Athletic League 07.10 Girls Rankings

 

 

      4х50м Момичета 05-06-07     Старт: 17.30ч.
Heat Place Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS
  1 26,63     ИВЕТ ЛАЛОВА 1   Атлетическа Лига - 2018
  2 26,75     КЛАСА РАЛЧЕВ  
  3 26,97     КЛАСА КОЛЕВА  
  4 27,18     СК СПОРТИКО  
  5 27,58     ФЕНИКС 2004  
  6 28,00     СЛАВИЯ  
  7 28,25     СКЛА ИВАЙЛО МЛАДЕНОВ
  7 28,25     ПРИОРИТИ СПОРТ 1  
  9 28,26     ТЕРЕЗА МАРИНОВА  
  10 29,11     СК ЗВЕЗДИТЕ ПЕТРИЧ
  11 29,20     КЛАСА ЛИЛИ  
  12 29,60     АКАДЕМИК СОФИЯ  
               

 

  PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 7.10.2018 - гр.София  - 4х50м Момичета 2008-09     Старт: 13.05ч.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
  1 29,90     Ивет Лалова Спринт Академи 1  Атлетическа Лига - 2018
  2 30,11     Приорити спорт 1  
  3 30,53     КЛАСА /Иван Ралчев  
  4 30,72     Тереза Маринова  
  5 31,16     СКЛА Спартак Плевен  
  6 31,79     Академик София  
  7 32,22     Пауталия - Кюстендил  
  8 34,00     СК Олимпия Враца  
  9 37,06     СК Звездите Петрич  

 

  7.10.18-гр.София-4х100м Момичета 2003-04 Старт: 17.10ч.    
      крайно класиране      
Heat Place Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS
              Атлетическа Лига - 2018
  1 53,68     ПРИОРИТИ  
  2 55,55     ХЕБРОС ХАРМАНЛИ  
  3 56,03     СК СПОРТИКО  
  4 56,87     АТЛЕТИК СОФИЯ  
  5 60,24     СК КОСТЕНЕЦ  
             
             

 

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ           
PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018 - гр.София -

60 метра Момичета 2003-04      Старт: 14.00ч.

            Атлетическа Лига - 2018
1 8,00 Веселина Димитрова АЛСК Тракия96 Пловдив 138
2 8,22 Симона Стоянова АСКЛА Сливен 331
2 8,22 Емили Найденова СКЛА "Спартак"-Плевен 27
4 8,30 Иванина Иванова СКЛА "Хеброс" - Харманли 98
5 8,33 Йоана Николова  СК"Атлетик"София 394
6 8,44 Силви Иванова СК"Атлетик"София 393
7 8,51 Стиляна Евтимова СК Спортико 262
8 8,53 Илияна Цанова  СК"Атлетик"София 392
9 8,59 Александра Господинова СК Приорити спорт 345
10 8,62 Виктория Кръстева АК КЛАС Костенец 295
11 8,64 Виктория Челеева СК Спортико 264
12 8,70 Гергана Гъркова Тереза Маринова 324
13 8,97 Николета Маркова СКЛА "Хеброс" - Харманли 99
14 9,00 Диляна Христова КЛАСА-Колева 409
15 9,10 Михаела Розева СК Приорити спорт 368
16 9,15 Габриела Иванова СК Костенец 74
17 9,16 Надежда Тодорова  СК"Атлетик"София 395
17 9,16 Ивана Иванова Тереза Маринова 429
19 9,18 Михаела Кръстева СК Спортико 260
20 9,22 Мартина Милева АК КЛАС Костенец 292
21 9,24 Микаела Годинова  СК"Атлетик"София 396
22 9,75 Мария Бонева СК Костенец 80
23 10,09 Моника Кралева Ивет Лалова Спринт Академи 285
23 10,09 Цветелина Хуманова СК Костенец 76
23 10,09 Йоана Мерджанова СК Костенец 77
26 10,16 Яна Ангелова СК Костенец 78

 

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 7.10.2018 - гр.София - 60 м Момичета 2005       Старт: 14.30ч.
1 8,25 Марияна Недялкова СКЛА Юлис  163 Атлетическа Лига - 2018
2 8,48 Елена Петкова  СК"Атлетик"София 397
3 8,56 Добромира Христова Супер спорт Варна 327
4 8,59 Мария Иванова КЛАСА-Колева 403
5 8,60 Карина Господинова Феникс 2004 - Плевен 212
6 8,67 Виктория Върбанова СКЛА "Спартак"-Плевен 30
7 8,69 Ванеса Йочева СК "Звездите" - Петрич 186
8 8,78 Ванеса Драгостинова КЛАСА -Колева 402
9 8,92 Лара Иванова Ивет Лалова Спринт Академи 266
10 9,00 Мерил Станкова Тереза Маринова 322
11 9,19 Яна  Чакалова КЛА Славия 421
12 9,20 Светлозара Грозданова КЛА Славия 423
13 9,56 Стефания Тодорова СКЛА "Ивайло Младенов" 167
14 9,84 Калина Желязкова СК Костенец 81
15 10,00 Никол Нейкова СКЛА Юлис  164
  DNS Виктория Иванова КЛАСА-Колева 404

 

 

  PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018 - гр.София -60 м Момичета 2006     Старт: 15.00ч.

        КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    
  1 8,05 Никол Ангелова СК "Звездите" - Петрич 185 Атлетическа Лига - 2018
  2 8,23 Ванеса Колева КЛАСА-Колева 406
  3 8,36 Цветомира Войнова Феникс 2004 - Плевен 210
  4 8,43 Ния Гергова СК Спортико 254
  5 8,53 Елена Аргирова АСКЛА Сливен 228
  6 8,54 Ивелина Русимова СК Спортико 255
  7 8,55 Деница Захариева СК Приорити спорт 351
  8 8,84 Лора Янкова КЛА Славия 422
  9 8,95 Рая Галинекова СК Приорити спорт 364
  10 8,97 Кристина Боянова КЛАСА /Иван Ралчев/ 62
  11 9,04 Лора Георгиева  АК "Пълдин" - Пловдив 125
  12 9,07 Александра Иванова СКЛА Академик 23
  13 9,32 Рая Кедикова СК "Атлетика 2012" - В. Търново 49
  14 9,59 Виктория Дурчева Тереза Маринова 318
  15 10,30 Елена Йорданова Пауталия - Кюстендил 187
  DNS   Ивона Славчева СКА "Пендарева" Казанлък 25

 

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 7.10.2018 - гр.София -60м Момичета 2007       Старт: 15.30ч.
            Атлетическа Лига - 2018
1 8,04 Симона Георгиева СКЛА "Хеброс" - Харманли 100
2 8,44 Анна Миланова Ивет Лалова Спринт Академи 268
3 8,45 Сиана Бръмбарова СК Пранджева 332
4 8,46 Преслава Стефанова Феникс 2004 - Плевен 216
5 8,62 Андреа Лозанова Тереза Маринова 313
6 9,00 Елена Кличева Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 204
7 9,03 Елия Алексиева СК Олимпия Враца 66
8 9,13 Гери Манчева СКЛА Академик 21
9 9,14 Румяна Груева Тереза Маринова 316
10 9,19 Алейна Русева АСКЛА Сливен 230
11 9,40 КОСАРА ТОДОРОВА Тереза Маринова 315
12 9,44 Валерия Заркова СКЛА "Спартак"-Плевен 33
12 9,44 Далия Валентинова Феникс 2004 - Плевен 209
14 9,45 Виктория Бонева СК Приорити спорт 369
15 9,46 Иляйда Нуроллова СКЛА Академик 19
16 9,48 Константина Семерджиева СКЛА Академик 20
17 9,55 Никол Велкова СК "Звездите" - Петрич 182
18 9,80 Мария Гьонова СК Олимпия Враца 64
18 9,80 Хана Лачкова СКЛА "Ивайло Младенов" 169
20 9,85 Малинка Мудева СК "Звездите" - Петрич 183
21 10,67 Ана-Мари Николова АК "Павел Павлов" 97
22 10,68 Рая Величкова СКЛА "Спартак"-Плевен 36
23 10,70 Андреа Славкова Тереза Маринова 312
24 10,83 Даная Тачева СК "Звездите" - Петрич 184
  DNS Десислава Иванова СКЛА "Спартак"-Плевен 37
  DNS Василена Качикова Тереза Маринова 314
  DNS Роксана Димитрова АК "Павел Павлов" 90
  DNS Ева Недялкова СКЛА "Спартак"-Плевен 34
  DNS Любомира Вераска АЛСК Тракия96 Пловдив 135
  DNS Сияна Милева СК "Атлетика 2012" - В. Търново 51
  DNS Йоанна Маринова СКЛА "Спартак"-Плевен 35
  DNS Мелани Венциславова СК Атлет Мездра 434
  DNS Сияна  Колева СК "Атлетика 2012" - В. Търново 50

 

 

  P. Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018 - гр.София - 

60м Момичета 2008      Старт:10.45ч.

  1 8,96 Снежана Карайодова АК "Пълдин" - Пловдив 126 Атлетическа Лига - 2018
  2 9,18 Моника Илиева Ивет Лалова Спринт Академи 286
  3 9,19 Йоана Тръндева СКЛА Хебър-Пазарджик 398
  4 9,20 Десислава Георгиева СКЛА "Хеброс" - Харманли 102
  5 9,21 Ема Иванова СК Приорити спорт 348
  6 9,22 Карина Цончева АСКЛА Сливен 227
  6 9,22 Калина Георгиева СК Приорити спорт 349
  8 9,26 Калина Колева Ивет Лалова Спринт Академи 273
  9 9,36 Йоана Иванова Тереза Маринова 309
  10 9,42 Михаела Балтова АК "Пълдин" - Пловдив 129
  11 9,51 Емилия Николова Ивет Лалова Спринт Академи 287
  12 9,59 Даная Стоянова СКЛА "Спартак"-Плевен 38
  12 9,59 Нели Благоева СК Приорити спорт 366
  14 9,61 Рая Милкова СКЛА "Хеброс" - Харманли 101
  15 9,62 Кристи Христова СКЛА Академик 16
  15 9,62 Елена Шикова СК "Звездите" - Петрич 180
  17 9,65 Калина Григорова  Ивет Лалова Спринт Академи 272
  18 9,75 Росица Русева КЛАСА /Иван Ралчев/ 57
  19 9,80 Лаура Гравион Тереза Маринова 310
  20 9,82 Никол Христова КЛАСА /Иван Ралчев/ 55
  21 9,83 Ноела Петкова Феникс 2004 - Плевен 215
  22 9,86 София Рачева СКЛА Септември София 410
  23 9,90 Елица Карайодова АК "Пълдин" - Пловдив 127
  24 9,93 Никол Димитрова СК Олимпия Враца 67
  25 10,09 Магдалена Ирикова ЛСК Фортуна - Костинброд 232
  26 10,10 Александра Христова КЛАСА /Иван Ралчев/ 56
  27 10,11 Стефани Йорданова Пауталия - Кюстендил 189
  27 10,11 Марина Маринова СКЛА Септември София 412
  29 10,20 Цвета Николова СК Олимпия Враца 68
  30 10,21 Адияра Георгиева СК Костенец 430
  31 10,28 Констанса Ценова АК Враца 223
  32 10,30 Анна-Мария Петкова Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 202
  33 10,31 Ивана  Александрова 18 СУ 439
  34 10,32 Михаела Клисарска 7 мо у-ще 338
  35 10,40 София Божилова СКЛА Септември София 413
  36 10,58 Даниела Кръстева СКЛА Академик 15
  37 10,60 Анжелина Петкова СКЛА "Ивайло Младенов" 170
  38 10,63 Моника Караиванова СКЛА Септември София 411
  38 10,63 Виктория Василева КЛАСА /Иван Ралчев/ 58
  40 10,66 Кристен Ангелова АК "Павел Павлов" 88
  41 11,03 Велиана Парахулева АК "Павел Павлов" 89
  42 11,04 Виктория Иванова Тереза Маринова 428
  43 11,09 Десислава Ангелова СК Олимпия Враца 69
  44 11,11 Магдалена Георгиева СК Приорити спорт 372
  45 11,98 Мила Аспарухова СКЛА "Димитър Вучков"Самоков 417
    DNS Йоана Пенчева Тереза Маринова 311
    DNS Никол Николова КЛАСА Лили Видева 150
    DNS Габриела Величкова АК "Пълдин" - Пловдив 128
             

 

 

      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ       
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 7.10.2018 - гр.София  - 60м Момичета 2009        Старт: 11.15ч.
1 9,02 Теодора Симеонова СКЛА "Спартак"-Плевен 42 Атлетическа Лига - 2018
2 9,08 Елинда Джоунс Ивет Лалова Спринт Академи 277
3 9,17 Албена Любомирова Тереза Маринова 304
4 9,18 Александра Войнова Феникс 2004 - Плевен 207
5 9,19 Виктория Ангелова СК Приорити спорт 365
5 9,19 Славина Костадинова СКЛА "Спартак"-Плевен 41
7 9,44 Евгения Стоименова СКЛА Академик 8
8 9,72 Влади Андреева СК "Звездите" - Петрич 179
9 9,74 Симона Маринова СКЛА "Спартак"-Плевен 44
10 9,76 Моника Илиева СКЛА Надежда София 386
11 9,88 Жаклин Желева Тереза Маринова 303
12 10,00 Николая Палазова СК Приорити спорт 363
13 10,08 Елена Стоянова СКЛА Юлис  160
14 10,12 Камелия Димитрова Ивет Лалова Спринт Академи 275
15 10,20 Ерика Савова СКЛА Академик 10
16 10,36 Лора Григорова Ивет Лалова Спринт Академи 276
17 10,50 Клара Димитрова АК "Павел Павлов" 87
18 10,73 Магдалена Христова Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 197
19 10,77 Ивана Красимирова Феникс 2004 - Плевен 219
20 10,91 Йоана Пенчева СК "Тереза Маринова" 311
21 11,00 Пламенна Петрова ЛСК Фортуна - Костинброд 248
22 11,13 Надя Атанасова СК "Звездите" - Петрич 177
23 11,15 Борислава Стоименова СК "Звездите" - Петрич 178
24 11,33 София Каменова СКЛА "Димитър Вучков"Самоков 418
25 11,54 София Стоянова СКЛА Академик 9
26 11,98 Илияна Миронова СКЛА "Ивайло Младенов" 173
  DNS Велина Димитрова СКЛА "Спартак"-Плевен 39
  DNS Мия Мутафчиева КЛАСА Ива Димова 391

 

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ         
PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 7.10.2018 - гр.София - 60м Момичета 2010     Старт: 11.45ч.
            Атлетическа Лига - 2018
1 9,44 Мария Караиванова СКА "Пендарева" Казанлък 26
2 9,63 Марая Христова СКЛА "Хеброс" - Харманли 103
3 9,96 Ивет Миронова СК "Атлетика 2012" - В. Търново 45
4 10,16 Сиана Георгиева КЛАСА Лили Видева 152
5 10,25 Ася Симеонова СКЛА "Хеброс" - Харманли 105
6 10,26 Дариа Петрова Ивет Лалова Спринт Академи 288
7 10,27 Сиана Манасиева СК Здвездите Петрич 401
8 10,30 Савина Кисьова АК "Пълдин" - Пловдив 131
8 10,30 Симона Иванова АК "Пълдин" - Пловдив 130
10 10,38 Карин Семерджиева СКЛА Академик 7
11 10,42 Маргарита Делийска КЛАСА /Иван Ралчев/ 53
12 10,46 Мила Милкова СКЛА "Хеброс" - Харманли 104
13 10,78 Александра Петрова СК Олимпия Враца 70
14 10,83 Рая Брайкова СК Приорити спорт 371
15 10,87 Ивайла Иванова АК Враца 221
16 10,88 Наталия Милушева ЛСК Фортуна - Костинброд 234
17 10,90 Ивайла Балтова АК "Пълдин" - Пловдив 132
18 10,91 Магдалена Динова СКЛА Академик 380
19 11,00 Яна Иванова КЛАСА Лили Видева 151
20 11,10 Никол Корчева СК Приорити спорт 375
21 11,22 Магдалена Йорданова Пауталия - Кюстендил 193
22 11,45 Карина Атанасова СК Приорити спорт 373
23 11,65 Мишел Спасова АК "Павел Павлов" 96
24 11,72 Валерия Георгиева Ивет Лалова Спринт Академи 438
25 12,14 Леа Ерика Дюма СКЛА Академик 379
26 12,31 Натали Захариева АК "Пълдин" - Пловдив 133

 

 

place Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS

7.10.2018 - гр.София -60м Момичета 2011     Старт: 12.10ч.

      крайно класиране   Атлетическа Лига - 2018
1 10,40 Теодора Родева СК Приорити спорт 361
2 10,92 Йоана Петкова Ивет Лалова Спринт Академи 281
3 10,98 Емануела Арабаджиева СКЛА "Хеброс" - Харманли 106
4 10,99 Дарина Колева Тереза Маринова 298
5 11,04 Елена Топалова Тереза Маринова 297
6 11,15 Росица Дженева СК Спортико 252
7 11,36 Надалина Апостолова Пауталия - Кюстендил 195
8 11,43 Милица Димитрова ЛСК Фортуна - Костинброд 235
9 11,75 Емилия Гьонова СК Олимпия Враца 72
10 11,81 Мария Павлова Тереза Маринова 299
11 11,88 Валерия Васова ЛСК Фортуна - Костинброд 236
12 12,04 София Тунчева КЛАСА /Иван Ралчев/ 52
13 12,07 Александра Златанова Ивет Лалова Спринт Академи 282
14 12,22 Евдокия Димитрова 144 у-ще 400
15 12,51 Антония Йорданова ЛСК Фортуна - Костинброд 237
16 12,85 Изабела Лозанова ЛСК Фортуна - Костинброд 238
17 15,15 Лили Рачева Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 203

 

 

 

Heat place Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 7.10.2018 - гр.София  - 60м Момичета 2012        Старт: 12.30ч.
крайно класиране
1             Атлетическа Лига - 2018
  1 10,63 Ивона Йорданова СК Олимпия Враца 73
  2 10,86 Дея Стоименова СКЛА Академик 6
  3 11,02 Исабел Иванова Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 196
  4 11,71 Дара Йорданова СКЛА Юлис  157
  5 11,75 Габриела  Дачева Петър Дачев 420
  6 13,35 Мария Кръстанова Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 206
  7 13,56 Симона Велковска СКЛА "Ивайло Младенов" 175
  8 13,90 Деница Гювийска Тереза Маринова 296
  9 13,91 Сиана Минкова Минко тийм 426
  10 13,97 Йоана Арабаджиева СК Спортико 251
      Дара Димитрова АК КЛАС Костенец 289
             
             
             
             
             
             
             

 

 

      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ         
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 7.10.2018 - гр.София- 150м Момичета 2003-04        Старт: 16.00ч.
            Атлетическа Лига - 2018
1 18,90 Веселина Димитрова АЛСК Тракия96 Пловдив 138
2 19,21 Емили Найденова СКЛА "Спартак"-Плевен 27
3 19,81 Иванина Иванова СКЛА "Хеброс" - Харманли 98
4 19,99 Анета Венкова СК Приорити спорт 353
5 20,05 Стиляна Евтимова СК Спортико 262
6 20,09 Стелияна Петкова СК Приорити спорт 354
7 20,13 Симона Стоянова АСКЛА Сливен 331
8 20,22 Дарина Годинова СК Приорити спорт 355
9 20,41 Силви Иванова СК"Атлетик"София 393
10 20,63 Наталия Койчева СК Приорити спорт 356
11 20,74 Илияна Цанова  СК"Атлетик"София 392
12 20,75 Йоана Николова  СК"Атлетик"София 394
13 20,88 Славена Славова СК Приорити спорт 357
14 21,26 Гергана Гъркова Тереза Маринова 324
15 21,38 Михаела Кръстева СК Спортико 260
16 21,42 Виктория Челеева СК Спортико 264
17 21,76 Вяра Димитрова СК Костенец 75
18 21,88 Елена Моллова СК Спортико 261
19 21,90 Микаела Годинова  СК"Атлетик"София 396
20 21,92 Надежда Тодорова  СК"Атлетик"София 395
21 22,00 Диляна Христова КЛАСА-Колева 409
22 22,40 Николета Маркова СКЛА "Хеброс" - Харманли 99
23 22,70 Михаела Розева СК Приорити спорт 368
24 23,42 Ивана Иванова Тереза Маринова 429
25 23,59 Мария Бонева СК Костенец 80
26 24,31 Деница Минчева СК Костенец 79
27 25,90 Яна Ангелова СК Костенец 78
  DNS Моника Кралева Ивет Лалова Спринт Академи 285

 

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ         
PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 7.10.2018 - гр.София - 150м Момичета 2005        Старт: 16.40ч.
            Атлетическа Лига - 2018
1 19,00 Марияна Недялкова СКЛА Юлис  163
2 19,98 Елена Петкова  СК"Атлетик"София 397
3 20,72 Виктория Иванова КЛАСА-Колева 404
4 20,75 Добромира Христова Супер спорт Варна 327
5 20,85 Карина Господинова Феникс 2004 - Плевен 212
6 20,91 Елина Ковачева Феникс 2004 - Плевен 213
7 21,07 Мария Иванова КЛАСА-Колева 403
8 21,16 Мерил Станкова Тереза Маринова 322
9 21,36 Христина Иванова СКЛА "Ивайло Младенов" 165
10 21,57 Стела Алексова Ивет Лалова Спринт Академи 265
11 21,68 Ива Митова СК Атлет Мездра 431
12 22,06 Ирина Кръстева СК Приорити спорт 359
13 22,08 Светлозара Грозданова КЛА Славия 423
14 22,63 Йоана Иванова КЛАСА Лили Видева 147
15 22,79 Антония Маринова СК Спортико 257
16 23,58 Стефания Тодорова СКЛА "Ивайло Младенов" 167
17 24,65 Янислава Петрова СКЛА "Ивайло Младенов" 166
18 26,14 Никол Нейкова СКЛА Юлис  164
  DNS Лара Иванова Ивет Лалова Спринт Академи 266
           
           

 

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ         
PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 7.10.2018 - гр.София- 150м Момичета 2006      Старт: 16.40ч.
            Атлетическа Лига - 2018
1 20,08 Ванеса Колева КЛАСА-Колева 406
2 20,24 Мадлен Маринова СК Приорити спорт 358
3 20,31 Михаела Иванова АК Джордан-Благоевград 334
4 20,56 Евелина Иванова СКЛА "Ивайло Младенов" 168
5 20,60 Ния Гергова СК Спортико 254
6 20,64 Алексана Петкова Ивет Лалова Спринт Академи 267
7 20,78 Марта Бахарова КЛАСА /Иван Ралчев/ 59
8 20,86 Яна Стоева КЛАСА /Иван Ралчев/ 60
9 21,28 Елена Топчева КЛАСА /Иван Ралчев/ 61
10 21,30 Цветомира Войнова Феникс 2004 - Плевен 210
11 21,62 Ивелина Русимова СК Спортико 255
12 21,78 Деница Захариева СК Приорити спорт 351
13 22,14 Рая Галинекова СК Приорити спорт 364
14 22,47 Лора Георгиева  АК "Пълдин" - Пловдив 125
15 22,52 Александра Иванова СКЛА Академик 23
16 23,70 Рая Кедикова СК "Атлетика 2012" - В. Търново 49
  DNS Ивона Славчева СКА "Пендарева" Казанлък 25
             

 

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ         
PLACE Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 7.10.2018 - гр.София- 150м Момичета 2007       Старт: 16.40ч.
            Атлетическа Лига - 2018
1 20,21 Симона Георгиева СКЛА "Хеброс" - Харманли 100
2 20,86 Сиана Бръмбарова СК Пранджева 332
3 21,12 МЕЛАНИ ВЕНЦИСЛАВОВА АТЛЕТ МЕЗДРА 434
4 21,20 Преслава Стефанова Феникс 2004 - Плевен 216
5 21,43 Дарена Петрова Ивет Лалова Спринт Академи 269
6 21,44 Андреа Лозанова Тереза Маринова 313
7 21,62 Василена Борисова Пауталия - Кюстендил 188
8 22,32 Гери Манчева СКЛА Академик 21
9 22,85 Рада Хаджитодорова КЛАСА Лили Видева 148
10 23,02 Иляйда Нуроллова СКЛА Академик 19
11 23,06 Елена Кличева Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 204
12 23,25 Далия Валентинова Феникс 2004 - Плевен 209
13 23,48 Константина Семерджиева СКЛА Академик 20
14 23,82 Виктория Бонева СК Приорити спорт 369
15 24,45 Гергана Атанасова КЛАСА Лили Видева 149
16 25,48 Хана Лачкова СКЛА "Ивайло Младенов" 169
  DNS Сияна  Колева СК "Атлетика 2012" - В. Търново 50
  DNS Василена Качикова Тереза Маринова 314
  DNS Сияна Милева СК "Атлетика 2012" - В. Търново 51

 

 

  07.10.2018г   гр. София      
                   
  скок дължина момичета 2003-04г     Старт: 13:30ч
      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ       Край:           
М. Име  Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 353 Анета Венкова 2004 СК Приорити спорт 4,88 4,94 4,78 4,94
2 357 Славена Славова 2004 СК Приорити спорт 4,71 4,91 4,81 4,91
3 139 Пламена Тосева 2004 АЛСК Тракия96 Пловдив Х 4,77 4,84 4,84
4 356 Наталия Койчева 2004 СК Приорити спорт 4,24 4,30 4,48 4,48
5 354 Стелияна Петкова 2004 СК Приорити спорт Х 4,46 4,43 4,46
6 355 Дарина Годинова 2004 СК Приорити спорт 4,37 4,32 3,69 4,37
7 292 Мартина Милева 2004 АК КЛАС Костенец Х Х 3,76 3,76
8 74 Габриела Иванова 2003 СК Костенец 3,17 3,74 Х 3,74
9 295 Виктория Кръстева 2003 АК КЛАС Костенец Х Х 3,27 3,27
10 75 Вяра Димитрова 2004 СК Костенец Х Х 3,22 3,22

 

 

  07.10.2018г гр. София
                   
  скок дължина момичета 2005-06-07г Старт: 15:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 358 Мадлен Маринова 2006 СК Приорити спорт 4,40 4,53 4,60 4,60
2 185 Никол Ангелова 2006 СК "Звездите" - Петрич 4,54 4,18 4,32 4,54
3 60 Яна Стоева 2006 КЛАСА /Иван Ралчев/ 4,53 4,30 4,22 4,53
4 228 Елена Аргирова 2006 АСКЛА Сливен 4,46 3,63 X 4,46
5 334 Михаела Иванова 2006 АК Джордан-Благоевград 4,42 4,35 4,30 4,42
6 168 Евелина Иванова 2006 СКЛА "Ивайло Младенов" 4,12 4,38 4,29 4,38
7 186 Ванеса Йочева 2005 СК "Звездите" - Петрич 4,21 4,23 4,28 4,28
8 213 Елина Ковачева 2005 Феникс 2004 - Плевен 4,26 4,26 4,26 4,26
9 431 Ива Митова 2005 Атлет Мездра 4,05 3,66 3,40 4,05
10 165 Христина Иванова 2005 СКЛА "Ивайло Младенов" 3,90 4,01 3,86 4,01
11 267 Алексана Петкова 2006 Ивет Лалова Спринт Академи 3,93 3,62 3,98 3,98
12 421 Яна Чакалова 2007 КЛА Славия 3,89 3,97 3,85 3,97
13 268 Анна Миланова 2007 Ивет Лалова Спринт Академи 3,97 X 3,41 3,97
14 188 Василена Борисова 2007 Пауталия - Кюстендил 3,33 3,68 3,93 3,93
15 61 Елена Топчева 2006 КЛАСА /Иван Ралчев/ 3,67 3,91 3,86 3,91
16 265 Стела Алексова 2005 Ивет Лалова Спринт Академи 3,90 3,53 X 3,90
17 59 Марта Бахарова 2006 КЛАСА /Иван Ралчев/ 3,89 X 3,81 3,89
18 147 Йоана Иванова 2005 КЛАСА Лили Видева 3,87 3,67 X 3,87
19 422 Лора Янкова 2006 КЛА Славия 3,63 3,49 3,87 3,87
20 434 Мелани Венциславова 2007 Атлет Мездра 3,83 3,85 3,52 3,85
21 257 Антония Маринова 2005 СК Спортико 3,79 3,79 3,72 3,79
22 148 Рада Хаджитодорова 2007 КЛАСА Лили Видева 3,57 X 3,70 3,70
23 166 Янислава Петрова 2005 СКЛА "Ивайло Младенов" 3,36 3,69 3,61 3,69
24 359 Ирина Кръстева 2005 СК Приорити спорт 3,61 3,33 3,69 3,69
25 318 Виктория Дурчева 2006 Тереза Маринова 3,55 3,57 3,46 3,57
26 315 Косара Тодорова 2007 Тереза Маринова X X 3,48 3,48
27 269 Дарена Петрова 2007 Ивет Лалова Спринт Академи 3,25 3,45 2,51 3,45
28 33 Валерия Заркова 2007 СКЛА "Спартак"-Плевен 3,45 X 3,16 3,45
29 149 Гергана Атанасова 2007 КЛАСА Лили Видева X 3,20 3,42 3,42
30 62 Кристина Боянова 2006 КЛАСА /Иван Ралчев/ 3,26 3,16 X 3,26
31 230 Алейна Русева 2007 АСКЛА Сливен X 3,21 3,24 3,24
32 66 Елия Алексиева 2007 СК Олимпия Враца - 3,22 3,17 3,22
33 187 Елена Йорданова 2006 Пауталия - Кюстендил X 2,98 2,91 2,98
34 312 Андреа Славкова 2007 Тереза Маринова 2,83 2,95 X 2,95
35 64 Мария Гьонова 2007 СК Олимпия Враца X 2,86 2,13 2,86
36 36 Рая Величкова 2007 СКЛА "Спартак"-Плевен 2,68 2,84 X 2,84
37 97 Ана-Мари Николова 2007 АК "Павел Павлов" X 2,29 X 2,29
  425 Кристина Кабакчиева 2007 Приорити спорт X X X NM
  81 Калина Желязкова 2005 СК Костенец       DNS
  37 Десислава Иванова 2007 СКЛА "Спартак"-Плевен       DNS
  34 Ева Недялкова 2007 СКЛА "Спартак"-Плевен       DNS
  35 Йоанна Маринова 2007 СКЛА "Спартак"-Плевен       DNS

 

 

  07.10.2018г гр. София
                   
  скок дължина момичета 2008г Старт: 11:50ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 348 Ема Иванова 2008 СК Приорити спорт 3,23 3,63 3,87 3,87
2 227 Карина Цончева 2008 АСКЛА Сливен 3,45 3,71 3,62 3,71
3 291 Моника Панталеева 2008 АК КЛАС Костенец 3,44 3,70 3,54 3,70
4 170 Анжелина Петкова 2008 СКЛА "Ивайло Младенов" 3,63 3,51 3,49 3,63
5 398 Йоана Тръндева 2008 СКЛА Хебър-Пазарджик 3,61 3,49 3,46 3,61
6 273 Калина Колева 2008 Ивет Лалова Спринт Академи 3,22 3,6 3,34 3,60
7 58 Виктория Василева 2008 КЛАСА /Иван Ралчев/ 3,11 3,18 3,45 3,45
8 366 Нели Благоева 2008 СК Приорити спорт 3,35 3,22 3,36 3,36
9 56 Александра Христова 2008 КЛАСА /Иван Ралчев/ 3,25 2,97 3,16 3,25
10 55 Никол Христова 2008 КЛАСА /Иван Ралчев/ 3,22 2,97 3,19 3,22
11 57 Росица Русева 2008 КЛАСА /Иван Ралчев/ 2,98 2,56 3,04 3,04
12 68 Цвета Николова 2008 СК Олимпия Враца 3,00 2,94 2,70 3,00
13 89 Велиана Парахулева 2008 АК "Павел Павлов" 2,4 2,72 2,48 2,72
14 69 Десислава Ангелова 2008 СК Олимпия Враца 2,41 Х 2,29 2,41
15 223 Констанса Ценова 2008 АК Враца Х Х Х NM
  88 Кристен Ангелова 2008 АК "Павел Павлов" Х Х Х NM
  416 Ванеса Димитровя 2008 СКЛА "Димитър Вучков"Самоков х х х NM

 

 

  07.10.2018г гр. София
                 
  скок от място момичета 2008г Старт: 11:00ч
      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
м. Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 126 Снежана Карайодова 2008 АК "Пълдин" - Пловдив 193 212 212
2 192 Адриана Янева 2008 Пауталия - Кюстендил 197 206 206
3 38 Даная Стоянова 2008 СКЛА "Спартак"-Плевен 192 201 201
4 286 Моника Илиева 2008 Ивет Лалова Спринт Академи 190 197 197
5 102 Десислава Георгиева 2008 СКЛА "Хеброс" - Харманли 194 192 194
6 101 Рая Милкова 2008 СКЛА "Хеброс" - Харманли 189 192 192
7 310 Лаура Гравион 2008 Тереза Маринова 188 192 192
8 349 Калина Георгиева 2008 Приорити Спорт 187 189 189
9 127 Елица Карайодова 2008 АК "Пълдин" - Пловдив 182 186 186
10 16 Кристи Христова 2008 СКЛА Академик 182 184 184
11 309 Йоана Иванова 2008 Тереза Маринова 178 182 182
12 413 София Божилова 2008 СКЛА Септември София 177 181 181
13 272 Калина Григорова  2008 Ивет Лалова Спринт Академи 154 178 178
14 191 Ралица Славейкова 2008 Пауталия - Кюстендил 167 177 177
15 430 Адияра Георгиева 2008 СК Костенец 176 168 176
16 67 Никол Димитрова 2008 СК Олимпия Враца 167 175 175
17 180 Елена Шикова 2008 СК "Звездите" - Петрич 174 165 174
18 190 Йоана Борисова 2008 Пауталия - Кюстендил 172 167 172
19 202 Анна-Мария Петкова 2008 Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 171 165 171
20 232 Магдалена Ирикова 2008 ЛСК Фортуна - Костинброд 163 171 171
21 215 Ноела Петкова 2008 Феникс 2004 - Плевен 161 171 171
22 287 Емилия Николова 2008 Ивет Лалова Спринт Академи 154 170 170
23 129 Михаела Балтова 2008 АК "Пълдин" - Пловдив 159 164 164
24 439 Иванна Александрова 2008 18 СОУ 153 163 163
25 410 София Рачева 2008 СКЛА Септември София 160 156 160
26 412 Марина Маринова 2008 СКЛА Септември София 149 160 160
27 15 Даниела Кръстева 2008 СКЛА Академик 158 157 158
28 416 Ванеса Димитровя 2008 СКЛА "Димитър Вучков"Самоков 157 153 157
29 411 Моника Караиванова 2008 СКЛА Септември София 152 150 152
30 372 Магдалена Георгиева 2008 СК Приорити спорт 150 144 150
31 428 Виктория Иванова 2008 Тереза Маринова 144 143 144
  128 Габриела Величкова 2008 АК "Пълдин" - Пловдив     DNS
  311 Йоана Пенчева 2008 Тереза Маринова     DNS
  338 Михаела Клисарска 2008 7 мо у-ще     DNS
  366 Нели Благоева 2008 СК Приорити спорт     DNS

 

 

  07.10.2018г гр. София
                 
  скок от място момичета 2009г Старт: 11:30ч
      Крайно класиране Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 42 Теодора Симеонова 2009 СКЛА "Спартак"-Плевен 188 196 196
2 8 Евгения Стоименова 2009 СКЛА Академик 190 189 190
3 365 Виктория Ангелова 2009 СК Приорити спорт 185 187 187
4 277 Елинда Джоунс 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 182 184 184
5 160 Елена Стоянова 2009 СКЛА Юлис  175 183 183
6 179 Влади Андреева 2009 СК "Звездите" - Петрич 181 178 181
7 44 Симона Маринова 2009 СКЛА "Спартак"-Плевен 178 180 180
8 275 Камелия Димитрова 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 172 180 180
9 304 Албена Любомирова 2009 Тереза Маринова 177 179 179
10 41 Славина Костадинова 2009 СКЛА "Спартак"-Плевен 178 177 178
11 276 Лора Григорова 2009 Ивет Лалова Спринт Академи 174 176 176
12 386 Моника Илиева 2009 СКЛА Надежда София 174 172 174
13 219 Ивана Красимирова 2009 Феникс 2004 - Плевен 164 173 173
14 363 Николая Палазова 2009 СК Приорити спорт 170 196 170
15 10 Ерика Савова 2009 СКЛА Академик 167 168 168
16 303 Жаклин Желева 2009 Тереза Маринова 162 161 162
17 418 София Каменова 2009 СКЛА "Димитър Вучков"Самоков 150 161 161
18 87 Клара Димитрова 2009 АК "Павел Павлов" 157 159 159
19 311 Йоана  Пенчева 2009 Тереза Маринова 155 158 158
20 391 Миа Мутафчиева 2009 КЛАСА Ива Димова 150 152 152
21 177 Надя Атанасова 2009 СК "Звездите" - Петрич 145 151 151
22 178 Борислава Стоименова 2009 СК "Звездите" - Петрич 143 151 151
23 173 Илияна Миронова 2009 СКЛА "Ивайло Младенов" 137 145 145
24 197 Магдалена Христова 2009 Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 153 142 142
25 248 Пламенна Петрова 2009 ЛСК Фортуна - Костинброд 136 138 138
26 9 София Стоянова 2009 СКЛА Академик 121 137 137
27 207 Александра Войнова 2009 Феникс 2004 - Плевен 174 177 17
  39 Велина Димитрова 2009 СКЛА "Спартак"-Плевен - - -

 

 

  07.10.2018г гр. София
                 
  скок от място момичета 2010г Старт: 12:00ч
        КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 45 Ивет Миронова 2010 СК "Атлетика 2012" - В. Търново 183 188 188
2 103 Марая Христова 2010 СКЛА "Хеброс" - Харманли 170 186 186
3 105 Ася Симеонова 2010 СКЛА "Хеброс" - Харманли 180 172 180
4 104 Мила Милкова 2010 СКЛА "Хеброс" - Харманли 165 176 176
5 70 Александра Петрова 2010 СК Олимпия Враца 171 175 175
6 130 Симона Иванова 2010 АК "Пълдин" - Пловдив 168 169 169
7 131 Савина Кисьова 2010 АК "Пълдин" - Пловдив 163 169 169
8 7 Карин Семерджиева 2010 СКЛА Академик 163 158 163
9 26 Мария Караиванова 2010 СКА "Пендарева" Казанлък 160 161 161
10 221 Ивайла Иванова 2010 АК Враца 159 160 160
11 288 Дариа Петрова 2010 Ивет Лалова Спринт Академи 158 160 160
12 193 Магдалена Йорданова 2010 Пауталия - Кюстендил 155 158 158
13 53 Маргарита Делийска 2010 КЛАСА /Иван Ралчев/ 151 150 151
14 132 Ивайла Балтова 2010 АК "Пълдин" - Пловдив 145 151 151
14 151 Яна Иванова 2010 КЛАСА Лили Видева 145 151 151
16 371 Рая Брайкова 2010 СК Приорити спорт 150 148 150
17 152 Сиана Георгиева 2010 КЛАСА Лили Видева 150 147 150
18 133 Натали Захариева 2010 АК "Пълдин" - Пловдив 145 138 145
19 401 Сиана Манасиева 2010 СК Здвездите Петрич 143 144 144
20 380 Магдалена Динова 2010 СКЛА Академик 122 141 141
21 96 Мишел Спасова 2010 АК "Павел Павлов" 138 139 139
22 375 Никол Корчева 2010 СК Приорити спорт 120 134 134
23 234 Наталия Милушева 2010 ЛСК Фортуна - Костинброд 128 132 132
24 438 Валерия Георгиева 2010 Ивет Лалова Спринт Академи 124 130 130
25 373 Карина Атанасова 2010 СК Приорити спорт 126 124 126
23 379 Леа Ерика Дюма 2010 СКЛА Академик 108 119 119

 

 

  07.10.2018г гр. София
                 
  скок от място момичета 2011г  
      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
  Име  Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 298 Дарина Колева 2011 Тереза Маринова 154 150 154
2 299 Мария Павлова 2011 Тереза Маринова 149 157 159
3 297 Елена Топалова 2011 Тереза Маринова 148 139 148
4 106 Емануела Арабаджиева 2011 СКЛА "Хеброс" - Харманли 146 147 147
5 252 Росица Дженева 2011 СК Спортико 136 147 147
6 72 Емилия Гьонова 2011 СК Олимпия Враца 143 145 145
7 235 Милица Димитрова 2011 ЛСК Фортуна - Костинброд 145 140 145
8 281 Йоана Петкова 2011 Ивет Лалова Спринт Академи 141 141 141
9 361 Теодора Родева 2011 СК Приорити спорт 138 140 140
10 52 София Тунчева 2011 КЛАСА /Иван Ралчев/ 130 137 137
11 282 Александра Златанова 2011 Ивет Лалова Спринт Академи 111 137 137
12 195 Надалина Апостолова 2011 Пауталия - Кюстендил 133 135 135
13 236 Валерия Васова 2011 ЛСК Фортуна - Костинброд 128 134 134
14 237 Антония Йорданова 2011 ЛСК Фортуна - Костинброд 111 134 134
15 238 Изабела Лозанова 2011 ЛСК Фортуна - Костинброд 118 116 118
16 203 Лили Рачева 2011 Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 107   107

 

 

  07.10.2018г гр. София
                 
  скок от място момичета 2012г Старт: 12:40ч
      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 73 Ивона Йорданова 2012 СК Олимпия Враца 166 163 166
2 196 Исабел Иванова 2012 Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 165 - 165
3 6 Дея Стоименова 2012 СКЛА Академик 151 140 151
4 157 Дара Йорданова 2013 СКЛА Юлис  139 145 145
5 420 Габриела Дачева 2013 Петър Дачев 126 105 126
6 206 Мария Кръстанова 2012 Ивет Лалова Спринт Академи /Вели/ 123 116 123
7 296 Деница Гювийска 2013 Тереза Маринова 118 120 120
8 175 Симона Велковска 2012 СКЛА "Ивайло Младенов" 115 120 120
9 426 Сиана Минкова 2012 Минков тийм 105 106 106
10 251 Йоана Арабаджиева 2012 СК Спортико 104 - 104