Athletic League 2018 Leaderboards

 

 

  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2018
  М О М И Ч Е Т А 2003-2004  
     
  Име, презиме  
     
     
1 Емили Найденова (Спартак Плев) 50.5
2 Боряна Йорданова (Костенец) 38
3 Дарина Годинова (Приорити спорт) 34
4 Изабел Крамарска (Спортико) 29
4 Стелияна Петкова (Приорити спорт) 29
4 Анета Венкова (Приорити спорт) 29
7 Христина Спасова (Атлетик Сф) 22
7 Валери Крумова (Атлетик Сф) 22
9 Илияна Йорданова (Супер спорт Вн) 20
9 Александра Янева (Супер спорт Вн) 20
9 Славена Славова (Приорити спорт) 20
9 Веселина Димитрова (Тракия 96) 20
13 Наталия Койчева (Приорити сп) 16
14 Емилия Рангелова (Атлетик Сф) 15
14 Стиляна Евтимова (Спортико) 15
14 Иванина Иванова (Хеброс Харм) 15
17 Симона Стоянова (АСКЛА Сливен) 12.5
18 Илияна Цанова (Атлетик Сф) 12
19 Александра Господинова (Приорити) 11
19 Силви Иванова (Атлетик) 11
21 Мария Симовска (Спортико) 10
22 Михаела Кръстева (Спортико) 9
23 Анабела Павлова (Пълдин Пд) 8
23 Пламена Тосева (Тракия 96) 8
25 Весела Димитрова (Плевен 2014) 7
25 Симона Фурнаджиева (Галакси Пд) 7
27 Марая Розева (Атлетик Сф) 6
27 Йоана Николова (Атлетик Сф) 6
29 Теодора Спасова (Плевен 2014) 5
30 Калина Хаджиева (Надежда Сф) 4
30 Мартина Милева (КЛАС Костенец) 4
32 Ивана Ковачева (Спортико) 3
32 Виктория Кръстева (КЛАС Костене 3
32 Габриела Иванова (СК Костенец) 3
35 Петра Кралева (КЛАСА Т.Маринова) 2
35 Вяра Димитрова (Костенец) 2
37 Микаела Годинова (Приорити спорт) 1
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2018  
  М О М Ч Е Т А 2003-2004  
     
  Име, презиме  
     
1 Божидар Саръбоюков (Хеброс Харманли) 46
2 Димитър Тосков (Спортико) 33
3 Аделин Трифонов (СК Костенец) 27
4 Винченцо Маринов (КЛАСА) 26
5 Светослав Малашки (Спартак Пл) 24
6 Георги Ценев (КЛАСА) 23
7 Васил Димитров (Пълдин Пд) 20
7 Красимир Кирчев (Галакси Пд) 20
7 Венелин Камбуров (Тракия 96) 20
10 Атанас Малковски (СК Костенец) 18
11 Радослав Пенев (Супер спорт Вн) 17
12 Александър Жековски (Пълдин Пд) 16
12 Любомир Калчев (Приорити) 16
14 Виктор Османов (Юниверсал) 15
15 Костадин Костов (Галакси Пд) 14
15 Денислав Митев (Спортико) 14
17 Димитър Митрев (Тракия 96) 13
18 Момчил Буковски (Лок Сф) 12
18 Виктор Величков (Спартак Пл) 12
20 Антоан Вълканов (Пълдин Пд) 11
21 Пеньо Кунчев (Ботев Пд) 10
22 Огнян Димитров (Атлетик Сф) 9
22 Виктор Вангелов (КЛАСА) 9
24 Кристиан Гешев (Юлис ЕлП) 8
24 Алекс Иванов (П.Павлов Вр) 8
24 Кристиян Бургуджиев (Т.Маринова) 8
24 Мохамад Алиг (СК Костенец) 8
28 Рангел Томов (Ботев Пд) 2
29 Ивайло Костадинов (Фортуна Кстбр) 1
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2018  
  М О М И Ч Е Т А 2005  
  Име, презиме  
     
     
1 Елена Петкова (Атлетик Сф) 43
2 Мариана Недялкова (Ивет Лалова СА) 40.5
3 Никол Георгиева (Спортико) 35
4 Карина Господинова (Феникс 2004 Плев) 32
5 Ванеса Йочева (Звездите Петрич) 23
6 Елина Ковачева (Феникс 2004 Пл) 21
7 Благородна Вардева (Ботев Пд) 19
8 Емма Тодева (Пълдин Пд) 18
8 Ива Кушинова (Ботев Пд) 18
10 Христина Иванова (Ив.Младенов Враца) 17
11 Лара Иванова (Ивет Лалова СА) 16
12 Яна Иванова (Спартак Плевен) 15
12 Йоана Иванова (КЛАСА Лили Видева) 15
12 Стела Алексова (Ивет Лалова СА) 15
15 Маргарита Костадинова (Ботев Пд) 14
16 Красимира Борисова (Надежда Сф) 13
16 Виктория Върбанова (Спартак Пл) 13
18 Добромира Христова (Супер спорт Вн) 12
18 Пламена Чакърова (Ботев Пд) 12
20 Яна Ивкова (Спортико) 11
21 Ралица Димитрова (Цв.Кирилова) 10
22 Мария Иванова (КЛАСА) 8
22 Антония Маринова (Спортико) 8
22 Виктория Иванова (КЛАСА) 8
22 Ива Митова (Атлет Мездра) 8
26 Валентина Костадинова (Фортуна Кстбр) 7
26 Дарина Господинова (Септември) 7
26 Ирина Кръстева (Приорити спорт) 7
29 Ивайла Тинева (Атлетик Акад Атлас) 6
30 Катрин Сърбова (Ивет Лалова) 4.5
31 Мерил Станкова (Т.Маринова) 4
32 Янислава Петрова (Ив.Младенов Вр) 3
34 Ванеса Драгостинова КЛАСА) 2
34 Ивана-Мария Колева (Академик Сф) 2
36 Стефания Тодорова (Ив.Младенов Враца) 1
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2018  
  М О М Ч Е Т А 2005  
     
  Име, презиме  
     
1 Божидар Миланов (Приорити спорт) 54
2 Андреан Димитров (Сливен) 45
3 Емил Костов (Спартак Плев) 43
4 Калоян Клечаров (Приорити спорт) 41
5 Никола Тодоров (АК Враца) 33
6 Георги Ганджулов (Рилски атл Самоков) 31
7 Кристиян Гоцев (Ивет Лалова СА) 19
7 Мартин Димитров (Спартак Пл) 19
9 Николай Илиев (Ботев Пд) 18
10 Кристиян Тахмизян (Тракия 96) 15
11 Давид Бочев (Олимпия Враца) 14
12 Иван Василев (Лок Сф) 13
13 Александър Евтимов (Спортико) 11
14 Николай Петров (КЛАСА) 9
14 Иван Иванов (Хеброс Харм) 9
14 Виктор Георгиев (Надежда Сф) 9
17 Тонислав Йорданов (АК Враца) 8
18 Стилиян Илиев (Ботев Пд) 7
18 Александър Велчев (АК Враца) 7
20 Камен Калчев (Галакси Пд) 6
21 Андреа Грозев (ЦСКА) 5
21 Кристиян Драгостинов (КЛАСА) 5
23 Виктор Рангелов (Спортико) 4
24 Александър Нешков (Ивет Лалова СА) 2
24 Иво Ковачки (Приорити) 2
26 Ангел Иванов (Деймос Спорт) 1
26 Явор Иванов (Приорити) 1
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2018  
  М О М И Ч Е Т А 2006  
     
  Име, презиме  
     
1 Никол Ангелова (Звездите Петрич) 48
2 Яна Стоева (КЛАСА Ив.Ралчев) 43
3 Марта Бахарова (КЛАСА Ив.Ралчев) 38
3 Евелина Иванова (Ив.Младенов Враца) 38
5 Елена Аргирова (Сливен) 36
6 Мадлен Маринова (Приорити спорт) 29
7 Ния Гергова (Спортико) 21
8 Вероника Начева (Ив.Малденов Враца) 20
8 Цветомира Войнова (Феникс 2004 Пл) 20
10 Даная Захариева (Супер спорт Вн) 19
10 Ванеса Колева (КЛАСА) 19
12 Петя Бозукова (Ботев Пд) 18
13 Христина Койнова (Супер спорт Вн) 17
14 Алексана Петкова (Ивет Лалова СА) 15.5
15 Михаела Иванова (Джордан Блгр) 14
16 Деница Захариева (КЛАС Костенец) 11
16 Ивелина Русимова (Спортико) 11
18 Елена Топчева (КЛАСА Ив.Ралчев) 10
19 Лора Георгиева (Пълдин Пд) 9.5
20 Саня Валентинова (Радуканови Вд) 6
21 Надя Атанасова (Приорити спорт) 4
21 Лора Янкова (Славия) 4
23 Ивайла Главурова (Приорити спорт) 3
24 Мария Кръстева (Галакси Пд) 2
24 Рая Галеникова (Приорити спорт) 2
25 Янислава Маринова (Ивет Лалова СА) 1
25 Александра Иванова (Академик Сф) 1
25 Кристина Боянова (КЛАСА) 1
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2018
  М О М Ч Е Т А 2006  
     
  Име, презиме  
     
1 Атанаси Стоянов (Тереза Маринова) 44.5
2 Борис Паунов (Приорити спорт) 44
3 Павло Василев Григоров (Академик Сф) 43
4 Боян Хаджитодоров (КЛАСА) 38.5
5 Станислав Колев (Хеброс Харм) 28
6 Николай Йорданов (Приорити Спорт) 27.5
7 Виктор Кънев (Академик Сф) 25
8 Иван Иванов (Пълдин Пд) 21
9 Мартин Каролев (Приорити спорт) 19
10 Никола Николов (ЦСКА) 15
11 Дейвид Стоименов (Ак Сф) 13
12 Тома Иванов (Академик Сф) 11.5
13 Тодор Колев (Т.Маринова) 10
14 Данаил Маринов (Т.Маринова) 9
15 Стефан Стефанов (Лок Сф) 7
16 Даниел Радев (Ботев Пд) 6
16 Траян Танчев (Загорец НЗ) 6
18 Аксел Емин (Спартак Плев) 5
18 Кристиян Цеков (КЛАСА Лили Видева) 5
18 Огнян Димитров (Академик Сф) 5
18 Данаил Пенчев (Т.Маринова) 5
22 Момчил Гюров (Ботев Пд) 4
23 Алекс Петров (Академик Сф) 3
23 Даниел Живков (Хеброс Харм) 3
25 Божидар Найденов (Септември) 2
25 Мартин Димитров (Славия) 2
27 Калоян Павлов (КЛАСА Ив.Ралчев) 1
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2018
  М О М И Ч Е Т А 2007  
     
  Име, презиме  
     
1 Симона Георгиева (Хеброс Харманли) 60
2 Анна Миланова (Ивет Лалова СА) 44
3 Сияна Бръмбарова (СК Пранджева) 43
4 Рада Хаджитодорова (КЛАСА Видева) 24
5 Преслава Стефанова (Феникс 2004 Плев) 22
5 Косара Тодорова (КЛАСА Т.Маринова) 22
7 Радина Величкова (Ботев Пд) 18
7 Дарена Петрова (Ивет Лалова СА) 18
7 Василена Борисова (Пауталия Кн) 18
10 Мелани Венциславова (Атл Мездр 15
11 Мартина Иванова (КЛАСА Таня Микова) 14
12 Константина Семерджиева (Акад Сф) 11
12 Андреа Лозанова (Т.Маринова) 11
14 Мария Вайсилова (Академик Сф) 10
14 Екатерина Йонова (Галакси Пд) 10
14 Иляйда Нуруллова (Академик Сф) 10
14 Яна Чакалова (Славия) 10
18 Гергана Атанасова (КЛАСА Видева) 7
19 Гери Манчева (Ак Сф) 6
20 Елена Кличева (Иверт Лалова СА) 5
21 Гергана Дъчева (КЛАСА Лили Видева) 4
21 Далия Валентинова (Феникс 2004 Плев) 4
21 Нели Пенчева (Пълдин Пд) 4
21 Марая Маринова (ЦСКА) 4
21 Елия Алексиева (Олимпия Вр) 4
26 Валерия Заркова (Спартак Пл) 3
27 Моника Пенелова (КЛАС Костенец) 2
27 Александра Илиева (Деймос) 2
27 Сияна Милева (Атлетика 2012 ВТ) 2
27 Румяна Груева (Т.Маринова) 2
27 Алейна Русева (АСКЛА Сливен) 2
32 Вяра Господинова (Деймос) 1
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2018  
  М О М Ч Е Т А 2007  
     
  Име, презиме  
     
1 Борис Паков (Пълдин Пд) 57.5
2 Иван Ачкаканов (Академик Сф) 46
3 Томас Валентинов (Феникс 2004 Плев) 40
4 Боян Иванов (Академик Сф) 36.5
5 Никола Захов ("Приорити спорт) 24
6 Александър Ковачев (Пълдин Пд) 23
7 Матео Маринов (Т.Маринова) 22
8 Николас Тосков (Приорити спорт) 20
9 Мартин Нейков (Юлис ЕлП) 16
10 Атанас Георгиев (Олимпия Враца) 11
11 Николай Караянев (КЛАСА Лили Видева) 10
12 Калоян Цанев (Феникс 2004 Пл) 8
13 Васил Василев (Юниверсал) 7
13 Давид Желев (Пендарева Кз) 7
13 Мартин Георгиев (КЛАСА) 7
16 Филип Пасков (КЛАСА Ив.Ралчев) 5
16 Кристиан Зафиров (Олимпия Вр) 5
16 Виктор Бачев (Славия) 5
19 Георги Костов (Ак Сф) 4
20 Стефан Йорданов (Лок Сф) 3
20 Данаил Бояджиев (Пълдин Пд) 3
22 Михаел Иванов (Приорити спорт) 2
22 Алекс Петровски (Атлет Мездра) 2
24 Димитър Гиров (Пълдин Пд) 1
24 Петьо Златев (Феникс 2004 Пл) 1
24 Здравко Здравков (Пълдин Пд) 1
24 Иван Вангов (Ботев Пд) 1
24 Кристиян Петровски (Атлет Мездра) 1
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2018
  М О М И Ч Е Т А 2008  
     
  Име, презиме  
     
1 Карина Цончева (Сливен) 49
2 Йоана Тръндева (Хебър Пазарджик) 48
3 Ема Иванова (Приорити спорт) 40
4 Калина Георгиева (Приорити спорт) 32
5 Снежана Карайодова (Пълдин Пд) 26
6 Анжелина Петкова (Ив.Младенов Вр) 21
7 Дияна Ангелова (Ботев Пд) 16
8 Ивайла Мишина (Радуканови) 13
9 Нели Благоева (Приорити спорт) 12
9 Виктория Василева (КЛАСА Ив.Ралчев) 12
11 Моника Илиева (Ивет Лалова СА) 11
12 Десислава Георгиева (Хеброс) 10
13 Рая Милкова (Хеброс Харманли) 8
13 Калина Колева (Ивет Лалова СА) 8
13 Моника Пантелеева (Ск Костенец) 8
16 Никол Николова (КЛАСА Видева) 6
16 Никол Христова (КЛАСА Ив.Ралчев) 6
18 Елица Карайодова (Пълдин Пд) 5
18 Габриела Иванова (Ботев Пд) 5
20 Диана Карапенчева (КЛАСА Т.Маринова) 4
20 Ноела Петкова (Феникс 2004 Плев) 4
20 Албена Любомирова (КЛАСА) 4
20 Адриана Янева (Пауталия Кн) 4
24 София Божилова (Септември) 3
25 Ивайла Дитовска (КЛАСА) 3
25 Габриела Величкова (Пълдин Пд) 3
25 Даная Стоянова (Спартак Плев) 3
28 Евелин Николова (Феникс 2004 Плев) 2
28 Лаура Гравион (КЛАСА Т.Маринова) 2
28 Йоана Иванова (Т.Маринова) 2
28 Александра Христова (КЛАСА Ралч 2
32 Елеонора Чобанова (Ботев Пд) 1
32 Михаела Балтова (Пълдин Пд) 1
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2018  
  М О М Ч Е Т А 2008  
     
  Име, презиме  
     
1 Деян Цветанов (Ив.Младенов Враца) 54
2 Теодор Янков (Ивет Лалова СА) 45
3 Теодор Христов (Приорити спорт) 41
4 Томи Хаджийски (Феникс 2004 Плевен) 32
5 Радослав Тодоров (Хеброс Харманли) 28
6 Иван Гъдев (СУ П.Евтимий Пд) 26
7 Алекзандър Кленовски (КЛАСА Л.Видева) 19
8 Николай Георгиев (Фротуна Кстбр) 16
9 Ивомир Иванов (Хеброс Харм) 13
10 Кирил Евтимов (Приорити спорт) 9.5
11 Иван Иванов (СК Костенец) 7
12 Стелиян Илиев (Феникс 2004 Плевен) 6
12 Александър Димитров (СК Костенец) 6
12 Денислав Генадиев (Радуканови Вд) 6
12 Веселин Бисерински (Академик Сф) 6
12 Борислав Илчев (Юниверсал) 6
12 Борис Стоев (КЛАСА) 6
18 Кристиян Спасов (КЛАСА Лили Видева) 5
18 Константин Филипов (Спортико) 5
18 Светлин Стоянов (Атлет Мездра) 5
21 Мартин Елкин (Пълдин Пд) 4
21 Валентин Георгиев (Ив.Младенов Враца) 4
21 Виктор Асенов (Юлис Елин Пелин) 4
24 Мартин Божидаров (Ив.Младенов Враца) 3
24 Николай Йорданов (Хеброс Харм) 3
26 Ангел Ярев (ИВет Лалов СА) 2.5
27 Мирослав Иванов (Феникс 2004 Плевен) 2
27 Людмил Танчев (Загорец НЗ) 2
28 Стефан Спасов (Пиорити спорт) 1
28 Франческо Калия (Надежда Сф) 1
28 Владислав Христов (Павел Павлов (Вр) 1
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2018  
  М О М И Ч Е Т А 2009  
     
  Име, презиме  
     
1 Теодора Симеонова (Спартак Плев) 41
2 Евгения Стоименова (Академик Сф) 30
3 Виктория Ангелова (Ориорити спорт) 24
4 Любомира Веранска (Тракия 96 Пд) 20
4 Албена Любомирова (КЛАСА Т.Маринова) 20
4 Еленда Джоунс (Ивет Лалова СА) 20
7 Александра Войнова (Феникс 2004 Пл) 14.5
8 Славина Костадинова (Спартак Плев) 13
9 Христиана Налбантова (Хеброс Харм) 12.5
10 Моника Илиева (Надежда Сф) 5
10 Симона Маринова (Спартак Плев) 5
12 Влади Андреева (Звездите Петрич) 3
13 Аде Юмер (Академик Сф) 1
13 Елена Стоянова (Юлис ЕлП) 1
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2018  
  М О М Ч Е Т А 2009  
     
  Име, презиме  
     
1 Георги Попов (Спартак Плев) 31
2 Теодор Каменов (Славия) 30
3 Ангел Костов Академик Сф) 22
4 Цветослав Савчев (Ив.Младенов Вр) 19
5 Димитър Воденичаров (КЛАСА Боби) 18
5 Симеон Йорданов ("лис Елин Пелин) 18
7 Йоан Орозов (Феникс 2004 Плев) 14
8 Стефан Кисьов (Пълдин Пд) 12
9 Иван Григоров (КЛАСА Боби) 8
10 Борис Стоев (КЛАСА Ив.Ралчев) 7
11 Никола Николов (Юлис Елин Пелин) 6.5
12 Борис Хаджитодоров (КЛАСА Лили Видева) 6
12 Стилян Орлинов (АСКЛА Сливен) 6
14 Васил Антонов (Радуканови Вд) 5
15 Теодор Гайдаров (Пълдин Пд) 4.5
16 Георги Стефанов (Надежда Сф) 3
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS"2018  
  М О М И Ч Е Т А 2010-2012  
     
  Име, презиме  
     
1 Марая Христова (Хеброс Харманли) 39
2 Ивет Миронова (Атлетика 2012 ВТ) 33
3 Симона Иванова (Пълдин Пд) 27
4 Мария Караиванова (Пендарева Кз) 22
5 Даная Пенова (СК Пранджева) 15
6 Карин Семерджиева (Академик Сф) 13
7 Мила Милкова (Хеброс Харманли) 11
8 Ася Симеонова (Хеброс Харм) 9
9 Сияна Георгиева (КЛАСА Видева) 7
10 Дария Петрова (Ивет Лалова СА) 5
11 Иванина Заюва (КЛАС Костенец) 4
11 Йоанна Иринкова (145 ОУ) 4
11 Александра Петрова (Олимпия Враца) 4
11 Сиана Манасиева (Звездите Петрич) 4
15 Явора Кръстева (ЦК Цвети Кирилова) 3
15 Маргарита Делийска (КЛАСА) 3
15 Савина Кисьова (Пълдин Пд) 3
18 Ивайла Балтова (Пълдин Пд) 2
19 Яна Иванова (КЛАСА Лили Видева) 1
19 Наталия Милушева (Фортуна) 1
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2018  
  М О М Ч Е Т А 2010 - 2012  
     
  Име, презиме  
     
1 Ивалин Бояджиев (Атлетика 2012 ВТ) 28.5
2 Георги Асенов (Пълдин Пд) 23
3 Венцислав Димитров (КЛАС Костенец) 21
3 Иван Тръндев (Хеброс Харманли) 21
5 Антон Христов (Пълдин Пд) 16.5
6 Никола Иванов (Феникс 2004 Плев) 16
6 Мартин Милков (Надежда Сф)) 16
8 Лазар Митов (Ивет Лалова СА) 11.5
9 Теодор Винклер (21-во СУ) 9
10 Светломир Славчев (Радуканови Вд) 7.5
11 Теослав Божидаров (Ив.Младенов Враца) 7
12 Мариян Славчев (Приорити спорт) 5.5
13 Костадин Вардев (Ботев Пд) 5
14 Радостин Кедиков (Атлетика 2012 ВТ) 4.5
15 Любомир Чорбански (Приорити сп) 4
15 Кристиан Аронов (Т.Маринова) 4
17 Мартин Екенов (Пълдин Пд) 3
17 Кристиан Кирков (Тереза Маринова) 3
19 Иван Иванчев (АК Враца) 2
19 Алекс Расийски (Пауталия Кн) 2
21 Никола Величков (Фротуна Кстбр) 1