Атлетическа лига 2017 23.04. Класиране Момичета

 

  60 метра момичета 2004 г   старт:13:05
          край:  
  ФИНАЛ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
             
1 96 Мая Стоянова 2004 АЛСК Тракия 96 Пл. 8,3 10
2 367 Дарина Годинова 2004 СКЛА Ивет Лалова 8,6 9
3 66 Вени Търновалийска 2004 СКЛА Левски-2016  8,6 8
4 500 Яна Казакова 2004 СКЛА Ивет Лалова 8,8 7
5 216 Йоана Николова 2004 Атлетик -София 8,8 6
6 73 Анета Венкова 2004 СК Приорити спорт 8,8 5
7 404 Сияна Ангелова 2004 СК Галакси-Пловдив 9,1 4
8 258 Мартина Милева 2004 Приорити 9,2 3
             
9 366 Стиляна Евтимова 2004 СКЛА Ивет Лалова 9,2 1,5
10 31 Ивана Петрова 2004 Приорити 9,2 1,5
11 217 Илияна Цанова 2004 Атлетик -София 9,3  
12 72 Стелияна Петкова 2004 СК Приорити спорт 9,4  
13 261 Славена Славова 2004 СК Приорити спорт 9,4  
14 215 Силви Иванова 2004 Атлетик -София 9,5  
15 230 Вяра Тодорова 2004 СК Олимпия-Враца 9,5  
16 119 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец 9,6  
17 499 Михаела Христова 2004 СКЛА Ивет Лалова 9,6  
18 36 Магдалена Здравкова 2004 СКЛА Юлис-Елин Пелин 9,7  
19 71 Йоана Димитрова 2004 Приорити 9,9  
20 30 Теодора Тонова 2004 СК "Пранджева" 10,1  
21 271 Наталия Койчева 2004 СК Приорити спорт 10,1  
  71 Йоана Димитрова 2004 СК Приорити спорт DNS  
  95 Симона Попова 2004 АЛСК Тракия 96 Пл. DNS  
  258 Мартина Милева 2004 СК Приорити спорт DNS  

 

 

  60м момичета 2005 г    старт:13:15
          край:  
  ФИНАЛ    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
1 29 Ива Кушина 2005 Пранджева 8,1 10
2 356 Никол Георгиева 2005 Надежда София 8,7 9
3 27 Маргарита Костадинова 2005 СК "Пранджева" 8,8 8
4 372 Яна Ивкова 2005 СКЛА Ивет Лалова 8,8 7
5 40 Марияна Недялкова 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 8,9 6
6 28 Пламена Чакъраво 2005 Пранджева 9,0 5
7 370 Катрин Сърбова 2005 СКЛА Ивет Лалова 9,2 4
8 25 Благородна Вардева 2005 СК "Пранджева" 9,3 3
             
9 218 Елена Петкова 2005 Атлетик -София 9,1 2
10 279 Валентина Костадинова 2005 ЛСК Фортуна Костинброд 9,2 1
11 355 Калина Унджиева 2005 Надежда София 9,2  
12 41 Дарина Зайкова 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 9,3  
13 26 Мария Маджарова 2005 СК "Пранджева" 9,3  
14 373 Лара Иванова 2005 СКЛА Ивет Лалова 9,4  
15 420 Карина Господинова 2005 Плевен 9,4  
16 401 Мерил Станкова 2005 Тереза Маринова 9,4  
17 24 Стефани Костова 2005 СК "Пранджева" 9,7  
18 188 Йоана Петкова 2005 Тереза Маринова 9,9  
19 267 Ирина Кръстева 2005 СК Приорити спорт 10,0  
20 42 София Асенова 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 10,1  
21 427 Ния Карамфилова 2005 Феникс 10,1  
22 411 Анастасия Ганева 2005 СК Пранджева 10,2  
23 374 София Горанова 2005 СКЛА Ивет Лалова 10,3  
24 292 Йоана Иванова 2005 КЛАСА 10,3  
25 371 Антония Маринова 2005 СКЛА Ивет Лалова 10,3  
26 54 Дана Кемилева 2005 Елин Пелин 11,1  
27 299 Мила Кузманова 2005 СК Деймос спорт 11,7  
  201 Петра Тошкова 2005 АК Пълдин-Пловдив DNS  
  497 Мариса Йорданова 2005 Тереза Маринова DNS  

 

 

  60 м момичета 2006  г   старт:13:05
          край:  
  ФИНАЛ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
             
1 23 Петя Бозукова 2006 СК "Пранджева" 8,9 10
2 179 Марта Бахарова 2006 КЛАСА 9,2 9
3 164 Никол Ангелова  2006 СК Звездите-Петрич 9,2 8
4 406 Мария Кръстева 2006 СК Галакси-Пловдив 9,5 7
5 178 Яна Стоева 2006 КЛАСА 9,5 6
6 202 Мирослава Илиева 2006 АК Пълдин-Пловдив 9,7 5
7 378 Алексана Петкова 2006 СКЛА Ивет Лалова 9,7 4
8 92 Лора Василева 2006 АЛСК Тракия 96 Пл. 10,1 3
             
9 1 Елена Аргирова 2006 АСКЛА Сливен 9,5 2
10 74 Мадлен Маринова 2006 СК Приорити спорт 9,5 1
11 379 Ния Иванова 2006 СКЛА Ивет Лалова 9,7  
12 22 Елеонора Божинова 2006 СК "Пранджева" 9,8  
13 158 Александра Иванова 2006 СКЛА Академик 9,8  
14 122 Биляна Котларова 2006 СК Костенец 10,1  
15 377 Габриела Захариева 2006 СКЛА Ивет Лалова 10,2  
16 166 Марина Брънкин  2006 СК Звездите-Петрич 10,2  
17 162 Любомира Ангелова 2006 СК Звездите-Петрич 10,3  
18 268 Ивайла Главурова 2006 СК Приорити спорт 10,3  
19 382 Никол Велева 2006 СКЛА Ивет Лалова 10,4  
20 165 Мария Борисова  2006 СК Звездите-Петрич 10,4  
21 381 Рая Ягли 2006 СКЛА Ивет Лалова 10,4  
22 428 Ели Симеонова 2006   10,5  
23 45 Виктория Петрова 2006 СКЛА Юлис-Елин Пелин 10,6  
24 380 Мартина Галева 2006 СКЛА Ивет Лалова 10,6  
25 91 Даниела Чоплишка  2006 АЛСК Тракия 96 Пл. 10,7  
26 300 София Димитрова 2006 СК Деймос спорт 10,7  
27 283 Маги Аспарухова 2006 ЛСК Фортуна Костинброд 10,8  
28 282 Йоана Кирилова 2006 ЛСК Фортуна Костинброд 11,1  
29 358 Карина Андреева 2006 Надежда София 11,1  
30 161 Милена Тудакова 2006 СК Звездите-Петрич 11,3  
31 163 Николая Каракашева  2006 СК Звездите-Петрич 12,3  
32 160 Елена Дюлгерова 2006 СК Звездите-Петрич DNS  
33 401 Мерил Станкова 2006 Тереза Маринова DNS  

 

 

  60 м момичета 2007 г   старт:13:35
          край:  
  ФИНАЛ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 246 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс Харманли 8,6 10
2 20 Радина Величкова 2007 СК "Пранджева" 9,0 9
3 77 Анжелика Чаушева 2007 СК Приорити спорт 9,0 8
4 154 Мария Вийсилова 2007 СКЛА Академик 9,3 7
5 385 Анна Миланова 2007 СКЛА Ивет Лалова 9,3 6
6 93 Лилия Димитрова 2007 АЛСК Тракия 96 Пл. 9,4 5
7 203 Косара Тодорова     9,4 4
8 153 Сияна Бръмбарова 2007 СКЛА Академик 9,4 3
             
9 204 Дебора Делчева 2007 АК Пълдин-Пловдив 9,8 2
10 229 Стела Николаева 2007 СК Олимпия-Враца 9,9 1
11 171 Мартина Иванова 2007 КЛАСА 10,1  
12 425 Виктория Жекова 2007 СК "Пранджева" 10,2  
13 291 Рада Хаджитодорова 2007 КЛАСА 10,2  
14 387 Алина Петева 2007 СКЛА Ивет Лалова 10,2  
15 152 Константина Семерджиева 2007 СКЛА Академик 10,3  
16 247 Тихомира Демирева 2007 СКЛА Хеброс Харманли 10,3  
17 386 Михаела Крушева 2007 СКЛА Ивет Лалова 10,3  
18 151 Илайда Нурулоова 2007 СКЛА Академик 10,5  
19 227 Александра Драганова 2007 СК Олимпия-Враца 10,7  
20 228 Ивалина Цветанова 2007 СК Олимпия-Враца 10,8  
21 348 Вяра Господинова 2007 СК Деймос спорт 10,8  
22 78 Мария Пашалийска 2007 СК Приорити спорт 10,9  
23 347 Александра Илиева 2007 СК Деймос спорт 10,9  
24 125 Сиана Стойкова 2007 СК Костенец 11,4  
25 384 Рая Шишкова 2007 СКЛА Ивет Лалова 11,4  
26 123 Габриела Пергрлова 2007 СК Костенец 11,5  
27 51 Росица Ангелова 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин 11,8  
28 388 Александра Янъкова 2007 СКЛА Ивет Лалова 11,8  
29 124 Даная Йорданова 2007 СК Костенец 12,0  
  111 Валерия Димитрова 2007 СК Костенец DNS  
  255 Виктория Иванова 2007 КЛАСА DNS  

 

 

  60 м момичета 2008 г   старт:13:45
          край:  
  ФИНАЛ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 80 Калина Георгиева 2008 СК Приорити спорт 9,4 10
2 19 Дияна Ангелова 2008 СК "Пранджева" 9,5 9
3 252 Йоана Тръндева 2008 СКЛА Хеброс Харманли 9,5 8
4 2 Карина Цончева 2008 АСКЛА Сливен 9,6 7
5 251 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс Харманли 9,7 6
7 264 Ема Иванова 2008 СК Приорити спорт 9,9 5
6 62 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА 9,9 4
8 147 Десислава Каркадакова 2008 СКЛА Академик 10,1 3
9 205 Диана Карапенчева 2008 Тереза Маринова 10,2 2
             
10 79 Бояна Георгиева 2008 СК Приорити спорт 10,4 0,25
11 110 Анжелика Петкова 2008 АК Враца 10,4 0,25
12 410 Елеонора Чубанова 2008 СК Пранджева 10,4 0,25
13 400 Ния Михайлова 2008 Тереза Маринова 10,4 0,25
14 146 Кристи Христова 2008 СКЛА Академик 10,5  
15 208 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин-Пловдив 10,5  
16 94 Михаела Терзиева 2008 АЛСК Тракия 96 Пл. 10,6  
17 176 Никол Христова 2008 КЛАСА 10,7  
18 285 Магдалена Ирикова 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 10,7  
19 210 Елица Карайодова 2008 АК Пълдин-Пловдив 10,8  
20 392 Рая Рачева 2008 СКЛА Ивет Лалова 10,8  
21 273 Калина Стойкова 2008 СК Приорити спорт 11,0  
22 209 Снежана Карайодова 2008 АК Пълдин-Пловдив 11,1  
23 223 Меган Валентинова 2008 СК Олимпия-Враца 11,1  
24 426 Елена Шикова 2008 Петрич 11,3  
25 160 Александра Орлидерлиева   Петрич 11,3  
26 81 Кристина Гераскова 2008 СК Приорити спорт 11,4  
27 237 Теодора Тончева 2008 Отбор София 11,4  
28 177 Александра Христова 2008 КЛАСА 11,5  
29 127 Гергана Гаджова 2008 СК Костенец 11,6  
30 222 Цвета Николова 2008 СК Олимпия-Враца 11,7  
31 55 Карина Ангелова 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин 11,9  
32 224 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия-Враца 12,0  
33 126 Андриана Георгиева 2008 СК Костенец 12,1  
34 128 Никол Йорданова 2008 СК Костенец 13,5  
35 88 Нели Благоева 2008 СК Приорити спорт 14,0  
36 284 Вяра Величкова 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 14,0  
  54 Никол Николова 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин DNS  
  82 Моника Панталеева 2008 СК Приорити спорт DNS  
  203 Косара Тодорова 2008 Тереза Маринова DNS  

 

 

  60  м момичета 2009 и по малки   старт:13:55
          край:  
  ФИНАЛ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 139 Евгения Стоименова 2009 СКЛА Академик 9,8 10
2 395 Еланда Джоунс 2009 СКЛА Ивет Лалова 9,9 9
3 253 Христиана Налбантова 2009 СКЛА Хеброс Харманли 10,0 8
4 136 Ада Юнер 2009 СКЛА Академик 10,8 7
5 407 Паулина Стайкова 2009 СК Галакси-Пловдив 11,1 6
6 17 Николета Мицева 2010 СК "Пранджева" 11,3 5
7 498 Емма Бонева 2009 СКЛА Ивет Лалова 11,6 4
8 85 Николая Палазова 2009 СК Приорити спорт 11,6 3
             
9 135 Карин Семерджиева 2010 СКЛА Академик 11,2 2
10 86 Ида-Иво Иванова 2009 СК Приорити спорт 11,3 1
11 18 Даная Панова 2010 СК "Пранджева" 11,4  
12 272 Цветомира Чипева 2009 СК Приорити спорт 11,5  
13 429 Ивет Костова 2009 Отбор София 11,6  
14 397 Камелия Димитрова 2009 СКЛА Ивет Лалова 11,6  
15 212 Симона Иванова 2010 АК Пълдин-Пловдив 11,8  
16 206 Ава Пакова 2010 АК Пълдин-Пловдив 12,0  
17 254 Мила Милкова 2010 СКЛА Хеброс Харманли 12,0  
18 58 Елена Благоева 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин 12,2  
19 137 Маргарита Димитрова 2009 СКЛА Академик 12,6  
20 138 Мария Дамянова 2009 СКЛА Академик 12,6  
21 296 Яна Иванова 2010 КЛАСА 13,0  
22 129 Габриела Стаматудис 2009 СК Костенец 13,4  
23 353 Кристина Илиева 2011 СК Деймос спорт 14,0  
24 220 Елена Мончовска 2011 СК Олимпия-Враца 14,2  
  113 Андрея Шатарова 2009 СК Костенец DNS  
  297 Катарина Атнасова 2009 КЛАСА DNS  
  112 Лея Ваклина 2011 СК Костенец DNS  
  396 Александра Златанова 2011 СКЛА Ивет Лалова DNS  
  277 Дара Димитрова 2012 КЛАС Костенец DNS  

 

 

  60 м препят.момичета 2006-04 г   старт:12.20
          край:  
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
             
1 97 Пламена Тосева 2004 АЛСК Тракия 96 Пл. 9,5 10
2 118 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец 9,6 9
3 500 Яна Казакова 2004 СКЛА Ивет Лалова 10,2 8
4 28 Пламена Чакърова 2005 СК "Пранджева" 10,5 7
5 66 Вени Търновалийска 2004 СКЛА Левски-2016  10,5 6
6 96 Мая Стоянова 2004 АЛСК Тракия 96 Пл. 10,5 5
7 367 Дарина Годинова 2004 СКЛА Ивет Лалова 10,6 4
8 31 Ивана петрова 2004 СК "Пранджева" 10,7 3
9 72 Стелияна Петкова 2004 СК Приорити спорт 10,8 2
10 73 Анета Венкова 2004 СК Приорити спорт 10,8 1
11 354 Красимира Борисова 2004 Надежда София 11,0  
12 29 Ива Кушинова 2005 СК "Пранджева" 11,3  
13 403 Димана Чожгова 2004 СК Галакси-Пловдив 11,4  
14 200 Ема Тодева 2005 АК Пълдин-Пловдив 11,7  
15 215 Силви Иванова 2004 Атлетик -София 11,8  
16 244 Стела Гешева 2005 СКЛА Хеброс Харманли 11,8  
17 405 Симона Фурнаджиева 2004 СК Галакси-Пловдив 11,9  
18 261 Славена Славова 2004 СК Приорити спорт 12,4  
19 218 Елена Петкова 2005 Атлетик -София 12,5  
20 279 Валентина Костадинова 2005 ЛСК Фортуна Костинброд 12,8  
21 499 Михаела Христова 2004 СКЛА Ивет Лалова 13,3  
22 74 Мадлен Маринова 2006 СК Приорити спорт 13,8  
23 371 Антония Маринова 2005 СКЛА Ивет Лалова 14,1  
24 283 Маги Аспарухова 2006 ЛСК Фортуна Костинброд 15,0  

 

 

  момичета  2002-03г-100 метра   старт:11.10
          край:  
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
             
1 360 Мария Симовска 2003 СКЛА Ивет Лалова 12,8 10
2 231 Михаела Миткова 2003 СК Олимпия-Враца 13,3 9
3 99 Савина Станчева 2003 АЛСК Тракия 96 Пл. 13,7 8
4 240 Анелия Асенова 2002 СКЛА Хеброс Харманли 13,8 7
5 361 Ивана Ковачева 2003 СКЛА Ивет Лалова 13,9 6
6 32 Лони Бизова 2003 СК "Пранджева" 14,3 5
7 232 Теодора Вътова 2003 СК Олимпия-Враца 14,4 4
8 98 Величка Чоплишка 2003 АЛСК Тракия 96 Пл. 14,5 3
9 89 Габриела Бобчева 2002 СК Актив 2013 Пловдив 14,6 2
10 159 Цветелина Никова 2003 СКЛА Академик 14,6 1
11 70 Андреа Калчева 2003 СК Приорити спорт 14,7  
12 167 Ани Шамкалова 2003 СК Звездите-Петрич 15,1  
13 65 Лусия Атанасова 2003 СКЛА Левски-2016  15,2  
14 116 Габриела Иванова 2003 СК Костенец 15,2  
15 34 Бела Иванова 2003 СКЛА Юлис-Елин Пелин 15,4  
16 412 Десислава Димитрова 2003 СК Пранджева 15,4  
17 363 Виктория Пометкова 2003 СКЛА Ивет Лалова 15,6  
18 168 Лили Харискова 2002 СК Звездите-Петрич 15,6  
19 362 Силвия Стойкова 2003 СКЛА Ивет Лалова 15,7  
20 211 Гергана Гъркова 2003 Тереза Маринова 15,8  
  100 Лора Въчкова 2003 АЛСК Тракия 96 Пл. DNS  
  234 Алекс Иванов 2003 СК Олимпия-Враца DNS  
  236 Ирина Томова 2003 Отбор София DNS  
  70 Андреа Калчева 2003 СК Приорити спорт DNS  

 

 

  момичета  2002-03 г-200 метра   старт:12.50
          край:  
       
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
             
1 360 Мария Симовска 2003 СКЛА Ивет Лалова 27,3 10
2 231 Михаела Миткова 2003 СК Олимпия-Враца 27,6 9
3 99 Савина Станчева 2003 АЛСК Тракия 96 Пл. 28,2 8
4 361 Ивана Ковачева 2003 СКЛА Ивет Лалова 28,7 7
5 98 Величка Чоплишка 2003 АЛСК Тракия 96 Пл. 29,4 6
6 239 Силвия Георгиева 2002 СКЛА Хеброс Харманли 29,9 5
7 70 Андреа Калчева 2003 СК Приорити спорт 30,2 4
8 159 Цветелина Никова 2003 СКЛА Академик 30,6 3
9 170 Габриела Георгиева 2003 СКЛА Хеброс Харманли 34,5 2
10 362 Силвия Стойкова 2003 СКЛА Ивет Лалова 35,2 1
  65 Лусия Атанасова 2003 СКЛА Левски-2016  DNS  
  100 Лора Въчкова 2003 АЛСК Тракия 96 Пл. DNS  
  363 Виктория Пометкова 2003 СКЛА Ивет Лалова DNS  
  417 Аделин Трифонова 2003 СК Костенец DNS  
  412 Десислава Димитрова 2003 СК Пранджева DNS  

 

 

    4x50 м 06-07-08-09 г момичета старт:14:15
      край:
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ  
  клуб резулт.
       
1   Хеброс Харманли 31,5
2   Приорити 1 31,7
3   Ивет Лалова 1 31,9
4   Академик 1 32,1
5   СК Звездите Петрич 32,7
6   Ивет Лалова 3 33,7
1   Ивет Лалова 2 33,7
2   Академик 2 35,5
3   Пранджева Пловдив 1 35,5
4   Приорити 2 38,3
5   Приорити 3 38,3

 

 

    4x100 м 02-03-04-05 г момичета старт:14:35
      край:
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ  
  клуб резулт.
       
1   Тракия 96 55,7
2   Ивет Лалова 1 56,6
3   Приорити 1 58,8
4   СК Пранджева 1 59,0
5   Ивет Лалова 2 60,4
6   Юлис Елин Пелин 61,2
7   Приорити 2 61,4
8   СК Пранджева 2 61,6
9   Галакси Пловдив 61,7

 

 

  скок на дължина от място момичета 2002-03  старт:11.20/
           
     
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 240 Анелия Асенова 2003 СКЛА Хеброс Харманли 2,34
2 116 Габриела Иванова 2003 СК Костенец 2,15
3 32 Лони Бизова 2003 СК "Пранджева" 2,08
4 232 Теодора Вътова 2003 СК Олимпия-Враца 2,03
5 167 Ани Шамкалова 2003 СК Звездите-Петрич 2,01
6 239 Силвия Георгиева 2002 СКЛА Хеброс Харманли 2,00
7 412 Десислава Димитрова 2003 СК Пранджева 2,00
8 392 Гергана Гъркова 2003 Тереза Маринова 1,82
9 168 Лили Харискова 2002 СК Звездите-Петрич 1,81
10 170 Габриела Георгиева 2003 СКЛА Хеброс Харманли 1,76
11 236 Ирина Томова 2003 Отбор София нест.
12 238 Ивет Тодорова 2002 СКЛА Хеброс Харманли нест.

 

 

  скок на дължина от място момичета 2004 г старт:11.40/
           
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ  
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 216 Йоана Николова 2004 Атлетик -София 2,35
2 118 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец 2,28
3 230 Вяра Тодорова 2004 СК Олимпия-Враца 2,09
4 366 Стиляна Евтимова 2004 СКЛА Ивет Лалова 2,04
5 403 Димана Чожгова 2004 СК Галакси-Пловдив 2,03
6 404 Сияна Ангелова 2004 СК Галакси-Пловдив 2,03
7 271 Наталия Койчева 2004 СК Приорити спорт 2,01
8 217 Илияна Цанова 2004 Атлетик -София 2,00
9 119 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец 1,98
10 36 Магдалена Здравкова 2004 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,97
11 405 Симона Фурнаджиева 2004 СК Галакси-Пловдив 1,89
12 71 Йоана Димитрова 2004 СК Приорити спорт 1,83
13 258 Мартина Милева 2004 СК Приорити спорт 1,80
14 30 Теодора Тонова 2004 СК "Пранджева" 1,69
15 31 Ивана петрова 2004 СК "Пранджева" нест.
16 95 Симона Попова 2004 АЛСК Тракия 96 Пл. нест.
17 243 Ерсин Хаджъхалим 2004 СКЛА Хеброс Харманли нест.
18 354 Красимира Борисова 2004 Надежда София нест.

 

 

  скок на дължина от място момичета 2005 г старт:12.00/
           
     
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 356 Никол Георгиева 2005 Надежда София 2,24
2 200 Ема Тодева 2005 АК Пълдин-Пловдив 2,23
3 372 Яна Ивкова 2005 СКЛА Ивет Лалова 2,20
4 27 Маргарита Костадинова 2005 СК "Пранджева" 2,14
5 40 Марияна Недялкова 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 2,12
6 354 Красимира Борисова 2005 Надежда София 2,12
7 355 Калина Унджиева 2005 Надежда София 2,03
8 244 Стела Гешева 2005 СКЛА Хеброс Харманли 2,00
9 25 Благородна Вардева 2005 СК "Пранджева" 1,98
10 373 Лара Иванова 2005 СКЛА Ивет Лалова 1,97
11 370 Катрин Сърбова 2005 СКЛА Ивет Лалова 1,95
12 26 Мария Маджарова 2005 СК "Пранджева" 1,88
13 42 Никол Нейкова 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,88
14 292 Йоана Иванова 2005 КЛАСА 1,84
15 41 Дарина Зайкова 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,83
16 54 Дана Кешишева 2005 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,79
17 411 Анастасия Ганева 2005 СК Пранджева 1,78
18 420 Карина Господинова 2005 Плевен 1,77
19 401 Мерил Станкова 2005 Тереза Маринова 1,76
20 427 Ния Карамфилова 2005 Тереза Маринова 1,76
21 374 София Горанова 2005 СКЛА Ивет Лалова 1,65
22 24 Стефани Костова 2005 СК "Пранджева" 1,62
23 299 Мила Кузманова 2005 СК Деймос спорт 1,52
24 188 Йоана Петкова 2005 Тереза Маринова 1,50
25 28 Пламена Чакърова 2005 СК "Пранджева" нест.
  29 Ива Кушинова 2005 СК "Пранджева" нест.
  201 Петра Тошкова 2005 АК Пълдин-Пловдив нест.
  267 Ирина Кръстева 2005 СК Приорити спорт нест.

 

 

  скок на дължина момичета2006 г   старт:11.20
           
     
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 23 Петя Бозукова 2006 СК "Пранджева" 2,12
2 1 Елена Аргирова 2006 АСКЛА Сливен 2,1
3 164 Никол Ангелова = 2006 СК Звездите-Петрич 2,1
4 22 Елеонора Божинова 2006 СК "Пранджева" 2,04
5 178 Яна Стоева 2006 КЛАСА 2,01
6 179 Марта Бахарова 2006 КЛАСА 2,00
7 202 Мирослава Илиева 2006 АК Пълдин-Пловдив 1,98
8 406 Мария Кръстева 2006 СК Галакси-Пловдив 1,91
9 379 Ния Иванова 2006 СКЛА Ивет Лалова 1,91
10 92 Лора Василева 2006 АЛСК Тракия 96 Пл. 1,88
11 162 Любомира Ангелова 2006 СК Звездите-Петрич 1,83
12 268 Ивайла Главурова 2006 СК Приорити спорт 1,81
13 158 Александра Иванова 2006 СКЛА Академик 1,77
14 378 Алексана Петкова 2006 СКЛА Ивет Лалова 1,77
15 382 Никол Велева 2006 СКЛА Ивет Лалова 1,71
16 377 Габриела Захариева 2006 СКЛА Ивет Лалова 1,67
17 122 Биляна Котларова 2006 СК Костенец 1,66
18 428 Ели Симеонова 2006 СК Костенец 1,66
19 165 Мария Борисова = 2006 СК Звездите-Петрич 1,62
20 358 Карина Андреева 2006 Надежда София 1,62
21 45 Виктория Петрова 2006 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,55
22 161 Милена Тудакова 2006 СК Звездите-Петрич 1,53
23 166 Марина Брънкин = 2006 СК Звездите-Петрич 1,53
24 300 София Димитрова 2006 СК Деймос спорт 1,5
25 381 Рая Ягли 2006 СКЛА Ивет Лалова 1,48
26 163 Николая Каракашева = 2006 СК Звездите-Петрич 1,38
27 91 Даниела Чоплишка  2006 АЛСК Тракия 96 Пл. 1,32
28 282 Йоана Кирилова 2006 ЛСК Фортуна Костинброд 1,24
29 160 Елена Дюлгерова 2006 СК Звездите-Петрич нест.
30 380 Мартина Галева 2006 СКЛА Ивет Лалова нест.
31 401 Мерил Станкова 2006 Тереза Маринова нест.

 

 

  скок на дължина от място момичета 2007 г   старт:11.40
           
     
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 77 Анжелика Чаушева 2007 СК Приорити спорт 1,98
2 204 Дебора Делчева 2007 АК Пълдин-Пловдив 1,98
3 154 Мария Вийсилова 2007 СКЛА Академик 1,94
4 246 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс Харманли 1,92
5 153 Сияна Бръмбарова 2007 СКЛА Академик 1,88
6 93 Лилия Димитрова 2007 АЛСК Тракия 96 Пл. 1,87
7 20+B1B11:G33 Радина Величкова 2007 СК "Пранджева" 1,82
8 385 Анна Миланова 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,81
9 247 Тихомира Демирева 2007 СКЛА Хеброс Харманли 1,80
10 229 Стела Николаева 2007 СК Олимпия-Враца 1,77
11 291 Рада Хаджитодорова 2007 КЛАСА 1,72
12 203 Косара Тодорова 2007 Тереза Маринова 1,69
13 123 Габриела Пергрлова 2007 СК Костенец 1,65
14 151 Илайда Нурулоова 2007 СКЛА Академик 1,65
15 347 Александра Илиева 2007 СК Деймос спорт 1,64
16 387 Алина Петева 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,64
17 228 Ивалина Цветанова 2007 СК Олимпия-Враца 1,63
18 152 Константина Семерджиева 2007 СКЛА Академик 1,62
19 171 Мартина Иванова 2007 КЛАСА 1,62
20 386 Михаела Крушева 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,6
21 78 Мария Пашалийска 2007 СК Приорити спорт 1,58
22 348 Вяра Господинова 2007 СК Деймос спорт 1,57
23 227 Александра Драганова 2007 СК Олимпия-Враца 1,56
24 388 Александра Янъкова 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,49
25 21 Виктория Жекова 2007 СК "Пранджева" 1,48
26 125 Сиана Стойкова 2007 СК Костенец 1,43
27 384 Рая Шишкова 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,43
28 124 Даная Йорданова 2007 СК Костенец 1,42
29 51 Рпсица Ангелова 2007 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,28
30 111 Валерия Димитрова 2007 СК Костенец нест.
31 255 Виктория Иванова 2007 КЛАСА нест.

 

 

  скок на дължина от място момичета 2008 г старт;12.00ч
           
     
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 54 Никол Николова 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин нест.
2 392 Рая Рачева 2008 СКЛА Ивет Лалова нест.
3 395 Косара Тодорова 2008 Тереза Маринова нест.
4 19 Дияна Ангелова 2008 СК "Пранджева" 1,85
5 264 Ема Иванова 2008 СК Приорити спорт 1,8
6 2 Карина Цончева 2008 АСКЛА Сливен 1,78
7 251 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1,78
8 252 Йоана Тръндева 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1,78
10 147 Десислава Каркадакова 2008 СКЛА Академик 1,77
11 79 Бояна Георгиева 2008 СК Приорити спорт 1,76
12 80 Калина Георгиева 2008 СК Приорити спорт 1,75
13 146 Кристи Христова 2008 СКЛА Академик 1,7
14 110 Анжелика Петкова 2008 АК Враца 1,62
15 410 Елена Чубанова 2008 СК Пранджева 1,6
16 62 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА 1,58
17 94 Михаела Терзиева 2008 АЛСК Тракия 96 Пл. 1,58
18 210 Елица Карайодова 2008 АК Пълдин-Пловдив 1,58
19 394 Диана Карапенчева 2008 Тереза Маринова 1,56
20 88 Нели Благоева 2008 СК Приорити спорт 1,55
21 400 Ния Михайлова 2008 Тереза Маринова 1,53
22 209 Снежана Карайодова 2008 АК Пълдин-Пловдив 1,51
23 273 Калина Стойкова 2008 СК Приорити спорт 1,5
24 222 Цвета Николова 2008 СК Олимпия-Враца 1,49
25 208 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин-Пловдив 1,48
26 177 Александра Христова 2008 КЛАСА 1,43
27 126 Андриана Георгиева 2008 СК Костенец 1,41
28 55 Карина Ангелова 2008 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,4
29 224 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия-Враца 1,4
30 284 Вяра Величкова 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 1,39
31 223 Меган Валентинова 2008 СК Олимпия-Враца 1,38
32 426 Елена Жикова 2008 Звездите 1,38
33 176 Никол Христова 2008 КЛАСА 1,37
34 81 Кристина Гераскова 2008 СК Приорити спорт 1,35
35 160 Александра Пордидалиева 2008 Звездите 1,33
36 285 Магдалена Ирикова 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 1,32
37 237 Теодора Тончева 2008 Отбор София 1,3
38 128 Никол Йорданова 2008 СК Костенец 1,18
39 127 Гергана Гаджова 2008 СК Костенец 1,14

 

 

  скок на дължина от място момичета 2009 и по малки  
           
     
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 253 Христиана Налбантова 2009 СКЛА Хеброс Харманли 1,83
2 139 Евгения Стоименова 2009 СКЛА Академик 1,78
3 211 Валерия Нягалова 2009 АК Пълдин-Пловдив 1,58
4 407,00 Паулина Стайкова 2009 СК Галакси-Пловдив 1,51
5 395 Еланда Джоунс 2009 СКЛА Ивет Лалова 1,5
6 212 Симона Иванова 2010 АК Пълдин-Пловдив 1,48
7 135 Карин Семерджиева 2010 СКЛА Академик 1,46
8 254 Мила Милкова 2010 СКЛА Хеброс Харманли 1,44
9 397 Емма Бонева 2009 СКЛА Ивет Лалова 1,42
10 58 Елена Благоева 2009 СКЛА Юлис-Елин Пелин 1,4
11 398 Камелия Димитрова 2009 СКЛА Ивет Лалова 1,4
12 85 Николая Палазова 2009 СК Приорити спорт 1,39
13 17 Николета Мицева 2010 СК "Пранджева" 1,37
14 272 Цветомира Чипева 2009 СК Приорити спорт 1,36
15 112 Лея Ваклина 2011 СК Костенец 1,33
16 18 Лилия Банкова 2010 СК "Пранджева" 1,27
17 136 Ада Юнер 2009 СКЛА Академик 1,26
18 86 Ида-Иво Иванова 2009 СК Приорити спорт 1,25
19 296 Яна Иванова 2010 КЛАСА 1,22
20 138 Мария Дамянова 2009 СКЛА Академик 1,19
21 137 Маргарита Димитрова 2009 СКЛА Академик 1,18
22 129 Габриела Стаматудис 2009 СК Костенец 1,11
23 353 Кристина Илиева 2011 СК Деймос спорт 1,06
24 60 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА нест.
25 113 Андрея Шатарова 2009 СК Костенец нест.
26 220 Елена Мончовска 2011 СК Олимпия-Враца нест.
27 274 Ивет Костова 2009 Отбор София нест.
28 276 Венцислав Димитров 2010 КЛАС Костенец нест.
29 277 Дара Димитрова 2012 КЛАС Костенец нест.
30 297 Катарина Атнасова 2009 КЛАСА нест.
31 396 Александра Златанова 2011 СКЛА Ивет Лалова нест.