Атлетическа лига 2019-20 - 05.10.19 - Момчета

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60 м Момчета 2003-04     Старт: 13.20ч.
1 07.547 АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 148 Атлетическа Лига - 2019
2 07.585 Мартин Нури Реза АЛСК Тракия96 Пловдив 115
3 08.143 Даниел Кирев Браун тим Вел.Търново 379
4 08.152 Божидар Саръбоюков Хеброс -Харманли 122
5 08.162 СВЕТОСЛАВ МАЛАШКИ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 149
6          
7          
8          
1          
2          
3          
4          
5          
6          
7          
8          
1          
2          
3          
4          
5          
6          
7          
8          
           
           
           
           
           
           
           

 

      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60 м Момчета 2005        Старт: 13.50ч.
1 1 07.694 ЕМИЛ  КОСТОВ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 150 Атлетическа Лига - 2019
  2 07.752 Калоян Клечаров Приорити спорт 304
  3 07.906 Георги  Хаджийски АЛСК Тракия96 Пловдив 118
  4 08.108 Калоян Айранов АСКЛА Сливен 373
  5 08.204 Кристиян  Тахмизян АЛСК Тракия96 Пловдив 116
  6 08.386 Станислав Станков АСКЛА Сливен 68
    DNS Самуил Стойнев Училище Ерих Кестнер 94
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60 м Момчета 2006     Старт: 14.15ч.
              Атлетическа Лига - 2019
             
  1 08.158 Васко Василев Училище Ерих Кестнер 90
  2 08.361 Дейвид  Стоименов  СКЛА Академик София 18
  3 08.534 Илиян Бонев СКЛА"Хебър"-Парарджик 329
  4 08.552 Илиян Данаилов Локомотив Русе 13
  5 08.561 Димо  Николов СК Радуканови - Видин 135
  6 08.736 Христо Митков СК Радуканови - Видин 136
  7 08.802 Александър Иванов СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 46
  8 09.294 Камен  Кошев Приорити спорт 319
  9 09.725 Кристян  Иванов Браун тим В.Търново 378
    DNS Алекс Куайдер Приорити спорт 295
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момчета 2007     Старт: 14.45ч.
  1 09.066 Боян  Иванов  СКЛА Академик София 21 Атлетическа Лига - 2019
  2 09.124 Никола Захов Приорити спорт 312
  3 09.185 Марио Чавдаров Приорити спорт 293
  4 09.195 Калоян Николов Приорити спорт 294
  5 09.358 Росен  Балабосов Тракия Пловдив 191
  6 09.393 Давид Желев СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 45
  7 09.826 Теодор Мераков Училище Ерих Кестнер 88
  8 09.973 Борис Шекиров Атлетик София-Боби 341
  9 09.993 Даниел Кръстев Училище Ерих Кестнер 87
  10 10.038 Славчо Симеонов Атлетик София-Боби 340
  11 10.175 Константин Златев Приорити спорт 366
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

                 
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София -Стартов списък - 60м Момчета 2008      Старт: 10.00ч.
1 1 08.298 Деян Цветанов СКЛА "Ивайло Младенов" 233 Атлетическа Лига - 2019
  2 08.346 Теодор Христов Приорити спорт 286
  3 08.471 Теодор Янков СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 249
  4 08.829 Денислав Генадиев СК Радуканови - Видин 140
  5 08.923 Антоан Ангелов Тереза Маринова 231
  6 08.942 Александър Иванов Браун тим В.Търново 377
  7 09.079 Константин Филипов СК Спортико 199
  8 09.115 Мартин Стефанов Атлетик София-Боби 345
2 9 09.163 Цветомир Митев СКЛА"Хебър"-Парарджик 333
  10 09.192 Кирил Евтимов Приорити спорт 314
  11 09.250 Радослав Тодоров СКЛА "Хеброс" Харманли  125
  12 09.298 Николай Георгиев ЛСК Фортуна Костинброд 221
  13 09.433 Веселин  Бисерински  СКЛА Академик София 26
  14 09.461 Мартин  Николов ЛСК Фортуна Костинброд 218
  15 09.461 Илля Мочалов СКЛА Академик София 30
  16 09.501 Светлин  Стоянов СК "АТЛЕТ" - Мездра 57
3 17 09.646 Емил  Григоров СКЛА Академик София 29
  18 09.663 Мартин  Милушев ЛСК Фортуна Костинброд 219
  19 09.694 Теодор Зарев Team Banova 182
  20 09.788 Антонио Русинов АСКЛА Сливен 64
  21 09.826 Виктор Асенов СКЛА ЮЛИС 179
  22 09.894 Алекс Маринов Team Banova 181
  23 09.906 Любомир Николов Училище Ерих Кестнер 83
  24 10.096 Никола Николов Деймос спорт 357
4 25 10.163 Мирослав Георгиев СК "АТЛЕТ" - Мездра 59
  26 10.423 Йоан Венков Училище Ерих Кестнер 84
  27 10.519 Юлиян Петков СК "АТЛЕТ" - Мездра 58
  28 11.076 Петър Апостолов СКЛА ЮЛИС 180
  29 11.309 Николай Нинчев СК "АТЛЕТ" - Мездра 60
    DNS Деян Илиев ЛСК Фортуна Костинброд 220
    DNS Борис Коцев Приорити спорт 315
    DNS Ивомир Иванов СКЛА "Хеброс" Харманли  124
5            
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

    Крайно класиране        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момчета 2009     Старт: 10.30ч.
            Атлетическа Лига - 2019
1 08.741 ИВО РАДЕВ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 161
2 08.840 Стилян  Орлинов АСКЛА Сливен 65
3 08.952 Ангел  Костов  СКЛА Академик София 31
4 09.068 АЛПЕР МУСТАФА СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 159
5 09.068 Любомир Илиев СКЛА "Ивайло Младенов" 234
6 09.273 Васил Антонов СК Радуканови - Видин 141
7 09.327 Илиян  Марков Тракия Пловдив 192
8 09.337 Александър Алексиев Приорити спорт 308
9 09.850 Валентин  Шишков АК Враца 119
10 09.870 Мартин Гърньовски Атлетик София-Боби 349
11 09.943 Калоян  Бояджиев  СКЛА Академик София 32
12 10.049 Никола Костов Приорити спорт 316
13 10.107 Веселин Стаменов СКЛА "Хай левел" 363
14 10.254 Даниел Иванов индивидуално 372
15 10.263 Даниел  Севдин Приорити спорт 309
16 10.280 Божидар  Василев СКЛА Академик София 33
  10.299 Константин  Стоянов СКЛА ЮЛИС 174
  10.558 Кристиян  Тошков Атлетик София-Боби 350
  10.580 Даниел Иванов СК "АТЛЕТ" - Мездра 56
  10.890 Димитър  Иванов ЛСК Фортуна Костинброд 217
  10.930 Никола  Свиленов СКЛА ЮЛИС 175
  11.039 Ивайло Петров СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 255
  DNS Симеон  Йорданов СКЛА ЮЛИС 172
           
  DNS Николай  Иванов СКЛА ЮЛИС 173
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

    Крайно класиране        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момчета 2010       Старт: 11.00ч.
            Атлетическа Лига - 2019
1 09.501 Виктор  Стаматов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 225
2 09.635 Ивалин  Бояджиев СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 9
3 09.658 Чавдар Щилянов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 226
4 09.722 Светломир Славчев СК Радуканови - Видин 144
5 09.735 Венцислав Димитров КЛАС Костенец 368
6 09.779 Явор  Алексиев СКЛА Академик София 37
7 09.899 Теодор Винклер у-ще Залиер Германия 274
8 10.032 Иван Тръндев СКЛА"Хебър"-Парарджик 335
9 10.244 Иван Николов СК "АТЛЕТ" - Мездра 55
10 10.495 Денислав  Рашев Училище Ерих Кестнер 77
11 10.558 Кристиян  Иванов СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 10
12 10.610 Радослав  Илиев СКЛА "Хай левел" 364
13 10.779 Виктор Йорданов СК Спортико 200
14 10.782 КАЛОЯН ЯЛНЪЗОВ СКЛА НЕФТЯНИК 2014-ШАБЛА 206
15 10.965 Руси Дундаков Приорити спорт 310
16 11.639 Мартин Андонов Приорити спорт 313
17 11.782 Михаил Хераков Училище Ерих Кестнер 189
18 13.283 СТЕФАН МИНЧЕВ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 163
  DNS Маламир  Минков СКЛА ЮЛИС 171
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момчета 2011      Старт: 11.30ч.
1 09.566 Никола Иванов Феникс 2004 70 Атлетическа Лига - 2019
2 09.681 Кристиян Аронов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 224
3 09.950 Александър  Бояджиев  СКЛА Академик София 38
4 10.237 Никола Стоичков СК "АТЛЕТ" - Мездра 50
5 10.248 Иван Иванчев АК Враца 121
6 10.258 Никола  Величков ЛСК Фортуна Костинброд 211
7 10.316 Деян Станков КЛАС Костенец 370
8 10.881 Александър Петров Приорити спорт 318
9 11.247 Васил Василев ЛСК Фортуна Костинброд 210
10 12.083 Ивайло  Цветанов СКЛА ЮЛИС 170
           
    Димитър  Кръстев СК "АТЛЕТ" - Мездра 49
    Ерик Попов Училище Ерих Кестнер 74
    Радостин  Кедиков СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 11
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момчета 2012        Старт: 11.50ч.
            Атлетическа Лига - 2019
1 10.282 Милен  Петров СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 263
2 10.418 Димитър Ангелов СКЛА "Хеброс" Харманли  126
3 10.898 Георги  Янев СКЛА Академик София 39
4 10.946 Тони  Воденичаров КЛАСА Боби 268
5 11.138 Николай  Веселинов СКЛА ЮЛИС 166
6 11.369 Никола  Апостолов СКЛА ЮЛИС 165
7 11.417 Николай Цветков КЛА Локомотив София "Никола Карапетров" 207
8 11.485 Андей Петров СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 264
9 11.715 Мартин  Бакрачев СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 262
10 11.909 Даниел Коловски СК "АТЛЕТ" - Мездра 48
11 11.974 Мартин Димитров Приорити спорт 317
12 12.265 Владислав Димитров Деймос спорт 360
13 12.275 Венцислав Василев СК Спортико 202
14 12.390 Владислав Димитров Деймос спорт 360
15 12.446 Теодор Илиев СК "АТЛЕТ" - Мездра 47
16 12.474 Алекс Николов Училище Ерих Кестнер 72
17 12.514 Симеон Попов СКЛА Академик София 19
18 12.517 Никола  Божинов СКЛА Академик София 40
19 12.680 Данаил Русев СК Спортико 204
20 12.996 Александър Райков Училище Ерих Кестнер 71
21 13.113 Иван  Лазаров СКЛА Академик София 42
22 13.228 Владислав Величков СК Спортико 203
23 13.343 Калоян Цветков ЛСК Фортуна Костинброд 209
24 13.380 Георги  Василев СК Спортико 201
25 13.486 Максим  Иванов СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 107
26 14.526 Димитър Петров Приорити спорт 303
           
  DNS Калин  Николов СКЛА ЮЛИС 167
           
  DNS Лъчезар Бръмбаров СК Галакси Пловдив 190
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Препятствия Момчета 2005-06              Старт: 15.20ч.
1 09.698 Станислав Колев СКЛА "Хеброс" Харманли  123 Атлетическа Лига - 2019
2 10.141 Андреан Димитров АСКЛА Сливен 6
3 12.592 Кристян Иванов Браун тим  378
4          
5          
6          
7          
8          
1          
2          
3          
4          
5          
6          
7          
8          
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София -Стартов списък - 200 м Момчета 2003-04     Старт: 17.40ч.
1 24.679 АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 397 Атлетическа Лига - 2019
2 25.122 Мартин Нури Реза АЛСК Тракия96 Пловдив 115
3 25.295 Кристиан Кръстев Приорити спорт 285
4 26.612 Даниел Кирев Барун тим Вел.Търново 379
5 27.227 СВЕТОСЛАВ МАЛАШКИ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 149
6 27.689 Николай  Кауфман СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 240
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София -Стартов списък - 200 м Момчета 2005-06     Старт: 17.00ч.
1 25.556 ЕМИЛ  КОСТОВ СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 150 Атлетическа Лига - 2019
2 25.835 Калоян Клечаров Приорити спорт 304
3 26.056 Виктор Георгиев Надежда София 185
4 26.066 Георги  Хаджийски АЛСК Тракия96 Пловдив 118
5 26.587 Кристиян  Тахмизян АЛСК Тракия96 Пловдив 116
6 26.691 Кистиян Гоцев СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 241
7 27.558 Дейвид  Стоименов  СКЛА Академик София 18
8 28.316 Станислав Станков АСКЛА Сливен 398
9 29.933 Илиян Данаилов Локомотив Русе 13
10 33.192 Бойко-Александър Ортнер Училище Ерих Кестнер 91
  DNS Алекс Куайдер Приорити спорт 295
  DNS Илиян Бонев СКЛА"Хебър"-Парарджик 329
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък -600 м Момчета 2007-09       Старт: 16.30ч
1 1.49.25 Калоян Николов Приорити спорт 294 Атлетическа Лига - 2019
2 1.49.72 Теодор Христов Приорити спорт 286
3 1.53.95 Стефан Йорданов Надежда София 186
4 1.59.70 Константин Филипов СК Спортико 199
5 1.59.72 Росен  Балабосов Тракия Пловдив 191
6 2.03.78 Ангел  Ярев СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 250
7 2.03.95 Георги  Попов Спартак Плевен 160
8 2.07.50 Георги  Костов  СКЛА Академик София 22
9 2.10.96 Давид Желев СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 45
10 2.19.25 Константин Златков Приорити спорт 366
11 2.21.04. Илиян  Марков Тракия Пловдив 192
12 2.48.50 Борис Шекиров Атлетик София-Боби 341
  DNS Борис Коцев Приорити спорт 315
  DNS Кристиян  Тошков Атлетик София-Боби 350
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

  скок дължина момчета 2005-06г сектор Б Старт: 15:35ч
          Край:15:50 ч           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 373 Калоян Айрянов 2005 АСКЛА Сливен 4,81 5,01 5,22 5,22
2 123 Станислав Колев 2006 СКЛА "Хеброс" Харманли  4,64 4,28 5,10 5,10
3 241 Кристиян Гоцев 2005 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 4,88 4,95 Х 4,95
4 6 Андреан Димитров 2005 АСКЛА Сливен 4,85 Х Х 4,85
5 135 Димо  Николов 2006 СК Радуканови - Видин 3,35 4,51 Х 4,51
6 136 Христо Митков 2006 СК Радуканови - Видин Х 4,18 Х 4,18
7 319 Камен  Кошев 2006 Приорити спорт 3,69 3,79 3,60 3,79
8                  
и.к. 122 Божидар  Саръбоюков 2004 СКЛА "Хеброс" Харманли  5,51 5,78 5,98 5,98

 

  скок дължина момчета 2007-08г сектор A Старт: 10:40ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 233 Деян Цветанов 2008 СКЛА "Ивайло Младенов" 4,18 4,29 4,28 4,29
2 21 Боян  Иванов  2007 СКЛА Академик София 4,05 4,27 4,10 4,27
3 249 Теодор Янков 2008 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя X X 4,26 4,26
4 293 Марио Чавдаров 2007 Приорити спорт 3,53 3,95 3,47 3,95
5 345 Мартин Стефанов 2008 Атлетик София-Боби 3,70 3,27 3,04 3,70
6 221 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна Костинброд X X 3,62 3,62
7 314 Кирил Евтимов 2008 Приорити спорт 3,56 3,60 X 3,60
8 218 Мартин  Николов 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 3,56 3,44 3,51 3,56
9 312 Никола Захов 2007 Приорити спорт 3,33 3,55 3,46 3,55
10 219 Мартин  Милушев 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 3,51 3,06 X 3,51
11 181 Алекс Маринов 2008 Team Banova 3,49 3,14 3,43 3,49
12 250 Ангел  Ярев 2008 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя X 3,45 X 3,45
13 29 Емил  Григоров 2008 СКЛА Академик София 3,02 3,13 3,41 3,41
14 30 Илля Мочалов 2008 СКЛА Академик София 3,14 3,30 3,25 3,30
15 117 Иван Гъдев 2008 АЛСК Тракия96 Пловдив 3,22 3,20 2,90 3,22
16 182 Теодор Зарев 2008 Team Banova X 3,13 3,18 3,18
17 64 Антонио Русинов 2008 АСКЛА Сливен 3,17 X 2,90 3,17
18 179 Виктор Асенов 2008 СКЛА ЮЛИС X X 3,00 3,00
19 180 Петър Апостолов 2008 СКЛА ЮЛИС 2,64 2,68 2,90 2,90
20 220 Деян Илиев 2008 ЛСК Фортуна Костинброд DNS DNS DNS DNS
21 124 Ивомир Иванов 2008 СКЛА "Хеброс" Харманли  DNS DNS DNS DNS
22 26 Веселин  Бисерински  2008 СКЛА Академик София DNS DNS DNS DNS
23 340 Славчо Симеонов 2007 Атлетик София-Боби DNS DNS DNS DNS

 

  скок дължина момчета 2009г Сектор Б Старт: 11:10ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 160 ГЕОРГИ ПОПОВ 2009 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 4,29 4,32 4,32 4,32
2 65 Стилян  Орлинов 2009 АСКЛА Сливен 4,25 X 4,19 4,25
3 267 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА Боби 3,79 4,09 3,90 4,09
4 31 Ангел  Костов  2009 СКЛА Академик София 3,62 3,70 3,93 3,93
5 159 АЛПЕР МУСТАФА 2009 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 3,59 X 3,75 3,75
6 32 Калоян  Бояджиев  2009 СКЛА Академик София 3,43 3,44 3,50 3,50
7 363 Веселин Стаменов 2009 СКЛА "Хай левел" 3,28 X 3,40 3,40
8 308 Александър Алексиев 2009 Приорити спорт 3,33 2,99 3,29 3,33
9 309 Даниел  Севдин 2009 Приорити спорт 3,31 3,27 2,83 3,31
10 316 Никола Костов 2009 Приорити спорт 2,78 2,95 X 2,95
11 174 Константин  Стоянов 2009 СКЛА ЮЛИС 2,89 2,94 2,82 2,94
12 175 Никола  Свиленов 2009 СКЛА ЮЛИС 2,39 2,65 2,53 2,65
13 161 ИВО РАДЕВ 2009 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН DNS DNS DNS DNS
14 172 Симеон  Йорданов 2009 СКЛА ЮЛИС DNS DNS DNS DNS
15 173 Николай  Иванов 2009 СКЛА ЮЛИС DNS DNS DNS DNS

 

  скок от място момчета 2008г Старт: 10:15ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 140 Денислав Генадиев 2008 СК Радуканови - Видин 2,26 2,18 2,26
2 117 Иван Гъдев 2008 АЛСК Тракия96 Пловдив 2,25 2,24 2,25
3 125 Радослав Тодоров 2008 СКЛА "Хеброс" Харманли  2,18 2,20 2,20
4 231 Антоан  Ангелов  2008 Класа-Тереза Маринива 2,11 2,14 2,14
5 357 Никола Николов 2008 Деймос спорт 2,08 2,08 2,08
6 57 Светлин  Стоянов 2008 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,92 1,85 1,92
7 84 Йоан Венков 2008 Училище Ерих Кестнер 1,81 1,81 1,81
8 58 Юлиян Петков 2008 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,70 1,72 1,72
9 59 Мирослав Георгиев 2008 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,71 1,64 1,71
10 60 Николай Нинчев 2008 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,65 1,63 1,65

 

  скок от място момчета 2009г Старт: 10:45ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 267 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА Боби 2,07 2,12 2,12
2 141 Васил Антонов 2009 СК Радуканови - Видин 2,01 1,98 2,01
3 161 Иво  Радев 2009 Спартак-Плевен 1,94 1,92 1,94
4 119 Валентин  Шишков 2009 АК Враца 1,87 1,88 1,88
5 374 Даниел  Иванов 2009 Индивидуално 1,77 1,86 1,86
6 349 Мартин Гърньовски 2009 Атлетик София-Боби 1,78 1,81 1,81
7 217 Димитър  Иванов 2009 ЛСК Фортуна Костинброд 1,71 1,61 1,71
8 33 Божидар  Василев 2009 СКЛА Академик София 1,61 1,64 1,64
9 56 Даниел Иванов 2009 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,44 1,58 1,58
10 350 Кристиян  Тошков 2009 Атлетик София-Боби 1,32 1,47 1,47
11 255 Ивайло Петров 2009 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя DNS DNS DNS

 

  скок от място момчета 2010г Старт: 11:15ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 9 Ивалин  Бояджиев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 2,02 2,02 2,02
2 10 Кристиян  Иванов 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 1,96 2,00 2,00
3 225 Виктор  Стаматов 2010 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 1,87 1,91 1,91
4 335 Иван Тръндев 2010 СКЛА"Хебър"-Парарджик 1,80 1,90 1,90
5 274 Теодор Винклер 2010 у-ще Залиер Германия 1,85 1,84 1,85
6 144 Светломир Славчев 2010 СК Радуканови - Видин 1,83 1,83 1,83
7 226 Чавдар Щилянов 2010 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 1,76 1,79 1,79
8 368 Венцислав Димитров 2010 КЛАС Костенец 1,79 1,72 1,79
9 37 Явор  Алексиев 2010 СКЛА Академик София 1,75 1,72 1,75
10 206 КАЛОЯН ЯЛНЪЗОВ 2010 СКЛА НЕФТЯНИК 2014-ШАБЛА 1,73 1,72 1,73
11 77 Денислав  Рашев 2010 Училище Ерих Кестнер 1,64 1,65 1,65
12 55 Иван Николов 2010 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,62 1,56 1,62
13 189 Михаил Хераков 2010 Училище Ерих Кестнер 1,56 1,47 1,56
14 313 Мартин Андонов 2010 Приорити спорт 1,45 1,54 1,54
15 200 Виктор Йорданов 2010 СК Спортико 1,52 1,51 1,52
16 310 Руси Дундаков 2010 Приорити спорт 1,49 1,50 1,50
17 364 Радослав  Илиев 2010 СКЛА "Хай левел" 1,43 1,47 1,47
18 163 СТЕФАН МИНЧЕВ 2010 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 1,19 1,24 1,24
19 171 Маламир  Минков 2010 СКЛА ЮЛИС DNS DNS DNS

 

  скок от място момчета 2011г Старт: 11:40ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 121 Иван Иванчев 2011 АК Враца 1,81 1,90 1,90
2 224 Кристиян Аронов 2011 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 1,82 1,88 1,88
3 70 Никола Иванов 2011 Феникс 2004 1,78 1,72 1,78
4 38 Александър  Бояджиев  2011 СКЛА Академик София 1,71 1,76 1,76
5 370 Деян Станков 2011 КЛАС 1,70 1,69 1,70
6 211 Никола  Величков 2011 ЛСК Фортуна Костинброд 1,54 1,66 1,66
7 210 Васил Василев 2011 ЛСК Фортуна Костинброд 1,59 1,52 1,59
8 50 Никола Стоичков 2011 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,57 1,58 1,58
9 318 Александър Петров 2011 Приорити спорт 1,47 1,46 1,47
10 170 Ивайло  Цветанов 2011 СКЛА ЮЛИС 1,32 1,36 1,36
11 11 Радостин  Кедиков 2011 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново DNS DNS DNS
12 49 Димитър  Кръстев 2011 СК "АТЛЕТ" - Мездра DNS DNS DNS
13 74 Ерик Попов 2011 Училище Ерих Кестнер DNS DNS DNS

 

  скок от място момчета 2012г Старт: 12:00ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 207 Николай Цветков 2012 КЛА Локомотив София "Никола Карапетров" 1,71 1,65 1,71
2 264 Андей Петров 2012 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 1,62 1,68 1,68
3 268 Тони  Воденичаров 2012 КЛАСА Боби 1,54 1,58 1,58
4 126 Димитър Ангелов 2012 СКЛА "Хеброс" Харманли  1,50 1,56 1,56
5 19 Симеон Попов 2012 СКЛА Академик София 1,55 1,55 1,55
5 263 Милен  Петров 2012 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 1,55 1,55 1,55
7 48 Даниел Коловски 2012 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,49 1,55 1,55
8 317 Мартин Димитров 2012 Приорити спорт 1,35 1,46 1,46
9 360 Владислав Димитров 2012 Деймос спорт 1,42 1,44 1,44
10 165 Никола  Апостолов 2012 СКЛА ЮЛИС 1,43 1,33 1,43
11 39 Георги  Янев 2012 СКЛА Академик София 1,38 1,41 1,41
12 40 Никола  Божинов 2012 СКЛА Академик София 1,30 1,39 1,39
13 202 Венцислав Василев 2012 СК Спортико 1,32 1,37 1,37
14 166 Николай  Веселинов 2012 СКЛА ЮЛИС 1,36 1,30 1,36
15 107 Максим  Иванов 2012 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 1,32 1,28 1,32
16 42 Иван  Лазаров 2013 СКЛА Академик София 1,30 1,31 1,31
17 262 Мартин  Бакрачев 2012 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 1,28 1,30 1,30
18 204 Данаил Русев 2014 СК Спортико 1,28 1,26 1,28
19 354 Валери  Илков 2013 Атлетик 1,23 1,26 1,26
20 201 Георги  Василев 2012 СК Спортико 1,20 1,23 1,23
21 47 Теодор Илиев 2012 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,22 1,16 1,22
22 209 Калоян Цветков 2013 ЛСК Фортуна Костинброд 1,06 1,22 1,22
23 203 Владимир Величков 2014 СК Спортико 0,97 1,13 1,13
24 190 Лъчезар Бръмбаров 2012 СК Галакси Пловдив DNS DNS DNS
25 167 Калин  Николов 2013 СКЛА ЮЛИС DNS DNS DNS
26 303 Димитър Петров 2014 Приорити спорт DNS DNS DNS