Hаредба За АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА - GO!KIDS!-ФИНАЛЪТ 2019-2020г - 05-06.12.2020 -

 

 

Hаредба

За

АТЛЕТИЧЕСКА ЛИГА - GO!KIDS!-ФИНАЛЪТ

2019-2020 Г.

За

05-06.12.2020 година

Зала „Асикс Арена”

1.Цел и задачи: Популяризиране на леката атлетика сред децата и подрастващите.

2.Ръководство и организация:

Финалът на Атлетическа лига  се организира от СК “Приорити спорт”  със  съдействието на БФЛА и с подкрепата на фирма „Абофарма”.

3.Място и време:

05-06.12.2020 г. (СЪБОТА И НЕДЕЛЯ) ,зала „Асикс Арена”

 

4.Дисциплини и възрастови групи:

05.12.2020 ГОДИНА (събота)

60 метра, 200 метра, 60 метра с препятствия; скок на дължина , скок на височина , овчарски скок (девойки), 800 метра девойки/1500 метра юноши, гюлле,Щафета 4х200 метра момчета и момичета -  родени 2003-04 г.

60 метра, 200  метра, 60 метра с препятствия; скок на дължина,скок на височина, 800 метра девойки/1500 м юноши, гюлле,щафета 4х200 метра – момчета и момичета родени 2005 г.

60 метра, 200 метра, 60 метра с препятствия; скок на дължина,скок на височина, 800м девойки/1500 мюноши, гюлле,щафета 4 х200 – момчета и момичета родени 2006 г.

06.12.2020 ГОДИНА (неделя)

60 метра, 600 метра, скок на дължина, 60 метра с препятствия,щафета 4х200 метра – момчета и момичета родени  2007 г.

60метра, скок на дължина, 600 метра, 60 метра с препятствия,щафета4х200 метра  – момичета/ момчета родени 2008 г.

60 метра, скок на дължина, 600 метра, скок от място,60 метра с препятствия, щафета 4х200 метра – момичета/момчета родени 2009 г.

60 метра, скок от място,скок на дължина,шафета 4х50 метра –  момчета и момичета родени 2010 г.

60 метра,скок от място,щафета 4х50 метра –момчета и момичета родени 2011 г

60 метра ,скок от място –момчета и момичета 2012 и по малки (Класирането на 60 метра за възрастите 2013 и 2014 година ,ще бъде отделно, само за състезанието и само на 60 метра)

Междините в бягането на препятствия за всички възрасти ,ще бъде по правилник на БФЛА за  сезон 2019-2020 година!!!

(Младша възрасти – 2003 - 04г  и до 16 години – родени 2005-06 г., в генералното класиране по точки ще влизат заедно. Всички възрасти от 2007 г. до 2011 г. и по-малки ще имат отделно (по възрасти) генерално класиране.)

Състезаващите се в скок на дължина имат право на три опита, а на скок от място два опита. Всички възрасти до 2009 г. включително стартират от нисък старт.

 (Всеки участник има право да участва в две дисциплини,  САМО родените 2007-2008-2009 година имат право на ТРИ дисциплини, за генералното класиране се взимат двете най-добри  класирания,след предварително посочване на избраните дисциплини от състезателите.)       

5.Срок и начин на записване: Краен срок за записване три дни преди състезанието (02.12.20 г).

ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ ЗАПЛАЩАТ ТАКСА ЗА УЧАСТИЕ ОТ 10 ЛВ

Молим, всички треньори да бъдат точни при подаване на заявка и да използват посочената бланка!  БЛАНКА

Заявки се подават на имейл: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Моля до всички треньори - инструкции за провеждане на състезанието и спазване на противоепидемичните мерки. ПРАВИЛА!

На състезанието не се допуска публика,децата могат да бъдат придружавани от един родител ,само при попълнена декларация,която може да си свалите. ДЕКЛАРАЦИЯ!

За допълнителна информация, телефон: 0879 05 22 62

Стартовите списъци ще бъдат публикувани на www.prioritysport.club

Записване на място, ще има само по изключение и не е препоръчително!!!

Състезанието е отворено за всички желаещи!!!

Стартовите номера се получават на място в деня на състезанието един час преди дисциплината  ,СРЕЩУ ЗАПЛАЩАНЕ НА ТАКСА ЗА УЧАСТИЕ ОТ 10 ЛВ.

7.Награди и класиране:Първите трима във всяка дисциплина, ще получат медали и награди от нашите партньори.

Всички участващи в изданията на Атлетическата лига GO!KIDS! трупат точки от първо до десето място (първо място 10 точки и т.н), изключение прави само скок от място, където точки получават само първите пет участника (първо място 5 точки и т.н). На финала  ще наградим побрдителите в генерално класиране на най-добрите 10 състезатели в следните възрасти за годината:

Деца родени 2003 - 04 г., Деца родени 2005 - 06г., Деца родени 2007г.,  Деца родени 2008г., Деца родени 2009г., Деца родени 2010 г. и деца родени 2011 г. и по-малки (Родените 2012 - 13г и по малки не влизат в генералното класиране!)

Ако има участници с еднакъв брой точки за победител се взима състезаващият се, спечелил спринта на 60 м. в последното състезание!!!

СЛЕД СЪСТЕЗАНИЕТО ВСИЧКИ ТЕ ЩЕ БЪДАТ НАГРАДЕНИ ЗА СЕЗОН 2019-2020 ГОДИНА .

МОЛИМ, ВСИЧКИ ТРЕНЬОРИ ПРИ ПОДАВАНЕ НА ЗАЯВКАТА ДА ПОПЪЛВАТ КАЧЕНАТА БЛАНКА!!!

8.Програма: Състезанието ще бъде обезпечено с електронно измерване на всички резултати в беговите дисциплини!!! Програмата може да подлежи на леки промени според броя на записаните участници!МОЛЯ СЛЕДЕТЕ ИНФОРМАЦИЯТА НА СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК!!!

 

05.12.2020 г Атлетическа лига     
ЧАС ДИСЦИПЛИНА ГОДИНА ДИСЦИПЛИНА ГОДИНА
13.30 Ч 60 М. ДЕВОЙКИ-финал по време 2003-04 г СКОК НА ВИСОЧИНА ЮНОШИ  2003-06Г
13.45ч 60 М. ЮНОШИ-финал по време 2003-04 Г
13.55 ч 60 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2005 г
14.00.ч 60 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2006 Г ОВЧАРСКИ СКОК ДЕВОЙКИ 2003-06Г
14.00Ч СКОК НА ДЪЛЖИНА ДЕВОЙКИ  2004-03г
14.10 ч 60 М ЮНОШИ-финал по време 2005 Г
14.20 ч 60М ЮНОШИ -финал по време 2006 Г
14.30 ч 800 М ДЕВОЙКИ-финал по време 2003-04-05-06 СКОК НА ВИСОЧИНА ДЕВОЙКИ 2003-06Г
14.50 ч 1500 М ЮНОШИ-финал по време 2003-04-05-06
15.00Ч СКОК НА ДЪЛЖИНА ЮНОШИ  2003-04г
15.15ч 60 М ПРЕПЯТ. ЮНОШИ-финал по време 2005-06 Г
15.30 Ч 60 М ПРЕПЯТ. ДЕВОЙКИ-финал по време 2005-06 Г
15.50 Ч 60М ПРЕПЯТ ДЕВОЙКИ-финал по време 2003-04 Г СКОК НА ДЪЛЖИНА ДЕВОЙКИ  2005-06Г
16.00Ч ГЮЛЛЕ ДЕВОЙКИ  2003-06Г
16.05 Ч 60М ПРЕПЯТ. ЮНОШИ-финал по време 2003-04 Г
16.20 Ч 200М ЮНОШИ-финал по време 2004-03Г
16.40 Ч 200М ДЕВОЙКИ-финал по време 2004-03 Г
16.50 Ч ГЮЛЛЕ ЮНОШИ 2003-06Г
17.00Ч 200М ДЕВОЙКИ-финал по време 2005-06Г СКОК НА ДЪЛЖИНА ЮНОШИ  2005-06Г
17.20 ч 200М ЮНОШИ-финал по време 2005-06Г
17.50 Ч 4Х200М ДЕВОЙКИ-финал по време 03-04-05-06г
18.10ч 4х200М ЮНОШИ-финал по време 03-04-05-06Г
18:30Ч НАГРАЖДАВАНЕ ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ  2003-04 Г И 2006-05 ГОДИНА

 

АТЛЕТИЧЕСКИ ТУРНИР "ГGO!KIDS!"-06.12.2020 Г    
ЧАС ДИСЦИПЛИНА ГОДИНА ДИСЦИПЛИНА ГОДИНА
10.00 ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2007 Г.    
10.10 ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2007 Г.    
10.20 ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2008 Г.    
10.30Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2008 Г.    
10.40ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2009  Г.    
10.50 Ч        
11.00Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2009 Г скок от място момчета 2009 г
11.20 Ч 60 М МОМЧЕТА финал по време 2010 Г. СКОК НА ДЪЛЖИНА МОМЧЕТА 2007-08Г
11.30Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2010Гг. скок от място момичета 2009 г
11.40 ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2011 г. скок от място момчета 2010 г
11.50Ч 60 М МОМИЧЕТА финал по време 2011 Г. скок от място момичета 2010 г
12.00ч 60 М МОМЧЕТА финал по време 2012 Г. скок от място момчета 2011 г
12.10Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2012Г. скок от място момичета 2011 г
12.20ч     СКОК НА ДЪЛЖИНА МОМИЧЕТА 2007 Г
12.20 Ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2013 г. скок от място момчета 2012 г
12.30Ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2013 г. скок от място момичета 2012 г
12.40Ч 60М МОМЧЕТА финал по време 2014 г скок от място момчета 2013-14 г
12.50ч 60М МОМИЧЕТА финал по време 2014 Г скок от място момичета 2013-14 г
13.10 Ч 60М ПРЕПЯТ.МОМИЧЕТА финал по вр. 09-08-07 г    
13.20Ч     СКОК НА ДЪЛЖИНА МОМЧЕТА 2009-10Г
13.30 Ч 60М ПРЕПЯТ.МОМЧЕТА финал по вр. 09-08-07 Г    
13.35 Ч. 600М МОМИЧЕТА финал по време 2007-08 Г.    
14.00Ч. 600М МОМЧЕТА финал по време 2007-08 Г. СКОК НА ДЪЛЖИНА МОМИЧЕТА 2009-10 Г
14.20 Ч 600М МОМЧЕТА финал по време 2009 Г.    
14.40Ч 600М МОМИЧЕТА финал по време 2009  Г.    
15.00Ч 4х50 м МОМИЧЕТА финал по време 2010-2011г СКОК НА ДЪЛЖИНА МОМИЧЕТА 2008 Г
15.20 ч 4х50 м МОМЧЕТА финал по време 2010-2011 г    
15.40 Ч 4Х200М МОМЧЕТА финал по време 2007-08-09 Г    
16.00Ч 4Х200М МОМИЧЕТА финал по време 2007-08-09 Г    
16.30 ч ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ ДЕЦА РОДЕНИ 2007-2008-  2009-2010-2011Г