Athletic League 07.10 Boys Rankings

 

 

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018-гр.София-

60 метра Момчета 2003-04  Старт: 13.50ч.

            Атлетическа Лига - 2018
1 7,36 Венелин Камбуров АЛСК Тракия96 Пловдив 136
2 7,44 Георги Ценев КЛАСА-Колева 407
3 7,47 Винченцо Маринов КЛАСА-Колева 408
4 7,81 Димитър Митрев АЛСК Тракия96 Пловдив 137
5 8,09 Светослав Малашки СКЛА "Спартак"-Плевен 28
6 8,10 Аделин Трифонов СК Костенец 83
7 8,20 Денислав Митев СК Спортико 263
8 8,69 Виктор Величков СКЛА "Спартак"-Плевен 29
  DNS Ангел Лесев АК КЛАС Костенец 294
  DNS Мартин Фильов АК КЛАС Костенец 293

 

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018-гр.София-

60 метра Момчета 2005 Старт: 14.15ч.

            Атлетическа Лига - 2018
1 7,40 Божидар Миланов СК Приорити спорт 352
2 7,55 Калоян Клечаров СК Приорити спорт 343
3 7,62 Емил Костов СКЛА "Спартак"-Плевен 31
4 7,75 Александър Велчев АК Враца 224
5 7,93 Кристиян Тахмазян АЛСК Тракия96 Пловдив 134
6 8,00 Мартин Димитров СКЛА "Спартак"-Плевен 32
7 8,31 Никола Тодоров АК Враца 225
8 8,34 Иван Иванов СКЛА "Хеброс" - Харманли 108
9 8,44 Виктор Георгиев СКЛА Надежда София 387
10 8,72 Андреан Димитров АСКЛА Сливен 226
11 9,09 Кристиян Драгостинов КЛАСА-Колева 405
12 9,21 Виктор Рангелов СК Спортико 258
13 9,37 Алксандър Евтимов СК Спортико 259

 

 

  PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018 - гр.София - 

60 метра Момчета 2006     Старт: 14.45ч.

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Атлетическа Лига - 2018
  1 7,87 Атанаси Стоянов Тереза Маринова 389
  2 7,92 Павло Григоров СКЛА Академик 22
  3 7,94 Борис Паунов СК Приорити спорт 376
  4 8,33 Станислав Колев СКЛА "Хеброс" - Харманли 109
  5 8,63 Дейвид Стоименов СКЛА Академик 24
  6 8,78 Стефан Стефанов СКЛА Надежда София 383
  7 8,80 Иван Иванов  АК "Пълдин" - Пловдив 116
  8 8,88 Николай Йорданов СК Приорити спорт 370
  9 8,95 Данаил Маринов Тереза Маринова 320
  10 9,10 Траян Танчев КЛА "Загорец" Н. Загора 1
  11 9,20 Даниел Живков СКЛА "Хеброс" - Харманли 110
  12 9,83 Петър  Дечев СК Приорити спорт 437
  13 9,98 Данаил Пенчев Тереза Маринова 319
             

 

 

 

place Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018 - гр.София -

60метра Момчета 2007     Старт: 15.15ч.

      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Атлетическа Лига - 2018
1 8,15 Иван Ачкаканов СКЛА Академик 17
2 8,22 Борис Паков АК "Пълдин" - Пловдив 117
3 8,73 Томас Валентинов Феникс 2004 - Плевен 208
4 8,75 Никола Захов СК Приорити спорт 344
5 8,80 Матео Маринов Тереза Маринова 317
6 8,87 Виктор Бачев КЛА Славия 415
7 9,10 Николас  Тосков Приорити Спорт 443
8 9,11 Мартин Георгиев КЛАСА Лили Видева 144
9 9,29 Мартин Нейков СКЛА Юлис  162
10 9,60 Георги Костов СКЛА Академик 18
11 9,68 Атанас Георгиев СК Олимпия Враца 65
12 9,91 Алекс Петровски СК Атлет Мездра 432
13 9,92 Румен Стоев СК "Звездите" - Петрич 181
14 10,4 Кристиян  Петровски СК Атлет Мездра 433
    Георги Ушев КЛАСА 390
    Мирослав Тодоров ЛСК Фортуна - Костинброд 233
    Васил Василев СК Юнивърсал 329
           
           
           
           

 

 

      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ         
place Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018 - гр.София

60метра Момчета 2008      Старт: 10.30ч.

1 8,21 Теодор Христов СК Приорити спорт 350 Атлетическа Лига - 2018
2 8,31 Теодор Янков Ивет Лалова Спринт Академи 270
3 8,51 Деян Цветанов СКЛА "Ивайло Младенов" 171
4 8,86 Радослав Тодоров СКЛА "Хеброс" - Харманли 113
5 9,08 Борислав Илчев СК Юнивърсал 330
6 9,12 Ивомир Иванов СКЛА "Хеброс" - Харманли 112
7 9,18 Веселин Бисерински СКЛА Академик 14
8 9,20 Ангел Ярев Ивет Лалова Спринт Академи 271
9 9,20 Кирил Евтимов СК Приорити спорт 347
10 9,21 Константин Филипов СК Спортико 253
11 9,31 Людмил Танчев КЛА "Загорец" Н. Загора 2
12 9,32 Деян Илиев ЛСК Фортуна - Костинброд 240
12 9,32 Мартин Николов ЛСК Фортуна - Костинброд 243
14 9,34 Константин Браянд Едманд СК Приорити спорт 374
15 9,38 Владимир Мерджанов СК Приорити спорт 341
16 9,40 Емил Григоров СКЛА Академик 13
17 9,46 Николай Георгиев ЛСК Фортуна - Костинброд 239
18 9,59 Светлин  Стоянов СК Атлет Мездра 435
19 9,60 Алекзандър Кленовски КЛАСА Лили Видева 142
20 9,65 Никола Рангелов ЛСК Фортуна - Костинброд 242
21 9,72 Мартин Милушев ЛСК Фортуна - Костинброд 241
22 9,72 Стефан Спасов СК Приорити спорт 367
23 9,81 Николай Йорданов  СКЛА "Хеброс" - Харманли 111
24 9,82 Виктор Асенов СКЛА Юлис  161
25 10,00 Мирослав Иванов Феникс 2004 - Плевен 218
26 10,20 Александър Зарков Ивет Лалова Спринт Академи 274
27 10,30 Цветослав Лидански АК "Павел Павлов" 93
28 10,62 Владислав Христов АК "Павел Павлов" 95
  DNS Кристиян Байчев СК "Атлетика" - В.Търново 326
  DNS Димитър Костов Сливен 328

 

 

      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ       
place Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018 - гр.София -

60метра Момчета 2009     Старт: 11.00ч.

1 8,62 Теодор Каменов КЛА Славия 414 Атлетическа Лига - 2018
2 8,75 Ангел Костов СКЛА Академик 12
3 8,89 Георги Попов СКЛА "Спартак"-Плевен 40
4 8,90 Стефан Кисьов АК "Пълдин" - Пловдив 118
4 8,90 Симеон Йорданов СКЛА Юлис  158
6 8,91 Димитър Воденичаров КЛАСА Боби 336
7 8,92 Цветослав Савчев СКЛА "Ивайло Младенов" 172
8 9,03 Йоан Орозов Феникс 2004 - Плевен 217
9 9,06 Стилян Орлинов АСКЛА Сливен 229
10 9,47 Георги Стефанов СКЛА Надежда София 384
11 9,51 Борис Стоев КЛАСА /Иван Ралчев/ 54
12 9,55 Ивелин Енчев Ивет Лалова Спринт Академи 278
13 9,61 Теодор Гайдаров АК "Пълдин" - Пловдив 119
14 9,62 Никола Николов СКЛА Юлис  159
15 9,64 Борис Хаджитодоров КЛАСА Лили Видева 143
16 9,66 Стефан Борисов СК Приорити спорт 340
17 9,73 Александър Алексиев СК Приорити спорт 362
18 9,75 Кристиан Крумов СК Приорити спорт 436
19 9,76 Иван Григоров КЛАСА Боби 335
20 9,82 Мартин Златев АА Атлас 388
21 9,83 Борис Стефанов Тереза Маринова 308
22 9,85 Георги Михайлов Тереза Маринова 306
23 9,90 Калоян Митев Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 198
23 9,90 Ян Харизи СКЛА Академик 382
25 10,04 Даниел Севдин СК Приорити спорт 377
26 10,06 Борис Йорданов Тереза Маринова 305
26 10,06 Асен Русев СК Приорити спорт 378
28 10,11 Николай Спасов СКЛА "Хеброс" - Харманли 114
29 10,22 Валентин Шишков АК Враца 222
30 10,28 Марио Иванов Тереза Маринова 307
31 10,30 Калоян Бояджиев СКЛА Академик 11
32 10,53 Кристиано Милованов 144 у-ще 424
33 10,60 Ивайло Петров Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 201
34 11,08 Димитър Иванов ЛСК Фортуна - Костинброд 244
ЕЛ.ВР. 10,17 Денис Димитров Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 200
  DNS Николай Маринов СКЛА "Спартак"-Плевен 43
  DNS Никола Цветанов Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 199

 

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ         
PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018 - гр.София -

60метра Момчета 2010       Старт: 11.30ч.

            Атлетическа Лига - 2018
1 9,62 Ивалин Бояджиев СК "Атлетика 2012" - В. Търново 46
2 9,63 Антон Христов АК "Пълдин" - Пловдив 121
3 9,75 Мартин Милков СКЛА Надежда София 385
3 9,75 Георги Асенов АК "Пълдин" - Пловдив 120
5 9,92 Иван Тръндев СКЛА Хебър-Пазарджик 399
6 9,93 Теослав Божидаров СКЛА "Ивайло Младенов" 174
7 10,08 Алекс Расийски Пауталия - Кюстендил 194
8 10,33 Калоян Мерджанов СК Приорити спорт 342
9 10,39 Божидар  Милованов 98 у-ще 419
10 10,84 Милен Николов АК "Павел Павлов" 94
11 10,86 Любомир Тихов СКЛА "Спартак" - Плевен 140
12 11,15 Себастиан Александров 55 СУ 440
13 11,19 Любомир Александров СКЛА "Ивайло Младенов" 176
14 11,20 Борис Минковски Ивет Лалова Спринт Академи 280
15 11,24 Николай Христов Ивет Лалова Спринт Академи 279
16 11,46 Емануел Палийски СКЛА Академик 381
  DNS Калоян Серафимов СК "Атлетика 2012" - В. Търново 47
  DNS Карлос Мерлет Атлетик Хасково 231
  DNS Кристиян Борисов АК "Павел Павлов" 92
  DNS Ивелин Бояджиев СК "Атлетика" - В.Търново 325
  DNS Венцислав Димитров АК КЛАС Костенец 290
           

 

 

      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ       
PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018 - гр.София -

60метра Момчета 2011      Старт: 12.00ч.

            Атлетическа Лига - 2018
1 10,02 Кристиан Аронов Тереза Маринова 302
2 10,03 Никола Иванов Феникс 2004 - Плевен 214
3 10,14 Никола Величков ЛСК Фортуна - Костинброд 245
4 10,31 Никола Ламбов АК "Пълдин" - Пловдив 122
5 10,34 Любомир Чорбански СК Приорити спорт 360
6 10,36 Радостин Кедиков СК "Атлетика 2012" - В. Търново 48
7 10,41 Християн Тодоров Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 205
8 10,51 Иван Иванчев АК Враца 220
9 10,64 Калоян Гювийски Тереза Маринова 301
10 10,72 Димитър Велинов 171 во у-ще 339
11 11,28 Антоний Кленовски КЛАСА Лили Видева 145
12 11,88 Васил Василев ЛСК Фортуна - Костинброд 246
13 12,53 Калоян Ангелов СК Олимпия Враца 71
14 12,55 Никита Ярмов Тереза Маринова 300

 

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ         
PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018 - гр.София -

60метра Момчета 2012        Старт: 12.20ч.

1 10,68 Димитър Ангелов СКЛА "Хеброс" - Харманли 115 Атлетическа Лига - 2018
2 10,70 Мартин Геров КЛАСА Лили Видева 146
3 10,72 Момчил Божков АК "Пълдин" - Пловдив 123
4 10,90 Тони Воденичаров КЛАСА Боби 337
5 11,10 Васил Василев АК "Павел Павлов" 91
6 11,34 Симеон Попов СКЛА Академик 5
7 11,36 Мартин Бакрачев Ивет Лалова Спринт Академи 283
8 11,85 Николай Веселинов СКЛА Юлис  154
9 12,28 Димитър Господинов Феникс 2004 - Плевен 211
10 12,34 Лъчезар Бръмбаров СК Пранджева 333
11 12,52 Мартин Асенов ЛСК Фортуна - Костинброд 247
12 12,78 Данаил Русев СК Спортико 249
13 13,25 Александър Николов Ивет Лалова Спринт Академи 284
14 13,50 Борис Цоков СКЛА Академик 3
15 14,69 Виктор Славев СК Спортико 250
16 14,71 Росен  Минков Минков тийм 427
17 15,30 Калин Николов СКЛА Юлис  155
18 15,84 Георги Вълчев АК "Пълдин" - Пловдив 124
  DNS Никола Божинов СКЛА Академик 4
  DNS Димитър Симеонов СКЛА Юлис  153
  DNS Даниел Мухарски СКЛА Юлис  156

 

 

 

Heat Place Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018 - гр.София - -

150 метра Момчета 2003-04       Старт: 15.45ч

        Крайно класиране   Атлетическа Лига - 2018
  1 17,48 Венелин Камбуров АЛСК Тракия96 Пловдив 136
  2 17,70 Винченцо Маринов КЛАСА-Колева 408
  3 17,72 Георги Ценев КЛАСА-Колева 407
  4 19,46 Божидар Саръбоюков СКЛА "Хеброс" - Харманли 107
  5 19,48 Димитър Митрев АЛСК Тракия96 Пловдив 137
  6 20,23 Аделин Трифонов СК Костенец 83
  7 21,25 Денислав Митев СК Спортико 263
  8 22,00 Кристиян Бургуджиев Тереза Маринова 323
    DNS Мохамад Алиг СК Костенец 84
    DNS Ангел Лесев АК КЛАС Костенец 294
    DNS Мартин Фильов АК КЛАС Костенец 293
    DNS Георги Илчев СК Костенец 85
    DNS Атанас Малковски СК Костенец 82
             

 

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018 гр.София

150метра Момчета 2005 Старт: 16.15ч.

            Атлетическа Лига - 2018
1 17,49 Божидар Миланов и.к. СК Приорити спорт 352
2 18,47 Емил Костов СКЛА "Спартак"-Плевен 31
3 18,70 Калоян Клечаров СК Приорити спорт 343
4 18,73 Кристиян Тахмазян АЛСК Тракия96 Пловдив 134
5 19,92 Виктор Георгиев СКЛА Надежда София 387
6 20,51 Иван Иванов СКЛА "Хеброс" - Харманли 108
7 21,20 Кристиян Драгостинов КЛАСА-Колева 405
8 22,35 Виктор Рангелов СК Спортико 258
9 23,06 Алксандър Евтимов СК Спортико 259

 

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018 гр.София

150метра Момчета 2006  Старт: 16.15ч.

            Атлетическа Лига - 2018
1 19,05 Павло Григоров СКЛА Академик 22
2 19,67 Боян Хаджитодоров КЛАСА Лили Видева 141
3 20,32 Борис Паунов СК Приорити спорт 376
4 20,44 Дейвид Стоименов СКЛА Академик 24
5 21,63 Николай Йорданов СК Приорити спорт 370
6 21,79 Траян Танчев КЛА "Загорец" Н. Загора 1
7 21,99 Тодор Колев Тереза Маринова 321
8 23,32 Даниел Живков СКЛА "Хеброс" - Харманли 110
9 24,46 МАРТИН ДИМИТРОВ СЛАВИЯ 443
  DNS Калоян Павлов КЛАСА /Иван Ралчев/ 63
  DNS Петър  Дечев СК Приорити спорт 437
  DNS Иван Иванов  АК "Пълдин" - Пловдив 116
             

 

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ         
PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 7.10.2018 гр.София 150метра Момчета 2007 Старт: 16.15ч.
            Атлетическа Лига - 2018
1 19,74 Иван Ачкаканов СКЛА Академик 17
2 20,69 Борис Паков АК "Пълдин" - Пловдив 117
3 21,57 Томас Валентинов Феникс 2004 - Плевен 208
4 21,66 Никола Захов СК Приорити спорт 344
5 22,18 Матео Маринов Тереза Маринова 317
6 22,42 НИКОЛАС  ТОСКОВ ПРИОРИТИ СПОРТ 442
7 23,36 Мартин Георгиев КЛАСА Лили Видева 144
8 24,58 Георги Костов СКЛА Академик 18
9 27,23 Алекс Петровски СК Атлет Мездра 432
10 29,15 Кристиян Петровски СК Атлет Мездра 433    

 

 

  07.10.2018г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2003-04г  
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 107 Божидар Саръбоюков 2004 СКЛА "Хеброс" - Харманли 5,51 5,28 5,38 5,51
2 82 Атанас Малковски 2003 СК Костенец 4,69 5,07 4,84 5,07
3 84 Мохамад Алиг 2003 СК Костенец 4,71 4,64 4,53 4,71
4 28 Светослав Малашки 2003 СКЛА "Спартак"-Плевен 4,61 4,54 4,29 4,61
5 263 Денислав Митев 2004 СК Спортико 4,20 X 4,09 4,20
6 323 Кристиян Бургуджиев 2004 Тереза Маринова 3,85 4,15 X 4,15
7 29 Виктор Величков 2004 СКЛА "Спартак"-Плевен 4,13 3,89 3,92 4,13

 

 

  07.10.2018г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2005-06-07г Старт: 16:40ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 352 Божидар Миланов 2005 СК Приорити спорт 5,27 X 4,86 5,27
2 141 Боян Хаджитодоров 2006 КЛАСА Лили Видева 4,75 4,80 3,14 4,80
3 226 Андреан Димитров 2005 АСКЛА Сливен 4,59 4,73 4,62 4,73
4 224 Александър Велчев 2005 АК Враца 4,69 X X 4,69
5 32 Мартин Димитров 2005 СКЛА "Спартак"-Плевен 4,44 4,04 - 4,44
6 389 Атанаси Стоянов 2006 Тереза Маринова 4,43 4,37 3,61 4,43
7 225 Никола Тодоров 2005 АК Враца X 4,35 4,24 4,35
8 109 Станислав Колев 2006 СКЛА "Хеброс" - Харманли 4,28 4,22 4,33 4,33
9 162 Мартин Нейков 2007 СКЛА Юлис  3,73 3,77 3,84 3,84
10 320 Данаил Маринов 2006 Тереза Маринова 3,74 3,75 3,63 3,75
11 65 Атанас Георгиев 2007 СК Олимпия Враца 3,15 3,52 3,55 3,55
12 321 Тодор Колев 2006 Тереза Маринова X X 3,30 3,30
13 319 Данаил Пенчев 2006 Тереза Маринова 2,91 2,97 2,89 2,97
  63 Калоян Павлов 2006 КЛАСА /Иван Ралчев/       DNS
  329 Васил Василев 2007 СК Юнивърсал       DNS
  390 Георги Ушев 2007 КЛАСА       DNS

 

 

  07.10.2018г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2008г Старт: 10:50ч
      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     Край:           
м. Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 350 Теодор Христов 2008 СК Приорити спорт 4,28 4,22 4,37 4,37
2 270 Теодор Янков 2008 Ивет Лалова Спринт Академи 4,01 4,03 3,89 4,03
3 171 Деян Цветанов 2008 СКЛА "Ивайло Младенов" 3,81 3,58 3,66 3,81
4 113 Радослав Тодоров 2008 СКЛА "Хеброс" - Харманли 3,78 2,70 Х 3,78
5 54 Борис Стоев 2009 КЛАСА /Иван Ралчев/ 3,57 3,48 3,30 3,57
6 435 Светлин Стоянов 2008 СК Атлет Мездра 2,94 3,22 3,48 3,48
7 86 Иван Гъдев 2008 СУ "Св. П. Евтимий" Пловдив 3,06 3,45 3,23 3,45
8 142 Алекзандър Кленовски 2008 КЛАСА Лили Видева 3,33 3,19 3,35 3,35
9 2 Людмил Танчев 2008 КЛА "Загорец" Н. Загора 2,98 3,27 3,29 3,29
10 95 Владислав Христов 2008 АК "Павел Павлов" 2,94 2,69 2,94 2,94
11 330 Борислав Илчев 2008 СК Юнивърсал 2,66 Х 2,71 2,71
12 93 Цветослав Лидански 2008 АК "Павел Павлов" Х 2,53 2,44 2,53
  143 Борис Хаджитодоров 2009 КЛАСА Х Х Х NM

 

 

  07.10.2018г   гр. София
                 
  скок от място момчета 2008г Старт: 10:45ч
      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
м. Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 86 Иван Гъдев 2008 СУ "Св. П. Евтимий" Пловдив 222 210 222
2 112 Ивомир Иванов 2008 СКЛА "Хеброс" - Харманли Х 194 194
3 111 Николай Йорданов  2008 СКЛА "Хеброс" - Харманли Х 189 189
4 161 Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис  185 184 185
5 239 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд Х 185 185
6 341 Владимир Мерджанов 2008 СК Приорити спорт 171 181 181
7 218 Мирослав Иванов 2008 Феникс 2004 - Плевен 180 178 180
8 13 Емил Григоров 2008 СКЛА Академик 180 173 180
9 374 Константин Браянд Едманд 2008 СК Приорити спорт 180 Х 180
10 14 Веселин Бисерински 2008 СКЛА Академик 178 171 178
11 240 Деян Илиев 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд Х 178 178
11 367 Стефан Спасов 2008 СК Приорити спорт Х 178 178
13 347 Кирил Евтимов 2008 СК Приорити спорт Х 177 177
14 271 Ангел Ярев 2008 Ивет Лалова Спринт Академи Х 173 173
15 242 Никола Рангелов 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд 170 Х 170
16 243 Мартин Николов 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд 160 Х 160
17 253 Константин Филипов 2008 СК Спортико Х 152 152
18 274 Александър Зарков 2008 Ивет Лалова Спринт Академи 137 150 150
  241 Мартин Милушев 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд Х Х NM
  326 Кристиян Байчев 2008 СК "Атлетика" - В.Търново     DNS
  328 Димитър Костов 2008 Сливен     DNS

 

 

  07.10.2018г   гр. София
                 
  скок от място момчета 2009г Старт: 11:15ч
      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
м. Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 118 Стефан Кисьов 2009 АК "Пълдин" - Пловдив 207 Х 207
2 40 Георги Попов 2009 СКЛА "Спартак"-Плевен 205 205 205
3 172 Цветослав Савчев 2009 СКЛА "Ивайло Младенов" 202 199 202
4 229 Стилян Орлинов 2009 АСКЛА Сливен 200 Х 200
5 217 Йоан Орозов 2009 Феникс 2004 - Плевен 194 198 198
6 336 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА Боби 198 191 198
7 335 Иван Григоров 2009 КЛАСА Боби 190 196 196
8 12 Ангел Костов 2009 СКЛА Академик Х 195 195
9 11 Калоян Бояджиев 2009 СКЛА Академик 186 182 186
10 114 Николай Спасов 2009 СКЛА "Хеброс" - Харманли 185 Х 185
10 158 Симеон Йорданов 2009 СКЛА Юлис  Х 185 185
12 119 Теодор Гайдаров 2009 АК "Пълдин" - Пловдив 183 178 183
13 305 Борис Йорданов 2009 Тереза Маринова 173 181 181
14 362 Александър Алексиев 2009 СК Приорити спорт Х 181 181
15 159 Никола Николов 2009 СКЛА Юлис  175 180 180
16 198 Калоян Митев 2009 Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 176 172 176
17 222 Валентин Шишков 2009 АК Враца 170 173 173
18 414 Теодор Каменов 2009 КЛА Славия 166 173 173
19 307 Марио Иванов 2009 Тереза Маринова 162 170 170
19 436 Кристиан Крумов 2009 СК Приорити спорт 170 165 170
21 201 Ивайло Петров 2009 Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 153 168 168
22 306 Георги Михайлов 2009 Тереза Маринова 162 158 162
23 382 Ян Харизи 2009 СКЛА Академик Х 162 162
24 384 Георги  Стефанов 2009 Надежда София 158 159 159
25 340 Стефан Борисов 2009 СК Приорити спорт 159 157 159
26 200 Денис Димитров 2009 Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 149 155 155
27 308 Борис Стефанов 2009 Тереза Маринова 150 150 150
28 244 Димитър Иванов 2009 ЛСК Фортуна - Костинброд Х 149 149
29 377 Даниел Севдин 2009 СК Приорити спорт 148 142 148
  43 Николай Маринов 2009 СКЛА "Спартак"-Плевен     DNS
  199 Никола Цветанов 2009 Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/     DNS
  278 Ивелин Енчев 2009 Ивет Лалова Спринт Академи     DNS
  378 Асен Русев 2009 СК Приорити спорт     DNS
  388 Мартин Златев 2009 АА Атлас     DNS
  143 Борис Хаджитодоров 2009 КЛАСА Лили Видева     DNS
  424 Кристиано  Димитров 2009 144 у-ще     DNS

 

 

  07.10.2018г   гр. София
                 
  скок от място момчета 2010г Старт: 11:45ч
      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
М. Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 46 Ивелин Бояджиев 2010 СК "Атлетика" - В.Търново 173 182 182
2 399 Иван Тръндев 2010 СКЛА Хебър-Пазарджик 175 180 180
3 419 Божидар  Милованов 2010 98 у-ще 168 170 170
4 385 Мартин Милков 2010 СКЛА Надежда София 164 164 164
5 120 Георги Асенов 2010 АК "Пълдин" - Пловдив 156 162 162
6 121 Антон Христов 2010 АК "Пълдин" - Пловдив 162 143 162
7 176 Любомир Александров 2010 СКЛА "Ивайло Младенов" 143 153 153
8 194 Алекс Расийски 2010 Пауталия - Кюстендил 152 Х 152
9 174 Теослав Божидаров 2010 СКЛА "Ивайло Младенов" 150 143 150
10 140 Любомир Тихов 2010 СКЛА "Спартак" - Плевен 148 146 148
11 94 Милен Николов 2010 АК "Павел Павлов" 146 147 147
11 342 Калоян Мерджанов 2010 СК Приорити спорт 146 147 147
13 381 Емануел Палийски 2010 СКЛА Академик 145 142 145
14 279 Николай Христов 2010 Ивет Лалова Спринт Академи 129 130 130
  280 Борис Минковски 2010 Ивет Лалова Спринт Академи Х Х NM
  92 Кристиян Борисов 2010 АК "Павел Павлов"     DNS
  231 Карлос Мерлет 2010 Атлетик Хасково     DNS
  290 Венцислав Димитров 2010 АК КЛАС Костенец     DNS

 

 

  07.10.2018г   гр. София
                 
  скок от място момчета 2011г Старт: 12:10ч
      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
М. Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 48 Радостин Кедиков 2011 СК "Атлетика 2012" - В. Търново 164 180 180
2 214 Никола Иванов 2011 Феникс 2004 - Плевен 175 178 178
3 220 Иван Иванчев 2011 АК Враца 175 177 177
4 245 Никола Величков 2011 ЛСК Фортуна - Костинброд 163 164 164
5 302 Кристиан Аронов 2011 Тереза Маринова Х 160 160
6 360 Любомир Чорбански 2011 СК Приорити спорт 154 158 158
7 205 Християн Тодоров 2011 Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 145 151 151
8 301 Калоян Гювийски 2011 Тереза Маринова 149 144 149
9 145 Антоний Кленовски 2011 КЛАСА Лили Видева 144 141 144
10 246 Васил Василев 2011 ЛСК Фортуна - Костинброд 137 135 137
11 71 Калоян Ангелов 2011 СК Олимпия Враца Х 134 134
12 300 Никита Ярмов 2011 Тереза Маринова 130 124 130
13 122 Нокола Ламбов 2011 АК "Пълдин" - Пловдив 120 102 120
14 339 Димитър Велинов 2011 171 во у-ще Х 120 120

 

 

  07.10.2018г   гр. София
                 
  скок от място момчета 2012г Старт: 12:30ч
      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
м. Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 337 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА Боби 143 154 154
2 91 Васил Василев 2012 АК "Павел Павлов" 143 146 146
3 5 Симеон Попов 2012 СКЛА Академик 140 144 144
4 333 Лъчезар Бръмбаров 2012 СК Пранджева 143 129 143
5 247 Мартин Асенов 2012 ЛСК Фортуна - Костинброд 132 142 142
6 211 Димитър Господинов 2012 Феникс 2004 - Плевен 139 136 139
7 283 Мартин Бакрачев 2012 Ивет Лалова Спринт Академи 131 138 138
8 115 Димитър Ангелов 2012 СКЛА "Хеброс" - Харманли 137 133 137
8 146 Мартин Геров 2012 КЛАСА Лили Видева 133 137 137
10 123 Момчил Божков 2012 АК "Пълдин" - Пловдив Х 136 136
11 154 Николай Веселинов 2012 СКЛА Юлис  128 123 128
12 124 Георги Вълчев 2013 АК "Пълдин" - Пловдив 70 120 120
13 284 Александър Николов 2013 Ивет Лалова Спринт Академи 96 117 117
14 3 Борис Цоков 2013 СКЛА Академик 115 113 115
15 250 Виктор Славев 2012 СК Спортико 70 106 106
16 427 Росен  Минков 2013 Минков тийм 94 105 105
17 249 Данаил Русев 2012 СК Спортико 100 80 100
18 155 Калин Николов 2013 СКЛА Юлис  86 97 97
  4 Никола Божинов 2012 СКЛА Академик     DNS
  153 Димитър Симеонов 2012 СКЛА Юлис      DNS
  156 Даниел Мухарски 2013 СКЛА Юлис      DNS