Атлетическа лига 2017 23.04 Класиране Момчета

 

  60 м момчета 2004 г   старт:13:00
          край:  
  ФИНАЛ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
             
1 169 Павел Шияков 2004 КЛАСА 8,0 10
2 243 Ерсин Хаджъхалим 2004 Хеброс Харманли 8,1 9
3 242 Серкан Шабан 2004 СКЛА Хеброс Харманли 8,2 8
4 357 Веселин Колев 2004 Надежда София 8,3 7
5 293 Стелян Мъглов 2004 КЛАСА 8,5 6
6 369 Бисер Младенов 2004 СКЛА Ивет Лалова 8,9 5
7 16 Алекс Тафков 2004 СК "Пранджева" 8,9 4
8 241 Божидар Саръбоюков 2004 СКЛА Хеброс Харманли 8,9 3
             
9 35 Велизар Янков  2004 СКЛА Юлис-Елин Пелин 9,3 2
10 280 Ивайло Костадинов 2004 ЛСК Фортуна Костинброд 9,3 1
11 67 Радостин Игнатов 2004 СКЛА Левски-2016  9,4  
12 368 Кристиян Казашки 2004 СКЛА Ивет Лалова 9,4  
13 219 Огнян Димитров 2004 Атлетик -София 9,5  
14 120 Антоан Антонов 2004 СК Костенец 9,7  
15 281 Даниел Георгиев 2004 ЛСК Фортуна Костинброд 10,2  
16 424 Петър Паскалев   Ивет Лалова 10,5  
17 108 Николай Недков   Маратон Ихтиман 11,1  
  184 Александър Жековски 2004 АК Пълдин-Пловдив DNS  

 

 

  60 м момчета 2005 г   старт:13:10
          край:  
  ФИНАЛ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 38 Петър Симеонов 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 8,5 10
2 14 Симеон Мерджанов 2005 СК "Пранджева" 8,9 9
3 375 Явор Петров 2005 СКЛА Ивет Лалова 9,0 8
4 15 Силиян Илиев 2005 СК "Пранджева" 9,3 7
5 37 Юлиан Христов 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 9,4 6
6 47 Валентин Йорданов   Юлис Елин Пелин 9,4 5
7 376 Божидар Миланов 2005 СКЛА Ивет Лалова 9,5 4
8 13 Васил Митрушев 2005 СК "Пранджева" 9,7 3
             
9 12 Николай Илиев   Пранджева 9,7 2
10 39 Ясен Благоев 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 10,4 1
11 50 Иван Иванов   Елин Пелин 10,80  
  3 Андреан Димитров 2005 АСКЛА Сливен DNS  

 

 

  60 м  момчета 2006 г   старт:13:20
          край:  
  ФИНАЛ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 294 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА 8,7 10
2 11 Християн Георгиев 2006 СК "Пранджева" 8,7 9
3 172 Атанас Стоянов 2006 Тереза Маринова 8,8 8
4 260 Борис Паунов 2006 СК Приорити спорт 9,0 7
5 185 Иван Иванов 2006 АК Пълдин-Пловдив 9,1 6
6 245 Станислав Колев 2006 СКЛА Хеброс Харманли 9,1 5
7 43 Костадин Димитров 2006 СКЛА Юлис-Елин Пелин 9,7 4
8 121 Калоян Генов 2006 СК Костенец 9,8 3
             
9 157 Виктор Кънев 2006 СКЛА Академик 10,1 2
10 207 Тодор Колев 2006 Тереза Маринова 10,3 1
11 155 Огнян Димитров 2006 СКЛА Академик 10,4  
12 156 Атанас Ибришимов 2006 СКЛА Академик 10,5  
13 180 Калоян Павлов 2006 КЛАСА 10,7  
14 359 Калоян Колев 2006 СКЛА Хаммер-Трявна 10,8  
15 75 Николай Йорданов 2006 СК Приорити спорт 10,9  
  44 Симеон Дойчинов 2006 СКЛА Юлис-Елин Пелин DNS  
  76 Петър Дечев 2006 СК Приорити спорт DNS  
  259 Никола Попов 2006 СК Приорити спорт DNS  
  383 Христиан Бонев 2006 СКЛА Ивет Лалова DNS  

 

 

 

  60 м момчета 2007 г   старт:13:30
          край:  
  ФИНАЛ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 148 Боян Иванов 2007 СКЛА Академик 8,9 10
2 189 Борис Паков 2007 АК Пълдин-Пловдив 9,3 9
3 149 Николас Тосков 2007 СКЛА Академик 9,4 8
4 262 Иван Ачкаканов 2007 СК Приорити спорт 9,5 7
5 421 Томас Валентинов 2007 Плевен 9,6 6
6 225 Кристиан Зафиров 2007 СК Олимпия-Враца 9,6 5
7 416 Мирослав Димитров 2007 СК Пранджева 10,0 4
8 150 Никола Николов 2007 СКЛА Академик 10,0 3
             
9 193 Мирослав Петков 2007 Тереза Маринова 10,2 2
10 48 Георги Итов 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин 10,3 1
11 226 Атанас Георгиев 2007 СК Олимпия-Враца 10,5  
12 187 Йоан Кантарски 2007 АК Пълдин-Пловдив 10,5  
13 186 Димитър Гиров 2007 АК Пълдин-Пловдив 10,7  
14 389 Божидар Митов 2007 СКЛА Ивет Лалова 10,7  
15 391 Кристиян Иванов 2007 СКЛА Ивет Лалова 10,7  
16 390 Георги Казаков 2007 СКЛА Ивет Лалова 10,9  
17 105 Мартин Сивенов 2007 СК Маратон Ихтиман 11,1  
18 46 Димитър Илиев 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин 11,3  
19 49 Симеон Георгиев 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин 11,8  
  50 Мартин Нейков 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин DNS  
  47 Християн Нейков 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин DNS  
  213 Йордан Стоянов 2007 Атлетик -София DNS  
  298 Николай Караянев 2007 КЛАСА DNS  

 

 

  60 м момчета 2008 г   старт:13:40
          край:  
  ФИНАЛ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 10 Самуил Цонов 2008 СК "Пранджева" 9,1 10
2 393 Тодор Янков 2008 СКЛА Ивет Лалова 9,2 9
3 144 Константин Филипов 2008 СКЛА Академик 9,6 8
4 191 Теодор Христов 2008 АК Пълдин-Пловдив 9,7 7
5 269 Красимир Люцканов 2008 СК Приорити спорт 9,9 6
6 190 Валентин Шутев 2008 АК Пълдин-Пловдив 9,9 5
7 250 Радослав Тодоров 2008 СКЛА Хеброс Харманли 9,9 4
8 104 Крис Раков 2008 СК Маратон Ихтиман 10,0 3
             
9 419       10,0 2
10 130 Борислав Стоичков 2008 СК Костенец 10,1 1
11 270 Борислав Дуков 2008 СК Приорити спорт 10,1  
12 350 Александър Стефанов 2008 СК Деймос спорт 10,1  
13 214 Александър Чешмеджиев 2008 Атлетик -София 10,2  
14 286 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 10,3  
15 249 Николай Йорданов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 10,4  
16 145 Илия Мочуров   Академик 10,4  
17 288 Деян Илиев 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 10,4  
18 141 Виктор Карайнов 2008 СКЛА Академик 10,5  
19 143 Емил Григоров 2008 СКЛА Академик 10,5  
20 103 Християн Стайков 2008 СК Маратон Ихтиман 10,6  
21 142 Веселин Бисерински 2008 СКЛА Академик 10,6  
22 257 Божидар Танев 2008 СКЛА Хаммер-Трявна 10,7  
23 394 Ангел Ярев 2008 СКЛА Ивет Лалова 10,8  
24 52 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин 10,9  
25 63 Костадин Гаджонов 2008 КЛАСА 10,9  
26 83 Александър Станиславов 2008 СК Приорити спорт 10,9  
27 287 Лъчезар Бояджиев 2008 СК Деймос спорт 11,1  
28 248 Кристиан Кирилов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 11,2  
29 84 Матей Йовчев   Приорити 11,3  
30 175 Даниел Бахаров 2008 КЛАСА 11,4  
31 9 Мартин Близнаков 2008 СК "Пранджева" 11,6  
32 53 Теодор Тодоров 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин 11,6  
33 132 Иван Иванов 2008 СК Костенец 11,8  
34 349 Никола Рангелов 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 11,8  
35 415 Саркис Кочиян 2008 СК Пранджева 11,9  
36 194 Мартин Кръстев 2008 АК Пълдин-Пловдив 12,2  
37 133 Мартин Иванов 2008 СК Костенец 13,2  
  84 Матей Йовчев 2008 СК Приорити спорт DNS  
  131 Александър Димитров 2008 СК Костенец DNS  
  145 Илля Гариевич 2008 СКЛА Академик    
    Никола Николов 2008 СК Деймос спорт    

 

 

  60 м момчета 2009 г и по малки   старт:13:50
          край:  
  ФИНАЛ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 275 Теодор Каменов 2010 СК Славия 10,0 10
2 57 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин 10,1 9
3 59 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА 10,2 8
4 414 Виктор Койчев 2009 СК Пранджева 10,3 7
6 295 Борис Хаджитодоров 2009 КЛАСА 10,4 6
5 174 Борис Стоев 2009 КЛАСА 10,4 5
8 196 Даниел Паков 2009 АК Пълдин-Пловдив 10,7 4
7 8 Васил Златанов 2009 СК "Пранджева" 10,7 3
             
9 195 Димитър Мендев 2009 АК Пълдин-Пловдив 10,7 2
10 422 Йоан Орозов 2009 Плевен 10,7 1
11 173 Марио Иванов 2009 Тереза Маринова 10,9  
12 192 Борис Йорданов 2009 Тереза Маринова 10,9  
13 399 Лазар Митов 2010 СКЛА Ивет Лалова 11,0  
14 423 Иван Иванов 2009   11,0  
15 197 Георги Асенов 2010 АК Пълдин-Пловдив 11,3  
16 289 Георги Тодоров 2009 ЛСК Фортуна Костинброд 11,4  
17 7 Боил Колев 2010 СК "Пранджева" 11,5  
18 87 Даниел Севдин 2009 СК Приорити спорт 11,8  
19 140 Калоян Бояджиев 2009 СКЛА Академик 11,8  
20 101 Иван Цветанов 2010 СК Маратон Ихтиман 11,9  
21 290 Никола Величков 2011 ЛСК Фортуна Костинброд 11,9  
22 56 Мартин Стоянов 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин 12,0  
23 402 Калоян Гювийски 2011 Тереза Маринова 12,3  
24 496 Симеон Великов 2009 СК Деймос спорт 12,5  
25 6 Максим Максимов 2012 Отбор София 12,5  
26 413 Илия Димитров 2010 СК Пранджева 12,6  
27 221 Милен Николов 2010 СК Олимпия-Враца 12,6  
28 263 Петър Белчев 2010 СК Приорити спорт 12,7  
29 60 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА 13,2  
30 134 Спас Ибришимов 2009 СКЛА Академик 13,4  
31 199 Момчил Божков 2012 АК Пълдин-Пловдив 13,4  
  198 Георги Александров 2010 АК Пълдин-Пловдив DNS  
  4 Стефан Костов 2009 Отбор София    
  5 Петър Михайлов 2009 Отбор София    

 

 

  60 метра препят. момчета 2004-06 г   старт:12.30ч/
          край:  
       
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
             
1 184 Александър Жековски 2004 АК Пълдин-Пловдив 10,0 10
2 408 Костадин Костов 2004 СК Галакси-Пловдив 10,3 9
3 67 Радостин Игнатов 2004 СКЛА Левски-2016  10,4 8
4 169 Павел Шияков 2004 КЛАСА 10,5 7
5 293 Стелян Мъглов 2004 КЛАСА 10,8 6
6 294 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА 11,1 5
7 369 Бисер Младенов 2004 СКЛА Ивет Лалова 11,9 4
8 12 Николай Илиев 2005 СК "Пранджева" 12,0 3
9 219 Огнян Димитров 2004 Атлетик -София 12,0 2
10 280 Ивайло Костадинов 2004 ЛСК Фортуна Костинброд 12,7 1
11 359 Калоян Колев 2006 СКЛА Хаммер-Трявна 15,9  
  259 Никола Попов 2006 СК Приорити спорт DNS  

 

 

  100 м. Момчета 2002-03 г   старт:11.00
          край:  
       
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
             
1 69 Любомир Калчев 2003 СК Приорити спорт 12,1 10
2 33 Кристиан Гешев 2003 СКЛА Юлис-Елин Пелин 12,3 9
3 233 Никола Костадинов 2003 СК Олимпия-Враца 12,4 8
4 90 Йордан Арабаджиев 2003 СК Актив 2013 Пловдив 12,6 7
5 409 Милен Вълчинов 2002 СК Галакси-Пловдив 12,8 6
6 235 Спиридон 2002 СКЛА Левски-2016  13,3 5
7 114 Константин Тачев 2002 СК Костенец 13,8 4
8 68 Георги Давидков 2003 СК Приорити спорт 14,5 3
9 117 Атанас Малковски 2003 СК Костенец 15,0 2
10 256 Григор Миленов 2003 СКЛА Хаммер-Трявна 15,0 1
11 266 Димитър Димитров 2003 СК Приорити спорт 15,3  
12 265 Кристиян Кръстея 2003 СК Приорити спорт 15,3  

 

 

  200 м. Момчета 2002-03 г   старт:12.40
          край:  
       
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
             
1 183 Мартин Точев 2002 АК Пълдин-Пловдив 25,0 10
2 182 Васил Димитров 2003 АК Пълдин-Пловдив 25,4 9
3 69 Любомир Калчев 2003 СК Приорити спорт 25,7 8
4 409 Милен Вълчинов 2002 СК Галакси-Пловдив 26,6 7
5 90 Йордан Арабаджиев 2003 СК Актив 2013 Пловдив 27,0 6
6 235 Спиридон Георгас 2002 Левски-2016 София 27,2 5
7 181 Борис Димитров 2002 КЛАСА 27,3 4
8 417 Аделин Трифонов 2003 Костенец 28,5 3
9 68 Георги Давидков 2003 СК Приорити спорт 29,4 2
10 109 Илиян Кръстев 2002 СК Маратон Ихтиман 29,4 1
11 256 Григор Миленов   Хамер Трявна 30,6  
12 265 Кристиян Кръстев 2003 Приорити 31,9  
13 266 Димитър Димитров 2003 Приорити 32,0  
  64 Алекс Варадинов 2003 СКЛА Левски-2016  DNS  
  115 Ивайло Антов 2002 СК Костенец DNS  

 

    4x50 м 06-07-08-09 момчета старт:14:05
      край:
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ  
  клуб резулт.
       
1   Академик 1 31,8
2   СК Пранджева Пловдив 32,8
3   СКЛА Хеброс Харманли 32,9
4   Академик 2 33,5
5   Юлис Елин Пелин 34,6
6   Приорити спорт 1 34,6
7   Ивет Лалова 1 34,9
8   Маратон ихтиман 35,5

 

 

 

    4x100 м 02-03-04-05 г момчета старт:14:25
      край:
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ  
  клуб резулт.
       
1   Приорити 57,1
2   Юлис Елин Пелин 59,7
3   Ивет Лалова 61,6
4   Пранджева 61,8

 

 

  скок на дължина от място момчета 2002-03 г старт;11.10
           
     
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 33 Кристиан Гешев 2003 СКЛА Юлис-Елин Пелин 2,54
2 114 Константин Тачев 2002 СК Костенец 2,50
3 181 Борис Димитров 2002 КЛАСА 2,46
4 115 Ивайло Антов 2002 СК Костенец 2,42
5 233 Никола Костадинов 2003 СК Олимпия-Враца 2,36
6 417 Аделин Трифонов 2003 СК Костенец 2,33
7 117 Атанас Малковски 2003 СК Костенец 2,25
8 109 Илиян Кръстев 2002 СК Маратон Ихтиман 2,18
9 256 Григор Миленов 2003 СКЛА Хаммер-Трявна 1,98
10 64 Алекс Варадинов 2003 СКЛА Левски-2016  нест.
11 90 Йордан Арабаджиев 2003 СК Актив 2013 Пловдив нест.
12 182 Васил Димитров 2003 АК Пълдин-Пловдив нест.
13 183 Мартин Точев 2002 АК Пълдин-Пловдив нест.
14 234 Алекс Иванов 2003 СК Олимпия-Враца нест.
15 235 Спиридон Георгас 2002 Левски-2016 София нест.
16 265 Кристиян Кръстев 2003 СК Приорити спорт нест.
17 266 Димитър Димитров 2003 СК Приорити спорт нест.
18 278 Мартин Фильов 2003 КЛАС Костенец нест.

 

 

  скок на дължина от място момчета 2004 г старт;11.30
           
     
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 241 Божидар Саръбоюков 2004 СКЛА Хеброс Харманли 2,46
2 243 Ерсин Неджатин 2004 Хеброс Харманли 2,46
3 242 Серкан Шабан 2004 СКЛА Хеброс Харманли 2,38
4 184 Александър Женовски 2004 АК ПД 2,20
5 408 Костадин Костов 2004 СК Галакси-Пловдив 2,18
6 16 Алекс Тафков 2004 СК "Пранджева" 2,12
7 120 Антоан Антонов 2004 СК Костенец 2,08
8 35 Велизар Янков  2004 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,96
9 368 Кристиян Казашки 2004 СКЛА Ивет Лалова 1,80
10 424 Петър Паскалев 2004 Ивет Лалова 1,64
11 108 Николай Недков 2004 Ихтиман 1,62
12 357 Веселин Колев 2004 Надежда София нест.

 

 

  скок на дължина от място момчета 2005 г старт;11.50
           
     
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 38 Петър Симеонов 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 2,18
2 47 Валентин Йорданов 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 2,07
3 15 Стилиян Илиев 2005 СК Пранджева 2,00
4 37 Юлиан Христов 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,99
5 14 Симеон Маджаров 2005 СК Пранджева 1,97
6 13 Васил Митрушев 2005 СК "Пранджева" 1,96
7 39 Ясен Благоев 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,86
8 50 Иван Иванов 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,36
9 3 Андреан Димитров 2005 АСКЛА Сливен нест.
10 12 Николай Илиев 2005 СК "Пранджева" нест.
11 24 Стефани Костова 2005 СК "Пранджева" нест.
12 244 Стела Гешева 2005 СКЛА Хеброс Харманли нест.
13 372 Яна Ивкова 2005 СКЛА Ивет Лалова нест.
14 374 София Горанова 2005 СКЛА Ивет Лалова нест.
15 376 Божидар Миланов 2005 СКЛА Ивет Лалова нест.

 

 

  скок на дължина от място момчета 2006 г старт:11.10/
           
     
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 245 Станислав Колев 2006 СКЛА Хеброс Харманли 2,21
2 11 Християн Георгиев 2006 СК "Пранджева" 2,20
3 185 Иван Иванов 2006 АК Пълдин-Пловдив 1,98
4 121 Калоян Генов 2006 СК Костенец 1,90
5 399 Атанас Стоянов 2006 Тереза Маринова 1,90
6 393 Тодор Колев 2006 Тереза Маринова 1,85
7 157 Виктор Кънев 2006 СКЛА Академик 1,84
8 180 Калоян Павлов 2006 КЛАСА 1,72
9 43 Костадин Димитров 2006 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,70
10 156 Атанас Ибришимов 2006 СКЛА Академик 1,70
11 260 Борис Паунов 2006 СК Приорити спорт 1,70
12 155 Огнян Димитров 2006 СКЛА Академик 1,68
13 44 Симеон Дойчинов 2006 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,600
14 75 Николай Йорданов 2006 СК Приорити спорт нест.
15 76 Петър Дечев 2006 СК Приорити спорт нест.
16 259 Никола Попов 2006 СК Приорити спорт нест.
17 383 Христиан Бонев 2006 СКЛА Ивет Лалова нест.

 

 

  скок на дължина от място момчета 2007 г старт:11.30/
           
     
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 149 Николас Тосков 2007 СКЛА Академик 1,98
2 189 Борис Паков 2007 АК Пълдин-Пловдив 1,98
3 148 Боян Иванов 2007 СКЛА Академик 1,95
4 416 Мирослав Димитров 2007 СК Пранджева 1,88
5 262 Иван Ачкаканов 2007 СК Приорити спорт 1,87
6 225 Кристиан Зафиров 2007 СК Олимпия-Враца 1,86
7 421 Томас Валентинов 2007 Феникс 2004 1,76
8 150 Никола Николов 2007 СКЛА Академик 1,73
9 390 Георги Казаков 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,73
10 186 Димитър Гиров 2007 АК Пълдин-Пловдив 1,72
11 48 Георги Итов 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,7
12 226 Атанас Георгиев 2007 СК Олимпия-Враца 1,67
13 391 Кристиян Иванов 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,67
14 46 Димитър Илиев 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,62
15 187 Йоан Кантарски 2007 АК Пълдин-Пловдив 1,57
16 213 Йордан Стоянов 2007 Атлетик -София 1,54
17 389 Божидар Митов 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,54
18 49 Симеон Георгиев 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,53
19 397 Мирослав Петков 2007 Тереза Маринова 1,5
20 105 Мартин Сивенов 2007 СК Маратон Ихтиман 1,47
21 106 Малин Динев 2007 СК Маратон Ихтиман 1,38
22 107 Жоро Славов 2007 СК Маратон Ихтиман 1,15
23 47 Християн Нейков 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин нест.
24 50 Мартин Нейков 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин нест.
25 298 Николай Караянев 2007 КЛАСА нест.

 

 

  скок на дължина от място момчета 2008 г старт:11.50
           
     
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 393 Тодор Янков 2008 СКЛА Ивет Лалова 1,92
2 10 Самуил Цонов 2008 СК "Пранджева" 1,90
3 190 Валентин Шутев 2008 АК Пълдин-Пловдив 1,86
4 191 Теодор Христов 2008 АК Пълдин-Пловдив 1,84
5 270 Борислав Дуков 2008 СК Приорити спорт 1,84
6 250 Радослав Тодоров 2008 Хеброс Харманли 1,83
7 61 Огнян Огнянов 2008 КЛАСА 1,78
8 248 Кристиан Кирилов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1,76
9 249 Николай Йорданов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1,74
10 350 Александър Стефанов 2008 СК Деймос спорт 1,73
11 419 Томи Хаджийски 2008 Феникс 2004 1,73
12 269 Красимир Люцканов 2008 СК Приорити спорт 1,70
13 130 Борислав Стоичков 2008 СК Костенец 1,68
14 145 Илля Гариевич 2008 СКЛА Академик 1,68
15 9 Мартин Близнаков 2008 СК "Пранджева" 1,64
16 63 Костадин Гаджонов 2008 КЛАСА 1,62
17 141 Виктор Карайнов 2008 СКЛА Академик 1,60
18 142 Веселин Бисерински 2008 СКЛА Академик 1,60
19 193 Иван Шопов 2008 АК Пълдин-Пловдив 1,60
20 286 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 1,60
21 144 Константин Филипов 2008 СКЛА Академик 1,57
22 52 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,56
23 143 Емил Григоров 2008 СКЛА Академик 1,56
24 175 Даниел Бахаров 2008 КЛАСА 1,56
25 192 Ивайло Николаев 2008 АК Пълдин-Пловдив 1,55
26 257 Божидар Танев 2008 СКЛА Хаммер-Трявна 1,55
27 287 Никола Рангелов 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 1,53
28 288 Деян Илиев 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 1,52
29 132 Иван Иванов 2008 СК Костенец 1,5
30 214 Александър Чешмеджиев 2008 Атлетик -София 1,5
31 194 Мартин Кръстев 2008 АК Пълдин-Пловдив 1,48
32 83 Александър Станиславов 2008 СК Приорити спорт 1,47
33 103 Християн Стайков 2008 СК Маратон Ихтиман 1,4
34 349 Никола Николов 2008 СК Деймос спорт 1,4
35 84 Матей Йовчев 2008 СК Приорити спорт 1,36
36 104 Крис Раков 2008 СК Маратон Ихтиман 1,32
37 53 Теодор Тодоров 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,3
38 133 Мартин Иванов 2008 СК Костенец 1,26
39 131 Александър Димитров 2008 СК Костенец нест.
40 351 Лъчезар Бояджиев 2008 СК Деймос спорт нест.

 

 

  скок на дължина от място момчета 2009 г и по малки старт:12.10
           
     
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 57 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,76
2 59 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА 1,73
3 196 Даниел Паков 2009 АК Пълдин-Пловдив 1,73
4 422 Йоан Орозов 2009 Феникс 2004 1,7
5 396 Борис Йорданов 2009 Тереза Маринова 1,65
6 295 Борис Хаджитодоров 2009 КЛАСА 1,62
7 391 Марио Иванов 2009 Тереза Маринова 1,56
8 423 Иван Иванов 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,55
9 174 Борис Стоев 2009 КЛАСА 1,5
10 197 Георги Асенов 2010 АК Пълдин-Пловдив 1,5
11 8 Васил Златанов 2009 СК "Пранджева" 1,45
12 56 Мартин Стоянов 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,45
13 140 Калоян Бояджиев 2009 СКЛА Академик 1,45
14 390 Лазар Митов 2010 СКЛА Ивет Лалова 1,45
15 87 Даниел Севдин 2009 СК Приорити спорт 1,43
16 414 Виктор Койчев 2009 СК Пранджева 1,42
17 7 Боил Колев 2010 СК "Пранджева" 1,41
18 195 Димитър Мендев 2009 АК Пълдин-Пловдив 1,4
19 413 Илия Димитров 2010 СК Пранджева 1,38
20 221 Милен Николов 2010 СК Олимпия-Враца 1,37
21 290 Никола Величков 2011 ЛСК Фортуна Костинброд 1,33
22 101 Иван Цветанов 2010 СК Маратон Ихтиман 1,32
23 352 Симеон Великов 2009 СК Деймос спорт 1,3
24 402 Калоян Гювийски 2011 Тереза Маринова 1,25
25 263 Петър Белчев 2010 СК Приорити спорт 1,21
26 60 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА 1,2
27 199 Момчил Божков 2012 АК Пълдин-Пловдив 1,2
28 289 Георги Тодоров 2009 ЛСК Фортуна Костинброд 1,2
29 102 Ангел Ангелов 2009 СК Маратон Ихтиман 1,14
30 6 Максим Максимов 2012 Отбор София 1,01
31 4 Стефан Костов 2009 Отбор София нест.
32 5 Петър Михайлов 2009 Отбор София нест.
33 136 Ада Юнер 2009 СКЛА Академик нест.
34 198 Георги Александров 2010 АК Пълдин-Пловдив нест.
35 275 Теодор Коларов 2010 СК Славия нест.
36 276 Венцислав Димитров 2010 КЛАС Костенец нест.