Атлетическа лига 2019-20 Ранглиста

 

 

 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М Ч Е Т А 2003-2004  
     
1. Александър Георгиев (Спартак Плев) 36
2. Мартин Нури (Тракия 96 Пд) 31
3. Божидар Саръбоюков (Хеброс Харм) 26
4. Кристиан Кръстев (Приорити спорт) 24
5. Светослав Малашки (Спартак Плев) 20
6. Костадин Костов (Галакси) 17
7. Даниел Кирев (Браун тим ВТ) 15
8. Кирил Петков (Галакси) 13
9. Калоян Арабаджиев (Супер сп Вн) 12
10. Георги Ценев (КЛАСА) 10
10. Павел Шияков (КЛАСА) 10
12. Майкъл Лилов (КЛАСА) 9
12. Денислав Митев (Спортико) 9
12. Красимир Кирчев (Галакси) 9
12. Денис Маринов (Спортико) 9
16. Атанас Иванов (Хебър Пз) 8
17. Теодор Ламбов (Хеброс Харм) 7
18. Живко Живков (Бдин Атл Видин) 6
19. Николай Кауфман (Ивет Лалова СА) 5
19. Галин Георгиев (Олимпия Враца) 5
21. Любослав Лозанов (Радуканови) 4
22. Константин Бориславов (Радуканови 2
22. Денис Мосхин (Хеброс Харм) 2
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М И Ч Е Т А 2003-2004  
     
1. Йоана Николова (Атлетик Сф) 37
2. Стелияна Петкова (Приорити спорт) 36
3. Силви Иванова (Атлетик Сф) 30
4. Анета Венкова (Приорити спорт) 28
5. Инна Филипова (Атлетик Сф) 21
6. Изабел Крамарска (Вучето Самок) 20
6. Марая Розева (Атлетик Сф) 20
8. Дарина Годинова (Приорити спорт) 17
9. Илияна Цанова (Атлетик Сф) 13
10. Симона Стоянова (Сливен) 11
11. Маргарита Хаджийска (Тракия 96) 10
11. Мила Димитрова (Енерджи Пд) 10
11. Йова Петрова (Дунав Русе) 10
11. Сиана Ангелова (Галакси) 10
15. Веселина Димитрова (Тракия 96) 9
15. Наталия Койчева (Приорити) 9
15. Михаела Миткова (Олимпия Враца) 9
15. Габриела Илиева (Ботев Пд) 9
19. Виктория Кръстева (Team Banova) 8
19. Десислава Боянова (Браун тим ВТ) 8
19. Стиляна Евтимова (Спортико) 8
19. Магдалена Здравкова (Юлис ЕП) 8
19. Иванина Иванова (Хеброс Харм) 8
19. Габриела Георгиева (Хеброс Харм) 8
25. Андреа Замфирова (Атлетик Сф) 7
25. Михаела Маринова (Лудогорец Рз) 7
25. Симона Фурнаджиева (Галакси) 7
28. Емили Найденова (Спартак Плев) 6
28. Белослава Иванова (Юлис ЕП) 6
28. Николета Маркова (Хеброс Харм) 6
31. Виктория Чалеева (Спортико) 5
31. Дария Начева (спартак Плев) 5
31. Анелия Ненкова (Галакси) 5
34. Дарина Папазова (Надежда Сф) 3
34. Никол Богданова (Атлетик Сф) 3
36. Лия Байчева (Атлетик Сф) 2
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М Ч Е Т А 2005-2006  
     
1. Станислав Колев (Хеброс Харм) 35
2. Андреан Димитров (Сливен) 30
3. Емил Костов (Спартак Плев) 29
4. Калоян Клечаров (Приорити спорт) 28
5. Георги Хаджийски (Тракия 96 Пд) 26
6. Калоян Айранов (Сливен) 25
7. Боян Хаджитодоров (КЛАСА) 23
8. Кристиян Гоцев (Ивет Лалова СА) 22
9. Виктор Георгиев (Надежда Сф) 21
10. Георги Ганджулов (Р.атл. Самоков) 20
10. Лъчезар Вълчев (Лудогорец Рз) 20
12. Кристиян Иванов (Браун тим ВТ) 12
13. Кристиян Тахмизян (Тракия 96 Пд) 11
13. Тодор Петрунов (Септември) 11
15. Дейвид Стоименов (Академик Сф) 10
16. Димо Николов (Радуканови Вд) 9
16. Владимир Кирчев (Галакси Пд) 9
16. Християн Георгиев (Ботев Пд) 9
19. Станислав Станков (Сливен) 7
19. Мартин Славчев (Ивет Лалова СА) 7
19. Даниел Живков (Хеборс Харм) 7
22. Васко Василев (Ерих Кестнер) 6
22. Христо Митков (Радуканови Вд) 6
22. Николай Илиев (Ботев Пд) 6
25. Камен Кошев (Приорити спорт) 4
26. Илиян Данаилов (Лок Русе) 3
26. Ивайло Иванов (Браун тим ВТ) 3
28 Илиян Бонев (Хебър Пз) 2
29. Бойко-Алекс Ортнер (Ерих Кестнер) 1
29. Георги Първанов (КЛАСА) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М И Ч Е Т А 2005  
     
     
1. Василена Антонова (Ив.Младенов Вр) 39
2. Евелина Иванова (Ив.Младенов Вр) 32
3. Михаела Иванова (Джордан) 28
4. Елена Петкова (Атлетик Сф) 23
5. Ванеса Йочева (Звездите ПЕтрич) 22
6. Алексана Петкова (Ивет Лалова СА) 18
6. Надежда Враджева (Ботев Пд) 18
6. Елизавета Шевченко (Маратонец Бс) 18
9. Красимира Борисова (Надежда Сф) 16
9. Пламена Чакърова (Ботев Пд) 16
11. Мадлен Маринова (Приорити спорт) 15
11. Паолина Дочкова (Радуканови Вд) 15
13. Стела Стоянова (Мартонец Бургас) 14
13. Яна Стоева (КЛАСА) 14
15. Яна Ивкова (Спортико) 12
15. Никол Ангелова (Звездите Петрич) 12
15. Петя Бозукова (Ботев Пд) 12
18. Елена Аргирова (Сливен) 11
19. Деница Захариева (Приорити спорт) 10
20. Христина Иванова (Ив.Младенов Вр) 9
20. Селена Стаменов (Цариброд) 9
22. Марта Бахарова (КЛАСА) 8
22. Ния Гергова (Спортико) 8
24. Избела Георгиева (Надежда Сф) 7
24. Ивелина Русимова (Спортико) 7
24. Виктория Иванова (КЛАСА) 7
27. Ирен Саръбоюкова (Хеброс Харм) 6
27. Стела Гешева (Хеброс Харм) 6
27. Магдалена Сиракова (Браун Тим ВТ) 6
27. Маргарита Костадинова (Ботев Пд) 6
31. Ирина Кръстева (Приорити Спорт) 3
31. Благородна Вардева Ботев Пд) 3
31. Карина Иванова (Сливен) 3
31. Никол Георгиева (Надежда Сф) 3
35. Синтия Кънчева (Сливен) 2
35. Катрин Сърбова (Ивет Лалова СА) 2
35. Ива Кушинова (Ботев Пд) 2
35. Мария Околска (Рилски атл Самоков) 2
39. Любомира Лазарова (Рилски атл Сам) 1
39. Елена Топчева (КЛАСА) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М Ч Е Т А 2007  
     
1. Боян Иванов (Академик Сф) 38
2. Никола Захов (Приорити спорт) 34
3. Калоян Николов (Приорити спорт) 30
4. Марио Чавдаров (Приорити спорт) 23
5. Росен Балабосов (Тракия Пд) 21
6. Здравко Здравков (Ботев Пд) 19
7. Матео Маринов (Т.Маринова) 16
8. Стефан Йорданов (Надежда Сф) 14
9. Мартин Георгиев (Лили Видева) 12
10. Давид Желев (Пендарева Кз) 11
11. Камен Колев (Маратонец Бс) 10
11. Кристиян Чорлев (Хебър Пз) 10
13. Георги Костов (Академик Сф) 9
14. Борис Шекиров (Атлетик Сф) 7
15. Константин Златков (Приорити) 5
16. Теодор Мераков (Ерих Кестнер) 4
17. Даниел Кръстев (Ерих Кестнер) 2
17. Славчо Симеонов (Атлетик Сф) 2
19. Илиян Ценкин (Хебър Пз) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020  
  М О М И Ч Е Т А 2007  
     
1. Симона Георгиева (Хеброс Харм) 39
2. Сияна Бръмбарова (Галакси Пд) 29
3. Дарена Петрова (Ивет Лалова СА) 22
4. Радина Величкова (Ботев Пд) 19
5. Мелани Венциславова (Атлет Мездра) 17
5. Василена Борисова (Пауталия Кн) 17
7. Анна Миланова (Ивет Лалова СА) 16
7. Ева Недялкова (Спартак Плев) 16
9. Ева Чакърова (Сливен) 15
10. Сияна Колева (Браун тим ВТ) 14
11. Иляйда Нуруллова (Академик Сф) 13
11. Йоанна Маринова (Спартак Плев) 13
11. Натали Колева (Лудогорец Рз) 13
14. Екатерина Йонова (Галакси) 12
15. Яна Борисов (Цариброд) 10
16. Константина Семерджиева (Академик Сф) 9
16. Спасиана Транджиева (Хебър Пазарджик) 9
18. Румяна Груева (Тереза Маринова) 8
19. Ралица Попова (Цв.Кирилова) 6
19. Симона Гарванова (Ивет Лалова СА) 5
19. Стела Бръмбарова (Галакси Пд) 5
19. Виола Дончева (КЛАСА) 5
23. Никол Велкова (Звездите Петрич) 4
23. Мария Гьонова (Олимпия Враца) 4
23. Моника Симитчийска (Рилски атл Сам) 4
26. Илияна Ненкова (Хебър Пазарджик) 3
26. Беатрис Кръстева (Олимпия Враца) 3
28. Лилия Цекова (Ерих Кестнер) 2
29. Мартина Стефанова (Радуканови Вд) 1
29. Теодора Прошанска (Лили Видева) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М Ч Е Т А 2008  
     
1. Деян Цветанов (Ив.Младенов Враца) 39
2. Теодор Христов (Приорити спорт) 36
3. Теодор Янков (Ивет Лалова СА) 31
4. Денислав Генадиев (Радуканови Вд) 24
5. Константин Филипов (Спортико) 20
5. Мартин Стефанов (Атлетик Сф) 20
7. Ангел Ярев (Ивет Лалова СА) 18
8. Антоан Ангелов (Тереза Маринова) 17
8. Ивомир Иванов (Хеброс Харм) 17
10. Радослав Тодоров (Хеброс Харм) 16
11. Владимир Мерджанов (Приорити) 10
12. Иван Гъдев (Тракия 96 Пд) 9
13. Християн Стайков (Маратон Ихт) 8
14. Кирил Евтимов (Приорити спорт) 7
14. Николай Георгиев (Фортуна Кстбр) 7
14. Мартин Милушев (Фортуна Кстбр) 7
14. Цветомир Митев (Хебър Пз) 7
18. Александър Иванов (Браун Тим ВТ) 5
18. Мартин Николов (Фортуна Кстбр) 5
18. Крис Раков (Маратон Ихт) 5
21. Никола Врабчев (Приорити) 4
21. Илля Мочалов (Академик) 4
23. Алекс Маринов (Team Banova) 3
23. Юлий Димитров (индив) 3
23. Васил Попов (Славия) 3
26. Виктор Златев (Приорити) 2
27. Никола Николов (Деймос спорт) 1
27. Емил Григоров (Академик Сф) 1
27. Светослав Лазаров (Хебър Пз) 1
27. Владимир Козарев (Ботев Пд) 1
27. Мартин Кръстев (Пълдин Пд) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М И Ч Е Т А 2008  
     
     
1. Ивайла Мишина (Радуканови Вд) 37
2. Карина Цончева (Сливен) 34
3. Яница Станчева (Русе Кар Мотор Сп) 29
4. Рая Димитрова (Славия) 25
5. Ивайла Дитовска (КЛАСА) 18
6. Калина Георгиева (Приорити спорт) 16
6. Калина Григорова (Ивет Лалова СА) 16
8. Лаура Гравион (Тереза Маринова) 15
8. Калина Колева (Ивет Лалова СА) 15
8. Дияна Ангелова (Ботев Пд) 15
11. Деница Русева (Спартак Плев) 11
12. Ема Иванова (Приорити спорт) 10
12. Биляна Стефанова (Браун тим ВТ) 10
12. Кремена Димитрова (Нефтяник Шабла 10
15. Анжелина Петкова (Ив.Младенов Вр) 9
15. Нели Благоева (Приорити спорт) 9
17. Владислава Бойчева (Радуканови Вд) 8
17. Елена Шикова (Звездите Петрич) 8
19. Снежана Карайодова (Пълдин Пд) 7
20. Моника Пантелеева (Тийм Бънова) 6
21. Йоана Тръндева (Хебър Пз) 5
21. Моника Илиева (Ивет Лалова СА) 5
23. Даная Петкова (Браун тим ВТ) 4
23. Мария Кръстева (Хебър Пазарджик) 4
23. Елеонора Чобанова (Ботев Пд) 4
26. Рая Милкова (Хеброс Харм) 3
26. София Божилова (Септември) 3
28. Ноела Петкова (Феникс 2004 Плев) 2
28. Десислава Георгиева (Хеброс Харм) 2
30. Никол Ангелова (Олимпия Враца) 1
30. Цветелина Христова (Атлетик Сф) 1
30. Моника Караиванова (Септември) 1
  Габриела Величкова (Пълдин Пд) 1
  Виктория Василева (КЛАСА) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020  
  М О М Ч Е Т А 2009  
     
1. Георги Попов (Спартак Плев) 38
2. Стилян Орлинов (Сливен) 36
3. Иво Радев (Спартак Плев) 32
4. Ангел Костов (Академик Сф) 27
5. Илиян Марков (Тракия Пд) 19
6. Васил Антонов (Радуканови Вд) 15
7. Алпер Мустафа (Спартак Плев) 13
7. Димитър Воденичаров (КЛАСА) 13
7. Калоян Бояджиев (Академик Сф) 13
10. Стефан Кисьов (Пълдин Пд) 12
11. Любомир Илиев (Ивайло Младенов Вр) 11
11. Борис Стоев (КЛАСА) 11
13. Йоан Орозов (Плевен 2014) 10
14. Веселин Стаменов (Хай левел) 9
14. Симеон Йорданов (Юлис Ел.Пелин) 9
14. Борис Хаджитодоров (Лили Видева) 9
17. Александър Алексиев (Приорити спорт) 6
17. Валентин Шишков (АК Враца) 6
17. Христо Христов (107 у-ще) 6
20. Борис Милушев (Вучето Самоков) 5
21. Мартин Юсев (Ботев Пд) 4
22. Иван Григоров (КЛАСА) 3
23. Даниел Севдин (Приорити спорт) 2
24. Мартин Гърньовски (Атлетик Сф) 1
24. Даниел Иванов (Индивидуално) 1
24. Никола Костов (Приорити спорт) 1
24. Борис Стефанов (Тереза Маринова) 1
24. Сали Хали (Лудогорец Рз) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020  
  М О М И Ч Е Т А 2009  
  Име, презиме  
     
1. Виктория Ангелова (Приорити спорт) 39
2. Теодора Симеонова (Спартак Плев) 34
3. Албена Любомирова (Тереза Маринова) 30
3. Евгения Стоименова (Академик Сф) 30
5. Жаклин Желева (Тереза Маринова) 24
6. Елинда Джоунс (Ивет Лалова СА) 20
7. Владимира Андреева (Звездите Петрич) 14
8. Любомира Веранска (Тракия 96 Пд) 13
8. Николая Палазова (Приорити спорт) 13
10. Йоана Коскина (Пендарева Кз) 11
11. Християна Налбантова (Хеброс Харм) 9
11. Камелия Димитрова (Ивет Лалова СА) 9
13. Елена Стоянова (Юлис Ел.Пелин) 8
14. Даниела Гърнева (Маратонец Бс) 7
14. Мария Трайкова (Звездите Петрич) 7
16. Рая Пламенова (Радуканови Вд) 5
16. Даная Бояджиева (Ботев Пд) 5
18. Славина Костадинова (Спартак Плев) 3
18. Велина Димитрова (Спартак Плев) 3
18. Савина Тараланска (Приорити) 3
21. Невена Симеонова (Браун тим ВТ) 2
21. Неда Цветкова (Радуканови Вд) 2
23. Ивет Янчева (Атлетик Сф) 1
23. Божидара Каменова (Тереза Маринова) 1
23. Йоана Шишкова (Тереза Маринова) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М Ч Е Т А 2010  
     
1. Виктор Стаматов (Тереза Маринова) 25
2. Ивалин Бояджиев (Атлетика 2012 ВТ) 22
3. Чавдар Щилянов (Тереза Маринова) 16
4. Явор Алексиев (Академик Сф) 12
4. Антон Христов (Пълдин Пд) 12
6. Даниел Добрев (Академик) 11
7. Светломир Славчев (Радуканови Вд) 7
8. Венцислав Димитров (КЛАС Костенец) 6
9. Теодор Винклер (Залиер Германия) 5
9. Иван Тръндев (Хебър Пз) 5
9. Марио Михайлов (Атлетик) 5
12. Кристиан Иванов (Атлетика 2012 ВТ) 4
13. Стефан Гавазов (Рилски атл Самоков) 3
14. Иван Николов (Атлет МЕздра) 2
14. Даниел Павлов (Пълдин Пд) 2
16. Денислав Рашев (Ерих Кестнер) 1
16. Самуил Петров (Септември) 1
16. Детелин Симеонов (Феникс 2004 Плев 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS"2019-2020  
  М О М И Ч Е Т А 2010  
     
  Име, презиме  
     
1. Марая Христова (Хеброс Харм) 24
2. Мария Караиванова (Пендарева Кз) 22
2. Ивет Миронова (Атлетика 2012 ВТ) 22
4. Дария Петрова (Ивет Лалова СА) 19
5. Сияна Манасиева (Звездите Петрич) 14
6. Мира Граматикова (Ботев Пд) 8
7. Ралица Николова (КЛАСА) 5
7. Савина Кисьова (Пълдин Пд) 5
9. Божидара Иванова (Радуканови Вд) 4
9. Сиана Георгиева (Лили Видева) 4
11. Криста Илиева (Радуканови Вд) 3
11. Габриела Матанска (Ботев Пд) 3
13. Татяна Иванова (Спартак Плев) 2
13. Мила Милкова (Хеброс Харм) 2
13. Деа Петкова (Академик) 2
16. Симона Иванова (Пълдин Пд) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS" 2019-2020
  М О М Ч Е Т А 2011  
     
1. Кристиян Аронов (Тереза Маринова) 26
2. Никола Иванов (Феникс 2004 Плев) 25
3. Иван Иванчев (АК Враца) 22
4. Александър Бояджиев (Академик Сф) 18
5. Никола Величков (Фортуна Кстбр) 15
6. Никола Стоичков (Атлет МЕздра) 7
7. Никола Ламбов (Пълдин Пд) 6
8. Деян Станков (КЛАС Костенец) 5
9. Данаил Чотов (Тракия Пд) 4
9. Радостин Кедиков (Атлетика 2012 ВТ) 4
11. Александър Петров (Приорити спорт) 3
12. Васил Василев (Фортуна Кстбр) 2
12. Алекс Енев (Тракия Пд) 2
14. Ивайло Цветанов (Юлис Ел.Пелин) 1
14. Иван Димитров (Ботев Пд) 1
 
  АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА "GO KIDS"2019-2020  
  М О М И Ч Е Т А 2011  
     
  Име, презиме  
     
1. Карина Николова (Приорити спорт) 20
2. Теодора Родева (Приорити спорт) 18
3. Емануела Арабаджиева (Хеброс Харм) 15
4. Авена Атанасова (Приорити спорт) 12
5. Ема Мръвкова (Ботев Пд) 10
6. Инна Николова (Олимпия Враца) 9
7. Димана Бабамова (Сливен) 8
8. Йоанна Петкова (Ивет Лалова СА) 7
8. Мария Гергинова (Ботев Пд) 7
10. Василена Димчева (Атлетик Сф) 6
10. Велизара Иванова (Радуканови Вд) 6
10. Далия Стоянова (Спартак Плев) 6
13. Емилия Гьонова (Олимпия Враца) 5
13. Даниела Крилчева (Звездите Петрич) 5
15. Дарина Колева (Тереза Маринова) 4
16. Росица Дженева (Спортико) 1
16. Арая Църкова (Атлетик Акад Атлас) 1