Атлетическа лига 2017 01.10 Класиране Момичета

 

 

  60 м момичета 2004г     старт: 11:10
          край:  
    Крайно Класиране    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
1 157 Веселина Димитрова 2004 АЛСК Тракия-96 8,17  
2 243 Мая Стоянова 2004 АЛСК Тракия-96 8,20  
3 211 Илиана Цанова 2004 Атлетик София 8,32  
4 208 Йоана Николова 2004 Атлетик София 8,40  
5 1 Славена Славова 2004   8,50  
6 239 Калина Унджиева 2004 СКЛА Надежда София 8,73  
8 347 Яна Казакова 2004   8,77  
9 221 Калина Живодерова 2004 СКЛА Ивет Лалова 8,80  
10 210 Силви Иванова 2004 Атлетик София 8,88  
11 111 Преслава Каличкова 2004 СК Пранджева 8,92  
12 258 Цветелина Чакалова 2004 СКЛА Спартак Плевeн 8,94  
13 48 Йоанна Стефанова 2004 АСКЛА Сливен 9,00  
14 303 Михаела Христова 2004 СК Спортико 9,03  
15 209 Никол Танева 2004 Атлетик София 9,04  
16 240 Мартина Новкова 2004 СКЛА Надежда София 9,08  
17 247 Петра Кранева 2004 Тереза Маринова 9,49  
18 23 Наталия Койчева 2004 Приорити спорт 9,68  
19 72 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец    
20 147 Вяра Тодорова 2004 СК Олимпия Враца    
21 73 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец    

 

 

  60 м момичета 2005 г   старт:11.30
          край:  
    Крайно Класиране    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 265 Яна Иванова 2005 СКЛА Спартак Плевeн 8,32  
2 308 Яна Ивкова 2005 СК Спортико 8,46  
3 108 Ива Кушинова 2005 СК Пранджева 8,50  
4 156 Петя Янчева 2005 АЛСК Тракия-96 8,56  
5 107 Благородна Вардева 2005 СК Пранджева 8,60  
6 110 Маргарита Костадинова 2005 СК Пранджева 8,79  
7 259 Виктория Върбанова 2005 СКЛА Спартак Плевeн 8,83  
8 109 Пламена Чакърова 2005 СК Пранджева 8,89  
9 264 Симона Маринова 2005 СКЛА Спартак Плевeн 8,90  
10 291 Марияна Недялкова 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 8,90  
11 279 Валентина Костадинова 2005 ЛСК Фортуна Костинброд 8,91  
12 206 Елена Петкова 2005 Атлетик София 8,98  
13 248 Мерил Станкова 2005 Тереза Маринова 9,04  
14 222 Катрин Сърбова 2005 СКЛА Ивет Лалова 9,19  
15 106 Добромира Христова 2005 СК Пранджева 9,20  
16 224 Стела Алексова 2005 СКЛА Ивет Лалова 9,27  
17 225 Вероника Божинова 2005 СКЛА Ивет Лалова 9,37  
18 298 Виктория Иванова 2005 СКЛА Лудогорец 9,38  
19 223 Лора Иванова 2005 СКЛА Ивет Лалова 9,39  
20 8 Ирина Кръстева 2005 Приорити спорт 9,50  
21 260 Габриела Христова 2005 СКЛА Спартак Плевeн 9,50  
22 309 Антония Маринова 2005 СК Спортико 9,60  
23 261 Андреа Петрова 2005 СКЛА Спартак Плевeн 9,70  
24 20 Катерина Дакова 2005 Приорити спорт 9,93  
25 335 Цветанка 2005   11,12  
26 237 Никол Георгиева 2005 СКЛА Надежда София    

 

 

  60 м момичета 2006  г   старт: 13:05
          край: 14,00  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб серии финал
             
1 105 Петя Бозукова 2006 СК Пранджева 8,67 8,57
2 164 Марта Бахарова 2006 КЛАСА Иван Ралчев 8,60 8,60
3 332 Никол Ангелова 2006 СК Звездите Петрич 8,65 8,69
4 165 Яна Стоева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 8,77 8,79
5 226 Алексана Петкова 2006 СКЛА Ивет Лалова 8,90 8,84
6 182 Вероника Начева 2006 СКЛА Ивайло Младенов 8,77 8,85
7 183 Ивелина Иванова 2006 СКЛА Ивайло Младенов 8,77 8,90
8 51 Елена Аргирова 2006 АСКЛА Сливен 8,93 8,95
             
9 304 Ния Георгиева 2006 СК Спортико 9,13  
10 307 Ивайла Георгиева 2006 СК Спортико 9,20  
11 58 Мария Кръстева 2006 Галакси Пловдив 9,27  
12 166 Елена Рошкова 2006 КЛАСА Иван Ралчев 9,29  
13 334 Ванеса Йочева 2006 СК Звездите Петрич 9,33  
14 98 Алетксандра Иванова 2006 СК Академик 9,34  
15 333 Марина Брънкин 2006 СК Звездите Петрич 9,40  
16 12 Ивет Колева 2006 Приорити спорт 9,50  
17 104 Елеонора Божинова 2006 СК Пранджева 9,50  
18 36 Ивайла Главурова 2006 Приорити спорт 9,80  
19 167 Илина Илиева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 10,02  
20 305 Никита Христова 2006 СК Спортико 10,17  
21 306 Виктория Дурчева 2006 СК Спортико 10,25  
22 227 Янислава Маринова 2006 СКЛА Ивет Лалова 11,09  
23 31 Стефания Тасева 2006 Приорити спорт 12,08  
  6 Мадлен Маринова 2006 Приорити спорт DNS  
  173 Цветомира Войнова 2006 Феникс 2004 DNS  

 

 

  60 м момичета 2007 г   старт:13.15
          край:14,10  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб серии финал
             
1 188 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс Харманли 8,84 8,73
2 103 Радина Величкова 2007 СК Пранджева 8,65 8,74
3 154 Лилия Димитрова 2007 АЛСК Тракия-96 8,74 8,77
3 7 Анжелика Чаушева 2007 Приорити спорт 8,97 8,77
5 92 Сияна Бръмбарова  2007 СК Академик 9,24 9,13
6 228 Анна Миланова 2007 СКЛА Ивет Лалова 9,04 9,15
7 57 Екатерина Йонова 2007 Галакси Пловдив 8,99 9,18
8 229 Дарена Петрова 2007 СКЛА Ивет Лалова 9,14 9,20
             
9 93 Мария Вайсилова  2007 СК Академик 9,49  
10 127 Йолина Михова 2007 Атлетик Хасково 9,53  
11 91 Константина Семерджиева 2007 2007 СК Академик 9,74  
12 266 Валериа Заркова 2007 СКЛА Спартак Плевeн 9,93  
13 296 Натали Колева 2007 СКЛА Лудогорец 10,00  
14 90 Иляйда Нурулоова  2007 СК Академик 10,02  
15 207 Йоана Илиева 2007 Атлетик София 10,05  
16 25 Мария Пашалийска 2007 Приорити спорт 10,25  
17 297 Симона Руменова 2007 СКЛА Лудогорец 10,43  
18 174 Далия Валентинова 2007 Феникс 2004 10,56  
19 269 Рая Величкова 2007 СКЛА Спартак Плевeн 11,41  
20 180 Моника Младенова 2007 СКЛА Ивайло Младенов 11,46  
21 233 Рая Шишкова 2007 СКЛА Ивет Лалова 11,72  
22 16 Анжелина Узунова 2007 Приорити спорт 11,90  
  268 Ева Недялкова 2007 СКЛА Спартак Плевeн DNS  
  75 Сиана Стойкова 2007 СК Костенец DNS  
  127 Йолина Михова 2007 Атлетик Хасково DNS  
  163 Бранимира Павлова 2007 КЛАСА Иван Ралчев DNS  
  267 Десислава Иванова 2007 СКЛА Спартак Плевeн DNS  

 

 

  60 м момичета 2008 г   старт:13.25
          край:14,20  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб серии финал
             
1 193 Йоана Тръндева 2008 СКЛА Хеброс Харманли 9,40 9,68
1 192 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс Харманли 9,52 9,56
2 10 Калина Георгиева 2008 Приорити спорт 9,39 9,64
3 15 Ема Иванова 2008 Приорити спорт 9,27 9,65
4 178 Анжелина Петкова 2008 СКЛА Ивайло Младенов 9,60 9,66
5 50 Карина Цончева 2008 АСКЛА Сливен 9,32 9,72
6 102 Дияна Ангелова 2008 СК Пранджева 9,53 9,76
7 101 Елеонора Чобанова 2008 СК Пранджева 9,57 9,78
             
             
9 194 Десислава Георгиева 2008 СКЛА Хеброс Харманли 9,63  
10 38 Нели Благоева 2008 Приорити спорт 9,70  
11 46 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА 9,77  
12 17 Бояна Георгиева 2008 Приорити спорт 9,82  
13 345 Кристи Христова 2008 Академик 9,98  
14 250 Диана Карапенчева 2008 Тереза Маринова 9,99  
15 125 Николета Бозукова 2008 СК Пранджева 10,12  
16 28 Кристина Гераскова 2008 Приорити спорт 10,15  
17 282 Магдалена Ирикова 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 10,20  
18 203 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин -Пловдив 10,29  
19 234 Емилия Панайотова 2008 СКЛА Ивет Лалова 10,30  
20 85 Десислава Каркадакова  2008 СК Академик 10,32  
21 161 Никол Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 10,48  
22 30 Моника Панталеева 2008 Приорити спорт 10,48  
23 270 Даная Стоянова 2008 СКЛА Спартак Плевeн 10,53  
24 356 Калина Стойкова 2008 Приорити 10,56  
25 140 Цвета Николова 2008 СК Олимпия Враца 10,81  
26 204 Анжелия Мачева 2008 АК Пълдин -Пловдив 11,00  
27 139 Никол Лазарова 2008 СК Олимпия Враца 11,06  
28 343 Никол Николова 2008 КЛАСА 11,09  
29 162 Александра Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 11,12  
30 142 Никол Димитрова 2008 СК Олимпия Враца 11,17  
31 283 Вяра Величкова 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 11,57  
32 141 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия Враца 11,96  
33 56 Хелена Вълковска 2008 Отбор София DNS  
34 325 Ива Деливерска 2008 АЛСК Тракия-96 DNS  
35 295 Вероника Цисневич 2008 СКЛА Лудогорец    

 

 

  60 м момичета 2009 и по малки   старт:13.35
          край:14,30  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб серии финал
             
1 346 Еленза Джоунс 2009 СКЛА Ивет Лалова 9,72 9,90
2 79 Евгения Стоименова  2009 СК Академик 9,86 9,93
3 277 Теодора Симеонова 2009 СКЛА Спартак Плевeн 10,20 10,02
4 195 Христиана Налбантова 2009 СКЛА Хеброс Харманли 9,92 10,19
5 153 Любомира Веранска 2009 АЛСК Тракия-96 10,06 10,20
6 132 Рая Пламенова 2009 Атлетик Хасково 10,32 10,37
7 274 Славина Костадинова 2009 СКЛА Спартак Плевeн 10,18 10,38
8 295 Вероника Цисневич 2009 Лудогорец Разград 10,20 10,39
             
9 235 Камелия Димитрова 2009 СКЛА Ивет Лалова 10,33  
10 14 Николая Палазова 2009 Приорити спорт 10,60  
11 253 Албена Любомирова 2009 Тереза Маринова 10,65  
12 77 Карин Семерджиева  2010 СК Академик 10,75  
13 205 Симона Иванова 2010 АК Пълдин -Пловдив 10,84  
14 128 Таня Стоянова 2009 Атлетик Хасково 10,98  
15 276 Симона Маринова 2009 СКЛА Спартак Плевeн 10,98  
16 138 Александра Петрова 2010 СК Олимпия Враца 11,00  
17 293 Есра Билгинова 2009 СКЛА Лудогорец 11,10  
18 19 Ирина Ангелова 2010 Приорити спорт 11,13  
19 100 Даная Панова 2010 СК Пранджева 11,15  
20 271 Велина Димитрова 2009 СКЛА Спартак Плевeн 11,29  
21 196 Мила Милкова 2010 СКЛА Хеброс Харманли 11,40  
22 40 Цвета Николова 2010 Приорити спорт 11,45  
23 322 Рая Брайкова 2010 СК Приорити спорт 11,47  
24 342 Яна Иванова 2010 КЛАСА 11,90  
25 43 Магдалена Богданова 2010 Приорити спорт 12,09  
26 32 Анастасия Тасева 2009 Приорити спорт 12,10  
27 137 Елена Мончовска 2011 СК Олимпия Враца 12,34  
28 135 Ивона Йорданова 2012 СК Олимпия Враца 12,35  
29 176 Илиана Миронова 2009 СКЛА Ивайло Младенов 12,45  
30 254 Мария Павлова 2011 Тереза Маринова 12,80  
31 52 Селин Читак 2011 Отбор София 13,06  
32 134 Зорница Георгиева 2012 СК Олимпия Враца 15,03  
33 273 Мила Канчева 2009 СКЛА Спартак Плевeн DNS  
34 78 Маргарита Димитрова  2009 СК Академик DNS  
  172 Александра Войова 2009 Феникс 2004 DNS  
  331 Виктория Ангелова 2009 СК Приорити спорт DNS  

 

 

  60 м препят.момичета 2006-04 г   старт:12.00
          край:  
    Крайно Класиране    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
1 158 Пламена Тосева 2004 АЛСК Тракия-96 9,30  
2   Боряна 2004 Костенец 9,32  
3 108 Ива Кушинова 2005 СК Пранджева 9,38  
4 22 Дарина Годинова 2004 Приорити спорт 9,92  
5 4 Анета Венкова 2004 Приорити спорт 9,93  
6 110 Маргарита Костадинова 2005 СК Пранджева 10,13  
7 5 Стелияна Петкова 2004 Приорити 10,24  
8 347 Яна  2004 Цска 10,26  
9 238 Красимира Борисова 2005 СКЛА Надежда София 11,00  
10 109 Пламена Чакърова 2005 СК Пранджева 11,21  
11 206 Елена Петкова 2005 Атлетик София 13,03  
12 111 Преслана Каличкова 2005      
  48 Йоанна Стефанова 2004 АСКЛА Сливен    
  157 Веселина Димитрова 2004 АЛСК Тракия-96    
  6 Мадлен Маринова 2006 Приорити спорт    
  248 Мерил Станкова 2005 Тереза Маринова    

 

 

  100 м момичета 2002-03 старт:10.50  
          край:
    Крайно Класиране  
  име и фамилия г. клуб резулт.
           
1 311 Андреа Савова 2000 СК Спортико 12,93
2 214 Глория Радулова 2000 Атлетик София 13,10
3 184 Пламена Владимирова 2001 Браун тим В.Търново 13,12
4 213 Марта Аргирова 2001 Атлетик София 13,76
5 313 Ивона Султова 2001 СК Спортико 14,34
6 315 Василена Цапкова 2000 СК Хаммер Трявна 14,56
7 316 Стела Григорова 2000 СК Хаммер Трявна 14,57
8 312 Мария Стойкова 2000 СК Спортико  
    Крайно Класиране      
1 99 Мила Димитрова  2003 СК Академик 12,50
2 149 Михаела Миткова 2003 СК Олимпия Враца 13,06
3 244 Савина Станчева 2003 АЛСК Тракия-96 13,07
4 255 Емили Найденова 2003 СКЛА Спартак Плевeн 13,39
5 326 Ивана Ковачева 2003 СК Спортико 13,70
6 112 Лони Бизова 2002 СК Пранджева 13,92
7 212 Цвета Христова 2002 Атлетик София 13,94
8 133 Александра Димитрова 2002 Атлетик Хасково 14,37
9 245 Величка Чоплишка  2003 АЛСК Тракия-96 14,70
10 2 Александра Господинова 2003 Приорити 14,84
11 65 Габриела Иванова 2003 СК Костенец 14,90
12 246 Гергана Гъркова 2003 Тереза Маринова 15,00
13 327 Виктория Помедкова 2003 СК Спортико 15,41
14 320 Ана-Мария Лехчанска 2003 СК Хаммер Трявна 15,52
15 329 Силвия Стойкова 2003 СК Спортико 15,81
16 220 Яна Колева 2002 СКЛА Ивет Лалова 15,88
17 328 Диана Славова 2003 СК Спортико 16,05
18 330 Антония Янкова 2002 СК Спортико 16,58
19 66 Ерика Радева 2002 СК Костенец 17,15

 

 

  200 м момичета 2002-03г   старт:12.30
          край: 13,40
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  име и фамилия г. клуб резулт.
           
1 99 Мила Димитрова  2003 СК Академик 26,55
2 311 Андреа Савова 2000 СК Спортико 27,38
3 326 Ивана Ковачева 2003 СК Спортико 27,82
4 149 Михаела Миткова 2003 СК Олимпия Враца 28,15
5 214 Глория Радулова 2000 Атлетик София 28,19
6 255 Емили Найденова 2003 СКЛА Спартак Плевeн 28,59
7 212 Цвета Христова 2002 Атлетик София 28,80
8 244 Савина Станчева 2003 АЛСК Тракия-96 29,31
9 133 Александра Димитрова 2002 Атлетик Хасково 29,32
10 328 Диана Славова 2003 СК Спортико 30,60
11 112 Лони Бизова 2002 СК Пранджева 30,83
12 2 Александра Господинова 2003 Приорити 30,84
13 245 Величка Чоплишка  2003 АЛСК Тракия-96 31,75
14 65 Габриела Иванова 2003 СК Костенец 33,00
15 320 Ана-Мария Лехчанска 2003 СК Хаммер Трявна 33,40
16 330 Антония Янкова 2002 СК Спортико 34,16
17 246 Гергана Гъркова 2003 Тереза Маринова 34,28
18 329 Силвия Стойкова 2003 СК Спортико 34,50
19 312 Мария Стойкова 2000 СК Спортико 34,85
20 327 Виктория Помедкова 2003 СК Спортико 34,96
  184 Пламена Владимирова 2001 Браун тим В.Търново DNF
  66 Ерика Радева 2002 СК Костенец DNS
  220 Яна Колева 2002 СКЛА Ивет Лалова DNS
  213 Марта Аргирова 2001 Атлетик София DNS

 

 

  200 м момичета 2004г   старт:12.45
          край:
    СТАРТОВ СПИСЪК  
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 158 Пламена Тосева 2004 АЛСК Тракия-96 27,46
2 4 Анета Венкова 2004 Приорити спорт 28,03
3 243 Мая Стоянова 2004 АЛСК Тракия-96 28,05
4 157 Веселина Димитрова 2004 АЛСК Тракия-96 28,20
5 5 Стелияна Петкова 2004 Приорити спорт 28,60
6 208 Йоана Николова 2004 Атлетик София 29,51
7 22 Дарина Годинова 2004 Приорити спорт 29,70
8 1 Славена Славова 2004 Приорити спорт 30,18
9 211 Илиана Цанова 2004 Атлетик София 30,46
10 210 Силви Иванова 2004 Атлетик София 30,76
11 347 Яна Казакова 2004 Цска 31,07
12 258 Цветелина Чакалова 2004 СКЛА Спартак Плевeн 31,09
13 239 Калина Унджиева 2004 СКЛА Надежда София 31,63
14 303 Михаела Христова 2004 СК Спортико 31,77
15 48 Йоана Стефанова 2004 Сливен 31,78
16 23 Наталия Койчева 2004 Приорити спорт 31,96
17 73 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец 32,12
18 209 Никол Танева 2004 Атлетик София 33,53
19 221 Калина Живодерова 2004 СКЛА Ивет Лалова 37,01
20 130 Йоана Бойдева 2004 Атлетик Хасково  
21 72 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец  
22 111 Преслава Каличкова 2004 СК Пранджева  
23 147 Вяра Тодорова 2004 СК Олимпия Враца  

 

 

  200 м момичета 2005г   старт:12.55
          край:
    Крайно Класиране  
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 308 Яна Ивкова 2005 СК Спортико 30,11
2 265 Яна Иванова 2005 СКЛА Спартак Плевeн 30,13
3 107 Благородна Вардева 2005 СК Пранджева 30,53
4 259 Виктория Върбанова 2005 СКЛА Спартак Плевeн 31,08
5 291 Марияна Недялкова 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 31,20
6 156 Петя Янчева 2005 АЛСК Тракия-96 31,30
7 222 Катрин Сърбова 2005 СКЛА Ивет Лалова 31,49
8 264 Симона Маринова 2005 СКЛА Спартак Плевeн 31,82
9 224 Стела Алексова 2005 СКЛА Ивет Лалова 31,91
10 279 Валентина Костадинова 2005 ЛСК Фортуна Костинброд 31,97
11 106 Добромира Христова 2005 СК Пранджева 32,50
12 298 Виктория Иванова 2005 СКЛА Лудогорец 32,73
13 223 Лора Иванова 2005 СКЛА Ивет Лалова 33,34
14 8 Ирина Кръстева 2005 Приорити спорт 33,52
15 260 Габриела Христова 2005 СКЛА Спартак Плевeн 34,12
16 261 Андреа Петрова 2005 СКЛА Спартак Плевeн 35,01
17 20 Катерина Дакова 2005 Приорити спорт 35,25
18 309 Антония Маринова 2005 СК Спортико 36,03
19 335 Цветелина Цветанова 2005 Класа Лили Кост 39,67
20 237 Никол Георгиева 2005 СКЛА Надежда София  
21 248 Мерил Станкова 2005 Тереза Маринова  
22 225 Вероника Божинова 2005 СКЛА Ивет Лалова  

 

 

  4x50 момичета 06-07-08-09   старт:14.15
        край:14,50
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
  Клуб г. Резултат
         
1   СК Звездите Петрич 06-09 31,32
2   Пранджева 06-09 31,91
3   Академик 1 06-09 32,00
4   Хеброс Харманли 06-09 32,01
5   Приорити 1 06-09 32,22
6   СКЛА Ивет Лалова 06-09 32,23
7   Академик 2 06-09 33,34
8   СК Спортико 06-09 33,45
9   Приорити 2 06-09 35,21
10   СК Олимпия Враца 06-09 35,50
11   СКЛА Ивайло Младенов   35,90
12   Приорити 3 06-09 35,90
13   СК Олимпия Враца 10-12 37,88

 

 

  4x100 момичета 02-03-04-05   старт:13.55
        край:14,35
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
  име и фамилия г. Резултат
         
1   АЛСК Тракия-96 02-05 55,23
2   Пранджева 02-05 58,15
3   СК Костенец 02-05 60,56
4   Приорити 2 02-05 60,60
5   Юлис Елин Пелин 02-05 60,72
6   Надежда-София 02-05 61,08
7   СК Спортико 1 02-05 61,89
8   СК Спортико 2 02-05 62,68
    Приорити 1 02-05 DQ
    СКЛА Ивет Лалова 02-05 DNS

 

 

  скок на дължина от място момичета 2006 г     старт:11.00
            край:
    Крайно Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резулт.
1 105 Петя Бозукова 2006 СК Пранджева 2,23 2,25 2,25
2 51 Елена Аргирова 2006 АСКЛА Сливен 2,22 2,23 2,23
3 332 Никол Ангелова 2006 СК Звездите Петрич 2,14 2,2 2,20
4 164 Марта Бахарова 2006 КЛАСА Иван Ралчев 2,19 2,16 2,19
5 104 Елеонора Божинова 2006 СК Пранджева 2,07 1,73 2,07
6 165 Яна Стоева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 2,06 2,01 2,06
7 58 Мария Кръстева 2006 Галакси Пловдив 1,95 2,01 2,01
8 36 Ивайла Главурова 2006 Приорити спорт 2 1,92 2,00
9 166 Елена Рошкова 2006 КЛАСА Иван Ралчев 2 1,95 2,00
10 334 Ванеса Йочева 2006 СК Звездите Петрич 1,98 2 2,00
11 183 Ивелина Иванова 2006 СКЛА Ивайло Младенов 1,96 1,97 1,97
12 182 Вероника Начева 2006 СКЛА Ивайло Младенов 1,9 1,95 1,95
13 98 Алетксандра Иванова 2006 СК Академик 1,89 1,9 1,90
14 226 Алексана Петкова 2006 СКЛА Ивет Лалова 1,9 1,88 1,90
15 306 Виктория Дурчева 2006 СК Спортико 1,85 1,8 1,85
16 304 Ния Георгиева 2006 СК Спортико 1,83 1,77 1,83
17 12 Ивет Колева 2006 Приорити спорт 1,75 1,68 1,75
18 333 Марина Брънкин 2006 СК Звездите Петрич 1,7 1,56 1,70
19 227 Янислава Маринова 2006 СКЛА Ивет Лалова 1,6 1,5 1,60
20 167 Илина Илиева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 1,1 1,48 1,48
21 31 Стефания Тасева 2006 Приорити спорт 1,4 1,1 1,40
22 173 Цветомира Войнова 2006 Феникс 2004      
23 305 Никита Христова 2006 СК Спортико      
24 307 Ивайла Георгиева 2006 СК Спортико      

 

 

  скок на дължина от място момичета 2007 г     старт:11.20
            край:
    Крайно Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резулт.
1 188 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс Харманли 2,06 2,06 2,06
2 92 Сияна Бръмбарова  2007 СК Академик 1,92 2,03 2,03
3 57 Екатерина Йонова 2007 Галакси Пловдив 1,97 2,01 2,01
4 7 Анжелика Чаушева 2007 Приорити спорт 2 1,9 2,00
5 93 Мария Вайсилова  2007 СК Академик 1,95 2 2,00
6 103 Радина Величкова 2007 СК Пранджева 1,9 2 2,00
7 228 Анна Миланова 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,82 1,88 1,88
8 229 Дарена Петрова 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,78 1,75 1,78
9 127 Йолина Михова 2007 Атлетик Хасково 1,68 1,76 1,76
10 266 Валериа Заркова 2007 СКЛА Спартак Плевeн 1,73 1,76 1,76
11 91 Константина Семерджиева 2007 2007 СК Академик 1,74 1,75 1,75
12 90 Иляйда Нурулоова  2007 СК Академик 1,71 1,73 1,73
13 25 Мария Пашалийска 2007 Приорити спорт 1,65 1,7 1,70
14 207 Йоана Илиева 2007 Атлетик София 1,63 1,67 1,67
15 296 Натали Колева 2007 СКЛА Лудогорец 1,6 1,64 1,64
16 174 Далия Валентинова 2007 Феникс 2004 1,58 1,6 1,60
17 269 Рая Величкова 2007 СКЛА Спартак Плевeн 1,54 150 1,54
18 16 Анжелина Узунова 2007 Приорити спорт 1,47 1,53 1,53
19 297 Симона Руменова 2007 СКЛА Лудогорец 1,5 1,42 1,50
20 180 Моника Младенова 2007 СКЛА Ивайло Младенов 1,42 1,39 1,42
21 233 Рая Шишкова 2007 СКЛА Ивет Лалова 1,25 x 1,25
22 75 Сиана Стойкова 2007 СК Костенец      
23 154 Лилия Димитрова 2007 АЛСК Тракия-96      
24 163 Бранимира Павлова 2007 КЛАСА Иван Ралчев      
25 267 Десислава Иванова 2007 СКЛА Спартак Плевeн      
26 268 Ева Недялкова 2007 СКЛА Спартак Плевeн      

 

 

  скок на дължина от място момичета 2008 г     старт:11.40ч
            край:
    Крайно Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резулт.
1 50 Карина Цончева 2008 АСКЛА Сливен 1,96 2 2,00
2 193 Йоана Тръндева 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1,85 1,93 1,93
3 102 Дияна Ангелова 2008 СК Пранджева 1,9 1,5 1,90
4 192 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1,85 1,87 1,87
5 85 Десислава Каркадакова  2008 СК Академик 1,79 1,85 1,85
6 15 Ема Иванова 2008 Приорити спорт 1,84 1,8 1,84
7 17 Бояна Георгиева 2008 Приорити спорт 1,83 1,84 1,84
8 10 Калина Георгиева 2008 Приорити спорт 1,8 1,8 1,80
9 38 Нели Благоева 2008 Приорити спорт 1,7 1,8 1,80
10 30 Моника Панталеева 2008 Приорити спорт 1,77 1,74 1,77
11 194 Десислава Георгиева 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1,76 1,75 1,76
12 270 Даная Стоянова 2008 СКЛА Спартак Плевeн 1,71 1,75 1,75
13 178 Анжелина Петкова 2008 СКЛА Ивайло Младенов 1,72 1,73 1,73
14 203 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин -Пловдив 1,63 1,7 1,70
15 345 Кристи Христова 2008 Академик 1,58 1,7 1,70
16 28 Кристина Гераскова 2008 Приорити спорт 1,07 1,68 1,68
17 46 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА 1,6 1,68 1,68
18 161 Никол Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 1,63 1,67 1,67
19 125 Николета Бозукова 2008 СК Пранджева 1,66 x 1,66
20 250 Диана Карапенчева 2008 Тереза Маринова 1,65 1,61 1,65
21 282 Магдалена Ирикова 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 1,56 1,63 1,63
22 204 Анжелия Мачева 2008 АК Пълдин -Пловдив 1,6 1,61 1,61
23 101 Елеонора Чобанова 2008 СК Пранджева 1,6 1,4 1,60
24 234 Емилия Панайотова 2008 СКЛА Ивет Лалова 1,6 1,54 1,60
25 140 Цвета Николова 2008 СК Олимпия Враца 1,57 1,5 1,57
26 356 Калин Стойкова 2008 Приорити спорт 1,45 1,55 1,55
27 139 Никол Лазарова 2008 СК Олимпия Враца 1,52 1,43 1,52
28 162 Александра Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 1,5 1,46 1,50
29 283 Вяра Величкова 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 1,47 1,44 1,47
30 141 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия Враца 1,44 1,34 1,44
31 142 Никол Димитрова 2008 СК Олимпия Враца 1,41 1,42 1,42
32 343 Никол Николова 2008   1,29 1,34 1,34
33 56 Хелена Вълковска 2008 Отбор София      
  152 Михаела Терзиева 2008 АЛСК Тракия-96 x    
  295 Вероника Цисневич 2008 СКЛА Лудогорец      
  325 Ива Деливерска 2008 АЛСК Тракия-96      

 

 

  скок на дължина от място момичета 2009 и по малки    старт:12.00
            край:
    Крайно Класиране      
  име и фамилия г. клуб 1 2 резулт.
1 195 Христиана Налбантова 2009 СКЛА Хеброс Харманли 1,8 1,9 1,90
2 79 Евгения Стоименова  2009 СК Академик 1,79 1,8 1,80
3 295 Вероника Цисневич 2009 СКЛА Лудогорец 1,7 1,72 1,72
4 346 Елинда Джонс 2009 Ивет Лалова 1,63 1,67 1,67
5 205 Симона Иванова 2010 АК Пълдин -Пловдив 1,63 1,63 1,63
6 132 Рая Пламенова 2009 Атлетик Хасково 1,6 1,62 1,62
7 153 Любомира Веранска 2009 АЛСК Тракия-96 1,62 1,59 1,62
8 277 Теодора Симеонова 2009 СКЛА Спартак Плевeн 1,58 1,6 1,60
9 14 Николая Палазова 2009 Приорити спорт 1,47 1,56 1,56
10 274 Славина Костадинова 2009 СКЛА Спартак Плевeн 1,55 1,51 1,55
11 253 Албена Любомирова 2009 Тереза Маринова 1,41 1,55 1,55
12 235 Камелия Димитрова 2009 СКЛА Ивет Лалова 1,48 1,4 1,48
13 128 Таня Стоянова 2009 Атлетик Хасково 1,33 1,47 1,47
14 77 Карин Семерджиева  2010 СК Академик 1,34 1,46 1,46
15 176 Илиана Миронова 2009 СКЛА Ивайло Младенов 1,44 1,4 1,44
16 276 Симона Маринова 2009 СКЛА Спартак Плевeн 1,44 1,4 1,44
17 32 Анастасия Тасева 2009 Приорити спорт 1,42 1,43 1,43
18 271 Велина Димитрова 2009 СКЛА Спартак Плевeн 1,43 1,42 1,43
19 293 Есра Билгинова 2009 СКЛА Лудогорец 1,42 1,37 1,42
20 138 Александра Петрова 2010 СК Олимпия Враца 1,4 1,42 1,42
21 19 Ирина Ангелова 2010 Приорити спорт 1,4 1 1,40
22 322 Рая Брайкова 2010 СК Приорити спорт 1,33 1,35 1,35
23 137 Елена Мончовска 2011 СК Олимпия Враца 1,33 1,34 1,34
24 100 Даная Панова 2010 СК Пранджева 1,33 1,21 1,33
25 196 Мила Милкова 2010 СКЛА Хеброс Харманли 1,3 1,33 1,33
26 254 Мария Павлова 2011 Тереза Маринова 1,32 1,31 1,32
27 342 Яна Иванова 2010   1,23 1,22 1,23
28 135 Ивона Йорданова 2012 СК Олимпия Враца 1,02 1,22 1,22
29 52 Селин Читак 2011 Отбор София 1,08 1,21 1,21
30 40 Цвета Николова 2010 Приорити спорт 1,17 1,13 1,17
31 43 Магдалена Богданова 2010 Приорити спорт 1,17 1,1 1,17
32 134 Зорница Георгиева 2012 СК Олимпия Враца 1 1,01 1,01
33 78 Маргарита Димитрова  2009 СК Академик      
  172 Александра Войова 2009 Феникс 2004      
  273 Мила Канчева 2009 СКЛА Спартак Плевeн      
  129 Симона Арабаджиева 2010 Атлетик Хасково      
  331 Виктория Ангелова 2009 СК Приорити спорт