Athletic League 22.04 Girls Rankings

 

 

 

 

 

 

  60м момичета 2005г   Старт: 14:05ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 684 Никол Антонова 2005 СК Спортико 8.37
2 482 МАРГАРИТА КОСТАДИНОВА  2005 Ботев Пловдив 8.74
3 886 Марияна Недялкова 2005 СКЛА"Ивет Лалова" 8.80
4 552 Виктория Върбанова 2005 СКЛА Спартак Плевен 8.81
5 949 Ивайла Тинева 2005 Атлетик Академия Атлас 8.82
6 745 ЯНА ИВАНОВА 2005 СКЛА Спартак Плевен 8.83
7 483 ПЛАМЕНА ЧАКЪРОВА  2005 Ботев Пловдив 8.83
8 683 Яна Ивкова 2005 СК Спортико 8.89
9 884 Катрин Сърбова 2005 СКЛА"Ивет Лалова" 8.90
10 956 Карина Господинова 2005 Феникс 2004 - Плевен 8.90
11 925 Христина Иванова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 8.94
12 606 Валентина Костадинова 2005 ЛСК Фортуна 8.95
13 863 Мария-Изабел Иванова 2005 СКЛА Надежда-София 9.02
14 975 Ванеса Йочева 2005 СК "Звездите"-Петрич 9.03
15 932 Николина Иванова  2005 СКА”Пендарева” Казанлък 9.05
16 705 Мерил Станкова 2005 Тереза Маринова 9.10
17 887 Наталия Илинкина 2005 СКЛА"Ивет Лалова" 9.19
18 957 Елина Ковачева 2005 Феникс 2004 - Плевен 9.21
19 548 Дария Александрова 2005 АК ЦСКА 9.26
20 885 Стела Алексова 2005 СКЛА"Ивет Лалова" 9.32
21 883 Дарина Господинова 2005 СКЛА Септември-София 9.33
22 844 Цветелина Закева 2005 СК Маратон-Ихтиман 9.34
23 481 МАГДАЛЕНА НЕШКОВА  2005 Ботев Пловдив 9.37
24 744 СИМОНА МАРИНОВА 2005 СКЛА Спартак Плевен 9.40
25 930 Наталия Петкова  2005 СКА”Пендарева” Казанлък 9.42
26 546 Мария Георгиева 2005 АК ЦСКА 9.43
27 931 Анастасия Амешева 2005 СКА”Пендарева” Казанлък 9.44
28 569 Емилия Райкова 2005 СК Радуканови - Видин 9.45
29 572 Преслава Милчова 2005 СК Радуканови - Видин 9.46
30 711 Йоана Иванова 2005 Лили и Коста 9.53
31 495 Рая Савова 2005 Локомотив София 9.53
32 791 Ирина Кръстева 2005 СК Приорити спорт 9.56
33 547 Анелия Кирилова 2005 АК ЦСКА 9.64
34 842 Виктория Кирова 2005 СК Маратон-Ихтиман 9.71
35 536 Симона Стерльова  2005 СКЛА Академик 9.75
36 929 Даниела Бошнакова 2005 СКА”Пендарева” Казанлък 9.75
37 843 Биляна Николова 2005 СК Маратон-Ихтиман 9.76
38 496 Адриана Тасева 2005 Локомотив София 9.78
39 497 Никол Иванова 2005 Локомотив София 9.80
40 682 Антония Маринова 2005 СК Спортико 9.84
41 571 Ива Кръстева 2005 СК Радуканови - Видин 9.86
42 625 Йоана Николова 2005 СКЛА Юлис 9.89
43 973 Ралица Евтомова 2005 Деймос Спорт 9.94
44 927 Стефания Тодорова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 10.28
45 948 Мартина Атанасова 2005 Атлетик Академия Атлас 10.32
46 947 Елиза Манджурова 2005 Атлетик Академия Атлас 10.36
47 480 СИЯНА ИВАНЧЕВА  2005 Ботев Пловдив 10.46
48 570 Кремена Нешева 2005 СК Радуканови - Видин 10.46
49 624 Никол Нейкова 2005 СКЛА Юлис 10.49
50 534 Никол Попова 2005 СКЛА Академик 10.60
51 968 Мелиса Архангелова 2005 Феникс 2004 - Плевен 10.66
52 535 Магдалена Кавочева  2005 СКЛА Академик 10.68
53 926 Янислава Петрова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 10.96
54 626 Фани Иванова 2005 СКЛА Юлис 11.20
  586 Неда Кралева 2005 КЛАСА Иван Ралчев DNS

 

 

  60м момичета 2006г   Старт: 14:35ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 977 Никол Ангелова 2006 СК "Звездите"-Петрич 8.63
2 923 Евелина Иванова 2006 СКЛА Ивайло Младенов 8.71
3 470 ПЕТЯ БОЗУКОВА 2006 Ботев Пловдив 8.84
4 924 Вероника Начева 2006 СКЛА Ивайло Младенов 8.94
5 685 Ния Гергова 2006 СК Спортико 8.96
6 955 Цветомира Войнова 2006 Феникс 2004 - Плевен 8.99
7 567 Саня Валентинова 2006 СК Радуканови - Видин 9.02
8 890 Алексана Петкова 2006 СКЛА"Ивет Лалова" 9.04
8 734 Лора Георгиева  2006 АК Пълдин Пловдив 9.04
10 533 Алетксандра Иванова 2006 СКЛА Академик 9.13
11 687 Ивелина  Русимова 2006 СК Спортико 9.17
11 279 Мария Кръстева 2006 СК Галакси 9.17
13 781 Ивайла Главурова 2006 СК Приорити спорт 9.23
14 669 Деница Захариева 2006 АК КЛАС Костенец 9.23
15 566 Никол Сомноева 2006 СК Радуканови - Видин 9.45
15 765 Рая Кедикова 2006 СК Атлетика 2012 В.Търново 9.45
17 841 Белослава Димитрова 2006 СК Маратон-Ихтиман 9.46
18 479 ЕЛЕОНОРА БОЖИНОВА  2006 Ботев Пловдив 9.52
19 686 Никита Христова 2006 СК Спортико 9.53
20 950 Никол Димитрова 2006 Атлетик Академия Атлас 9.59
21 976 Марина Брънкин 2006 СК "Звездите"-Петрич 9.62
22 688 Виктория Дурчева 2006 СК Спортико 9.65
23 933 Ивона Славчева 2006 СКА”Пендарева” Казанлък 9.82
24 811 Ивет Колева 2006 СК Приорити спорт 9.84
25 585 Илина Илиева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 10.00
26 568 Ванеса Славчева 2006 СК Радуканови - Видин 10.24
27 367 Никол Величкова 2006 СУ Иван Вазов Своге 11.15
  978 Елена Попова 2006 СК "Звездите"-Петрич DNS

 

 

  60м момичета 2007г   Старт: 15:10ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 650 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс - Харманли 8.63
2 478 РАДИНА ВЕЛИЧКОВА 2007 Ботев Пловдив 8.72
3 893 Анна Миланова 2007 СКЛА"Ивет Лалова" 8.88
4 526 Мария Вайсилова  2007 СКЛА Академик 8.97
5 385 Василена Борисова 2007 Пауталия 9.05
6 277 Екатерина Йонова 2007 СК Галакси 9.08
7 66 СИЯНА БРЪМБАРОВА 2007 Ботев Пловдив 9.09
8 964 Преслава Стефанова 2007 Феникс 2004 - Плевен 9.38
9 860 Мартина Иванова 2007 КЛАСА Таня Микова 9.45
10 703 Косара Тодорова 2007 Тереза Маринова 9.51
11 818 Сияна Милева 2007 СК Атлетика 2012 В.Търново 9.52
12 712 Рада Хаджитодорова 2007 Лили и Коста 9.65
13 525 Константина Семерджиева  2007 СКЛА Академик 9.73
14 524 Иляйда Нурулоова  2007 СКЛА Академик 9.74
15 750 ПОЛИНА АНАТОЛИЕВА КАРАДЖОВА 2007 СКЛА Спартак Плевен 9.75
16 236 Радослава Бонева 2007 Локомотив София 9.78
17 800 Кристина Кабакчиева 2007 СК Приорити спорт 9.78
18 501 Калина Манолова 2007 СК "БРАУН ТИМ" 9.79
19 894 Дарена Петрова 2007 СКЛА"Ивет Лалова" 9.79
20 527 Гергана Манчева  2007 СКЛА Академик 9.85
21 749 ВАЛЕРИЯ ИВОВА ЗАРКОВА 2007 СКЛА Спартак Плевен 9.89
22 543 Марая Маринова 2007 АК ЦСКА 9.95
23 748 ЕВА НЕДЯЛКОВА   2007 СКЛА Спартак Плевен 10.04
24 608 Александра Янкова 2007 ЛСК Фортуна 10.06
25 798 Виктория Йонкова 2007 СК Приорити спорт 10.16
26 971 Вяра Господинова 2007 Деймос Спорт 10.18
27 751 ЙОАННА ЦАНКОВА МАРИНОВА 2007 СКЛА Спартак Плевен 10.19
28 970 Александра Илиева 2007 Деймос Спорт 10.22
29 477 МАРИЯ ГЕОРГИЕВА  2007 Ботев Пловдив 10.26
30 954 Далия Валентиноова 2007 Феникс 2004 - Плевен 10.29
31 867 Валерия Кофетарова 2007 СКЛА Надежда-София 10.37
32 565 Елена Георгиева 2007 СК Радуканови - Видин 10.37
33 701 Василена Качикова  2007 Тереза Маринова 10.40
34 713 Гергана Дъчева 2007 Лили и Коста 10.40
35 54 ВИКТОРИЯ КИРОВА  2007 Ботев Пловдив 10.47
36 725 Мирела Стоицова 2007 АК Пълдин 10.53
37 716 Пламена Захариева 2007 Лили и Коста 10.59
38 598 Габриела Пергелова 2007 СК Костенец 10.70
39 972 Елена Назаркова 2007 Деймос Спорт 10.77
40 979 Даная Тачева 2007 СК "Звездите"-Петрич 10.80
41 594 Даная Йорданова 2007 СК Костенец 10.97
42 892 Александра Янъкова 2007 СКЛА"Ивет Лалова" 11.28
43 596 Вероника Радева 2007 СК Костенец 11.35
44 895 Мирела Шалабарова 2007 СКЛА"Ивет Лалова" 12.10
45 668 Калина Драгиева 2007 АК КЛАС Костенец 12.29
  714 Гергана Атанасова 2007 Лили и Коста DNS
  784 Виктория Бонева 2007 СК Приорити спорт DNS
  629 Рая Спасова 2007 СКЛА Юлис DNS
  752 ДЕСИСЛАВА ИВАНОВА 2007 СКЛА Спартак Плевен DNS
  544 Никол Милчева 2007 АК ЦСКА DNS
  698 Лаура Гравион  2007 Тереза Маринова DNS

 

 

  60м момичета 2008г   Старт: 10:45ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 803 Калина Георгиева 2008 СК Приорити спорт 9.21
2 538 Карина Цончева 2008 АСКЛА- Сливен  9.32
3 563 Ивайла Мишина 2008 СК Радуканови - Видин 9.39
4 779 Йоана Тръндева 2008 СКЛА "Хебър"Пазарджик 9.41
5 50 ДИЯНА АНГЕЛОВА  2008 Ботев Пловдив 9.52
6 804 Ема Иванова 2008 СК Приорити спорт 9.57
7 735 Снежана Карайодова 2008 АК Пълдин Пловдив 9.6
8 859 Ивайла Дитовска 2008 КЛАСА Таня Микова 9.64
9 655 Десислава Георгиева 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 9.75
10 963 Ноела Петкова 2008 Феникс 2004 - Плевен 9.81
11 920 Анжелина Петкова 2008 СКЛА Ивайло Младенов 9.88
12 654 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 9.91
13 520 Кристи Христова  2008 СКЛА Академик 9.92
14 753 ДАНАЯ СТОЯНОВА 2008 СКЛА Спартак Плевен 9.93
15 578 Никол Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 9.96
16 898 Калина Григорова 2008 СКЛА"Ивет Лалова" 9.96
17 736 Елица Карайодова 2008 АК Пълдин Пловдив 9.96
18 53 ЕЛЕОНОРА ЧОБАНОВА 2008 Ботев Пловдив 9.98
19 49 ГАБРИЕЛА ИВАНОВА  2008 Ботев Пловдив 10.00
20 52 САВИНА ДЕЛЧЕВА 2008 Ботев Пловдив 10.06
21 737 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин Пловдив 10.07
22 698 Лаура Градион 2008 Тереза Маринова 10.08
23 777 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА Боби 10.12
24 897 Калина Колева 2008 СКЛА"Ивет Лалова" 10.17
25 881 София Рачева 2008 СКЛА Септември-София 10.24
26 579 Александта Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 10.35
27 519 Рада Алексиева 2008 СКЛА Академик 10.40
28 739 Анжелия Мачева 2008 АК Пълдин Пловдив 10.43
29 613 Магдалена Ирикова 2008 ЛСК Фортуна 10.46
30 564 Преслава Василева 2008 СК Радуканови - Видин 10.50
31 961 Евелин Николова 2008 Феникс 2004 - Плевен 10.54
32 875 Никол Николова 2008 Класа Лили 10.55
33 561 Цветина Маринова 2008 СК Радуканови - Видин 10.57
34 738 Теодора Стоенчева 2008 АК Пълдин Пловдив 10.59
35 542 Ема Апостолова 2008 АК ЦСКА 10.69
36 880 София Божилова 2008 СКЛА Септември-София 10.74
37 882 Моника Караиванова 2008 СКЛА Септември-София 10.91
38 702 Вяра Деспотова 2008 Тереза Маринова 11.01
39 792 Божана Ангелова 2008 СК Приорити спорт 11.02
40 939 Цвета Николова 2008 Олимпия-Враца 11.09
41 824 Мария Великова 2008 СК Приорити спорт 11.17
42 940 Десислава Ангелова 2008 Олимпия-Враца 11.20
43 488 Дара Гочева 2008 7-мо училище 11.23
44 909 Симона Колева 2008 СКЛА"Ивет Лалова" 11.23
45 834 Весела Карадимова 2008 СК Приорити спорт 11.31
46 491 Ева Божилова 2008 7-мо училище 11.35
47 595 Анна Мария Радева 2008 СК Костенец 11.46
48 489 Александра Петкова 2008 7-мо училище 11.94
49 48 РАЛИЦА ГЕОРГИЕВА  2008 Ботев Пловдив 12.18
50 562 Ина Тодорова 2008 СК Радуканови - Видин 12.31
51 602 Гергана Гаджова 2008 СК Костенец 12.44
  51 РАЯ КУТИНЧЕВА  2008 Ботев Пловдив DNS
  912 Адриана Георгиева 2008 СК Костенец DNS

 

 

  60м момичета 2009г   Старт: 11:15ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 755 ТЕОДОРА СИМЕОНОВА 2009 СКЛА Спартак Плевен 9.44
2 540 Любомира Веранска 2009 Тракия 96- Пловдив 9.57
3 952 Александра Войнова  2009 Феникс 2004 - Плевен 9.61
3 656 Христиана Налбантова 2009 СКЛА Хеброс - Харманли 9.61
5 802 Виктория Ангелова 2009 СК Приорити спорт 9.64
6 696 Албена Любомирова 2009 Тереза Маринова 9.66
7 514 Евгения Стоименова  2009 СКЛА Академик 9.72
8 900 Еланда Джоунс 2009 СКЛА"Ивет Лалова" 9.93
9 754 СЛАВИНА МАРИНОВА КОСТАДИНОВА 2009 СКЛА Спартак Плевен 10.02
10 233 Моника Илиева 2009   10.26
11 866 Кари Кофетарова 2009 СКЛА Надежда-София 10.48
12 690 Магдалена Захариева 2009 СК Спортико 10.51
13 541 Петя Тантенова 2009 Тракия 96- Пловдив 10.69
14 805 Николая Палазова 2009 СК Приорити спорт 10.72
15 966 Никол Любомирова 2009 Феникс 2004 - Плевен 10.73
16 901 Камелия Димитрова 2009 СКЛА"Ивет Лалова" 10.76
17 799 Савина Тараланска 2009 СК Приорити спорт 10.90
18 987 Магдалена Христова 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 10.92
19 634 Елена Йорданова 2009 СКЛА Юлис 10.98
20 757 ВЕЛИНА ДИМИТРОВА 2009 СКЛА Спартак Плевен 11.02
21 557 Неда Цветкова 2009 СК Радуканови - Видин 11.03
22 959 Ивана Красимирова 2009 Феникс 2004 - Плевен 11.29
23 490 Яна Търнър 2009 7-мо училище 11.33
24 823 Магдалена Мирчева 2009 СК Приорити спорт 11.34
25 989 Велина Цекова 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 11.47
26 988 Карина Балканска 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 11.66
27 915 Анастасия Йотова 2009 СКЛА Ивайло Младенов 11.82
28 636 Калина Стойлова 2009 СКЛА Юлис 11.94
29 616 Пламена Петрова 2009 ЛСК Фортуна 12.03
  635 Владимира Ефтимова 2009 СКЛА Юлис DNS
  717 Петя Иванова 2009 Лили и Коста DNS

 

 

  60м момичета 2010г   Старт: 11:45ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 935 Мария Караиванова 2010 СКА”Пендарева” Казанлък 9.98
2 657 Марая Христова 2010 СКЛА Хеброс - Харманли 10.21
3 764 Ивет Миронова 2010 СК Атлетика 2012 В.Търново 10.63
4 47 Даная Пенова 2010 Ботев Пловдив 10.68
4 740 Симона Иванова 2010 АК Пълдин Пловдив 10.68
6 513 Карин Семерджиева  2010 СКЛА Академик 10.70
7 770 Йоанна Иринкова 2010 145 ОУ 10.79
8 573 Маргарита Делийска 2010 КЛАСА Иван Ралчев 10.88
9 658 Мила Милкова 2010 СКЛА Хеброс - Харманли 11.18
10 618 Наталия Милушева 2010 ЛСК Фортуна 11.23
11 597 Ивайла Бонева 2010 СК Костенец 11.30
12 858 Ралица Николова 2010 КЛАСА Таня Микова 11.32
13 815 Цвета Николова 2010 СК Приорити спорт 11.51
14 718 Яна Иванова 2010 Лили и Коста 11.56
15 691 Вероника Панчева 2010 СК Спортико 11.57
16 938 Александра Петрова 2010 Олимпия-Враца 11.64
17 793 Лили Александрова 2010 СК Приорити спорт 11.70
18 574 Яна Топчева 2010 КЛАСА Иван Ралчев 11.78
19 741 Мира Граматикова 2010 АК Пълдин Пловдив 12.01
  604 Никол Димитрова 2010 СК Костенец DNF
  817 Ирина Ангелова 2010 СК Приорити спорт DNS

 

 

  60м момичета 2011г   Старт: 12:10ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 904 Йоана Петкова 2011 СКЛА"Ивет Лалова" 11.86
2 46 Ема Мръвкова 2011 Ботев Пловдив 11.91
3 692 Росица Дженева 2011 СК Спортико 12.04
4 974 Кристина Илиева 2011 Деймос Спорт 12.39
5 835 Ива Карадимова 2011 СК Приорити спорт 12.40
6 663 Дея Григорова 2011 АК КЛАС Костенец 12.60
7 905 Божана Гешева 2011 СКЛА"Ивет Лалова" 12.77
8 878 Александра Златанова 2011 СКЛА Ивет Лалова 12.78
9 936 Елена Мончовска  2011 Олимпия-Враца 12.79
9 637 Ива Стойлова 2011 СКЛА Юлис 12.79
11 697 Мария Павлова 2011 Тереза Маринова 13.06
12 693 Боряна Авуска 2011 СК Спортико 13.52
13 910 Диана Гаджова 2011 СК Костенец 13.74
  620 Милица Димитрова 2011 ЛСК Фортуна DNS

 

 

  60м момичета 2012г   Старт: 12:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 943 Ивона Йорданова 2012 Олимпия-Враца 11.60
2 661 Дара Димитрова 2012 АК КЛАС Костенец 11.69
3 511 Дея Стоименова 2012 СКЛА Академик 11.95
4 640 Дара Йорданова 2013 СКЛА Юлис 12.34
5 808 Елина Живкова 2012 СК Приорити спорт 12.86
6 807 Елия Дурчева 2012 СК Приорити спорт 14.10
7 512 Катя Мочалова 2012 СКЛА Академик 14.37
8 621 Радостина Арнаутска 2012 ЛСК Фортуна 15.00
9 833 Кристияна Михайлова 2012 СК Приорити спорт 16.28
  719 Дара Хаджитодорова 2012 Лили и Коста DNS

 

 

  60м преп. момичета 2005-06-07г Старт: 16:00ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 582 Марта Бахарова 2006 КЛАСА Иван Ралчев 9.94
2 485 БЛАГОРОДНА ВАРДЕВА  2005 Ботев Пловдив 10.23
3 862 Красимира Борисова 2005 СКЛА Надежда-София 10.51
4 484 ИВА КУШИНОВА 2005 Ботев Пловдив 10.59
5 583 Яна Стоева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 10.67
6 845 Елена Петкова 2005 СК Атлетик-София 10.91
7 386 Ралица Димитрова 2005 СКЛА Цвети Кирилова 11.21

 

 

  100м момичета 2001-02г   Старт: 13:40ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
           
1 286 Вивиан Кръстева 2002 Рилски Атлет Самоков 13.33
2 857 Александра  Атанасова 2002 СК Атлетик-София 13.34
3 854 Силвия Димитрова 2001 СК Атлетик-София 13.89
4 671 Калина Георгиева 2001 СК Спортико 13.90
6 670 Ивона Султова 2001 СК Спортико 13.95
7 855 Серафима Митева 2002 СК Атлетик-София 14.63
  588 Виктория Йорданова 2001 СК Костенец DNS
           
и.к. 672 Андреа Савова 2001 СК Спортико 13.51

 

 

  100м момичета 2003-04г   Старт: 15:45ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 675 Мария Симовска 2003 СК Спортико 12.65
2 743 ЕМИЛИ ХАРИ НАЙДЕНОВА 2003 СКЛА Спартак Плевен 13.37
3 850 Валери Крумова 2004 СК Атлетик-София 13.62
4 680 Изабел Крамарска 2004 СК Спортико 13.66
5 507 Весела Димитрова 2003 АК ПЛЕВЕН 2014 13.78
5 851 Христина Спасова 2004 СК Атлетик-София 13.78
7 847 Силви Иванова 2004 СК Атлетик-София 14.01
8 676 Ивана Ковачева 2003 СК Спортико 14.03
9 849 Илиана Цанева 2004 СК Атлетик-София 14.05
10 281 Александра Господинова 2003 Приорити Спорт 14.27
11 678 Стиляна Евтимова 2004 СК Спортико 14.51
12 508 Теодора Спасова 2003 АК ПЛЕВЕН 2014 14.54
13 812 Наталия Койчева 2004 СК Приорити спорт 14.58
14 487 ТРАЯНА ЧОБАНОВА 2003 Ботев Пловдив 14.67
15 486 ШЕЛИ СЕЙМЕНСКА  2003 Ботев Пловдив 14.68
16 789 Славена Славова 2004 СК Приорити спорт 14.71
17 848 Микаела Годинова 2004 СК Атлетик-София 14.72
18 679 Михаела Кръстева 2004 СК Спортико 14.75
19 704 Гергана Гъркова 2003 Тереза Маринова 14.97
20 872 Гергана Иванова 2004 КЛАСА Ваня Колева 14.98
21 869 Калина Унджиева 2004 СКЛА Надежда-София 15.01
22 846 Надежда Тодорова 2004 СК Атлетик-София 15.20
23 990 Ирина Ахамад 2004 Ивет Лалова Спринт Академи 15.46
24 590 Габриела Иванова 2003 СК Костенец 15.56
25 873 Диляна Христова 2003 КЛАСА Ваня Колева 15.65
25 589 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец 15.65
27 494 Яна Кочева 2004 Локомотив София 15.94
28 677 Силвия Стойкова 2003 СК Спортико 16.06
29 980 Александра Ласкова 2003 СК "Звездите"-Петрич 16.10
  853 Емилия Рангелова 2003 СК Атлетик-София DNS
  852 Мария Розева 2003 СК Атлетик-София DNS

 

 

  100м преп. момичета 2001-02г Старт: 16:45ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
           
1 588 Виктория Йорданова 2001 СК Костенец 15.16
           
и.к. 590 Габриела Иванова 2003 СК Костенец DNF

 

 

  100м преп. момичета 2003-04г Старт: 17:15ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 587 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец 16.27
2 788 Дарина Годинова 2004 СК Приорити спорт 16.52
3 787 Стелияна Петкова 2004 СК Приорити спорт 16.75
4 388 Симона Фурнаджиева 2004 СК Галакси Пловдив 18.13
5 679 Михаела Кръстева 2004 СК Спортико 21.66

 

 

  200м момичета 2001-02-03-04 Старт: 17:45ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 588 Виктория Йорданова 2001 СК Костенец 26.99
2 672 Андреа Савова 2001 СК Спортико 27.76
3 857 Александра  Атанасова 2002 СК Атлетик-София 27.81
4 286 Вивиан Кръстева 2002 Рилски Атлет 28.00
5 671 Калина Георгиева 2001 СК Спортико 28.55
6 864 Елена Грозева 2001 СКЛА Надежда-София 29.69
7 855 Серафима Митева   СК Атлетик София 30.05
8 670 Ивона Султова 2001 СК Спортико 30.15
9 981 Лили Харискова 2002 СК "Звездите"-Петрич 41.32
  982 Станислава Йовчева 2002 СК "Звездите"-Петрич DNS
           
и.к. 872 Гергана Иванова из.к 2004 КЛАСА Ваня Колева 31.39
и.к. 873 Диляна Христова изв.к 2003 КЛАСА Ваня Колева 31.73
и.к. 704 Гергана Гъркова изв.к 2003 Тереза Маринова 34.58

 

 

  4х50м - момичета 2008-09-10 Старт: 13:05ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край: 
    Клуб Год. Резултат
  1 Спартак Плевен   32.84
  2 Приорити Спорт   33.00
  3 Хеброс Харманли   33.07
  4 Ботев Пловдив   33.36
  5 Пълдин Пловдив   34.08
  6 Ивет Лалова   34.70
  7 Академик София   34.90
  8 СК Костенец   36.95
  9 Приорити Спорт 2   37.49
  10 Олимпия Враца   38.15
  11 СК Спортико   44.03

 

 

  4х100м - момичета 2003-04 Старт: 18:15ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край: 
    Клуб Год. Резултат
  1 СК Спортико 1   52.00
  2 Приорити Спорт   54.18
  3 Спартак Плевен   55.45
  4 СК Спортико 2   57.52
  5 СК Спортико 3   59.21
  6 Звездите Петрич   59.91
  7 Ботев Пловдив 2   59.94
    Ботев Пловдив 1   DNS
    Атлетик София   DQ 170,8

 

 

  скок дължина момичета 2003-04 г.   Старт: 14:30 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 587 Боряна Йорданова 2004 СК Костенец 501 492 528 528
2 680 Изабел Крамарска 2004 СК Спортико 527 495 513 527
3 812 Наталия Койчева 2004 СК Приорити спорт 453 462 433 462
4 743 Емили Найденова 2003 СКЛА Спартак Плевен 450 455 448 455
5 788 Дарина Годинова 2004 СК Приорити спорт 452 х х 452
6 508 Теодора Спасова 2003 АК ПЛЕВЕН 2014 426 447 451 451
7 869 Калина Хаджиева 2004 Надежда София 438 х 444 444
8 789 Славена Славова 2004 СК Приорити спорт 422 437 436 437
9 281 Александра Господинова 2003 СК Приорити спорт х 398 437 437
10 507 Весела Димитрова 2003 АК ПЛЕВЕН 2014 х 433 х 433
11 487 Траяна Чобанова 2003 Ботев Пловдив 417 424 х 424
12 645 Ванеса Илиева 2004 АК Враца 413 365 369 413
13 646 Стефани Михайлова 2004 АК Враца 411 376 400 411
14 787 Стелияна Петкова 2004 СК Приорити спорт 369 332 410 410
15 549 Елиа Парашкевова 2003 АК ЦСКА 386 х 391 391
16 486 Шели Сейменска 2003 Ботев Пловдив х 365 391 391
17 589 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец 364 391 338 391
18 590 Габриела Иванова 2003 СК Костенец 364 352 390 390
  853 Емилия Рангелова 2003 СК Атлетик-София       DNS

 

 

  скок дължина момичета 2005-06-07 г. Старт: 16:50 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 484 Ива Кушинова 2005 Ботев Пловдив 463 475 483 483
2 485 Благородна Вардева 2005 Ботев Пловдив 430 425 479 479
3 483 Пламена Чакърова 2005 Ботев Пловдив 348 458 469 469
4 957 Елина Ковачева 2005 Феникс 2004 - Плевен х 453 447 453
5 470 Петя Бозукова 2006 Ботев Пловдив х 433 449 449
6 539 Елена Аргирова  2006 АСКЛА- Сливен  422 425 447 447
7 956 Карина Господинова 2005 Феникс 2004 - Плевен 365 х 445 445
8 582 Марта Бахарова 2006 КЛАСА Иван Ралчев 442 435 413 442
9 684 Никол Антонова 2005 СК Спортико 442 423 х 442
10 862 Красимира Борисова 2005 СКЛА Надежда-София 436 х 438 438
11 650 Симона Георгиева 2007 СКЛА Хеброс - Харманли х 436 429 436
12 583 Яна Стоева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 415 405 429 429
13 884 Катрин Сърбова 2005 СКЛА"Ивет Лалова" 334 395 425 425
14 955 Цветомира Войнова 2006 Феникс 2004 - Плевен 420 411 388 420
15 845 Елена Петкова 2005 СК Атлетик-София 401 415 х 415
16 923 Евелина Иванова 2006 СКЛА Ивайло Младенов 410 х 388 410
17 885 Стела Алексова 2005 СКЛА"Ивет Лалова" 405 408 395 408
18 546 Мария Георгиева 2005 АК ЦСКА 407 х 367 407
19 925 Христина Иванова 2005 СКЛА Ивайло Младенов х 401 406 406
20 569 Емилия Райкова 2005 СК Радуканови - Видин 389 404 х 404
21 687 Ивелина  Русимова 2006 СК Спортико 402 х х 402
22 863 Мария-Изабел Иванова 2005 СКЛА Надежда-София 395 385 386 395
23 734 Лора Георгиева  2006 АК Пълдин Пловдив х 370 393 393
24 567 Саня Валентинова 2006 СК Радуканови - Видин 379 389 386 389
25 548 Дария Александрова 2005 АК ЦСКА 388 351 366 388
26 711 Йоана Иванова 2005 Лили и Коста 382 359 х 382
27 924 Вероника Начева 2006 СКЛА Ивайло Младенов 381 х 367 381
28 478 Радина Величкова 2007 Ботев Пловдив 315 381 х 381
29 685 Ния Гергова 2006 СК Спортико 380 354 х 380
30 860 Мартина Иванова 2007 КЛАСА Таня Микова 377 345 334 377
31 479 Елеонора Божинова 2006 Ботев Пловдив 340 364 376 376
32 712 Рада Хаджитодорова 2007 Лили и Коста х 370 х 370
33 533 Александра Иванова 2006 СКЛА Академик 369 350 354 369
34 703 Косара Тодорова 2007 Тереза Маринова 356 367 319 367
35 893 Анна Миланова 2007 СКЛА"Ивет Лалова" 353 366 350 366
36 973 Ралица Евтомова 2005 Деймос Спорт 363 332 352 363
37 781 Ивайла Главурова 2006 СК Приорити спорт 352 х 351 352
38 572 Преслава Милчова 2005 СК Радуканови - Видин х 351 339 351
39 791 Ирина Кръстева 2005 СК Приорити спорт 323 339 350 350
40 571 Ива Кръстева 2005 СК Радуканови - Видин 333 346 306 346
41 682 Антония Маринова 2005 СК Спортико 332 344 х 344
42 949 Ивайла Тинева 2005 Атлетик Академия Атлас 342 339 319 342
43 688 Виктория Дурчева 2006 СК Спортико х 342 334 342
44 927 Стефания Тодорова 2005 СКЛА Ивайло Младенов х 304 334 334
45 543 Марая Маринова 2007 АК ЦСКА х 331 320 331
46 547 Анелия Кирилова 2005 АК ЦСКА 324 329 279 329
47 525 Константина Семерджиева  2007 СКЛА Академик 329 х 320 329
48 970 Александра Илиева 2007 Деймос Спорт 328 254 269 328
49 585 Илина Илиева 2006 КЛАСА Иван Ралчев 322 305 303 322
50 686 Никита Христова 2006 СК Спортико 317 321 х 321
51 568 Ванеса Славчева 2006 СК Радуканови - Видин 249 х 312 312
52 570 Кремена Нешева 2005 СК Радуканови - Видин 311 307 297 311
53 954 Далия Валентиноова 2007 Феникс 2004 - Плевен х 311 246 311
54 566 Никол Сомноева 2006 СК Радуканови - Видин 279 х 309 309
55 713 Гергана Дъчева 2007 Лили и Коста 305 305 303 305
56 950 Никол Димитрова 2006 Атлетик Академия Атлас х 297 х 297
57 948 Мартина Атанасова 2005 Атлетик Академия Атлас 270 284 296 296
58 926 Янислава Петрова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 291 289 294 294
59 701 Василена Качикова  2007 Тереза Маринова х 286 283 286
60 716 Пламена Захариева 2007 Лили и Коста х х 237 237
61 765 Рая Кедикова 2006 СК Атлетика 2012 В.Търново х 213 х 213
62 947 Елиза Манджурова 2005 Атлетик Академия Атлас х х х NM
  586 Неда Кралева 2005 КЛАСА Иван Ралчев       DNS
  842 Виктория Кирова 2005 СК Маратон-Ихтиман       DNS
  584 Елена Топчева 2006 КЛАСА Иван Ралчев       DNS
  890 Алексана Петкова 2006 СКЛА"Ивет Лалова"       DNS
  544 Никол Милчева 2007 АК ЦСКА       DNS
  594 Даная Йорданова 2007 СК Костенец       DNS
  596 Вероника Радева 2007 СК Костенец       DNS
  598 Габриела Пергелова 2007 СК Костенец       DNS
  698 Лаура Гравион  2007 Тереза Маринова       DNS
  714 Гергана Атанасова 2007 Лили и Коста       DNS
  715 Никол Николова 2007 Лили и Коста       DNS
  894 Дарена Петрова 2007 СКЛА"Ивет Лалова"       DNS

 

 

  скок дължина момичета 2008 г. Старт: 11:50 ч.
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 50 Дияна Ангелова 2008 Ботев Пловдив 393 х  х 393
2 538 Карина Цончева 2008 АСКЛА- Сливен  347 391 380 391
3 779 Йоана Тръндева 2008 СКЛА Хебър Пазарджик 344 354 366 366
4 804 Ема Иванова 2008 СК Приорити спорт х 362 322 362
5 920 Анжелина Петкова 2008 СКЛА Ивайло Младенов 343 339 350 350
6 49 Габриела Иванова 2008 Ботев Пловдив 340 312 304 340
7 696 Албена Любомирова 2009 КЛАСА 309 327 337 337
8 803 Калина Георгиева 2008 СК Приорити спорт 317 301 324 324
9 715 Никол Николова 2008 КЛАСА Лили и Коста 256 316 318 318
10 53 Елеонора Чобанова 2008 Ботев Пловдив 283 312 318 318
11 542 Ема Апостолова 2008 АК ЦСКА 262 275 259 275
12 698 Лаура Гравион 2008 КЛАСА 247 268 273 273
13 702 Вяра Деспотова 2008 Тереза Маринова 263 269 256 269
14 595 Анна Мария Радева 2008 СК Костенец 254 262 235 262
15 52 Савина Делчева 2008 Ботев Пловдив х   х 240 240
  602 Гергана Гаджова 2008 СК Костенец       DNS
  735 Снежана Карайодова 2008 АК Пълдин Пловдив       DNS
  912 Адриана Георгиева 2008 СК Костенец       DNS

 

 

  скок от място момичета 2005 г. Старт: 14:20 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 482 Маргарита Костадинова 2005 Ботев Пловдив 222 229 229
2 386 Ралица Димитрова 2005 СКЛА Цв.Кирилова 220 225 225
3 886 Марияна Недялкова 2005 СКЛА"Ивет Лалова" 215 220 220
4 975 Ванеса Йочева 2005 СК "Звездите"-Петрич 207 220 220
5 883 Дарина Господинова 2005 СКЛА Септември-София 212 212 212
6 481 Магдалена Нешкова 2005 Ботев Пловдив 210 202 210
7 745 Яна Иванова 2005 СКЛА Спартак Плевен 204 208 208
8 842 Виктория Кирова 2005 СК Маратон Ихтиман 190 206 206
9 932 Николина Иванова  2005 СКА”Пендарева” Казанлък 206 165 206
10 844 Цветелина Закева 2005 СК Маратон-Ихтиман 203 204 204
11 930 Наталия Петкова  2005 СКА”Пендарева” Казанлък 198 204 204
12 843 Биляна Николова 2005 СК Маратон-Ихтиман 195 183 195
13 887 Наталия Илинкина 2005 СКЛА"Ивет Лалова" 186 184 186
14 625 Йоана Николова 2005 СКЛА Юлис 184 185 185
15 534 Никол Попова 2005 СКЛА Академик 176 185 185
16 536 Симона Стерльова  2005 СКЛА Академик 180 183 183
17 931 Анастасия Амешева 2005 СКА”Пендарева” Казанлък 164 182 182
18 480 Сияна Иванчева 2005 Ботев Пловдив 180 180 180
19 929 Даниела Бошнакова 2005 СКА”Пендарева” Казанлък 177 175 177
20 535 Магдалена Кавочева  2005 СКЛА Академик 169 172 172
21 624 Никол Нейкова 2005 СКЛА Юлис 164 169 169
22 626 Фани Иванова 2005 СКЛА Юлис 146 154 154
23 968 Мелиса Архангелова 2005 Феникс 2004 - Плевен 145 149 149
  744 Симона Маринова 2005 СКЛА Спартак Плевен     DNS

 

 

  скок от място момичета 2006 г. Старт: 14:50 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 539 Елена Аргирова  2006 АСКЛА- Сливен  232 234 234
2 977 Никол Ангелова 2006 СК "Звездите"-Петрич 222 228 228
3 669 Деница Захариева 2006 АК КЛАС Костенец 213 205 213
4 279 Мария Кръстева 2006 СК Галакси Пловдив 200 205 205
5 890 Алексана Петкова 2006 Ивет Лалова Спринт Академи 190 180 190
6 811 Ивет Колева 2006 СК Приорити спорт 183 188 188
7 976 Марина Брънкин 2006 СК "Звездите"-Петрич 187 183 187
8 933 Ивона Славчева 2006 СКА”Пендарева” Казанлък 155 169 169
9 841 Белослава Димитрова 2006 СК Маратон-Ихтиман 163 167 167
  978 Елена Попова 2006 СК "Звездите"-Петрич     DNS

 

 

  скок от място момичета 2007 г. Старт: 15:30 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 277 Екатерина Йонова 2007 СК Галакси Пловдив 205 215 215
2 66 Сияна Бръмбарова 2007 Ботев Пловдив 210 206 210
3 526 Мария Вайсилова  2007 СКЛА Академик 200 210 210
4 818 Сияна Милева 2007 СК Атлетика 2012 В.Търново 202 201 202
5 971 Вяра Господинова 2007 Деймос Спорт 188 195 195
6 385 Василена Борисова 2007 Пауталия Кюстендил 194 150 194
7 236 Белослава Балева 2007 Локомотив София 189 188 189
8 800 Кристина Кабакчиева 2007 СК Приорити спорт 180 187 187
9 749 Валерия Заркова 2007 СКЛА Спартак Плевен 180 181 181
10 750 Полина Анатолиева 2007 СКЛА Спартак Плевен 180 179 180
11 748 Ева Недялкова 2007 СКЛА Спартак Плевен 170 180 180
12 524 Иляйда Нурулоова  2007 СКЛА Академик 179 176 179
13 751 Йоанна Маринова 2007 СКЛА Спартак Плевен 172 177 177
14 867 Валерия Кофетарова 2007 СКЛА Надежда-София 176 173 176
15 798 Виктория Йонкова 2007 СК Приорити спорт 172 175 175
15 477 Мария Георгиева 2007 Ботев Пловдив 172 175 175
15 964 Преслава Стефанова 2007 Феникс 2004 - Плевен 175 172 175
18 972 Елена Назаркова 2007 Деймос Спорт 174 173 174
18 54 Виктория Кирова 2007 Ботев Пловдив 174 173 174
20 543 Мария Иванова 2007 ЦСКА 173 171 173
21 725 Мирела Стоицова 2007 АК Пълдин Пловдив 170 173 173
22 598 Габриела Пергелова 2007 СК Костенец 170 171 171
23 608 Александра Янкова 2007 ЛСК Фортуна 165 165 165
24 527 Гергана Манчева  2007 СКЛА Академик 162 161 162
25 565 Елена Георгиева 2007 СК Радуканови - Видин 160 162 162
26 594 Даная Йорданова 2007 СК Костенец 155 152 155
27 596 Вероника Радева 2007 СК Костенец 139 155 155
28 892 Александра Янъкова 2007 СКЛА"Ивет Лалова" 150 152 152
29 668 Калина Драгиева 2007 АК КЛАС Костенец 140 135 140
30 895 Мирела Шалабарова 2007 СКЛА"Ивет Лалова" 122 137 137
  629 Рая Спасова 2007 СКЛА Юлис     DNS
  752 Десислава Иванова 2007 СКЛА Спартак Плевен     DNS
  784 Виктория Бонева 2007 СК Приорити спорт     DNS
  979 Даная Тачева 2007 СК "Звездите"-Петрич     DNS

 

 

  скок от място момичета 2008 г. Старт: 11:00 ч.
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 563 Ивайла Мишина 2008 СК Радуканови - Видин 200 200 200
2 654 Рая Милкова 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 187 192 192
3 737 Габриела Величкова 2008 АК Пълдин Пловдив 188 189 189
4 735 Снежана Карайодова 2008 АК Пълдин Пловдив 186 187 187
5 736 Елица Карайодова 2008 АК Пълдин Пловдив 187 160 187
6 520 Кристи Христова  2008 СКЛА Академик 178 183 183
6 753 Даная Стоянова 2008 СКЛА Спартак Плевен 178 183 183
8 898 Калина Григорова 2008 СКЛА"Ивет Лалова" 175 179 179
9 880 София Божилова 2008 СКЛА Септември-София 177 178 178
10 519 Рада Алексиева 2008 СКЛА Академик 174 177 177
11 561 Цветина Маринова 2008 СК Радуканови - Видин 176 168 176
12 859 Ивайла Дитовска 2008 КЛАСА Таня Микова 176 161 176
13 777 Михаела Георгиева 2008 КЛАСА Боби 168 175 175
14 963 Ноела Петкова 2008 Феникс 2004 - Плевен 175 149 175
15 564 Преслава Василева 2008 СК Радуканови - Видин 173 146 173
16 739 Анжелия Мачева 2008 АК Пълдин Пловдив 165 170 170
17 578 Никол Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 170 164 170
18 897 Калина Колева 2008 СКЛА"Ивет Лалова" 167 165 167
19 738 Теодора Стоенчева 2008 АК Пълдин Пловдив 165 164 165
20 613 Магдалена Ирикова 2008 ЛСК Фортуна 161 164 164
21 939 Цвета Николова 2008 Олимпия-Враца 164 158 164
22 909 Симона Колева 2008 СКЛА"Ивет Лалова" 163 159 163
23 579 Александта Христова 2008 КЛАСА Иван Ралчев 160 159 160
24 961 Евелин Николова 2008 Феникс 2004 - Плевен 159 159 159
25 881 София Рачева 2008 СКЛА Септември-София 159 155 159
26 792 Божана Ангелова 2008 СК Приорити спорт 153 151 153
27 940 Десислава Ангелова 2008 Олимпия-Враца 141 151 151
28 824 Мария Великова 2008 СК Приорити спорт 147 144 147
29 834 Весела Карадимова 2008 СК Приорити спорт 144 133 144
30 882 Моника Караиванова 2008 СКЛА Септември-София 139 144 144
31 491 Ева Божилова 2008 7-мо училище 140 140 140
32 48 Ралица Георгиева 2008 Ботев Пловдив 136 139 139
33 488 Дара Гочева 2008 7-мо училище 139 134 139
34 602 Гергана Гаджова 2008 СК Костенец 136 133 136
35 489 Александра Петкова 2008 7-мо училище 128 128 128
36 562 Ина Тодорова 2008 СК Радуканови - Видин 124 103 124
  655 Десислава Георгиева 2008 СКЛА Хеброс - Харманли     DNS
  51 Рая Кутинчева 2008 Ботев Пловдив     DNS

 

 

  скок от място момичета 2009 г. Старт: 11:30 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 656 Христиана Налбантова 2009 СКЛА Хеброс - Харманли 194 193 194
2 514 Евгения Стоименова  2009 СКЛА Академик 192 192 192
3 540 Любомира Веранска 2009 Тракия 96- Пловдив 184 186 186
4 755 Теодора Симеонова 2009 СКЛА Спартак Плевен 180 180 180
5 802 Виктория Ангелова 2009 СК Приорити спорт 172 176 176
6 952 Александра Войнова  2009 Феникс 2004 - Плевен 174 172 174
7 233 Моника Илиева 2009   172 167 172
8 900 Еланда Джоунс 2009 СКЛА"Ивет Лалова" 155 170 170
9 754 Славина Костадинова 2009 СКЛА Спартак Плевен 168 169 169
10 901 Камелия Димитрова 2009 СКЛА"Ивет Лалова" 165 163 165
11 634 Елена Йорданова 2009 СКЛА Юлис 156 163 163
12 805 Николая Палазова 2009 СК Приорити спорт 156 161 161
13 541 Петя Тантенова 2009 Тракия 96- Пловдив 160 150 160
14 866 Кари Кофетарова 2009 СКЛА Надежда-София 148 154 154
15 557 Неда Цветкова 2009 СК Радуканови - Видин 152 152 152
16 959 Ивана Красимирова 2009 Феникс 2004 - Плевен 150 150 150
17 690 Магдалена Захариева 2009 СК Спортико 150 146 150
18 490 Яна Търнър 2009 7-мо училище 147 147 147
19 757 Велина Димитрова 2009 СКЛА Спартак Плевен 146 147 147
20 799 Савина Тараланска 2009 СК Приорити спорт 147 133 147
21 987 Магдалена Христова 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 146 141 146
22 823 Магдалена Мирчева 2009 СК Приорити спорт 138 144 144
23 966 Никол Любомирова 2009 Феникс 2004 - Плевен 144 132 144
24 616 Пламена Петрова 2009 ЛСК Фортуна 127 137 137
25 989 Велина Цекова 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 134 135 135
26 636 Калина Стойлова 2009 СКЛА Юлис 133 126 133
27 915 Анастасия Йотова 2009 СКЛА Ивайло Младенов 129 130 130
28 988 Карина Балканска 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 117 128 128
  615 Никол Додова 2009 ЛСК Фортуна     DNS
  635 Владимира Ефтимова 2009 СКЛА Юлис     DNS
  717 Петя Иванова 2009 Лили и Коста     DNS
  696 Албена Любомирова 2009 Тереза Маринова     DNS

 

 

  скок от място момичета 2010 г. Старт: 12:00 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 740 Симона Иванова 2010 АК Пълдин Пловдив 169 172 172
2 764 Ивет Миронова 2010 СК Атлетика 2012 В.Търново 169 164 169
3 657 Марая Христова 2010 СКЛА Хеброс - Харманли 159 162 162
4 935 Мария Караиванова 2010 СКА”Пендарева” Казанлък 157 162 162
5 47 Даная Пенова 2010 Ботев Пловдив 154 160 160
6 741 Мира Граматикова 2010 АК Пълдин Пловдив 155 158 158
7 658 Мила Милкова 2010 СКЛА Хеброс - Харманли 158 х 158
8 290 Рая Брайкова 2010   152 152 152
9 938 Александра Петрова 2010 Олимпия-Враца 152 135 152
10 574 Яна Топчева 2010 КЛАСА Иван Ралчев 149 141 149
11 513 Карин Семерджиева  2010 СКЛА Академик 148 147 148
12 597 Ивайла Бонева 2010 СК Костенец 148 134 148
13 770 Йоанна Иринкова 2010 145 ОУ 146 137 146
14 573 Маргарита Делийска 2010 КЛАСА Иван Ралчев 142 125 142
15 858 Ралица Николова 2010 КЛАСА Таня Микова 140 140 140
16 718 Яна Иванова 2010 Лили и Коста 139 136 139
17 815 Цвета Николова 2010 СК Приорити спорт 136 136 136
18 793 Лили Александрова 2010 СК Приорити спорт 121 134 134
19 618 Наталия Милушева 2010 ЛСК Фортуна 130 132 132
20 604 Никол Димитрова 2010 СК Костенец 121 129 129
21 691 Вероника Панчева 2010 СК Спортико 128 х 128
  817 Ирина Ангелова 2010 СК Приорити спорт     DNS

 

 

  скок от място момичета 2011 г. Старт: 12:20 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 46 Ема Мръвкова 2011 Ботев Пловдив 146 149 149
2 692 Росица Дженева 2011 СК Спортико 135 144 144
3 936 Елена Мончовска  2011 Олимпия-Враца 140 138 140
4 904 Йоана Петкова 2011 СКЛА"Ивет Лалова" 129 138 138
5 663 Дея Григорова 2011 АК КЛАС Костенец 127 136 136
6 878 Александра Златанова 2011 СКЛА Ивет Лалова 136 126 136
7 974 Кристина Илиева 2011 Деймос Спорт 126 134 134
8 835 Ива Карадимова 2011 СК Приорити спорт 128 133 133
9 697 Мария Павлова 2011 Тереза Маринова 126 128 128
10 905 Божана Гешева 2011 СКЛА"Ивет Лалова" 121 128 128
11 637 Ива Стойлова 2011 СКЛА Юлис 114 101 114
12 693 Боряна Авуска 2011 СК Спортико 110 109 110
  620 Милица Димитрова 2011 ЛСК Фортуна     DNS
  910 Диана Гаджова 2011 СК Костенец     DNS

 

 

  скок от място момичета 2012 г. Старт: 12:40 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
9 943 Ивона Йорданова 2012 Олимпия-Враца 149 155 155
4 661 Дара Димитрова 2012 АК КЛАС Костенец 151 148 151
1 511 Дея Стоименова 2012 СКЛА Академик 140 136 140
10 640 Дара Йорданова 2013 СКЛА Юлис 133 139 139
7 808 Елина Живкова 2012 СК Приорити спорт 127 130 130
2 512 Катя Мочалова 2012 СКЛА Академик 106 115 115
8 833 Кристияна Михайлова 2012 СК Приорити спорт 106 100 106
6 807 Елия Дурчева 2012 СК Приорити спорт 93 103 103
3 621 Радостина Арнаутска 2012 ЛСК Фортуна 98 80 98
5 719 Дара Хаджитодорова 2012 Лили и Коста     DNS