Hаредба и Програма за АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА - GO!KIDS! 2019-20

 

Hаредба

За

АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА - GO!KIDS!

2019-2020 Г.

За

01.03.2020 година

Зала „Асикс Арена”

1.Цел и задачи: Популяризиране на леката атлетика сред децата и подрастващите.

2.Ръководство и организация: Лигата  се организира от СК “Приорити спорт“, със  съдействието на БФЛА.

3.Място и време:

01.03.2020 г. (неделя) зала „Асикс Арена”, начало 09.30 часа.

(Следващи  издания  на Атлетическа лига „GOKIDS”-  11.04.20/

9-10.05.20.,финалът на Атлетическа лига.).

Участието във финала на Атлетическа лига GO!KIDS! и двата дни, ще бъде напълно безплатно за всички деца....

4.Дисциплини и възрастови групи:

60 метра, 200 метра, 60 метра с препятствия; скок на дължина – момчета и момичета, скок на височина (момичета), овчарски скок (момичета) -  родени 2003-04 г.

60 метра, 200  метра, 60 метра с препятствия; скок на дължина – момчета и момичета родени 2005 г.

60 метра, 200 метра, 60 метра с препятствия; скок на дължина – момчета и момичета родени 2006 г.

60 метра, 600 метра, скок на дължина,60 метра с препятствия – момчета и момичета родени  2007 г.

60метра, скок на дължина, 600 метра, скок от място,60 метра с препятствия – момичета/ момчета родени 2008 г.

60 метра, скок на дължина, 600 метра, скок от място,60 метра с препятствия – момичета/момчета родени 2009 г.

60 метра, скок от място,скок на дължина –  момчета и момичета родени 2010 г.

60 метра,скок от място –момчета и момичета родени 2011 г и по малки.(Класирането на 60 метра за възрастите 2013 и 2014 година ,ще бъде отделно, само за състезанието.)

Междините в бягането на препятствия за всички възрасти ,ще бъде по правилник на БФЛА за 2020 година!!!

(Младша възрасти – 2003 - 04г  и до 16 години – родени 2005-06 г., в генералното класиране по точки ще влизат заедно. Всички възрасти от 2007 г. до 2011 г. и по-малки ще имат отделно (по възрасти) генерално класиране.)

Състезаващите се в скок на дължина имат право на три опита, а на скок от място два опита. Всички възрасти до 2009 г. включително стартират от нисък старт.

 (Всеки участник има право да участва в две дисциплини,  САМО родените 2007-2008-2009 година имат право на ТРИ дисциплини, за генералното класиране се взимат двете най-добри  класирания.)       

5.Срок и начин на записване: Краен срок за записване три дни преди състезанието (26.02.20 г).

Молим, всички треньори да бъдат точни при подаване на заявка и да използват посочената бланка!

Заявки се подават на имейл: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. или онлайн на сайта ни.

За допълнителна информациятелефон: 0879 05 22 62

Стартовите списъци ще бъдат публикувани на www.prioritysport.club

Записване на място ще има само по изключение и не е препоръчително!!!

  1. 6. Условия за участие-Всеки един участник заплаща такса от 10 лева.

Състезанието е отворено за всички желаещи!!!

Стартовите номера се получават на място в деня на състезанието един час преди дисциплината или предишния ден срещу такса за участие в офиса на „Приорити спорт“-Нац. стадион „Васил Левски“, вход 26, зала 5Г.

7.Награди и класиране: Всеки един участник ще получи награда за участие. Първите трима във всяка дисциплина, ще получат медали и награди от нашите партньори.

Всички участващи в изданията на Атлетическата лига GO!KIDS! трупат точки от първо до десето място (първо място 10 точки и т.н), изключение прави само скок от място, където точки получават само първите пет участника (първо място 5 точки и т.н). На финала  ще има генерално класиране на най-добрите 10 състезатели в следните възрасти за годината:

Деца родени 2003 - 04 г., Деца родени 2005 - 06г., Деца родени 2007г.,  Деца родени 2008г., Деца родени 2009г., Деца родени 2010 г. и деца родени 2011 г. и по-малки (Родените 2012 - 13г и по малки не влизат в генералното класиране!)

Ако има участници с еднакъв брой точки за победител се взима състезаващият се, спечелил спринта на 60 м. в последното състезание!!!

МОЛИМ, ВСИЧКИ ТРЕНЬОРИ ПРИ ПОДАВАНЕ НА ЗАЯВА ДА ПОПЪЛВАТ КАЧЕНАТА БЛАНКА!!!

8.Програма: Състезанието ще бъде обезпечено с електронно измерване на всички резултати в беговите дисциплини!!! Програмата може да подлежи на леки промени според броя на записаните участници!МОЛЯ СЛЕДЕТЕ ИНФОРМАЦИЯТА НА СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК!!!

 

21.12.2019GO!KIDS!    
ЧАС ДИСЦИПЛИНА ГОДИНА ДИСЦИПЛИНА ГОДИНА
09.30 ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2009 Г.    
9.40 ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2009 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА 2009 Г.
09.50 ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2010 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2009 Г.
10.00Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2010 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА  2010 Г.
10.10ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2011  Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2010 Г.
10.15Ч     СК. НА ДЪЛЖИНА МОМЧЕТА  2009-10 Г.
10.20 Ч 60 М МОМИЧЕТА финал по време 2011 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА 2011 Г.
10.30Ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2012 г. СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2011 Г.
10.35 ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2013-14 Г    
10.40 Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2012 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА 2012 Г.
10.45 Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2013-14 Г    
10.50 Ч     СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2012 Г.
11.00 ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2008 Г СК.НА ДЪЛЖИНА МОМИЧЕТА  2009-10 Г.
11.15Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2008 Г СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА 2008 Г.
11.30 Ч 60 М МОМЧЕТА финал по време 2007 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2008 Г.
11.40Ч. 60М МОМИЧЕТА финал по време 2007 Гг.    
11.50 Ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2006 Г. СК.НА ДЪЛЖИНА ЮНОШИ МЛ.В 2003-04 Г.
12.00 ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2006 Г.    
12.10  Ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2005 г.    
12.20 Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2005 г.    
12.30 ч     СК. НА ДЪЛЖИНА ДЕВОЙКИ МЛ.В 2003-04 Г.
13.00Ч     ОВЧАРСКИ СКОК ДЕВОЙКИ МЛ.В 2003-04
13.10 ч.     СК.НА ДЪЛЖИНА МОМЧЕТА  2007-08
13.40 ч 60М ЮНОШИ финал по време 2003-04Г    
13.50Ч. 60М ДЕВОИКИ финал по време 2003-04Г    
14.00ч     СК.НА ДЪЛЖИНА МОМИЧЕТА  2008-07 Г.
14.20 Ч. 60 М ПРЕПЯТ. ЮНОШИ финал по време 05-06 г.    
14.30Ч. 60 М ПРЕПЯТ. ДЕВОЙКИ финал по време 05-06 г. СК.НА ВИСОЧИНА  ДЕВОЙКИ  2003-06г
14.40 Ч 60 М ПРЕПЯТ. ЮНОШИ финал по време 2003-04 г    
14.50Ч. 60 М ПРЕПЯТ. ДЕВОЙКИ финал по време 2003-04 г    
15.00Ч 60 М ПРЕПЯТ.ЮНОШИ финал по вр 09-08-07 г    
15.10 ч 60М ПРЕПЯТ.ДЕВОЙКИ финал по вр. 09-08-07 г СК.НА ДЪЛЖИНА МОМЧЕТА  2005-06Г
15.20 ч 600М МОМЧЕТА 2009 Г.    
15.30 ч 600М МОМИЧЕТА 2009 Г. СК. НА ВИСОЧИНА ЮНОШИ  2003-06
15.40 ч 600М МОМЧЕТА 2007-08    
15.50 ч 600М МОМИЧЕТА 2007-08    
16.10 ч 200М ЮНОШИ финал по време 2003-04Г СК.НА ДЪЛЖИНА МОМИЧЕТА  2005-06Г
16.20ч 200 М ДЕВОЙКИ финал по време 2003-04Г    
16.30 Ч 200 М ЮНОШИ финал по време 2005-06Г    
16.40 ч 200 М ДЕВОЙКИ финал по време 2005-06Г