   Академик 2 отбор 37,75  
54 Каракадакова   Академик 2 отбор    
55 Христова   Академик 2 отбор    
48 Димитрова   Академик 2 отбор    

 

  4х50 2006-2008 момичета  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ край:  
  клуб резулт.  
1   Харманли 34,80  
2   Академик  1 отбор 32,64  
3   Приорити спорт 1 отбор 33,18  
4   СКЛА Ивет Лалова  31,62  
5   Звездите Петрич 33,61  
6   Приорити спорт 2 отбор 36,22  
7   Пранджева 32,52  
8   Приорити спорт 3 отбор 39,62  
9   Академик 2 отбор 37,75  

 

  4х100 2003-2005 момичета   старт:15.00ч/
          край:  
       
  име и фамилия г. клуб резулт.  
1 284 Стойкова   СКЛА Ивет Лалова 58,45  
  287 Ефтимова   СКЛА Ивет Лалова    
  288 Годинова   СКЛА Ивет Лалова    
  285 Казакова   СКЛА Ивет Лалова    
             
2 180 Станчева   Тракия-96 55,40  
  177 Госева   Тракия-96    
  178 Димитрова   Тракия-96    
  176 Стоянова   Тракия-96    
             
3 218 Калчева   Приорити спорт 58,43  
  15 Милева   Приорити спорт    
  16 Венкова   Приорити спорт    
  17 Петкова   Приорити спорт    
             
4 108 Сошгова   Галакси Пловдив 63,59  
  109 Ангелова   Галакси Пловдив    
  110 Фурнаджиева   Галакси Пловдив    
  112 Кръстева   Галакси Пловдив    
             
5   Шамкалова   Звездите Петрич 59,60  
    Пазвантова   Звездите Петрич    
    Денишева   Звездите Петрич    
    Ангелова   Звездите Петрич    
             
6 89 Маджарова   Пранджева 63,53  
  87 Чакърова   Пранджева    
  88 Костадинова   Пранджева    
  90 Вардева   Пранджева    
             
7 295 Горанова   СКЛА Ивет Лалова 60,89  
  292 Сърбова   СКЛА Ивет Лалова    
  293 Маринова   СКЛА Ивет Лалова    
  286 Христова   СКЛА Ивет Лалова    
             
8   Иванова   Юлис Елин Пелин нест.  
    Здравкова   Юлис Елин Пелин    
    Недялкова   Юлис Елин Пелин    
    Димитрова   Юлис Елин Пелин    
             
             
             
             

 

  4х100 2003-2005 момичета    
        край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  КЛУБ г. резулт. точки
1   Тракия-96   55,40 10
2   Приорити спорт   58,43 9
3   СКЛА Ивет Лалова   58,45 8
4   Звездите Петрич   59,60 7
5   СКЛА Ивет Лалова   60,89 6
6   Пранджева   63,53 5
7   Галакси Пловдив   63,59 4
8   Юлис Елин Пелин   нест.