Атлетическа лига 2017 01.10 Класиране Момчета

 

 

  60 м момчета 2004 г   старт:11.00
          край:
    Крайно Класиране  
  име и фамилия г. клуб резулт.
           
1 300 Мехмед Мехмедов 2004 СКЛА Лудогорец 7,86
2 63 Радостин Игнатов 2004 Левски София 8,28
3 338 Стелян Мъглов 2004 Класа 8,36
4 121 Радослав Димитров 2004 СК Пранджева 8,43
5 122 Алекс Тафков 2004 СК Пранджева 8,60
6 123 Рангел Томов 2004 СК Пранджева 8,65
7 302 Джан Исметов 2004 СКЛА Лудогорец 8,67
8 216 Огнян Димитров  2004 Атлетик София 8,83
9 292 Велизар Янков 2004 СКЛА Юлис Елин Пелин 9,11
10 278 Ивайло Костадинов 2004 ЛСК Фортуна Костинброд 9,38
11 74 Антоан Антонов 2004 СК Костенец 9,47
12 257 Виктор Величков 2004 СКЛА Спартак Плевeн 9,80
13 148 Давид Бочев 2004 СК Олимпия Враца  

 

 

  60 м момчета 2005 г   старт:11.20
          край:
    Крайно Класиране  
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 34 Божидар Миланов 2005 Приорити спорт 7,63
2 155 Кристиян 2005 Тракия 96 7,87
3 33 Калоян Клечаров 2005 Приорити спорт 8,28
5 263 Мартин Димитров 2005 СКЛА Спартак Плевeн 8,30
6 289 Петър Симеонов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 8,45
7 262 Емил Костов 2005 СКЛА Спартак Плевeн 8,46
8 120 Симеон Мерджанов 2005 СК Пранджева 9,00
9 117 Стилиян Илиев 2005 СК Пранджева 9,00
10 148 Давид Гочев 2005 Олимпия Враца 9,01
11 146 Кевин Начев 2005 СК Олимпия Враца 9,02
12 290 Валентин Йорданов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 9,03
13 185 Николай Димов 2005 Браун тим В.Търново 9,11
14 49 Андреан Димитров 2005 АСКЛА Сливен 9,48
15 118 Николай Илиев 2005   9,48
16 288 Юлиян Христов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 9,62
17 118 Николай Илиев 2005 СК Пранджева  
18 155 Кристиян Тахмизян 2005 АЛСК Тракия-96  

 

 

  60 м момчета 2006г   старт:13.00
          край:14,25  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб серии финал
             
1 249 Атанаси Стоянов 2006 Тереза Маринова 8,46 8,40
2 340 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА Лили 8,35 8,41
3 145 Тонислав Петров 2006 СК Олимпия Враца 8,68 8,91
4 187 Станислав Колев 2006 СКЛА Хеброс Харманли 8,51 8,92
5 9 Борис Паунов 2006 Приорити спорт 8,67 8,97
6 96 Виктор Кънев  2006 СК Академик 9,33 9,80
7 115 Момчил Гюров 2006 СК Пранджева 9,55 9,88
8 116 Даниел Радев 2006 СК Пранджева 9,36 9,90
             
9 97 Тома Иванов 2006 СК Академик 9,90  
10 35 Камен Гошев 2006 Приорити спорт 10,12  
11 95 Атанас Ибришимов  2006 СК Академик 10,56  
12 24 Кристиян Георгиев 2006 Приорити спорт 11,57  
  94 Огнян Димитров  2006 СК Академик DNS  
  287 Константин Димитров 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин DNS  
  37 Петър Дечев 2006 Приорити спорт DNS  

 

 

  60 м момчета 2007г   старт:13.10
          край:14,05  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 88 Боян Иванов 2007 Академик 8,98 8,71
2 86 Иван Ачкаканов  2007 СК Академик 8,85 8,98
3 199 Борис Паков 2007 АК Пълдин -Пловдив 8,79 8,99
4 18 Никола Захов 2007 Приорити спорт 9,09 9,03
5 171 Томас Валентинов 2007 Феникс 2004 9,27 9,11
6 143 Кристиян Зафиров 2007 Олимпия Враца 9,26 9,35
7 198 Алекс Ковачев 2007 АК Пълдин -Пловдив 9,13 9,36
8 126 Здравко Здравков 2007 СК Пранджева 9,35 9,40
             
9 114 Димо Събев 2007 СК Пранджева 9,52  
10 355 Ивайло Томов 2007 Приорити 9,75  
11 200 Димитър Гиров 2007 АК Пълдин -Пловдив 9,88  
12 89 Николас  Тосков 2007 СК Академик 9,91  
13 336 Вадислав Буковски 2007 Спартак Плевен 9,95  
14 230 Георги Казаков 2007 СКЛА Ивет Лалова 10,01  
15 181 Борис Божидаров 2007 СКЛА Ивайло Младенов 10,10  
16 280 Мирослав Тодоров 2007 ЛСК Фортуна Костинброд 10,14  
17 144 Атанас Георгиев 2007 СК Олимпия Враца 10,39  
18 87 Георги Костов 2007 СК Академик 11,06  
19 321 Калоян Павлов 2007 СКЛА Ивайло Младенов 11,51  
  53 Ивайло Томов 2007 Отбор София DNS  
  241 Павел 2007 СКЛА Надежда София DNS  

 

 

  60 м момчета 2008 г   старт:13.20
          край:14,20  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб серии финал
             
1 179 Деян Цветанов 2008 СКЛА Ивайло Младенов 8,84 9,06
2 169 Томи Хаджийски 2008 Феникс 2004 9,32 9,09
3 113 Самуил Цонов 2008 СК Пранджева 9,20 9,10
4 232 Теодор Янков 2008 СКЛА Ивет Лалова 9,33 9,37
5 83 Константин Филипов 2008 СК Академик 9,40 9,53
6 215 Александър Чешмеджиев 2008 Атлетик София 9,67 9,64
7 44 Теодор Христов 2008 Приорити 9,20 9,72
8 281 Николай Георгиев 2008 Фортуна Костинброд 9,65 9,74
             
9 294 Йоан Ташков 2008 Лудогорец 9,75  
10 26 Владимир Мерджанов 2008 Приорити спорт 9,77  
11 81 Веселин Бисерински  2008 СК Академик 9,77  
12 191 Радослав Тодоров 2008 СКЛА Хеброс Харманли 9,78  
13 323 Велизар Ветов 2008 СК Приорити спорт 9,90  
14 231 Ангел Ярев 2008 СКЛА Ивет Лалова 9,98  
15 319 Бижидар Танев 2008 СК Хаммер Трявна 10,02  
16 54 Рио Маджаров 2008 118 у-ще 10,06  
17 189 Кристиан Кирилов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 10,08  
18 190 Николай Йорданов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 10,12  
19 82 Емил Григоров  2008 СК Академик 10,15  
20 160 Даниел Бахаров 2008 КЛАСА Иван Ралчев 10,60  
21 41 Боян Николов 2008 Приорити спорт 11,49  
  11 Красимир Люцканов 2008 Приорити спорт DNS  
  27 Самуил Иванов 2008 Приорити спорт DNS  

 

 

  60 м момчета 2009 г и по малки   старт:13.30
          край:14,25  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб серии финал
             
1 55 Теодор Каменов 2009 СК Славия 8,84 9,10
2 80 Ангел Костов  2009 СК Академик 9,36 9,98
3 47 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА 9,73 9,99
4 344 Борис Хаджитодоров 2009 СКЛА Лудогорец 9,91 10,00
5 170 Йоан Орозов 2009 Феникс 2004 10,09 10,03
6 159 Борис Стоев 2009 КЛАСА Иван Ралчев 9,57 10,05
7 236 Ивелин Енчев 2009 СКЛА Ивет Лалова 9,87 10,06
8 42 Стефан Борисов 2009 Приорити спорт 10,10 10,07
             
9 286 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин 10,12  
10 272 Георги Попов 2009 СКЛА Спартак Плевeн 10,19  
11 186 Матей Димов 2009 Браун тим В.Търново 10,39  
12 251 Марио Иванов 2009 Тереза Маринова 10,58  
13 29 Мариан Славчев 2009 Приорити спорт 10,76  
14 252 Борис Йорданов 2009 Тереза Маринова 10,82  
15 285 Никола Величков 2011 ЛСК Фортуна Костинброд 11,30  
16 21 Любомир Грозданов 2009 Приорити спорт 11,36  
17 197 Иван Трендев 2010 СКЛА Хеброс Харманли 11,46  
18 310 Максим Максимов 2012 СК Спортико 11,57  
19 202 Момчил Божков 2012 АК Пълдин -Пловдив 11,73  
20 131 Карлос Мерлет 2010 Атлетик Хасково 11,74  
21 337 Любомир Тихов 2010 СК Спартак 11,78  
22 45 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА 12,00  
23 13 Кристиян Баков 2010 Приорити спорт 12,14  
24 76 Спас Ибришимов  2010 СК Академик 13,06  
  136 Никола Митков 2012 СК Олимпия Враца DNF  
  275 Симеон Гергов 2009 СКЛА Спартак Плевeн DNS  
  177 Цветослав Славчев 2009 СКЛА Ивайло Младенов DNS  
  201 Димитър Мендев 2009 АК Пълдин -Пловдив DNS  
  284 Георги Тодоров 2009 ЛСК Фортуна Костинброд DNS  
  294 Йоан Ташков 2009 СКЛА Лудогорец DNS  
  175 Теослав Божидаров 2010 СКЛА Ивайло Младенов DNS  

 

 

  60 м момчета 2006-04 г преп.   старт:12.10ч/
          край:
    Крайно Класиране  
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 301 Мерт Хамдиев 2004 СКЛА Лудогорец 9,11
2   Костадин Костов     9,63
3 63 Радостин Игнатов 2004 Левски София 10,00
4 299 Христофор Божанов 2005 СКЛА Лудогорец 11,48
5   Андреан Димитров     11,78
  145 Тонислав Петров 2006 СК Олимпия Враца 11,8
  122 Алекс 2004 Пранджева 12,06
  121 Радослав Димитров 2004 СК Пранджева  

 

 

 

 

  100 м. Момчета 2002-03 г   старт:10.40
          край:
    Крайно класиране  
3 39 Любомир Калчев 2003 Приорити спорт 11,84
4 218 Ивайло Иванов 2002 Атлетик София 11,96
6 151 Столетко Иванов 2002 СК Олимпия Враца 12,14
1 150 Никола Костадинов 2003 СК Олимпия Враца 12,28
2 70 Ангел Джоров 2002 СК Костенец 12,43
3 124 Пеньо Кунев 2003 СК Пранджева 12,44
4 242 Йордан Арабаджиев 2003 СК Актив 2013 пловдив 12,48
5 318 Габриел Чочков 2002 СК Хаммер Трявна 12,61
6 168 Борис Димитров 2002 КЛАСА Иван Ралчев 12,85
1 317 Едмонд Рангелов 2002 СК Хаммер Трявна 12,91
2 69 Аделин Трифонов 2003 СК Костенец 13,31
3 68 Атанас Малковски 2003 СК Костенец 13,44
4 3 Кристиян Кръстев 2003 Приорити спорт 13,93
5 256 Светослав Малашки  2003 СКЛА Спартак Плевeн 13,99
6 217 Даниел Срендев 2003 Атлетик София 14,46
1 62 Красимир Кирчев 2003 Галакси Пловдив  
2 64 Алекс Варадинов 2003 Левски София  
3 60 Ивайло Щипков 2002 Галакси Пловдив  
4 67 Константин Тачев 2002 СК Костенец  
5 61 Милен Вълчинов 2002 Галакси Пловдив  
6 71 Ивайло Антов 2002 СК Костенец  
           
    Крайно класиране      
1 219 Александър Вълчев 2000 Атлетик София 11,49
2 314 Радомил Калвин 2000 СК Спортико 11,50
5 324 Николай Йорданов 2001 СК Галакси Пловдив 12,07

 

 

  200 м. Момчета 2002-03 г   старт:12.20
          край:
    Крайно Класиране  
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 218 Ивайло Иванов 2002 Атлетик София 24,61
2 39 Любомир Калчев 2003 Приорити спорт 24,96
3 150 Никола Костадинов 2003 СК Олимпия Враца 25,57
4 61 Милен Вълчинов 2002 Галакси Пловдив 25,75
5 318 Габриел Чочков 2002 СК Хаммер Трявна 26,02
6 60 Ивайло Щипков 2002 Галакси Пловдив 26,13
7 70 Ангел Джоров 2002 СК Костенец 26,31
8 124 Пеньо Кунев 2003 СК Пранджева 26,52
9 317 Едмонд Рангелов 2002 СК Хаммер Трявна 26,73
10 168 Борис Димитров 2002 КЛАСА Иван Ралчев 27,18
11 242 Йордан Арабаджиев 2003 СК Актив 2013 пловдив 27,56
12 69 Аделин Трифонов 2003 СК Костенец 27,89
13 3 Кристиян Кръстев 2003 Приорити спорт 29,65
14 256 Светослав Малашки  2003 СКЛА Спартак Плевeн 29,70
15 62 Красимир Кирчев 2003 Галакси Пловдив  
16 64 Алекс Варадинов 2003 Левски София  
17 217 Даниел Срендев 2003 Атлетик София  
18 68 Атанас Малковски 2003 СК Костенец  
19 67 Константин Тачев 2002 СК Костенец  
20 71 Ивайло Антов 2002 СК Костенец  
21 151 Столетко Иванов 2002 СК Олимпия Враца  
    Крайно Класиране      
1 219 Александър Вълчев 2000 Атлетик София 23,68
2 314 Радомил Калвин 2000 СК Спортико 24,48
3 324 Йордан Йорданов 2001 СК Галакси Пловдив 25,42

 

 

  200 м. Момчета 2004   старт:12.40
          край: 13,30
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  име и фамилия г. клуб резулт.
           
1 301 Мерт Хамдиев 2004 СКЛА Лудогорец 26,84
2 300 Мехмед Мехмедов 2004 СКЛА Лудогорец 27,24
3 338 Стелян Мъглов 2004 КЛАСА Лили 28,18
4 216 Огнян Димитров  2004 Атлетик София 29,51
5 302 Джан Исметов 2004 СКЛА Лудогорец 30,85
6 74 Антоан Антонов 2004 СК Костенец 31,66
7 292 Велизар Янков 2004 СКЛА Юлис Елин Пелин 32,13
8 278 Ивайло Костадинов 2004 ЛСК Фортуна Костинброд 33,55
9 257 Виктор Величков 2004 СКЛА Спартак Плевeн 34,03
  122 Алекс Тафков 2004 СК Пранджева DNS
  148 Давид Бочев 2004 СК Олимпия Враца DNS
  123 Рангел Томов 2004 СК Пранджева DNS

 

 

  200 м. Момчета 2005 г   старт:12.50
          край:
    Крайно Класиране  
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 155 Кристиян 2005 Тракия 96 28,93
2 289 Петър Симеонов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 29,22
3 262 Емил Костов 2005 СКЛА Спартак Плевeн 29,23
4 33 Калоян Клечаров 2005 Приорити спорт 29,85
5 148 Давид 2005 Олимпия Враца 30,25
6 120 Симеон Мерджанов 2005 СК Пранджева 30,61
1 299 Христофор Божанов 2005 СКЛА Лудогорец 30,78
2 117 Стилиян Илиев 2005 СК Пранджева 31,54
3 118 Николяй Илиев 2005 Пранджева 34,06
4 290 Валентин Йорданов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин  
5 146 Кевин Начев 2005 СК Олимпия Враца  
  119 Васил Митрушев 2005 СК Пранджева  
  34 Божидар Миланов 2005 Приорити спорт  
  288 Юлиян Христов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин  

 

 

 

  4x50 момчета 06-07-08-09   старт:14.05
        край:14,45
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
  Клуб г. Резултат
         
1   Академик 06-09 30,89
2   Пранджева 06-09 31,63
3   СК Олимпия Враца 06-09 32,92
4   СКЛА Ивет Лалова 06-09 33,37
5   Юлис Елин Пелин 06-09 34,06
6   Приорити 1 06-09 34,12
7   СКЛА Хеброс Харманли 06-09 35,12
    СКЛА Ивайло Младенов 06-09 DNS

 

 

  4x100 момчета 02-03-04-05   старт:13.45
        край:14,30
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
  Клуб г. Резултат
         
1   СК Галакси 02-05 51,00
2   СК Костенец 02-05 51,70
3   Приорити Спорт 1 02-05 55,49
4   СК Олимпия Враца 02-05 55,76
5   Юлис Елин Пелин 02-05 56,51
6   Пранджева 02-05 57,60

 

 

  скок на дължина от място момчета 2006 г   старт:10.50
            край:
    Крайно Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 Резулт.
1 187 Станислав Колев 2006 СКЛА Хеброс Харманли 2,15 2,28 2,28
2 145 Тонислав Петров 2006 СК Олимпия Враца 1,98 2,05 2,05
3 9 Борис Паунов 2006 Приорити спорт 1,90 1,65 1,9
4 97 Тома Иванов 2006 СК Академик 1,86 1,89 1,89
5 115 Момчил Гюров 2006 СК Пранджева 1,73 1,83 1,83
6 96 Виктор Кънев  2006 СК Академик 1,75 1,80 1,8
7 287 Константин Димитров 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин 1,79 1,79 1,79
8 116 Даниел Радев 2006 СК Пранджева 1,65 1,69 1,69
9 95 Атанас Ибришимов  2006 СК Академик X 1,65 1,65
10 24 Кристиян Георгиев 2006 Приорити спорт 1,63 1,60 1,63
11 35 Камен Гошев 2006 Приорити спорт 1,59 1,50 1,59
12 37 Петър Дечев 2006 Приорити спорт      
13 94 Огнян Димитров  2006 СК Академик      
14 249 Атанаси Стоянов 2006 Тереза Маринова      

 

 

  скок на дължина от място момчета 2007 г старт:11.10
              край:
    Крайно Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резулт.
1 199 Борис Паков 2007 АК Пълдин -Пловдив 2,02 2,08 2,08
2 86 Иван Ачкаканов  2007 СК Академик 1,88 2,04 2,04
3 143 Кристиан Зафиров 2007 СК Олимпия Враца 2,02 1,99 2,02
4 88 Боян Иванов  2007 СК Академик 2 1,98 2,00
5 89 Николас  Тосков 2007 СК Академик 1,88 1,9 1,90
6 171 Томас Валентинов 2007 Феникс 2004 1,9 1,81 1,90
7 198 Алекс Ковачев 2007 АК Пълдин -Пловдив 1,82 1,8 1,82
8 126 Здравко Здравков 2007 СК Пранджева 1,8 1,77 1,80
9 200 Димитър Гиров 2007 АК Пълдин -Пловдив 1,8 1,69 1,80
10 18 Никола Захов 2007 Приорити спорт 1,75 1,69 1,75
11 53 Ивайло Томов 2007 Отбор София 1,75 1,68 1,75
12 230 Георги Казаков 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,69 1,74 1,74
13 144 Атанас Георгиев 2007 СК Олимпия Враца 1,65 1,73 1,73
14 280 Мирослав Тодоров 2007 ЛСК Фортуна Костинброд 1,69 1,7 1,70
15 336 Владислав Гугубал 2007 Спартак Плевен 1,7 1,7 1,70
16 114 Димо Събев 2007 СК Пранджева 1,67 1,68 1,68
17 181 Борис Божидаров 2007 СКЛА Ивайло Младенов 1,55 1,55 1,55
18 87 Георги Костов 2007 СК Академик 1,48 1,45 1,48
19 321 Калоян Павлов 2007 СКЛА Ивайло Младенов 1,28 1,28 1,28
20 241 Павел 2007 СКЛА Надежда София      

 

 

  скок на дължина от място момчета 2008 г     старт:11.30
            край:
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резулт.
1 191 Радослав Тодоров 2008 СКЛА Хеброс Харманли 188 195 195
2 169 Томи Хаджийски 2008 Феникс 2004 187 180 187
3 179 Деян Цветанов 2008 СКЛА Ивайло Младенов 183 185 185
4 232 Теодор Янков 2008 СКЛА Ивет Лалова 180 185 185
5 44 Теодор Христов 2008 Приорити спорт 182 169 182
6 190 Николай Йорданов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 178 182 182
7 189 Кристиан Кирилов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 181 181 181
8 113 Самуил Цонов 2008 СК Пранджева 180 180 180
9 323 Велизар Ветов 2008 СК Приорити спорт 175 173 175
10 215 Александър Чешмеджиев 2008 Атлетик София 169 162 169
11 160 Даниел Бахаров 2008 КЛАСА Иван Ралчев 168 165 168
12 231 Ангел Ярев 2008 СКЛА Ивет Лалова 168 165 168
13 281 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 168 160 168
14 81 Веселин Бисерински  2008 СК Академик 158 158 158
15 83 Константин Филипов 2008 СК Академик X 158 158
16 294 Йоан Ташков 2008 СКЛА Лудогорец 150 155 155
17 319 Бижидар Танев 2008 СК Хаммер Трявна 154 X 154
18 82 Емил Григоров  2008 СК Академик 153 X 153
19 26 Владимир Мерджанов 2008 Приорити спорт X 150 150
20 41 Боян Николов 2008 Приорити спорт 100 113 113
  11 Красимир Люцканов 2008 Приорити спорт     DNS
  27 Самуил Иванов 2008 Приорити спорт     DNS
  54 Рио Маджаров 2008 118 у-ще     DNS
  84 Илля Мочанов 2008 СК Академик     DNS

 

 

  скок на дължина от място момчета 2009 г и по малки   старт:11.50
            край:
    Крайно Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резулт.
1 47 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА 1,84 1,8 1,84
2 286 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин 1,79 1,79 1,79
3 80 Ангел Костов  2009 СК Академик 1,7 1,66 1,70
4 170 Йоан Орозов 2009 Феникс 2004 1,65 1,7 1,70
5 272 Георги Попов 2009 СКЛА Спартак Плевeн 1,69 1,7 1,70
6 159 Борис Стоев 2009 КЛАСА Иван Ралчев 1,08 1,68 1,68
7 252 Борис Йорданов 2009 Тереза Маринова 1,68 1,58 1,68
8 344 Борис Хаджитодоров 2009 Класа 1,68 1,67 1,68
9 251 Марио Иванов 2009 Тереза Маринова 1,48 1,6 1,60
10 21 Любомир Грозданов 2009 Приорити спорт 1,58 1,55 1,58
11 197 Иван Трендев 2010 СКЛА Хеброс Харманли 1,5 1,58 1,58
12 236 Ивелин Енчев 2009 СКЛА Ивет Лалова 1,5 1,52 1,52
13 29 Мариан Славчев 2009 Приорити спорт 1,51 1,4 1,51
14 13 Кристиян Баков 2010 Приорити спорт 1,45 x 1,45
15 285 Никола Величков 2011 ЛСК Фортуна Костинброд 1,38 1,38 1,38
16 310 Максим Максимов 2012 СК Спортико 1,31 1,34 1,34
17 42 Стефан Борисов 2009 Приорити спорт 1,21 1,3 1,30
18 186 Матей Димов 2009 Браун тим В.Търново 1,3 1,28 1,30
19 202 Момчил Божков 2012 АК Пълдин -Пловдив 1,3 1,28 1,30
20 131 Карлос Мерлет 2010 Атлетик Хасково 1,28 x 1,28
21 337 Любомир Тихов 2010 Спартак 1,28 1,15 1,28
22 76 Спас Ибришимов  2010 СК Академик 1,13 1,1 1,13
23 45 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА 1,1 1,1 1,10
24 55 Теодор Каменов 2009 СК Славия      
25 177 Цветослав Славчев 2009 СКЛА Ивайло Младенов      
26 201 Димитър Мендев 2009 АК Пълдин -Пловдив      
27 275 Симеон Гергов 2009 СКЛА Спартак Плевeн      
28 284 Георги Тодоров 2009 ЛСК Фортуна Костинброд      
29 294 Йоан Ташков 2009 СКЛА Лудогорец      
  175 Теослав Божидаров 2010 СКЛА Ивайло Младенов      
  136 Никола Митков 2012 СК Олимпия Враца