Атлетическа лига 2017 16.12 Класиране Момичета

 

 

 

 

 

  60 метра препятствия - момичета 2002-03 г старт:13.40
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
1 1 Михаела Миткова 2003 СК Олимпия Враца 9.61  
2 672 Цвета Христова 2002 СКЛА Атлетик София 10.24  
3 5 Величка Чоплишка 2003 АЛСК Тракия-96 Пловдив 11.53  
4 8 Габриела Иванова 2003 СК Костенец 12.32  
  585 Десислава Йорданова 2002 АК Павел Павлов Враца DNS  

 

 

  60 метра препятствия - момичета 2004-06 г старт:14.00
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
    2004 - 2006        
1 1 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец 9.61  
2 3 Пламена Тосева 2004 АЛСК Тракия-96 Пловдив 9.77  
3 4 Дарина Годинова 2004 СК Приорити спорт 10.14  
4 513 Божидара Бакалова 2004 СКЛА Ч.Ч.Чендини 10.32  
5 5 Анета Венкова 2004 СК Приорити спорт 10.45  
6 10 Стелияна Петкова 2004 СК Приорити спорт 10.53  
7 666 Елена Петкова 2005 СКЛА Атлетик София 10.67  
8 4 Пламена Чакърова 2005 СКЛА "Пранджева" 10.67  
9 5 Ива Кушинова 2005 СКЛА Пранджева 10.84  
10 830 Валентина Костадинова 2005 СКЛА Фортуна Костинброд 11.60  
  587 Мария Стоянова 2005 АК Павел Павлов Враца DNS  
  589 Памела Петрова 2006 АК Павел Павлов Враца DNS  
  508 Ванеса Колева 2006 КЛАСА DNS  
  8 Елеонора Божинова 2006 СКЛА "Пранджева" DNS  

 

 

  60 метра - момичета 2000-01г   старт:10.45
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
1 538 Ванеса Янкова 2001 КЛАСА 8.11  
2 559 Ралица Димитрова 2001 КЛАСА 8.23  
3 754 Андреа Савова 2000 СК Спортико 8.34  
3 675 Марта Аргирова 2001 СКЛА Атлетик София 8.34  
5 755 Ивона Султова 2001 СК Спортико 8.73  
6 541 Грета Добрева 2001 КЛАСА 8.86  
7 797 Елена Грозева 2001 СКЛА Надежда София 8.93  
8 798 Вероника Борисова 2001 СКЛА Надежда София 8.97  
9 796 Гергана Петрова 2001 СКЛА Надежда София 9.07  
10 558 Мелани Чолова 2001 КЛАСА 9.09  
11 542 Виктория Жилкова 2001 КЛАСА 9.33  
  537 Стела Иванова 2000 КЛАСА DNS  
  540 Натали Златинова 2001 КЛАСА DNS  
и.к. 756 Ралица Нейчева 1997 СК Спортико 8.58  

 

 

  60 метра - момичета 2002-03г   старт:11.10
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
1 758 Мария Симовска 2003 СК Спортико 7.95  
2 500 Изабела Соколова 2002 КЛАСА 8.00  
3 560 Мила Димитрова 2003 СКЛА Академик София 8.14  
4 1 Михаела Миткова 2003 СК Олимпия Враца 8.16  
5 2 Савина Станчева  2003 АЛСК Тракия-96 Пловдив 8.24  
6 635 Ивет Тодорова 2002 СКЛА Хеброс Харманли 8.38  
7 828 Милица Стойчев 2002 Димитровград Сърбия 8.59  
7 585 Десислава Йорданова 2002 Павел Павлов 8.59  
9 4 Ивана Ковачева 2003 СК Спортико 8.81  
10 375 Емили Димитрова 2002 КЛАСА Иво Дойнов 8.85  
11 503 Магдалена  Стоянова 2002 КЛАСА 8.97  
12 5 Величка Чоплишка 2003 АЛСК Тракия-96 Пловдив 8.99  
13 673 Серафима Митева 2002 СКЛА Атлетик София 9.01  
14 369 Яна Колева 2002 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 9.13  
15 501 Симона Габровска 2002 КЛАСА 9.14  
16 626 Андреа Калчева 2003 СК Приорити спорт 9.17  
17 368 Алис Траатс 2002 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 9.20  
18 771 Гергана Гъркова 2003 КЛАСА Тереза Маринова 9.25  
19 6 Теодора Вътова 2003 СК Олимпия Враца 9.26  
19 502 Лора Минкова 2002 КЛАСА 9.26  
21 504 Гина Панова 2003 КЛАСА 9.35  
22 593 Елия Парашкевова 2003 АК ЦСКА 9.39  
23 528 Габриела Михайлова 2003 СКЛА Хаммер-Трявна 9.43  
24 527 Анна Лехчанска 2003 СКЛА Хаммер-Трявна 9.46  
25 10 Траяна Чобанова 2003 СКЛА Пранджева 9.47  
26 8 Габриела Иванова 2003 СК Костенец 9.55  
27 759 Силвия Стойкова 2003 СК Спортико 9.86  
  514 Кристън Радославова 2002 СКЛА Ч.Ч.Чендини DNS  
  563 Ерика Костадинова 2002 СК Костенец DNS  
  515 Евгения Захова 2002 СКЛА Ч.Ч.Чендини DNS  
  715 Рая Зафирова 2003 СКЛА Спартак Плевен DNS  
  7 Лусия Николова 2003 СКЛА Левски 2016 Сф. DNS  
  3 Анелия Асенова 2003 СКЛА Хеброс Харманли DNS  

 

 

  60 метра - момичета 2004 г.   старт:11.30
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 7 Веселина Дмитрова 2004 АЛСК Тракия-96 Пловдив 8.38  
2 1 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец 8.49  
3 4 Дарина Годинова 2004 СК Приорити спорт 8.72  
4 668 Илиана Цанова 2004 СКЛА Атлетик София 8.81  
5 667 Силви Иванова 2004 СКЛА Атлетик София 8.83  
6 634 Славена Славова 2004 СК Приорити спорт 8.84  
7 6 Йоана Николова 2004 СКЛА Атлетик София 8.89  
8 591 Мая Стоянова 2004 АЛСК Тракия-96 Пловдив 8.91  
9 794 Калина Унджиева 2004 СКЛА Надежда София 9.00  
10 760 Стиляна Евтимова 2004 СК Спортико 9.06  
11 716 Цветина Чакалова 2004 СКЛА Спартак Плевен 9.09  
12 594 Емилия Тенева 2004 АК ЦСКА 9.18  
12 761 Михаела кръстева 2004 СК Спортико 9.18  
14 670 Микаела Годинова 2004 СКЛА Атлетик София 9.19  
15 826 Александра Вътева 2004 КЛАСА Тереза Маринова 9.40  
15 816 Ванеса Илиева 2004 AK Враца 9.40  
17 807 Антонина Цолова 2004 AK Враца 9.42  
18 762 Александра Петкова 2004 СК Спортико 9.45  
19 809 Антония Георгиева 2004 AK Враца 9.46  
20 825 Петра Кралева 2004 КЛАСА Тереза Маринова 9.52  
21 718 Магдалена Борисова 2004 СКЛА Спартак Плевен 9.52  
22 810 Стефани Михайлова 2004 AK Враца 9.60  
23 669 Надежда Тодорова 2004 СКЛА Атлетик София 9.63  
24 562 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец 9.64  
25 564 Мария Бонева 2004 СК Костенец 9.65  
26 808 Галя Петрова 2004 AK Враца 9.66  
27 829 Ана Мария Иванов 2004 Димитровград Сърбия 9.76  
28 795 Мария-Изабел Иванова 2004 СКЛА Надежда София 9.77  

 

 

  60 м момичета 2005  г   старт:11.50
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
1 1 Никол Георгиева 2005 СК Спортико 8.34  
2 719 Виктория Върбанова 2005 СКЛА Спартак Плевен 8.54  
2 10 Яна Иванова 2005 СКЛА Спартак Плевен 8.54  
4 5 Ива Кушинова 2005 СКЛА "Пранджева" 8.70  
5 830 Валентина Костадинова 2005 СКЛА Фортуна Костинброд 8.79  
6 2 Яна Ивкова 2005 СК Спортико 8.80  
7 793 Красимира Борисова 2005 СКЛА Надежда София 8.84  
8 4 Пламена Чакърова 2005 СКЛА "Пранджева" 8.88  
9 7 Благородна Вардева 2005 СКЛА "Пранджева" 8.92  
10 3 Маргарита Костадинова 2005 СКЛА "Пранджева" 8.98  
11 678 Марияна Недялкова 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 9.06  
12 587 Мария Стоянова 2005 Павел Павлов 9.06  
13 720 Симона Маринова 2005 СКЛА Спартак Плевен 9.10  
14 651 Карина Господинова 2005 СК Феникс-2004 Плевен 9.11  
15 679 Наталия Илинкина  2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 9.12  
16 370 Лара Иванова 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 9.13  
17 597 Мария Георгиева 2005 АК ЦСКА 9.21  
18 655 Елина Ковачева 2005 СК Феникс-2004 Плевен 9.24  
19 772 Мерил Станкова 2005 КЛАСА Тереза Маринова 9.37  
20 676 Стела Алексова 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 9.37  
21 804 Магдалена Нешкова 2005 СКЛА "Пранджева" 9.60  
22 617 Ирина Кръстева 2005 СК Приорити спорт 9.64  
23 723 Марина Иванова 2005 СКЛА Спартак Плевен 9.70  
24 596 Дария Александрова 2005 АК ЦСКА 9.73  
25 595 Анелия Кирилова 2005 АК ЦСКА 9.80  
26 780 Никол Узунова 2005 СК Приорити спорт 9.83  
27 763 Антония Маринова 2005 СК Спортико 9.85  
28 764 Христина Колева 2005 СК Спортико 10.27  
29 722 Пламена Петкова 2005 СКЛА Спартак Плевен 10.51  
30 844 Стефания Тодорова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 10.59  
31 713 Никол Нейкова 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 10.80  
32 753 Виктория  Василева 2005 АК Маратон Ихтиман 11.31  
33 712 Фани Иванова 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 11.98  
34 845 Янислава Петрова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 13.85  
  590 Петя Янчева 2005 АЛСК Тракия-96 Пловдив DNS  
  677 Катрин Сърбова 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак. DNS  
  9 Емма Тодева 2005 АК Пълдин Пловдив DNS  

 

 

  60 метра - момичета 2006  г   старт:12.10
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 1 Петя Бозукова 2006 СКЛА "Пранджева" 8.69  
2 3 Марта Бахарова 2006 КЛАСА Иван Ралчев 8.71  
3 2 Никол Ангелова 2006 СК Звездите Петрич 8.90  
4 10 Лора Георгиева 2006 АК Пълдин Пловдив 9.04  
5 4 Елена Аргирова 2006 АСКЛА Сливен 9.06  
6 842 Вероника Начева 2006 СКЛА Ивайло Младенов 9.10  
7 530 Елена Топчева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 9.11  
8 843 Евелина Иванова 2006 СКЛА Ивайло Младенов 9.13  
8 824 Мария Василева 2006 СК Галакси Пловдив 9.13  
10 6 Алексана Петкова 2006 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 9.16  
11 5 Яна Стоева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 9.17  
12 633 Надя Атанасова 2006 СК Приорити спорт 9.24  
13 508 Ванеса Колева 2006 КЛАСА  9.25  
14 765 Ния Гергова 2006 СК Спортико 9.29  
15 616 Мадлен Маринова 2006 СК Приорити спорт 9.31  
16 650 Цветомира Войнова 2006 СК Феникс-2004 Плевен 9.36  
17 557 Александра Иванова 2006 СКЛА Академик София 9.43  
18 805 Габриела Захариева 2006 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 9.49  
19 608 Ивайла Главурова 2006 СК Приорити спорт 9.61  
20 8 Елеонора Божинова 2006 СКЛА "Пранджева" 9.64  
21 589 Памела Петрова 2005 Павел Павлов 9.77  
22 766 Виктория Дурчева 2006 СК Спортико 9.80  
23 598 Емилия Костадинова 2006 АК ЦСКА 9.82  
24 709 Йоана Николова 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин 9.94  
25 531 Илина Илиева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 10.11  
25 791 Катрин Пашалийска 2006 СК Приорити спорт 10.11  
27 710 Християна Божилова 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин 11.23  
  519 Ния Цилева 2006 СКЛА Ч.Ч.Чендини DNS  
  672 Мартина Галева 2006 СК Ивет Лалова -спринт.ак. DNS  

 

 

  60 метра - момичета 2007 г   старт:12.30
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
1 1 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс Харманли 8.68  
2 3 Радина Величкова 2007 СКЛА "Пранджева" 8.83  
3 5 Лилия Димитрова 2007 АЛСК Тракия-96 Пловдив 9.01  
4 2 Анжелика Чаушева 2007 СК Приорити спорт 9.13  
4 823 Екатерина Йонова 2007 СК Галакси Пловдив 9.13  
6 4 Сияна Бръмбарова  2007 СКЛА Академик София 9.18  
7 8 Дебора Делчева 2007 АК Пълдин Пловдив 9.20  
8 773 Косара Тодорова 2007 КЛАСА Тереза Маринова 9.22  
9 582 Стела Николаева 2007 СК Олимпия Враца 9.27  
10 9 Анна Миланова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 9.36  
11 6 Мария Вайсилова  2007 СКЛА Академик София 9.43  
12 366 Дарена Петрова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 9.58  
12 10 Йолина Михова 2007 АК Атлетик Хасково 9.58  
14 555 Иляйда Нурулоова  2007 СКЛА Академик София 9.87  
15 556 Константина Семерджиева  2007 СКЛА Академик София 9.90  
16 663 Преслава Стефанова 2007 СК Феникс-2004 Плевен 9.92  
17 580 Александра Драганова 2007 СК Олимпия Враца 9.99  
18 600 Марая Иванова 2007 АК ЦСКА 10.03  
19 739 Рада Хаджитодорова 2007 КЛАСА Лили Видева 10.16  
20 627 Мия Калчева 2007 СК Приорити спорт 10.31  
21 364 Мария Тодорова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 10.36  
22 649 Далия Валентинова 2007 СК Феникс-2004 Плевен 10.39  
23 624 Виктория Бонева 2007 СК Приорити спорт 10.46  
23 628 Мария Пашалийска 2007 СК Приорити спорт 10.46  
25 737 Гергана Атанасова 2007 КЛАСА Лили Видева 10.62  
26 774 Василена Качикова 2007 КЛАСА Тереза Маринова 10.64  
27 599 Никол Миланова 2007 АК ЦСКА 10.81  
28 394 Гергана Генева 2007 КЛАСА Лили Видева 10.99  
29 365 Ивелина Димитрова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 11.15  
30 363 Рая Шишкова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 11.42  
31 724 Рая Величкова 2007 СКЛА Спартак Плевен 11.42  
32 707 Росица Ангелова 2007 СКЛА Юлис Елин Пелин 11.91  
  520 Виктория Йонкова 2007 СКЛА Ч.Ч.Чендини DNS  
  738 Гергана Дъчева 2007 КЛАСА Лили Видева DNS  
  725 Ева Недялкова 2007 СКЛА Спартак Плевен DNS  
  752 Мария Минчева 2007 АК Маратон Ихтиман DNS  
  674 Йоана Илиева 2007 СКЛА Атлетик София DNS  
  698 Сияна Милева 2007 СК Атлетика 2012 В.Търново DNS  
  620 Анжелина Узунова 2007 СК Приорити спорт DNS  

 

 

  60 метра - момичета 2008 г   старт:12.50
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 5 Калина Георгиева 2008 СК Приорити спорт 9.22  
2 2 Йоана Тръндева 2008 СКЛА Хеброс Харманли 9.46  
3 1 Карина Цончева 2008 АСКЛА Сливен 9.65  
4 3 Ема Иванова 2008 СК Приорити спорт 9.67  
5 637 Десислава Георгиева 2008 СКЛА Хеброс Харманли 9.69  
6 6 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс Харманли 9.83  
7 820 Анжелина Петкова 2008 СКЛА Ивайло Младенов 9.84  
8 803 Елеонора Чобанова 2008 СКЛА "Пранджева" 9.98  
9 10 Нели Благоева 2008 СК Приорити спорт 9.98  
10 4 Дияна Ангелова 2008 СКЛА "Пранджева" 10.00  
11 511 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА Боби 10.06  
12 553 Кристи Христова  2008 СКЛА Академик София 10.07  
13 681 Калина Григорова 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 10.08  
14 726 Даная Стоянова 2008 СКЛА Спартак Плевен 10.09  
15 662 Ноела Петкова 2008 СК Феникс-2004 Плевен 10.22  
16 787 Михаела Балтова 2008 АК Пълдин Пловдив 10.35  
17 680 Калина Колева 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 10.45  
18 788 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин Пловдив 10.47  
19 601 Ема Апостолова 2008 АК ЦСКА 10.52  
20 659 Евелин Николова 2008 СК Феникс-2004 Плевен 10.64  
21 577 Цвета Николова 2008 СК Олимпия Враца 10.69  
21 836 Магдалена Ирикова 2008 СКЛА Фортуна Костинброд 10.69  
23 579 Никол Димитрова 2008 СК Олимпия Враца 10.85  
24 846 Аделина Вутова 2008 СКЛА Ивайло Младенов 10.86  
25 789 Теодора Стоенчева 2008 АК Пълдин Пловдив 10.94  
26 740 Никол Николова 2008 КЛАСА Лили Видева 11.02  
27 705 Карина Ангелова 2008 СКЛА Юлис Елин Пелин 11.20  
28 570 Адриана Георгиева 2008 СК Костенец 11.35  
29 837 Вера Величкова 2008 СКЛА Фортуна Костинброд 11.45  
30 638 София Вълкова 2008 СКЛА Хеброс Харманли 11.52  
30 697 София Борисова 2008 СК Приорити спорт 11.52  
32 388 Яна Миладинова 2008 7-мо училище 11.61  
33 578 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия Враца 11.62  
34 682 Андреия Гиндева 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 11.63  
35 5 Ивайла Пейчева 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 11.83  
36 646 Калина Цукровска 2008 СК Приорити спорт 11.85  
37 695 Весела Карадимова 2008 СК Приорити спорт 11.86  
38 625 Алена Дуйкова 2008 СК Приорити спорт 11.87  
39 380 Александра Петкова 2008 7-мо училище 12.06  
40 372 Теодора Михайлова 2008 СКЛА Ч.Ч.Чендини 12.13  
41 383 Лилия Варакаджиев 2008 7-мо училище 12.18  
42 378 Богдана Александрова 2008 7-мо училище 13.88  
43 385 Виктория Николова 2008 7-мо училище 14.15  
  383 Ева Божилова 2008 7-мо училище DNS  
  518 Велина Цилева 2008 СКЛА Ч.Ч.Чендини DNS  
  386 Александра Кадри 2008 7-мо училище DNS  
  608 Калина Цукерова 2008 СК Приорити спорт DNS  
  381 Траяна Лулчева 2008 7-мо училище DNS  

 

 

  60 метра - момичета 2009 г   старт:13.10
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 1 Евгения Стоименова  2009 СКЛА Академик София 9.94  
2 9 Албена Любомирова 2009 КЛАСА Тереза Маринова 9.95  
3 3 Елeнда Джоунс 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 10.00  
3 592 Любомира Веранска 2009 АЛСК Тракия-96 Пловдив 10.00  
3 6 Александра Войнова 2009 СК Феникс-2004 Плевен 10.00  
6 730 Теодора Симеонова 2009 СКЛА Спартак Плевен 10.05  
7 2 Християна Налбантова 2009 СКЛА Хеброс Харманли 10.22  
8 729 Славина Костадинова 2009 СКЛА Спартак Плевен 10.34  
9 382 Яна Търнър 2009 7-мо училище 10.62  
10 4 Николая Палазова 2009 СК Приорити спорт 10.70  
11 686 Камелия Димитрова 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 10.74  
12 533 Моника Илиева 2009 СК Локомотив София 10.84  
13 8 Ада Юнер 2009 СКЛА Академик София 10.93  
14 728 Симона Маринова 2009 СКЛА Спартак Плевен 10.95  
15 619 Ида-Иво Иванова 2009 СК Приорити спорт 11.10  
16 621 Теа Цекова 2009 СК Приорити спорт 11.26  
17 629 Савина Тараланска 2009 СК Приорити спорт 11.29  
18 390 Виктория Николова 2009 7-мо училище 11.51  
19 657 Ивана Красимирова 2009 СК Феникс-2004 Плевен 11.57  
20 392 Виктория Невенова Николова 2009 7-мо училище 11.61  
21 847 Анастасия Йотова 2009 СКЛА Ивайло Младенов 11.81  
22 792 Ирина Динчева 2009 СК Приорити спорт 11.89  
23 701 Елена Благоева 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин 11.93  
24 702 Владислава Евтимова 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин 12.11  
25 848 Илияна Миронова 2009 СКЛА Ивайло Младенов 12.33  
26 630 Виктория Ангелова 2009 СК Приорити спорт 15.65  
  727 Велина Димитрова 2009 СКЛА Спартак Плевен DNS  
  390 Вера Костова 2009 7-мо училище DNS  
  743 Вероника Цисневич 2009 СКЛА Лудогорец Разград DNS  

 

 

  60 метра - момичета 2010 г   старт:13.10
          край:  
  КЛАСИРАНЕ СЕРИИ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 640 Марая Христова 2010 СКЛА Хеброс Харманли 10.56  
2 699 Ивет Миронова 2010 СК Атлетика 2012 В.Търново 10.61  
3 10 Симона Иванова 2010 АК Пълдин Пловдив 10.81  
3 802 Даная Пенова 2010 СКЛА "Пранджева" 10.81  
5 550 Карин Семерджиева  2010 СКЛА Академик София 11.33  
6 790 Ивайла Балтова 2010 АК Пълдин Пловдив 11.41  
7 639 Мила Милкова 2010 СКЛА Хеброс Харманли 11.45  
8 840 Наталия Милушева 2010 СКЛА Фортуна Костинброд 11.69  
9 371 Ивайла Бонева 2010 СК Костенец 11.72  
10 387 Дара Гочева 2010 7-мо училище 11.82  
11 741 Яна Иванова 2010 КЛАСА Лили Видева 11.87  
12 641 Тоня Маджарова 2010 СКЛА Хеброс Харманли 11.88  
13 576 Александра Петрова 2010 СК Олимпия Враца 12.20  
14 602 Камелия Цветкова 2010 АК ЦСКА 12.46  
15 767 Калина Атанасова 2010 СК Спортико 13.18  
  393 Катрин Игричин 2010 7-мо училище DNS  

 

 

  60 метра - момичета 2011 г   старт:13.20
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 768 Росица Дженева 2011 СК Спортико 11.94  
2 696 Ива Карадимова 2011 СК Приорити спорт 12.28  
3 692 Ноа Лопез 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 12.46  
4 574 Елена Мончовска 2011 СК Олимпия Враца 12.69  
5 691 Александра Златанова 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 13.00  
6   Ивайла Бонева 2011 Костенец 13.05  
7 777 Мария Павлова 2011 КЛАСА Тереза Маринова 13.39  

 

 

  60 метра - момичета 2012 г   старт:13.20
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 400 Дара Димиторва 2012 СКЛА КЛАС Костенец 11.70  
2 549 Дея Стоименова 2012 СКЛА Академик София 12.03  
3 572 Ивона Йорданова 2012 СК Олимпия Враца 12.11  
4 742 Дара Хаджитодорова 2012 КЛАСА Лили Видева 13.05  
5 6 Мая Михайлова 2012 СК Приорити спорт 13.35  
6 10 Елия Дурчева 2012 СК Приорити спорт 14.55  

 

 

  200 метра - момичета 2000-01 г   старт:14.20
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт.  
             
1 754 Андреа Савова 2000 СК Спортико 27.63  
2 537 Стела Иванова 2000 КЛАСА 28.13  
3 541 Грета Добрева 2001 КЛАСА 29.41  
4 540 Натали Златинова 2001 КЛАСА 29.69  
5 797 Елена Грозева 2001 СКЛА Надежда София 29.74  
6 558 Мелани Чолова 2001 КЛАСА 29.83  
7 755 Ивона Султова 2001 СК Спортико 29.92  
8 769 Нели Гайдарова 2001 КЛАСА 30.66  
9 542 Виктория Жилкова 2001 КЛАСА 30.74  
  675 Марта Аргирова 2001 СКЛА Атлетик София DNF  
  798 Вероника Борисова 2001 СКЛА Надежда София DNF  
  796 Гергана Петрова 2001 СКЛА Надежда София DNS  
  559 Ралица Димитрова 2001 КЛАСА DNS  
и.к. 538 Ванеса Янкова 2001 КЛАСА 26.70  
и.к. 756 Ралица Нейчева изв.кл. 1997 СК Спортико 28.88  

 

 

  200 метра - момичета 2002-03 г   старт:14.20
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
1 500 Изабела Соколова 2002 КЛАСА 26.15  
2 560 Мила Димитрова 2003 СКЛА Академик София 26.43  
3 758 Мария Симовска 2003 СК Спортико 27.79  
4 2 Савина Станчева  2003 АЛСК Тракия-96 Пловдив 28.71  
5 635 Ивет Тодорова 2002 СКЛА Хеброс Харманли 28.82  
6 4 Ивана Ковачева 2003 СК Спортико 29.13  
7 672 Цвета Христова 2002 СКЛА Атлетик София 29.59  
8 673 Серафима Митева 2002 СКЛА Атлетик София 29.60  
9 375 Емили Димитрова 2002  КЛАСА Иво Дойнов 29.78  
10 501 Симона Габровска 2002 КЛАСА 30.28  
11 3 Анелия Асенова 2003 СКЛА Хеброс Харманли 30.55  
12 10 Траяна Чобанова 2003 СКЛА Пранджева 30.65  
13 502 Лора Минкова 2002 КЛАСА 30.94  
14 503 Магдалена  Стоянова 2002 КЛАСА 30.97  
15 504 Гина Панова 2003 КЛАСА 31.81  
16 626 Андреа Калчева 2003 СК Приорити спорт 32.49  
17 771 Гергана Гъркова 2003 КЛАСА Тереза Маринова 33.76  
18 759 Силвия Стойкова 2003 СК Спортико 35.09  
19 563 Ерика Костадинова 2002 СК Костенец 37.22  
  514 Кристън Радославова 2002 СКЛА Ч.Ч.Чендини DNS  
  527 Анна Лехчанска 2003 СКЛА Хаммер-Трявна DNS  
  515 Евгения Захова 2002 СКЛА Ч.Ч.Чендини DNS  
  528 Габриела Михайлова 2003 СКЛА Хаммер-Трявна DNS  
  715 Рая Зафирова 2003 СКЛА Спартак Плевен DNS  
  828 Милица Стойчев 2002 Димитровград Сърбия DNS  
  6 Теодора Вътова 2003 СК Олимпия Враца DNS  

 

 

  200 метра - момичета 2004 г   старт:14.40
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
1 591 Мая Стоянова 2004 АЛСК Тракия-96 Пловдив 28.08  
2 7 Веселина Димитрова 2004 АЛСК Тракия-96 Пловдив 28.23  
3 3 Пламена Тосева 2004 АЛСК Тракия-96 Пловдив 28.45  
4 10 Стелияна Петкова 2004 СК Приорити спорт 29.02  
5 513 Божидара Бакалова 2004 СКЛА Ч.Ч.Чендини 29.86  
6 5 Анета Венкова 2004 СК Приорити спорт 29.89  
7 668 Илияна Цанова 2004 СКЛА Атлетик София 30.08  
8 634 Славена Славова 2004 СК Приорити спорт 30.12  
9 6 Йоана Николова 2004 СКЛА Атлетик София 30.17  
10 667 Силви Иванова 2004 СКЛА Атлетик София 30.22  
11 761 Михаела Кръстева 2004 СК Спортико 30.51  
12 716 Цветина Чакалова 2004 СКЛА Спартак Плевен 30.82  
13 760 Стиляна Евтимова 2004 СК Спортико 31.15  
14 670 Микаела Годинова 2004 СКЛА Атлетик София 31.37  
15 509 Гергана Иванова 2004 КЛАСА 31.41  
16 669 Надежда Тодорова 2004 СКЛА Атлетик София 32.92  
17 718 Магдалена Борисова 2004 СКЛА Спартак Плевен 33.59  
18 762 Александра Петкова 2004 СК Спортико 34.41  
и.к. 1 Боряна Йорданова 2004 Костенец 28.79  
и.к. 793 Красимира Борисова 2005 Надежда София DNS  
  562 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец DNS  
  810 Стефани Михайлова 2004 AK Враца DNS  
  564 Мария Бонева 2004 СК Костенец DNS  
  564 Мария Бонева 2004 СК Костенец DNS  
  816 Ванеса Илиева 2004 AK Враца DNS  
  794 Калина Унджиева 2004 СКЛА Надежда София DNS  
  716 Цветина Чакалова 2004 СКЛА Спартак Плевен DNS  
  809 Антония Георгиева 2004 AK Враца DNS  

 

 

  200 метра - момичета 2005 г   старт:15.00
          край:  
  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  име и фамилия г. клуб резулт. Финален резултат
             
1 719 Виктория Върбанова 2005 СКЛА Спартак Плевен 29.64  
2 2 Яна Ивкова 2005 СК Спортико 29.72  
3 10 Яна Иванова 2005 СКЛА Спартак Плевен 30.13  
4   Благородна Вардева 2005 СКЛА Пранджева 30.17  
5 666 Елена Петкова 2005 СКЛА Атлетик София 30.32  
6 370 Лара Иванова 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 31.12  
7 676 Стела Алексова 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 31.68  
8 720 Симона Маринова 2005 СКЛА Спартак Плевен 32.00  
9 763 Антония Маринова 2005 СК Спортико 33.46  
10 360 Йоана Иванова 2005 КЛАСА Лили Видева 33.86  
11 723 Марина Иванова 2005 СКЛА Спартак Плевен 34.67  
12 764 Христина Колева 2005 СК Спортико 34.97  
13 722 Пламена Петкова 2005 СКЛА Спартак Плевен 37.98  
  590 Петя Янчева 2005 АЛСК Тракия-96 Пловдив DNS  
  677 Катрин Сърбова 2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак. DNS  
  9 Емма Тодева 2005 АК Пълдин Пловдив DNS  

 

 

  скок на дължина - момичета 2005 г старт:12.10  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб 1 2 Резултат
               
1 3 Маргарита Костадинова 2005 СКЛА "Пранджева" 2.24 2.35 2.35
2 1 Никол Георгиева 2005 СК Спортико 2.31 2.29 2.31
3 651 Карина Господинова 2005 СК Феникс-2004 Плевен 2.22 2.25 2.25
4 655 Елина Ковачева 2005 СК Феникс-2004 Плевен 2.13 2.25 2.25
5 793 Красимира Борисова 2005 СКЛА Надежда София 2.21 2.21 2.21
6 804 Магдалена Нешкова 2005 СКЛА "Пранджева" 2.10 2.03 2.10
7 597 Мария Георгиева 2005 АК ЦСКА 1.99 2.10 2.10
8 678 Мариана Недялкова 2005 Ивет Лалова Спринт Ак 2.00 2.02 2.02
9 817 Стела Алексова 2005 Ивет Лалова Спринт Ак 2.01 1.99 2.01
10 617 Ирина Кръстева 2005 СК Приорити спорт 1.95 1.96 1.96
11 772 Мерил Станкова 2005 КЛАСА Тереза Маринова Х 1.93 1.93
12 679 Наталия Илинкина  2005 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.84 1.90 1.90
13 595 Анелия Кирилова 2005 АК ЦСКА 1.83 1.90 1.90
14 596 Дария Александрова 2005 АК ЦСКА 1.82 1.87 1.87
15 780 Никол Узунова 2005 СК Приорити спорт 1.71 1.77 1.77
16 713 Никол Нейкова 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 1.62 1.55 1.62
17 844 Стефания Тодорова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 1.40 1.61 1.61
18 845 Янислава Петрова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 1.51 1.47 1.51
19 712 Фани Иванова 2005 СКЛА Юлис Елин Пелин 1.20 1.00 1.20
  7 Благородна Вардева 2005 СКЛА "Пранджева"     DNS
  587 Мария Стоянова 2005 АК Павел Павлов Враца     DNS

 

 

  скок на дължина - момичета 2006 г старт:12.30  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб 1 2 Резултат
               
1 1 Петя Бозукова 2006 СКЛА "Пранджева" 2.25 2.31 2.31
2 4 Елена Аргирова 2006 АСКЛА Сливен 2.27 2.26 2.27
3 3 Марта Бахарова 2006 КЛАСА Иван Ралчев 2.10 2.23 2.23
4 2 Никол Ангелова 2006 СК Звездите Петрич 2.18 2.13 2.18
5 5 Яна Стоева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 2.12 2.17 2.17
6 530 Елена Топчева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 2.13 2.08 2.13
7 10 Лора Георгиева 2006 АК Пълдин Пловдив 2.05 2.09 2.09
8 508 Ванеса Колева 2006 КЛАСА 2.09 2.01 2.09
9 6 Eлеонора Божинова 2006 СКЛА Пранджева 2.07 2.07 2.07
10 843 Евелина иванова 2006 СКЛА Ивайло Младенов 1.95 2.06 2.06
11 842 Вероника Начева 2006 СКЛА Ивайло Младенов 1.97 2.05 2.05
12 616 Мадлен Маринова 2006 СК Приорити спорт 1.96 2.05 2.05
13 589 Памела Петрова 2006 АК Павел Павлов Враца 2.04 1.98 2.04
14 608 Ивайла Главурова 2006 СК Приорити спорт 1.90 2.03 2.03
15 633 Надя Атанасова 2006 СК Приорити спорт 1.93 2.01 2.01
16 6 Алексана Петкова 2006 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.91 1.95 1.95
17 824 Мария Василева 2006 СК Галакси Пловдив 1.95 1.87 1.95
18 557 Александра Иванова 2006 СКЛА Академик София 1.84 1.94 1.94
19 765 Ния Гергова 2006 СК Спортико 1.92 1.93 1.93
20 791 Катрин Пашалийска 2006 СК Приорити спорт 1.89 1.90 1.90
21 650 Цветомира Войнова 2006 СК Феникс-2004 Плевен 1.87 1.84 1.87
22 805 Габриела Захариева 2006 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.85 1.83 1.85
23 531 Илина Илиева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 1.78 1.81 1.81
24 709 Йоана Николова 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин X 1.78 1.78
25 766 Виктория Дурчева 2006 СК Спортико 1.76 1.77 1.77
26 598 Емилия Костадинова 2006 АК ЦСКА 1.75 1.77 1.77
27 710 Християна Божилова 2006 СКЛА Юлис Елин Пелин 1.43 1.25 1.43
  519 Ния Цилева 2006 СКЛА Ч.Ч.Чендини     DNS
  672 Мартина Галева 2006 СК Ивет Лалова -спринт.ак.     DNS

 

 

  скок на дължина от място - момичета 2007 г старт:12.50  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб 1 2 Резултат
               
1 1 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс Харманли 2.14 2.17 2.17
2 2 Анжелика Чаушева 2007 СК Приорити спорт 2.12 2.11 2.12
3 6 Мария Вайсилова  2007 СКЛА Академик София 2.07 2.11 2.11
4 823 Екатерина Йонова 2007 СК Галакси Пловдив 2.09 2.10 2.10
5 4 Сияна Бръмбарова  2007 СКЛА Академик София 2.00 2.09 2.09
6 3 Радина Величкова 2007 СКЛА "Пранджева" 2.06 2.02 2.06
7 8 Дебора Делчева 2007 АК Пълдин Пловдив 2.02 2.05 2.05
8 582 Стела Николаева 2007 СК Олимпия Враца 2.04 1.99 2.04
9 773 Косара Тодорова 2007 КЛАСА Тереза Маринова 1.93 1.96 1.96
10 10 Йолина Михова 2007 АК Атлетик Хасково 1.84 1.89 1.89
11 627 Мия Калчева 2007 СК Приорити спорт 1.86 1.87 1.87
12 9 Анна Миланова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.84 1.85 1.85
13 739 Рада Хаджитодорова 2007 КЛАСА Лили Видева 1.84 1.57 1.84
14 556 Константина Семерджиева  2007 СКЛА Академик София 1.82 1.83 1.83
15 555 Иляйда Нурулоова  2007 СКЛА Академик София 1.83 1.81 1.83
16 624 Виктория Бонева 2007 СК Приорити спорт 1.81 1.72 1.81
17 673 Дарена Петрова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.78 1.70 1.78
18 600 Марая Иванова 2007 АК ЦСКА 1.68 1.76 1.76
19 663 Преслава Стефанова 2007 СК Феникс-2004 Плевен 1.63 1.73 1.73
20 649 Далия Валентинова 2007 СК Феникс-2004 Плевен 1.64 1.70 1.70
21 628 Мария Пашалийска 2007 СК Приорити спорт X 1.67 1.67
22 580 Александра Драганова 2007 СК Олимпия Враца 1.57 1.64 1.64
23 737 Гергана Атанасова 2007 КЛАСА Лили Видева 1.51 1.61 1.61
24 599 Никол Миланова 2007 АК ЦСКА 1.57 1.50 1.57
25 724 Рая Величкова 2007 СКЛА Спартак Плевен 1.50 1.53 1.53
26 394 Гергана Генева 2007 КЛАСА Лили Видева 1.49 1.52 1.52
27 774 Василена Качикова 2007 КЛАСА Тереза Маринова 1.45 1.52 1.52
28 675 Мария Тодорова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.52 X 1.52
29 707 Росица Ангелова 2007 СКЛА Юлис Елин Пелин 1.34 1.41 1.41
30 676 Рая Шишкова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.32 1.38 1.38
31 674 Ивелина Димитрова 2007 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.35 1.33 1.35
  520 Виктория Йонкова 2007 СКЛА Ч.Ч.Чендини     DNS
  620 Анжелина Узунова 2007 СК Приорити спорт     DNS
  674 Йоана Илиева 2007 СКЛА Атлетик София     DNS
  698 Сияна Милева 2007 СК Атлетика 2012 В.Търново     DNS
  725 Ева Недялкова 2007 СКЛА Спартак Плевен     DNS
  738 Гергана Дъчева 2007 КЛАСА Лили Видева     DNS
  752 Мария Минчева 2007 АК Маратон Ихтиман     DNS

 

 

  скок на дължина от място - момичета 2008 г старт;13.10ч  
  СТАРТОВ СПИСЪК      
  име и фамилия г. клуб 1 2 Резултат
1 1 Карина Цончева 2008 АСКЛА Сливен 2.02 2.10 2.10
2 4 Дияна Ангелова 2008 СКЛА "Пранджева" 2.00 2.02 2.02
3 2 Йоана Тръндева 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1.96 2.00 2.00
3 6 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1.96 2.00 2.00
5 5 Калина Иванова 2008 СК Приорити спорт 1.87 1.96 1.96
6 3 Ема Иванова 2008 СК Приорити спорт 1.89 1.91 1.91
7 10 Нели Благоева 2008 СК Приорити спорт 1.87 1.91 1.91
8 553 Кристи Христова  2008 СКЛА Академик София 1.80 1.91 1.91
9 726 Даная Стоянова 2008 СКЛА Спартак Плевен 1.83 1.89 1.89
10 637 Десислава Георгиева 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1.84 1.87 1.87
11 820 Анжелина Петкова 2008 СКЛА Ивайло Младенов 1.82 1.84 1.84
12 601 Ема Апостолова 2008 АК ЦСКА 1.82 1.78 1.82
13 803 Елеонора Чобанова 2008 СКЛА "Пранджева" 1.60 1.78 1.78
14 788 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин Пловдив 1.74 1.70 1.74
15 846 Аделина Вутова 2008 СКЛА Ивайло Младенов 1.70 X 1.70
16 511 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА Боби 1.68 1.57 1.68
17 681 Калина Григорова 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.53 1.66 1.66
18 662 Ноела Петкова 2008 СК Феникс-2004 Плевен 1.63 1.64 1.64
19 680 Калина Колева 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.53 1.61 1.61
20 577 Цвета Николова 2008 СК Олимпия Враца 1.59 1.53 1.59
21 836 Магдалена Ирикова 2008 СКЛА Фортуна Костинброд 1.55 1.58 1.58
22 570 Адриана Георгиева 2008 СК Костенец 1.54 1.57 1.57
23 659 Евелин Николова 2008 СК Феникс-2004 Плевен 1.57 1.30 1.57
24 638 София Вълкова 2008 СКЛА Хеброс Харманли 1.55 1.54 1.55
25 837 Вера Величкова 2008 СКЛА Фортуна Костинброд 1.54 1.48 1.54
26 705 Карина Ангелова 2008 СКЛА Юлис Елин Пелин 1.46 1.53 1.53
27 578 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия Враца 1.51 1.46 1.51
28 682 Андреия Гиндева 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.43 1.48 1.48
29 787 Михаела Балтова 2008 АК Пълдин Пловдив 1.43 1.44 1.44
30 740 Никол Николова 2008 КЛАСА Лили Видева 1.42 1.43 1.43
31 695 Весела Карадимова 2008 СК Приорити спорт 1.38 1.42 1.42
32 579 Никол Димитрова 2008 СК Олимпия Враца 1.37 1.42 1.42
32 646 Калина Цукерова 2008 СК Приорити спорт 1.42 1.37 1.42
34 697 София Борисова 2008 СК Приорити спорт 1.36 1.42 1.42
35 789 Теодора Стоенчева 2008 АК Пълдин Пловдив 1.35 1.41 1.41
36 625 Алена Дуйкова 2008 СК Приорити спорт 1.36 1.38 1.38
37 388 Яна Миладинова 2008 7-мо училище 1.31 1.37 1.37
38 679 Ивайла Пейчева 2008 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.33 1.27 1.33
39 372 Теодора Михайлова 2008 СКЛА Ч.Ч.Чендини 1.32 1.27 1.32
40 383 Лилия Варакаджиев 2008 7-мо училище 1.25 1.28 1.28
41 385 Виктория Николова 2008 7-мо училище 1.00 0.90 1.00
  383 Ева Божилова 2008 7-мо училище     DNS
2 518 Велина Цилева 2008 СКЛА Ч.Ч.Чендини     DNS
44 386 Александра Кадри 2008 7-мо училище     DNS
41 381 Траяна Лулчева 2008 7-мо училище     DNS
40 380 Александра Петкова 2008 7-мо училище     DNS
2 518 Велина Цилева 2008 СКЛА Ч.Ч.Чендини     DNS

 

 

  скок на дължина от място - момичета 2009 и по-малки старт:13.30  
          край:    
         
  име и фамилия г. клуб 1 2 Резултат
               
1 2 Християна Налбантова 2009 СКЛА Хеброс Харманли 1.94 1.95 1.95
2 1 Евгения Стоименова  2009 СКЛА Академик София 1.81 1.88 1.88
3 592 Любомира Веранска 2009 АЛСК Тракия-96 Пловдив 1.70 1.81 1.81
4 9 Албена Любомирова 2009 КЛАСА Тереза Маринова 1.72 1.75 1.75
5 10 Симона Иванова 2010 АК Пълдин Пловдив 1.74 1.73 1.74
6 6 Александра Войнова 2009 СК Феникс-2004 Плевен 1.71 1.74 1.71
7 619 Ида-Иво Иванова 2009 СК Приорити спорт 1.62 1.68 1.68
8 729 Славина Костадинова 2009 СКЛА Спартак Плевен 1.58 1.67 1.67
9 630 Виктория Ангелова 2009 СК Приорити спорт 1.64 1.20 1.64
10 730 Теодора Симеонова 2009 СКЛА Спартак Плевен 1.61 1.63 1.63
11 533 Моника Илиева 2009 СК Локомотив София 1.60 1.63 1.63
12 699 Ивет Миронова 2010 СК Атлетика 2012 В.Търново 1.57 1.62 1.62
13 640 Марая Христова 2010 СКЛА Хеброс Харманли 1.56 1.58 1.58
14 639 Мила Милкова 2010 СКЛА Хеброс Харманли 1.55 1.30 1.55
15 4 Николая Палазова 2009 СК Приорити спорт 1.53 1.52 1.53
16 576 Александра Петрова 2010 СК Олимпия Враца 1.52 1.46 1.52
17 657 Ивана Красимирова 2009 СК Феникс-2004 Плевен 1.42 1.52 1.52
18 701 Елена Благоева 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин 1.48 1.51 1.51
19 728 Симона Маринова 2009 СКЛА Спартак Плевен 1.46 1.51 1.51
20 641 Тоня Маджарова 2010 СКЛА Хеброс Харманли 1.48 1.45 1.48
21 629 Савина Тараланска 2009 СК Приорити спорт 1.28 1.47 1.47
22 848 Илияна Миронова 2009 СКЛА Ивайло Младенов 1.28 1.46 1.46
23 3 Елeнда Джоунс 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.46 X 1.46
24 550 Карин Семерджиева  2010 СКЛА Академик София 1.41 1.43 1.43
24 802 Даная Пенова 2010 СКЛА "Пранджева" 1.41 1.43 1.43
26 572 Ивона Йорданова 2012 СК Олимпия Враца 1.31 1.41 1.41
27 574 Елена Мончовска 2011 СК Олимпия Враца 1.41 1.22 1.41
28 686 Камелия Димитрова 2009 СК Ивет Лалова -спринт.ак. X 1.40 1.40
29 790 Ивайла Балтова 2010 АК Пълдин Пловдив 1.39 1.32 1.39
30 400 Дара Димитрова 2012 СКЛА КЛАС Костенец 1.39 X 1.39
31 792 Ирина Динчева 2009 СК Приорити спорт 1.36 1.37 1.37
32 768 Росица Дженева 2011 СК Спортико 1.01 1.37 1.37
33 549 Дея Стоименова 2012 СКЛА Академик София 1.36 1.36 1.36
34 8 Ада Юнер 2009 СКЛА Академик София 1.32 1.36 1.36
35 847 Анастасия Йотова 2009 СКЛА Ивайло Младенов 1.34 1.31 1.34
36 702 Владислава Евтимова 2009 СКЛА Юлис Елин Пелин 1.32 1.30 1.32
36 6 Мая Михайлова 2012 СК Приорити спорт 1.32 1.30 1.32
38 621 Теа Цекова 2009 СК Приорити спорт 1.31 1.24 1.31
39 371 Ивайла Бонева 2010 СК Костенец 1.31 0.90 1.31
40 696 Ива Карадимова 2011 СК Приорити спорт 1.20 1.28 1.28
41 840 Наталия Милушева 2010 СКЛА Фортуна Костинброд 1.27 1.25 1.27
42 602 Камелия Цветкова 2010 АК ЦСКА 1.27 1.24 1.27
43 767 Калина Атанасова 2010 СК Спортико 1.23 1.25 1.25
44 742 Дара Хаджитодорова 2011 КЛАСА Лили Видева 1.15 1.25 1.25
45 777 Мария Павлова 2011 КЛАСА Тереза Маринова 1.19 1.24 1.24
46 387 Дара Гочева 2010 7-мо училище 1.23 1.20 1.23
47 691 Александра Златанова 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак. 1.21 1.10 1.21
48 741 Яна Иванова 2010 КЛАСА Лили Видева 1.16 1.18 1.18
49 382 Яна Търнър 2009 7-мо училище 1.12 1.10 1.12
  10 Елия Дурчева 2012 СК Приорити спорт     DNS
  692 Ноа Лопез 2011 СК Ивет Лалова -спринт.ак.     DNS
  393 Катрин Игричин 2010 7-мо училище     DNS
  727 Велина Димитрова 2009 СКЛА Спартак Плевен     DNS
  743 Вероника Цисневич 2009 СКЛА Лудогорец Разград     DNS
  392 Виктория Невенова Николова 2009 7-мо училище     DNS
  391 Виктория Николова 2009 7-мо училище     DNS
  390 Вера Костова 2009 7-мо училище     DNS

 

 

  4х50 м - момичета 06-07-08-09 г   старт: 15.25
        край:  
       
  Клуб г. Резултат  
           
    1 Серия      
1   СК Приорити Спорт 1   31.38 II
2   АК Пълдин   32.56  
3   СКЛА Хеброс Харманли   32.58  
4   СК Пранджева   32.82  
           
    2 Серия      
1   Академик 1   31.34 I
2   СК Приорити Спорт 2   32.42  
3   Ивет Лалова Спринт Академи 2   35.32  
           
    3 Серия      
1   Ивет Лалова Спринт Академи 1   31.79  
2   КЛАСА Иван Ралчев   33.91  
3   Олимпия -Враца 2   41.13  
    СКЛА Феникс 2004   DNS  
           
    4 Серия      
1   СКЛА Ивайло Младенов   31.42 III
2   Академик 2   33.92  
3   Спартак Плевен   34.92  

 

 

  4х200 м - момичета 02-03-04-05 г   старт: 15.45
        край:  
       
  Клуб г. Резултат  
           
    1 Серия      
1   СК Спортико   1.54.32 I
2   СК Пранджева   1.59.11 IV
3   СК Костенец   2.07.18 VI
    Атлетик София   DNS  
           
    2 Серия      
1   АЛСК Тракия 96   1.54.68 II
2   СК Приорити спорт   1.56.96 III
3   Надежда София   2.00.52 V