Hаредба За АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА - GO!KIDS! 2019-20

 

 

Hаредба

За

АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА - GO!KIDS!

2019-2020 Г.

За

24.11.2019 година

Зала „Асикс Арена”

1.Цел и задачи: Популяризиране на леката атлетика сред децата и подрастващите.

2.Ръководство и организация: Лигата  се организира от СК “Приорити спорт“, със  съдействието на БФЛА.

3.Място и време:

24.11.2019 г. (неделя) зала „Асикс Арена”, начало 09.30 часа.

(Следващи  издания  на Атлетическа лига „GOKIDS”- 21.12.19/ 1.03.20/ 15.04.20/ 9-10.05.20.,финалът на Атлетическа лига.).

Участието във финала на Атлетическа лига GO!KIDS! и двата дни, ще бъде напълно безплатно за всички деца....

4.Дисциплини и възрастови групи:

60 метра, 200 метра, 60 метра с препятствия; скок на дължина – момчета и момичета, скок на височина (момичета), овчарски скок (момичета) -  родени 2003-04 г.

60 метра, 200  метра, 60 метра с препятствия; скок на дължина – момчета и момичета родени 2005 г.

60 метра, 200 метра, 60 метра с препятствия; скок на дължина – момчета и момичета родени 2006 г.

60 метра, 600 метра, скок на дължина – момчета и момичета родени  2007 г.

60метра, скок на дължина, 600 метра, скок от място – момичета/ момчета родени 2008 г.

60 метра, скок на дължина, 600 метра, скок от място – момичета/момчета родени 2009 г.

60 метра, скок от място – родени 2010 г. и по-малки.

(Младша възрасти – 2003 - 04г  и до 16 години – родени 2005-06 г., в генералното класиране по точки ще влизат заедно. Всички възрасти от 2007 г. до 2011 г. и по-малки ще имат отделно (по възрасти) генерално класиране.)

Състезаващите се в скок на дължина имат право на три опита, а на скок от място два опита. Всички възрасти до 2009 г. включително стартират от нисък старт.

 (Всеки участник има право да участва САМО в две дисциплини)       

5.Срок и начин на записване: Краен срок за записване три дни преди състезанието (21.11.19 г).

Молим, всички треньори да бъдат точни при подаване на заявка и да използват посочената бланка! >>TYK<<

Заявки се подават на имейл: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. или онлайн на сайта ни.

За допълнителна информациятелефон: 0879 05 22 62

Стартовите списъци ще бъдат публикувани на www.prioritysport.club

Записване на място ще има само по изключение и не е препоръчително!!!

6. Условия за участие-Всеки един участник заплаща такса от 10 лева.

Състезанието е отворено за всички желаещи!!!

Стартовите номера се получават на място в деня на състезанието един час преди дисциплината или предишния ден срещу такса за участие в офиса на „Приорити спорт“-Нац. стадион „Васил Левски“, вход 26, зала 5Г.

7.Награди и класиране: Всеки един участник ще получи награда за участие. Първите трима във всяка дисциплина, ще получат медали и награди от нашите партньори.

Всички участващи в изданията на Атлетическата лига GO!KIDS! трупат точки от първо до десето място (първо място 10 точки и т.н), изключение прави само скок от място, където точки получават само първите пет участника (първо място 5 точки и т.н). На финала  ще има генерално класиране на най-добрите 10 състезатели в следните възрасти за годината:

Деца родени 2003 - 04 г., Деца родени 2005 - 06г., Деца родени 2007г.,  Деца родени 2008г., Деца родени 2009г., Деца родени 2010 г. и деца родени 2011 г. и по-малки (Родените 2012 - 13г и по малки не влизат в генералното класиране!)

Ако има участници с еднакъв брой точки за победител се взима състезаващият се, спечелил спринта на 60 м. в последното състезание!!!

МОЛИМ, ВСИЧКИ ТРЕНЬОРИ ПРИ ПОДАВАНЕ НА ЗАЯВА ДА ПОПЪЛВАТ КАЧЕНАТА БЛАНКА!!!

8.Програма: Състезанието ще бъде обезпечено с електронно измерване на всички резултати в беговите дисциплини!!!

24.11.2019GO!KIDS!    
ЧАС ДИСЦИПЛИНА ГОДИНА ДИСЦИПЛИНА ГОДИНА
09.30 ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2009 Г.
9.45 ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2009 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА 2009 Г.
10.00 ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2010 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2009 Г.
10.10 Ч СК. НА ДЪЛЖИНА МОМЧЕТА  2009 Г.
10.15 ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2010 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА  2010 Г.
10.30 Ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2011  Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2010 Г.
10.45 Ч 60 М МОМИЧЕТА финал по време 2011 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА 2011 Г.
11.00Ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2012 г. СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2011 Г.
11.10 Ч СК.НА ДЪЛЖИНА МОМИЧЕТА  2009 Г.
11.15 Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2012 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА 2012 Г.
11.30 ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2008 Г СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2012 Г.
11.45 Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2008 Г СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА 2008 Г.
12.00 Ч. 60 М МОМЧЕТА финал по време 2007 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2008 Г.
12.10 Ч СК.НА ДЪЛЖИНА ЮНОШИ МЛ.В 2003-04 Г.
12.15 Ч. 60М МОМИЧЕТА финал по време 2007 Гг.
12.30 Ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2006 Г.
12.40 ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2006 Г.
12.50  Ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2005 г. СК. НА ДЪЛЖИНА ДЕВОЙКИ МЛ.В 2003-04 Г.
13.00 Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2005 г.
13.20 ч. ОВЧАРСКИ СКОК ДЕВОЙКИ МЛ.В 2003-04
14.00 ч 60М ЮНОШИ финал по време 2003-04Г СК.НА ДЪЛЖИНА МОМЧЕТА  2007-08
14.10 Ч. 60М ДЕВОИКИ финал по време 2003-04Г
14.30 Ч. 60М ДЕВОЙКИ финал по време 2005 Г.
14.15 Ч. 60М ЮНОШИ финал по време 2006 Г.
14.30 Ч. 60 М ПРЕПЯТ. ЮНОШИ финал по време 05-06 г.
14.40Ч. 60 М ПРЕПЯТ. ДЕВОЙКИ финал по време 05-06 г.
14.50 Ч 60 М ПРЕПЯТ. ЮНОШИ финал по време 2003-04 г
15.00Ч. 60 М ПРЕПЯТ. ДЕВОЙКИ финал по време 2003-04 г СК.НА ДЪЛЖИНА МОМИЧЕТА  2007-08
15.15 ч 600М МОМЧЕТА 2009 Г.
15.25 ч 600М МОМИЧЕТА 2009 Г.
15.35 ч 600М МОМЧЕТА 2007-08
15.55 ч 600М МОМИЧЕТА 2007-08
16.00 Ч СК.НА ДЪЛЖИНА МОМЧЕТА  2005-06Г
16.15 ч 200М ЮНОШИ финал по време 2003-04Г
16.30ч 200 М ДЕВОЙКИ финал по време 2003-04Г
16.50 Ч 200 М ЮНОШИ финал по време 2005-06Г СК.НА ДЪЛЖИНА МОМИЧЕТА  2005-06Г
17.15 ч 200 М ДЕВОЙКИ финал по време 2005-06Г