Атлетическа лига 2019-20 - 05.10.19 - Момичета

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60 м Момичета 2003-04      Старт: 13.35ч.
1 08.243 Йоана Николова Атлетик София 321 Атлетическа Лига - 2019
2 08.253 Мария  Розева Атлетик София-Боби 336
3 08.368 Инна Филипова Атлетик София-Боби 337
4 08.421 Силви Иванова Атлетик София 325
5 08.647 Илияна Цанова Атлетик София 323
6 08.839 Виктория Чалеева СК Спортико 194
7 08.844 Андреа Замфирова Атлетик София-Боби 338
8 08.969 Дарина Папазова Надежда -София 385
9 09.055 Никол Богданова Атлетик София-Боби 339
10 09.118 Виктория Кръстева Team Banova 183
11 09.219 Лия Байчева Атлетик София 322
12 09.440 Микаела Годинова Атлетик София 324
  DNS Тина Близнакова Училище Ерих Кестнер 93
  DNS Мила Георгиева Училище Ерих Кестнер 92
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60 м Момичета 2005     Старт: 14.05ч.
1 08.633 Елена Петкова Атлетик София 326 Атлетическа Лига - 2019
2 08.786 Яна Ивкова СК Спортико 195
3 08.911 Красимира  Борисова Надежда София 184
4 09.171 Синтия Кънчева сливен 67
5 09.431 Катрин  Сърбова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 242
  DMS Изабела Георгиева Надежда София 188
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60 м Момичета 2006     Старт: 14.30ч.
1 08.542 Михаела Иванова АК Джордан - Благоевград 16 Атлетическа Лига - 2019
2 08.580 Никол  Ангелова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 96
3 08.770 Изабела  Георгиева Надежда София 188
4 08.790 Деница Захариева Приорити спорт 320
5 08.926 Ивелина  Русимова СК Спортико 196
6 09.710 Марина Павлова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 245
7 10.051 Неда Георгиева СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 244
  DNS Рая  Кедикова СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 12
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момичета 2007       Старт: 15.00ч.
1 08.394 Симона Георгиева СКЛА "Хеброс" Харманли  128 Атлетическа Лига - 2019
2 08.643 Анна Миланова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 246
3 08.652 Сияна Бръмбарова СК Галакси Пловдив 382
4 08.817 Мелани Венциславова СК "АТЛЕТ" - Мездра 63
5 09.114 ЕВА НЕДЯЛКОВА   СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 152
6 09.269 Иляида  Нуруллова  СКЛА Академик София 23
7 09.278 Ева  Чакърова АСКЛА Сливен 66
8 09.317 Никол  Велкова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 97
9 09.373 Лилия Цекова Училище Ерих Кестнер 89
10 09.413 Симона Гарванова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 248
11 09.566 Стела Бръмбарова СК Галакси Пловдив 383
12 09.615 Мария  Гьонова СК Олимпия-Враца 110
13 09.710 Илиана Ненковска СКЛА"Хебър"-Парарджик 331
14 09.731 Мартина Иванова КЛАСА Т.Микова 271
15 09.961 Малинка Мудева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 98
16 10.047 Виола  Дончева КЛАСА Т.Микова 272
17 10.672 Раяна Гюнелиева СКЛА Димитър Вучков-ВУЧЕТО 109
  DNS Вяра Господинова Деймос спорт 356
  DNS Александра  Илиева Деймос спорт 355
  DNS Спасиана Транджиева СКЛА"Хебър"-Парарджик 330
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

    Крайно класиране        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момичета 2008      Старт:10.15ч.
1 08.694 Ивайла Мишина СК Радуканови - Видин 138 Атлетическа Лига - 2019
2 08.742 Рая Димитрова КЛУБ   ''СЛАВИЯ '' 20
3 08.809 Калина Георгиева Приорити спорт 287
4 08.857 Карина  Цончева АСКЛА Сливен 4
5 09.074 ДЕНИЦА РУСЕВА СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 155
6 09.088 Ивайла  Дитовска КЛАСА Т.Микова 270
7 09.136 Йоана Тръндева СКЛА"Хебър"-Парарджик 334
8 09.549 Рая Милкова СКЛА "Хеброс" Харманли  130
9 09.556 Ема  Иванова Приорити спорт 289
10 09.558 Никол Ангелова Олимпия Враца 367
11 09.574 Моника Илиева СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 253
12 09.645 Ноела Петкова Феникс 2004 69
13 09.670 Нели Благоева Приорити спорт 290
14 09.708 Анжелина Петкова СКЛА "Ивайло Младенов" 232
15 09.709 Мария  Кръстева СКЛА"Хебър"-Парарджик 332
16 09.719 Калина Григоова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 252
17 09.770 Рада  Алексиева  СКЛА Академик София 27
18 09.777 Калина Колева СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 251
19 09.892 Магдалена Ирикова ЛСК Фортуна Костинброд 222
20 10.029 Кристи  Христова  СКЛА Академик София 25
21 10.074 Ралица Йолова СК "АТЛЕТ" - Мездра 61
22 10.110 Даная Петкова Браун тим В.Търново 380
23 10.289 Стефани  Андреева Атлетик София-Боби 342
24 10.298 Йоана Динкова Атлетик София-Боби 343
25 10.305 Владислава Бойчева СК Радуканови - Видин 139
26 10.449 Вяра Величкова ЛСК Фортуна Костинброд 223
27 10.497 Криста Желязкова Училище Ерих Кестнер 86
28 10.517 Цветелина Христова Атлетик София-Боби 344
29 10.527 София Петрова Училище Ерих Кестнер 85
30 10.978 Беатрис Вълканова СК "АТЛЕТ" - Мездра 62
31 11.026 Благовеста  Дякова СКЛА Академик София 28
32 11.276 Рада Димитрова Училище Ерих Кестнер 82
  11.478 Ванеса Димитрова СКЛА Димитър Вучков-ВУЧЕТО 1
  DNS Яница Станчева СЛК"Русе Кар Мотор Спорт" 105
  DNS Диана Карапенчева ТЕРЕЗА МАРИНОВА 230
  DNS КРЕМЕНА ДИМИТРОВА СКЛА НЕФТЯНИК 2014-ШАБЛА 205
  DNS Елена  Шикова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 99
  DNS Десислава Георгиева СКЛА "Хеброс" Харманли  129
  DNS Лаура Гравион ТЕРЕЗА МАРИНОВА 229
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

    Крайно класиране        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момичета 2009        Старт: 10.45ч.
1 08.897 Виктория Ангелова Приорити спорт 288 Атлетическа Лига - 2019
2 08.916 ТЕОДОРА СИМЕОНОВА СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 158
3 09.099 Албена Любомирова ТЕРЕЗА МАРИНОВА 227
4 09.388 Любомира Веранска АЛСК Тракия96 Пловдив 114
5 09.390 Владимира Андреева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 100
6 09.407 Евгения  Стоименова СКЛА Академик София 34
7 09.450 Жаклин  Желева ТЕРЕЗА МАРИНОВА 228
8 09.484 СЛАВИНА КОСТАДИНОВА СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 157
9 09.650 Християна  Налбантова СКЛА "Хеброс" Харманли  131
10 09.751 Рая Пламенова СК Радуканови - Видин 142
11 09.860 Николая Палазова Приорити спорт 291
12 10.110 Радост Минчева индивидуално 106
13 10.140 Камелия Димитрова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 254
14 10.232 Елена  Стоянов СКЛА ЮЛИС 176
15 10.275 Неда Цветкова СК Радуканови - Видин 143
16 10.371 Анастасия Андреева СК Спортико 197
17 10.410 Ада Юмер СКЛА Академик София 35
18 10.415 ВЕЛИНА ДИМИТРОВА СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 156
19 10.924 Андреа Николова Атлетик София-Боби 348
20 10.996 Марина Велкова Атлетик София-Боби 346
21 11.035 Невена Симеонова Браун тим В.Търново 376
22 11.563 Габриела Райкова Училище Ерих Кестнер 81
23 11.573 Ема  Портокалова Приорити спорт 307
24 11.665 Елена  Благоева СКЛА ЮЛИС 177
25 11.910 Адриана  Илиева СКЛА ЮЛИС 178
  DNS Синтия Кънчева АСКЛА Сливен 67
  DNS Дивна  Атанасова Браун тим В.Търново 375
  DNS Ивет Янчева Атлетик София-Боби 347
  DNS Елинда Джоунс СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 256
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

    Крайно класиране        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момичета 2010     Старт: 11.15ч.
            Атлетическа Лига - 2019
1 09.000 Мария  Караиванова СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 44
2 09.443 Марая Христова СКЛА "Хеброс" Харманли  133
3 09.664 Дариа Петрова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 257
4 09.897 Сияна Манасиева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 101
5 10.039 Ивет Миронова СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 8
6 10.077 Ралица Николова КЛАСА Т.Микова 269
7 10.110 Божидара Иванова СК Радуканови - Видин 145
8 10.253 Криста Илиева СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 258
9 10.270 ТАТЯНА ИВАНОВА СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 162
10 10.270 Мила Милкова СКЛА "Хеброс" Харманли  132
11 10.308 Йоана Касапска 20 ИОУ "Тодор Минков" 2
12 10.308 Емма  Кръстева КЛАСА Алекс 277
13 10.385 Сияна Митова СК "АТЛЕТ" - Мездра 52
14 10.426 Елеонора Ангелова СК "АТЛЕТ" - Мездра 53
15 10.539 Рая Брайкова Приорити спорт 299
16 10.645 Мира Граматикова Ива Пранджева 17
17 10.798 Александра  Петрова СК Олимпия-Враца 111
18 10.808 Деница Ценова СК "АТЛЕТ" - Мездра 54
19 10.810 Наталия  Милушева ЛСК Фортуна Костинброд 216
20 10.924 Алис Илиева Приорити спорт 300
21 11.060 Йоана Михайлова Приорити спорт 306
22 11.090 Дара  Георгиева СКЛА "Хай левел" 365
23 11.106 Дарина Цветкова ЛСК Фортуна Костинброд 215
24 11.510 Ивайла Иванова АК Враца 120
25 11.558 Петя  Богданова Надежда София 187
26 11.578 Кристиана Арабаджиева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 103
27 11.692 Зара Илиева Приорити спорт 301
28 11.916 Антония Петрова Училище Ерих Кестнер 78
29 12.130 Ясмина Митева Училище Ерих Кестнер 79
30 13.300 Елена Куздова Атлетик София-Боби 351
8 DNS Цвета Николова Приорити спорт 297
1 DNS Наталия  Савова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 102
2          
3 DNS Карин  Семерджиева  СКЛА Академик София 36
4 DNS Елена Шведова КЛАС Костенец 371
5 DNS Евелин Павлова КЛАСА Алекс 278
6          
7          
8          
1          
2          
3          
4          
5          
6          
7          
8          
1          
2          
3          
4          
5          
6          
7          
8          

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момичета 2011     Старт: 11.40ч.
1 10.276 Карина Николова Приорити спорт 296 Атлетическа Лига - 2019
2 10.305 Теодора Родева Приорити спорт 292
3 10.434 Авена Атанасова Приорити спорт 298
4 10.517 Емануела Арабаджиева СКЛА "Хеброс" Харманли  134
5 10.622 Василена Димчева Атлетик София-Боби 352
6 10.655 Йоанна Петкова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 259
7 10.709 ДАЛИЯ СТОЯНОВА СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 164
8 10.751 Велизара Иванова СК Радуканови - Видин 146
9 10.805 Даниела Крилчева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 104
10 10.882 Росица Дженева СК Спортико 198
11 11.199 Валерия Васова ЛСК Фортуна Костинброд 214
12 11.203 Натали Недева СК "АТЛЕТ" - Мездра 51
13 11.607 Кристина Илиева Деймос спорт 358
14 11.728 Александра Златанова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 260
15 11.738 Емилия  Гьонова СК Олимпия-Враца 112
16 12.083 София Дудоленска Деймос спорт 359
17 12.540 Мая Димитрова Училище Ерих Кестнер 73
18 12.555 Анна Геогиева СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 261
19 12.616 Изабела  Лозанова ЛСК Фортуна Костинброд 213
20 13.074 Мира Алексова Училище Ерих Кестнер 76
    Мария  Лазарова Атлетик София-Боби 353
    Ивон Лулова Училище Ерих Кестнер 75
    Антония Йорданова ЛСК Фортуна Костинброд 212
    Елина Живкова Приорити спорт 311
           
           
           
           
           
           
           
           
1          
2          
3          
4          
5          
6          
7          
8          
           
           
           
           
           
           
           

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Момичета 2012        Старт: 12.00ч.
1 10.120 Ивона   Йорданова СК Олимпия-Враца 113 Атлетическа Лига - 2019
2 10.669 Исабел Иванова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 265
3 10.670 Дея  Стоименова  СКЛА Академик София 41
4 10.730 Дара  Димитрова КЛАС Костенец 369
5 11.380 Стефани Ванкова СК Радуканови - Видин 147
6 12.015 Елина Живкова Приорити спорт 311
7 12.230 Лилия Аргирова АСКЛА Сливен 7
8 12.412 Дария Касабова КЛАСА Алекс 275
9 13.239 Сиана Братоева Деймос спорт 361
10 13.611 Валентина  Иванова СКЛА ЮЛИС 168
11 13.736 Кайра  Гюлтекин СКЛА Академик София 43
12 15.290 Калина Здравкова ЛСК Фортуна Костинброд 208
13 15.553 Елена Доковска Деймос спорт 362
           
           
           
  DNS Симона  Велковска СКЛА "Ивайло Младенов" 235
  DNS Огняна  Попова КЛАСА Алекс 276
  DNS Бояна Петрова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 266
  DNS Дара  Йорданова СКЛА ЮЛИС 169
  DNS Валери  Илкова Атлетик София-Боби 354
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Преп Момичета 2003-04       Старт: 16.10ч.
1 09.220 Изабел  Крамарска СКЛА Димитър Вучков-ВУЧЕТО 108 Атлетическа Лига - 2019
2 09.380 Анета Венкова Приорити спорт 279
3 09.590 Стелияна Петкова Приорити спорт 281
4 09.970 Дарина  Годинова Приорити спорт 280
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ        
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 60м Преп Момичета 2005-06       Старт: 15.35ч.
1 09.649 Михаела Иванова АК Джордан - Благоевград 16 Атлетическа Лига - 2019
2 09.812 Ванеса  Йочева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 95
3 10.139 Мадлен Маринова Приорити спорт 302
4 10.273 Красимира  Борисова Надежда София 184
5 11.533 Ирен Саръбоюкова СКЛА "Хеброс" Харманли  127
6 12.687 Паолина Дочкова СК Радуканови - Видин 137
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 200м Момичета 2003-04        Старт: 18.00ч.
1 27,55 Йоана Николова Атлетик София 321 Атлетическа Лига - 2019
2 27,68 Стелияна Петкова Приорити спорт 281
3 27,81 Силви Иванова Атлетик София 325
4 27,84 Инна Филипова Атлетик София-Боби 337
5 28,60 Илияна Цанова Атлетик София 323
6 28,80 Мария  Розева Атлетик София-Боби 336
7 28,90 Дарина  Годинова Приорити спорт 280
8 29,50 Андреа Замфирова Атлетик София-Боби 338
9 29,97 Лия Байчева Атлетик София 322
10 30,05 Никол Богданова Атлетик София-Боби 339
11 31,10 Микаела Годинова Атлетик София 324
    Тина Близнакова Училище Ерих Кестнер 93
    Андреа Милушева Приорити спорт 283
    Виктория Чалеева СК Спортико 194
    Наталия Койчева Приорити спорт 282
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 200м Момичета 2005-06      Старт: 17.20ч.
1 26.929 Василена Антонова СКЛА "Ивайло Младенов" 238 Атлетическа Лига - 2019
2 27.092 Евелина  Иванова СКЛА "Ивайло Младенов" 236
3 27.679 Алексана  Петкова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 243
4 28.442 Елена Петкова Атлетик София 326
5 29.538 Яна Ивкова СК Спортико 195
6 29.602 Деница Захариева Приорити спорт 320
7 30.452 Христина Иванова СКЛА "Ивайло Младенов" 237
8 31.404 Ирина Кръстева Приорити спорт 284
    Симона Милева Тракия Пловдив 193
    Стефани Ракова СКЛА"Хебър"-Парарджик 328
    Стефания  Тодорова СКЛА "Ивайло Младенов" 239
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 06.10.2019 - гр.София - Стартов списък - 600м Момичета 2007-09        Старт: 16.45ч.
1 1,47,25 Мелани Венциславова СК "АТЛЕТ" - Мездра 396 Атлетическа Лига - 2019
2 1,58,80 Яница Станчева СЛК"Русе Кар Мотор Спорт" 105
3 1,59,58 Дарена Петрова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 247
4 2,03,99 Калина Колева СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 251
5 2,04,68 Калина Григоова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 252
6 2,04,95 ЙОАННА МАРИНОВА СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 153
7 2,05,20 Елинда Джоунс СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 256
8 2,05,52 Лаура Гравион ТЕРЕЗА МАРИНОВА 229
9 2,07,90 Ева  Чакърова АСКЛА Сливен 66
10 2,09,21 Жаклин  Желева ТЕРЕЗА МАРИНОВА 228
11 2,11,32 Константина  Семерджиева  СКЛА Академик София 24
12 2,17,54 Стела Бръмбарова СК Галакси Пловдив 383
13 2,18,11 Виола  Дончева КЛАСА Т.Микова 272
14 2,23,90 Елена  Шикова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 99
  DNS Мартина Иванова КЛАСА Т.Микова 271
  DNS ДЕСИСЛАВА ИВАНОВА СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 151
  DNS Диана Карапенчева ТЕРЕЗА МАРИНОВА 230
  DNS Ивайла  Дитовска КЛАСА Т.Микова 270
  DNS Радост Минчева индивидуално 106
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

  скок дължина момичета 2003-04г Сектор А   Старт: 12:40ч
                Край:           
  Име  Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 108 Изабел  Крамарска 2004 СКЛА Димитър Вучков-ВУЧЕТО 5,05 5,18 5,39 5,39
2 279 Анета Венкова 2004 Приорити спорт 4,75 Х 5,17 5,17
3 381 Десислава  Боянова 2004 Браун Велико Търново 4,78 Х 4,64 4,78
4 183 Виктория Кръстева 2003 Team Banova Х 3,90 3,94 3,94

 

  скок дължина момичета 2005-06г  1 Група - Сектор А   Старт: 14:45ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 236 Евелина  Иванова 2006 СКЛА "Ивайло Младенов" 4,88 4,98 5,22 5,22
2 238 Василена Антонова 2005 СКЛА "Ивайло Младенов" 4,72 Х 4,78 4,78
3 5 Елена  Аргирова 2006 АСКЛА Сливен 4,51 Х 4,55 4,55
4 302 Мадлен Маринова 2006 Приорити спорт 4,52 4,30 Х 4,52
5 95 Ванеса  Йочева 2005 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 4,41 4,32 4,50 4,50
6 237 Христина Иванова 2005 СКЛА "Ивайло Младенов" 4,18 4,15 4,36 4,36
7 196 Ивелина  Русимова 2006 СК Спортико 3,81 4,26 4,01 4,26
8 243 Алексана  Петкова 2006 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 4,24 4,05 4,23 4,24
9 96 Никол  Ангелова 2006 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 4,16 r - 4,16
10 242 Катрин  Сърбова 2005 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 3,89 4,06 3,94 4,06
11 137 Паолина Дочкова 2006 СК Радуканови - Видин 3,72 3,80 3,98 3,98
12 127 Ирен Саръбоюкова 2006 СКЛА "Хеброс" Харманли  3,44 3,71 3,97 3,97
13 273 Изабела Тодорова  2005 СК"Юнивърсал" 3,63 3,61 3,16 3,63
14 239 Стефания  Тодорова 2005 СКЛА "Ивайло Младенов" 3,54 3,59 3,55 3,59
15 12 Рая  Кедикова 2006 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново DNS DNS DNS DNS

 

  скок дължина момичета 2007-08г Сектор A Старт: 11:40ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 128 Симона Георгиева 2007 СКЛА "Хеброс" Харманли  4,38 4,10 4,93 4,93
2 382 Сияна Бръмбарова 2007 СК Галакси Пловдив 4,35 X 4,65 4,65
3 23 Иляида  Нуруллова  2007 СКЛА Академик София 4,21 3,99 4,17 4,21
4 246 Анна Миланова 2007 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 3,86 3,91 4,05 4,05
5 4 Карина  Цончева 2008 АСКЛА Сливен 3,93 4,04 3,88 4,04
6 152 ЕВА НЕДЯЛКОВА   2007 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН X 3,82 4,00 4,00
7 247 Дарена Петрова 2007 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 3,83 3,93 3,71 3,93
8 138 Ивайла Мишина 2008 СК Радуканови - Видин 3,22 3,71 3,92 3,92
9 248 Симона Гарванова 2007 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 3,23 3,22 3,82 3,82
10 139 Владислава Бойчева 2008 СК Радуканови - Видин 3,78 3,49 3,38 3,78
11 24 Константина  Семерджиева  2007 СКЛА Академик София 3,44 3,15 3,74 3,74
12 232 Анжелина Петкова 2008 СКЛА "Ивайло Младенов" X 3,64 3,73 3,73
13 290 Нели Благоева 2008 Приорити спорт 3,73 X 3,59 3,73
14 110 Мария  Гьонова 2007 СК Олимпия-Враца X 3,41 3,73 3,73
15 289 Ема  Иванова 2008 Приорити спорт 3,63 3,65 3,56 3,65
16 97 Никол  Велкова 2007 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 3,64 3,37 3,55 3,64
17 153 ЙОАННА МАРИНОВА 2007 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 3,64 3,62 X 3,64
18 380 Даная  Петкова 2008 Браун Велико Търново 3,62 3,14 Х 3,62
19 287 Калина Георгиева 2008 Приорити спорт 3,45 3,54 3,47 3,54
20 98 Малинка Мудева 2007 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич X 2,92 3,46 3,46
21 69 Ноела Петкова 2008 Феникс 2004 3,32 Х 3,44 3,44
22 355 Александра Илиева 2007 Деймос Спорт  3,38 3,34 3,15 3,38
23 344 Цветелина Христова 2008 Атлетик София-Боби 2,96 2,86 3,04 3,04
24 222 Магдалена Ирикова 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 2,84 Х 2,80 2,84
25 99 Елена  Шикова 2008 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 2,75 2,68 2,13 2,75
26 154 ДАНАЯ СТОЯНОВА 2008 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН DNS DNS DNS DNS
27 155 ДЕНИЦА РУСЕВА 2008 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН DNS DNS DNS DNS
28 205 КРЕМЕНА ДИМИТРОВА 2008 СКЛА НЕФТЯНИК 2014-ШАБЛА DNS DNS DNS DNS
29 251 Калина Колева 2008 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя DNS DNS DNS DNS
30 252 Калина Григоова 2008 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя DNS DNS DNS DNS
31 129 Десислава Георгиева 2008 СКЛА "Хеброс" Харманли  DNS DNS DNS DNS
32 151 ДЕСИСЛАВА ИВАНОВА 2007 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН DNS DNS DNS DNS

 

  скок дължина момичета 2009г Сектор Б Старт: 12:00ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 288 Виктория Ангелова 2009 Приорити спорт 4,16 3,83 3,99 4,16
2 34 Евгения  Стоименова 2009 СКЛА Академик София 3,90 4,10 4,12 4,12
3 158 ТЕОДОРА СИМЕОНОВА 2009 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 3,12 3,70 3,46 3,70
4 227 Албена Любомирова 2009 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 3,43 3,58 Х 3,58
5 114 Любомира Веранска 2009 АЛСК Тракия96 Пловдив 3,55 3,50 3,38 3,55
6 291 Николая Палазова 2009 Приорити спорт 3,26 3,28 3,25 3,28
7 176 Елена  Стоянов 2009 СКЛА ЮЛИС 2,67 2,76 3,24 3,24
8 156 ВЕЛИНА ДИМИТРОВА 2009 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 3,05 2,72 2,60 3,05
9 376 Невена Симеонова 2009 Брауни Тийм-В.Търново 2,77 Х 2,90 2,90
10 347 Ивет Янчева 2009 Атлетик София-Боби 2,88 2,77 2,83 2,88
11 375 Дивна  Атанасова 2009 Брауни Тийм-В.Търново 2,83 2,61 2,73 2,83
12 346 Марина Велкова 2009 Атлетик София-Боби 2,82 2,64 2,71 2,82
13 177 Елена  Благоева 2009 СКЛА ЮЛИС 2,77 Х 2,66 2,77
14 178 Адриана  Илиева 2009 СКЛА ЮЛИС 2,13 Х Х 2,13

 

  скок от място момичета 2008г Старт: 10:30ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 105 Яница Станчева 2008 СЛК"Русе Кар Мотор Спорт" 2,11 2,10 2,11
2 253 Моника Илиева 2008 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 2,08 2,10 2,10
3 229 Лаура Гравион 2008 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 2,05 2,07 2,07
4 20 Рая Димитрова 2008 КЛУБ   ''СЛАВИЯ '' 2,00 2,07 2,07
5 334 Йоана Тръндева 2008 СКЛА"Хебър"-Парарджик 2,00 2,03 2,03
6 130 Рая Милкова 2008 СКЛА "Хеброс" Харманли  2,00 2,00 2,00
7 25 Кристи  Христова  2008 СКЛА Академик София 1,97 1,95 1,97
8 223 Вяра Величкова 2008 ЛСК Фортуна Костинброд 1,91 1,71 1,91
9 27 Рада  Алексиева  2008 СКЛА Академик София 1,90 1,90 1,90
10 62 Беатрис Вълканова 2008 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,81 1,78 1,81
11 61 Ралица Йолова 2008 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,81 1,75 1,81
12 82 Рада Димитрова 2008 Училище Ерих Кестнер 1,76 1,77 1,77
13 85 София Петрова 2008 Училище Ерих Кестнер 1,75 1,69 1,75
14 342 Стефани  Андреева 2008 Атлетик София-Боби 1,74 1,67 1,74
15 86 Криста Желязкова 2008 Училище Ерих Кестнер 1,65 1,72 1,72
16 28 Благовеста  Дякова 2008 СКЛА Академик София 1,66 1,70 1,70
17 1 Ванеса Димитрова 2008 СКЛА Димитър Вучков-ВУЧЕТО 1,69 1,65 1,69
18 343 Йоана Динкова 2008 Атлетик София-Боби 1,67 1,64 1,67

 

  скок от място момичета 2009г Старт: 11:00ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 100 Владимира Андреева 2009 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 2,10 2,09 2,10
2 131 Християна  Налбантова 2009 СКЛА "Хеброс" Харманли  2,02 1,92 2,02
3 256 Елинда Джоунс 2009 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 1,93 2,00 2,00
4 254 Камелия Димитрова 2009 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 1,86 1,95 1,95
5 348 Андреа Николова 2009 Атлетик София-Боби 1,55 1,95 1,95
6 142 Рая Пламенова 2009 СК Радуканови - Видин 1,92 1,87 1,92
7 157 СЛАВИНА КОСТАДИНОВА 2009 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 1,80 1,89 1,89
8 143 Неда Цветкова 2009 СК Радуканови - Видин 1,82 1,82 1,82
9 307 Ема  Портокалова 2009 Приорити спорт 1,55 1,59 1,59
10 197 Анастасия Андреева 2009 СК Спортико 1,56 1,51 1,56
11 35 Ада Юмер 2009 СКЛА Академик София 1,54 1,49 1,54

 

  скок от място момичета 2010г Старт: 11:30ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 17 Мира Граматикова 2010 Ива Пранджева 1,85 1,93 1,93
2 8 Ивет Миронова 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 1,85 1,91 1,91
3 257 Дариа Петрова 2010 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 1,78 1,88 1,88
4 133 Марая Христова 2010 СКЛА "Хеброс" Харманли  1,81 1,82 1,82
5 132 Мила Милкова 2010 СКЛА "Хеброс" Харманли  1,78 1,74 1,78
6 101 Сияна Манасиева 2010 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 1,77 1,76 1,77
7 44 Мария  Караиванова 2010 СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 1,70 1,76 1,76
8 258 Криста Илиева 2010 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 1,75 1,68 1,75
9 52 Сияна Митова 2010 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,74 1,67 1,74
10 365 Дара  Георгиева 2010 СКЛА "Хай левел" 1,65 1,70 1,70
11 111 Александра  Петрова 2010 СК Олимпия-Враца 1,61 1,66 1,66
12 145 Божидара Иванова 2010 СК Радуканови - Видин 1,65 1,65 1,65
13 2 Йоана Касапска 2010 20 ИОУ "Тодор Минков" 1,61 1,56 1,61
14 36 Карин  Семерджиева  2010 СКЛА Академик София 1,60 1,61 1,61
15 299 Рая Брайкова 2010 Приорити спорт 1,61 1,61 1,61
16 53 Елеонора Ангелова 2010 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,56 1,59 1,59
17 162 ТАТЯНА ИВАНОВА 2010 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 1,57 1,58 1,58
18 269 Ралица Николова 2010 КЛАСА Т.Микова 1,58 1,58 1,58
19 54 Деница Ценова 2010 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,57 1,43 1,57
20 216 Наталия  Милушева 2010 ЛСК Фортуна Костинброд 1,52 1,38 1,52
21 306 Йоана Михайлова 2010 Приорити спорт 1,51 1,49 1,51
22 187 Петя  Богданова 2010 Надежда София 1,45 1,50 1,50
23 371 Елена  Шведо 2010 Момин проход 1,43 1,50 1,50
24 215 Дарина Цветкова 2010 ЛСК Фортуна Костинброд 1,35 1,42 1,42
25 300 Алис Илиева 2010 Приорити спорт 1,37 1,30 1,37
26 103 Кристиана Арабаджиева 2010 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 1,34 1,30 1,34
27 301 Зара Илиева 2010 Приорити спорт 1,33 1,27 1,33
28 78 Антония Петрова 2010 Училище Ерих Кестнер 1,30 1,30 1,30
29 351 Елена Куздова 2010 Атлетик София-Боби 1,14 1,18 1,18
30 102 Наталия  Савова 2010 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич DNS DNS DNS
31 120 Ивайла Иванова 2010 АК Враца DNS DNS DNS
32 277 Емма  Кръстева 2010 КЛАСА Алекс DNS DNS DNS
33 278 Евелин Павлова 2010 КЛАСА Алекс DNS DNS DNS
34 296 Карина Николова 2010 Приорити спорт DNS DNS DNS
35 297 Цвета Николова 2010 Приорити спорт DNS DNS DNS

 

  скок от място момичета 2011г Старт: 11:50ч
          Край:           
  Име  Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 112 Емилия  Гьонова 2011 СК Олимпия-Враца 1,61 1,54 1,61
2 298 Авена Атанасова 2011 Приорити спорт 1,60 1,55 1,60
3 146 Велизара Иванова 2011 СК Радуканови - Видин 1,51 1,60 1,60
4 134 Емануела Арабаджиева 2011 СКЛА "Хеброс" Харманли  1,56 1,59 1,59
5 164 ДАЛИЯ СТОЯНОВА 2011 СКЛА  СПАРТАК ПЛЕВЕН 1,56 1,55 1,56
6 104 Даниела Крилчева 2011 СК ЗВЕЗДИТЕ - Петрич 1,55 1,54 1,55
7 296 Карина Николова 2011 Приорити спорт 1,54 1,44 1,54
8 352 Василена Димчева 2011 Атлетик София-Боби 1,47 1,52 1,52
9 292 Теодора Родева 2011 Приорити спорт 1,42 1,48 1,48
10 51 Натали Недева 2011 СК "АТЛЕТ" - Мездра 1,44 1,45 1,45
11 259 Йоанна Петкова 2011 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 1,39 1,44 1,44
12 214 Валерия Васова 2011 ЛСК Фортуна Костинброд 1,38 1,41 1,41
13 198 Росица Дженева 2011 СК Спортико 1,39 1,36 1,39
14 359 София Дудоленска 2011 Деймос спорт 1,33 1,38 1,38
15 260 Александра Златанова 2011 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 1,33 1,35 1,35
16 261 Анна Геогиева 2011 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 1,24 1,32 1,32
17 213 Изабела  Лозанова 2011 ЛСК Фортуна Костинброд 1,29 1,17 1,29
18 358 Кристина Илиева 2011 Деймос спорт 1,16 1,25 1,25
19 212 Антония Йорданова 2011 ЛСК Фортуна Костинброд DNS DNS DNS
20 353 Мария  Лазарова 2011 Атлетик София-Боби DNS DNS DNS
21 311 Елина Живкова 2011 Приорити спорт DNS DNS DNS

 

  скок от място момичета 2012г Старт: 12:10ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 113 Ивона   Йорданова 2012 СК Олимпия-Враца 1,8 1,81 1,81
2 265 Исабел Иванова 2012 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 1,69 1,67 1,69
3 41 Дея  Стоименова  2012 СКЛА Академик София 1,66 1,57 1,66
4 369 Даря  Димитрова 2012 Клас Костенец 1,59 1,59 1,59
5 275 Дария Касабова 2012 КЛАСА Алекс 1,54 1,43 1,54
6 311 Елина  Живков 2012 Приорити 1,32 1,21 1,32
7 362 Елена Доковска 2013 Деймос спорт 1,27 1,17 1,27
8 168 Валентина  Иванова 2013 СКЛА ЮЛИС 1,26 1,24 1,26
9 147 Стефани Ванкова 2012 СК Радуканови - Видин 1,25 1,2 1,25
10 7 Лилия Аргирова 2013 АСКЛА Сливен 1,15 1,25 1,25
11 43 Кайра  Гюлтекин 2013 СКЛА Академик София 1,2 1,22 1,22
12 361 Сиана Братоева 2012 Деймос спорт 1,22 1,15 1,22
13 208 Калина Здравкова 2014 ЛСК Фортуна Костинброд 0,98 0,94 0,98
14 266 Бояна Петрова 2012 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя DNS DNS DNS
15 276 Огняна  Попова 2012 КЛАСА Алекс DNS DNS DNS
16 169 Дара  Йорданова 2013 СКЛА ЮЛИС DNS DNS DNS
17 354 Валери  Илкова 2013 Атлетик София-Боби DNS DNS DNS