Athletic League 25.02. Boys Rankings

 

 

 

 

  60м момчета 2001-02г   Старт: 13:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 70 Георги Михайлов 2002 АК Враца 7.17
2 368 Георги Христов 2002 КЛА Славия 7.30
3 133 Борислав Бочев 2002 СК Спортико 7.74
4 61 Ангел Джоров 2002 СК Костенец 7.78
5 316 Станислав Маламов 2002 Звездите Петрич 7.91
6 170 Марио Валентинов 2002 СКЛА Ивайло Младенов 7.99
7 12 Страхил Савов 2001 КЛАСА Лили Видева 8.22

 

 

  60м момчета 2003-04г   Старт: 15:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 71 Васил Димитров 2003 АК Пълдин - Пловдив 7.33
2 435 Радослав Пенев 2003 СК Супер спорт-Варна 7.50
3 439 Момчил Буковски 2004 СКЛА Локомотив София 7.81
4 370 Виктор Османов 2003 СК Юнивърсъл 7.94
5 59 Атанас Малковски 2003 СК Костенец 8.15
6 232 Светослав Малашки 2003 СКЛА Спартак - Плевен 8.30
7 60 Аделин Трифонов 2003 СК Костенец 8.62
8 72 Антоан Вълканов 2003 АК Пълдин - Пловдив 8.70
9 152 Огнян Димитров 2004 Атлетик София 8.77
10 98 Ивайло Костадинов 2004 ЛСК Фортуна - Костинброд 8.84
11 460 Мартин Христов 2004 СКЛА Септември София 9.16
12 235 Виктор Величков 2004 СКЛА Спартак - Плевен 9.71
  3 Димитър Тосков 2004 СК Рилски атлет-Самоков DNS
  62 Антоан Антонов 2004 СК Костенец DNS

 

 

  60м момчета 2005г   Старт: 14:00ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 472 Божидар Милянов 2005 СК Приорити спорт 7.41
2 4 Георги Ганджулов 2005 СК Рилски атлет-Самоков 7.62
3 238 Емил Костов 2005 СКЛА Спартак - Плевен 8.13
4 440 Иван Василев 2005 СКЛА Локомотив София 8.26
5 340 Калояан Клечаров 2005 СК Приорити спорт 8.27
6 65 Никола Тодоров 2005 АК Враца 8.48
7 404 Кристиян Гоцев 2005 СКЛА" Ивет Лалова" 8.58
8 176 Давид Бочев 2005 Олимпия - Враца 8.62
9 254 Александър Нешков 2005 Ивет Лалова Спринт Академи 9.39
10 69 Тонислав Йорданов 2005 АК Враца 9.68
11 138 Ангел Иванов 2005 Деймос Спорт 10.08
12 357 Явор Иванов 2005 СК Приорити спорт 10.19
  239 Мартин Димитров 2005 СКЛА Спартак - Плевен DNS
  66 Кубрат Мирчев 2005 АК Враца DNS
  139 Мартин Стоилков 2005 Деймос Спорт DNS

 

 

  60м момчета 2006г   Старт: 14:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 266 Атанаси Стоянов 2006 Тереза Маринова 8.31
2 363 Николай Йорданов 2006 СК Приорити спорт 8.56
3 201 Павло Василев  2006 СКЛА Академик 8.59
4 324 Борис Паунов 2006 СК Приорити спорт 8.63
5 74 Иван Иванов  2006 АК Пълдин - Пловдив 8.75
6 199 Виктор Кънев  2006 СКЛА Академик 8.82
7 332 Мартин Каролев 2006 СК Приорити спорт 9.00
8 197 Тома Иванов 2006 СКЛА Академик 9.06
9 222 Аксел Емин 2006 Феникс 2004  - Плевен 9.15
9 444 Стефан Стефанов 2006 СКЛА Локомотив София 9.15
11 198 Огнян Димитров 2006 СКЛА Академик 9.26
12 6 Кристиян Цеков 2006 КЛАСА Лили Видева 9.32
13 459 Божидар Найденов 2006 СКЛА Септември София 9.38
14 200 Алекс Петров 2006 СКЛА Академик 9.45
15 34 Калоян Павлов 2006 КЛАСА Иван Ралчев 9.84
16 457 Стоян Михайлов 2006 СКЛА Септември София 9.99
  290 Деян Куюмджиев 2006 АК КЛАС Костенец DNS

 

 

  60м момчета 2007г   Старт: 15:00ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 75 Борис Паков 2007 АК Пълдин - Пловдив 8.53
1 190 Боян Иванов  2007 СКЛА Академик 8.53
2 191 Иван Ачкаканов  2007 СКЛА Академик 8.56
3 76 Александър Ковачев 2007 АК Пълдин - Пловдив 8.86
4 219 Томас Валентинов 2007 Феникс 2004  - Плевен 9.03
5 360 Никола Захов 2007 СК Приорити спорт 9.03
6 245 Николас Тосков 2007 СК Приорити спорт 9.36
7 443 Стефан Йорданов 2007 СКЛА Локомотив София 9.40
8 348 Михаел Иванов 2007 СК Приорити спорт 9.40
9 29 Филип Пасков 2007 КЛАСА Иван Ралчев 9.42
10 175 Атанас Георгиев 2007 Олимпия - Враца 9.59
11 7 Николай Караянев 2007 КЛАСА Лили Видева 9.62
12 371 Васил Василев 2007 СК Юнивърсъл 9.87
13 192 Георги Костов 2007 СКЛА Академик 9.90
14 413 Георги Казаков 2007 СКЛА" Ивет Лалова" 9.97
15 77 Димитър Гиров 2007 АК Пълдин - Пловдив 9.99
16 289 Илия Черкезов 2007 АК КЛАС Костенец 10.12
17 124 Преслав Конакчийски 2007 СК Спортико 10.21
18 30 Матей Иванов 2007 КЛАСА Иван Ралчев 10.50
19 397 Мартин Сивенов 2007 АК"Маратон"-Ихтиман 10.71
20 442 Игор Стефанов 2007 СКЛА Локомотив София 10.82
21 263 Теодор Марков 2007 Ивет Лалова Спринт Академи 11.25
  177 Кристиян Зафиров 2007 Олимпия - Враца DNS
  78 Димитър Павлов 2007 АК Пълдин - Пловдив DNS
  100 Мирослав Тодоров 2007 ЛСК Фортуна - Костинброд DNS

 

 

  60м момчета 2008г   Старт: 13:05ч  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:             
  Име и фамилия Год. Клуб Рез. С Рез. Ф
1 162 Деян Цветанов 2008  СКЛА Ивайло Младенов 8.77 8.66
2 414 Теодор Янков 2008 СКЛА" Ивет Лалова" 8.96 8.74
3 218 Томи Хаджийски 2008 Феникс 2004  - Плевен 9.13 8.87
4 102 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд 9.18 9.05
5 211 Радослав Тодоров 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 9.22 9.18
6 326 Кирил Евтимов 2008 СК Приорити спорт 9.28 9.40
             
7 79 Мартин Елкин 2008 АК Пълдин - Пловдив 9.31  
8 125 Константин Филипов 2008 СК Спортико 9.34  
9 188 Веселин Бисерински  2008 СКЛА Академик 9.46  
10 351 Стефан Спасов 2008 СК Приорити спорт 9.47  
11 212 Ивомир Иванов 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 9.48  
12 415 Ангел Ярев 2008 СКЛА" Ивет Лалова" 9.49  
12 399 Християн Стайков 2008 АК"Маратон"-Ихтиман 9.49  
14 24 Мартин Трайков 2008 КЛАСА Иван Ралчев 9.50  
15 355 Владимир Мерджанов 2008 СК Приорити спорт 9.60  
16 103 Мартин Милушев 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд 9.64  
17 208 Емил Григоров 2008 СКЛА Академик 9.65  
18 395 Крис Раков 2008 АК"Маратон"-Ихтиман 9.69  
19 230 Стелиян Илиев 2008 Феникс 2004  - Плевен 9.72  
20 104 Деян Илиев 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд 9.75  
21 110 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис - Елин Пелин 9.78  
22 331 Пламен Божинов 2008 СК Приорити спорт 9.84  
23 160 Мартин Божидаров 2008  СКЛА Ивайло Младенов 9.94  
23 101 Никола Рангелов 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд 9.94  
25 134 Александър Стефанов 2008 Деймос Спорт 10.10  
26 161 Валентин Георгиев 2008  СКЛА Ивайло Младенов 10.22  
27 9 Алекзандър Кленовски 2008 КЛАСА Лили Видева 10.24  
28 417 Даниел Арсенов 2008 СКЛА" Ивет Лалова" 10.25  
29 25 Даниел Бахаров 2008 КЛАСА Иван Ралчев 10.31  
30 137 Никола Николов 2008 Деймос Спорт 10.54  
31 226 Мирослав Иванов 2008 Феникс 2004  - Плевен 10.55  
32 8 Кристиян Спасов 2008 КЛАСА Лили Видева 10.62  
33 416 Николай Кръстев 2008 СКЛА" Ивет Лалова" 10.65  
34 475 Борис Коцев 2008 СК Приорити спорт 10.78  
  286 Алекс Тунчев 2008 АК КЛАС Костенец DNS  
  396 Павел Айнаджийски 2008 АК"Маратон"-Ихтиман DNS  

 

 

  60м момчета 2009г   Старт: 12:45ч  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:             
м Име и фамилия Год. Клуб Рез С Рез Ф
1 369 Теодор Каменов 2009 КЛА Славия 8.93 8.73
2 250 Георги Попов 2009 СКЛА Спартак - Плевен 9.13 9.11
3 217 Йоан Орозов 2009 Феникс 2004  - Плевен 9.47 9.18
4 374 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА Боби 9.68 9.43
5 10 Борис  Хаджитодоров 2009 КЛАСА Лили Видева 9.68 9.47
6 111 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис - Елин Пелин 9.67 9.66
7 112 Никола Николов 2009 СКЛА Юлис - Елин Пелин 9.52 9.76
             
8 375 Иван Григоров 2009 КЛАСА Боби 9.88  
9 81 Теодор Гайдаров 2009 АК Пълдин - Пловдив 9.90  
10 23 Борис Стоев 2009 КЛАСА Иван Ралчев 9.90  
11 187 Ангел Костов  2009 СКЛА Академик 9.93  
12 420 Ивелин Енчев 2009 СКЛА" Ивет Лалова" 9.97  
13 258 Калоян Митев 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 10.05  
14 358 Стефан Борисов 2009 СК Приорити спорт 10.13  
15 364 Александър Алексиев 2009 СК Приорити спорт 10.14  
16 261 Никола Цветанов 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 10.16  
17 256 Денис Димитров 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 10.16  
18 80 Димитър Мендев 2009 АК Пълдин - Пловдив 10.17  
19 229 Александър Аршинков 2009 Феникс 2004  - Плевен 10.36  
20 262 Петър Иванов 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 10.37  
21 64 Валентин Шишков 2009 АК Враца 10.47  
22 468 Ян Харизи 2009 СКЛА Академик 10.53  
23 186 Калоян Бояжиев 2009 СКЛА Академик 10.62  
24 285 Валентин Стайков 2009 АК КЛАС Костенец 10.79  
25 466 Даниел Севдин 2009 СК Приорити спорт 10.97  
26 381 Антоний Цеков 2009 СК Приорити спорт 11.02  
27 307 Атанас Божанин 2009 Звездите Петрич 11.22  
  388 Даниел Писарски 2009 СК Приорити спорт DNS  
  386 Георги Пердухов 2009 СК Приорити спорт DNS  
  385 Филип Лазаров 2009 СК Приорити спорт DNS  
  284 Даниел Йорданов 2009 АК КЛАС Костенец DNS  
  251 Николай Маринов 2009 СКЛА Спартак - Плевен DNS  
  185 Ивайло Любенов 2009 СКЛА Академик DNS  
  158 Цветослав Савчев 2009  СКЛА Ивайло Младенов DNS  

 

 

  60м момчета 2010г   Старт: 12:55ч  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:             
  Име и фамилия Год. Клуб Рез С Рез Ф
1 82 Георги Асенов 2010 АК Пълдин - Пловдив 10.09 10.00
2 421 Лазар Митов 2010 СКЛА" Ивет Лалова" 10.27 10.01
3 441 Мартин Милков 2010 СКЛА Локомотив София 10.12 10.06
4 280 Венцислав Димитров 2010 АК КЛАС Костенец 10.10 10.10
5 320 Ивелин Бояджиев 2010 СК Атлетика 2012-В.Търново 10.19 10.16
6 476 Мариян Славчев 2010 СК Приорити спорт 10.30 10.76
             
7 83 Мартин Екенов 2010 АК Пълдин - Пловдив 10.47  
7 155 Теослав Божидаров 2010  СКЛА Ивайло Младенов 10.47  
9 216 Иван Тръндев 2010 СКЛА Хеброс - Харманли 10.48  
10 356 Калоян Мерджанов 2010 СК Приорити спорт 10.64  
10 282 Александър Петовски 2010 АК КЛАС Костенец 10.64  
11 131 Йоан Владимиров 2010 СК Спортико 10.78  
12 330 Калин Йонков 2010 СК Приорити спорт 10.80  
13 174 Милен Николов 2010 Олимпия - Враца 10.91  
14 327 Борислав Христов 2010 СК Приорити спорт 11.10  
15 159 Денис Панев 2010 СКЛА Ивайло Младенов 11.18  
16 422 Петър Чушев 2010 СКЛА" Ивет Лалова" 11.61  
17 423 Борис Минковски 2010 СКЛА" Ивет Лалова" 11.64  
18 154 Любомир Александров 2010  СКЛА Ивайло Младенов 11.69  
19 349 Константин Гурков 2010 СК Приорити спорт 11.87  
20 297 Васил Кятипов 2010 Звездите Петрич 11.88  
21 387 Камен Иванов 2010 СК Приорити спорт 12.44  
22 361 Християн Баков 2010 СК Приорити спорт 12.50  
23 303 Любомир Неделков 2010 Звездите Петрич 13.09  
24 390 Александър Антонов 2010 СК Приорити спорт 13.42  
25 299 Пламен Чангов 2010 Звездите Петрич 13.80  
  281 Борян Исаев 2010 АК КЛАС Костенец DNS  
  252 Любомир Тихов 2010 СКЛА Спартак - Плевен DNS  

 

 

  60м момчета 2011г   Старт: 12:00ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 224 Никола Иванов 2011 Феникс 2004  - Плевен 10.17
2 353 Любомир Чорбански 2011 СК Приорити спорт 10.75
3 108 Никола Величков 2011 ЛСК Фортуна - Костинброд 10.81
4 327 Борислав Христов 2011 СК Приорити спорт 10.94
5 63 Иван Иванчев 2011 АК Враца 11.25
6 84 Никола Ламбов 2011 АК Пълдин - Пловдив 11.69
7 354 Валентин Петров 2011 СК Приорити спорт 11.74
8 426 Беркай Аийълдъз 2011 СКЛА" Ивет Лалова" 11.79
9 253 Симеон Тончев 2011 СКЛА Спартак - Плевен 11.84
10 109 Милен Младенов 2011 ЛСК Фортуна - Костинброд 12.60
11 153 Любо Георгиев 2011 СКЛА Ивайло Младенов 12.62
12 38 Мартин Иванов 2011 СК Пранджева 12.75
13 319 Антон Чучулигов 2011 Звездите Петрич 13.42
  424 Ноа Лопез 2011 СКЛА" Ивет Лалова" DNS

 

 

  60м момчета 2012г   Старт: 12:20ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 132 Максим  Максимов 2012 СК Спортико 11.03
2 373 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА Боби 11.39
3 11 Мартин Спасов 2012 КЛАСА Лили Видева 11.40
4 85 Момчил Божков 2012 АК Пълдин - Пловдив 11.65
5 427 Мартин Бакрачев 2012 СКЛА" Ивет Лалова" 11.66
6 180 Симeон  Попов  2012 СКЛА Академик 12.09
7 178 Георги Янев  2012 СКЛА Академик 12.13
8 36 Лъчезар Бръмбаров 2012 СК Пранджева 12.81
9 346 Борис Славов 2012 СК Приорити спорт 13.10
10 179 Иван Лазоров  2012 СКЛА Академик 13.50
11 384 Виктор Иванов 2013 СК Приорити спорт 13.78
12 389 Мариан Баков 2012 СК Приорити спорт 16.98
  277 Георги Филчев 2012 АК КЛАС Костенец DNS

 

 

  60м преп. момчета 2003-04г Старт: 16:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 73 Александър Жековски 2004 АК Пълдин - Пловдив 9.63
2 429 Божидар Саръбоюков 2004 СКЛА Хеброс Харманли 10.18
3 60 Аделин Трифонов 2003 СК Костенец 14.91

 

 

  60м преп. момчета 2005-06-07г Старт: 16:00ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 176 Давид Бончев 2005 Олимпия Враца 10.47
2 365 Андреан Димитров 2005 АЛСК Слевен 10.67

 

 

  200м момчета 2001-02г   Старт: 17:00ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 70 Георги Михайлов 2002 АК Враца 24.90
2 61 Ангел Джоров 2002 СК Костенец 26.41
3 133 Борислав Бочев 2002 СК Спортико 26.65
4 12 Страхил Савов 2001 КЛАСА Лили Видева 29.04
  170 Марио Валентинов 2002 СКЛА Ивайло Младенов  
  368 Георги Христов 2002 КЛА Славия  

 

 

  200м момчета 2003-04г   Старт: 18:00ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 71 Васил Димитров 2003 АК Пълдин - Пловдив 25.28
2 4 Георги Ганджулов 2005 Рилски спортист Самоков 26.22
3 3 Димитър Тосков 2004 СК Рилски атлет-Самоков 26.74
4 152 Огнян Димитров 2004 Атлетик София 28.84
5 232 Светослав Малашки 2003 СКЛА Спартак - Плевен 29.27
6 235 Виктор Величков 2004 СКЛА Спартак - Плевен 32.42
  59 Атанас Малковски 2003 СК Костенец DNS
  60 Аделин Трифонов 2003 СК Костенец DNS

 

 

  скок дължина момчета 2003-04 г. Старт: 14:00 ч.
        Крайно класиране
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 3 Димитър Тосков 2004 СК Рилски атлет-Самоков 516 528 515 528
2 429 Божидар Саръбоюков 2004 СКЛА Хеброс Харманли х х 501 501
3 435 Радослав Пенев 2003 СК Супер спорт-Варна 495 493 х 495
4 72 Антоан Вълканов 2003 АК Пълдин - Пловдив 372 457 414 457
5 73 Александър Жековски 2004 АК Пълдин - Пловдив 399 х х 399
6 370 Виктор Османов 2003 СК Юнивърсъл 324 396 358 396
  62 Антоан Антонов 2004 СК Костенец       DNS

 

 

  скок дължина момчета 2005-06-07 г. Старт: 16:50 ч.
        Крайно класиране
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
  472 Божидар Миланов изв.кл 2005 СК Приорити спорт 473 501 489 501
1 65 Никола Тодоров 2005 АК Враца 447 465 423 465
2 365 Андреан Димитров 2005 АЛСК Сливен х 442 х 442
3 75 Борис Паков 2007 АК Пълдин - Пловдив 393 403 407 407
4 190 Боян Иванов  2007 СКЛА Академик 392 404 364 404
5 219 Томас Валентинов 2007 Феникс 2004  - Плевен 381 382 378 382
6 199 Виктор Кънев  2006 СКЛА Академик 380 346 х 380
7 340 Калоян Клечаров 2005 СК Приорити спорт 377 363 350 377
8 74 Иван Иванов  2006 АК Пълдин - Пловдив х х 372 372
9 332 Мартин Каролев 2006 СК Приорити спорт 368 357 х 368
10 7 Николай Караянев 2007 КЛАСА Лили Видева х 368 356 368
11 76 Александър Ковачев 2007 АК Пълдин - Пловдив 345 х 365 365
12 363 Николай Йорданов 2006 СК Приорити спорт 313 357 358 358
13 324 Борис Паунов 2006 СК Приорити спорт 355 335 352 355
14 6 Кристиян Цеков 2006 КЛАСА Лили Видева 330 316 354 354
15 198 Огнян Димитров 2006 СКЛА Академик 339 347 353 353
16 69 Тонислав Йорданов 2005 АК Враца 343 338 304 343
17 222 Аксел Емин 2006 Феникс 2004  - Плевен 323 х 335 335
18 371 Васил Василев 2007 Юнивърсал х 321 318 321
19 459 Божидар Найденов 2006 СКЛА Септември 319 х 271 319
20 34 Калоян Павлов 2006 КЛАСА Иван Ралчев 238 317 317 317
21 457 Стоян Михайлов 2006 СКЛА Септември 236 234 239 239
22 66 Кубрат Мирчев 2005 АК Враца       DNS
23 5 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА Лили Видева       DNS
24 266 Атанаси Стоянов 2006 Тереза Маринова       DNS
25 348 Михаел Иванов 2007 СК Приорити спорт       DNS

 

 

  скок дължина момчета 2008г Старт: 10:50ч
        Крайно класиране           
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 162 Деян Цветанов 2008  СКЛА Ивайло Младенов 355 X 368 368
2 218 Томи Хаджийски 2008 Феникс 2004  - Плевен 326 285 335 335
3 9 Алекзандър Кленовски 2008 КЛАСА Лили Видева 309 X X 309
4 1 Иван Гъдев 2008 СУ Св. П. Евтимий - Пловдив 307 X 285 307
5 230 Стелиян Илиев 2008 Феникс 2004  - Плевен 304 304 299 304
6 8 Кристиян Спасов 2008 КЛАСА Лили Видева 272 284 295 295
7 161 Валентин Георгиев 2008  СКЛА Ивайло Младенов 277 274 X 277
8 160 Мартин Божидаров 2008  СКЛА Ивайло Младенов 263 277 247 277
9 226 Мирослав Иванов 2008 Феникс 2004  - Плевен 258 258 X 258
  110 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис - Елин Пелин       DNS

 

 

  скок от място момчета 2005 г. Старт: 14:15 ч.
        Крайно класиране
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 472 Божидар Миланов 2005 СК Приорити спорт 252 257 257
2 238 Емил Костов 2005 СКЛА Спартак - Плевен 233 239 239
3 4 Георги Ганджулов 2005 СК Рилски атлет-Самоков 228 231 231
4 404 Кристиян Гоцев 2005 СКЛА" Ивет Лалова" 214 211 214
5 138 Ангел Иванов 2005 Деймос Спорт 196 186 196
6 357 Явор Иванов 2005 СК Приорити спорт 195 172 195
  139 Мартин Стоилков 2005 Деймос Спорт      
  176 Давид Бочев 2005 Олимпия - Враца      
  239 Мартин Димитров 2005 СКЛА Спартак - Плевен      

 

 

  скок от място момчета 2006г Старт: 14:45ч
        Крайно Класиране          
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 201 Павло Василев  2006 СКЛА Академик 217 213 217
2 266 Атанаси Стоянов 2006 Тереза Маринова 206 204 206
3 197 Тома Иванов 2006 СКЛА Академик 196 201 201
4 363 Николай Йорданов 2006 СК Приорити Спорт 189 186 189
5 200 Алекс Петров 2006 СКЛА Академик 181 187 187
  290 Деян Куюмджиев 2006 АК КЛАС Костенец     DNS
  444 Стефан Стефанов 2006 СКЛА Локомотив София     DNS
  457 Стоян Михайлов 2006 СКЛА Септември София     DNS

 

 

  скок от място момчета 2007 г. Старт: 15:15 ч.
        Крайно класиране
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 191 Иван Ачкаканов  2007 СКЛА Академик 219 217 219
2 29 Филип Пасков 2007 КЛАСА Иван Ралчев 200 199 200
3 245 Николас Тосков 2007 Индивидуално 196 197 197
4 175 Атанас Георгиев 2007 Олимпия - Враца 189 186 189
5 77 Димитър Гиров 2007 АК Пълдин - Пловдив 177 188 188
6 443 Стефан Йорданов 2007 СКЛА Локомотив София 187 174 187
7 413 Георги Казаков 2007 СКЛА" Ивет Лалова" 184 185 185
8 348 Михаел Иванов 2007 СК Приорити спорт 177 182 182
9 360 Никола Захов 2007 СК Приорити спорт 178 173 178
10 124 Преслав Конакчийски 2007 СК Спортико 171 172 172
11 30 Матей Иванов 2007 КЛАСА Иван Ралчев 164 165 165
12 192 Георги Костов 2007 СКЛА Академик 158 158 158
13 397 Мартин Сивенов 2007 АК"Маратон"-Ихтиман 158 154 158
14 289 Илия Черкезов 2007 АК КЛАС Костенец 153 138 153
15 398 Малин Динев 2007 АК"Маратон"-Ихтиман 144 149 149
16 442 Игор Стефанов 2007 СКЛА Локомотив София 119 121 121
17 263 Теодор Марков 2007 Ивет Лалова Спринт Академи 112 119 119
  78 Димитър Павлов 2007 АК Пълдин - Пловдив     DNS
  100 Мирослав Тодоров 2007 ЛСК Фортуна - Костинброд     DNS
  177 Кристиян Зафиров 2007 Олимпия - Враца     DNS
  371 Васил Василев 2007 СК Юнивърсъл     DNS

 

 

  скок от място момчета 2008г Старт: 10:45ч
        Крайно Класиране           
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 1 Иван Гъдев 2008 СУ Св. П. Евтимий - Пловдив 200 205 205
2 414 Теодор Янков 2008 СКЛА" Ивет Лалова" 191 203 203
3 211 Радослав Тодоров 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 182 187 187
4 110 Виктор Асенов 2008 Юлис Елин Пелин 177 181 181
5 102 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд 181 175 181
6 25 Даниел Бахаров 2008 КЛАСА Иван Ралчев 173 179 179
7 351 Стефан Спасов 2008 СК Приорити спорт 179 161 179
8 24 Мартин Трайков 2008 КЛАСА Иван Ралчев 177 176 177
9 212 Ивомир Иванов 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 175 177 177
10 355 Владимир Мерджанов 2008 СК Приорити спорт 165 176 176
11 104 Деян Илиев 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд 175 174 175
12 415 Ангел Ярев 2008 СКЛА" Ивет Лалова" 172 172 172
13 208 Емил Григоров 2008 СКЛА Академик 170 172 172
14 101 Никола Рангелов 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд 171 163 171
15 331 Пламен Божинов 2008 СК Приорити спорт 169 170 170
16 134 Александър Стефанов 2008 Деймос Спорт 166 169 169
17 326 Кирил Евтимов 2008 СК Приорити спорт 167 168 168
18 188 Веселин Бисерински  2008 СКЛА Академик 132 168 168
19 125 Константин Филипов 2008 СК Спортико 164 158 164
20 79 Мартин Елкин 2008 АК Пълдин - Пловдив 162 163 163
21 399 Християн Стайков 2008 АК"Маратон"-Ихтиман 146 161 161
22 417 Даниел Арсенов 2008 СКЛА" Ивет Лалова" 159 157 159
23 103 Мартин Милушев 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд 159 144 159
24 416 Николай Кръстев 2008 СКЛА" Ивет Лалова" 150 155 155
25 395 Крис Раков 2008 АК"Маратон"-Ихтиман 154 146 154
26 475 Борис Коцев 2008 СК Приорити спорт 143 141 143
27 137 Никола Николов 2008 Деймос Спорт 138 142 142
28 286 Алекс Тунчев 2008 АК КЛАС Костенец     DNS
29 376 Огнян Огнянов 2008 КЛАСА Боби     DNS
30 396 Павел Айнаджийски 2008 АК"Маратон"-Ихтиман     DNS

 

 

  скок от място момчета 2009 г. Старт: 11:15 ч.
        Крайно класиране
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 374 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА Боби 191 192 192
2 111 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис - Елин Пелин 191 180 191
3 187 Ангел Костов  2009 СКЛА Академик 188 188 188
4 250 Георги Попов 2009 СКЛА Спартак - Плевен 184 187 187
4 375 Иван Григоров 2009 КЛАСА Боби 187 184 187
6 217 Йоан Орозов 2009 Феникс 2004  - Плевен 184 185 185
7 64 Валентин Шишков 2009 АК Враца 172 175 175
8 186 Калоян Бояжиев 2009 СКЛА Академик 173 170 173
9 261 Никола Цветанов 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 165 173 173
10 23 Борис Стоев 2009 КЛАСА Иван Ралчев 170 172 172
11 262 Петър Иванов 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 172 161 172
12 112 Никола Николов 2009 СКЛА Юлис - Елин Пелин 160 168 168
13 369 Теодор Каменов 2009 КЛА Славия 167 153 167
14 10 Борис  Хаджитодоров 2009 КЛАСА Лили Видева 166 161 166
14 258 Калоян Митев 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 161 166 166
16 381 Антоний Цеков 2009 СК Приорити спорт 158 162 162
17 420 Ивелин Енчев 2009 СКЛА" Ивет Лалова" 157 158 158
18 468 Ян Харизи 2009 СКЛА Академик 157 144 157
19 285 Валентин Стайков 2009 АК КЛАС Костенец 140 157 157
20 364 Александър Алексиев 2009 СК Приорити спорт 154 149 154
21 229 Александър Аршинков 2009 Феникс 2004  - Плевен 144 153 153
22 81 Теодор Гайдаров 2009 АК Пълдин - Пловдив 150 148 150
23 256 Денис Димитров 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 133 148 148
24 80 Димитър Мендев 2009 АК Пълдин - Пловдив 131 144 144
25 358 Стефан Борисов 2009 СК Приорити спорт 133 143 143
26 466 Даниел Севдин 2009 СК Приорити спорт 134 122 134
27 307 Атанас Божанин 2009 Звездите Петрич 133 132 133
  158 Цветослав Савчев 2009  СКЛА Ивайло Младенов     DNS
  185 Ивайло Любенов 2009 СКЛА Академик     DNS
  251 Николай Маринов 2009 СКЛА Спартак - Плевен     DNS
  284 Даниел Йорданов 2009 АК КЛАС Костенец     DNS
  385 Филип Лазаров 2009 СК Приорити спорт     DNS
  386 Георги Пердухов 2009 СК Приорити спорт     DNS
  388 Даниел Писарски 2009 СК Приорити спорт     DNS

 

 

  скок от място момчета 2010 г. Старт: 11:45 ч.
        Крайно класиране
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 216 Иван Тръндев 2010 СКЛА Хеброс - Харманли 174 173 174
2 280 Венцислав Димитров 2010 АК КЛАС Костенец 169 156 169
3 320 Ивелин Бояджиев 2010 СК Атлетика 2012-В.Търново 161 131 161
4 82 Георги Асенов 2010 АК Пълдин - Пловдив 158 159 159
5 174 Милен Николов 2010 Олимпия - Враца 159 155 159
6 476 Мариян Славчев 2010  СК Приорити спорт 158 157 158
7 441 Мартин Милков 2010 СКЛА Локомотив София 139 156 156
8 421 Лазар Митов 2010 СКЛА" Ивет Лалова" 145 153 153
9 330 Калин Йонков 2010 СК Приорити спорт 146 150 150
10 356 Калоян Мерджанов 2010 СК Приорити спорт 149 144 149
11 159 Денис Панев 2010 СКЛА Ивайло Младенов 145 146 146
12 361 Християн Баков 2010 СК Приорити спорт 145 142 145
13 83 Мартин Екенов 2010 АК Пълдин - Пловдив 143 144 144
14 155 Теослав Божидаров 2010  СКЛА Ивайло Младенов 142 143 143
15 387 Камен Иванов 2010 СК Приорити спорт 140 110 140
15 154 Любомир Александров 2010  СКЛА Ивайло Младенов 140 110 140
17 282 Александър Петовски 2010 АК КЛАС Костенец 129 139 139
18 422 Петър Чушев 2010 СКЛА" Ивет Лалова" 137 138 138
19 131 Йоан Владимиров 2010 СК Спортико 132 135 135
20 297 Васил Кятипов 2010 Звездите Петрич 129 122 129
21 299 Пламен Чангов 2010 Звездите Петрич 125 128 128
22 303 Любомир Неделков 2010 Звездите Петрич 123 121 123
23 349 Константин Гурков 2010 СК Приорити спорт 116 111 116
24 390 Александът Антонов 2010 СК Приорити спорт 96 95 96
  252 Любомир Тихов 2010 СКЛА Спартак - Плевен     DNS
  281 Борян Исаев 2010 АК КЛАС Костенец     DNS
  423 Борис Минковски 2010 СКЛА" Ивет Лалова"     DNS

 

 

  скок от място момчета 2011г Старт: 12:10ч
        Крайно Класиране           
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 63 Иван Иванчев 2011 АК Враца 160 160 160
2 108 Никола Величков 2011 ЛСК Фортуна - Костинброд 150 154 154
3 224 Никола Иванов 2011 Феникс 2004  - Плевен 152 153 153
4 38 Мартин Иванов 2011 СК Пранджева 146 147 147
5 353 Любомир Чорбански 2011 СК Приорити спорт 143 142 143
6 253 Симеон Тончев 2011 СКЛА Спартак - Плевен 137 141 141
7 153 Любо Георгиев 2011 СКЛА Ивайло Младенов 129 138 138
8 354 Валентин Петров 2011 СК Приорити спорт 131 132 132
9 327 Борислав Христов 2011 СК Приорити спорт 121 117 121
10 109 Милен Младенов 2011 ЛСК Фортуна - Костинброд 118 120 120
11 319 Антон Чучулигов 2011 Звездите Петрич 118 107 118
12 426 Беркай Аийълдъз 2011 СКЛА" Ивет Лалова" 117 108 117
13 84 Никола Ламбов 2011 АК Пълдин - Пловдив 113 116 116
  424 Ноа Лопез 2011 СКЛА" Ивет Лалова"     DNS

 

 

  скок от място момчета 2012 г. Старт: 12:30 ч.
        Крайно класиране
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 373 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА Боби 145 141 145
2 11 Мартин Спасов 2012 КЛАСА Лили Видева 137 140 140
3 85 Момчил Божков 2012 АК Пълдин - Пловдив 140 130 140
4 180 Симeон  Попов  2012 СКЛА Академик 135 139 139
5 36 Лъчезар Бръмбаров 2012 СК Пранджева 138 136 138
6 132 Максим  Максимов 2012 СК Спортико 133 136 136
7 427 Мартин Бакрачев 2012 СКЛА" Ивет Лалова" 130 133 133
8 384 Виктор Иванов 2013 СК Приорити спорт 129 x 129
9 346 Борис Славов 2012 СК Приорити спорт 128 125 128
10 178 Георги Янев  2012 СКЛА Академик 117 115 117
11 179 Иван Лазоров  2012 СКЛА Академик 116 115 116
12 389 Мариан Баков 2012 СК Приорити спорт 74 81 81
  277 Георги Филчев 2012 АК КЛАС Костенец     DNS