Hаредба За АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА - GO!KIDS!-ФИНАЛЪТ 2019-2020 Г. За 29-30.08.2020 година Национален стадион „Васил Левски”

 

 

Hаредба
За
АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА - GO!KIDS!-ФИНАЛЪТ
2019-2020 Г.
За
29-30.08.2020 година
Национален стадион „Васил Левски”

1.Цел и задачи: Популяризиране на леката атлетика сред децата и подрастващите.

2.Ръководство и организация:
Финалът на Атлетическа лига се организира от СК “Приорити спорт“ и СК”Бегач”.Състезанието е част от проекта на представителството на Европейската комисия и Бюрото на Европейския парламент за Бълагария –„RUN4EU”. Осъществява се с помощта на “Кауфланд” и със съдействието на БФЛА.

3.Място и време:
29-30.08.2020 г. (СЪБОТА И НЕДЕЛЯ) национален стадион „Васил Левски””, начало 09.30 часа.
Участието във финала на Атлетическа лига GO!KIDS! и двата дни, ще бъде напълно безплатно за всички деца....

4.Дисциплини и възрастови групи:

29.08.2020 ГОДИНА (СЪБОТА)
60 метра, 600 метра, скок на дължина, 60 метра с препятствия,щафета 4х50 метра – момчета и момичета родени 2007 г.
60метра, скок на дължина, 600 метра, 60 метра с препятствия,щафета4х50 метра – момичета/ момчета родени 2008 г.
60 метра, скок на дължина, 600 метра, скок от място,60 метра с препятствия,шафета 4х50 метра – момичета/момчета родени 2009 г.
60 метра, скок от място,скок на дължина,шафета 4х50 метра – момчета и момичета родени 2010 г.
60 метра,скок от място,щафета 4х50 метра –момчета и момичета родени 2011 г
60 метра ,скок от място –момчета и момичета 2012 и по малки (Класирането на 60 метра за възрастите 2013 и 2014 година ,ще бъде отделно, само за състезанието и само на 60 метра)
Междините в бягането на препятствия за всички възрасти ,ще бъде по правилник на БФЛА за 2020 година!!!
(Младша възрасти – 2003 - 04г и до 16 години – родени 2005-06 г., в генералното класиране по точки ще влизат заедно. Всички възрасти от 2007 г. до 2011 г. и по-малки ще имат отделно (по възрасти) генерално класиране.)
Състезаващите се в скок на дължина имат право на три опита, а на скок от място два опита. Всички възрасти до 2009 г. включително стартират от нисък старт.
(Всеки участник има право да участва в две дисциплини, САМО родените 2007-2008-2009 година имат право на ТРИ дисциплини, за генералното класиране се взимат двете най-добри класирания,след предварително посочване на избраните дисциплини от състезателите.)

30.08.2020 ГОДИНА (НЕДЕЛЯ)
100 метра, 200 метра, 100 метра с препятствия; скок на дължина – момчета и момичета, скок на височина , овчарски скок (момичета),Щафета 4х100 метра - родени 2003-04 г.
100 метра, 2000 метра, 100 метра с препятствия; скок на дължина,скок на височина,щафета 4х100 метра – момчета и момичета родени 2005 г.
100 метра, 200 метра, 100 метра с препятствия; скок на дължина,скок на височина,щафета 4 х100 – момчета и момичета родени 2006 г.
В бягането на 600 метра –„RUN4EU”,ще бъдат наградени първите трима при момчета и момичета във всяка възрастова група.Награждаването ,ще се извърши веднага след завършване на бягането.

5.Срок и начин на записване:

Краен срок за записване три дни преди състезанието (26.08.20 г).
Молим, всички треньори да бъдат точни при подаване на заявка и да използват посочената бланка!
Заявки се подават на имейл: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.
За допълнителна информациятелефон: 0879 05 22 62
Стартовите списъци ще бъдат публикувани на https://prioritysport.club/
Записване на място ще има само по изключение и не е препоръчително!!!
Състезанието е отворено за всички желаещи!!!
Стартовите номера се получават на място в деня на състезанието един час преди дисциплината .

6.Награди и класиране:

Първите трима във всяка дисциплина, ще получат медали и награди от нашите партньори.
Всички участващи в изданията на Атлетическата лига GO!KIDS! трупат точки от първо до десето място (първо място 10 точки и т.н), изключение прави само скок от място, където точки получават само първите пет участника (първо място 5 точки и т.н). На финала ще има генерално класиране на най-добрите 10 състезатели в следните възрасти за годината:
Деца родени 2003 - 04 г., Деца родени 2005 - 06г., Деца родени 2007г., Деца родени 2008г., Деца родени 2009г., Деца родени 2010 г. и деца родени 2011 г. и по-малки (Родените 2012 - 13г и по малки не влизат в генералното класиране!)
Ако има участници с еднакъв брой точки за победител се взима състезаващият се, спечелил спринта на 60 м. в последното състезание!!!
МОЛИМ, ВСИЧКИ ТРЕНЬОРИ ПРИ ПОДАВАНЕ НА ЗАЯВА ДА ПОПЪЛВАТ КАЧЕНАТА БЛАНКА!!!

7.Програма:

Състезанието ще бъде обезпечено с електронно измерване на всички резултати в беговите дисциплини!!! Програмата може да подлежи на леки промени според броя на записаните участници!МОЛЯ СЛЕДЕТЕ ИНФОРМАЦИЯТА НА СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК!!!

 

АТЛЕТИЧЕСКИ ТУРНИР "ГО КИДС"-29.08.2020 Г    
ЧАС ДИСЦИПЛИНА ГОДИНА ДИСЦИПЛИНА ГОДИНА
09.00 ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2009 Г.    
9.10 ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2009 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА 2009 Г.
09.20 ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2010 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2009 Г.
09.30Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2010 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА  2010 Г.
09.40ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2008  Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2010 Г.
10.00Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2008 Г СК. НА ДЪЛЖИНА МОМЧЕТА сектор Б 2009-10 Г.
10.20 Ч 60 М МОМЧЕТА финал по време 2007 Г. СК.НА ДЪЛЖИНА МОМИЧЕТА сектор А 2009-10 Г.
10.30Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2007 Гг.    
10.40 ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2011 Г.    
10.50Ч 60 М МОМИЧЕТА финал по време 2011 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА 2011 Г.
11.00 Ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2012 г. СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2011 Г.
11.20Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2012 Г. СКОК НА ДЪЛЖИНА МОМЧЕТА секторБ 2008 -07Г
11.30 ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2013-14 Г СКОК НА ДЪЛЖИНА МОМИЧЕТА сектор А 2008-07Г
11.40 Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2013-14 Г СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА 2012 Г.
11.50 ч     СКОК ОТ МЯСТО МОМЧЕТА 2013-14 Г.
12.00Ч 600М МОМЧЕТА финал по време 2009 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2012 Г.
12.00 Ч 600М МОМИЧЕТА финал по време 2009 Г. СКОК ОТ МЯСТО МОМИЧЕТА 2013-14 Г.
12.20 Ч 600М МОМЧЕТА финал по време 2008-07г.    
12.35 Ч. 600М МОМИЧЕТА финал по време 2008-07 Г    
12.50Ч. 60 М ПРЕПЯТ.ЮНОШИ финал по вр 09-08-07 г    
13.10 Ч 60М ПРЕПЯТ.ДЕВОЙКИ финал по вр. 09-08-07 г    
13.30 ч 4х50 м МОМЧЕТА финал по време 2010-2011 г    
13.40 ч 4х50 м МОМИЧЕТА финал по време 2010-2011г    
13.50 ч 4Х50М МОМЧЕТА финал по време 2007-08-09 Г    
13.40 ч 4Х50М МОМИЧЕТА финал по време 2007-08-09 Г    
14.00 ч ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ ДЕЦА РОДЕНИ 2007-2008-  2009-2010-2011Г      

 

30.08.2020 г Атлетическа лига     
ЧАС ДИСЦИПЛИНА ГОДИНА ДИСЦИПЛИНА ГОДИНА
09.30 Ч 100 М. ЮНОШИ-финал по време 2006 г
09.40.ч 100 М. ДЕВОЙКИ-финал по време 2006 Г
09.50 ч 100 М ЮНОШИ-финал по време 2005 г
10.00.ч 100 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2005 Г СКОК НА ВИСОЧИНА ДЕВОЙКИ 2003-06Г
10.10 ч 100 М ЮНОШИ-финал по време 2003-04 Г
10.20 ч 100 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2003-04 Г
10.40 ч 600 М ЮНОШИ-RUN4EU 2003-04-05-06 СКОК НА ДЪЛЖИНА ЮНОШИ сектор Б 2006-05Г
10.50 ч 600 М ДЕВОЙКИ-RUN4EU 2003-04-05-06 СКОК НА ДЪЛЖИНА ДЕВОЙКИ сектор А 2006-05г
11.00ч 600М МОМЧЕТА-RUN4EU 2007-08-09Г
11.00 Ч 600М МОМИЧЕТА-RUN4EU 2007-08-09Г СКОК НА ВИСОЧИНА ЮНОШИ  2003-06Г
11.10 Ч 100М ПРЕПЯТ ЮНОШИ-финал по време 2006-05 Г
11.20 Ч 100М ПРЕПЯТ. ДЕВОЙКИ-финал по време 2006-05 Г
11.30 Ч 100М ПРЕПЯТ. ЮНОШИ-финал по време 2004-03Г
11.50 Ч 100М ПРЕПЯТ. ДЕВОЙКИ-финал по време 2004-03 Г
12.10 Ч 200М ДЕВОЙКИ-финал по време 2005-06Г
12.30 ч 200М ЮНОШИ-финал по време 2005-06Г СКОК НА ДЪЛЖИНА ЮНОШИ сектор Б 2003-04г
12.45 Ч 200М ДЕВОЙКИ-финал по време 2003-04Г СКОК НА ДЪЛЖИНА ДЕВОЙКИ сектор А 2004-03г
13.00Ч 200М ЮНОШИ-финал по време 2003-04 Г
13.15ч 4Х100М МОМИЧЕТА финал по време 2006-05г
13.25Ч 4Х100М МОМЧЕТА финал по време 2006-05Г
13.35 Ч 4Х100М МОМЧЕТА финал по време 2003-04Г
13.45Ч 4Х100М МОМИЧЕТА финал по време 2003-04Г
14.00Ч НАГРАЖДАВАНЕ ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ  2003-04 Г И 2006-05 ГОДИНА