Athletic League 22.04 Boys Rankings

 

 

 

  60м момчета 2005г   Старт: 13:50ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 785 Божидар Миланов 2005 СК Приорити спорт 7.98
2 284 Георги Ганджулов 2005 Рилски атлет Самоков 8.06
3 746 ЕМИЛ ПЛАМЕНОВ КОСТОВ 2005 СКЛА Спартак Плевен 8.42
4 790 Калоян Клечаров 2005 СК Приорити спорт 8.48
5 459 Иван Василев 2005 Локомотив София 8.71
6 889 Кристиян Гоцев 2005 СКЛА"Ивет Лалова" 8.90
7 158 Камен Калчев 2005 СК Галакси Пловдив 9.03
8 747 МАРТИН МИЛЕНОВ ДИМИТРОВ 2005 СКЛА Спартак Плевен 9.07
9 644 Никола Тодоров 2005 АК Враца 9.22
10 945 Давид Бочев 2005 Олимпия-Враца 9.39
11   Николай Петров 2005 КЛАСА Т. Микова 9.50
12 801 Иво Ковачки 2005 СК Приорити спорт 9.66
13 623 Стоян Йорданов 2005 СКЛА Юлис 10.09
13 458 Алекс Стойчев 2005 Локомотив София 10.09
15 643 Тонислав Йорданов 2005 АК Враца 10.52
16 783 Явор Иванов 2005 СК Приорити спорт 10.75
17 821 Илия Андреев 2005 СК Приорити спорт 10.84

 

 

  60м момчета 2006г   Старт: 14:20ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 837 Атанаси Стоянов 2006 Тереза Маринова 8.28
1 706 Боян Хаджитодоров 2006 Лили и Коста 8.28
3 780 Борис Паунов 2006 СК Приорити спорт 8.79
4 532 Павло Василев  2006 СКЛА Академик 8.86
5 551 Никола Николов 2006 АК ЦСКА 8.91
6 530 Виктор Кънев  2006 СКЛА Академик 9.07
7 782 Мартин Каролев 2006 СК Приорити спорт 9.14
8 528 Тома Иванов 2006 СКЛА Академик 9.24
9 819 Николай Йорданов 2006 СК Приорити спорт 9.24
10 500 Стефан 2006 Локомотив София 9.41
11 721 Иван Иванов  2006 АК Пълдин Пловдив 9.47
12 958 Аксел Емин 2006 Феникс 2004 - Плевен 9.48
13 826 Камен Гошев 2006 СК Приорити спорт 9.57
14 41 Даниел Радев 2006 Ботев Пловдив 9.68
15 40 Момчил Гюров 2006 Ботев Пловдив 9.86
16 529 Огнян Димитров 2006 СКЛА Академик 9.92
17 531 Алекс Петров 2006 СКЛА Академик 10.15

 

 

  60м момчета 2007г   Старт: 14:50ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 722 Борис Паков 2007 АК Пълдин Пловдив 8.79
2 521 Боян Иванов  2007 СКЛА Академик 8.88
3 522 Иван Ачкаканов  2007 СКЛА Академик 8.98
4 934 Давид Желев 2007 СКА”Пендарева” Казанлък 9.10
5 962 Калоян Цанев 2007 Феникс 2004 - Плевен 9.18
6 827 Никола Захов 2007 СК Приорити спорт 9.28
7 695 Матео Маринов 2007 Тереза Маринова 9.29
8 723 Александър Ковачев 2007 АК Пълдин Пловдив 9.32
9 953 Томас Валентинов 2007 Феникс 2004 - Плевен 9.33
10 967 Петьо Златев 2007 Феникс 2004 - Плевен 9.56
11 832 Николас Тосков 2007 СК Приорити спорт 9.62
12 724 Данаил Бояджиев 2007 АК Пълдин Пловдив 9.76
13 946 Кристиан Зафироф 2007 Олимпия-Враца 9.77
14 241 Деян Здравков 2007 Локомотив София 9.79
15 1000 Здравко Здравков 2007 Ботев Пловдив 9.82
16 607 Мирослав Тодорое 2007 ЛСК Фортуна 9.92
17 941 Атанас Георгиев 2007 Олимпия-Враца 9.95
18 825 Радослав Стоянов 2007 СК Приорити спорт 9.97
18 580 Филип Пасков 2007 КЛАСА Иван Ралчев 9.97
20 504 Иван Павлевски 2007 СК "БРАУН ТИМ" 9.99
21 235 Стефан Йорданов 2007 Локомотив София 10.01
22 761 Васил Василев 2007 СК Юниверсал 10.02
23 628 Мартин Нейков 2007 СКЛА Юлис 10.07
24 891 Георги Казеиков 2007 СКЛА"Ивет Лалова" 10.14
25 840 Мартин Сивенов 2007 СК Маратон-Ихтиман 10.26
26 707 Николай Караянев 2007 Лили и Коста 10.40
27 523 Георги Костов 2007 СКЛА Академик 10.43
28 868 Ботьо Войцехович 2007 СКЛА Надежда-София 10.58
29 39 Иван Вангов 2007 Ботев Пловдив 10.67
30 148 Игор Стефанов 2007 Локомотив София 11.11
31 627 Димитър Илиев 2007 СКЛА Юлис 11.14
32 603 Християн Танев 2007 СК Костенец 11.44

 

 

  60м момчета 2008г   Старт: 10:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 899 Теодор Янков 2008 СКЛА"Ивет Лалова" 9.03
2 830 Теодор Христов 2008 СК Приорити спорт 9.22
3 922 Деян Цветанов 2008 СКЛА Ивайло Младенов 9.23
4 609 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна 9.31
5 969 Томи Хаджийски 2008 Феникс 2004 - Плевен 9.43
6 653 Радослав Тодоров 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 9.46
7 560 Денислав Генадиев 2008 СК Радуканови - Видин 9.47
8 652 Ивомир Иванов 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 9.52
9 797 Кирил Евтимов 2008 СК Приорити спорт 9.60
10 865 Франческо Калия 2008 СКЛА Надежда-София 9.61
11 689 Константин Филипов 2008 СК Спортико 9.68
12 794 Владимир Мерджанов 2008 СК Приорити спорт 9.73
13 518 Илля Мочалов 2008 СКЛА Академик 9.74
14 760 Борислав Илчев 2008 СК Юниверсал 9.76
15 611 Мартин Милушев 2008 ЛСК Фортуна 9.81
16 517 Веселин Бисерински  2008 СКЛА Академик 9.81
17 651 Николай Йорданов 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 9.82
18 726 Мартин Елкин 2008 АК Пълдин Пловдив 9.83
19 810 Стефан Спасов 2008 СК Приорити спорт 9.85
20 610 Деян Илиев 2008 ЛСК Фортуна 9.87
21 816 Пламен Божинов 2008 СК Приорити спорт 9.90
22 896 Ангел Ярев 2008 СКЛА"Ивет Лалова" 9.91
23 516 Емил Григоров 2008 СКЛА Академик 9.99
24 492 Самуил Нойков 2008 7-мо училище 10.04
25 612 Никола Рангелов 2008 ЛСК Фортуна 10.14
26 631 Мартин Йорданов 2008 СКЛА Юлис 10.15
27 630 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис 10.17
28 576 Мартин Трайков 2008 КЛАСА Иван Ралчев 10.21
29 544 Иван Гъдев 2008 Пловдив 10.41
30 708 Алекзандър Кленовски 2008 Лили и Коста 10.52
31 828 Мариан Славчев 2010 СК Приорити спорт 10.52
32 577 Даниел Бахаров 2008 КЛАСА Иван Ралчев 10.55
33 999 Мартин Близнаков 2008 Ботев Пловдив 10.60
34 991 Крис Цанков 2008 Ивет Лалова Спринт Академи 10.65
35 600 Иван Иванов 2008 СК Костенец 10.87
36 558 Любен Радулов 2008 СК Радуканови - Видин 11.23
37 911 Александър Димитров 2008 СК Костенец 11.56
38 921 Антъни Чучков 2008 СКЛА Ивайло Младенов 12.16
  559 Мартин Георгиев 2008 СК Радуканови - Видин DNS
  839 Павел Айнаджийски 2008 СК Маратон-Ихтиман DNS
  776 Огнян Огнянов 2008 КЛАСА Боби DNS
  838 Крис Раков 2008 СК Маратон-Ихтиман DNS

 

 

  60м момчета 2009г   Старт: 11:00ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 876 Теодор Каменов 2009 СКЛА Славия-София 9.07
2 515 Ангел Костов  2009 СКЛА Академик 9.25
3 756 ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ ПОПОВ 2009 СКЛА Спартак Плевен 9.55
4 917 Цветослав Славчев 2009 СКЛА Ивайло Младенов 9.68
5 575 Борис Стоев 2009 КЛАСА Иван Ралчев 9.74
6 556 Васил Антонов 2009 СК Радуканови - Видин 9.76
7 632 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис 9.88
8 727 Теодор Гайдаров 2009 АК Пълдин Пловдив 9.89
9 633 Никола Николов 2009 СКЛА Юлис 9.89
10 774 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА Боби 9.90
11 775 Иван Григоров 2009 КЛАСА Боби 10.00
12 709 Борис  Хаджитодоров 2009 Лили и Коста 10.02
13 502 Никола Калпакчиев 2009 СК "БРАУН ТИМ" 10.03
14 768 Реджеп Джугдан 2009 54 СУ 10.13
15 642 Валентин Шишков 2009 АК Враца 10.19
16 728 Християн Чапаров 2009 АК Пълдин Пловдив 10.29
17 699 Борис Йорданов 2009 Тереза Маринова 10.31
18 820 Стефан Борисов 2009 СК Приорити спорт 10.44
19 983 Никола Цветанов 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 10.45
20 829 Александър Алексиев 2009 СК Приорити спорт 10.49
21 985 Денис Димитров 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 10.53
22 767 Ян Харизи 2009 СКЛА Академик 10.56
23 503 Матей Димов 2009 СК "БРАУН ТИМ" 10.57
24 986 Калоян Митев 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 10.64
25 965 Александър Аршинков 2009 Феникс 2004 - Плевен 10.78
26 984 Петър Иванов 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 10.89
27 998 Даниел Кърталов 2009 Ботев Пловдив 10.95
28 806 Даниел Радков 2009 СК Приорити спорт 11.04
29 813 Даниел Севдин 2009 СК Приорити спорт 11.06
30 916 Георги Пенков 2009 СКЛА Ивайло Младенов 11.13
30 919 Валентин Иванов 2009 СКЛА Ивайло Младенов 11.13
32 951 Мартин Златев 2009 Атлетик Академия Атлас 11.16
33 814 Кристиан Крумов 2009 СК Приорити спорт 11.33
34 555 Иван Иванов 2009 СК Радуканови - Видин 11.56
35 614 Димитър Иванов 2009 ЛСК Фортуна 11.81
  667 Валентин Стайков 2009 АК КЛАС Костенец DNS
  729 Калин Цветков 2009 АК Пълдин Пловдив DNS
  822 Даниел Писарски 2009 СК Приорити спорт DNS

 

 

  60м момчета 2010г   Старт: 11:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 664 Венцислав Димитров 2010 АК КЛАС Костенец 10.19
2 771 Теодор Винклер 2010 21 СУ 10.28
3 554 Светломир Славчев  2010 СК Радуканови - Видин 10.39
3 731 Антон Христов 2010 АК Пълдин Пловдив 10.39
5 730 Георги Асенов 2010 АК Пълдин Пловдив 10.44
6 763 Ивелин Бояджиев 2010 СК Атлетика 2012 В.Търново 10.55
7 902 Лазар Митов 2010 СКЛА"Ивет Лалова" 10.55
8 234 Мартин Милков 2010 Локомотив София 10.62
9 659 Иван Тръндев 2010 СКЛА Хеброс - Харманли 10.65
10 996 Теодор Сталев 2010 Ботев Пловдив 10.68
11 795 Калоян Мерджанов 2010 СК Приорити спорт 10.9
12 997 Симеон Димитров 2010 Ботев Пловдив 11.01
13 877 Кристиян Кирков 2010 Тереза Маринова 11.04
14 617 Владимир Николов 2010 ЛСК Фортуна 11.35
15 995 Георги Александров 2010 Ботев Пловдив 11.5
16 913 Денис Пенев 2010 СКЛА Ивайло Младенов 11.52
17 903 Петър Чушев 2010 СКЛА"Ивет Лалова" 11.62
18 914 Любомир Александров 2010 СКЛА Ивайло Младенов 12.03
19 666 Ясен Хубанов  2010 АК КЛАС Костенец 12.25
20 918 Деян Търновски 2010 СКЛА Ивайло Младенов 12.37
21 831 Константин Гурков 2010 СК Приорити спорт 12.56
22 553 Кубрат Костадинов 2010 СК Радуканови - Видин 12.78
23 836 Александър Антонов 2010 СК Приорити спорт 12.91
  665 Борян Исаев 2010 АК КЛАС Костенец DNS
  758 ЛЮБОМИР ИВАЙЛОВ ТИХОВ 2010 СКЛА Спартак Плевен DNS
  664 Венцислав Димитров 2010 АК КЛАС Костенец DNS
  937 Милен Николов 2010 Олимпия-Враца DNS

 

 

  60м момчета 2011г   Старт: 12:00ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 960 Никола Иванов 2011 Феникс 2004 - Плевен 10.40
2 809 Любомир Чорбански 2011 СК Приорити спорт 10.46
3 994 Костадин Вардев 2011 Ботев Пловдив 10.61
4 796 Борислав Христов 2011 СК Приорити спорт 10.69
5 619 Никола Величков 2011 ЛСК Фортуна 10.73
6 766 Радостин Кедиков 2011 СК Атлетика 2012 В.Търново 10.89
7 700 Калоян Гювийски 2011 Тереза Маринова 11.04
8 641 Иван Иванчев 2011 АК Враца 11.07
9 732 Никола Ламбов 2011 АК Пълдин Пловдив 11.29
10 733 Даниел Донев 2011 АК Пълдин Пловдив 11.37
11 778 Мартин Димов 2011 КЛАСА Боби 11.54
12 759 СИМЕОН ОГНЯНОВ ТОНЧЕВ 2011 СКЛА Спартак Плевен 11.60
13 906 Беркай Аййълдъз 2011 СКЛА"Ивет Лалова" 11.66
14 993 Мартин Иванов 2011 Ботев Пловдив 12.41
15 944 Калоян Ангелов 2011 Олимпия-Враца 13.12

 

 

  60м момчета 2012г   Старт: 12:20ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 773 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА Боби 11.92
2 908 Филип Димитров 2012 СКЛА"Ивет Лалова" 12.17
3 907 Мартин Бакрачев 2012 СКЛА"Ивет Лалова" 12.23
4 992 Лъчезар Бръмбаров 2012 Ботев Пловдив 12.66
5 510 Симeон  Попов  2012 СКЛА Академик 12.75
6 394 Филип 2012 Феникс 2014 13.10
7 509 Никола Божинов 2012 СКЛА Академик 13.16
8 870 Димитър Радуванов 2012 СКЛА Надежда-София 13.21
9 942 Никола Латинов 2012 Олимпия-Враца 14.01
10 638 Никола Апостолов 2012 СКЛА Юлис 14.48
11 639 Калин Николов 2013 СКЛА Юлис 17.63
  662 Георги Филчев 2012 АК КЛАС Костенец DNS

 

 

  60м преп. момчета 2005-06-07г Старт: 16:15ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 537 Андреан Димитров 2005 АСКЛА- Сливен  11.19
2 42 Николай Илиев 2005 Ботев Пловдив 11.76
3 861 Николай Петров 2005 КЛАСА Таня Микова 12.58
  550 Андреа Грозев 2005 АК ЦСКА DNF
  945 Давид Бочев 2005 Олимпия-Враца DNF

 

 

  100м момчета 2001-02г   Старт: 13:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 505 Добромир Николов 2001 АК ПЛЕВЕН 2014 11.38
2 647 Георги Михайлов 2002 АК Враца 11.97
3 772 Георги Христов 2002 СКЛА Славия 12.11
4 673 Борислав Бочев 2002 СК Спортико 12.59
5 593 Ангел Джоров 2002 СК Костенец 13.00
6 928 Марио Валентинов 2002 СКЛА Ивайло Младенов 13.81
  710 Страхил Савов 2001 Лили и Коста DNS
  742 ОГНЯН АЛЕКСАНДРОВ 2002 СКЛА Спартак Плевен DNS
           
и.к. 674 Радомил Калвин 2002 СК Спортико 11.82

 

 

  100м момчета 2003-04г   Старт: 15:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 786 Любомир Калчев 2003 СК Приорити спорт 11.73
2 875 Винченцо Маринов 2003 КЛАСА Ваня Колева 12.25
3 681 Димитър Тосков 2004 СК Спортико 12.39
4 45 Пеньо Кунчев 2003 Ботев Пловдив 12.42
5 871 Георги Ценев 2004 КЛАСА Ваня Колева 12.48
6 592 Аделин Трифонов 2003 СК Костенец 12.63
7 493 Момчил Буковски 2004 Локомотив София 13.00
8 591 Атанас Малковски 2003 СК Костенец 13.30
9 44 Рангел Томов 2004 Ботев Пловдив 13.32
10 762 Виктор Османов 2003 СК Юниверсал 13.48
11 720 Антоан Вълканов 2003 АК Пълдин Пловдив 13.80
12 856 Огнян Димитров 2004 СК Атлетик-София 14.09
13 874 Борис Чавдаров 2003 КЛАСА Ваня Колева 14.12
14 605 Ивайло Костадинов 2004 ЛСК Фортуна 14.47
  506 Цветан Георгиев 2003 АК ПЛЕВЕН 2014 DNS
  879 Виктор Вангелов 2003 КЛАСА DNS

 

 

  100м преп. момчета 2003-04г Старт: 17:00ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
1 322 Красимир Кирчев 2003 СК Галакси Пловдив 15.56
2 139 Костадин Костов 2004 СК Галакси Пловдив 15.57
3 660 Алекс Иванов 2003 АК Павел Павлов - Враца 16.16
4 648 Божидар Саръбоюков 2004 СКЛА Хеброс - Харманли 17.07

 

 

  200м момчета 2001-02-03-04   Старт: 17:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име и фамилия Год. Клуб Резултат
    1 Серия      
1 505 Добромир Николов 2001 АК ПЛЕВЕН 2014 22.94
2 772 Георги Христов 2002 СКЛА Славия 24.19
3 164 Ивайло Щипков 2002 СК Галакси Пловдив 24.81
4 673 Борислав Бочев 2002 СК Спортико 25.75
5 742 ОГНЯН АЛЕКСАНДРОВ 2002 СКЛА Спартак Плевен 26.37
6 593 Ангел Джоров 2002 СК Костенец 26.55
           
и.к. 674 Радомил Калвин 2002 СК Спортико 23.65
           
    2 Серия - И.к.      
  506 Цветан Георгиев 2003 АК ПЛЕВЕН 2014 23.92
  875 Винченцо Маринов 2003 КЛАСА Ваня Колева 25.63
  871 Георги Ценев 2004 КЛАСА Ваня Колева 26.54
  874 Борис Чавдаров 2003 КЛАСА Ваня Колева 30.21

 

 

  4х50м - момчета 2008-09-10 Старт: 12:50ч 
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
    Клуб Год. Резултат
  1 Хеброс Харманли   32.10
  2 Академик София   32.22
  3 Фортуна Костинброд   32.37
  4 Приорити Спорт 1   33.01
  5 Юлис Елин Пелин   33.26
  6 Ивет Лалова Спринт Академи   35.07
  7 Пълдин Пловдив   35.17
  8 Ивет Лалова 2   36.50
  9 Приорити Спорт 2   36.51
  10 Ботев Пловдив   37.98

 

 

  4х100м - момчета 2003-04 Старт: 18:00ч 
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
    Клуб Год. Резултат
  1 СК Галакси Пловдив   51.61
  2 Ботев Пловдив   56.75
    Приорити Спорт   DQ

 

 

  скок дължина момчета 2003-04г Старт: 13:30 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 322 Красимир Кирчев 2003 Галакси Пловдив 559 х  579 579
2 879 Виктор Вангелов 2003 КЛАСА 546 550 555 555
3 622 Кристиан Гешев 2003 СКЛА Юлис 442 552 552 552
4 681 Димитър Тосков 2004 СК Спортико 529 535 514 535
5 786 Любомир Калчев 2003 СК Приорити спорт 462 518 519 519
6 139 Костадин Костов 2004 Галакси Пловдив 500 519 507 519
7 648 Божидар Саръбоюков 2004 СКЛА Хеброс - Харманли 448 х  506 506
8 45 Пеньо Кунчев 2003 Ботев Пловдив 490 х  496 496
9 762 Виктор Османов 2003 СК Юниверсал 408 476 429 476
10 720 Антоан Вълканов 2003 АК Пълдин Пловдив х  448 448 448
11 44 Рангел Томов 2004 Ботев Пловдив 404 394 416 416
  591 Атанас Малковски 2003 СК Костенец       DNS

 

 

  скок дължина момчета 2005-06-07 г. Старт: 15:35 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 284 Георги Ганджулов 2005 Рилски атлет 500 488 516 516
2 706 Боян Хаджитодоров 2006 Лили и Коста 482 477 502 502
3 785 Божидар Миланов 2005 СК Приорити спорт 216 364 492 492
4 889 Кристиян Гоцев 2005 СКЛА"Ивет Лалова" 434 425 443 443
5 537 Андреан Димитров 2005 АСКЛА- Сливен  х 435 380 435
6 722 Борис Паков 2007 АК Пълдин Пловдив 431 401 х 431
7 551 Никола Николов 2006 АК ЦСКА 426 367 х 426
8 644 Никола Тодоров 2005 АК Враца 422 324 х 422
9 550 Андреа Грозев 2005 АК ЦСКА 422 х х 422
10 521 Боян Иванов  2007 СКЛА Академик 420 392 420 420
11 649 Станислав Колев 2006 СКЛА Хеброс - Харманли 420 416 416 420
12 780 Борис Паунов 2006 СК Приорити спорт 360 357 416 416
13 42 Николай Илиев 2005 Ботев Пловдив 397 415 х 415
14 41 Даниел Радев 2006 Ботев Пловдив 393 388 401 401
15 43 Стилиян Илиев 2005 Ботев Пловдив 365 386 397 397
16 530 Виктор Кънев  2006 СКЛА Академик х х 392 392
17 40 Момчил Гюров 2006 Ботев Пловдив 367 390 366 390
18 782 Мартин Каролев 2006 СК Приорити спорт 385 353 298 385
19 953 Томас Валентинов 2007 Феникс 2004 - Плевен 383 354 373 383
20 790 Калоян Клечаров 2005 СК Приорити спорт 378 379 379 379
21 721 Иван Иванов  2006 АК Пълдин Пловдив 362 х 376 376
22 158 Камен Калчев  2005 Галакси  х 372 375 375
23 723 Александър Ковачев 2007 АК Пълдин Пловдив х 268 372 372
24 529 Огнян Димитров 2006 СКЛА Академик 369 354 х 369
25 819 Николай Йорданов 2006 СК Приорити спорт 366 363 355 366
26 695 Матео Маринов 2007 Тереза Маринова 336 349 360 360
27 946 Кристиан Зафироф 2007 Олимпия-Враца 335 357 337 357
28 861 Николай Петров 2005 КЛАСА Таня Микова х х 349 349
29 643 Тонислав Йорданов 2005 АК Враца х 334 345 345
30 628 Мартин Нейков 2007 Юлис 332 344 326 344
31 707 Николай Караянев 2007 Лили и Коста 336 325 328 336
32 826 Камен Гошев 2006 СК Приорити спорт 317 295 324 324
33 761 Васил Василев 2007 Юнивърсъл 312 х 308 312
34 39 Иван Вангов 2007 Ботев Пловдив 268 289 303 303
  801 Иво Ковачки 2005 СК Приорити спорт        
  958 Аксел Емин 2006 Феникс 2004 - Плевен        
  599 Анатоли Миликин 2007 СК Костенец        
  603 Християн Танев 2007 СК Костенец        
  891 Георги Казеиков 2007 СКЛА"Ивет Лалова"        
  962 Калоян Цанев 2007 Феникс 2004 - Плевен        

 

 

  скок дължина момчета 2008 г. Старт: 10:50 ч.
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 922 Деян Цветанов 2008 СКЛА Ивайло Младенов 377 х х 377
2 969 Томи Хаджийски 2008 Феникс 2004 - Плевен 321 337 351 351
3 708 Алекзандър Кленовски 2008 Лили и Коста 275 х 329 329
4 600 Иван Иванов 2008 СК Костенец 215 250 243 250
5 911 Александър Димитров 2008 СК Костенец 225 213 226 226
  601 Мартин Петров 2008 СК Костенец       DNS
  631 Мартин Йорданов 2008 СКЛА Юлис       DNS

 

 

  скок от място момчета 2005 г. Старт: 14:05 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 746 Емил Костов 2005 СКЛА Спартак Плевен 235 233 235
2 747 Мартин Димитров 2005 СКЛА Спартак Плевен 219 223 223
3 43 Стилиян Илиев 2005 Ботев Пловдив 208 216 216
4 801 Иво Ковачки 2005 СК Приорити спорт 200 206 206
5 783 Явор Иванов 2005 СК Приорити спорт 187 184 187
6 623 Стоян Йорданов 2005 СКЛА Юлис 171 171 171
7 821 Илия Андреев 2005 СК Приорити спорт 165 158 165

 

 

  скок от място момчета 2006 г. Старт: 14:35 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 649 Станислав Колев 2006 СКЛА Хеброс - Харманли 221 221 221
2 532 Павло Василев  2006 СКЛА Академик 218 220 220
3 528 Тома Иванов 2006 СКЛА Академик 208 211 211
4 837 Атанаси Стоянов 2006 Тереза Маринова 206 154 206
5 531 Алекс Петров 2006 СКЛА Академик 187 174 187
6 958 Аксел Емин 2006 Феникс 2004 182 186 186
7 500 Стефан Стефанов 2006 Локомотив София 167 177 177
  769 Георгий Можейко 2006 125 СУ     DNS

 

 

  скок от място момчета 2007 г. Старт: 15:10 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 522 Иван Ачкаканов  2007 СКЛА Академик 196 210 210
2 832 Николас Тосков 2007 СК Приорити спорт 198 203 203
3 724 Данаил Бояджиев 2007 АК Пълдин Пловдив 199 194 199
4 962 Калоян Цанев 2007 Феникс 2004 – Плевен 192 192 192
5 1000 Здравко Здравков 2007 Ботев Пловдив 189 192 192
6 934 Давид Желев 2007 СКА”Пендарева” Казанлък 183 192 192
7 607 Мирослав Тодорое 2007 ЛСК Фортуна 188 186 188
8 580 Филип Пасков 2007 КЛАСА Иван Ралчев 184 183 184
9 941 Атанас Георгиев 2007 Олимпия-Враца 184 176 184
10 868 Ботьо Войцехович 2007 СКЛА Надежда-София 180 181 181
11 239 Стефан Йорданов 2007 Локомотив София 178 179 179
12 967 Петьо Златев 2007 Феникс 2004 - Плевен 178 176 178
13 825 Радослав Стоянов 2007 СК Приорити спорт 172 175 175
14 827 Никола Захов 2007 СК Приорити спорт 175 170 175
15 840 Мартин Сивенов 2007 СК Маратон-Ихтиман 171 165 171
16 627 Димитър Илиев 2007 СКЛА Юлис 165 87 165
17 603 Християн Танев 2007 СК Костенец 160 148 160
18 148 Игор Стефанов 2007 Локомотив София 158 152 158
19 523 Георги Костов 2007 СКЛА Академик 157 154 157
  581 Матей Иванов 2007 КЛАСА Иван Ралчев     DNS
  628 Мартин Нейков 2007 СКЛА Юлис     DNS
  725 Димитър Павлов 2007 АК Пълдин Пловдив     DNS
  761 Васил Василев 2007 СК Юниверсал     DNS

 

 

  скок от място момчета 2008 г. Старт: 10:45 ч.
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 544 Иван Гъдев 2008 Су Патриарх Евтимий-Пд 202 210 210
2 899 Теодор Янков 2008 СКЛА"Ивет Лалова" 202 203 203
3 830 Теодор Христов 2008 СК Приорити спорт 193 199 199
4 560 Денислав Генадиев 2008 СК Радуканови - Видин 199 192 199
5 652 Ивомир Иванов 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 193 197 197
6 651 Николай Йорданов 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 191 191 191
7 653 Радослав Тодоров 2008 СКЛА Хеброс - Харманли 188 188 188
8 609 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна 185 176 185
9 517 Веселин Бисерински  2008 СКЛА Академик 174 179 179
10 516 Емил Григоров 2008 СКЛА Академик 172 178 178
11 999 Мартин Близнаков 2008 Ботев Пловдив 164 178 178
12 610 Деян Илиев 2008 ЛСК Фортуна 174 176 176
13 577 Даниел Бахаров 2008 КЛАСА Иван Ралчев 173 171 173
14 612 Никола Рангелов 2008 ЛСК Фортуна 163 172 172
15 576 Мартин Трайков 2008 КЛАСА Иван Ралчев 170 170 170
15 794 Владимир Мерджанов 2008 СК Приорити спорт 170 170 170
17 689 Константин Филипов 2008 СК Спортико 165 168 168
18 726 Мартин Елкин 2008 АК Пълдин Пловдив 168 147 168
19 810 Стефан Спасов 2008 СК Приорити спорт 167 167 167
20 611 Мартин Милушев 2008 ЛСК Фортуна 163 167 167
21 518 Илля Мочалов 2008 СКЛА Академик 167 158 167
22 896 Ангел Ярев 2008 СКЛА"Ивет Лалова" 166 164 166
23 797 Кирил Евтимов 2008 СК Приорити спорт 150 166 166
24 760 Борислав Илчев 2008 СК Юниверсал 150 162 162
25 558 Любен Радулов 2008 СК Радуканови - Видин 153 155 155
26 921 Антъни Чучков 2008 СКЛА Ивайло Младенов 131 136 136
27 492 Самуил Нойков 2008 7-мо училище 128 130 130
  559 Мартин Георгиев 2008 СК Радуканови - Видин     DNS
  630 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис     DNS
  776 Огнян Огнянов 2008 КЛАСА Боби     DNS
  816 Пламен Божинов 2008 СК Приорити спорт     DNS
  838 Крис Раков 2008 СК Маратон-Ихтиман     DNS
  839 Павел Айнаджийски 2008 СК Маратон-Ихтиман     DNS
  865 Франческо Калия 2008 СКЛА Надежда-София     DNS
  991 Крис Цанков 2008 Ивет Лалова Спринт Академи     DNS

 

 

  скок от място момчета 2009 г. Старт: 11:15 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 917 Цветослав Славчев 2009 СКЛА Ивайло Младенов 183 195 195
2 775 Иван Григоров 2009 КЛАСА Боби 192 181 192
3 774 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА Боби 191 161 191
4 632 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис 183 184 184
5 515 Ангел Костов  2009 СКЛА Академик 183 182 183
6 699 Борис Йорданов 2009 Тереза Маринова 182 177 182
7 756 Георги Попов 2009 СКЛА Спартак Плевен 177 181 181
8 556 Васил Антонов 2009 СК Радуканови - Видин 180 176 180
9 575 Борис Стоев 2009 КЛАСА Иван Ралчев 179 175 179
10 709 Борис  Хаджитодоров 2009 Лили и Коста 179 172 179
11 642 Валентин Шишков 2009 АК Враца 177 170 177
12 768 Реджеп Джугдан 2009 54 СУ 173 146 173
13 728 Християн Чапаров 2009 АК Пълдин Пловдив 167 172 172
14 984 Петър Иванов 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 169 169 169
15 983 Никола Цветанов 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 162 169 169
16 986 Калоян Митев 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 160 169 169
17 667 Валентин Стайков 2009 АК КЛАС Костенец 167 167 167
18 633 Никола Николов 2009 СКЛА Юлис 160 163 163
19 767 Ян Харизи 2009 СКЛА Академик 152 163 163
20 876 Теодор Каменов 2009 СКЛА Славия-София 161 161 161
21 555 Иван Иванов 2009 СК Радуканови - Видин 155 161 161
22 829 Александър Алексиев 2009 СК Приорити спорт 159 157 159
23 919 Валентин Иванов 2009 СКЛА Ивайло Младенов 159 152 159
24 916 Георги Пенков 2009 СКЛА Ивайло Младенов 159 143 159
25 951 Мартин Златев 2009 Атлетик Академия Атлас 157 156 157
26 998 Даниел Кърталов 2009 Ботев Пловдив 149 156 156
27 727 Теодор Гайдаров 2009 АК Пълдин Пловдив 154 148 154
28 985 Денис Димитров 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 151 150 151
29 820 Стефан Борисов 2009 СК Приорити спорт 135 149 149
30 965 Александър Аршинков 2009 Феникс 2004 - Плевен 149 129 149
31 814 Кристиан Крумов 2009 СК Приорити спорт 145 148 148
32 813 Даниел Севдин 2009 СК Приорити спорт 130 146 146
33 614 Димитър Иванов 2009 ЛСК Фортуна 145 130 145
34 806 Даниел Радков 2009 СК Приорити спорт 131 141 141
  729 Калин Цветков 2009 АК Пълдин Пловдив     DNS
  822 Даниел Писарски 2009 СК Приорити спорт     DNS

 

 

  скок от място момчета 2010 г. Старт: 11:45 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 659 Иван Тръндев 2010 СКЛА Хеброс - Харманли 162 174 174
2 877 Кристиан Кирков 2010 Тереза Маринова 156 166 166
3 828 Мариан Славчев 2010 СК Приорити спорт 150 163 163
4 763 Ивелин Бояджиев 2010 СК Атлетика 2012 В.Търново 153 161 161
5 771 Теодор Винклер 2010 21 СУ 159 160 160
6 234 Мартин Милков 2010 АК София 158 153 158
7 664 Венцислав Димитров 2010 АК КЛАС Костенец 150 157 157
8 730 Георги Асенов 2010 АК Пълдин Пловдив 155 154 155
9 554 Светломир Славчев  2010 СК Радуканови - Видин 148 151 151
10 996 Теодор Сталев 2010 Ботев Пловдив 150 144 150
11 902 Лазар Митов 2010 СКЛА"Ивет Лалова" 140 146 146
12 913 Денис Пенев 2010 СКЛА Ивайло Младенов 145 142 145
13 914 Любомир Александров 2010 СКЛА Ивайло Младенов 143 137 143
14 903 Петър Чушев 2010 СКЛА"Ивет Лалова" 142 142 142
15 617 Владимир Николов 2010 ЛСК Фортуна 139 142 142
16 731 Антон Христов 2010 АК Пълдин Пловдив 141 140 141
17 997 Симеон Димитров 2010 Ботев Пловдив 141 135 141
18 995 Георги Александров 2010 Ботев Пловдив 130 139 139
19 795 Калоян Мерджанов 2010 СК Приорити спорт 132 136 136
20 666 Ясен Хубанов  2010 АК КЛАС Костенец 135 128 135
21 553 Кубрат Костадинов 2010 СК Радуканови - Видин 109 126 126
22 918 Деян Търновски 2010 СКЛА Ивайло Младенов 125 122 125
23 831 Константин Гурков 2010 СК Приорити спорт 110 115 115
24 836 Александър Антонов 2010 СК Приорити спорт 109 109 109
  665 Борян Исаев 2010 АК КЛАС Костенец     DNS
  758 Любомир Тихов 2010 СКЛА Спартак Плевен     DNS
  937 Милен Николов 2010 Олимпия-Враца     DNS

 

 

  скок от място момчета 2011 г. Старт: 12:10 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 994 Костадин Вардев 2011 Ботев Пловдив 166 162 166
2 766 Радостин Кедиков 2011 СК Атлетика 2012 В.Търново 163 150 163
3 641 Иван Иванчев 2011 АК Враца 160 161 161
4 619 Никола Величков 2011 ЛСК Фортуна 149 156 156
5 960 Никола Иванов 2011 Феникс 2004 - Плевен 135 154 154
6 733 Даниел Донев 2011 АК Пълдин Пловдив 150 140 150
7 778 Мартин Димов 2011 КЛАСА Боби 147 145 147
8 809 Любомир Чорбански 2011 СК Приорити спорт 147 144 147
9 993 Мартин Иванов 2011 Ботев Пловдив 142 145 145
10 700 Калоян Гювийски 2011 Тереза Маринова 142 134 142
11 759 Симеон Тончев 2011 СКЛА Спартак Плевен 136 135 136
12 944 Калоян Ангелов 2011 Олимпия-Враца 125 130 130
13 906 Беркай Аййълдъз 2011 СКЛА"Ивет Лалова" 117 116 117
14 796 Борислав Христов 2011 СК Приорити спорт 114 110 114
15 732 Никола Ламбов 2011 АК Пълдин Пловдив 106 114 114

 

 

  скок от място момчета 2012 г. Старт: 12:30 ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  
  Име и фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 773 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА Боби 144 146 146
2 510 Симeон  Попов  2012 СКЛА Академик 146 136 146
3 992 Лъчезар Бръмбаров 2012 Ботев Пловдив 140 123 140
4 908 Филип Димитров 2012 СКЛА"Ивет Лалова" 136 136 136
5 907 Мартин Бакрачев 2012 СКЛА"Ивет Лалова" 128 131 131
6 870 Димитър Радуванов 2012 СКЛА Надежда-София 128 118 128
7 638 Никола Апостолов 2012 СКЛА Юлис 123 123 123
8 394 Филип Александров 2012 Феникс 2004 122 114 122
9 509 Никола Божинов 2012 СКЛА Академик 119 110 119
10 942 Никола Латинов 2012 Олимпия-Враца 100 109 109
11 639 Калин Николов 2013 СКЛА Юлис 95 94 95
  662 Георги Филчев 2012 АК КЛАС Костенец     DNS
  694 Максим  Максимов 2012 СК Спортико     DNS