Атлетическа лига 2017 14.05 Класиране Момчета

 

  60 м момчета 2004 г   старт:10.00  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
    final          
1 345 Стелян Мъглов 2004 КЛаАСА Лили и Кста 8,32 8.26 10
2 114 Александър Жековски 2004 АК Пълдин Пловдив 8,44 8.27 9
3 364 Бисер Младенов 2004 СК Ивет Лалова 8,34 8.30 8
4 131 Божидар Сръбоюков 2004 СКЛА Хеброс Хармънли 8,58 8.34 7
5 231 Александър Данин 2004 КЛАС Костенец 8,92 8,68 6
6 132 Станинир Иванов 2004 СКЛА Хеброс Хармънли 8,61 8.81 5
7 298 Алекс Тафков 2004 СК Пранджева 8,90 9.05 4
  336 Михаил Иванов 2004 СК атлетик 9,10 DNS  
               
8 191 Велизар Янков 2004 СК Юлис -Елин Пелин 9,22   3
9 334 Огнян Димитров 2004 СК Атлетик -София 9,23   2
10 321 Ивайло Костадинов 2004 ЛСК Фортуна-Костинброд 9,30   1
11 174 Антоан Антонов 2004 СК Костенец 9,30    
12 173 Симеон Симеонов 2004 СК Костенец 10,01    
13 224 Николай Недков 2004 СК Маратон -Ихтиман 10,43    
14 40 Красимир Тодоров 2004 Приорити спорт 10,44    
  436 Мартин Христов 2004 Септември София      
  441 Кристиян Ценков 2004 КЛАС Костенец      

 

 

  60 м момчета 2005 г   старт:10.20  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
    final          
1 73 Христо Илиев 2005 АЛКС Сливен 8,05 7,80 10
2 378 Божидар Миланов 2005 СК Ивет Лалова 8,00 7,94 9
3 193 Петър Симеонов 2005 Юлис Е.П. 8,80 8,50 8
4 9 Кристиян Тахмазян 2005 АЛКС Тракия 96 8,77 8,60 7
5 26 Мартин Бонев 2005  отбор София 9,05 8,77 6
6 295 Симеон Марджанов 2005 СК Пранджева 8,55 8,79 5
7 312 Рой Фитейзон 2005 Тереза Маринова 9,04 8,90 4
8 104 Галин Георгиев 2005 СК ОЛимпия Враца 9,09 9,40 3
               
9 379 Явор Петров 2005 СК Ивет лалова 9,16   2
10 192 Юлиян Христов 2005 СК Юлис -Елин Пелин 9,25   1
11 296 Стилян Илиев 2005 СК Пранжева 9,41    
12 297 Николай Илиев 2005 СК Пранжева 9,42    
13 237 Алберто Петков 2005 КЛАС Костенец 9,51    
14 195 Валентин Йорданов 2005 СК Юлис -Елин Пелин 9,53    
15 87 Виктор Стоянов 2005 Хаммер-Трявна 9,56    
16 71 Андреан Димитров 2005 АЛСК Сливен 9,56    
17 194 Ясен Благоев 2005 СК Юлис -Елин Пелин 9,90    
               
2 353 Евгени Тролиев 2005 КЛАСА-Лили и Коста DNS    

 

 

  60 м  момчета 2006 г       
    Крайно класиране          
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
    FINAL          
1 346 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА-Лили и Коста 8,70 8,70 10
2 313 Атанаси Стоянов 2006 Тереза Маринова 8,68 8,79 9
3 134 Станислав Колев 2006 СКЛА-Хеброс Харманли 9,30 8,94 8
4 115 Димитър Якимов 2006 АК Пълдин Пловдив 9,13 9,04 7
5 199 Костадин Димитров 2006 СК Юлис-Елин Пелин 9,33 9,08 6
6 47 Николай Йорданов 2006 Приорити спорт 8,77 9,12 5
7 267 Виктор Кънев  2006 Академик-София 9,12 9,14 4
8 144 Слав Живков 2006 Приорити спорт 9,20 9,18 3
               
9 225 Николай Илчев 2006 КЛАС Костенец 9,87   2
10 265 Огнян Димитров 2006 Академик-София 9,91   1
11 229 Иван Кацаров 2006 КЛАС Костенец 9,95    
12 222 Станислав Стоянов 2006 СК Маратон -Ихтиман 10,28    
13 266 Атанас Ибришимов 2006 Академик-София 10,45    
14 230 Йордан Йорданов 2006 КЛАС Костенец 10,47    
15 293 Момчил Гюров 2006 СК Пранжева 10,52    
16 268 Тома Иванов  2006 Академик-София 10,56    
17 440 Мирослав Николов 2006 КЛАС Костенец 10,65    
18 294 Валентин Бонев 2006 СК Пранжева 12,48    
  223 Мартин Петков 2006 СК Маратон -Ихтиман DNS    
  175 Мирослав Николов 2006 СК Костенец DNS    
  200 Симеон Дойчинов 2006 СК Юлис -Елин Пелин DNS    

 

 

  60 м момчета 2007 г       
    крайно класиране          
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
    FINAL          
1 258 Боян Иванов 2007 Академик-София 8,96 8,80 10
2 117 Борис Паков 2007 АК Пълдин Пловдив 9,40 9,24 9
3 116 Алекс Ковачев 2007 АК Пълдин Пловдив 9,34 9,24 8
4 43 Томас Валентинов 2007 Феникс 2004 Плевен 9,64 9,26 7
5 430 Михаил Полендаков 2007 СК Деймос спорт 9,66 9,26 6
6 100 Кристиян Зафиров 2007 СК Олимпия -Враца 9,43 9,60 5
7 259 Николас Тосков 2007 Академик-София 9,59 9,60 4
8 292 Димо Събев 2007 СК Пранжева 9,67 10,03 3
               
9 260 Никола Николов 2007 Академик-София 9,75   2
10 59 Иван Ачкаканов 2007 Приорити спорт 9,89   1
11 18 Алекс-Александър Дойчев 2007 ЧСОУ Цар Симеон Велики 9,95    
12 202 Георги Итов 2007 СК Юлис -Елин Пелин 10,02    
13 119 Димитър Гиров 2007 АК Пълдин Пловдив 10,05    
14 101 Атанас Георгиев 2007 СК Олимпия -Враца 10,20    
15 200 Димитър Илиев 2007 СК Юлис Елин Пелин 10,20    
16 257 Георги Костов 2007 Академик-София 10,30    
17 350 Николай Каркиев 2007 КЛАСА 10,42    
18 160 Ивайло Загоров 2007 Приорити спорт 10,62    
19 204 Слав Кондов 2007 СК Юлис -Елин Пелин 10,75    
20 203 Симеон Георгиев 2007 СК Юлис -Елин Пелин 11,00    
20 221 Малин Динев 2007 СК Маратон -Ихтиман 11,00    
22 118 Мартин Павлов 2007 АК Пълдин Пловдив 11,12    
23 220 Мартин Сивенов 2007 СК Маратон -Ихтиман 11,15    

 

 

  60 м момчета 2008 г       
    Крайно класиране          
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
    FINAL          
1 290 Самуил Цонов 2008 СК Пранжева 9,42 9,20 10
2 389 Тодор Янков 2008 СК Ивет лалова 9,07 9,44 9
3 120 Теодор Христов 2008 АК Пълдин Пловдив 9,70 9,51 8
4 112 Деян Цветанов 2008 АК Враца 9,22 9,52 7
5 138 Радослав Тодоров 2008 СКЛА- Хеброс Харманли 9,28 9,55 6
6 151 Красимир Люцканов 2008 Приорити спорт 9,68 11,02 5
7 269 Томи Хаджийски 2008 Феникс 2014 Плевен 9,48 11,08 4
8 445 Борислав Дуков 2008 Приорити спорт 9,70 DNS 3
               
9 255 Илля Мучанов 2008 Академик-София 9,78   2
10 252 Веселин Бисерински  2008 Академик-София 9,79   1
11 17 Матей Павлов 2008 ЧСОУ Цар Симеон Велики 9,79    
12 254 Константин Филипов 2008 Академик-София 9,80    
13 16 Кирил Календерски 2008 ЧСОУ Цар Симеон Велики 9,82    
14 5 Костадин Гаджонов 2008 КЛАСА 9,82    
15 253 Емил Григоров 2008 Академик-София 9,85    
16 137 Николай Йорданов 2008 СКЛА- Хеброс Харманли 9,99    
17 329 Никола Рангелов 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 10,00    
18 342 Александър Чешмеджиев 2008 СК Атлетик -София 10,04    
19 326 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 10,08    
20 304 Александър Стефанов 2008 СК Деймос спорт 10,10    
21 328 Деян Илиев 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 10,13    
22 291 Мартин Близнаков 2008 СК Пранжева 10,20    
23 15 Александър Недялков 2008 ЧСОУ Цар Симеон Велики 10,20    
24 219 Крис Раков 2008 СК Маратон -Ихтиман 10,21    
25 218 Християн Стайков 2008 СК Маратон -Ихтиман 10,40    
26 85 Божидар Танев 2008 Хаммер-Трявна 10,41    
27 327 Мартин Милушев 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 10,50    
28 136 Кристиян Кирилов 2008 СКЛА- Хеброс Харманли 10,50    
29 60 Матей Йовчев 2008 Приорити спорт 10,50    
30 207 Виктор Асенов 2008 СК Юлис -Елин Пелин 10,61    
31 303 Никола Николов 2008 СК Деймос спорт 10,75    
32 374 Александър Станиславов 2008 Приорити спорт 10,80    
33 4 Огнян Огнянов 2008 КЛАСА 10,81    
34 208 Теодор Тодоров 2008 СК Юлис -Елин Пелин 10,89    
35 241 Даниел Бахаров 2008 КЛАСА 10,96    
36 159 Самуил Иванов 2008 Приорити Спорт 11,19    
37 185 Александър Димитров 2008 СК Костенец 11,56    
  184 Борислав Стоичков 2008 СК Костенец DNS    
  238 Николай Матрачийски 2008 КЛАС Костенец DNS    

 

 

  60 м момчета 2009 г и по малки   старт:10.40-/  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб резулт. Final  
    final          
1 369 Теодор Каменов 2010 СК Славия 9,80 9,76 10
2 41 Симеон Йорданов 2009 СК Юлис Елин Пелин 9,59 10,09 9
3 1 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА 10,37 10,13 8
4 347 Борис Хаджитодоров 2009 КЛАСА  Лили и Коста 9,94 10,17 7
5 289 Йоан Орозов 2009 Феникс 2014 Плевен 10,35 10,37 6
6 213 Борис Стоев 2009 КЛАСА 10,24 11,00 5
7 240 Ивелин Костов 2009 СК Ивет  Лалова 10,28 11,05 4
8 391 Васил Златанов 2009 СК Пранджева  10,29 11,10 3
               
9 319 Борис Йорданов 2009 Тереза Маринова 10,40   1,5
10 236 Венцислав Димитров 2010 КЛАС Костенец 10,40   1,5
11 214 Иван Иванов 2009 СК Юлис -Елин Пелин 10,57    
12 6 Коста Яков 2009 СК Пранжева 10,70    
13 250 Ангер Костов 2009 Академик-София 10,80    
14 320 Марио Иванов 2009 Тереза Маринова 10,80    
15 48 Мариян Славчев 2010 Приорити спорт 10,87    
16 155 Даниел Севдин 2009 Приорити спорт 10,88    
17 212 Мартин Стоянов 2009 СК Юлис -Елин Пелин 11,00    
18 332 Никола Величков 2011 ЛСК Фортуна-Костинброд 11,00    
19 251 Калоян Бояджиев 2009 Академик-София 11,01    
20 330 Георги Тодоров 2009 ЛСК Фортуна-Костинброд 11,15    
21 152 Любомир Грозданов 2009 Приорити спорт 11,18    
22 216 Иван Цветанов 2010 СК Маратон -Ихтиман 11,20    
23 121 Димитър Мендев 2009 АК Пълдин Пловдив 11,35    
24 288 Мартин Юсев 2009 СК Пранжева 11,41    
25 96 Милен Николов 2010 СК Олимпия -Враца 11,70    
26 392 Николай Христов 2010 СК Ивет лалова 12,93    
27 42 Християн Баков 2010 Приорити спорт 12,94    
  122 Даниел Паков 2009 АК Пълдин Пловдив DNS    
  217 Ангел Ангелов 2009 СК Маратон -Ихтиман DNS    
  211 Петър Иванов 2009 СК Юлис -Елин Пелин DNS    
  157 Виктор Христов 2009 Приорити спорт DNS    
  67 Карлос Асеер 2011 АК Атлетик -Хасково DNS    
  2 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА DNS    

 

 

  60 м  препятствено бягане момчета 2006-04 г    
             
             
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
1 73 Христо Илиев 2005 АЛСК Сливен 9,84 10
2 114 Александър Жиковски 2004 Пълдин 9,85 9
3 399 Костадин Костов 2004 СК Галакси 10,57 8
4 345 Стелян Мъглов 2004 КЛАСА-Лили и Коста 10,70 7
5 346 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА-Лили и Коста 11,12 6
6 71 Андреан Димитров 2005 АЛСК Сливен 11,52 5
7 364 Бисер Младенов 2004 СК Ивет лалова 11,86 4
8 297 Николай Илиев 2005 Пранджева 11,90 3
9 334 Огнян Димитров 2004 СК Атлетик -София 11,91 2
10 321 Ивайло Костадинов 2004 ЛСК Фортуна-Костинброд 12,12 1
  84 Калоян Колев 2006 Хаммер-Трявна DNS  
  24 Радостин Игнатов 2004 Левски-2016 София DNS  
  296 Николай Илиев 2005 СК Пранжева DNS  

 

 

  100 м. Момчета 2002-03 г   старт:09.40
          край:  
       
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    ФИНАЛ        
1 109 Никола Костадинов 2003 Олимпиа Враца 12,32 10
2 143 Любомир Калчев 2003 Приорити спорт 12,48 9
3 189 Кристиян Гешев 2002 Юлис-Елин Пелин 12,58 8
4 75 Габриел Чочков 2002 Хаммер-Трявна 12,60 7
5 418 Милен Вълчинов 2002 СК Галакси 12,63 6
6 31 Алекс Варадинов 2003 Левски-2016 София 12,82 5
7 76 Еднонд Лазаров 2002 Хаммер-Трявна 12,83 4
8 245 Борис Димитров 2002 КЛАСА 13,00 3
9 32 Спиридон Георгас 2002 Левски-2016 София 13,02 2
10 168 Константин Тачев 2002 СК Костенец 13,12 1
11 35 Слави Миланов 2002 Звездите-Петрич 13,21  
12 400 Ивайло Щипков 2002 СК Галакси 13,38  
13 186 Аделин Трифонов 2003 СК Костенец 13,39  
14 171 Атанас Малковски 2003 СК Костенец 13,62  
15 21 Явор Апостолов 2003 ЧСОУ Цар Симеон Велики 14,16  
16 56 Георги Давидков 2003 Приорити спорт 14,18  
17 22 Григор Миленов 2003 Хаммер-Трявна 14,62  
18 147 Кристиян Кръстев 2003 Приорити спорт 14,90  
19 234 Ангел Лесев 2003 КЛАС Костенец 15,42  
20 30 Димитър Димитров 2003 Приорити спорт 18,37  
  28 Александър Евтимов 2002 Левски-2016 София DNS  
  113 Мартин Гочев 2002 АК Пълдин-Пловдив DNS  
  26 Алекс Варадинов 2003 Левски-2016 София DNS  
  228 Деян Николчов 2003 КЛАС Костенец DNS  
  169 Ивайло Антов 2002 СК Костенец DNS  
  226 Мартин Фильов  2003 КЛАС Костенец DNS  

 

 

  200 м. Момчета 2002-03 г   старт:11.20
          край:  
       
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
             
1 26 Алекс Варадинов 2003 Левски-2016 София 26,14 10
2 75 Габриел Чочков 2002 Хаммер-Трявна 26,40 9
3 25 Спиридон Георгас 2002 Левски-2016 София 26,64 8
4 418 Милен Вълчинов 2002 СК Галакси 26,72 7
5 76 Едмонд Лазаров 2002 Хаммер-Трявна 26,83 6
6 94 Йордан Арабаджиев 2003 Актив 2013 26,96 5
7 169 Ивайло Антов 2002 СК Костенец 27,16 4
8 400 Ивайло Щипков 2002 СК Галакси 27,81 3
9 186 Аделин Трифонов 2002 СК Костенец 28,26 2
10 171 Атанас Малкович  2003 СК Костенец 29,11 1
11 56 Георги Давидков 2003 Приорити спорт 30,63  
12 22 Григор Миленов 2003 Хаммер-Трявна 31,17  
  28 Александър Евтимов 2002 Левски-2016 София    
  143 Любомир Калчев 2003 Приорити спорт    

 

 

  скок дължина от място момчета 2002-03 г старт;09.50  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
               
1 143 Любомир Калчев 2003 Приорити спорт 2,85   10
2 189 Кристиан Гешев 2003 СК Юлис -Елин Пелин 2,60   9
3 168 Константин Тачев 2002 СК Костенец 2,50   8
4 109 Никола Костадинов 2003 СК Олимпия -Враца 2,44   7
5 245 Борис Димитров 2002 КЛАСА 2,43   6
6 94 Йордан Арабаджиев 2003 СК Актив 2013 2,40 (2.40) 5
7 169 Ивайло Антов 2002 СК Костенец 2,40 (2.32) 4
8 21 Явор Апостолов 2003 ЧСОУ Цар Симеон Велики 2,30   3
9 35 Слави маламов 2002 СК Звездите Петрич 2,22   2
10 234 Ангел Лесев 2003 КЛАС Костенец 2,10   1
11 22 Григор Марианов 2003 Хамър Трявна 2,00    
  147 Кристиян Кръстев 2003 Приорити спорт DNS    
  226 Мартин Фильов  2003 КЛАС Костенец DNS    
  228 Деян Николчов 2003 КЛАС Костенец DNS    

 

 

  скок на дължина от място момчета 2004 г старт;10.10
          край:  
       
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 131 Божидар Сръбоюков 2004 СКЛА- Хеброс Харманли 2,40 10
2 132 Станимир Иванов 2004 СКЛА- Хеброс Харманли 2,33 9
3 399 Костадин Костов 2004 СК Галакси 2,20 8
4 298 Алекс Тафков 2004 СК Пранжева 2,08 7
5 174 Антоан Антонов 2004 СК Костенец 2,02 6
6 191 Велизар Янков 2004 СК Юлис -Елин Пелин 1,98 5
7 231 Александър Данин 2004 КЛАС Костенец 1,95 4
8 336 Михаил Ивавн 2004 СК Атлетик -София 1,90 3
9 173 Симеон Симеонов 2004 СК Костенец 1,70 2
10 224 Николай Недков 2004 СК Маратон -Ихтиман 1,64 1
  24 Радостин Игнатов 2004 Левски-2016 София DNS  
  436 Мартин Христов 2004 Септември София DNS  
  441 Кристиян Ценков 2004 КЛАС Костенец DNS  

 

 

  скок на дължина от място момчета 2005 г старт;10.30  
          край:    
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ      
  име и фамилия г. клуб резулт.    
               
1 73 Христо Илиев 2005 Сливен 2,45   10
2 378 Божидар Миланов 2005 СК Ивет лалова 2,31   9
3 195 Валентин Йорданов 2005 СК Юлис -Елин Пелин 2,11 (2.10) 8
4 296 Стилиян Илиев 2005 СК Пранджева 2,11 (0) 7
5 193 Петър Симеонов 2005 СК Юлис -Елин Пелин 2,10   6
6 312 Рой Фитейзон 2005 Тереза Маринова 2,03   5
7 36 Кристиян Тахмазян 2005 АЛСК Тракия-96 ПЛ 2,01   4
8 71 Андреан Димитров 2005 Сливен 2,00   3
9 26 Мартин Бонев 2005 отбор София 1,95   2
10 192 Юлиян Христов 2005 СК Юлис -Елин Пелин 1,94   1
11 295 Симеон Мерджанов 2005 СК Пранжева 1,92    
12 104 Галин Георгиев 2005 СК Олимпия -Враца 1,90    
13 194 Ясен Благоев 2005 СК Юлис -Елин Пелин 1,84    
14 237 Алберто Петков 2005 КЛАС Костенец 1,80    
15 87 Виктор Стоянов 2005 Хаммер-Трявна 1,61    
  297 Николай Илиев 2005 СК Пранжева DNS    
  353 Евгени Тролиев 2005 КЛАСА-Лили и Коста DNS    
  379 Явор Петров 2005 СК Ивет лалова DNS    

 

 

  скок на дължина от място момчета 2006 г старт09.50/
          край:  
       
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 134 Станислав Колев 2006 СКЛА- Хеброс Харманли 2,20 10
2 225 Николай Илчев 2006 КЛАС Костенец 1,93 9
3 265 Огнян Димитров 2006 Академик-София 1,92 8
4 115 Димитър Якимов 2006 АК Пълдин Пловдив 1,90 7
5 268 Тома Иванов  2006 Академик-София 1,87 6
6 175 Мирослав Николов 2006 СК Костенец 1,83 5
7 199 Костадин Димитров 2006 СК Юлис -Елин Пелин 1,82 4
8 144 Слав Живков 2006 Приорити спорт 1,81 3
9 84 Калоян Колев 2006 Хаммер-Трявна 1,80 2
10 440 Мирослав Николов 2006 КЛАС Костенец 1,78 1
11 266 Атанас Ибришимов 2006 Академик-София 1,75 (1.58)
12 230 Йордан Йорданов 2006 КЛАС Костенец 1,75 (0)
13 267 Виктор Кънев 2006 Академик-София 1,74 (1.69)
14 293 Момчил Гюров 2006 СК Пранжева 1,74 (1.40)
15 229 Иван Кацаров 2006 КЛАС Костенец 1,73  
16 47 Николай Йорданов 2006 Приорити спорт 1,70  
17 222 Станислав Стоянов 2006 СК Маратон -Ихтиман 1,60 (1.58)
18 294 Валентин Бонев 2006 СК Пранжева 1,60 (0)
  200 Симеон Дойчинов 2006 СК Юлис -Елин Пелин DNS  
  223 Мартин Петков 2006 СК Маратон -Ихтиман DNS  
  230 Светослав Данин  2006 КЛАС Костенец DNS  
  313 Атанаси Стоянов 2006 Тереза Маринова DNS  

 

 

  скок на дължина от място момчета 2007 г    
    крайно класиране          
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
1 100 Кристиян Зафиров 2007 СК Олимпия -Враца 2,03   10
2 117 Борис Паков 2007 АК Пълдин Пловдив 2,00   9
3 258 Боян Иванов 2007 Академик-София 1,98   8
4 259 Николас Тосков 2007 Академик-София 1,95   7
5 59 Иван Ачкаканов 2007 Приорити спорт 1,90   6
6 119 Димитър Гиров 2007 АК Пълдин Пловдив 1,83   5
7 116 Алекс Ковачев 2007 АК Пълдин Пловдив 1,81   4
8 350 Николай Караянев 2007 КЛАСА-Лили и Коста 1,80   3
9 260 Никола Николов 2007 Академик-София 1,78 (1.75) 2
10 31 Томас Валентинов 2007 Феникс 2014 Плевен 1,78 (1.74) 1
11 101 Атанас Георгиев 2007 СК Олимпия -Враца 1,71    
12 202 Георги Итов 2007 СК Юлис -Елин Пелин 1,70    
13 292 Димо Събев 2007 СК Пранжева 1,68    
14 18 Алекс-Александър Дойчев 2007 ЧСОУ Цар Симеон Велики 1,66    
15 200 Димитър Илиев 2007 СКЛА Юрис 1,62    
16 204 Слав Кондов 2007 СК Юлис -Елин Пелин 1,60 (1.55)  
17 430 Михаил Полендаков 2007 СК Деймос спорт 1,60 (0)  
18 220 Мартин Сивенов 2007 СК Маратон -Ихтиман 1,58    
19 160 Ивайло Загоров 2007 Приорити спорт 1,56 (1.52)  
20 118 Мартин Павлов 2007 АК Пълдин Пловдив 1,56 (1.50)  
21 257 Георги Костов 2007 Академик-София 1,43    
22 203 Симеон Георгиев 2007 СК Юлис -Елин Пелин 1,43    
23 221 Малин Динев 2007 СК Маратон -Ихтиман 1,40    
  381 Георги Казаков 2007 СК Ивет лалова DNS    

 

 

  скок дължина от място момчета 2008 г старт:10.30  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
               
1 389 Теодор Янков 2008 СК Ивет лалова 1,98   10
2 29 Томи Хаджийски 2008 Феникс 2004 Плевен 1,95   9
3 290 Самуил Цонов 2008 СК Пранжева 1,90 (1.87) 8
4 136 Кристиян Кирилов 2008 СКЛА- Хеброс Харманли 1,90 (1.85) 7
5 120 Теодор Христов 2008 АК Пълдин Пловдив 1,90 (1.84) 6
6 137 Николай Йорданов 2008 СКЛА- Хеброс Харманли 1,90 (0) 5
7 4 Огнян Огнянов 2008 КЛАСА 1,85   4
8 112 Деян Цветанов 2008 АК Враца 1,80 (1.80) 3
9 138 Радослав Тодоров 2008 СКЛА- Хеброс Харманли 1,80 (1.75) 1,5
9 304 Александър Стефанов 2008 СК Деймос спорт 1,80 (1.75) 1,5
11 46 Борислав Дуков 2008 Приорити спорт 1,80 (1.45)  
12 17 Матей Павлов 2008 ЧСОУ Цар Симеон Велики 1,75 (1.75)  
13 151 Красимир Люцканов 2008 Приорити спорт 1,75 (1.65  
14 253 Емил Григоров 2008 Академик-София 1,70 (1.65)  
14 255 Илля Мучанов 2008 Академик-София 1,70 (1.65)  
16 291 Мартин Близнаков 2008 СК Пранжева 1,70    
17 241 Даниел Бахаров 2008 КЛАСА 1,62    
18 207 Виктор Асенов 2008 СК Юлис -Елин Пелин 1,61    
19 15 Александър Недялков 2008 ЧСОУ Цар Симеон Велики 1,60 (1.60)  
19 85 Божидар Танев 2008 Хаммер-Трявна 1,60 (1.60)  
21 252 Веселин Бисерински  2008 Академик-София 1,60 (1.52)  
22 328 Деян Илиев 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 1,60 (1.55)  
23 5 Костадин Гаджонов 2008 КЛАСА 1,55 (1.55)  
24 342 Александър Чешмеджиев 2008 СК Атлетик -София 1,55 (1.50)  
24 208,00 Теодор Тодоров 2008 СК Юлис -Елин Пелин 1,55 (1.50)  
26 327 Мартин Милушев 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 1,55 (1.45)  
27 254 Константин Филипов 2008 Академик-София 1,55 (0)  
28 219 Крис Раков 2008 СК Маратон -Ихтиман 1,50 (1.50)  
29 326 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 1,50 (1.40)  
30 218 Християн Стайков 2008 СК Маратон -Ихтиман 1,50 (0)  
31 303 Никола Николов 2008 СК Деймос спорт 1,48    
32 329 Никола Рангелов 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 1,46    
33 60 Матей Йовчев 2008 Приорити спорт 1,45 (1.40)  
34 16 Кирил Календерски 2008 ЧСОУ Цар Симеон Велики 1,45 (1.30)  
35 374 Алекс 2008 Приорити спорт 1,45 (0)  
36 185 Александър Димитров 2008 СК Костенец 1,40    
37 159 Самуил  2008 Приорити спорт 1,35    
  149 Александър Станиславов 2008 Приорити спорт      
  184 Борислав Стоичков 2008 СК Костенец      
  238 Николай Матрачийски 2008 КЛАС Костенец      

 

 

  скок на дължина от място момчета 2009 г и по малки старт:10.50  
    крайно класиране     край:    
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
               
1 1 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА 1,78 (1.78) 10
2 213 Симеон Йорданов 2009 СК Юлис -Елин Пелин 1,78 (0) 9
3 288 Мартин Юсев 2009 СК Пранжева 1,72   8
4 347 Борис Хаджитодоров 2009 КЛАСА-Лили и Коста 1,70   7
5 30 Йоан Орозов 2009 Феникс 2014 Плевен 1,68   6
6 250 Ангер Костов 2009 Академик-София 1,65   5
7 319 Борис Йорданов 2009 Тереза Маринова 1,61   4
8 240 Борис Стоев 2009 КЛАСА 1,60   3
9 6 Коста Яков 2009 СК Пранжева 1,58 (1.55) 2
10 48 Мариян Славчев 2010 Приорити спорт 1,58 (1.52) 1
11 96 Милен Николов 2010 СК Олимпия -Враца 1,58 (1.50)  
12 236 Венцислав Димитров 2010 КЛАС Костенец 1,56    
13 214 Иван Иванов 2009 СК Юлис -Елин Пелин 1,53    
14 152 Любомир Грозданов 2009 Приорити спорт 1,50 (1.48)  
15 391 Ивелин Енчев 2009 СК Ивет лалова 1,50 (1.25)  
16 42 Християн Баков 2010 Приорити спорт 1,48 (1.29)  
17 251 Калоян Бояджиев 2009 Академик-София 1,48 (0)  
18 212 Мартин Стоянов 2009 СК Юлис -Елин Пелин 1,47    
19 121 Димитър Мендев 2009 АК Пълдин Пловдив 1,45 (1.39)  
20 320 Марио Иванов 2009 Тереза Маринова 1,45 (0)  
21 155 Даниел Севдин 2009 Приорити спорт 1,42 (1.40)  
22 289 Васил Златанов 2009 СК Пранжева 1,42 (1.38  
23 330 Георги Тодоров 2009 ЛСК Фортуна-Костинброд 1,38    
24 216 Иван Цветанов 2010 СК Маратон -Ихтиман 1,31    
25 332 Никола Величков 2011 ЛСК Фортуна-Костинброд 1,25    
26 217 Ангел Ангелов 2009 СК Маратон -Ихтиман 1,21    
  2 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА DNS    
  67 Карлос Асеер 2011 АК Атлетик -Хасково DNS    
  122 Даниел Паков 2009 АК Пълдин Пловдив DNS    
  157 Виктор Христов 2009 Приорити спорт DNS    
  211 Петър Иванов 2009 СК Юлис -Елин Пелин DNS    
  392 Николай Христов 2010 СК Ивет лалова DNS    
               

 

 

  Щафета 4х100 момчета   старт:12, 45
          край:  
       
  име и фамилия г. клуб резулт.  
1   Юлис Елин Пелин     54,59  
2   СК Костенец     55,80