Атлетическа лига 2017 16.12 Класиране Момчета

 

 

 

 

  60 м препятствия - Момчета 2002-03 г старт:13.30ч/
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
1 516 Ерик Вълчев 2002 СКЛА Ч.Ч.Чендини 8.92  
1 517 Иво Йорданов 2003 СКЛА Ч.Ч.Чендини 8.92  
3 9 Алекс Варадинов 2003 СКЛА Левски 2016 Сф. 9.01  
4 586 Алекс Иванов 2003 АК Павел Павлов Враца 9.23  
5 7 Борис Димитров 2002 КЛАСА Иван Ралчев 9.29  
6 821 Красимир Кирчев 2003 СК Галакси Пловдив 9.41  
  566 Аделин Трифонов 2003 СК Костенец DNS  
  567 Атанас Малковски 2003 СК Костенец DNS  
и.к. 745 Мерт Хамдиев     9.45  

 

 

  60 м препятствия - Момчета 2004-06 г старт:13.50ч/
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
    2004        
1 745 Мерт Хамдиев 2004 СКЛА Лудогорец Разград 9.61  
2 1 Стелян Мъглов 2004 КЛАСА Лили Видева 9.73  
3 2 Костадин Костов 2004 СК Галакси Пловдив 9.75  
4 636 Божидар Саръбоюков 2004 СКЛА Хеброс Харманли 10.10  
5 8 Радостин Игнатов 2004 СКЛА Левски 2016 Сф. 10.28  
6 831 Ивайло Костадинов 2004 СКЛА Фортуна Костинброд 11.87  
7 565 Антоан Антонов 2004 СК Костенец 11.93  
8 4 Алекс Тафков 2004 СКЛА Пранджева 11.99  
  3 Александър Жековски 2004 АК Пълдин Пловдив DNS  
             
    2005        
1 3 Андреан Димитров 2005 АСКЛА Сливен 11.59  
  744 Христофор Божанов 2005 СКЛА Лудогорец Разград DNS  
             
    2006        
1 1 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА Лили Видева 9.95  
  3 Християн Георгиев 2006 СКЛА "Пранджева" DNS  

 

 

  60 м. - Юноши 2000-01 г   старт:10.45
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 546 Петко Стойчев 2000 КЛАСА 7.18  
2 757 Радомил Калвин 2000 СК Спортико 7.26  
3 539 Валентин Пешев 2001 КЛАСА 7.38  
4 544 Ангел Димитров 2000 КЛАСА 7.43  
5 545 Мариян Гачев 2000 КЛАСА 7.69  
6 676 Момчил Велинов 2000 СКЛА Атлетик София 7.70  
7 543 Александър Вълчев 2001 КЛАСА 7.92  
8 799 Иван Абрахим Ало 2000 СКЛА Надежда София 8.09  
9 770 Алекс Юлианов 2000 КЛАСА 8.12  
10 736 Страхил Савов 2001 КЛАСА Лили Видева 8.80  
  373 Велко Велев 2000 СКЛА Ч.Ч.Чендини DNS  

 

 

  60 м. - Момчета 2002-03 г   старт:11.00
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 1 Кристиан Гешев 2003 СКЛА Юлис Елин Пелин 7.50  
2 806 Георги Михайлов 2002 AK Враца 7.58  
3 782 Васил Димитров 2003 АК Пълдин Пловдив 7.65  
4 781 Мартин Точев 2002 АК Пълдин Пловдив 7.67  
5 3 Любомир Калчев 2003 СК Приорити спорт 7.71  
6 821 Красимир Кирчев 2003 СК Галакси Пловдив 7.77  
7 822 Ивайло Щипков 2002 СК Галакси Пловдив 7.78  
8 653 Огнян Игнатов 2003 СК Феникс-2004 Плевен 7.79  
9 561 Иван Бонев 2002 СКЛА Академик София 7.82  
10 652 Георги Бързашки 2003 СК Феникс-2004 Плевен 7.85  
11 2 Никола Костадинов 2003 СК Олимпия Враца 7.97  
12 568 Ангел Джоров 2002 СК Костенец 8.06  
13 526 Едмон Лазаров 2003 СКЛА Хаммер-Трявна 8.07  
14 532 Йордан Арабаджиев 2003 СК Актив 2013 Пловдив 8.08  
15 586 Алекс Иванов 2003 Павел Павлов 8.08  
16 525 Габриел Чочков 2003 СКЛА Хаммер-Трявна 8.10  
17 747 Цветалин Иванов 2003 СКЛА Лудогорец Разград 8.23  
18 827 Андреа Стойкович 2003 Димитровград Сърбия 8.24  
19 506 Винченцо Маринов 2003 КЛАСА 8.32  
20 665 Габриел Русалимов 2003 СК Феникс-2004 Плевен 8.36  
21 748 Слав Славчев 2003 СКЛА Лудогорец Разград 8.38  
22 566 Аделин Трифонов 2003 СК Костенец 8.43  
23 376 Майкъл Лилов 2003 КЛАСА Иво Дойнов 8.57  
24 714 Светослав Милашки 2003 СКЛА Спартак Плевен 8.60  
25 567 Атанас Малковски 2003 СК Костенец 8.68  
26 505 Борис Чавдаров 2003 КЛАСА 9.27  
  569 Константин Тачев 2002 СК Костенец DNS  
  805 Иван Георгиев 2002 AK Враца DNS  
  817 Виолен Бойчев 2003 AK Враца DNS  

 

 

  60 м - Момчета 2004 г   старт:11.20
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 745 Мерт Хамдиев 2004 СКЛА Лудогорец Разград 8.01  
2 507 Георги Ценев 2004 КЛАСА 8.12  
3 746 Мехмед Мехмед 2004 СКЛА Лудогорец Разград 8.17  
4 654 Антонио Костов 2004 СК Феникс-2004 Плевен 8.34  
4 367 Явор Бенков 2004 СК Феникс-2004 Плевен 8.34  
6 8 Радостин Игнатов 2004 СКЛА Левски 2016 Сф. 8.46  
7 1 Стелян Мъглов 2004 КЛАСА Лили Видева 8.49  
8 636 Божидар Саръбоюков 2004 СКЛА Хеброс Харманли 8.73  
9 671 Огнян Димитров 2004 СКЛА Атлетик София 8.85  
10 9 Велизар Янков 2004 СКЛА Юлис Елин Пелин 9.14  
11 584 Галин Георгиев 2004 СК Олимпия Враца 9.15  
12 831 Ивайло Костадинов 2004 СКЛА Фортуна Костинброд 9.18  
13 4 Алекс Тафков 2004 СКЛА Пранджева 9.34  
14 565 Антоан Антонов 2004 СК Костенец 9.46  
15 717 Виктор Величков 2004 СКЛА Спартак Плевен 10.22  
  3 Александър Жековски 2004 АК Пълдин Пловдив DNS  
  8 Павел Шияков 2004 КЛАСА Иво Дойнов DNS  

 

 

  60 м - Момчета 2005 г   старт:11.40
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 2 Божидар Миланов 2005 Приорити 7.94  
2 8 Емил Костов 2005 СКЛА Спартак Плевен 8.37  
3 1 Петър Симеонов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 8.45  
4 4 Кристиян Тахмизян 2005 АЛСК Тракия-96 Пловдив 8.49  
5 721 Мартин Димитров 2005 СКЛА Спартак Плевен 8.51  
6 611 Калоян Клечаров 2005 СК Приорити спорт 8.61  
7 583 Павел Лазаров 2005 СК Олимпия Враца 8.68  
8 812 Никола Тодоров 2005 AK Враца 8.89  
9 670 Кристиян Гоцев 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 8.92  
10 603 Цветин Минчев 2005 АК ЦСКА 9.00  
11 604 Андреа Гроздев 2005 АК ЦСКА 9.07  
12 10 Валентин Йорданов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 9.39  
13 849 Юлиян Вутов 2005 СКЛА Ивайло Младенов 9.53  
14 6 Юлиян Христов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 9.55  
15 815 Кубрат Мирчев 2005 AK Враца 9.72  
16 377 Константин Христов 2005 КЛАСА Иво Дойнов 9.77  
17 811 Тонислав Йорданов 2005 AK Враца 9.97  
  5 Николай Илиев 2005 СКЛА "Пранджева" DNS  

 

 

 

  60 м - Момчета 2006 г   старт:11.40
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 4 Атанаси Стоянов 2006 КЛАСА Тереза Маринова 8.37  
2 1 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА Лили Видева 8.47  
3 3 Християн Георгиев 2006 Пранджева 8.67  
4 6 Тонислав Петров 2006 СК Олимпия Враца 8.83  
5 2 Станислав Колев 2006 СКЛА Хеброс Харманли 8.95  
6 605 Никола Николов 2006 АК ЦСКА 9.04  
7 10 Борис Паунов 2006 СК Приорити спорт 9.06  
8 606 Слав Живков 2006 СК Приорити спорт 9.13  
9 7 Иван Иванов 2006 АК Пълдин Пловдив 9.22  
10 9 Константин Димитров 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин 9.32  
11 534 Стефан Стефанов 2006 СК Локомотив София 9.45  
12 656 Аксел Емин 2006 СК Феникс-2004 Плевен 9.58  
13 612 Мартин Каролев 2006 СК Приорити спорт 9.65  
14 613 Камен Гошев 2006 СК Приорити спорт 9.95  
15 733 Кристиян Цеков 2006 КЛАСА Лили Видева 10.02  
16 396 Деян Куюмджиев 2006 АК КЛАС Костенец 10.34  
17 708 Симеон Дойчинов 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин 10.52  
  8 Тома Иванов 2006 СКЛА Академик София DNS  
  5 Николай Илиев 2006 СКЛА Пранджева DNS  

 

 

  60 м - Момчета 2007 г   старт:12.20
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 2 Борис Паков 2007 АК Пълдин Пловдив 8.80  
2 1 Боян Иванов  2007 СКЛА Академик София 8.89  
3 661 Калоян Цанев 2007 СК Феникс-2004 Плевен 9.14  
4 5 Иван Ачкаканов 2007 СКЛА Академик София 9.28  
5 3 Кристиян Зафиров 2007 СК Олимпия Враца 9.31  
7 6 Tомас Валентинов 2007 СК Феникс-2004 Плевен 9.41  
8 7 Алекс Ковачев 2007 АК Пълдин Пловдив 9.64  
10 801 Здравко Здравков 2007 СКЛА "Пранджева" 9.77  
11 581 Атанас Георгиев 2007 СК Олимпия Враца 9.78  
12 4 Николас Тосков  2007 СКЛА Академик София 9.81  
13 784 Димитър Гиров 2007 АК Пълдин Пловдив 9.83  
14 535 Стефан Йорданов 2007 СК Локомотив София 9.98  
15 732 Николай Караянев 2007 КЛАСА Лили Видева 10.13  
16 362 Тервел Енчев 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 10.15  
17 832 Мирослав Тодоров 2007 СКЛА Фортуна Костинброд 10.32  
18 362 Георги Казаков 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 10.33  
19 554 Георги Костов 2007 СКЛА Академик София 10.37  
20 751 Мартин Сивенов 2007 АК Маратон Ихтиман 10.43  
21 706 Димитър Илиев 2007 СКЛА Юлис Елин Пелин 10.46  
22 522 Павлин Казанджиев 2007   10.57  
23 752 Малин Динев 2007 Ихтиман 11.19  
  783 Атанас Порязов 2007 АК Пълдин Пловдив DNS  

 

 

  60 м - Момчета 2008 г   старт:12.40
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 5 Деян Цветанов 2008 СКЛА Ивайло Младенов 9.07  
2 4 Теодор Христов 2008 СК Приорити спорт 9.18  
3 1 Теодор Янков 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 9.24  
4 3 Самуил Цонов 2008 СКЛА "Пранджева" 9.40  
5 6 Радослав Тодорав 2008 СКЛА Хеброс Харманли 9.49  
6 2 Томи Хаджийски 2008 СК Феникс-2004 Плевен 9.54  
7 7 Константин Филипов 2008 СКЛА Академик Сф 9.66  
8 623 Борислав Дуков 2008 СК Приорити спорт 9.76  
9 785 Мартин Елкин 2008 АК Пълдин Пловдив 9.86  
10 10 Николай Йорданов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 9.96  
11 683 Ангел Ярев 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 10.05  
12 552 Веселин Бисерински  2008 СКЛА Академик София 10.07  
13 631 Кирил Евтимов 2008 СК Приорити спорт 10.08  
14 835 Николай Георгиев 2008 СКЛА Фортуна Костинброд 10.08  
15 703 Мартин Йорданов 2008 СКЛА Юлис Елин Пелин 10.10  
16 9 Кристиян Кирилов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 10.12  
17 379 Пресиян Илиев 2008 7-мо училище 10.25  
18 833 Деян Илиев 2008 СКЛА Фортуна Костинброд 10.34  
19 749       10.35  
20 704 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис Елин Пелин 10.36  
21 834 Мартин Милушев 2008 СКЛА Фортуна Костинброд 10.37  
22 610 Максимилиян Михалев 2008 СК Приорити спорт 10.57  
23 529 Божидар Танев 2008 СКЛА Хаммер-Трявна 10.60  
24 685 Даниел Арсенов 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 10.62  
25 684 Николай Кръстев 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 10.76  
26 521 Стефан Дамгалиев 2008 СКЛА Ч.Ч.Чендини 10.93  
27 850 Мартин Божидаров 2008 СКЛА Ивайло Младенов 10.95  
28 25 Валентин Георгиев 2008 СКЛА Ивайло Младенов 11.01  
29 384 Мартин Пейчинов 2008 7-мо училище 11.04  
30 389 Кристиян   7-мо училище 11.17  
31 607 Борис Коцев 2008 СК Приорити спорт 11.30  
32 734 Кристиан Спасов 2008 КЛАСА Лили Видева 11.34  
33 750 Павел Айнаджийски 2008 АК Маратон Ихтиман 11.42  
34 660 Мирослав Иванов 2008 СК Феникс-2004 Плевен 11.47  
  524 Стефан Неделчев 2008 СКЛА Берое Ст.Загора DNS  
  378 Николай Масларски 2008 7-мо училище DNS  
  395 Огнян Огнянов 2008 КЛАСА Боби DNS  

 

 

  60 м - Момчета 2009 г   старт:13.00
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 4 Теодор Каменов 2009 СКЛА Славия София 9.31  
2 211 Цветослав Савчев 2009 СКЛА Ивайло Младенов 9.69  
2 6 Ангел Костов  2009 СКЛА Академик София 9.69  
4 5 Йоан Орозов 2009 СК Феникс-2004 Плевен 9.79  
5 731 Георги Попов 2009 СКЛА Спартак Плевен 9.82  
6 7 Борис Стоев 2009 КЛАСА Иван Ралчев 9.87  
7 3 Борис  Хаджитодоров 2009 КЛАСА Лили Видева 9.89  
8 2 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин 9.99  
9 1 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА Боби 10.07  
10 512 Иван Григоров 2009 КЛАСА Боби 10.13  
11 700 Никола Николов 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин 10.16  
12 609 Стефан Борисов 2009 СК Приорити спорт 10.24  
13 10 Ивекин Енчев 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 10.40  
14 813 Валентин Шишков 2009 AK Враца 10.50  
15 9 Александър Алексиев 2009 СК Приорити спорт 10.57  
16 551 Калоян Бояжиев 2009 СКЛА Академик София 10.76  
17 775 Борис Йорданов 2009 КЛАСА Тереза Маринова 10.90  
18 632 Любомир Грозданов 2009 СК Приорити спорт 11.12  
19 397 Валентин Стайков 2009 АК КЛАС Костенец 11.45  
20 664 Александър Аршинков 2009 СК Феникс-2004 Плевен 11.47  
21 618 Георги Пердухов 2009 СК Приорити спорт 11.51  
22 374 Даниел Севдин 2009 СК Приорити спорт 11.62  
23 622 Антоний Цеков 2009 СК Приорити спорт 11.69  
24 615 Филип Лазаров 2009 СК Приорити спорт 11.73  
25 694 Константин Йорданов 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 12.66  
26 819 Даниел Радков 2009 СКЛА Надежда София 13.70  
  389 Кристиян Христов 2009 7-мо училище DNS  

 

 

  60 м -Момчета 2010 г   старт:13.00
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 399 Венцислав Димитров 2010 СКЛА КЛАС Костенец 10.23  
2 786 Георги Асенов 2010 АК Пълдин Пловдив 10.64  
3 687 Лазар Митов 2010 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 10.65  
4 648 Мариан Славчев 2010 СК Приорити спорт 10.76  
5 575 Милен Николов 2010 СК Олимпия Враца 10.88  
6 536 Мартин Милков 2010 СК Локомотив София 10.92  
7 208 Теослав Божидаров 2010 СКЛА Ивайло Младенов 10.93  
8 642 Иван Тръндев 2010 СКЛА Хеброс Харманли 11.09  
9 523 Калин Йонков 2010 СКЛА Ч.Ч.Чендини 11.44  
10 87 Любомир Александров 2010 СКЛА Ивайло Младенов 12.11  
11 688 Борис Минковски 2010 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 12.16  
12 643 Тони Вълчев 2010 СКЛА Хеброс Харманли 12.24  
13 776 Николай Михов 2010 КЛАСА Тереза Маринова 13.37  

 

 

  60 м - Момчета 2011 г   старт:13.00
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 658 Никола Иванов 2011 СК Феникс-2004 Плевен 10.78  
2 818 Любомир Чорбански 2011 СК Приорити спорт 11.04  
3 800 Костадин Вардев 2011 СКЛА "Пранджева" 11.22  
4 838 Никола Величков 2011 СКЛА Фортуна Костинброд 11.39  
5 644 Станимир Колев 2011 СКЛА Хеброс Харманли 11.43  
6 814 Иван Иванчев 2011 AK Враца 11.64  
7 645 Захари Тенев 2011 СКЛА Хеброс Харманли 11.77  
8 779 Валентин Петров 2011 СК Приорити спорт 12.08  
9 690 Беркай Аййълдъз 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 12.79  
10 839 Даниел Горанов 2011 СКЛА Фортуна Костинброд 13.30  
11 841 Милен Младенов 2011 СКЛА Фортуна Костинброд 13.36  
12 573 Калоян Ангелов 2011 СК Олимпия Враца 13.63  
  398 Михаил Неков 2011 СКЛА КЛАС Костенец DNS  
  689 Здравослав Димитров 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак. DNS  

 

 

  60 м - Момчета 2012 г   старт:13.00
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 735 Мартин Спасов 2012 КЛАСА Лили Видева 11.92  
2 10 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА Боби 12.06  
3 693 Мартин Бакрачев 2012 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 12.21  
4 647 Димитър Ангелов 2012 СКЛА Хеброс Харманли 12.27  
5 547 Георги Янев  2012 СКЛА Академик София 12.31  
6 614 Борис Славов 2012 СК Приорити спорт 13.36  
7 548 Иван Лазаров  2012 СКЛА Академик София 13.60  
8 571 Никола Латинов 2012 СК Олимпия Враца 14.66  
9 778 Мартин Михов 2012 КЛАСА Тереза Маринова 14.89  

 

 

  200 м - Юноши 2000-01 г   старт:14.10
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 544 Ангел Димитров 2000 КЛАСА 23.41  
2 757 Радомил Калвин 2000 СК Спортико 23.69  
3 539 Валентин Пешев 2001 КЛАСА 23.85  
4 545 Мариян Гачев 2000 КЛАСА 24.31  
5 676 Момчил Велинов 2000 СКЛА Атлетик София 25.11  
6 373 Велко Велков 2000 СКЛА Ч.Ч.Чендини 25.41  
7 770 Алекс Юлианов 2000 КЛАСА 25.90  
8 799 Иван Абрахим Ало 2000 СКЛА Надежда София 26.06  
9 736 Страхил Савов 2001 КЛАСА Лили Видева 29.44  
  546 Петко Стойчев 2000 КЛАСА DNS  
  543 Александър Вълчев 2001 КЛАСА DNS  

 

 

  200 м -  Момчета 2002-03 г   старт:14.10
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 561 Иван Бонев 2002 Академик 24.23  
2 516 Ерик Вълчев 2002 Чендини 24.83  
3 517 Иво Йорданов 2003 Чендини 24.90  
4 782 Васил Димитров 2003 АК Пълдин Пловдив 25.31  
5 3 Любомир Калчев 2003 СК Приорити спорт 25.39  
6 2 Никола Костадинов 2003 СК Олимпия Враца 25.70  
7 510 Калоян Георгиев 2003 КЛАСА 26.01  
8 822 Ивайло Щипков 2002 СК Галакси Пловдив 26.10  
8 1 Кристиан Гешев 2003 СКЛА Юлис Елин Пелин 26.10  
10 525 Габриел Чочков 2003 СКЛА Хаммер-Трявна 26.22  
11 526 Едмон Лазаров 2003 СКЛА Хаммер-Трявна 26.52  
12 506 Винченцо Маринов 2003 КЛАСА 26.67  
13 568 Ангел Джоров 2002 СК Костенец 26.77  
14 10 Спиридон Георгас 2003 СКЛА Левски 2016 Сф. 26.83  
15 532 Йордан Арабаджиев 2003 СК Актив 2013 Пловдив 26.91  
16 7 Борис Димитров 2002 КЛАСА Иван Ралчев 27.09  
17 748 Слав Славчев 2003 СКЛА Лудогорец Разград 27.23  
18 747 Цветалин Иванов 2003 СКЛА Лудогорец Разград 27.35  
19 376 Майкъл Лилов 2003 КЛАСА Иво Дойнов 28.13  
20 714 Светослав Милашки 2003 СКЛА Спартак Плевен 28.44  
21 566 Аделин Трифонов 2002 Костенец 28.52  
22 505 Борис Чавдаров 2003 КЛАСА 31.18  
  781 Мартин Точев 2002 АК Пълдин Пловдив DNS  
  805 Иван Георгиев 2002 AK Враца DNS  
  665 Габриел Русалимов 2003 СК Феникс-2004 Плевен DNS  
  806 Георги Михайлов 2002 AK Враца DNS  
  677 Алекс Варадинов 2003 СКЛА Левски 2016 Сф. DNS  
  567 Атанас Малковски 2002 СК Костенец DNS  
  827 Андреа Стойкович 2003 Димитровград Сърбия DNS  
  652 Георги Бързашки 2003 СК Феникс-2004 Плевен DNS  
  817 Виолен Бойчев 2003 AK Враца DNS  

 

 

  200 м - Момчета 2004    старт:14.30
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 8 Павел Шияков 2004 КЛАСА Иво Дойнов 25.78  
2 746 Мехмед Мехмед 2004 СКЛА Лудогорец Разград 26.88  
3 507 Георги Ценев 2004 КЛАСА 27.53  
4 2 Костадин Костов 2004 СК Галакси Пловдив 27.85  
5 671 Огнян Димитров 2004 СКЛА Атлетик София 29.58  
6 584 Галин Георгиев 2004 СК Олимпия Враца 30.64  
7 9 Велизар Янков 2004 СКЛА Юлис Елин Пелин 32.94  
8 717 Виктор Величков 2004 СКЛА Спартак Плевен 33.72  
  654 Антонио Костов 2004 СК Феникс-2004 Плевен DNS  
  653 Огнян Игнатов 2004 СК Феникс-2004 Плевен DNS  
  367 Явор Бенков 2004 СК Феникс-2004 Плевен DNS  

 

 

  200 м - Момчета 2005 г   старт:14.50
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 4 Кристиян Тахмизян 2005 АЛСК Тракия-96 Пловдив 28.04  
2 1 Петър Симеонов 2005 ЮЛИС Елин Пелин 28.25  
3 721 Мартин Димитров 2005 СКЛА Спартак Плевен 28.51  
4 8 Емил Костов 2005 СКЛА Спартак Плевен 28.54  
5 611 Калоян Клечаров 2005 СК Приорити спорт 28.71  
6 744 Христофор Божанов 2005 СКЛА Лудогорец Разград 28.90  
7 812 Никола Тодоров 2005 AK Враца 31.61  
8 811 Тонислав Йорданов 2005 AK Враца 33.19  
9 815 Кубрат Мирчев 2005 AK Враца 33.47  
  2 Божидар Мiланов 2005 СК Приорити спорт DNS  

 

 

  скок на дължина от място - Момчета 2005 г старт12.00  
          край:    
  СТАРТОВ СПИСЪК      
  име и фамилия г. клуб 1 2 Резултат
               
1 2 Божидар Миланов 2005 Приорити спорт 2.34 2.48 2.48
2 583 Павел Лазаров 2005 СК Олимпия Враца 2.18 2.18 2.18
2 1 Петър Симеонов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 2.18 2.18 2.18
4 10 Валентин Йорданов 2005 Юлис Елин Пелин 2.06 2.14 2.14
5 849 Юлиян Вутов 2005 СКЛА Ивайло Младенов 2.08 1.87 2.08
6 588 Кристиян Гоцев 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 2.07 2.07 2.07
7 377 Константин Христов 2005 КЛАСА Иво Дойнов 2.01     2.00    2.01
8 3 Андреан Димитров 2005 АСКЛА Сливен X 1.97 1.97
9 6 Юлиян Христов 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 1.95 1.92 1.95
10 604 Андреа Гроздев 2005 АК ЦСКА 1.85 1.86 1.86
11 603 Цветин Минчев 2005 АК ЦСКА X 1.83 1.83
  4 Николай Илиев 2005 СКЛА "Пранджева"     DNS

 

 

  скок на дължина от място - Момчета 2006 г старт12.20  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб 1 2 Реултат
               
1 3 Християн Георгиев 2006 СКЛА "Пранджева" 2.29 2.31 2.31
2 2 Станислав Колев 2006 СКЛА Хеброс Харманли 2.24 X 2.24
3 4 Атанаси Стоянов 2006 КЛАСА Тереза Маринова 2.13 2.10 2.13
4 605 Никола Николов 2006 АК ЦСКА 2.05 2.07 2.07
5 6 Тонислав Петров 2006 СК Олимпия Враца 2.06 2.04 2.06
6 606 Слав Живков 2006 СК Приорити спорт 1.97 1.93 1.97
7 7 Иван Иванов 2006 АК Пълдин Пловдив 1.82 1.97 1.97
8 733 Кристиян Цеков 2006 КЛАСА Лили Видева 1.94 X 1.94
9 612 Мартин Каролев 2006 СК Приорити спорт 1.90 1.91 1.91
10 10 Борис Паунов 2006 СК Приорити спорт 1.85 1.91 1.91
11 9 Константин Димитров 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин 1.73 1.85 1.85
12 613 Камен Гошев 2006 СК Приорити спорт 1.76 1.82 1.82
13 656 Аксел Емин 2006 СК Феникс-2004 Плевен 1.67 1.68 1.68
14 708 Симеон Дойчинов 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин 1.30 1.60 1.60
15 534 Стефан Стефанов 2006 СК Локомотив София 1.50 X 1.50
  8 Тома Иванов 2006 СКЛА Академик София     DNS
  396 Деян Куюмджиев 2006 АК КЛАС Костенец     DNS

 

 

  скок на дължина от място - Момчета 2007 г старт:12.40  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб 1 2 Резултат
               
1 2 Борис Паков 2007 АК Пълдин Пловдив 2.14 2.15 2.15
2 3 Кристиян Зафиров 2007 СК Олимпия Враца 2.12 2.14 2.14
3 1 Боян Иванов  2007 СКЛА Академик София 2.08 2.11 2.11
4 5 Иван Ачкаканов  2007 СКЛА Академик София 2.02 1.95 2.02
5 4 Николас Тосков  2007 СКЛА Академик София 2.01 2.01 2.01
6 784 Димитър Гиров 2007 АК Пълдин Пловдив 1.94 1.95 1.95
7 6 Томас Валентинов 2007 СК Феникс-2004 Плевен 1.94 Х 1.94
8 732 Николай Караянев 2007 КЛАСА Лили Видева 1.92 Х 1.92
9 661 Калоян Цанев 2007 СК Феникс-2004 Плевен 1.89 Х 1.89
10 362 Георги Казаков 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.88 1.82 1.88
11 801 Здравко Здравков 2007 СКЛА "Пранджева" 1.82 1.72 1.82
12 581 Атанас Георгиев 2007 СК Олимпия Враца 1.80 1.81 1.81
13 535 Стефан Йорданов 2007 СК Локомотив София 1.78 1.81 1.81
14 706 Димитър Илиев 2007 СКЛА Юлис Елин Пелин 1.75 1.80 1.80
15 7 Алекс Ковачев 2007 АК Пълдин Пловдив 1.79 1.77 1.79
16 832 Мирослав Тодоров 2007 СКЛА Фортуна Костинброд 1.71 1.70 1.71
17 751 Мартин Сивенов 2007 АК Маратон Ихтиман 1.60 1.66 1.66
18 361 Тервел Енчев 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак. Х 1.63 1.63
19 554 Георги Костов 2007 СКЛА Академик София 1.40 1.50 1.50
20 522 Павлин Казанджиев 2007 СКЛА Ч.Ч.Чендини 1.36 1.46 1.46
21 752 Малин Динев 2007 Маратон Ихтиман 1.45 1.44 1.45
  783 Атанас Порязов 2007 АК Пълдин Пловдив     DNS
  6 Tомас Валентинов 2007 СК Феникс-2004 Плевен     DNS

 

 

  скок на дължина от място - Момчета 2008 г старт:13.00  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб 1 2 Резултат
               
1 4 Теодор Христов 2008 СК Приорити спорт 2.02 2.07 2.07
2 1 Теодор Янков 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.98 2.04 2.04
3 5 Деян Цветанов 2008 СКЛА Ивайло Младенов 2.00 1.97 2.00
4 9 Кристиян Кирилов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1.93 1.97 1.97
5 3 Самуил Цонов 2008 СКЛА "Пранджева" 1.85 1.90 1.90
6 395 Огнян Огнянов 2008 КЛАСА Боби X 1.88 1.88
7 2 Томи Хаджийски 2008 СК Феникс-2004 Плевен 1.80 1.87 1.87
8 623 Борислав Дуков 2008 СК Приорити спорт 1.72 1.85 1.85
9 6 Радослав Тодорав 2008 СКЛА Хеброс Харманли X 1.85 1.85
10 10 Николай Йорданов 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1.80 1.69 1.80
11 703 Мартин Йорданов 2008 СКЛА Юлис Елин Пелин 1.75 1.72 1.75
12 7 Константин Филипов  2008 СКЛА Академик София 1.73 1.70 1.73
13 835 Николай Георгиев 2008 СКЛА Фортуна Костинброд 1.72 X 1.72
14 833 Деян Илиев 2008 СКЛА Фортуна Костинброд 1.66 1.71 1.71
15 552 Веселин Бисерински  2008 СКЛА Академик София 1.67 1.70 1.70
16 683 Ангел Ярев 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.68 1.69 1.69
17 785 Мартин Елкин 2008 АК Пълдин Пловдив 1.69 1.61 1.69
18 631 Кирил Евтимов 2008 СК Приорити спорт 1.67 1.22 1.67
19 685 Даниел Арсенов 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.67 X 1.67
20 749 Крис Раков 2008 АК Маратон Ихтиман 1.60 1.65 1.65
21 734 Кристиан Спасов 2008 КЛАСА Лили Видева 1.46 1.64 1.64
22 25 Валентин Георгиев 2008 СКЛА Ивайло Младенов 1.52 1.63 1.63
23 610 Максимилиян Михалев 2008 СК Приорити спорт 1.53 1.62 1.62
24 521 Стефан Дамгалиев 2008 СКЛА Ч.Ч.Чендини 1.61 1.57 1.61
25 684 Николай Кръстев 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.44 1.61 1.61
26 660 Мирослав Иванов 2008 СК Феникс-2004 Плевен 1.60 1.58 1.60
27 529 Божидар Танев 2008 СКЛА Хаммер-Трявна 1.59 1.58 1.59
28 384 Мартин Пейчинов 2008 7-мо училище 1.59 1.49 1.59
29 850 Мартин Божидаров 2008 СКЛА Ивайло Младенов 1.58 1.56 1.58
30 834 Мартин Милушев 2008 СКЛА Фортуна Костинброд 1..54 1.58 1.58
31 379 Пресиян Илиев 2008 7-мо училище 1.50 1.56 1.56
32 704 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис Елин Пелин X 1.45 1.45
33 750 Павел Айнаджийски 2008 АК Маратон Ихтиман 1.33 1.40 1.40
34 607 Борис Коцев 2008 СК Приорити спорт 1.31 1.31 1.31
35 389 Кристиян Христов 2008 7-мо училище 1.30 X 1.30
  524 Стефан Неделчев 2008 СКЛА Берое Ст.Загора     DNS
  378 Николай Масларски 2008 7-мо училище     DNS

 

 

  скок на дължина от място момчета 2009 г и по-малки старт:13.20  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб 1 2 Резултат
               
1 211 Цветослав Савчев 2009 СКЛА Ивайло Младенов 1.80 1.91 1.91
2 731 Георги Попов 2009 СКЛА Спартак Плевен 1.90 X 1.90
3 1 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА Боби 1.86 X 1.86
4 5 Йоан Орозов 2009 СК Феникс-2004 Плевен 1.82 1.85 1.85
5 6 Ангел Костов  2009 СКЛА Академик София 1.77 1.84 1.84
6 512 Иван Григоров 2009 КЛАСА Боби 1.71 1.81 1.81
7 7 Борис Стоев 2009 КЛАСА Иван Ралчев 1.81 1.69 1.81
8 2 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин 1.81 1.68 1.81
9 551 Калоян Бояжиев 2009 СКЛА Академик София 1.79 1.65 1.79
10 3 Борис  Хаджитодоров 2009 КЛАСА Лили Видева 1.73 1.74 1.74
11 813 Валентин Шишков 2009 AK Враца 1.73 1.67 1.73
12 642 Иван Тръндев 2010 СКЛА Хеброс Харманли 1.68 1.69 1.69
13 775 Борис Йорданов 2009 КЛАСА Тереза Маринова 1.67 1.61 1.67
14 632 Любомир Грозданов 2009 СК Приорити спорт 1.60 1.61 1.61
15 4 Теодор Каменов 2009 СКЛА Славия София 1.61 1.57 1.61
16 615 Филип Лазаров 2009 СК Приорити спорт 1.60 1.52 1.60
17 397 Валентин Стайков 2009 АК КЛАС Костенец 1.59 X 1.59
18 700 Никола Николов 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин 1.58 1.52 1.58
19 648 Мариан Славчев 2010 СК Приорити спорт 1.58 X 1.58
20 10 Ивеlин Енчев 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.56 1.44 1.56
21 800 Костадин Вардев 2011 СКЛА "Пранджева" 1.43 1.56 1.56
22 399 Венцислав Димитров 2010 СКЛА КЛАС Костенец 1.56 X 1.56
23 814 Иван Иванчев 2011 AK Враца 1.55 1.40 1.55
24 664 Александър Аршинков 2009 СК Феникс-2004 Плевен 1.53 1.35 1.53
25 575 Милен Николов 2010 СК Олимпия Враца 1.49 1.51 1.51
26 9 Александър Алексиев 2009 СК Приорити спорт 1.51 1.38 1.51
27 609 Стефан Борисов 2009 СК Приорити спорт 1.36 1.50 1.50
28 618 Георги Пердухов 2009 СК Приорити спорт 1.50 1.48 1.50
29 786 Георги Асенов 2010 АК Пълдин Пловдив 1.50 1.45 1.50
30 838 Никола Величков 2011 СКЛА Фортуна Костинброд 1.44 1.50 1.50
31 818 Любомир Чорбански 2011 СК Приорити спорт 1.48 1.43 1.48
32 536 Мартин Милков 2010 СК Локомотив София 1.14 1.45 1.45
33 622 Антоний Цеков 2009 СК Приорити спорт 1.42 1.44 1.44
34 687 Лазар Митов 2010 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.44 1.41 1.44
35 644 Станимир Ангелов 2011 СКЛА Хеброс Харманли Х 1.42 1.42
36 87 Любомир Александров 2010 СКЛА Ивайло Младенов 1.37 1.41 1.41
37 643 Тони Вълчев 2010 СКЛА Хеброс Харманли 1.40 X 1.40
38 658 Никола Иванов 2011 СК Феникс-2004 Плевен 1.36 1.33 1.36
39 10 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА Боби 1.35 1.29 1.35
40 779 Валентин Петров 2011 СК Приорити спорт 1.13 1.35 1.35
41 374 Даниел Севдин 2009 СК Приорити спорт X 1.35 1.35
42 735 Мартин Спасов 2012 КЛАСА Лили Видева 1.23 1.31 1.31
43 645 Захари Тенев 2011 СКЛА Хеброс Харманли 1.25 1.12 1.25
44 614 Борис Славов 2012 СК Приорити спорт 1.21 1.22 1.22
45 776 Николай Михов 2010 КЛАСА Тереза Маринова 1.15 1.21 1.21
46 693 Мартин Бакрачев 2012 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.21 1.13 1.21
47 839 Данаил Горанов 2011 СКЛА Фортуна Костинброд 1.18 1.08 1.18
48 548 Иван Лазаров  2012 СКЛА Академик София 1.13 1.12 1.13
49 690 Беркай Аййълдъз 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.03 1.10 1.10
50 573 Калоян Ангелов 2011 СК Олимпия Враца 0.91 1.10 1.10
51 547 Георги Янев  2012 СКЛА Академик София 1.05 1.07 1.07
52 208 Теослав Божидаров 2010 СКЛА Ивайло Младенов X 1.05 1.05
53 694 Константин Йорданов 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 0.97 0.97 0.97
54 841 Милен Младенов 2011 СКЛА Фортуна Костинброд 0.92 0.91 0.92
55 647 Димитър Ангелов 2012 СКЛА Хеброс Харманли X 0.92 0.92
56 778 Мартин Михов 2012 КЛАСА Тереза Маринова 0.91 0.83 0.91
  819 Даниел Радков 2009 СКЛА Надежда София     DNS
  389 Кристиян Христов 2009 7-мо училище     DNS
  523 Калин Йонков 2010 СКЛА Ч.Ч.Чендини     DNS
  688 Борис Минковски 2010 СК Ивет Лалова -спринт.ак.     DNS
  689 Здравослав Димитров 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак.     DNS
  398 Михаил Неков 2011 СКЛА КЛАС Костенец     DNS
  571 Никола Латинов 2012 СК Олимпия Враца     DNS

 

 

  4х50 м - Момчета 06-07-08-09 г   старт: 15.15
        край:  
       
  Клуб г. Резултат  
           
    1 Серия      
1   Академик 1   30.28 I
2   Хеброс Харманли   31.52 III
3   АК Пълдин   31.97 IV
4   Ивет Лалова Спринт Академи   33.39 V
           
    2 Серия      
1   СК Олимпия - Враца   30.28 I
2   СК Приорити   35.26 VI
    СКЛА Феникс 2004   DNS  

 

 

  4х200 м - Момчета 02-03-04-05 г   старт: 15.35
        край:  
       
  Клуб г. Резултат  
           
    1 Серия      
1   СКЛА Феникс 2004 Плевен   1.45.80  
2   СКЛА Лудогорец - Разград   1.48.10  
3   СК Костенец   1.57.24  
    Галакси Пловдив   DNS