Атлетическа лига 16.12 2017 Стартови списъци

 

 

Момчета

  60 м. - Момчета 2000-01 г   старт:10.45
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 770 Алекс Юлианов 2000 КЛАСА    
2 676 Момчил Велинов 2000 СКЛА Атлетик София    
3 546 Петко Стойчев 2000 КЛАСА    
4 757 Радомил Калвин 2000 СК Спортико    
5 544 Ангел Димитров 2000 КЛАСА    
             
    2 Серия        
1 545 Мариян Гачев 2000 КЛАСА    
2 799 Иван Абрахим Ало 2000 СКЛА Надежда София    
3 539 Валентин Пешев 2001 КЛАСА    
4 543 Александър Вълчев 2001 КЛАСА    
5 736 Страхил Савов 2001 КЛАСА Лили Видева    
  60 м. - Момчета 2002-03 г   старт:11.00
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 561 Иван Бонев 2002 СКЛА Академик София    
2 569 Константин Тачев 2002 СК Костенец    
3 781 Мартин Точев 2002 АК Пълдин Пловдив    
4 665 Габриел Русалимов 2003 СК Феникс-2004 Плевен    
5 805 Иван Георгиев 2002 AK Враца    
             
    2 Серия        
1 806 Георги Михайлов 2002 AK Враца    
2 822 Ивайло Щипков 2002 СК Галакси Пловдив    
3 525 Габриел Чочков 2003 СКЛА Хаммер-Трявна    
4 532 Йордан Арабаджиев 2003 СК Актив 2013 Пловдив    
5 568 Ангел Джоров 2002 СК Костенец    
6 376 Майкъл Лилов 2003 КЛАСА Иво Дойнов    
    3 Серия        
1 748 Слав Славчев 2003 СКЛА Лудогорец Разград    
2 714 Светослав Милашки 2003 СКЛА Спартак Плевен    
3 567 Атанас Малковски 2003 СК Костенец    
4 782 Васил Димитров 2003 АК Пълдин Пловдив    
5 526 Едмон Лазаров 2003 СКЛА Хаммер-Трявна    
             
    4 Серия        
1 652 Георги Бързашки 2003 СК Феникс-2004 Плевен    
2 566 Аделин Трифонов 2003 СК Костенец    
3 817 Виолен Бойчев 2003 AK Враца    
4 747 Цветалин Иванов 2003 СКЛА Лудогорец Разград    
5 821 Красимир Кирчев 2003 СК Галакси Пловдив    
             
    5 Серия        
2 2 Никола Костадинов 2003 СК Олимпия Враца    
3 1 Кристиан Гешев 2003 СКЛА Юлис Елин Пелин    
4 3 Любомир Калчев 2003 СК Приорити спорт    
5 827 Андреа Стойкович 2003 Димитровград Сърбия    
  60 м - Момчета 2004 г   старт:11.20
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 565 Антоан Антонов 2004 СК Костенец    
2 745 Мерт Хамдиев 2004 СКЛА Лудогорец Разград    
3 584 Галин Георгиев 2004 СК Олимпия Враца    
4 636 Божидар Саръбоюков 2004 СКЛА Хеброс Харманли    
5 654 Антонио Костов 2004 СК Феникс-2004 Плевен    
6 831 Ивайло Костадинов 2004 СКЛА Фортуна Костинброд    
    2 Серия        
1 671 Огнян Димитров 2004 СКЛА Атлетик София    
2 679 Радостин Игнатов 2004 СКЛА Левски 2016 Сф.    
3 653 Огнян Игнатов 2004 СК Феникс-2004 Плевен    
4 717 Виктор Величков 2004 СКЛА Спартак Плевен    
5 746 Мехмед Мехмед 2004 СКЛА Лудогорец Разград    
             
    3 Серия        
2 3 Александър Жековски 2004 АК Пълдин Пловдив    
3 1 Стелян Мъглов 2004 КЛАСА Лили Видева    
4 9 Велизар Янков 2004 СКЛА Юлис Елин Пелин    
5 4 Алекс Тафков 2004 СКЛА Пранджева    
6 8 Павел Шияков 2004 КЛАСА Иво Дойнов    
  60 м - Момчета 2005 г   старт:11.40
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 583 Павел Лазаров 2005 СК Олимпия Враца    
2 603 Цветин Минчев 2005 АК ЦСКА    
3 815 Кубрат Мирчев 2005 AK Враца    
4 611 Калоян Клечаров 2005 СК Приорити спорт    
5 670 Кристиян Гоцев 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
6 377 Константин Христов 2005 КЛАСА Иво Дойнов    
    2 Серия        
1 711 Петър Симеонов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин    
2 811 Тонислав Йорданов 2005 AK Враца    
3 721 Мартин Димитров 2005 СКЛА Спартак Плевен    
4 604 Андреа Гроздев 2005 АК ЦСКА    
5 812 Никола Тодоров 2005 AK Враца    
6 849 Юлиян Вутов 2005 СКЛА Ивайло Младенов    
             
    3 Серия        
2 10 Валентин Йорданов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин    
3 4 Кристиян Тахмизян 2005 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
4 5 Николай Илиев 2005 СКЛА "Пранджева"    
5 8 Емил Костов 2005 СКЛА Спартак Плевен    
  60 м - Момчета 2006 г   старт:11.40
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
2 613 Камен Гошев 2006 СК Приорити спорт    
3 534 Стефан Стефанов 2006 СК Локомотив София    
4 605 Никола Николов 2006 АК ЦСКА    
5 606 Слав Живков 2006 СК Приорити спорт    
             
    2 Серия        
2 656 Аксел Емин 2006 СК Феникс-2004 Плевен    
3 612 Мартин Каролев 2006 СК Приорити спорт    
4 708 Симеон Дойчинов 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин    
5 733 Кристиян Цеков 2006 КЛАСА Лили Видева    
6 396 Деян Куюмджиев 2006 АК КЛАС Костенец    
    3 Серия        
2 8 Тома Иванов 2006 СКЛА Академик София    
3 6 Тонислав Петров 2006 СК Олимпия Враца    
4 9 Константин Димитров 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин    
5 7 Иван Иванов 2006 АК Пълдин Пловдив    
6 10 Борис Паунов 2006 СК Приорити спорт    
             
    4 Серия        
2 4 Атанаси Стоянов 2006 КЛАСА Тереза Маринова    
3 1 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА Лили Видева    
4 2 Станислав Колев 2006 СКЛА Хеброс Харманли    
5 3 Християн Георгиев 2006 СКЛА "Пранджева"    
  60 м - Момчета 2007 г   старт:12.20
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 522 стефан Йорданов 2007 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
2 535 Стефан Йорданов 2007 СК Локомотив София    
3 784 Димитър Гиров 2007 АК Пълдин Пловдив    
4 678 Тервел Енчев 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
5 581 Атанас Георгиев 2007 СК Олимпия Враца    
             
    2 Серия        
2 554 Георги Костов 2007 СКЛА Академик София    
3 783 Атанас Порязов 2007 АК Пълдин Пловдив    
4 661 Калоян Цанев 2007 СК Феникс-2004 Плевен    
5 751 Мартин Сивенов 2007 АК Маратон Ихтиман    
             
    3 Серия        
2 801 Здравко Здравков 2007 СКЛА "Пранджева"    
3 706 Димитър Илиев 2007 СКЛА Юлис Елин Пелин    
4 677 Георги Казаков 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
5 732 Николай Караянев 2007 КЛАСА Лили Видева    
6 832 Мирослав Тодоров 2007 СКЛА Фортуна Костинброд    
    4 Серия        
1 7 Алекс Ковачев 2007 АК Пълдин Пловдив    
2 3 Кристиян Зафиров 2007 СК Олимпия Враца    
3 1 Боян Иванов  2007 СКЛА Академик София    
4 2 Борис Паков 2007 АК Пълдин Пловдив    
5 4 Николас Тосков  2007 СКЛА Академик София    
  60 м - Момчета 2008 г   старт:12.40
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 524 Стефан Неделчев 2008 СКЛА Берое Ст.Загора    
2 684 Николай Кръстев 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
3 529 Божидар Танев 2008 СКЛА Хаммер-Трявна    
4 521 Стефан Дамгалиев 2008 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
5 552 Веселин Бисерински  2008 СКЛА Академик София    
6 607 Борис Коцев 2008 СК Приорити спорт    
             
    2 Серия        
1 610 Максимилиян Михалев 2008 СК Приорити спорт    
2 749 Крис Раков 2008 АК Маратон Ихтиман    
3 685 Даниел Арсенов 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
4 703 Мартин Йорданов 2008 СКЛА Юлис Елин Пелин    
5 660 Мирослав Иванов 2008 СК Феникс-2004 Плевен    
6 785 Мартин Елкин 2008 АК Пълдин Пловдив    
             
    3 Серия        
1            
2 631 Кирил Евтимов 2008 СК Приорити спорт    
3 704 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис Елин Пелин    
4 734 Кристиан Спасов 2008 КЛАСА Лили Видева    
5 750 Павел Айнаджийски 2008 АК Маратон Ихтиман    
6 25 Валентин Георгиев 2008 СКЛА Ивайло Младенов    
    4 Серия        
1 378 Николай Масларски 2008 7-мо училище    
2 10 Николай Йорданов 2008 СКЛА Хеброс Харманли    
3 850 Мартин Божидаров 2008 СКЛА Ивайло Младенов    
4 835 Николай Георгиев 2008 СКЛА Фортуна Костинброд    
5 395 Огнян Огнянов 2008 КЛАСА Боби    
6 833 Деян Илиев 2008 СКЛА Фортуна Костинброд    
    5 Серия        
             
1 379 Пресиян Илиев 2008 7-мо училище    
2 834 Мартин Милушев 2008 СКЛА Фортуна Костинброд    
3 9 Кристиян Кирилов 2008 СКЛА Хеброс Харманли    
4 683 Ангел Ярев 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
5 384 Мартин Пейчинов 2008 7-мо училище    
6            
    6 серия        
             
1 2 Томи Хаджийски 2008 СК Феникс-2004 Плевен    
2 1 Теодор Янков 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
3 6 Радослав Тодорав 2008 СКЛА Хеброс Харманли    
4 3 Самуил Цонов 2008 СКЛА "Пранджева"    
5 5 Деян Цветанов 2008 СКЛА Ивайло Младенов    
6 4 Теодор Христов 2008 СК Приорити спорт    
  60 м - Момчета 2009 г   старт:13.00
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 551 Калоян Бояжиев 2009 СКЛА Академик София    
2 622 Антоний Цеков 2009 СК Приорити спорт    
3 700 Никола Николов 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин    
4 632 Любомир Грозданов 2009 СК Приорити спорт    
5 512 Иван Григоров 2009 КЛАСА Боби    
6 389 Кристиян Христов 2009 7-мо училище    
    2 Серия        
1 664 Александър Аршинков 2009 СК Феникс-2004 Плевен    
2 609 Стефан Борисов 2009 СК Приорити спорт    
3 813 Валентин Шишков 2009 AK Враца    
4 694 Константин Йорданов 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
5 618 Георги Пердухов 2009 СК Приорити спорт    
6 397 Валентин Стайков 2009 АК КЛАС Костенец    
    3 Серия        
2 731 Георги Попов 2009 СКЛА Спартак Плевен    
3 775 Борис Йорданов 2009 КЛАСА Тереза Маринова    
4 615 Филип Лазаров 2009 СК Приорити спорт    
5 819 Даниел Радков 2009 СКЛА Надежда София    
6 211 Цветослав Савчев 2009 СКЛА Ивайло Младенов    
    4 Серия        
2 10 Ивекин Енчев 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
3 1 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА Боби    
4 6 Ангел Костов  2009 СКЛА Академик София    
5 7 Борис Стоев 2009 КЛАСА Иван Ралчев    
             
    5 Серия        
2 4 Теодор Каменов 2009 СКЛА Славия София    
3 2 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин    
4 3 Борис  Хаджитодоров 2009 КЛАСА Лили Видева    
5 5 Йоан Орозов 2009 СК Феникс-2004 Плевен    
  60 м -Момчета 2010 г   старт:13.00
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 786 Георги Асенов 2010 АК Пълдин Пловдив    
2 523 Калин Йонков 2010 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
3 688 Борис Минковски 2010 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
4 536 Мартин Милков 2010 СК Локомотив София    
5 208 Теослав Божидаров 2010 СКЛА Ивайло Младенов    
             
    2 Серия        
1 575 Милен Николов 2010 СК Олимпия Враца    
2 648 Мариан Славчев 2010 СК Приорити спорт    
3 643 Тони Вълчев 2010 СКЛА Хеброс Харманли    
4 687 Лазар Митов 2010 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
5 776 Николай Михов 2010 КЛАСА Тереза Маринова    
             
    3 серия        
2 642 Иван Тръндев 2010 СКЛА Хеброс Харманли    
3 87 Любомир Александров 2010 СКЛА Ивайло Младенов    
4 399 Венцислав Димитров 2010 СКЛА КЛАС Костенец    
  60 м - Момчета 2011 г   старт:13.00
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 779 Валентин Петров 2011 СК Приорити спорт    
2 689 Здравослав Димитров 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
3 814 Иван Иванчев 2011 AK Враца    
4 645 Захари Тенев 2011 СКЛА Хеброс Харманли    
5 838 Никола Величков 2011 СКЛА Фортуна Костинброд    
             
    2 Серия        
1 644 Станимир Колев 2011 СКЛА Хеброс Харманли    
2 690 Беркай Аййълдъз 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
3 839 Даниел Горанов 2011 СКЛА Фортуна Костинброд    
4 818 Любомир Чорбански 2011 СК Приорити спорт    
5 800 Костадин Вардев 2011 СКЛА "Пранджева"    
             
    3 серия        
2 658 Никола Иванов 2011 СК Феникс-2004 Плевен    
3 573 Калоян Ангелов 2011 СК Олимпия Враца    
4 841 Милен Младенов 2011 СКЛА Фортуна Костинброд    
5 398 Михаил Неков 2011 СКЛА КЛАС Костенец    
  60 м - Момчета 2012 г   старт:13.00
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 547 Георги Янев  2012 СКЛА Академик София    
2 571 Никола Латинов 2012 СК Олимпия Враца    
3 614 Борис Славов 2012 СК Приорити спорт    
4 647 Димитър Ангелов 2012 СКЛА Хеброс Харманли    
5 735 Мартин Спасов 2012 КЛАСА Лили Видева    
             
    2 Серия        
2 693 Мартин Бакрачев 2012 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
3 548 Иван Лазаров  2012 СКЛА Академик София    
4 10 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА Боби    
5 778 Мартин Михов 2012 КЛАСА Тереза Маринова    
  60 м препятствия - Момчета 2002-03 г старт:13.30ч/
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
    1 Серия        
1 516 Ерик Вълчев 2002 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
2 506 Винченцо Маринов 2003 КЛАСА    
3 566 Аделин Трифонов 2003 СК Костенец    
4 821 Красимир Кирчев 2003 СК Галакси Пловдив    
5 586 Алекс Иванов 2003 АК Павел Павлов Враца    
             
    2 Серия        
1 517 Иво Йорданов 2003 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
2 567 Атанас Малковски 2003 СК Костенец    
3 7 Борис Димитров 2002 КЛАСА Иван Ралчев    
4 505 Борис Чавдаров 2003 КЛАСА    
5 677 Алекс Варадинов 2003 СКЛА Левски 2016 Сф.    
  60 м препятствия - Момчета 2004-06 г старт:13.50ч/
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
    1 Серия        
1 565 Антоан Антонов 2004 СК Костенец    
2 636 Божидар Саръбоюков 2004 СКЛА Хеброс Харманли    
3 3 Александър Жековски 2004 АК Пълдин Пловдив    
4 4 Алекс Тафков 2004 СКЛА Пранджева    
5 2 Костадин Костов 2004 СК Галакси Пловдив    
6 1 Стелян Мъглов 2004 КЛАСА Лили Видева    
             
    2 Серия        
1 745 Мерт Хамдиев 2004 СКЛА Лудогорец Разград    
2 679 Радостин Игнатов 2004 СКЛА Левски 2016 Сф.    
3 507 Георги Ценев 2004 КЛАСА    
4 3 Андреан Димитров 2005 АСКЛА Сливен    
5 831 Ивайло Костадинов 2004 СКЛА Фортуна Костинброд    
6 507 Георги Ценев 2004 КЛАСА    
             
    3 серия        
1 744 Христофор Божанов 2005 СКЛА Лудогорец Разград    
2 1 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА Лили Видева    
3 3 Християн Георгиев 2006 СКЛА "Пранджева"    
  200 м - Момчета 2000-01 г   старт:14.10
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 676 Момчил Велинов 2000 СКЛА Атлетик София    
2 544 Ангел Димитров 2000 КЛАСА    
3 672 Велко Велев 2000 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
4 546 Петко Стойчев 2000 КЛАСА    
             
    2 Серия        
1 770 Алекс Юлианов 2000 КЛАСА    
2 799 Иван Абрахим Ало 2000 СКЛА Надежда София    
3 545 Мариян Гачев 2000 КЛАСА    
4 757 Радомил Калвин 2000 СК Спортико    
             
    3 Серия        
2 539 Валентин Пешев 2001 КЛАСА    
3 736 Страхил Савов 2001 КЛАСА Лили Видева    
4 543 Александър Вълчев 2001 КЛАСА    
  200 м -  Момчета 2002-03 г   старт:14.10
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 568 Ангел Джоров 2002 СК Костенец    
2 781 Мартин Точев 2002 АК Пълдин Пловдив    
3 805 Иван Георгиев 2002 AK Враца    
4 525 Габриел Чочков 2003 СКЛА Хаммер-Трявна    
             
    2 Серия        
1 665 Габриел Русалимов 2003 СК Феникс-2004 Плевен    
2 506 Винченцо Маринов 2003 КЛАСА    
3 806 Георги Михайлов 2002 AK Враца    
4 677 Алекс Варадинов 2003 СКЛА Левски 2016 Сф.    
             
    3 Серия        
1 747 Цветалин Иванов 2003 СКЛА Лудогорец Разград    
2 569 Константин Тачев 2002 СК Костенец    
3 822 Ивайло Щипков 2002 СК Галакси Пловдив    
4 526 Едмон Лазаров 2003 СКЛА Хаммер-Трявна    
             
    4 Серия        
1 532 Йордан Арабаджиев 2003 СК Актив 2013 Пловдив    
2 510 Калоян Георгиев 2003 КЛАСА    
3 827 Андреа Стойкович 2003 Димитровград Сърбия    
4 652 Георги Бързашки 2003 СК Феникс-2004 Плевен    
             
    5 Серия        
1 782 Васил Димитров 2003 АК Пълдин Пловдив    
2 817 Виолен Бойчев 2003 AK Враца    
3 505 Борис Чавдаров 2003 КЛАСА    
             
    6 Серия        
1 678 Спиридон Георгас 2003 СКЛА Левски 2016 Сф.    
2 748 Слав Славчев 2003 СКЛА Лудогорец Разград    
3 714 Светослав Милашки 2003 СКЛА Спартак Плевен    
4 376 Майкъл Лилов 2003 КЛАСА Иво Дойнов    
    7 Серия        
1 3 Любомир Калчев 2003 СК Приорити спорт    
2 2 Никола Костадинов 2003 СК Олимпия Враца    
3 1 Кристиан Гешев 2003 СКЛА Юлис Елин Пелин    
4 7 Борис Димитров 2002 КЛАСА Иван Ралчев    
  200 м - Момчета 2004    старт:14.30
          край:  
       
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
2 654 Антонио Костов 2004 СК Феникс-2004 Плевен    
3 507 Георги Ценев 2004 КЛАСА    
4 2 Костадин Костов 2004 СК Галакси Пловдив    
             
    2 Серия        
2 584 Галин Георгиев 2004 СК Олимпия Враца    
3 653 Огнян Игнатов 2004 СК Феникс-2004 Плевен    
4 671 Огнян Димитров 2004 СКЛА Атлетик София    
             
    3 Серия        
1 717 Виктор Величков 2004 СКЛА Спартак Плевен    
2 9 Велизар Янков 2004 СКЛА Юлис Елин Пелин    
3 746 Мехмед Мехмед 2004 СКЛА Лудогорец Разград    
4 8 Павел Шияков 2004 КЛАСА Иво Дойнов    
  200 м - Момчета 2005 г   старт:14.50
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
2 611 Калоян Клечаров 2005 СК Приорити спорт    
3 812 Никола Тодоров 2005 AK Враца    
4 721 Мартин Димитров 2005 СКЛА Спартак Плевен    
             
    2 Серия        
2 811 Тонислав Йорданов 2005 AK Враца    
3 744 Христофор Божанов 2005 СКЛА Лудогорец Разград    
4 815 Кубрат Мирчев 2005 AK Враца    
             
    3 Серия        
2 8 Емил Костов 2005 СКЛА Спартак Плевен    
3 2 Божидар МИланов 2005 СК Приорити спорт    
4 4 Кристиян Тахмизян 2005 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
  скок на дължина от място - Момчета 2005 г старт12.00
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб 1 2
             
1 583 Павел Лазаров 2005 СК Олимпия Враца    
2 603 Цветин Минчев 2005 АК ЦСКА    
3 604 Андреа Гроздев 2005 АК ЦСКА    
4 670 Кристиян Гоцев 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
5 711 Петър Симеонов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин    
6 6 Юлиян Христов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин    
7 4 Николай Илиев 2005 СКЛА "Пранджева"    
8 3 Андреан Димитров 2005 АСКЛА Сливен    
9 849 Юлиян Вутов 2005 СКЛА Ивайло Младенов    
  377 Константин Христов 2005 КЛАСА Иво Дойнов    
  скок на дължина от място - Момчета 2006 г старт12.20
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб 1 2
             
1 534 Стефан Стефанов 2006 СК Локомотив София    
2 8 Тома Иванов 2006 СКЛА Академик София    
3 6 Тонислав Петров 2006 СК Олимпия Враца    
4 605 Никола Николов 2006 АК ЦСКА    
5 606 Слав Живков 2006 СК Приорити спорт    
6 612 Мартин Каролев 2006 СК Приорити спорт    
7 613 Камен Гошев 2006 СК Приорити спорт    
8 10 Борис Паунов 2006 СК Приорити спорт    
9 2 Станислав Колев 2006 СКЛА Хеброс Харманли    
10 656 Аксел Емин 2006 СК Феникс-2004 Плевен    
11 9 Константин Димитров 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин    
12 708 Симеон Дойчинов 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин    
13 733 Кристиян Цеков 2006 КЛАСА Лили Видева    
14 4 Атанаси Стоянов 2006 КЛАСА Тереза Маринова    
15 7 Иван Иванов 2006 АК Пълдин Пловдив    
16 396 Деян Куюмджиев 2006 АК КЛАС Костенец    
  скок на дължина от място - Момчета 2007 г старт:12.40
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб 1 2
             
1 522 Павлин Казанджиев 2007 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
2 535 Стефан Йорданов 2007 СК Локомотив София    
3 4 Николас Тосков  2007 СКЛА Академик София    
4 1 Боян Иванов  2007 СКЛА Академик София    
5 5 Иван Ачкаканов  2007 СКЛА Академик София    
6 554 Георги Костов 2007 СКЛА Академик София    
7 3 Кристиян Зафиров 2007 СК Олимпия Враца    
8 581 Атанас Георгиев 2007 СК Олимпия Враца    
9 6 Томас Валентинов 2007 СК Феникс-2004 Плевен    
10 661 Калоян Цанев 2007 СК Феникс-2004 Плевен    
11 677 Георги Казаков 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
12 678 Тервел Енчев 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
13 706 Димитър Илиев 2007 СКЛА Юлис Елин Пелин    
14 732 Николай Караянев 2007 КЛАСА Лили Видева    
15 751 Мартин Сивенов 2007 АК Маратон Ихтиман    
16 2 Борис Паков 2007 АК Пълдин Пловдив    
17 7 Алекс Ковачев 2007 АК Пълдин Пловдив    
18 783 Атанас Порязов 2007 АК Пълдин Пловдив    
19 784 Димитър Гиров 2007 АК Пълдин Пловдив    
20 801 Здравко Здравков 2007 СКЛА "Пранджева"    
21 832 Мирослав Тодоров 2007 СКЛА Фортуна Костинброд    
  скок на дължина от място - Момчета 2008 г старт:13.00
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб 1 2
             
1 521 Стефан Дамгалиев 2008 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
2 524 Стефан Неделчев 2008 СКЛА Берое Ст.Загора    
3 529 Божидар Танев 2008 СКЛА Хаммер-Трявна    
4 552 Веселин Бисерински  2008 СКЛА Академик София    
5 7 Константин Филипов  2008 СКЛА Академик София    
6 607 Борис Коцев 2008 СК Приорити спорт    
7 4 Теодор Христов 2008 СК Приорити спорт    
8 610 Максимилиян Михалев 2008 СК Приорити спорт    
9 623 Борислав Дуков 2008 СК Приорити спорт    
10 631 Кирил Евтимов 2008 СК Приорити спорт    
11 395 Огнян Огнянов 2008 КЛАСА Боби    
12 9 Кристиян Кирилов 2008 СКЛА Хеброс Харманли    
13 10 Николай Йорданов 2008 СКЛА Хеброс Харманли    
14 6 Радослав Тодорав 2008 СКЛА Хеброс Харманли    
15 2 Томи Хаджийски 2008 СК Феникс-2004 Плевен    
16 660 Мирослав Иванов 2008 СК Феникс-2004 Плевен    
17 1 Теодор Янков 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
18 683 Ангел Ярев 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
19 684 Николай Кръстев 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
20 685 Даниел Арсенов 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
21 703 Мартин Йорданов 2008 СКЛА Юлис Елин Пелин    
22 704 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис Елин Пелин    
23 734 Кристиан Спасов 2008 КЛАСА Лили Видева    
24 749 Крис Раков 2008 АК Маратон Ихтиман    
25 750 Павел Айнаджийски 2008 АК Маратон Ихтиман    
26 785 Мартин Елкин 2008 АК Пълдин Пловдив    
27 3 Самуил Цонов 2008 СКЛА "Пранджева"    
28 378 Николай Масларски 2008 7-мо училище    
29 379 Пресиян Илиев 2008 7-мо училище    
30 384 Мартин Пейчинов 2008 7-мо училище    
31 5 Деян Цветанов 2008 СКЛА Ивайло Младенов    
32 850 Мартин Божидаров 2008 СКЛА Ивайло Младенов    
33 25 Валентин Георгиев 2008 СКЛА Ивайло Младенов    
34 835 Николай Георгиев 2008 СКЛА Фортуна Костинброд    
35 833 Деян Илиев 2008 СКЛА Фортуна Костинброд    
36 834 Мартин Милушев 2008 СКЛА Фортуна Костинброд    
  скок на дължина от място момчета 2009 г и по-малки старт:13.20
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб 1 2
             
1 1 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА Боби    
2 512 Иван Григоров 2009 КЛАСА Боби    
3 7 Борис Стоев 2009 КЛАСА Иван Ралчев    
4 4 Теодор Каменов 2009 СКЛА Славия София    
5 551 Калоян Бояжиев 2009 СКЛА Академик София    
6 6 Ангел Костов  2009 СКЛА Академик София    
7 609 Стефан Борисов 2009 СК Приорити спорт    
8 615 Филип Лазаров 2009 СК Приорити спорт    
9 618 Георги Пердухов 2009 СК Приорити спорт    
10 622 Антоний Цеков 2009 СК Приорити спорт    
11 632 Любомир Грозданов 2009 СК Приорити спорт    
12 5 Йоан Орозов 2009 СК Феникс-2004 Плевен    
13 664 Александър Аршинков 2009 СК Феникс-2004 Плевен    
14 10 Ивекин Енчев 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
15 694 Константин Йорданов 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
16 2 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин    
17 700 Никола Николов 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин    
18 731 Георги Попов 2009 СКЛА Спартак Плевен    
19 3 Борис  Хаджитодоров 2009 КЛАСА Лили Видева    
20 775 Борис Йорданов 2009 КЛАСА Тереза Маринова    
21 819 Даниел Радков 2009 СКЛА Надежда София    
22 813 Валентин Шишков 2009 AK Враца    
23 389 Кристиян Христов 2009 7-мо училище    
24 397 Валентин Стайков 2009 АК КЛАС Костенец    
25 211 Цветослав Савчев 2009 СКЛА Ивайло Младенов    
26 523 Калин Йонков 2010 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
27 536 Мартин Милков 2010 СК Локомотив София    
28 575 Милен Николов 2010 СК Олимпия Враца    
29 648 Мариан Славчев 2010 СК Приорити спорт    
30 642 Иван Тръндев 2010 СКЛА Хеброс Харманли    
31 643 Тони Вълчев 2010 СКЛА Хеброс Харманли    
32 687 Лазар Митов 2010 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
33 688 Борис Минковски 2010 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
34 776 Николай Михов 2010 КЛАСА Тереза Маринова    
35 786 Георги Асенов 2010 АК Пълдин Пловдив    
36 208 Теослав Божидаров 2010 СКЛА Ивайло Младенов    
37 87 Любомир Александров 2010 СКЛА Ивайло Младенов    
38 399 Венцислав Димитров 2010 СКЛА КЛАС Костенец    
39 573 Калоян Ангелов 2011 СК Олимпия Враца    
40 779 Валентин Петров 2011 СК Приорити спорт    
41 818 Любомир Чорбански 2011 СК Приорити спорт    
42 644 Станимир Колев 2011 СКЛА Хеброс Харманли    
43 645 Захари Тенев 2011 СКЛА Хеброс Харманли    
44 658 Никола Иванов 2011 СК Феникс-2004 Плевен    
45 689 Здравослав Димитров 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
46 690 Беркай Аййълдъз 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
47 800 Костадин Вардев 2011 СКЛА "Пранджева"    
48 814 Иван Иванчев 2011 AK Враца    
49 838 Никола Величков 2011 СКЛА Фортуна Костинброд    
50 839 Данаил Горанов 2011 СКЛА Фортуна Костинброд    
51 841 Милен Младенов 2011 СКЛА Фортуна Костинброд    
  398 Михаил Неков 2011 СКЛА КЛАС Костенец    
  10 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА Боби    
  547 Георги Янев  2012 СКЛА Академик София    
  548 Иван Лазаров  2012 СКЛА Академик София    
  571 Никола Латинов 2012 СК Олимпия Враца    
  614 Борис Славов 2012 СК Приорити спорт    
  647 Димитър Ангелов 2012 СКЛА Хеброс Харманли    
  693 Мартин Бакрачев 2012 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
  735 Мартин Спасов 2012 КЛАСА Лили Видева    
  778 Мартин Михов 2012 КЛАСА Тереза Маринова    

 

 

 

Момичета

  60 метра - момичета 2000-01г   старт:10.45
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
    1 Серия        
1 796 Гергана Петрова 2001 СКЛА Надежда София    
2 537 Стела Иванова 2000 КЛАСА    
3 538 Ванеса Янкова 2001 КЛАСА    
4 756 Ралица Нейчева изв.кл. 1997 СК Спортико    
5 540 Натали Златинова 2001 КЛАСА    
             
    2 Серия        
1 541 Грета Добрева 2001 КЛАСА    
2 797 Елена Грозева 2001 СКЛА Надежда София    
3 558 Мелани Чолова 2001 КЛАСА    
4 754 Андреа Савова 2000 СК Спортико    
5 559 Ралица Димитрова 2001 КЛАСА    
             
    3 Серия        
1 675 Марта Аргирова 2001 СКЛА Атлетик София    
2 798 Вероника Борисова 2001 СКЛА Надежда София    
3 755 Ивона Султова 2001 СК Спортико    
4 542 Виктория Жилкова 2001 КЛАСА    
  60 метра - момичета 2002-03г   старт:11.10
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
    1 Серия        
1 500 Изабела Соколова 2002 КЛАСА    
2 514 Кристън Радославова 2002 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
7 673 Алис Траатс 2002 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
4 563 Ерика Костадинова 2002 СК Костенец    
5 635 Ивет Тодорова 2002 СКЛА Хеброс Харманли    
6 673 Серафима Митева 2002 СКЛА Атлетик София    
             
    2 Серия        
1 674 Яна Колева 2002 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
2 515 Евгения Захова 2002 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
3 828 Милица Стойчев 2002 Димитровград Сърбия    
4 527 Анна Лехчанска 2003 СКЛА Хаммер-Трявна    
5 759 Силвия Стойкова 2003 СК Спортико    
6 375 Емили Димитрова 2002 КЛАСА Иво Дойнов    
             
    3 Серия        
1 528 Габриела Михайлова 2003 СКЛА Хаммер-Трявна    
2 771 Гергана Гъркова 2003 КЛАСА Тереза Маринова    
3 715 Рая Зафирова 2003 СКЛА Спартак Плевен    
4 670 Лусия Николова 2003 СКЛА Левски 2016 Сф.    
5 829 Андреа Сергиев 2003 Димитровград Сърбия    
6 593 Елия Парашкевова 2003 АК ЦСКА    
             
    4 Серия        
1 3 Анелия Асенова 2003 СКЛА Хеброс Харманли    
2 758 Мария Симовска 2003 СК Спортико    
3 2 Савина Станчева  2003 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
4 1 Михаела Миткова 2003 СК Олимпия Враца    
5 560 Мила Димитрова 2003 СКЛА Академик София    
6 4 Ивана Ковачева 2003 СК Спортико    
    5 Серия        
2 4 Ивана Ковачева 2003 СК Спортико    
3 6 Теодора Вътова 2003 СК Олимпия Враца    
4 5 Величка Чоплишка 2003 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
5 8 Габриела Иванова 2003 СК Костенец    
6 626 Андреа Калчева 2003 СК Приорити спорт    
  60 метра - момичета 2004 г.   старт:11.30
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 564 Мария Бонева 2004 СК Костенец    
2 762 Александра Петкова 2004 СК Спортико    
3 810 Стефани Михайлова 2004 AK Враца    
4 594 Емилия Тенева 2004 АК ЦСКА    
5 667 Силви Иванова 2004 СКЛА Атлетик София    
             
    2 Серия        
1 794 Калина Унджиева 2004 СКЛА Надежда София    
2 807 Антонина Цолова 2004 AK Враца    
3 669 Надежда Тодорова 2004 СКЛА Атлетик София    
4 826 Александра Вътева 2004 КЛАСА Тереза Маринова    
5 562 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец    
6 716 Цветина Чакалова 2004 СКЛА Спартак Плевен    
             
    3 Серия        
1 761 Михаела кръстева 2004 СК Спортико    
2 670 Микаела Годинова 2004 СКЛА Атлетик София    
3 634 Славена Славова 2004 СК Приорити спорт    
4 795 Мария-Изабел Иванова 2004 СКЛА Надежда София    
5 808 Галя Петрова 2004 AK Враца    
6 825 Петра Кралева 2004 КЛАСА Тереза Маринова    
    4 Серия        
1 809 Антония Георгиева 2004 AK Враца    
2 591 Мая Стоянова 2004 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
3 816 Ванеса Илиева 2004 AK Враца    
4 718 Магдалена Борисова 2004 СКЛА Спартак Плевен    
5 668 Илиана Цанова 2004 СКЛА Атлетик София    
6 760 Стиляна Евтимова 2004 СК Спортико    
             
    5 Серия        
2 7 Веселина Дмитрова 2004 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
3 1 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец    
4 6 Йоана Николова 2004 СКЛА Атлетик София    
5 4 Дарина Годинова 2004 СК Приорити спорт    
  60 м момичета 2005  г   старт:11.50
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 590 Петя Янчева 2005 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
2 675 Лара Иванова 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
3 595 Анелия Кирилова 2005 АК ЦСКА    
4 722 Пламена Петкова 2005 СКЛА Спартак Плевен    
5 772 Мерил Станкова 2005 КЛАСА Тереза Маринова    
             
    2 Серия        
1 719 Виктория Върбанова 2005 СКЛА Спартак Плевен    
2 596 Дария Александрова 2005 АК ЦСКА    
3 677 Катрин Сърбова 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
4 753 Виктория  Василева 2005 АК Маратон Ихтиман    
5 713 Никол Нейкова 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин    
             
    3 Серия        
1 764 Христина Колева 2005 СК Спортико    
2 804 Магдалена Нешкова 2005 СКЛА "Пранджева"    
3 617 Ирина Кръстева 2005 СК Приорити спорт    
4 651 Карина Господинова 2005 СК Феникс-2004 Плевен    
5 676 Стела Алексова 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
             
    4 Серия        
1 678 Марияна Недялкова 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
2 780 Никол Узунова 2005 СК Приорити спорт    
3 712 Фани Иванова 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин    
4 845 Янислава Петрова 2005 СКЛА Ивайло Младенов    
5 720 Симона Маринова 2005 СКЛА Спартак Плевен    
6 655 Елина Ковачева 2005 СК Феникс-2004 Плевен    
             
    5 Серия        
1 723 Марина Иванова 2005 СКЛА Спартак Плевен    
2 597 Мария Георгиева 2005 АК ЦСКА    
3 763 Антония Маринова 2005 СК Спортико    
4 679 Наталия Илинкина  2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
5 793 Красимира Борисова 2005 СКЛА Надежда София    
6 844 Стефания Тодорова 2005 СКЛА Ивайло Младенов    
    6 Серия        
2 9 Емма Тодева 2005 АК Пълдин Пловдив    
3 5 Ива Кушинова 2005 СКЛА "Пранджева"    
4 10 Яна Иванова 2005 СКЛА Спартак Плевен    
5 7 Благородна Вардева 2005 СКЛА "Пранджева"    
6 830 Валентина Костадинова 2005 СКЛА Фортуна Костинброд    
    7 Серия        
2 1 Никол Георгиева 2005 СК Спортико    
3 3 Маргарита Костадинова 2005 СКЛА "Пранджева"    
4 2 Яна Ивкова 2005 СК Спортико    
5 4 Пламена Чакърова 2005 СКЛА "Пранджева"    
  60 метра - момичета 2006  г   старт:12.10
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 519 Ния Цилева 2006 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
2 843 Евелина Иванова 2006 СКЛА Ивайло Младенов    
3 530 Елена Топчева 2006 КЛАСА Иван Ралчев    
4 824 Мария Василева 2006 СК Галакси Пловдив    
5 672 Мартина Галева 2006 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
             
    2 Серия        
1 531 Илина Илиева 2006 КЛАСА Иван Ралчев    
2 842 Вероника Начева 2006 СКЛА Ивайло Младенов    
3 766 Виктория Дурчева 2006 СК Спортико    
4 710 Християна Божилова 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин    
5 557 Александра Иванова 2006 СКЛА Академик София    
6 608 Ивайла Главурова 2006 СК Приорити спорт    
             
    3 Серия        
1 791 Катрин Пашалийска 2006 СК Приорити спорт    
2 650 Цветомира Войнова 2006 СК Феникс-2004 Плевен    
3 671 Габриела Захариева 2006 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
4 709 Йоана Николова 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин    
5 765 Ния Гергова 2006 СК Спортико    
6 598 Емилия Костадинова 2006 АК ЦСКА    
             
    4 Серия        
2 4 Елена Аргирова 2006 АСКЛА Сливен    
3 3 Марта Бахарова 2006 КЛАСА Иван Ралчев    
4 1 Петя Бозукова 2006 СКЛА "Пранджева"    
5 2 Никол Ангелова 2006 СК Звездите Петрич    
6 5 Яна Стоева 2006 КЛАСА Иван Ралчев    
    5 Серия        
2 10 Лора Георгиева 2006 АК Пълдин Пловдив    
3 6 Алексана Петкова 2006 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
4 633 Надя Атанасова 2006 СК Приорити спорт    
5 8 Елеонора Божинова 2006 СКЛА "Пранджева"    
6 616 Мадлен Маринова 2006 СК Приорити спорт    
  60 метра - момичета 2007 г   старт:12.30
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 520 Виктория Йонкова 2007 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
3 555 Иляйда Нурулоова  2007 СКЛА Академик София    
2 673 Дарена Петрова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
1 738 Гергана Дъчева 2007 КЛАСА Лили Видева    
  725 Ева Недялкова 2007 СКЛА Спартак Плевен    
7 580 Александра Драганова 2007 СК Олимпия Враца    
             
    2 Серия        
1 582 Стела Николаева 2007 СК Олимпия Враца    
2 599 Никол Миланова 2007 АК ЦСКА    
3 676 Рая Шишкова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
4 773 Косара Тодорова 2007 КЛАСА Тереза Маринова    
5 724 Рая Величкова 2007 СКЛА Спартак Плевен    
6 624 Виктория Бонева 2007 СК Приорити спорт    
             
    3 Серия        
1 675 Мария Тодорова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
2 737 Гергана Атанасова 2007 КЛАСА Лили Видева    
3 600 Марая Иванова 2007 АК ЦСКА    
4 556 Константина Семерджиева  2007 СКЛА Академик София    
5 752 Мария Минчева 2007 АК Маратон Ихтиман    
6 628 Мария Пашалийска 2007 СК Приорити спорт    
             
    4 Серия        
1 649 Далия Валентинова 2007 СК Феникс-2004 Плевен    
2 674 Йоана Илиева 2007 СКЛА Атлетик София    
3 674 Ивелина Димитрова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
4 663 Преслава Стефанова 2007 СК Феникс-2004 Плевен    
5 698 Сияна Милева 2007 СК Атлетика 2012 В.Търново    
6 707 Росица Ангелова 2007 СКЛА Юлис Елин Пелин    
             
    5 Серия        
1 739 Рада Хаджитодорова 2007 КЛАСА Лили Видева    
2 620 Анжелина Узунова 2007 СК Приорити спорт    
3 627 Мия Калчева 2007 СК Приорити спорт    
4 774 Василена Качикова 2007 КЛАСА Тереза Маринова    
5 823 Екатерина Йонова 2007 СК Галакси Пловдив    
6 394 Гергана Генева 2007 КЛАСА Лили Видева    
    6 Серия        
1 10 Йолина Михова 2007 АК Атлетик Хасково    
2 9 Анна Миланова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
3 5 Лилия Димитрова 2007 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
4 6 Мария Вайсилова  2007 СКЛА Академик София    
5 8 Дебора Делчева 2007 АК Пълдин Пловдив    
             
    7 Серия        
2 4 Сияна Бръмбарова  2007 СКЛА Академик София    
3 3 Радина Величкова 2007 СКЛА "Пранджева"    
4 1 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс Харманли    
5 2 Анжелика Чаушева 2007 СК Приорити спорт    
  60 метра - момичета 2008 г   старт:12.50
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 511 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА Боби    
2 638 София Вълкова 2008 СКЛА Хеброс Харманли    
3 518 Велина Цилева 2008 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
4 680 Калина Колева 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
5 578 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия Враца    
6 695 Весела Карадимова 2008 СК Приорити спорт    
             
    2 Серия        
1 671 Теодора Михайлова 2008 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
2 553 Кристи Христова  2008 СКЛА Академик София    
3 625 Алена Дуйкова 2008 СК Приорити спорт    
4 679 Ивайла Пейчева 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
5 788 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин Пловдив    
6 570 Адриана Георгиева 2008 СК Костенец    
             
    3 Серия        
1 577 Цвета Николова 2008 СК Олимпия Враца    
2 601 Ема Апостолова 2008 АК ЦСКА    
3 659 Евелин Николова 2008 СК Феникс-2004 Плевен    
4 388 Яна Миладинова 2008 7-мо училище    
5 681 Калина Григорова 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
             
             
    4 Серия        
1 697 София Борисова 2008 СК Приорити спорт    
2 637 Десислава Георгиева 2008 СКЛА Хеброс Харманли    
3 386 Александра Кадри 2008 7-мо училище    
4 789 Теодора Стоенчева 2008 АК Пълдин Пловдив    
5 608 Калина Цукерова 2008 СК Приорити спорт    
6 380 Александра Петкова 2008 7-мо училище    
    5 Серия        
1 726 Даная Стоянова 2008 СКЛА Спартак Плевен    
2 705 Карина Ангелова 2008 СКЛА Юлис Елин Пелин    
3 740 Никол Николова 2008 КЛАСА Лили Видева    
4 846 Аделина Вутова 2008 СКЛА Ивайло Младенов    
5 803 Елеонора Чобанова 2008 СКЛА "Пранджева"    
6 381 Траяна Лулчева 2008 7-мо училище    
    6 Серия        
1 579 Никол Димитрова 2008 СК Олимпия Враца    
2 385 Виктория Николова 2008 7-мо училище    
3 662 Ноела Петкова 2008 СК Феникс-2004 Плевен    
4 682 Андреия Гиндева 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
5 836 Магдалена Ирикова 2008 СКЛА Фортуна Костинброд    
             
    7 Серия        
1 383 Ева Божилова 2008 7-мо училище    
2 837 Вера Величкова 2008 СКЛА Фортуна Костинброд    
3 820 Анжелина Петкова 2008 СКЛА Ивайло Младенов    
4 10 Нели Благоева 2008 СК Приорити спорт    
5 787 Михаела Балтова 2008 АК Пълдин Пловдив    
             
    8 серия        
1 2 Йоана Тръндева 2008 СКЛА Хеброс Харманли    
2 1 Карина Цончева 2008 АСКЛА Сливен    
3 3 Ема Иванова 2008 СК Приорити спорт    
4 5 Калина Иванова 2008 СК Приорити спорт    
5 6 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс Харманли    
6 4 Дияна Ангелова 2008 СКЛА "Пранджева"    
  60 метра - момичета 2009 г   старт:13.10
          край:  
  СТАТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 390 Виктория Николова 2009 7-мо училище    
2 592 Любомира Веранска 2009 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
3 657 Ивана Красимирова 2009 СК Феникс-2004 Плевен    
4 629 Савина Тараланска 2009 СК Приорити спорт    
5 728 Симона Маринова 2009 СКЛА Спартак Плевен    
6 533 Моника Илиева 2009 СК Локомотив София    
             
    2 Серия        
1 727 Велина Димитрова 2009 СКЛА Спартак Плевен    
2 619 Ида-Иво Иванова 2009 СК Приорити спорт    
3 848 Илияна Миронова 2009 СКЛА Ивайло Младенов    
4 392 Виктория Невенова Николова 2009 7-мо училище    
5 686 Камелия Димитрова 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
6 730 Теодора Симеонова 2009 СКЛА Спартак Плевен    
             
             
    3 Серия        
1 792 Ирина Динчева 2009 СК Приорити спорт    
2 702 Владислава Евтимова 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин    
3 621 Теа Цекова 2009 СК Приорити спорт    
4 729 Славина Костадинова 2009 СКЛА Спартак Плевен    
5 390 Вера Костова 2009 7-мо училище    
6 847 Анастасия Йотова 2009 СКЛА Ивайло Младенов    
    4 Серия        
1 9 Албена Любомирова 2009 КЛАСА Тереза Маринова    
2 701 Елена Благоева 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин    
3 382 Яна Търнър 2009 7-мо училище    
4 630 Виктория Ангелова 2009 СК Приорити спорт    
5 743 Вероника Цисневич 2009 СКЛА Лудогорец Разград    
    5 Серия        
1 4 Николая Палазова 2009 СК Приорити спорт    
2 6 Александра Войнова 2009 СК Феникс-2004 Плевен    
3 8 Ада Юнер 2009 СКЛА Академик София    
4 3 Еланда Джоунс 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
5 1 Евгения Стоименова  2009 СКЛА Академик София    
6 2 Християна Налбантова 2009 СКЛА Хеброс Харманли    
  60 метра - момичета 2010 г   старт:13.10
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
1 550 Карин Семерджиева  2010 СКЛА Академик София    
2 570 Ивайла Бонева 2010 СК Костенец    
3 576 Александра Петрова 2010 СК Олимпия Враца    
4 602 Камелия Цветкова 2010 АК ЦСКА    
5 639 Мила Милкова 2010 СКЛА Хеброс Харманли    
             
    2 Серия        
2 641 Тоня Маджарова 2010 СКЛА Хеброс Харманли    
3 699 Ивет Миронова 2010 СК Атлетика 2012 В.Търново    
4 10 Симона Иванова 2010 АК Пълдин Пловдив    
5 767 Калина Атанасова 2010 СК Спортико    
6 387 Дара Гочева 2010 7-мо училище    
    3 Серия        
1 741 Яна Иванова 2010 КЛАСА Лили Видева    
2 790 Ивайла Балтова 2010 АК Пълдин Пловдив    
3 393 Катрин Игричин 2010 7-мо училище    
4 840 Наталия Милушева 2010 СКЛА Фортуна Костинброд    
5 802 Даная Пенова 2010 СКЛА "Пранджева"    
6 640 Марая Христова 2010 СКЛА Хеброс Харманли    
  60 метра - момичета 2011 г   старт:13.20
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
2 768 Росица Дженева 2011 СК Спортико    
3 574 Елена Мончовска 2011 СК Олимпия Враца    
4 777 Мария Павлова 2011 КЛАСА Тереза Маринова    
5 691 Александра Златанова 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
             
    2 Серия        
2 692 Ноа Лопез 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
3 696 Ива Карадимова 2011 СК Приорити спорт    
4 742 Дара Хаджитодорова 2011 КЛАСА Лили Видева    
  60 метра - момичета 2012 г   старт:13.20
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    1 Серия        
2 549 Дея Стоименова 2012 СКЛА Академик София    
3 572 Ивона Йорданова 2012 СК Олимпия Враца    
4 607 Елия Дурчева 2012 СК Приорити спорт    
5 400 Дара Димиторва 2012 СКЛА КЛАС Костенец    
  60 метра препятствия - момичета 2002-03 г старт:13.40
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
    1 Серия        
1 504 Гина Панова 2003 КЛАСА    
2 672 Цвета Христова 2002 СКЛА Атлетик София    
3 501 Симона Габровска 2002 КЛАСА    
4 585 Десислава Йорданова 2002 АК Павел Павлов Враца    
5 503 Магдалена  Стоянова 2002 КЛАСА    
6 502 Лора Минкова 2002 КЛАСА    
             
    2 Серия        
2 8 Габриела Иванова 2003 СК Костенец    
3 1 Михаела Миткова 2003 СК Олимпия Враца    
4 5 Величка Чоплишка 2003 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
  60 метра препятствия - момичета 2004-06 г старт:14.00
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
    1 Серия        
1 513 Божидара Бакалова 2004 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
2 10 Стелияна Петкова 2004 СК Приорити спорт    
3 1 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец    
4 5 Анета Венкова 2004 СК Приорити спорт    
5 3 Пламена Тосева 2004 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
6 4 Дарина Годинова 2004 СК Приорити спорт    
             
    2 Серия        
1 666 Елена Петкова 2005 СКЛА Атлетик София    
2 4 Пламена Чакърова 2005 СКЛА "Пранджева"    
3 587 Мария Стоянова 2005 АК Павел Павлов Враца    
4 830 Валентина Костадинова 2005 СКЛА Фортуна Костинброд    
             
             
    3 серия        
             
2 589 Памела Петрова 2006 АК Павел Павлов Враца    
3 508 Ванеса Колева 2006 КЛАСА    
4 8 Елеонора Божинова 2006 СКЛА "Пранджева"    
  200 метра - момичета 2000-01 г   старт:14.20
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
    1 Серия        
1 756 Ралица Нейчева изв.кл. 1997 СК Спортико    
2 537 Стела Иванова 2000 КЛАСА    
3 769 Нели Гайдарова 2001 КЛАСА    
4 796 Гергана Петрова 2001 СКЛА Надежда София    
             
    2 Серия        
1 538 Ванеса Янкова 2001 КЛАСА    
2 754 Андреа Савова 2000 СК Спортико    
3 540 Натали Златинова 2001 КЛАСА    
4 675 Марта Аргирова 2001 СКЛА Атлетик София    
             
    3 Серия        
1 541 Грета Добрева 2001 КЛАСА    
2 755 Ивона Султова 2001 СК Спортико    
3 797 Елена Грозева 2001 СКЛА Надежда София    
4 542 Виктория Жилкова 2001 КЛАСА    
             
    4 Серия        
2 559 Ралица Димитрова 2001 КЛАСА    
3 798 Вероника Борисова 2001 СКЛА Надежда София    
4 558 Мелани Чолова 2001 КЛАСА    
  200 метра - момичета 2002-03 г   старт:14.20
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
    1 Серия        
1 500 Изабела Соколова 2002 КЛАСА    
2 563 Ерика Костадинова 2002 СК Костенец    
3 635 Ивет Тодорова 2002 СКЛА Хеброс Харманли    
             
             
    2 Серия        
1 503 Магдалена  Стоянова 2002 КЛАСА    
2 672 Цвета Христова 2002 СКЛА Атлетик София    
3 514 Кристън Радославова 2002 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
4 759 Силвия Стойкова 2003 СК Спортико    
             
    3 Серия        
1 527 Анна Лехчанска 2003 СКЛА Хаммер-Трявна    
2 515 Евгения Захова 2002 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
3 771 Гергана Гъркова 2003 КЛАСА Тереза Маринова    
4            
             
    4 Серия        
1 502 Лора Минкова 2002 КЛАСА    
2 528 Габриела Михайлова 2003 СКЛА Хаммер-Трявна    
3 626 Андреа Калчева 2003 СК Приорити спорт    
4 715 Рая Зафирова 2003 СКЛА Спартак Плевен    
             
    5 Серия        
1 758 Мария Симовска 2003 СК Спортико    
2 560 Мила Димитрова 2003 СКЛА Академик София    
3 504 Гина Панова 2003 КЛАСА    
4 828 Милица Стойчев 2002 Димитровград Сърбия    
    6 Серия        
1 4 Ивана Ковачева 2003 СК Спортико    
2 2 Савина Станчева  2003 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
3 3 Анелия Асенова 2003 СКЛА Хеброс Харманли    
4 6 Теодора Вътова 2003 СК Олимпия Враца    
             
    7 серия        
1 501 Симона Габровска 2002 КЛАСА    
2 375 Емили Димитрова 2002  КЛАСА Иво Дойнов    
3 673 Серафима Митева 2002 СКЛА Атлетик София    
  200 метра - момичета 2004 г   старт:14.40
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
    1 Серия        
  562 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец    
  667 Силви Иванова 2004 СКЛА Атлетик София    
  761 Михаела Кръстева 2004 СК Спортико    
  810 Стефани Михайлова 2004 AK Враца    
             
    2 Серия        
  564 Мария Бонева 2004 СК Костенец    
  591 Мая Стоянова 2004 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
  634 Славена Славова 2004 СК Приорити спорт    
  564 Мария Бонева 2004 СК Костенец    
             
    3 Серия        
  669 Надежда Тодорова 2004 СКЛА Атлетик София    
  760 Стиляна Евтимова 2004 СК Спортико    
  816 Ванеса Илиева 2004 AK Враца    
  716 Цветина Чакалова 2004 СКЛА Спартак Плевен    
             
    4 Серия        
  670 Микаела Годинова 2004 СКЛА Атлетик София    
  718 Магдалена Борисова 2004 СКЛА Спартак Плевен    
  762 Александра Петкова 2004 СК Спортико    
  794 Калина Унджиева 2004 СКЛА Надежда София    
             
    5 Серия        
  670 Микаела Годинова 2004 СКЛА Атлетик София    
  716 Цветина Чакалова 2004 СКЛА Спартак Плевен    
  809 Антония Георгиева 2004 AK Враца    
             
    6 Серия        
  509 Гергана Иванова 2004 КЛАСА    
  513 Божидара Бакалова 2004 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
             
    7 Серия        
  10 Стелияна Петкова 2004 СК Приорити спорт    
  7 Веселина Дмитрова 2004 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
             
    8 Серия        
  3 Пламена Тосева 2004 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
  5 Анета Венкова 2004 СК Приорити спорт    
  6 Йоана Николова 2004 СКЛА Атлетик София    
  200 метра - момичета 2005 г   старт:15.00
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
    1 Серия        
1 590 Петя Янчева 2005 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
2 719 Виктория Върбанова 2005 СКЛА Спартак Плевен    
2 675 Лара Иванова 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
3 763 Антония Маринова 2005 СК Спортико    
             
    2 Серия        
1 666 Елена Петкова 2005 СКЛА Атлетик София    
2 720 Симона Маринова 2005 СКЛА Спартак Плевен    
3 677 Катрин Сърбова 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
4 764 Христина Колева 2005 СК Спортико    
             
    3 Серия        
1 722 Пламена Петкова 2005 СКЛА Спартак Плевен    
2 676 Стела Алексова 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
3 723 Марина Иванова 2005 СКЛА Спартак Плевен    
             
    4 Серия        
1 10 Яна Иванова 2005 СКЛА Спартак Плевен    
2 2 Яна Ивкова 2005 СК Спортико    
3 5 Ива Кушинова 2005 СКЛА "Пранджева"    
4 9 Емма Тодева 2005 АК Пълдин Пловдив    
  скок на дължина - момичета 2005 г старт:12.10
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб 1 2
             
1 595 Анелия Кирилова 2005 АК ЦСКА    
2 596 Дария Александрова 2005 АК ЦСКА    
3 597 Мария Георгиева 2005 АК ЦСКА    
4 617 Ирина Кръстева 2005 СК Приорити спорт    
5 780 Никол Узунова 2005 СК Приорити спорт    
6 651 Карина Господинова 2005 СК Феникс-2004 Плевен    
7 655 Елина Ковачева 2005 СК Феникс-2004 Плевен    
8 679 Наталия Илинкина  2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
9 712 Фани Иванова 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин    
10 713 Никол Нейкова 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин    
11 1 Никол Георгиева 2005 СК Спортико    
12 772 Мерил Станкова 2005 КЛАСА Тереза Маринова    
13 793 Красимира Борисова 2005 СКЛА Надежда София    
14 7 Благородна Вардева 2005 СКЛА "Пранджева"    
15 3 Маргарита Костадинова 2005 СКЛА "Пранджева"    
16 804 Магдалена Нешкова 2005 СКЛА "Пранджева"    
17 587 Мария Стоянова 2005 АК Павел Павлов Враца    
18 845 Янислава Петрова 2005 СКЛА Ивайло Младенов    
19 844 Стефания Тодорова 2005 СКЛА Ивайло Младенов    
  скок на дължина - момичета 2006 г старт:12.30
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб 1 2
             
1 519 Ния Цилева 2006 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
2 4 Елена Аргирова 2006 АСКЛА Сливен    
3 3 Марта Бахарова 2006 КЛАСА Иван Ралчев    
4 5 Яна Стоева 2006 КЛАСА Иван Ралчев    
5 530 Елена Топчева 2006 КЛАСА Иван Ралчев    
6 531 Илина Илиева 2006 КЛАСА Иван Ралчев    
7 2 Никол Ангелова 2006 СК Звездите Петрич    
8 557 Александра Иванова 2006 СКЛА Академик София    
9 598 Емилия Костадинова 2006 АК ЦСКА    
10 608 Ивайла Главурова 2006 СК Приорити спорт    
11 616 Мадлен Маринова 2006 СК Приорити спорт    
12 633 Надя Атанасова 2006 СК Приорити спорт    
13 791 Катрин Пашалийска 2006 СК Приорити спорт    
14 650 Цветомира Войнова 2006 СК Феникс-2004 Плевен    
15 6 Алексана Петкова 2006 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
16 671 Габриела Захариева 2006 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
17 672 Мартина Галева 2006 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
18 709 Йоана Николова 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин    
19 710 Християна Божилова 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин    
20 765 Ния Гергова 2006 СК Спортико    
21 766 Виктория Дурчева 2006 СК Спортико    
22 10 Лора Георгиева 2006 АК Пълдин Пловдив    
23 1 Петя Бозукова 2006 СКЛА "Пранджева"    
24 824 Мария Василева 2006 СК Галакси Пловдив    
25 508 Ванеса Колева 2006 КЛАСА    
26 589 Памела Петрова 2006 АК Павел Павлов Враца    
27 842 Вероника Начева 2006 СКЛА Ивайло Младенов    
28 843 Евелина иванова 2006 СКЛА Ивайло Младенов    
  скок на дължина от място - момичета 2007 г старт:12.50
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб 1 2
             
  520 Виктория Йонкова 2007 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
  10 Йолина Михова 2007 АК Атлетик Хасково    
  555 Иляйда Нурулоова  2007 СКЛА Академик София    
  556 Константина Семерджиева  2007 СКЛА Академик София    
  4 Сияна Бръмбарова  2007 СКЛА Академик София    
  6 Мария Вайсилова  2007 СКЛА Академик София    
  580 Александра Драганова 2007 СК Олимпия Враца    
  582 Стела Николаева 2007 СК Олимпия Враца    
  599 Никол Миланова 2007 АК ЦСКА    
  600 Марая Иванова 2007 АК ЦСКА    
  2 Анжелика Чаушева 2007 СК Приорити спорт    
  620 Анжелина Узунова 2007 СК Приорити спорт    
  624 Виктория Бонева 2007 СК Приорити спорт    
  627 Мия Калчева 2007 СК Приорити спорт    
  628 Мария Пашалийска 2007 СК Приорити спорт    
  1 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс Харманли    
  649 Далия Валентинова 2007 СК Феникс-2004 Плевен    
  663 Преслава Стефанова 2007 СК Феникс-2004 Плевен    
  674 Йоана Илиева 2007 СКЛА Атлетик София    
  9 Анна Миланова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
  673 Дарена Петрова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
  674 Ивелина Димитрова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
  675 Мария Тодорова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
  676 Рая Шишкова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
  698 Сияна Милева 2007 СК Атлетика 2012 В.Търново    
  707 Росица Ангелова 2007 СКЛА Юлис Елин Пелин    
  724 Рая Величкова 2007 СКЛА Спартак Плевен    
  725 Ева Недялкова 2007 СКЛА Спартак Плевен    
  737 Гергана Атанасова 2007 КЛАСА Лили Видева    
  738 Гергана Дъчева 2007 КЛАСА Лили Видева    
  739 Рада Хаджитодорова 2007 КЛАСА Лили Видева    
  752 Мария Минчева 2007 АК Маратон Ихтиман    
  773 Косара Тодорова 2007 КЛАСА Тереза Маринова    
  774 Василена Качикова 2007 КЛАСА Тереза Маринова    
  8 Дебора Делчева 2007 АК Пълдин Пловдив    
  3 Радина Величкова 2007 СКЛА "Пранджева"    
  823 Екатерина Йонова 2007 СК Галакси Пловдив    
  394 Гергана Генева 2007 КЛАСА Лили Видева    
  скок на дължина от място - момичета 2008 г старт;13.10ч
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб 1 2
             
1 511 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА Боби    
2 518 Велина Цилева 2008 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
3 671 Теодора Михайлова 2008 СКЛА Ч.Ч.Чендини    
4 1 Карина Цончева 2008 АСКЛА Сливен    
5 553 Кристи Христова  2008 СКЛА Академик София    
6 570 Адриана Георгиева 2008 СК Костенец    
7 577 Цвета Николова 2008 СК Олимпия Враца    
8 578 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия Враца    
9 579 Никол Димитрова 2008 СК Олимпия Враца    
10 601 Ема Апостолова 2008 АК ЦСКА    
11 3 Ема Иванова 2008 СК Приорити спорт    
12 5 Калина Иванова 2008 СК Приорити спорт    
13 608 Калина Цукерова 2008 СК Приорити спорт    
14 10 Нели Благоева 2008 СК Приорити спорт    
15 625 Алена Дуйкова 2008 СК Приорити спорт    
16 695 Весела Карадимова 2008 СК Приорити спорт    
17 697 София Борисова 2008 СК Приорити спорт    
18 6 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс Харманли    
19 2 Йоана Тръндева 2008 СКЛА Хеброс Харманли    
20 637 Десислава Георгиева 2008 СКЛА Хеброс Харманли    
21 638 София Вълкова 2008 СКЛА Хеброс Харманли    
22 659 Евелин Николова 2008 СК Феникс-2004 Плевен    
23 662 Ноела Петкова 2008 СК Феникс-2004 Плевен    
24 679 Ивайла Пейчева 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
25 680 Калина Колева 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
26 681 Калина Григорова 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
27 682 Андреия Гиндева 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
28 705 Карина Ангелова 2008 СКЛА Юлис Елин Пелин    
29 726 Даная Стоянова 2008 СКЛА Спартак Плевен    
30 740 Никол Николова 2008 КЛАСА Лили Видева    
31 787 Михаела Балтова 2008 АК Пълдин Пловдив    
32 788 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин Пловдив    
33 789 Теодора Стоенчева 2008 АК Пълдин Пловдив    
34 803 Елеонора Чобанова 2008 СКЛА "Пранджева"    
35 4 Дияна Ангелова 2008 СКЛА "Пранджева"    
36 836 Магдалена Ирикова 2008 СКЛА Фортуна Костинброд    
37 837 Вера Величкова 2008 СКЛА Фортуна Костинброд    
38 820 Анжелина Петкова 2008 СКЛА Ивайло Младенов    
39 846 Аделина Вутова 2008 СКЛА Ивайло Младенов    
40 380 Александра Петкова 2008 7-мо училище    
41 381 Траяна Лулчева 2008 7-мо училище    
42 383 Ева Божилова 2008 7-мо училище    
43 385 Виктория Николова 2008 7-мо училище    
44 386 Александра Кадри 2008 7-мо училище    
45 388 Яна Миладинова 2008 7-мо училище    
  скок на дължина от място - момичета 2009 и по-малки старт:13.30
          край:  
  СТАРТОВ СПИСЪК    
  име и фамилия г. клуб 1 2
             
1 533 Моника Илиева 2009 СК Локомотив София    
2 1 Евгения Стоименова  2009 СКЛА Академик София    
3 8 Ада Юнер 2009 СКЛА Академик София    
4 592 Любомира Веранска 2009 АЛСК Тракия-96 Пловдив    
5 4 Николая Палазова 2009 СК Приорити спорт    
6 619 Ида-Иво Иванова 2009 СК Приорити спорт    
7 621 Теа Цекова 2009 СК Приорити спорт    
8 629 Савина Тараланска 2009 СК Приорити спорт    
9 630 Виктория Ангелова 2009 СК Приорити спорт    
10 792 Ирина Динчева 2009 СК Приорити спорт    
11 2 Християна Налбантова 2009 СКЛА Хеброс Харманли    
12 6 Александра Войнова 2009 СК Феникс-2004 Плевен    
13 657 Ивана Красимирова 2009 СК Феникс-2004 Плевен    
14 3 Еланда Джоунс 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
15 686 Камелия Димитрова 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
16 701 Елена Благоева 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин    
17 702 Владислава Евтимова 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин    
18 727 Велина Димитрова 2009 СКЛА Спартак Плевен    
19 728 Симона Маринова 2009 СКЛА Спартак Плевен    
20 729 Славина Костадинова 2009 СКЛА Спартак Плевен    
21 730 Теодора Симеонова 2009 СКЛА Спартак Плевен    
22 743 Вероника Цисневич 2009 СКЛА Лудогорец Разград    
23 9 Албена Любомирова 2009 КЛАСА Тереза Маринова    
24 848 Илияна Миронова 2009 СКЛА Ивайло Младенов    
25 847 Анастасия Йотова 2009 СКЛА Ивайло Младенов    
26 392 Виктория Невенова Николова 2009 7-мо училище    
27 391 Виктория Николова 2009 7-мо училище    
28 390 Вера Костова 2009 7-мо училище    
29 382 Яна Търнър 2009 7-мо училище    
30 550 Карин Семерджиева  2010 СКЛА Академик София    
31 570 Ивайла Бонева 2010 СК Костенец    
32 576 Александра Петрова 2010 СК Олимпия Враца    
33 602 Камелия Цветкова 2010 АК ЦСКА    
34 639 Мила Милкова 2010 СКЛА Хеброс Харманли    
35 640 Марая Христова 2010 СКЛА Хеброс Харманли    
36 641 Тоня Маджарова 2010 СКЛА Хеброс Харманли    
37 699 Ивет Миронова 2010 СК Атлетика 2012 В.Търново    
38 741 Яна Иванова 2010 КЛАСА Лили Видева    
39 767 Калина Атанасова 2010 СК Спортико    
40 10 Симона Иванова 2010 АК Пълдин Пловдив    
41 790 Ивайла Балтова 2010 АК Пълдин Пловдив    
42 802 Даная Пенова 2010 СКЛА "Пранджева"    
43 840 Наталия Милушева 2010 СКЛА Фортуна Костинброд    
44 387 Дара Гочева 2010 7-мо училище    
45 393 Катрин Игричин 2010 7-мо училище    
46 574 Елена Мончовска 2011 СК Олимпия Враца    
  696 Ива Карадимова 2011 СК Приорити спорт    
  691 Александра Златанова 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
  692 Ноа Лопез 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак.    
  742 Дара Хаджитодорова 2011 КЛАСА Лили Видева    
  768 Росица Дженева 2011 СК Спортико    
  777 Мария Павлова 2011 КЛАСА Тереза Маринова    
  549 Дея Стоименова 2012 СКЛА Академик София    
  572 Ивона Йорданова 2012 СК Олимпия Враца    
  607 Елия Дурчева 2012 СК Приорити спорт    
  400 Дара Димитрова 2012 СКЛА КЛАС Костенец