Athletic League 25.02. Girls Rankings

 

 

 

  60м момичета 2001-02г   Старт: 13:45ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 56 Виктория Йорданова 2001 СК Костенец 7.87
2 408 Яна Колева 2002 СКЛА" Ивет Лалова" 8.73
3 149 Серафина Митева 2002 Атлетик София 8.84
4 452 Симона Тодорова 2002 СКЛА Локомотив София 9.25
5 315 Станислава Йовчева 2002 Звездите Петрич 9.64
6 317 Лили Харискова 2002 Звездите Петрич 9.76
7 437 Емили Джонкова 2002 СК НЕО-Люлин 9.88
  2 Вивиан Кръстева 2002 СК Рилски атлет-Самоков DNS
  54 Лони Бизова 2002 СК Пранджева DNS
           
и.к. 436 Антоанета Атанасова 2000 СК Супер спорт-Варна 8.02

 

 

  60м момичета 2003-04г   Старт: 15:50ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 433 Илияна Йорданова 2003 СК Супер спорт-Варна 7.99
2 231 Емили Найденова 2003 СКЛА Спартак - Плевен 8.06
3 144 Христина Спасова 2004 Атлетик София 8.09
4 145 Валери Крумова 2004 Атлетик София 8.11
5 147 Марая Розева 2003 Атлетик София 8.28
6 142 Илияна Цанова 2004 Атлетик София 8.37
7 339 Славена Славова 2004 СК Приорити спорт 8.40
8 362 Александра Господинова 2003 СК Приорити спорт 8.55
9 86 Анабела Павлова 2003 АК  Пълдин Пловдив 8.58
10 115 Стиляна Евтимова 2004 СК Спортико 8.60
11 116 Михаела Христова 2004 СК Спортико 8.63
12 359 Наталия Койчева 2004 СК Приорити спорт 8.80
13 272 Александра Вътева  2004 Тереза Маринова 8.87
14 143 Надежда Тодорова 2004 Атлетик София 8.89
15 146 Микаела Годинова 2004 Атлетик София 8.95
16 97 Рая Граховска 2004 ЛСК Фортуна - Костинброд 8.98
17 257 Ирина Ахамад 2004 Ивет Лалова Спринт Академи 9.06
18 271 Петра Кралева  2004 Тереза Маринова 9.07
19 68 Ванеса Илиева 2004 АК Враца 9.16
20 58 Габриела Иванова 2003 СК Костенец 9.31
21 114 Силвия Стойкова 2003 СК Спортико 9.48
22 314 Александра Ласкова 2003 Звездите Петрич 9.53
  51 Ивана Петрова 2004 СК Пранджева DNS
  52 Теодора Тонова 2004 СК Пранджева DNS
  234 Цветина Чакалова 2004 СКЛА Спартак - Плевен DNS
  53 Мартина Проданова 2004 СК Пранджева DNS
  233 Рая Зафирова 2003 СКЛА Спартак - Плевен DNS

 

 

  60м момичета 2005г   Старт: 14:15ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 119 Никол Георгиева 2005 СК Спортико 8.03
2 237 Яна Иванова 2005 СКЛА Спартак - Плевен 8.28
3 120 Яна Ивкова 2005 СК Спортико 8.50
4 99 Влентина Костадинова 2005 ЛСК Фортуна - Костинброд 8.58
5 428 Марияна Недялкова 2005 СКЛА" Ивет Лалова" 8.62
5 221 Карина Господинова 2005 Феникс 2004  - Плевен 8.62
7 461 Дарина Господинова 2005 СКЛА Септември София 8.78
8 406 Лора Иванова 2005 СКЛА" Ивет Лалова" 8.81
9 168 Христина Иванова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 8.86
10 313 Ванеса Йочева 2005 Звездите Петрич 8.93
11 338 Ирина Кръстева 2005 СК Приорити спорт 8.95
12 449 Никол Иванова 2005 СКЛА Локомотив София 9.08
13 401 Виктория Кирова 2005 АК"Маратон"-Ихтиман 9.16
13 407 Стела Алексова 2005 СКЛА" Ивет Лалова" 9.16
15 400 Цветелина Закева 2005 АК"Маратон"-Ихтиман 9.19
16 450 Рая Славова 2005 СКЛА Локомотив София 9.20
17 448 Александра Иванова 2005 СКЛА Локомотив София 9.55
18 447 Адриана Тасева 2005 СКЛА Локомотив София 9.57
19 118 Антония Маринова 2005 СК Спортико 9.63
20 207 Ивана- Мария Колева  2005 СКЛА Академик 9.68
21 344 Никол Узунова 2005 СК Приорити спорт 9.70
22 206 Симона Стерльова  2005 СКЛА Академик 9.72
23 473 Любка Орсева 2005 Цвети Кирилова 9.81
24 402 Биляна Николова 2005 АК"Маратон"-Ихтиман 9.92
25 167  Стефания Тодорова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 10.06
26 141 Мила Кузманова 2005 Деймос Спорт 10.21
27 205 Магдалена Кавочева  2005 СКЛА Академик 10.45
28 204 Никол Попова 2005 СКЛА Академик 10.50
28 393 София Жаблянова 2005 КЛАСА Таня Микова 10.50
30 169 Янислава Петрова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 10.89
  49 Пламена Чакърова 2005 СК Пранджева DNS
  462 Яна Гороловска 2005 СКЛА Септември София DNS
  47 Маргарита Костадинова 2005 СК Пранджева DNS
  48 Мария Маджарова 2005 СК Пранджева DNS
  236 Симона Маринова 2005 СКЛА Спартак - Плевен DNS
  50 Ива Кушинова 2005 СК Пранджева DNS
  46 Благородна Вардева 2005 СК Пранджева DNS
  463 Ралица Естатнова 2005 СКЛА Септември София DNS
  203 Теодора Маринова  2005 СКЛА Академик DNS
  464 Марина Михайлова 2005 СКЛА Септември София DNS
  405 Катрин Сърбова 2005 СКЛА" Ивет Лалова" DNS

 

 

  60м момичета 2006г   Старт: 14:45ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 311 Никол Ангелова 2006 Звездите Петрич 8.28
2 431 Даная Захариева 2006 СК Супер спорт-Варна 8.40
3 166 Вероника Начева 2006  СКЛА Ивайло Младенов 8.50
4 432 Христина Койнова 2006 СК Супер спорт-Варна 8.51
5 165 Евелина Иванова 2006  СКЛА Ивайло Младенов 8.58
6 31 Марта Бахарова 2006 КЛАСА Иван Ралчев 8.63
7 88 Лора Георгиева  2006 АК Пълдин - Пловдив 8.72
8 323 Мадлен Маринова 2006 СК Приорити спорт 8.73
8 471 Надя Атанасова 2006 СК Приорити спорт 8.73
10 121 Ния Гергова 2006 СК Спортико 8.74
11 367 Елена Аргирова 2006 АЛСК Слевен 8.81
12 33 Елена Топчева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 8.83
13 291 Деница Захариева 2006 АК КЛАС Костенец 8.92
14 409 Алексана Петкова 2006 СКЛА" Ивет Лалова" 8.95
15 202 Алетксандра Иванова 2006 СКЛА Академик 8.97
16 333 Ивайла Главурова 2006 СК Приорити спорт 9.05
17 310 Марина Брънкин 2006 Звездите Петрич 9.15
18 446 Марина Младенова 2006 СКЛА Локомотив София 9.18
19 123 Ивелина Русимова 2006 СК Спортико 9.20
20 122 Никита Христова 2006 СК Спортико 9.50
21 264 Янислава Маринова 2006 Ивет Лалова Спринт Академи 9.55
22 403 Белослава Димитрова 2006 АК"Маратон"-Ихтиман 9.73
23 274 Мира Алексиева  2006 Тереза Маринова 9.81
24 458 Андреа Панова 2006 СКЛА Септември София 10.38
25 312 Елена Попова 2006 Звездите Петрич 10.57
26 456 Анна Борисова 2006 СКЛА Септември София 10.94
  45 Елеонора Божикова 2006 СК Пранджева DNS
  394 Лилиян Христова 2006 КЛАСА Таня Микова DNS
  44 Петя Бозукова 2006 СК Пранджева DNS

 

 

  60м момичета 2007г   Старт: 15:15ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 209 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс - Харманли 8.30
2 35 Сияна Бръмбарова 2007 СК Пранджева 8.80
3 410 Анна Миланова 2007 СКЛА" Ивет Лалова" 8.81
4 411 Дарена Петрова 2007 СКЛА" Ивет Лалова" 8.98
5 270 Косара Тодорова 2007 Тереза Маринова 9.00
6 228 Преслава Стефанова 2007 Феникс 2004  - Плевен 9.26
7 392 Мартина Иванова 2007 КЛАСА Таня Микова 9.27
8 14 Рада Хаджитодорова 2007 КЛАСА Лили Видева 9.28
9 193 Иляйда Нурулоова  2007 СКЛА Академик 9.38
10 89 Нели Пенчева 2007 АК Пълдин - Пловдив 9.41
11 196 Гергана Манчева  2007 СКЛА Академик 9.42
12 345 Кристина Кабакчиева 2007 СК Приорити спорт 9.56
13 194 Константина Семерджиева  2007 СКЛА Академик 9.59
14 243 Полина Караджова 2007 СКЛА Спартак - Плевен 9.67
15 244 Йоана Маринова 2007 СКЛА Спартак - Плевен 9.69
16 242 Валерия Заркова 2007 СКЛА Спартак - Плевен 9.74
17 287 Моника Пенелова 2007 АК КЛАС Костенец 9.77
18 18 Гергана Атанасова 2007 КЛАСА Лили Видева 9.80
19 220 Далия Валентинова 2007 Феникс 2004  - Плевен 9.87
20 329 Виктория Йонкова 2007 СК Приорити спорт 9.99
21 15 Гергана Дъчева 2007 КЛАСА Лили Видева 10.16
22 469 Виктория Бонева 2007 СК Приорити спорт 10.16
23 17 Пламена Захариева 2007 КЛАСА Лили Видева 10.47
24 135 Вяра Господинова 2007 Деймос Спорт 10.50
25 465 Бояна Иванова 2007 Тереза Маринова 10.55
26 140 Елена Назарково  2007 Деймос Спорт 10.58
27 309 Даная Тачева 2007 Звездите Петрич 10.72
28 412 Ивелина Димитрова 2007 СКЛА" Ивет Лалова" 10.82
29 210 Цветка Дякова 2007 СКЛА Хеброс - Харманли 11.02
30 240 Рая Величкова 2007 СКЛА Спартак - Плевен 11.40
31 352 Антония Асенова 2007 СК Приорити спорт 11.53
32 288 Калина Драгиева 2007 АК КЛАС Костенец 11.99
  241 Ева Недялкова 2007 СКЛА Спартак - Плевен DNS
  43 Радина Величкова 2007 СК Пранджева DNS
  42 Виктория Жекова 2007 СК Пранджева DNS
  245 Десислава Иванова 2007 СКЛА Спартак - Плевен DNS
  195 Мария Вайсилова  2007 СКЛА Академик DNS
  322 Лия Джабирова 2007 СК Приорити спорт DNS
  164  Моника Младенова 2007  СКЛА Ивайло Младенов DNS

 

 

  60м момичета 2008г   Старт: 13:10ч  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:             
  Име и фамилия Год. Клуб Рез С Рез Ф
1 341 Калина Георгиева 2008 СК Приорити спорт 9.16 8.90
2 391 Йоана Тръндева 2008 СК Хебър Пазарджик 8.97 9.03
3 366 Карина Цончева 2008 АЛСК Слевен 9.11 9.08
4 28 Виктория Василева 2008 КЛАСА Иван Ралчев 9.23 9.36
5 342 Ема Иванова 2008 СК Приорити спорт 9.25 9.45
6 26 Никол Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 9.37 9.49
             
7 268 Диана Карапенчева 2008 Тереза Маринова 9.41  
8 227 Ноела Петкова 2008 Феникс 2004  - Плевен 9.42  
9 328 Нели Благоева 2008 СК Приорити спорт 9.53  
10 213 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 9.68  
11 267 Лаура Гравион  2008 Тереза Маринова 9.69  
12 163  Анжелина Петкова 2008  СКЛА Ивайло Младенов 9.75  
12 246 Даная Стоянова 2008 СКЛА Спартак - Плевен 9.75  
14 91 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин - Пловдив 9.76  
15 93 Снежана Карайодова 2008 АК Пълдин - Пловдив 9.82  
16 455 София Рачева 2008 СКЛА Септември София 9.84  
17 325 Моника Панталеева 2008 СК Приорити спорт 9.85  
18 90 Михаела Балтова 2008 АК Пълдин - Пловдив 9.94  
19 19 Никол Николова 2008 КЛАСА Лили Видева 10.00  
20 92 Теодора Стоенчева 2008 АК Пълдин - Пловдив 10.10  
21 27 Александта Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 10.12  
22 94 Елица Карайодова 2008 АК Пълдин - Пловдив 10.16  
23 453 София Божилова 2008 СКЛА Септември София 10.21  
24 225 Евелин Николова 2008 Феникс 2004  - Плевен 10.25  
25 189 Рада Алексиева 2008 СКЛА Академик 10.35  
26 269 Вяра Деспотова  2008 Тереза Маринова 10.55  
27 308 Елена Шикова 2008 Звездите Петрич 10.62  
28 105 Вяра Величкова 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд 10.88  
29 383 София Борисова 2008 СК Приорити спорт 11.15  
30 350 Христина Нанкова 2008 СК Приорити спорт 12.35  
31 259 Магдалена Спирова 2008 Ивет Лалова Спринт Академи 15.10  
  40 Елеонора Чобанова 2008 СК Пранджева DNS  
  454 Моника Карайотова 2008 СКЛА Септември София DNS  
  41 Дияна Ангелова 2008 СК Пранджева DNS  
  412 Ивелина Димитрова 2008 СКЛА" Ивет Лалова" DNS  

 

 

  60м момичета 2009г   Старт: 12:50ч  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:             
  Име и фамилия Год. Клуб Рез С Рез Ф
1 249 Теодора Симеонова 2009 СКЛА Спартак - Плевен 9.21 9.20
2 184 Евгения Стоименова  2009 СКЛА Академик 9.39 9.28
3 430 Любомира Веранска 2009 СК Тракия-96 Пловдив 9.36 9.30
4 265 Албена Любомирова 2009 Тереза Маринова 9.53 9.58
5 418 Еланда Джоунс 2009 СКЛА" Ивет Лалова" 9.63 9.88
6 334 Виктория Ангелова 2009 СК Приорити спорт 9.67 DNS
             
7 248 Славина  Костадинова 2009 СКЛА Спартак - Плевен 9.76  
8 247 Симона Маринова 2009 СКЛА Спартак - Плевен 9.89  
9 445 Моника Илиева 2009 СКЛА Локомотив София 10.11  
10 183 Аде Юмер  2009 СКЛА Академик 10.13  
11 347 Савина Тараланска 2009 СК Приорити спорт 10.21  
12 343 Николая Палазова 2009 СК Приорити спорт 10.40  
13 419 Камелия Димитрова 2009 СКЛА" Ивет Лалова" 10.42  
14 260 Магдалена Христова 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 10.62  
15 378 Ида-Иво Иванова 2009 СК Приорити спорт 10.65  
16 380 Теа Цекова 2009 СК Приорити спорт 10.69  
17 379 Амина Иванова 2009 СК Приорити спорт 11.00  
18 474 Ивон Ганчева 2009 СКЛА Локомотив София 11.25  
19 156 Анастасия Йотова 2009  СКЛА Ивайло Младенов 11.34  
19 223 Ивана Красимирова 2009 Феникс 2004  - Плевен 11.34  
21 255 Велина Цекова 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 11.36  
22 157 Илияна Миронова 2009 СКЛА Ивайло Младенов 11.72  
23 372 Леа Цветкова 2009 КЛАСА Боби 12.12  
  126 Магдалена Захариева 2009 СК Спортико DNS  

 

 

  60м момичета 2010г   Старт: 13:00ч  
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:             
  Име и фамилия Год. Клуб Рез С Рез Ф
1 215 Марая Христова 2010 СКЛА Хеброс - Харманли 10.09 9.70
2 95 Симона Иванова 2010 АК Пълдин - Пловдив 10.25 10.03
3 321 Ивет Миронова 2010 СК Атлетика 2012-В.Търново 10.51 10.16
4 182 Карин Семерджиева  2010 СКЛА Академик 10.49 10.26
5 37 Даная Пенова 2010 СК Пранджева 10.58 10.56
6 214 Мила Милкова 2010 СКЛА Хеброс - Харманли 10.58 10.66
             
7 283 Иванина Заюва 2010 АК КЛАС Костенец 10.70  
8 96 Ивайла Балтова 2010 АК Пълдин - Пловдив 11.09  
9 21 Яна Иванова 2010 КЛАСА Лили Видева 11.10  
9 173 Александра Петрова 2010 Олимпия - Враца 11.10  
11 438 Ивайла Бонева 2010 град Костенец 11.16  
12 382 Ирина Ангелова 2010 СК Приорити спорт 11.17  
13 106 Наталия Милушева 2010 ЛСК Фортуна - Костинброд 11.22  
14 302 Петя Хаджииванова 2010 Звездите Петрич 11.88  
15 22 Яна Топчева 2010 КЛАСА Иван Ралчев 12.50  
16 298 Виктория Диманска 2010 Звездите Петрич 12.52  
17 305 Христина Радева 2010 Звездите Петрич 12.66  
18 306 Гергана Георгиева 2010 Звездите Петрич 12.76  
19 127 Калина Атанасова 2010 СК Спортико 12.84  
20 301 Велизара Стоилова 2010 Звездите Петрич 14.04  
21 304 Кристина Йосифовска 2010 Звездите Петрич 14.47  
  39 Николета Мицева 2010 СК Пранджева DNS  
  300 Наталия Савова 2010 Звездите Петрич DNS  
  318 Иванеса Станоева 2010 Звездите Петрич DNS  
  467 Александра Асенова 2010 СК Приорити спорт DNS  

 

 

  60м момичета 2011г   Старт: 12:10ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 377 Явора Кръстева 2011 АК Цвети Кирилова 10.93
2 128 Росица Дженева 2011 СК Спортико 11.55
3 424 Ноа Лопез 2011 Ивет Лалова 11.72
4 278 Дея Григорова 2011 АК КЛАС Костенец 11.91
5 425 Йоана Петкова 2011 СК Спортико 12.02
6 252 Александра Асенова 2011 СК Приорити спорт 12.06
7 172 Елена Мончовска 2011 Олимпия - Враца 12.40
8 136 Кристина Илиева 2011 Деймос Спорт 12.49
9 273 Мария Павлова  2011 Тереза Маринова 12.67
10 107 Милица Димитрова 2011 ЛСК Фортуна - Костинброд 12.78
11 130 Боряна Авуска 2011 СК Спортико 12.80
12 295 София Ружева 2011 Звездите Петрич 13.29
13 294 Андреа Харизанова 2011 Звездите Петрич 13.66
14 129 Алис Киара Тонева 2011 СК Спортико 16.72
  279 София Тунчева 2011 АК КЛАС Костенец DNS
  296 Сияна Йовчева 2011 Звездите Петрич DNS

 

 

  60м момичета 2012г   Старт: 12:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 171 Ивона Йорданова 2012 Олимпия - Враца 11.37
2 275 Дара Димитрова 2012 АК КЛАС Костенец 11.41
3 181 Дея Стоименова 2012 СКЛА Академик 11.72
4 20 Дара Хаджитодорова 2012 КЛАСА Лили Видева 12.09
5 113 Дара Йорданова 2013 СКЛА Юлис - Елин Пелин 12.24
6 276 Габриела Василева 2012 АК КЛАС Костенец 12.95
7 292 Мария Турсунова 2012 Звездите Петрич 14.90
8 293 Дария Николова 2012 Звездите Петрич 15.19

 

 

  60м преп. момичета 2003-04г Старт: 16:45ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 434 Александра Янева 2004 СК Супер спорт-Варна 9.16
2 55 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец 9.19
3 150 Емилия Рангелова 2003 Атлетик София 9.42
4 336 Анета Венкова 2004 СК Приорити спорт 9.49
5 337 Дарина Годинова 2004 СК Приорити спорт 9.53
6 117 Изабел Крамарска  2004 СК Спортико 9.63
7 335 Стелияна Петкова 2004 СК Приорити спорт 10.01
  51 Ивана Петрова 2004 СК Пранджева DNS

 

 

  60м преп. момичета 2005-06-07г Старт: 16:15ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 432 Христина Койнова 2006 СК Супер спорт-Варна 10.09
2 31 Марта Бахарова 2006 КЛАСА Иван Ралчев 10.22
3 32 Яна Стоева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 10.23
4 406 Лора Иванова 2005 СКЛА" Ивет Лалова" 10.34
5 87 Емма Тодева 2005 АК Пълдин - Пловдив 10.57
6 151 Елена Петкова 2005 Атлетик София 10.58
7 13 Йоана Иванова 2005 КЛАСА Лили Видева 11.09
  50 Ива Кушинова 2005 СК Пранджева DNS
  49 Пламена Чакърова 2005 СК Пранджева DNS
  411 Дарена Петрова 2007 СКЛА" Ивет Лалова" DNS

 

 

  200м момичета 2001-02г   Старт: 17:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 56 Виктория Йорданова 2001 СК Костенец 26.63
2 2 Вивиан Кръстева 2002 СК Рилски атлет-Самоков 27.45
3 149 Серафина Митева 2002 Атлетик София 30.00
  437 Емили Джонкова 2002 СК НЕО-Люлин DNS
           
и.к. 436 Антоанета Атанасова 2000 СК Супер спорт-Варна 27.97

 

 

  200м момичета 2003-04г   Старт: 18:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 433 Илияна Йорданова 2003 СК Супер спорт-Варна 26.98
2 144 Христина Спасова 2004 Атлетик София 27.28
3 231 Емили Найденова 2003 СКЛА Спартак - Плевен 27.36
4 145 Валери Крумова 2004 Атлетик София 28.14
5 335 Стелияна Петкова 2004 СК Приорити спорт 28.81
6 336 Анета Венкова 2004 СК Приорити спорт 28.97
7 115 Стиляна Евтимова 2004 СК Спортико 29.91
8 116 Михаела Христова 2004 СК Спортико 30.28
9 142 Илияна Цанова 2004 Атлетик София 30.59
10 146 Микаела Годинова 2004 Атлетик София 31.12
11 257 Ирина Ахамад 2004 Ивет Лалова Спринт Академи 31.18
12 143 Надежда Тодорова 2004 Атлетик София 31.28
13 57 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец 32.47
14 114 Силвия Стойкова 2003 СК Спортико 33.48
15 451 Яна Кочева 2004 СКЛА Локомотив София 34.34
  233 Рая Зафирова 2003 СКЛА Спартак - Плевен DNS
  234 Цветина Чакалова 2004 СКЛА Спартак - Плевен DNS
  148 Йоана Николова 2004 Атлетик София DNS
  58 Габриела Иванова 2003 СК Костенец DNS

 

 

  скок дължина момичета 2003-04 г. Старт: 14:50 ч.
          Крайно класиране
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 434 Александра Янева 2004 СК Супер спорт-Варна 492 503 499 503
2 55 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец 499 483 489 499
3 117 Изабел Крамарска  2004 СК Спортико 486 489 472 489
4 150 Емилия Рангелова 2003 Атлетик София 467 481 483 483
5 86 Анабела Павлова 2003 АК Пълдин - Пловдив 480 х 438 480
6 337 Дарина Годинова 2004 СК Приорити спорт 456 470 х 470
7 339 Славена Славова 2004 СК Приорити спорт 451 х 438 451
8 362 Александра Господинова 2003 СК Приорити спорт 431 415 х 431
9 271 Петра Кралева  2004 Тереза Маринова 368 387 277 387
10 57 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец 373 366 362 373
11 68 Ванеса Илиева 2004 АК Враца 365 317 353 365
12 359 Наталия Койчева 2004 СК Приорити спорт х х х 0
13 52 Теодора Тонова 2004 СК Пранджева       DNS

 

 

  скок дължина момичета 2005-06-07г Старт: 17:30ч
        Крайно Класиране           
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 46 Даная Захариева 2006 СК Супер спорт-Варна 465 468 X 468
2 47 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс - Харманли 355 421 464 464
3 48 Никол Георгиева 2005 СК Спортико 457 X X 457
4 87 Емма Тодева 2005 АК Пълдин - Пловдив X X 442 442
5 118 Елена Петкова 2005 Атлетик София 428 436 437 437
6 119 Елена Аргирова 2006 АЛСК Слевен 419 411 435 435
7 151 Сияна Бръмбарова 2007 СК Пранджева 424 X X 424
8 167 Яна Стоева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 419 403 X 419
9 168 Мадлен Маринова 2006 СК Приорити спорт 406 412 362 412
10 169 Стела Алексова 2005 СКЛА" Ивет Лалова" 388 387 400 400
11 207 Евелина Иванова 2006  СКЛА Ивайло Младенов 392 370 363 392
12 338 Христина Иванова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 348 382 387 387
13 344 Елена Топчева 2006 КЛАСА Иван Ралчев X 382 X 382
14 407 Вероника Начева 2006  СКЛА Ивайло Младенов 376 353 365 376
15 32 Ивайла Главурова 2006 СК Приорити спорт 349 375 369 375
16 33 Ирина Кръстева 2005 СК Приорити спорт 369 353 320 369
17 44 Антония Маринова 2005 СК Спортико 332 332 368 368
18 45 Ивелина Русимова 2006 СК Спортико 366 326 X 366
19 13 Йоана Иванова 2005 КЛАСА Лили Видева 355 361 x 361
20 88 Константина Семерджиева  2007 СКЛА Академик 327 332 358 358
21 121 Ния Гергова 2006 СК Спортико 338 353 348 353
22 122 Алетксандра Иванова 2006 СКЛА Академик 341 348 343 348
23 123 Иляйда Нурулоова  2007 СКЛА Академик 339 347 335 347
24 165 Ивана- Мария Колева  2005 СКЛА Академик X X 346 346
25 166 Рада Хаджитодорова 2007 КЛАСА Лили Видева 316 311 331 331
26 202  Стефания Тодорова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 309 295 325 325
27 323 Гергана Атанасова 2007 КЛАСА Лили Видева X 293 311 311
28 333 Гергана Дъчева 2007 КЛАСА Лили Видева 288 285 300 300
29 367 Янислава Петрова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 298 296 288 298
30 431 Далия Валентинова 2007 Феникс 2004  - Плевен 259 X X 259
31 14 Никита Христова 2006 СК Спортико 239 230 256 256
32 15 Мила Кузманова 2005 Деймос Спорт X X X  
33 18 Благородна Вардева 2005 СК Пранджева        
34 35 Маргарита Костадинова 2005 СК Пранджева        
35 42 Мария Маджарова 2005 СК Пранджева        
36 43 Никол Узунова 2005 СК Приорити спорт        
37 164 Петя Боззукова 2006 СК Пранджева        
38 193 Елеонора Божикова 2006 СК Пранджева        
39 194 Лора Георгиева  2006 АК Пълдин - Пловдив X X X  
40 209 Виктория Жекова 2007 СК Пранджева        
41 220 Радина Величкова 2007 СК Пранджева        
42 329 Моника Младенова 2007  СКЛА Ивайло Младенов        
  141 Виктория Йонкова 2007 СК Приорити спорт        

 

 

  скок дължина момичета 2008г Старт: 11:50ч
        Крайно Класиране           
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 391 Йоана Тръндева 2008 СК Хебър Пазарджик 345 361 382 382
2 366 Карина Цончева 2008 АЛСК Слевен 329 374 358 374
3 163  Анжелина Петкова 2008  СКЛА Ивайло Младенов 344 310 372 372
4 328 Нели Благоева 2008 СК Приорити спорт 332 333 345 345
5 342 Ема Иванова 2008 СК Приорити спорт X 325 322 325
6 341 Калина Георгиева 2008 СК Приорити спорт 319 309 325 325
7 19 Никол Николова 2008 КЛАСА Лили Видева 297 296 X 297
8 453 София Божилова 2008 Септември 294 268 279 294
9 225 Евелин Николова 2008 Феникс 2004  - Плевен X 255 288 288
  40 Елеонора Чобанова 2008 СК Пранджева       DNS
  41 Дияна Ангелова 2008 СК Пранджева       DNS

 

 

  скок от място момичета 2005г Старт: 14:30ч
        Крайно Класиране           
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 221 Карина Господинова 2005 Феникс 2004  - Плевен 229 230 230
2 428 Марияна Недялкова 2005 СКЛА" Ивет Лалова" 212 219 219
3 313 Ванеса Йочева 2005 Звездите Петрич 209 200 209
4 461 Дарина Господинова 2005 СКЛА Септември София 205 206 206
5 237 Яна Иванова 2005 СКЛА Спартак - Плевен 202 154 202
6 393 София Жаблянова 2005 КЛАСА Таня Микова 201 195 201
7 400 Цветелина Закева 2005 АК"Маратон"-Ихтиман 200 193 200
8 401 Виктория Кирова 2005 АК"Маратон"-Ихтиман 186 195 195
9 402 Биляна Николова 2005 АК"Маратон"-Ихтиман 184 187 187
10 206 Симона Стерльова  2005 СКЛА Академик 184 181 184
11 204 Никол Попова 2005 СКЛА Академик 174 176 176
12 473 Любка Орцева 2005 Цвети Кирилова 172 169 172
13 205 Магдалена Кавочева  2005 СКЛА Академик 160 138 160
  120 Яна Ивкова 2005 СК Спортико     DNS
  203 Теодора Маринова  2005 СКЛА Академик     DNS
  236 Симона Маринова 2005 СКЛА Спартак - Плевен     DNS
  462 Яна Гороловска 2005 СКЛА Септември София     DNS
  463 Ралица Естатнова 2005 СКЛА Септември София     DNS
  464 Марина Михайлова 2005 СКЛА Септември София     DNS

 

 

  скок от място момичета 2006 г. Старт: 15:00 ч.
        Крайно класиране
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 311 Никол Ангелова 2006 Звездите Петрич 224 226 226
2 291 Деница Захариева 2006 АК КЛАС Костенец 202 205 205
3 409 Алексана Петкова 2006 СКЛА" Ивет Лалова" 196 198 198
4 471 Надя Атанасова 2006 СК Приорити спорт 192 150 192
5 264 Янислава Маринова 2006 Ивет Лалова Спринт Академи 186 162 186
6 310 Марина Брънкин 2006 Звездите Петрич 184 183 184
7 403 Белослава Димитрова 2006 АК"Маратон"-Ихтиман 179 174 179
8 458 Андреа Панова 2006 СКЛА Септември София 176 150 176
9 312 Елена Попова 2006 Звездите Петрич 160 140 160
10 456 Анна Борисова 2006 СКЛА Септември София 156 155 156
  394 Лилиян Христова 2006 КЛАСА Таня Микова     DNS
  446 Марина Младенова 2006 СКЛА Локомотив София     DNS

 

 

  скок от място момичета 2007 г. Старт: 15:30 ч.
        Крайно класиране
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 410 Анна Миланова 2007 СКЛА" Ивет Лалова" 197 197 197
2 270 Косара Тодорова 2007 Тереза Маринова 192 191 192
3 89 Нели Пенчева 2007 АК Пълдин - Пловдив 187 189 189
4 287 Моника Пенелова 2007 АК КЛАС Костенец 180 188 188
5 411 Дарина Петрова 2007 СКЛА “Ивет Лалова” 183 187 187
6 345 Кристина Кабакчиева 2007 СК Приорити спорт 181 187 187
7 135 Вяра Господинова 2007 Деймос Спорт 180 181 181
8 329 Виктория Йонкова 2007 СК Приорити спорт 181 176 181
9 242 Валерия Заркова 2007 СКЛА Спартак - Плевен 180 179 180
10 244 Йоана Маринова 2007 СКЛА Спартак - Плевен 176 179 179
11 243 Полина Караджова 2007 СКЛА Спартак - Плевен 171 174 174
12 228 Преслава Стефанова 2007 Феникс 2004  - Плевен 174 135 174
13 392 Мартина Иванова 2007 КЛАСА Таня Микова 167 171 171
14 469 Виктория Бонева 2007 СК Приорити спорт 169 168 169
15 465 Бояна Иванова 2007 Тереза Маринова 168 163 168
16 17 Пламена Захариева 2007 КЛАСА Лили Видева 149 159 159
17 140 Елена Назарково  2007 Деймос Спорт 149 155 155
18 412 Ивелина Димитрова 2007 СКЛА “Ивет Лалова” 153 152 153
19 309 Даная Тачева 2007 Звездите Петрич 137 152 152
20 240 Рая Величкова 2007 СКЛА Спартак - Плевен 110 146 146
21 288 Калина Драгиева 2007 АК КЛАС Костенец 142 134 142
22 210 Цветка Дякова 2007 СКЛА Хеброс - Харманли 140 141 141
23 352 Антония Асенова 2007 СК Приорити спорт 132 137 137
  195 Мария Вайсилова  2007 СКЛА Академик     DNS
  196 Гергана Манчева  2007 СКЛА Академик     DNS
  241 Ева Недялкова 2007 СКЛА Спартак - Плевен     DNS
  245 Десислава Иванова 2007 СКЛА Спартак - Плевен     DNS
  322 Лия Джабирова 2007 СК Приорити спорт     DNS

 

 

  скок от място момичета 2008 г. Старт: 11:00 ч.
        Крайно класиране
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 93 Снежана Карайодова 2008 АК Пълдин - Пловдив 188 193 193
2 94 Елица Карайодова 2008 АК Пълдин - Пловдив 191 190 191
3 213 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 188 190 190
4 267 Лаура Гравион  2008 Тереза Маринова 176 189 189
5 28 Виктория Василева 2008 КЛАСА Иван Ралчев 187 188 188
6 246 Даная Стоянова 2008 СКЛА Спартак - Плевен 186 188 188
7 26 Никол Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 179 186 186
8 91 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин - Пловдив 186 178 186
9 455 София Рачева 2008 СКЛА Септември София 180 185 185
10 453 София Божилова 2008 СКЛА Септември София 178 182 182
11 268 Диана Карапенчева 2008 Тереза Маринова 170 175 175
12 325 Моника Панталеева 2008 СК Приорити спорт 167 175 175
13 189 Рада Алексиева 2008 СКЛА Академик 169 174 174
14 227 Ноела Петкова 2008 Феникс 2004  - Плевен 170 169 170
15 269 Вяра Деспотова  2008 Тереза Маринова 165 165 165
16 27 Александта Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 159 160 160
17 92 Теодора Стоенчева 2008 АК Пълдин - Пловдив 160 158 160
17 308 Елена Шикова 2008 Звездите Петрич 158 160 160
19 383 София Борисова 2008 СК Приорити спорт 150 160 160
20 90 Михаела Балтова 2008 АК Пълдин - Пловдив 152 159 159
21 350 Христина Нанкова 2008 СК Приорити спорт 149 156 156
22 105 Вяра Величкова 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд 149 154 154
23 259 Магдалена Спирова 2008 Ивет Лалова Спринт Академи 134 130 134
  19 Никол Николова 2008 КЛАСА Лили Видева     DNS
  412 Ивелина Димитрова 2008 СКЛА" Ивет Лалова"     DNS
  454 Моника Карайотова 2008 СКЛА Септември София     DNS

 

 

  скок от място момичета 2009г Старт: 11:30ч
        Крайно Класиране          
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 184 Евгения Стоименова  2009 СКЛА Академик 189 198 198
2 249 Теодора Симеонова 2009 СКЛА Спартак - Плевен 186 178 186
3 334 Виктория Ангелова 2009 СК Приорити спорт 180 170 180
4 248 Славина  Костадинова 2009 СКЛА Спартак - Плевен 174 175 175
5 445 Моника Илиева 2009 СКЛА Локомотив София 171 172 172
6 430 Любомира Веранска 2009 СК Тракия-96 Пловдив 168 172 172
7 343 Николая Палазова 2009 СК Приорити спорт 158 170 170
8 265 Албена Любомирова 2009 Тереза Маринова 153 170 170
9 418 Еланда Джоунс 2009 СКЛА" Ивет Лалова" 164 169 169
10 378 Ида-Иво Иванова 2009 СК Приорити спорт 154 166 166
11 419 Камелия Димитрова 2009 СКЛА" Ивет Лалова" 160 162 162
12 347 Савина Тараланска 2009 СК Приорити спорт 160 150 160
13 379 Амина Иванова 2009 СК Приорити спорт 149 158 158
14 247 Симона Маринова 2009 СКЛА Спартак - Плевен 156 156 156
15 260 Магдалена Христова 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 140 154 154
16 223 Ивана Красимирова 2009 Феникс 2004  - Плевен 146 149 149
17 255 Велина Цекова 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 146 130 146
18 157 Илияна Миронова 2009 СКЛА Ивайло Младенов 138 140 140
18 183 Аде Юмер  2009 СКЛА Академик 138 140 140
20 380 Теа Цекова 2009 СК Приорити спорт 134 140 140
21 474 Ивон Ганчева 2009 СКЛА Локомотив София 120 134 134
22 156 Анастасия Йотова 2009  СКЛА Ивайло Младенов 128 120 128
23 372 Леа Цветкова 2009 КЛАСА Боби 122 120 122
24 126 Магдалена Захариева 2009 СК Спортико     DNS

 

 

  скок от място момичета 2010 г. Старт: 12:00 ч.
        Крайно класиране
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 95 Симона Иванова 2010 АК Пълдин - Пловдив 168 170 170
2 215 Марая Христова 2010 СКЛА Хеброс - Харманли 163 164 164
3 173 Александра Петрова 2010 Олимпия - Враца 155 158 158
4 214 Мила Милкова 2010 СКЛА Хеброс - Харманли 150 155 155
5 37 Даная Пенова 2010 СК Пранджева 153 150 153
6 96 Ивайла Балтова 2010 АК Пълдин - Пловдив 150 151 151
7 321 Ивет Миронова 2010 СК Атлетика 2012-В.Търново 141 150 150
8 438 Ивайла Бонева 2010 град Костенец 140 150 150
9 182 Карин Семерджиева  2010 СКЛА Академик 148 138 148
10 22 Яна Топчева 2010 КЛАСА Иван Ралчев 120 148 148
11 21 Яна Иванова 2010 КЛАСА Лили Видева 142 145 145
12 106 Наталия Милушева 2010 ЛСК Фортуна - Костинброд 143 142 143
13 382 Ирина Ангелова 2010 СК Приорити спорт 140 143 143
14 298 Виктория Диманска 2010 Звездите Петрич 132 138 138
15 283 Иванина Заюва 2010 АК КЛАС Костенец 133 130 133
16 127 Калина Атанасова 2010 СК Спортико 132 130 132
17 302 Петя Хаджииванова 2010 Звездите Петрич 130 127 130
18 306 Гергана Георгиева 2010 Звездите Петрич 120 125 125
19 305 Христина Радева 2010 Звездите Петрич 115 123 123
20 301 Велизара Стоилова 2010 Звездите Петрич 120 122 122
21 304 Кристина Йосифовска 2010 Звездите Петрич 90 103 103
22 39 Николета Мицева 2010 СК Пранджева     DNS
23 300 Наталия Савова 2010 Звездите Петрич     DNS
24 318 Иванеса Станоева 2010 Звездите Петрич     DNS
  467 Александра Асенова 2010 СК Приорити спорт     DNS

 

 

  скок от място момичета 2011г Старт: 12:20ч
        Крайно Класиране           
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 377 Явора Кръстева 2011 АК Цвети Кирилова 140 147 147
2 107 Милица Димитрова 2011 ЛСК Фортуна - Костинброд 138 142 142
3 128 Росица Дженева 2011 СК Спортико 142 135 142
4 172 Елена Мончовска 2011 Олимпия - Враца 135 140 140
5 425 Йоана Петкова 2011 СКЛА" Ивет Лалова" 140 130 140
6 273 Мария Павлова  2011 Тереза Маринова 135 131 135
7 136 Кристина Илиева 2011 Деймос Спорт 121 135 135
8 278 Дея Григорова 2011 АК КЛАС Костенец 121 128 128
9 424 Ноа Лопез 2011 СКЛА" Ивет Лалова" 128 120 128
10 295 София Ружева 2011 Звездите Петрич 122 119 122
11 294 Андреа Харизанова 2011 Звездите Петрич 114 116 116
12 130 Боряна Авуска 2011 СК Спортико 110 111 111
13 129 Алис Киара Тонева 2011 СК Спортико 106 110 110
  279 София Тунчева 2011 АК КЛАС Костенец     DNS
  296 Сияна Йовчева 2011 Звездите Петрич     DNS

 

 

  скок от място момичета 2012 г. Старт: 12:45 ч.
        Крайно класиране
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 171 Ивона Йорданова 2012 Олимпия - Враца 123 149 149
2 181 Дея Стоименова 2012 СКЛА Академик 134 140 140
3 275 Дара Димитрова 2012 АК КЛАС Костенец 132 137 137
4 113 Дара Йорданова 2013 СКЛА Юлис - Елин Пелин 120 124 124
5 276 Габриела Василева 2012 АК КЛАС Костенец 120 122 122
6 20 Дара Хаджитодорова 2012 КЛАСА Лили Видева 120 118 120
7 293 Дария Николова 2012 Звездите Петрич 105 108 108
8 292 Мария Турсунова 2012 Звездите Петрич 100 103 103