Атлетическа лига 2017 14.05 Класиране Момичета

 

  60 метра момичета финал 2004 г   старт:11,45
          край:  
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
    ФИНАЛ        
1 11 Мая Стоянова 2004 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. 8,53 8,06
2 172 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец 8,40 8,20
3 133 Иванина Иванова 2004 СКЛА- Хеброс Харманли 8,39 8,31
4 361 Дарина Годинова  2004 СК Ивет лалова 8,85 8,35
5 358 Яна Казакова 2004 СК Ивет лалова 8,77 8,80
6 52 Анета Венкова 2004 Приорити спорт 8,83 8,90
7 23 Вени Търновалийска 2004 Левски-2016 София 8,82 9,10
8 340 Илияна Цанова 2004 СК Атлетик -София 8,85 9,13
             
9 333 Йоана Николова 2004 СК Атлетик -София 8,88  
10 360 Стиляна Евтимова 2004 СК Ивет лалова 8,90  
11 106 Вяра Тодорова 2004 СК Олимпия -Враца 8,95  
12 309 Ани Любенова 2004 Тереза Маринова 9,00  
12 93 Гергана Иванова 2004 КЛАСА 9,00  
14 359 Михаела Христова 2004 СК Ивет лалова 9,03  
15 50 Славена Славова 2004 Приорити спорт 9,06  
15 341 Силви Иванова 2004 СК Атлетик -София 9,06  
17 398 Сияна Ангелова 2004 Галакси 9,11  
18 63 Мартина Милева 2004 Приорити спорт 9,12  
19 363 Мартина Атанасова 2004 СК Ивет лалова 9,15  
20 51 Стелияна Петкова 2004 Приорити спорт 9,20  
21 284 Ивана Петрова 2004 СК Пранджева 9,33  
22 70 Йоана Бойдева 2004 АК Атлетик -Хасково 9,37  
23 286 Мартина Проданова 2004 Пранджева 9,42  
24 53 Наталия Койчева 2004 Приорити спорт 9,54  
25 362 Ния Любенова 2004 СК Ивет лалова 9,69  
26 55 Йоана Димитрова 2004 Приорити спорт 9,79  
27 308 Габриела Масларска 2004 Тереза Маринова 9,81  
28 232 Мариела Атанасова 2004 КЛАС Костенец 9,90  
29 285 Теодора Тонова 2004 СК Пранджева 9,96  
30 123 Габриела Дянкова 2004 АК Пълдин Пловдив 10,11  
31 233 Йоана Вологарова 2004 КЛАС Костенец 10,27  
  287 Лони Бизова 2002 СК Пранджева DNS  
  190 Бела Иванова 2003 СК Юлис -Елин Пелин DNS  
  270 Цветелина Никова 2003 Академик-София DNS  
  307 Гергана Гъркова 2003 Тереза Маринова DNS  
  398 Сияна Ангелова 2004 СК Галакси DNS  

 

 

  60м момичета 2005 г       
    крайно класиране          
         
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат  
               
               
1 161 Никол Георгиева 2005 Надежда София 8,60 8,64 10
2 377 Яна Ивкова 2005 СК Ивет лалова 8,63 8,79 9
3 124 Ема Додева 2005 АК Пълдин Пловдив 8,63 8,80 8
4 280 Маргарита Костадинова 2005 СК Пранджева 8,75 8,85 7
5 283 Ива Кушинова 2005 СК Пранджева 8,71 8,98 6
6 279 Благородна Вардева 2005 СК Пранджева 8,91 9,01 5
7 282 Пламена Чакърова 2005 СК Пранджева 8,7 9,20 4
8 14 Петя Янчева 2005 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. 8,94 9,30 3
               
9 365 Катрин Сърбова 2005 СК Ивет лалова 8,97   2
10 196 Марияна  Недялкова 2005 СК Юлис -Елин Пелин 9,00   1
11 163 Калина Унджиева 2005 Надежда София 9,08    
12 335 Елена Петкова 2005 СК Атлетик -София 9,09    
13 322 Валентина Костадинова 2005 ЛСК Фортуна-Костинброд 9,18    
14 370 Карина Господинова 2005 Феникс 2014 Плевен 9,19    
15 197 Дарина Зайкова 2005 СК Юлис -Елин Пелин 9,21    
16 310 Мерил Станкова 2005 Тереза Маринова 9,24    
17 311 Ния Карамфилова 2005 Тереза Маринова 9,33    
18 148 Ирина Кръстева 2005 Приорити спорт 9,40    
19 366 Антония Маринова 2005 СК Ивет лалова 9,99    
20 105 Никол Илиева 2005 СК Олимпия -Враца 10,19    
21 28 София Григорова 2005 СК Ивет Лалова 10,20    
22 344 Йоана Иванова 2005 КЛАСА-Лили и Коста 10,20    
23 198 Никол Нейкова 2005 СК Юлис -Елин Пелин 10,54    
  64 Ивана Добрикова 2005 АК Атлетик -Хасково DNS    
  299 Мила Кузманова 2005 СК Деймос спорт DNS    
  343 Ниа Новоселски 2005 КЛАСА-Лили и Коста DNS    
  162 Красимира Борисова 2005 Надежда София DNS    
  281 Мария Маджарова 2005 СК Пранжева DNS    

 

 

  60 м момичета 2006  г   старт:09.50  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
    final          
1 37 Никол Ангелова  2006 Звездите Петрич 9,00 8.90 10
2 277 Петя Бозукова 2006 СК Пранджева 8,90 9.02 9
3 382 Александра Петкова  2006 СК Ивет Лалова 8,95 9.05 8
4 127 Лора Георгиева 2006 АК Пълдин Пловдив 8,94 9.07 7
5 243 Яна Стоева 2006 КЛАСА 9,04 9.10 6
6 244 Марта Бахарова 2006 КЛАСА 9,09 9.15 5
7 153 Надя Атанасова 2006 ПРиорити спорт 9,10 9.22 4
8 126 Мирослава Илиева 2006 АК Пълдин Пловдив 9,21 9.35 3
               
9 383 Ния Иванова 2006 СК Ивет лалова 9,23   2
10 395 Мария Кръстева 2006 СК Галакси 9,24   1
11 54 Мадлен Маринова 2006 Приорити спорт 9,38    
12 46 Цветомира Войнова 2006 Феникс 2004 Плевен 9,42    
13 74 Елена Аргирова 2006 АЛСК Сливен 9,43    
14 384 Мартина Галева 2006 СК Ивет лалова 9,56    
15 380 Габриела Захариева 2006 СК Ивет лалова 9,69    
16 20 Дарина Недялкова 2006 ЧСОУ Цар Симеон Велики 9,85    
17 278 Елеонора Божинова 2006 СК Пранжева 9,94    
18 58 Ивайла Главурова 2006 Приорити спорт 10,00    
19 176 Биляна Котларова 2006 СК Костенец 10,02    
20 38 Мария Борисова 2006 Звездите -Петрич 10,18    
21 432 Анелия Шунина 2006 Локомотив София 10,20    
22 201 Виктотия Петрова 2006 Юлис Elin Pelin 10,27    
23 188 Ели Симеонова 2006 СК Костенец 10,30    
24 33 Марина Брънкина 2006 СК Звездите Петрич 10,33    
25 32 Кристин Филчева 2006 Феникс 2004 Плевен 10,50    
26 158 Лина Иванова 2006 Приорити спорт 10,53    
27 146 Стефания Тасева 2006 Приорити спорт 11,81    
  269 Александра Иванова 2006 Академик-София DNS    
  9 Лора Василева 2006 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. DNS    
  125 Дениз Иванова 2006 АК Пълдин Пловдив DNS    
  300 София Димитрова 2006 СК Деймос спорт DNS    
  243 Яна Стоева 2006 КЛАСА DNS    

 

 

  60 м момичета 2007 г   старт:10.10  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
    final          
1 135 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хербос Хармънли 9,03 8,65 10
2 276 Радина Величкова 2007 СК Прандйева 9,03 8,69 9
3 394 Екатерина Йонова 2007 СК Галакси 8,84 8,70 8
4 7 Лилия Димитрова 2007 АЛСК Тракия 96 ПД 9,18 8,72 7
5 386 Анна Миланова 2007 СК Ивет Лалова 9,07 8,75 6
6 45 Анджелика Челушева 2007 Приорити спорт 9,10 8,90 5
7 263 Сияна Бръмбарова 2007 Академик София 9,36 8,95 4
8 264 Мария Василева 2007 Академик София 9,35 8,98 3
               
9 65 Йолина Михова 2007 АК Атлетик -Хасково 9,40   2
10 275 Виктория Жекова 2007 СК Пранжева 9,49   1
11 387 Дарена Петрова 2007 СК Ивет лалова 9,50    
12 19 Яна Харизанова 2007 ЧСОУ Цар Симеон Велики 9,54    
13 261 Илайда Нурулоова 2007 Академик-София 9,86    
14 103 Стела Николаева 2007 СК Олимпия -Враца 10,01    
15 242 Бранимира Павлова 2007 КЛАСА 10,03    
16 302 Вяра Господинова 2007 СК Деймос спорт 10,04    
17 102 Александра Драганова 2007 СК Олимпия -Враца 10,05    
18 40 Виктория Бонева 2007 Отбор София 10,15    
19 177 Габриела Пергелова 2007 СК Костенец 10,20    
20 385 Михаела Крушева 2007 СК Ивет лалова 10,24    
21 301 Александра Илиева 2007 СК Деймос спорт 10,30    
21 154 Мария Пашалийска 2007 Приорити спорт 10,30    
23 431 Валентина Матеева 2007 СК Деймос спорт 10,32    
24 262 Константина Семерджиева 2007 Академик-София 10,34    
25 323 Джулия Димитрова 2007 ЛСК Фортуна-Костинброд 10,40    
26 206 Преслава Колева 2007 СК Юлис -Елин Пелин 10,51    
27 179 Сияна Стойкова 2007 СК Костенец 10,58    
28 205 Росица Ангелова 2007 СК Юлис -Елин Пелин 11,00    
29 42 Далия Валентинова 2007 Феникс 04 пл 11,04    
30 438 Анна Борисова 2007 Септември София 11,10    
  178 Даная Йорданова 2007 СК Костенец DNS    
  314 Косара Тодорова 2007 Тереза Маринова DNS    
  86 Ния Митова 2007 Хаммер-Трявна DNS    

 

 

  60 м момичета 2008 г       
    крайно класиране          
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
               
               
1 72 Карина Цончева 2008 Сливен 9,65 9,40 10
2 372 Ема Иванова 2008 Приорити спорт 9,37 9,54 9
3 373 Калина Георгиева 2008 Приорити спорт 9,65 9,55 8
4 274 Дияна Ангелова 2008 СК Пранжева 9,25 9,57 7
5 140 Йоана Тръндева 2008 СКЛА- Хеброс Харманли 9,43 9,58 6
6 139 Рая Милкова 2008 СКЛА- Хеброс Харманли 9,84 10,01 5
7 256 Десислава Каркадакова 2008 Академик-София 9,88 10,10 4
8 3 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА 9,90 10,18 3
               
9 273 Елеонора Чобанова 2008 СК Пранжева 9,93   2
10 149 Бояна Георгиева 2008 Приорити спорт 9,95   1
11 34 Снежана Белубва 2008 СК Звездите  9,99    
12 315 Ния Михайлова 2008 Тереза Маринова 10,00    
13 88 Теодора Тончева 2008 Отбор София 10,05    
14 317 Симона Златковска 2008 Тереза Маринова 10,20    
15 316 Диана Карапенчева 2008 Тереза Маринова 10,20    
16 61 Нели Благоева 2008 Приорити спорт 10,27    
17 388 Емилия Панаьотова 2008 СК Ивет лалова 10,39    
18 8 Михаела Терзиева 2008 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. 10,50    
19 128 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин Пловдив 10,55    
20 62 Моника Панталеева 2008 Приорити спорт 10,56    
21 434 Роси Чинчева 2008 Локомотив София 10,70    
22 324 Вяра Величкова 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 10,70    
23 98 Цвета Николова 2008 СК Олимпия -Враца 10,74    
24 209 Никол Николова 2008 СК Юлис -Елин Пелин 10,90    
25 111 Анжелина Петкова 2008 АК Враца 11,00    
26 325 Магдалена Ирикова 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 11,02    
27 156 Кристина Гераскова 2008 Приорити спорт 11,20    
28 393 Поулина Стаикова 2009 Галакси 11,20    
29 180 Адриана Георгиева 2008 СК Костенец 11,29    
30 187 Ана-Мария Радева 2008 СК Костенец 11,70    
31 210 Карина Ангелова 2008 СК Юлис -Елин Пелин 11,76    
32 435 Емануела Григорова 2008 Локомотив София 11,78    
33 99 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия -Враца 11,82    
34 367 Андреа Гергова 2008 Отбор София 11,87    
35 181 Гергана Гаджова 2008 СК Костенец 12,60    
  182 Никол Йорданова 2008 СК Костенец DNS    
  348 Андреа Новоселски 2008 КЛАСА-Лили и Коста DNS    
  256 Десислава Каркадакова 2008 Академик-София DNS    
  352 Адриана Лазарова 2008 КЛАСА-Лили и Коста DNS    

 

 

  60  м момичета 2009 и по малки финал    
    крайно класиране          
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
               
               
1 390 Еленда Джоунс 2009 СК Ивет лалова 9,99 10,13 10
2 368 Александра Войнова 2009 Феникс 2014 Плевен 10,08 10,47 8,5
2 249 Евгения Стоименова 2009 Академик-София 10,09 10,47 8,5
4 141 Християна Налбантова 2009 СКЛА- Хеброс Харманли 10,10 10,52 7
5 247 Ада Юмер 2009 Академик-София 10,80 10,53 6
6 150 Николая Палазова 2009 Приорити спорт 10,83 10,54 5
7 433 Моника Илиева 2009 Локомотив София 10,97 10,55 4
8 393 Паулина Стайкова 2009 СК Галакси 11,05 10,56 3
               
9 246 Карин Семерджиева 2010 Академик-София 11,09   2
10 349 Катарина Атанасова 2009 КЛАСА-Лили и Коста 11,10   1
11 375 Ида-Иво Иванова 2009 Приорити спорт 11,14    
12 371 Марта Алексикалева 2009 Дейнос 11,46    
13 271 Николета Мицева 2010 СК Пранжева 11,48    
14 215 Елена Благоева 2009 СК Юлис -Елин Пелин 11,50    
15 272 Даная Панова 2010 СК Пранжева 11,60    
16 239 Иванела Атанасова 2009 КЛАС Костенец 11,80    
17 248 Маргарита Димитрова 2009 Академик-София 11,97    
18 351 Мартина Стефанова 2009 КЛАСА-Лили и Коста 12,01    
19 318 Десислава Масларска 2009 Тереза Маринова 12,02    
20 142 Мила Милкова 2010 СКЛА- Хеброс Харманли 12,04    
21 331 Наталия Милушева 2010 ЛСК Фортуна-Костинброд 12,46    
22 97 Александра Петрова 2010 СК Олимпия -Враца 12,49    
23 145 Анастасия Тасева 2010 Приорити спорт 12,60    
24 183 Габриела Стаматудис 2009 СК Костенец 13,00    
25 235 Дара Димитрова 2012 КЛАС Костенец 13,02    
26 305 Кристина Илиева 2011 СК Деймос спорт 14,00    
27 95 Елена Мончовска 2011 СК Олимпия -Враца 14,15    
  66 Рая Пламенова 2009 АК Атлетик -Хасково DNS    
  110 Виолета Василева 2009 Отбор София DNS    
  129 Ава Пакова 2010 АК Пълдин Пловдив DNS    

 

 

  60 м препятствено бягане момичета 2006-04 г    
    Крайно класиране        
       
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
    ФИНАЛ ПО ВРЕМЕ        
1 172 Боряна Йорданова 2004 Костенец 9,60 10
2 10 Пламена Тосева 2004 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. 9,80 9
3 11 Мая Стоянова 2004 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. 10,08 8
4 52 Анета Венкова 2004 Приорити спорт 10,38 7
5 358 Яна Казакова 2004 СК Ивет лалова 10,40 5,5
6 23 Вени Търновалийска 2004 Левски-2016 София 10,40 5,5
7 283 Ива Кушинова 2005 СК Пранжева 10,60 4
8 51 Стелияна Петкова 2004 Приорити спорт 10,63 3
9 284 Ивана Петрова 2004 Пранджева 10,80 2
10 361 Дарина Годинова  2004 СК Ивет лалова 10,90 1
11 282 Пламена Чакърова 2005 СК Пранжева 10,96  
12 335 Елена Петкова 2005 СК Атлетик -София 10,98  
13 162 Красимира Борисова 2005 Надежда София 11,08  
14 50 Славена Славова 2004 Приорити спорт 11,17  
15 310 Мерил Станкова 2005 Тереза Маринова 11,20  
16 124 Ема Тодева 2005 Пълдин 11,41  
17 397 Симона Фурнаджиева 2004 СК Галакси 11,67  
18 396 Димана Чожгова 2004 СК Галакси 11,70  
19 309 Ани Любенова 2004 Тереза Маринова 11,80  
20 53 Наталия Койчева 2004 Приорити спорт 11,95  
21 341 Силви Иванова 2004 СК Атлетик -София 12,16  
22 340 Илияна Цанова 2004 СК Атлетик -София 12,50  
23 123 Габриела Дянкова 2004 АК Пълдин Пловдив 12,72  
24 322 Валентина Костадинова 2005 ЛСК Фортуна-Костинброд 13,12  
25 55 Йоана Димитрова 2004 Приорити спорт 13,25  
26 308 Габриела Масларска 2004 Тереза Маринова 13,41  
27 54 Мадлен Маринова 2006 Приорити спорт 13,61  
28 366 Антония Маринова 2005 СК Ивет лалова 13,63  
29 311 Ния Карамфилова 2005 Тереза Маринова 13,64  
30 359 Михаела Христова 2004 СК Ивет лалова 13,78  
  344 Йоана Иванова 2005 КЛАСА-Лили и Коста DNF  
  281 Мария Маджарова 2005 СК Пранжева DNS  

 

 

  100 м момичета 2002-2003 г   старт:09.50
          край:  
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. точки
    ФИНАЛ ПО ВРЕМЕ        
1 89 Изабела Соколова 2002 СКЛА КЛАСА 12,60 10
2 107 Михаела Миткова 2003 Олимпиа-Враца 12,67 9
3 338 Цвета Христова 2002 СК Атлетик -София 13,70 8
4 13 Савина Станчева 2003 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. 13,88 7
5 130 Анелия Асенова 2002 Хеброс Харманли 13,91 6
6 355 Ивана Ковачева 2003 СК Ивет лалова 13,93 5
7 12 Величка Чоплишка 2003 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. 13,95 4
8 90 Лора Минкова 2002 СКЛА КЛАСА 13,96 3
9 287 Лони Бизова 2002 Пранджева 14,06 2
10 270 Цветелина Никова 2003 Академик 14,38 1
11 337 Серафима Митева 2002 СК Атлетик -София 14,39  
12 39 Лусия Николова 2002 Левски 14,41  
13 167 Таня Христова 2002 Надежда София 14,65  
14 91 Магдалена Стоянова 2002 СКЛА КЛАСА 14,68  
15 439 Симона Габровска 2002 Септември София 14,97  
16 190 Бела Иванова 2003 Юлис Елин Пелин 15,01  
17 92 Гина Пакова 2003 КЛАСА 15,16  
18 307 Гергана Гъркова 2003 Тереза Маринова 15,25  
19 356 Маргарита Благоева 2002 СК Ивет лалова 15,46  
20 227 Йоана Петрова 2003 Костенец 15,68  
21 38 Лили Харискова 2002 Звездите -Петрич 15,90  
22 77 Дара Бобева 2002 Хаммер-Трявна 16,10  
23 79 Андриана Пранджева 2002 Хаммер-Трявна 16,40  
  108 Теодора Вътова 2003 СК Олимпия -Враца DNS  
  27 Лусия Атанасова 2003 Левски -2016 Сф DNS  
  78 Ива Цинцарска 2002 Хаммер-Трявна DNS  
             
    100 м ДЕВОЙКИ ПОД 18 ГОД. - ИЗВЪН ГЕНЕРАЛНОТО КЛАСИРАНЕ        
1 82 Марта Аргирова 2001 Атлетик Сф 13,56  
2 354 Калина Георгиева 2001 СК Ивет лалова 13,59  
3 165 Вероника Борисова 2001 Надежда София 13,94  
4 164 Елена Грозева 2001 Надежда София 14,12  
5 166 Гергана Петрова 2001 Надежда София 14,38  
6 83 Стела Григорова  2001 Хаммер-Трявна 14,40  
7 80 Василена Цапкова  2001 Хаммер-Трявна 14,70  
8 354 Калина Георгиева 2001 СК Ивет лалова 15,60  
9 81 Кристина Божинова 2001 Хаммер-Трявна 16,37  

 

 

    200 м момичета 2002-2003 старт:11.30
          край:  
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
1 89 Изабела Соколова 2002 СКЛА КЛАСА 26,20 10
2 107 Михаела Миткова 2003 СК Олимпия -Враца 27,32 9
3 355 Ивана Ковачева 2003 СК Ивет лалова 28,10 8
4 338 Цвета Христова 2002 СК Атлетик -София 28,94 7
5 68 Александра Димитрова 2002 АК Атлетик -Хасково 29,16 5,5
5 90 Лора Минкова 2002 СКЛА КЛАСА 29,16 5,5
7 12 Величка Чоплишка 2003 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. 29,36 4
8 164 Елена Грозева 2003 Надежда 29,47 3
9 108 Teoдора Вътова 2003 Олимпия Враца 29,60 2
10 13 Савина Станчева 2003 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. 30,02 1
11 69 Добромира Бъчварова 2003 АК Атлетик -Хасково 30,06  
12 270 Цветелина Никова 2003 Академик София 30,20  
13 91 Магдалена Стоянова 2002 СКЛА КЛАСА 30,28  
14 337 Серафима Митева 2002 СК Атлетик -София 30,50  
15 439 Симона Габровска 2002 Септември София 30,63  
16 92 Гина Панова 2003 КЛАСА 31,00  
17 170 Габриела Иванова 2003 Костенец 31,82  
18 357 Стейси Чорбаджийска 2003 Ивет Лалова 33,10  
19 77 Дара Бобева 2002 Хаммер-Трявна 34,76  
  167 Таня Христова 2002 Надежда София DNS  
  356 Маргарита Благоева 2002 СК Ивет лалова DNS  
  78 Ива Цинцарска 2002 Хаммер-Трявна DNS  
  79 Андриана Пранджева 2002 Хаммер-Трявна DNS  
  27 Лусия Атанасова 2003 Левски-2016 София DNS  
             
    200 М ДЕВОЙКИ ИЗВЪН ГЕНЕРАЛНОТО КЛАСИРАНЕ        
1 164 Елена Грозева 2001 Надежда София 29,47  
2 165 Вероника Борисова 2001 Надежда София 29,55  
3 82 Леда Стоилова 2001 Хаммер-Трявна 30,60  
4 83 Стела Григорова 2001 Хаммер-Трявна 31,00  
5 39 Лусия Николова 2001 Левски 2016 31,56  
5 80 Василена Цапкова 2001 Хаммер-Трявна 31,66  
6 170 Габриела Иванова 2001 СК Костенец 31,82  
7 81 Кристина Божинова 2001 Хаммер-Трявна 37,20  
  354 Калина Георгиева 2001 СК Ивет лалова DNS  
  339 Марта Аргирова 2001 Атлетик Сф DNS  

 

 

  скок на дължина от място момичета 2002-03  старт:10.00/
          край:  
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 130 Анелия Асенова 2003 СКЛА- Хеброс Харманли 2,43 10
2 170 Габриела Иванова 2003 Костенец 2,28 9
3 287 Лони Бизова 2002 СК Пранжева 2,20 8
4 69 Добромира Бъчварова 2003 АК Атлетик -Хасково 2,14 7
5 108 Теодора Вътова 2003 СК Олимпия -Враца 2,04 6
6 68 Александра Димитрова 2002 АК Атлетик -Хасково 2,01 5
7 38 Лили Харискова 2002 Звездите -Петрич 1,93 4
8 307 Гергана Гъркова 2003 Тереза Маринова 1,82 3
9 227 Йоанна Петрова 2002 КЛАС Костенец 1,80 2
  167 Таня Христова 2002 Надежда София DNS  
  190 Бела Иванова 2003 СК Юлис -Елин Пелин DNS  
  270 Цветелина Никова 2003 Академик-София DNS  

 

 

  скок дължина от място момичета 2004 г старт:10.10/  
          край:    
  ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ      
  име и фамилия г. клуб резулт.    
1 333 Йоана Николова 2004 СК Атлетик -София 2,30 (2.30) 10
2 133 Иванина Иванова 2004 СКЛА- Хеброс Харманли 2,30 (0) 9
3 172 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец 2,27   8
4 10 Пламена Тосева 2004 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. 2,26   7
5 106 Вяра Тодорова 2004 СК Олимпия -Враца 2,25   6
6 360 Стиляна Евтимова 2004 СК Ивет лалова 2,15 (2.15) 5
7 396 Димана Чожгова 2004 СК Галакси 2,15 (2.10) 3,5
7 309 Ани Любенова 2004 Тереза Маринова 2,10 (2.10) 3,5
9 63 Мартина Милева 2004 Приорити спорт 2,10 (2.05) 1,5
9 398 Сияна Ангелова 2004 СК Галакси 2,10 (2.05) 1,5
11 397 Симона Фурнаджиева 2004 СК Галакси 2,00 (2.00)  
12 362 Ния Любенова 2004 СК Ивет лалова 2,00 (1.95)  
12 308 Габриела Масларска 2004 Тереза Маринова 2,00 (1.95)  
14 70 Йоана Бойдева 2004 АК Атлетик -Хасково 2,00 (1.60)  
15 285 Теодора Тонова 2004 СК Пранжева 1,85    
  284 Ивана Петрова 2004 СК Пранжева DNS    
  93 Гергана Иванова 2004 СКЛА КЛАСА DNS    
  232 Мариела Атанасова 2004 КЛАС Костенец DNS    
  233 Йоана Вологарова 2004 КЛАС Костенец DNS    
  286 Мартина проданова 2004 СК Пранжева DNS    
  363 Мартина Атанасова 2004 СК Ивет лалова DNS    
               

 

 

  скок на дължина от място момичета 2005 г    
    Крайно класиране          
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
1 161 Никол Георгиева 2005 Надежда София 2,30   10
2 162 Красимира Борисова 2005 Надежда София 2,20 (2.16) 9
3 196 Марияна  Недялкова 2005 СК Юлис -Елин Пелин 2,20 (2.12) 8
4 280 Маргарита Костадинова 2005 СК Пранжева 2,18   7
5 377 Яна Ивкова 2005 СК Ивет лалова 2,15 (2.10) 5,5
5 163 Калина Хаджиева 2005 Надежда София 2,15 (2.10) 5,5
7 279 Благородна Вардева 2005 СК Пранжева 2,09   4
8 365 Катрин Сърбова 2005 СК Ивет лалова 2,05   3
9 105 Никол Илиева 2005 СК Олимпия -Враца 2,03   2
10 311 Ния Карамфилова 2005 Тереза Маринова 2,02   1
11 14 Петя Янчева 2005 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. 1,98    
12 35 Карина Господинова 2005 Феникс 2014 Плевен 1,95    
13 310 Мери Станкова 2005 Тереза Маринова 1,91 (1.90)  
14 148 Ирина Кръстева 2005 Приорити спорт 1,91 (1.85)  
15 197 Дарина Зайкова 2005 СК Юлис -Елин Пелин 1,90    
16 28 София Григорова 2005 СК Ивет лалова 1,70    
17 198  Никол Нейкова 2005 СК Юлис -Елин Пелин 1,49    
  64 Ивана Добрикова 2005 АК Атлетик -Хасково DNS    
  195 Валентин Йорданов 2005 СК Юлис -Елин Пелин DNS    
  299 Мила Кузманова 2005 СК Деймос спорт DNS    
  306 Ралица Евимова 2005 СК Деймос спорт DNS    
  343 Ниа Новоселски 2005 КЛАСА-Лили и Коста DNS    

 

 

  скок на дължина момичета2006 г   старт:10.00  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
1 277 Петя Бозукова 2006 СК Пранжева 2,20   10
2 74 Елена Аргирова 2006 АЛСК Сливен 2,18   9
3 37 Никол Ангелова 2006 Звездите -Петрич 2,11   8
4 127 Лора Георгиева 2006 АК Пълдин Пловдив 2,04 (2.04) 7
5 243 Яна Стоева 2006 КЛАСА 2,04 (2.03) 6
6 244 Марта Бахарова 2006 КЛАСА 2,03   5
7 278 Елеонора Божинова 2006 СК Пранжева 2,02   4
8 383 Ния Иванова 2006 СК Ивет лалова 2,01   3
9 125 Дениз Иванова 2006 АК Пълдин Пловдив 1,98   2
10 126 Мирослава Илиева 2006 АК Пълдин Пловдив 1,97 (1.93) 1
11 382 Алексана Петкова 2006 СК Ивет лалова 1,97 (1.88)  
12 395 Мария Кръстева 2006 СК Галакси 1,93 (1.93)  
13 58 Ивайла Главурова 2006 Приорити спорт 1,93 (1.78)  
14 380 Габриела Захариева 2006 СК Ивет лалова 1,82    
15 153 Надя Атанасова 2006 Приорити спорт 1,80    
16 20 Дарина Недялкова 2006 ЧСОУ Цар Симеон Велики 1,72 (1.72)  
17 201 Виктория Петрова  2006 Юлис Елин Пелин 1,72 (1.70)  
18 34 Цветомира Войнова 2006 Феникс 2014 Плевен 1,70 (1.68)  
19 176 Биляна Котларова 2006 СК Костенец 1,70 (1.58)  
20 39 Мария Борисова 2006 Звездите -Петрич 1,67 (1.60)  
20 188 Ели Симеонова 2006 СК Костенец 1,67 (1.60)  
22 33 Марина Брънкин 2006 СК Звезди 1,65    
23 32 Кристин Филчева 2006 Феникс 2014 Плевен 1,57    
24 158 Лина Иванова 2006 Приорити спорт 1,53    
25 432 Анелия Шунина 2006 Локомотив София 1,50    
  9 Лора Василева 2006 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. DNS    
  269 Александра Иванова 2006 Академик-София DNS    
  300 София Димитрова 2006 СК Деймос спорт DNS    
  384 Мартина Галева 2006 СК Ивет лалова DNS    

 

 

  скок дължина от място момичета 2007 г   старт:10.20  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
1 264 Мария Васийлова 2007 Академик-София 2,03   10
2 135 Симона Георгиева 2007 СКЛА- Хеброс Харманли 2,00   9
3 394 Екатерина Йонова 2007 СК Галакси 1,98   8
4 263 Сияна Бръмбарова 2007 Академик-София 1,97 (1.93) 7
5 276 Радина Величкова 2007 СК Пранжева 1,97 (1.91) 6
6 45 Анжелика Чаушева 2007 Приорити спорт 1,93   5
7 65 Йолина Михова 2007 АК Атлетик -Хасково 1,83   4
8 7 Лилия Димитрова 2007 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. 1,82 (1.77) 3
9 387 Дарена Петрова 2007 СК Ивет лалова 1,82 (1.74) 2
10 103 Стела Николаева 2007 СК Олимпия -Враца 1,74   1
11 302 Вяра Господинова 2007 СК Деймос спорт 1,72    
12 386 Анна Миланова 2007 СК Ивет лалова 1,70 (1.68)  
13 177 Габриела Пергелова 2007 СК Костенец 1,70 (1.61)  
14 261 Илайда Нурулова 2007 Академик-София 1,70 (0)  
15 275 Виктория Жекова 2007 СК Пранжева 1,68    
16 242 Бранимира Павлова 2007 КЛАСА 1,67 (1.65)  
17 206 Преслава Колева 2007 СК Юлис -Елин Пелин 1,67 (1.63)  
18 154 Мария Пашалийска 2007 Приорити спорт 1,63    
19 262 Константина Семерджиева 2007 Академик-София 1,62 (1.61)  
20 323 Джулия Димитрова 2007 ЛСК Фортуна-Костинброд 1,62 (1.60)  
21 385 Михаела Крушева 2007 СК Ивет лалова 1,60    
22 301 Александра Илиева 2007 СК Деймос спорт 1,53    
23 40 Виктория Бонева 2007 Отбор София 1,52    
24 19 Яна Харизанова 2007 ЧСОУ Цар Симеон Велики 1,50 (1.49)  
25 431 Валентина Матеева 2007 СК Деймос спорт 1,50 (1.48)  
26 102 Александра Драганова 2007 СК Олимпия -Враца 1,50 (1.45)  
27 179 Сияна Стойкова 2007 СК Костенец 1,46    
28 438 Анна Борисова 2007 Септември София 1,45    
29 42 Далия Валентинова  2007 Феникс 2004 1,42    
30 205 Росица Ангелова 2007 СК Юлис -Елин Пелин 1,23    
  86 Ния Митова 2007 Хаммер-Трявна      
  178 Даная Йорданова 2007 СК Костенец      
  314 Косара Тодорова 2007 Тереза Маринова      

 

 

  скок на дължина от място момичета 2008 г старт;10.40ч  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
2 43 Ема Иванова 2008 Приорити спорт 1,91   10
3 72 Карина Цончева 2008 АЛСК Сливен 1,90   9
4 274 Дияна Ангелова 2008 СК Пранжева 1,87   8
5 139 Рая Милкова 2008 СКЛА- Хеброс Харманли 1,83 (1.82) 7
6 256 Десислава Каркадакова 2008 Академик-София 1,83 (1.76) 6
7 140 Йоана Тръндева 2008 СКЛА- Хеброс Харманли 1,83 (1.72) 5
8 44 Калина Георгиева 2008 Приорити спорт 1,76   4
9 62 Моника Панталеева 2008 Приорити спорт 1,75   3
10 156 Кристина Гераскова 2008 Приорити спорт 1,74   2
11 61 Нели Благоева 2008 Приорити спорт 1,73 (1.71) 1
12 49 Бояна Георгиева 2008 Приорити спорт 1,73 (1.70)  
13 316 Диана Карапенчева 2008 Тереза Маринова 1,73 (1.67)  
14 111 Анжелина Петкова 2008 АК Враца 1,68    
15 434 Роси Чинчева 2008 Локомотив София 1,66    
16 98 Цвета Николова 2008 СК Олимпия -Враца 1,65 (1.62)  
17 8 Михаела Терзиева 2008 АЛСК Тракия 96 -ПЛ. 1,65 (1.48)  
18 273 Елеонора Чобанова 2008 СК Пранжева 1,64    
1 3 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА 1,61    
19 315 Ния Михайлова 2008 Тереза Маринова 1,60    
20 388 Емилия Панаьотова 2008 СК Ивет лалова 1,58    
21 128 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин Пловдив 1,57    
22 34 Снежана Белчева 2008 Звездите 1,55    
23 325 Магдалена Ирикова 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 1,54    
24 317 Симона Златковска 2008 Тереза Маринова 1,48    
25 99 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия -Враца 1,47    
26 180 Адриана Георгиева 2008 СК Костенец 1,45    
27 352 Адриана  Лазарова 2008 КЛАСА-Лили и Коста 1,43 (1.40)  
28 435 Емануела Григорова 2008 Локомотив София 1,43 (1.38)  
29 324 Вяра Величкова 2008 ЛСК Фортуна-Костинброд 1,43 (1.35)  
30 88 Теодора Тончева 2008 Отбор София 1,40    
31 187 Ана-Мария Радева 2008 СК Костенец 1,39    
32 210 Карина Ангелова 2008 СК Юлис -Елин Пелин 1,35 (1.28)  
33 181 Гергана Гаджова 2008 СК Костенец 1,35 (1.22)  
34 209 Никол Николова 2008 СК Юлис -Елин Пелин 1,35 (1.18)  
  182 Никол Йорданова 2008 СК Костенец DNS    
  348 Андреа Новоселски 2008 КЛАСА-Лили и Коста DNS    

 

 

  скок на дължина от място момичета 2009 и по малки                                                                          старт:10.50  
    крайно класиране     край:    
         
  име и фамилия г. клуб резулт.    
1 249 Евгения Стоименова 2009 Академик-София 1,86   10
2 390 Еланда Джоунс 2009 СК Ивет лалова 1,77   9
3 141 Християна Налбантова 2009 СКЛА- Хеброс Харманли 1,70   8
4 433 Моника Илиева 2009 Локомотив София 1,57   7
5 33 Александра Войнова 2009 Феникс 2014 Плевен 1,50 (1.48) 5,5
5 349 Катарина Атанасова 2009 КЛАСА-Лили и Коста 1,50 (1.48) 5,5
7 271 Николета Мицева 2010 СК Пранжева 1,50 (1.47) 4
8 393 Паулина Стайкова 2009 СК Галакси 1,48   3
9 142 Мила Милкова 2010 СКЛА- Хеброс Харманли 1,46 (1.38) 2
10 150 Николая Палазова 2009 Приорити спорт 1,46 (1.37) 1
11 41 Ида-Иво Иванова 2009 Приорити спорт 1,45 (1.40)  
11 246 Карин Семерджиева 2010 Академик-София 1,45 (1.40)  
13 215 Елена Благоева 2009 СК Юлис -Елин Пелин 1,42    
14 272 Даная Панова 2010 СК Пранжева 1,38 (1.30)  
14 371 Марта Алекси Калева 2009 Дейлос спорт 1,38 (1.30)  
16 248 Маргарита Димитрова 2009 Академик-София 1,37    
17 239 Иванела Атанасова 2009 КЛАС Костенец 1,32    
18 97 Александра Петрова 2010 СК Олимпия -Враца 1,30 (1.27)  
19 351 Мартина Стефанова 2009 КЛАСА-Лили и Коста 1,30 (1.24)  
20 247 Ада Юмер 2009 Академик-София 1,30 (1.23)  
21 183 Габриела Стаматудис 2009 СК Костенец 1,21    
22 331 Наталия Милушева 2010 ЛСК Фортуна-Костинброд 1,20 (1.19)  
23 235 Дара Димитрова 2012 КЛАС Костенец 1,20 (1.10)  
24 305 Кристина Илиева 2011 СК Деймос спорт 1,16    
25 95 Елена Мончовска 2011 СК Олимпия -Враца 1,15    
26 318 Десислава Масларска 2009 Тереза Маринова 0,98    
  66 Рая Пламенова 2009 АК Атлетик -Хасково DNS    
  110 Виолета Василева 2009 Отбор София DNS    
  129 Ава Пакова 2010 АК Пълдин Пловдив DNS    
  145 Анастасия Тасева 2010 Приорити спорт DNS    

 

 

  4х100м момичета    старт:12,45ч
       
  клуб време  
1 Тракия 96 55,10  
2 Ивет Лалова1-377 55,30  
3 Олимпиq Враца 56,27  
4 СК Пранджева 56,44  
5 Приорити спорт 57,48  
6 Ивет Лалова 2- 365 58,01  
7 СК Галакси 59,50