Athletic League Bulgaria 2018 FINAL

 

 

                                                                                                                                                            FOR ENGLISH

 

Hаредба

За

АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА-GO!KIDS!

 2018 Г.(ФИНАЛ)

15-16.12.2018 година

ЗАЛА „АСИКС АРЕНА”

1.Цел и задачи: Популяризиране на леката атлетика сред децата и подрастващите.

2.Ръководство и организация: Лигата  се организира от СК “Приорити спорт“,със  съдействието на БФЛА

3.Място и време:

15-16.12.18 г.( събота-неделя)гр.София, зала „АСИКС АРЕНА”-кв.Редута

4.Дисциплини и възрастови групи:

60 метра,4х 200 метра, 60 метра с препятствия; скок на дължина - момчета и момичета родени 2003-04 г

60 метра ,200  метра,60 метра с препятствия; скок на дължина -момчета и момичета родени 2005 г

60 метра,600 метра, 60 метра с препятствия; скок на дължина–момчета и момичета родени 2006 г

60 метра;600 метра,60 метра с препятствия;скок на дължина, -момчета и момичета родени  2007 г

60метра;скок на дължина,скок от място - момичета/ момчета родени-2008 г

60 метра ;скок от място;4 х 50 метра;–момичета/момчета родени 2009 г

60 метра;скок от място;4х50 метра– родени 2010г и по-малки.

(Възрастите 2005-06-07,ще имат отделно класиране само на 60 метра.Всички възрасти до 2007 година включително,стартират от нисък старт.Състезаващите се в скок на дължина имат право на три опита,а на скок от място два опита.)

 (Всеки участник има право да участва САМО в две дисциплини)       

5.Срок за записване: Краен срок за записване три дни преди състезанието.Молим всички треньори да бъдат точни и при подаване на заявка и да използват посочената бланка >>>ТУК<<<

Стартовите списъци ще бъдат публикувани на www.prioritysport.club

Записване на място, ще има само по изключение и не е препоръчително!!!

6. Условия за участие-Всеки един участник ,заплаща такса от 10 лева.

Състезанието е отворено за всички желаещи!!!

Стартовите номера се получават на място в деня на състезанието един час преди дисциплината или предишния ден, срещу такса за участие в офиса на „Приорити спорт“-нац.стадион „Васил Левски“,вход 26;зала 5Г.

7.Награди и класиране: Първите трима във всяка дисциплина, ще получат медали и купа за победителя.

Всички участващи в изданията на Атлетическата лигаGO!KIDS! трупат точки от първо до десето място(първо място 10 точки и т.н),изключение прави само скок от място,където точки получават само първите пет участника(първо място 5 точки и т.н) ,на финала  ще има генерално класиране на най-добрите 10 състезатели в следните възрастти за годината:

Деца родени-2003-04 г.; Деца родени-2005г.; Деца родени 2006г.; Деца родени 2007г.;Деца родени 2008г.; Деца родени 2009г. И деца родени 2010г и по-малки(Родените 2011-12 и по малки ,не влизат в генералното класиране.)Ако има участници с еднакъв брой точки,за победител се взима,състезаващият се спечелил спринта на 60м,в последното състезание!!!

 8.Заявки за участие на email: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

МОЛИМ ВСИЧКИ ТРЕНЬОРИ ПРИ ПОДАВАНЕ НА ЗАЯВА ДА ПОПЪЛВАТ КАЧЕНАТА БЛАНКА!!!

МОЛИМ ВИ И ПРИ ПУСКАНЕ НА ЗАЯВКА ДА ОТБЕЛЕЖИТЕ, В КОЯ ГРУПА ИСКАТЕ ДА УЧАСТВА СЪСТЕЗАТЕЛЯ В СКОК НА ДЪЛЖИНА МОМИЧЕТА 2005-06-07 Г.

9.Програма:Състезанието ще бъде обезпечено с електронно измерване на всички резултати в беговите дисциплини!!!!

 

 

  15-16.12.2018 GO!KIDS!      
ЧАС ДИСЦИПЛИНА ГОДИНА ДИСЦИПЛИНА ГОДИНА
  15.12.18-ДЕН ПЪРВИ      
11.00 Ч 60 М. ЮНОШИ-финал по време 2009 г    
11.15.ч 60 М. ДЕВОЙКИ-финал по време 2009 Г СКОК ОТ МЯСТО ЮНОШИ 2009 Г
11.30 ч 60 М ЮНОШИ-финал по време 2010 г СКОК ОТ МЯСТО ДЕВОЙКИ 2009 Г
11.45 ч 60 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2010 Г СКОК ОТ МЯСТО ЮНОШИ 2010 Г
12.00 ч 60 М ЮНОШИ-финал по време 2011 г СКОК ОТ МЯСТО ДЕВОЙКИ 2010 Г
12.10 Ч 60 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2011 Г СКОК ОТ МЯСТО ЮНОШИ 2011 Г
12.20 Ч 60 М ЮНОШИ-финал по време 2012 Г СКОК ОТ МЯСТО ДЕВОЙКИ 2011 Г
12.30 Ч 60 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2012 Г СКОК ОТ МЯСТО ЮНОШИ 2012 Г
12.40 Ч     СКОК ОТ МЯСТО ДЕВОЙКИ 2012 Г
12.45 Ч 4Х50 М ЮНОШИ финал по време 2009-10 г    
13.00 ч 4х50 М ДЕВОЙКИ финал по време 2009-10 Г    
13.30 Ч НАГРАЖДАВАНЕ ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ      

 

 

  16.12.18- ДЕН ВТОРИ      
10.00 Ч 60 М ЮНОШИ-финал по време 2008 Г СКОК НА ДЪЛЖИНА ДЕВОЙКИ 2003-04 Г
10.20 Ч 60 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2008 Г СКОК ОТ МЯСТО ЮНОШИ 2008 Г
10.40 Ч     СКОК ОТ МЯСТО ДЕВОЙКИ 2008 Г
10.45 Ч     СКОК НА ДЪЛЖИНА ЮНОШИ 2008 Г
11.20 Ч 60 М ЮНОШИ-финал по време 2003-04 Г    
11.35 Ч 60 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2003-04 Г СКОК НА ДЪЛЖИНА ДЕВОЙКИ 2008 Г
11.50 Ч 60 М ЮНОШИ-финал по време 2005 Г    
12.05 Ч 60 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2005 Г    
12.20 Ч 60 М ЮНОШИ-финал по време 2006 Г СКОК НА ДЪЛЖИНА ЮНОШИ 2003-04 Г
12.35 Ч 60 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2006 Г    
12.50 Ч 60 М ЮНОШИ-финал по време 2007 Г    
13.05 Ч 60 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2007 Г СК. НА ДЪЛЖИНА ДЕВОЙКИ-1 гр. 05-06-07 Г
13.25 Ч 60 М ПРЕПЯТ. ЮНОШИ-финал по време 05-06-07 Г    
13.40 Ч 60 М ПРЕПЯТ. ДЕВОЙКИ-финал по време 05-06-07 Г    
13.55 Ч 60 М ПРЕПЯТ. ЮНОШИ-финал по време 2003-04 Г    
14.05 Ч 60 М ПРЕПЯТ. ДЕВОЙКИ-финал по време 2003-04 Г СКОК НА ДЪЛЖИНА ЮНОШИ 05-06-07 Г
14.15 Ч 600 М ЮНОШИ-финал по време 2006-07 г    
14.30 ч 600 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2006-07 Г    
14.50 Ч 200 М ЮНОШИ -финал по време 2005 Г    
15.10 Ч 200 М ДЕВОЙКИ -финал по време 2005 Г СК. НА ДЪЛЖИНА ДЕВОЙКИ-2 гр. 05-06-07 Г
15.30 Ч 200 М ДЕВОЙКИ -финал по време 2003-04 Г    
15.50 Ч 200 М ЮНОШИ -финал по време 2003-04 Г    
16.10 Ч 4Х200 М ЮНОШИ-финал по време 2003-04 Г    
16.30 Ч4Х 4Х200 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2003-04 Г    
17.00Ч НАГРАЖДАВАНЕ ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ