Атлетическа лига 2019-20 - 21.12.19 - Момчета

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 21.12.2019г - гр.София - Крайно класиране - 60 м Момчета 2003-04     Старт: 14.00ч.
1 07.424 АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ СКЛА СПАРТАК ПЛЕВЕН 421 Атлетическа Лига - 2019
2 07.439 Кристиан Гешев СКЛА ЮЛИС 230
3 07.462 Мартин Нури Реза АЛСК Тракия96 Пловдив 157
4 07.510 Георги Ценев КЛАСА-Колева 661
5 07.573 Явор Коцев КЛАСА-Колева 662
6 07.597 Ваньо Лилянов СК Атлет Монтана 446
7 07.674 Кристиан Кръстев Приорити спорт 491
8 08.035 Алексадър Шаренкапов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 17
9 08.155 Даниел Срендев Атлетик София 270
10 08.555 Мартин Христов Септември София 462
  DNS Георги Даганов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 18
  DNS Михаил Тихомиров СК Атлет Монтана 445
  DNS Любослав Лозанов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 406
  DNS Лъчезар Петков СКЛА "СПРИНТ" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 116
           
           
           
           
  7.361 Радомил И. К. Калвин СК Спортико 138
  7.561 Константин И. К. Дилчев СК Спортико 137
  7.862 Йосиф И.К. Иззе КЛАСА-Колева 3
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 21.12.2019г - гр.София - Kрайно класиране - 60 м Момчета 2005        Старт: 12.50ч.
1 07.443 Георги Ганджулов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 19 Атлетическа Лига - 2019
2 07.500 ЕМИЛ  КОСТОВ СКЛА СПАРТАК ПЛЕВЕН 422
3 07.702 Калоян  Клечаров Приорити спорт 492
4 07.770 Тодор  Петрунов Септември-София 198
5 07.779 Калоян Айранов АСКЛА Сливен 367
6 07.914 Кристиян Гоцев СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 333
7 08.087 Любен Илиев Атлетик София 258
8 08.144 Георги Първанов КЛАСА-Колева 657
9 08.385 Петко Коларов Атлетик София 259
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 21.12.2019г  - гр.София - Крайно класиране - 60 м Момчета 2006     Старт: 12.30ч.
1 07.814 Боян Хаджитодоров Лили Видева 396 Атлетическа Лига - 2019
2 07.900 Павло  Василев СКЛА Академик София 43
3 08.025 Калоян  Витанов СК"БРАУН ТИМ" ВЕЛИКО ТЪРНОВО 464
4 08.160 Атанас Колчев Септември-София 196
5 08.169 Андрей Иванов СК Атлет Монтана 444
6 08.335 Виктор  Кънев СКЛА Академик София 44
7 08.710 Александър  Иванов СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 94
8 08.727 Даниел Даргов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 21
9 09.496 Кристиян  Иванов СК"БРАУН ТИМ" ВЕЛИКО ТЪРНОВО 463
  DNS Александрос Паникидис СКЛА ВАСИЛ ЛЕВСКИ-САНДАНСКИ 84
  DNS Венцислав Георгиев Септември-София 201
  DNS Пламен Иванов СК Атлетик София 2
  DNS Борил Милетиев Септември-София 199
  DNS Стоян Михайлов Септември-София 197
  DNS Данаил Маринов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 273
  DNS Андон Стоянов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 278
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 21.12.2019г  - гр.София - Крайно класиране - 60м Момчета 2007     Старт: 12.00ч.
1 08.625 Никола Захов Приорити спорт 949 Атлетическа Лига - 2019
2 08.836 Боян  Иванов  СКЛА Академик София 45
3 08.865 Мартин  Георгиев Лили Видева 393
4 09.000 Калоян  Николов Приорити спорт 971
5 09.061 Росен Балабосов Тракия Пловдив 155
6 09.082 Томас Валентинов АК Плевен 2016 42
7 09.261 Славчо Симеонов Атлетик София 257
8 09.293 Давид  Желев СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 93
9 09.561 Крис  Шкодров  СК- КОСТЕНЕЦ 318
10 09.793 Никола Николов СКЛА ВАСИЛ ЛЕВСКИ-САНДАНСКИ 88
           
           
  DNS Николай Караянев Лили Видева 394
           
  DNS Борис Шехиров Атлетик София 256
  DNS Иван Ачкаканов Отбор София 478
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 21.12.2019г - гр.София -Kрайно класиране - 60м Момчета 2008      Старт: 11.30ч.
1 08.237 Теодор Христов Приорити спорт 903 Атлетическа Лига - 2019
2 08.246 Деян Цветанов СКЛА"Ивайло Младенов" 378
3 08.333 Теодор Янков СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 341
4 08.808 Мартин Стефанов Атлетик София 254
5 08.885 Васил Попов СЛАВИЯ  326
6 09.083 Кирил Евтимов Приорити спорт 904
7 09.212 Илля Мочалов СКЛА Академик София 53
8 09.253 Деян Илиев ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 458
9 09.489 Емил  Григоров  СКЛА Академик София 52
10 09.490 Мартин Христов СЛАВИЯ  327
11 09.554 Владимир  Мерджанов Приорити спорт 487
12 09.758 Кристиян  Байчев СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В.Търново 112
13 09.772 Димитър Петров СКЛА ЮЛИС 223
14 10.494 Андон Велев СКЛА ВАСИЛ ЛЕВСКИ-САНДАНСКИ 85
15 10.561 Виктор Десподски Класа  395
16 10.787 Ивайло  Пешов СКЛА ЮЛИС 224
17 10.796 Петър Каридов АК"ПЪЛДИН" 171
18 11.022 Петър Апостолов СКЛА ЮЛИС 226
19 9.061 Мартин Стоянов Атлетик София 255
20 9.362 Виктор Асенов СКЛА ЮЛИС 225
21 9.363 Никола Врабчев Приорити спорт 329
22 9.462 Мартин  Николов ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 456
23 9.463 Мартин  Милушев ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 457
24 9.563 Дани Тошев СКЛА"Ивайло Младенов" 380
  DNS Радослав Тодоров СКЛА "Хеброс" Харманли 30
  DNS Виктор Десподски Лили Видева 395
  DNS Денислав Генадиев СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 410
  DNS Николай Георгиев ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 459
  DNS Антоан Ангелов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 280
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 21.12.2019г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60м Момчета 2009     Старт: 9.30ч.
1 08.526 ИВО РАДЕВ СКЛА СПАРТАК ПЛЕВЕН 426 Атлетическа Лига - 2019
2 08.593 ГЕОРГИ ПОПОВ СКЛА СПАРТАК ПЛЕВЕН 425
3 08.631 Стефан Кисьов АК"ПЪЛДИН" 170
4 08.641 Любомир Илиев СКЛА"Ивайло Младенов" 379
5 08.680 Стилян  Орлинов АСКЛА Сливен 365
6 08.920 Борис Стоев КЛАСА Иван Ралчев 12
7 09.072 Васил Антонов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 411
8 09.101 Илиян  Марков Тракия Пловдив 145
9 09.274 Борис  Хаджитодоров Лили Видева 392
10 09.505 Денис Димитров Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 235
11 09.553 Калоян  Бояджиев  СКЛА Академик София 54
12 09.562 Александър Алексиев Приорити спорт 967
13 09.740 Ян  Харизи  СКЛА Академик София 59
14 09.817 Никола Цветанов Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 236
15 09.827 Валентин  Шишков Атлетически клуб "Враца" 15
16 09.863 Даниел  Пелов АК КЛАС-Костенец 400
17 09.890 Никола Костов Приорити спорт 961
18 09.894 Борис Милушев СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 185
19 09.970 Даниел Севдин Приорити спорт 970
20 10.009 Константин Стоянов СКЛА ЮЛИС 221
21 10.207 Никола Минев 105 СУ Атанас Далчев 480
22 10.249 Даниел  Йорданов АК КЛАС-Костенец 403
23 10.261 Филип Лазаров СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 187
24 10.287 Янчо  Дочев Атлетик София 247
25 10.364 Никола Свиленов СКЛА ЮЛИС 220
26 10.365 Александър  Генадиев  СКЛА Академик София 60
27 10.422 Димитър  Иванов ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 455
28 10.525 Виктор Стоицев АК КЛАС-Костенец 428
29 10.681 Божидар  Василев СКЛА Академик София 55
30 10.964 Венцислав  Маринов АК КЛАС-Костенец 399
  DNS Иван Тончев 34 ОУ Стою Шишков 476
  DNS Християн  Христов СК- КОСТЕНЕЦ 315
  DNS Мартин Златев Атлетик Академия "Атлас" 436
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 21.12.2019г - гр.София - Крайно класиране- 60м Момчета 2010       Старт: 10.00ч.
1 09.243 Виктор Стаматов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 283 Атлетическа Лига - 2019
2 09.262 Чавдар Щилянов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 275
3 09.426 Антон Христов АК"ПЪЛДИН" 166
4 09.455 Венцислав  Димитров АК КЛАС-Костенец 401
5 09.589 Явор  Алексиев СКЛА Академик София 63
6 09.695 Ивалин  Бояджиев СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В.Търново 108
7 09.705 Даниел  Добрев  СКЛА Академик София 64
8 09.742 Мартин Екенов АК"ПЪЛДИН" 168
9 09.772 Георги  Асенов АК"ПЪЛДИН" 167
10 09.780 Самуил Петров Септември-София 212
11 09.790 Мартин Милков СУ Бачо Киро - София 471
12 09.843 Пламен Митков СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 414
13 09.992 Филип Тодоров АК"ПЪЛДИН" 169
14 10.011 Калоян  Мерджанов Приорити спорт 486
15 10.141 КАЛОЯН ЯЛНЪЗОВ СКЛА НЕФТЯНИК 2014 ГР.ШАБЛА 357
16 10.208 Павел Петров КЛА Локомотив София "Никола Карапетров" 445
17 10.271 Кирил Христов  Септември-София 208
18 10.300 Борислав Борисов СК Спортико 123
19 10.382 Кристиян Джуров Тракия Пловдив 144
20 10.487 Марин  Миндов  СК- КОСТЕНЕЦ 311
21 10.522 Георги  Михайлов СК- КОСТЕНЕЦ 310
22 10.608 Кристиян  Иванов СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В.Търново 110
23 10.906 Борис Минковски СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 347
24 11.031 Венцислав Кирилов Лили Видева 391
25 11.391 Мартин Антонов Приорити спорт 958
26 11.512 Георги Минев 105 СУ Атанас Далчев 481
27 11.603 Валентин Георгиев ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 451
           
           
           
  DNS Евгени Китанов СКЛА ВАСИЛ ЛЕВСКИ-САНДАНСКИ 75
  DNS Ивайла  Бонева СК- КОСТЕНЕЦ 307
  DNS Магдалена  Динова  СКЛА Академик София 65
  DNS Даниел  Павлов АК"ПЪЛДИН" 165
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 21.12.2019г - гр.София - Крайно класиране - 60м Момчета 2011      Старт: 10.30ч.
1 09.647 Никола Иванов Феникс -2014  Плевен 485 Атлетическа Лига - 2019
2 09.817 Никола  Ламбов АК"ПЪЛДИН" 164
3 09.830 Никола  Величков ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 450
4 09.869 Александър  Бояджиев  СКЛА Академик София 66
5 09.888 Иван Иванчев Атлетически клуб "Враца" 16
6 10.037 Радостин  Кедиков СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В.Търново 109
7 10.251 Любомир Чорбански Приорити спорт 957
8 10.364 Ясен Димитров Приорити спорт 960
9 10.384 Иван  Герчев СКЛА Академик София 67
10 10.730 Васил Василев ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 449
11 10.862 Димитър Михайлов КЛА Локомотив София "Никола Карапетров" 441
12 10.933 Георги  Минков СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 192
13 11.039 Симеон  Емануилов  СК- КОСТЕНЕЦ 302
14 11.287 Ивайло Цветанов СКЛА ЮЛИС 216
15 11.895 Калоян  Ангелова СК"Олимпия"-Враца 103
16 12.116 Радослав Владов СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 193
17 12.337 Ивайло  Станков СК- КОСТЕНЕЦ 303
  DNS Кристиян Аронов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 288
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 21.12.2019г - гр.София - Крайно класиране - 60м Момчета 2012        Старт: 11.00ч.
12 1 09.785 Мартин  Геров Лили Видева 390 Атлетическа Лига - 2019
12 2 10.141 Димитър Ангелов СКЛА "Хеброс" Харманли 32
12 3 10.167 Милен Петров СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 345
12 4 10.214 Даниел  Георгиев СЛАВИЯ  331
12 5 10.305 Ангел Атанасов СКЛА "Хеброс" Харманли 31
12 6 10.458 Валери  Боев Тракия Пловдив 143
12 7 10.494 Максим Даскалов АК"ЦСКА" 7
12 8 10.612 Момчил Божков АК"ПЪЛДИН" 163
12 9 10.668 Мартин  Бакрачев СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 353
12 10 10.772 Тони Воденичаров КЛАСА-Боби 482
12 11 10.824 Николай Веселинов СКЛА ЮЛИС 214
12 12 11..562 Алекс Дринков СК- КОСТЕНЕЦ 294
12 13 11.072 Николай Цветков КЛА Локомотив София "Никола Карапетров" 440
12 14 11.331 Никола Апостолов СКЛА ЮЛИС 215
12 15 11.514 Никола  Божинов СКЛА Академик София 68
12 16 11.657 Калоян Тонев TeamBanova 360
12 17 11.821 Виктор Славев СК Спортико 120
12 18 11.935 Теодор Георгиев КЛАСА-Т.Микова 663
12 19 12.138 Георги Василев СК Спортико 122
12 20 13.446 Максим Иванов СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В.Търново 113
12 21 13.935 Димитър  Петров СК- КОСТЕНЕЦ 293
12 22 14.052 Пламен  Габровски  СК- КОСТЕНЕЦ 291
12 23 15.321 Венцислав Василев СК Спортико 121
12   DNS Макси  Петров СК- КОСТЕНЕЦ 292
12   DNS Максим Иванов СУ Емилиян Станев В.Търн. 479
             
             
13 1 10.645 Богомил Мавров АК"ПЪЛДИН" 162
13 2 10.841 Виктор Търницов ТЕРЕЗА МАРИНОВА 286
13 3 10.851 Александър  Байчев СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В.Търново 111
13 4 11.299 Момчил Стойчев 17 СУ Дамян Груев 473
13 5 12.155 Матей  Иванов СК"БРАУН ТИМ" ВЕЛИКО ТЪРНОВО 462
13 6 13.110 Калоян Цветков ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 448
13 7 13.178 Георги  Агонцев СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 191
13 8 13.284 Александър Гушлеков Атлетик София 244
13   DNS Ангел Тончев 8ОДЗ София 475
13   DNS Александър Николов СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 354
             
             
14 1 11.726 Владислав  Величков СК Спортико 118
15 2 11.851 Антонии  Габровски  СК- КОСТЕНЕЦ 290
14 3 12.447 Мирослав  Танев СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 95
14 4 12.563 Станислав  Стойчев 128 ДГ -София 474
14 5 12.649 Христо Карталов АК"ПЪЛДИН" 161
14 6 12.832 Ясен Иванов Приорити спорт 959
14 5 15.078 Владимир Цветанов СК Спортико 119
             
             
             
             
             
             

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 21.12.2019г - гр.София - Стартов списък - 60м Препятствия Момчета 2005-06              Старт: 14.30ч.
1 1 09.290 Станислав Колев СКЛА "Хеброс" Харманли 28 Атлетическа Лига - 2019
  2 09.847 Андреан Димитров АСКЛА Сливен 368
  3 09.963 Мартин Славчев Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 231
  4 11.155 Мишел Андреев СКЛА "СПРИНТ" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 117
  5 12.068 Кристиян  Иванов СК"БРАУН ТИМ" ВЕЛИКО ТЪРНОВО 463
  6          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 21.12.2019г - гр.София -Крайно класиране - 200 м Момчета 2003-04     Старт: 16.15ч.
1 23.808 Георги Ценев КЛАСА-Колева 661 Атлетическа Лига - 2019
2 24.002 Павел Шияков КЛАСА Иво Дойнов 419
3 24.637 Кристиан Кръстев Приорити спорт 491
4 24.645 Ваньо Лилянов СК Атлет Монтана 446
5 24.819 АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ СКЛА СПАРТАК ПЛЕВЕН 421
6 25.029 Васил Димитров АК"ПЪЛДИН" 172
7 25.155 Майкъл Лилов КЛАСА Иво Дойнов 420
8 25.424 Стоян Стаматов Тракия Пловдив 152
9 25.521 Мартин Нури Реза АЛСК Тракия96 Пловдив 157
10 25.712 Галин  Георгиев СК"Олимпия"-Враца 105
11 26.325 Алексадър Шаренкапов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 17
12 27.470 Михаил Тихомиров СК Атлет Монтана 445
13 28.329 Явор Коцев КЛАСА-Колева 662
  DNS Георги Даганов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 18
  DNS Даниел Срендев Атлетик София 270
           
           
1 23.677 Силян И. К. Пешев СК Спортико 136
2 23.956 Константин И. К. Дилчев СК Спортико 137
3 24.985 Йосиф И.К. Иззе КЛАСА-Колева 3
4 25.168 Радомил И. К. Калвин СК Спортико 138
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 21.12.2019г - гр.София -Крайно класиране - 200 м Момчета 2005-06     Старт: 16.50ч.
1 23.872 Георги Ганджулов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 19 Атлетическа Лига - 2019
2 24.805 Павло  Василев СКЛА Академик София 43
3 24.862 ЕМИЛ  КОСТОВ СКЛА СПАРТАК ПЛЕВЕН 422
4 25.670 Калоян  Клечаров Приорити спорт 492
5 26.387 Любен Илиев Атлетик София 258
6 26.617 Георги Първанов КЛАСА-Колева 657
7 27.145 Андрей Иванов СК Атлет Монтана 444
8 27.723 Петко Коларов Атлетик София 259
9 27.767 Виктор  Кънев СКЛА Академик София 44
10 28.011 Калоян  Витанов СК"БРАУН ТИМ" ВЕЛИКО ТЪРНОВО 464
11 28.623 Калоян Павлов КЛАСА Иван Ралчев 5
12 29.449 Александър  Иванов СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 94
13 30.516 Даниел Даргов СК "Рилски Атлет" гр. Самоков 21
14 34.264 Крис Шкодров СК Костенец 318
           
           
  25.676 Боян Хаджитодоров Лили Видева 396
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 21.12.2019г - гр.София - Крайно класиране- 600 м Момчета 2007-08       Старт:15.35ч
1 1:45.713 Валентин Милославов СК Атлет Монтана 443 Атлетическа Лига - 2019
2 1:47.934 Калоян  Николов Приорити спорт 971
3 1:49.193 Ивомир Иванов СКЛА "Хеброс" Харманли 29
4 1:52.597 Мартин  Георгиев Лили Видева 393
5 1:58.972 Томас Валентинов АК Плевен 2016 42
6 1:59.250 Васил Попов СЛАВИЯ  326
7 2:00.250 Ангел Ярев СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 342
8 2:02.471 Владимир  Мерджанов Приорити спорт 487
9 2:03.000 Георги  Костов  СКЛА Академик София 46
10 2:05.260 Росен Балабосов Тракия Пловдив 155
11 2:11.779 Мартин Христов СЛАВИЯ  327
    Иван Ачкаканов Отбор София 478
    Крис  Шкодров  СК- КОСТЕНЕЦ 318
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 21.12.2019г - гр.София - Крайно класиране - 600 м Момчета 2009       Старт: 15.15ч
1 1:51.388 Васил Понев Тракия Пловдив 146 Атлетическа Лига - 2019
2 1:56.513 Йоан Орозов АК Плевен 2014 40
3 1:58.465 ИВО РАДЕВ СКЛА СПАРТАК ПЛЕВЕН 426
4 2:01.292 Борис  Хаджитодоров Лили Видева 392
5 2:02.455 Калоян  Бояджиев  СКЛА Академик София 54
6 2:07.691 Илиян  Марков Тракия Пловдив 145
7 2:09.729 Никола Минев 105 СУ Атанас Далчев 480
8 2:14.152 Борис Милушев СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 185
9 2:18.594 Симеон  Йорданов  СКЛА ЮЛИС 222
10 2:27.007 Иван Тончев   86
  DNS Мартин Златев Атлетик Академия "Атлас" 436
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

                                       
Атлетическа лига - 2019г          
         
                                       
                                       
  21.12.2019г     гр. София          
                                       
  скок височина момчета 2003-04-05-06г           Старт: 16:15ч          
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ                 Край:                     
  Име Фамилия Год. Клуб 145 150 155 160 165 170 173 176 179 182 185 188 191 Рез
1 124 Денислав Маринов 2004 СК Спортико - - - - - О - О О О О О ХХХ 188
2 115 Янислав Илиев 2004 СКЛА "СПРИНТ" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - - - О О О О О ХО О О ХО ХХХ 188
3 27 Божидар Саръбоюков 2004 СКЛА "Хеброс" Харманли - - - - - - - О - О ХО ХХО ХХХ 188
3 116 Лъчезар Петков 2004 СКЛА "СПРИНТ" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - - - - - - О О О О ХО ХХО ХХХ 188
5 117 Мишел Андреев 2005 СКЛА "СПРИНТ" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ О О О О О О ХХХ             170
6                                      
7                                      
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       

 

  скок дължина момчета 2003-04г  Старт: 11:50ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 27 Божидар Саръбоюков 2004 СКЛА "Хеброс" Харманли 6,08 6,04 х 6,08
2 371 Димитър Тосков 2004 АСКЛА Сливен 5,63 5,84 5,87 5,87
3 105 Галин  Георгиев 2004 СК"Олимпия"-Враца 5,26 5,4 5,42 5,42
4 116 Лъчезар Петков 2004 СКЛА "СПРИНТ" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ       DNS
5 406 Любослав Лозанов 2004 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН       DNS

 

  скок дължина момчета 2005-06г Старт: 16:00
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ      16:10
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 28 Станислав Колев 2006 СКЛА "Хеброс" Харманли 5,41 5,45 5,77 5,77
2 396 Боян Хаджитодоров 2006 Лили Видева х 5,43 5,77 5,77
3 367 Калоян Айранов 2005 АСКЛА Сливен 4,55 4,46 5,41 5,41
4 333 Кристиян Гоцев 2005 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 5,33 5,18 5,2 5,33
5 368 Андреан Димитров 2005 АСКЛА Сливен х 5,19 х 5,19
6 5 Калоян Павлов 2006 КЛАСА Иван Ралчев х 4,49 4,5 4,5
7 278 Андон Стоянов 2006 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 4,03 3,96 4,01 4,03
8 273 Данаил Маринов 2006 ТЕРЕЗА МАРИНОВА       DNS
9 2 Пламен Иванов 2006 СК Атлетик София       DNS

 

  скок дължина момчета 2007-08г  Старт: 13:10ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     Край:           13:30
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 341 Теодор Янков 2008 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 4,42 4,2 4,56 4,56
2 903 Теодор Христов 2008 Приорити спорт х 4,44 х 4,44
3 29 Ивомир Иванов 2008 СКЛА "Хеброс" Харманли 4,19 3,55 3,79 4,19
4 42 Томас Валентинов 2007 АК Плевен 2016 3,89 3,75 4,17 4,17
5 393 Мартин  Георгиев 2007 Лили Видева 4 3,66 4,09 4,09
6 904 Кирил Евтимов 2008 Приорити спорт х 4,09 3,73 4,09
7 378 Деян Цветанов 2008 СКЛА"Ивайло Младенов" 3,57 4,06 4,07 4,07
8 45 Боян  Иванов  2007 СКЛА Академик София 3,54 х 4,06 4,06
9 949 Никола Захов 2007 Приорити спорт х 4,04 3,89 4,04
10 342 Ангел Ярев 2008 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 3,79 х 3,98 3,98
11 93 Давид  Желев 2007 СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 3,66 3,82 3,95 3,95
12 458 Деян Илиев 2008 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 3,79 х 3,71 3,79
13 456 Мартин  Николов 2008 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 3,43 3,5 3,77 3,77
14 257 Славчо Симеонов 2007 Атлетик София х х 3,59 3,59
15 223 Димитър Петров 2008 СКЛА ЮЛИС х 3,45 3,47 3,47
16 395 Виктор Десподски 2008 Лили Видева 3,17 3,22 3,2 3,22
17 394 Николай Караянев 2007 Лили Видева       DNS
18 459 Николай Георгиев 2008 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд       DNS
19 30 Радослав Тодоров 2008 СКЛА "Хеброс" Харманли       DNS
20 280 Антоан Ангелов 2008 ТЕРЕЗА МАРИНОВА       DNS
21 410 Денислав Генадиев 2008 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН       DNS
22 53 Илля Мочалов 2008 СКЛА Академик София       DNS

 

  скок дължина момчета 2009г  Старт: 10:10ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 425 ГЕОРГИ ПОПОВ 2009 СКЛА СПАРТАК ПЛЕВЕН 4,31 4,33 4,31 4,33
2 12 Борис Стоев 2009 КЛАСА Иван Ралчев 4,06 4,04 4,28 4,28
3 365 Стилян  Орлинов 2009 АСКЛА Сливен x 4,1 x 4,1
4 392 Борис  Хаджитодоров 2009 Лили Видева 3,58 3,86 3,95 3,95
5 483 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА-Боби 3,42 x 3,87 3,87
6 222 Симеон  Йорданов  2009 СКЛА ЮЛИС 3,5 3,63 3,86 3,86
7 967 Александър Алексиев 2009 Приорити спорт 3,4 3,35 3,51 3,51
8 411 Васил Антонов 2009 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 3,5 3,5 3,35 3,5
9 15 Валентин  Шишков 2009 Атлетически клуб "Враца" 3,25 3,19 3,49 3,49
10 970 Даниел Севдин 2009 Приорити спорт 3,19 3,11 2,89 3,19
11 247 Янчо  Дочев 2009 Атлетик София 2,65 2,8 2,69 2,8

 

  скок от място момчета 2008г Старт: 11:45ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 329 Никола Врабчев 2008 Приорити спорт 214 216 216
2 225 Виктор Асенов 2008 СКЛА ЮЛИС 210 208 210
3 254 Мартин Стефанов 2008 Атлетик София 187 208 208
4 112 Кристиян  Байчев 2008 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В.Търново 195 200 200
5 255 Мартин Стоянов 2008 Атлетик София 190 197 197
6 52 Емил  Григоров  2008 СКЛА Академик София 194 196 196
7 457 Мартин  Милушев 2008 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 192 185 192
8 53 Иля Мочалов 2008 Академик София 188 185 188
9 226 Петър Апостолов 2008 СКЛА ЮЛИС 184 180 184
10 224 Ивайло  Пешов 2008 СКЛА ЮЛИС 166 160 166
11 171 Петър Каридов 2008 АК"ПЪЛДИН"     DNS
12 85 Андон Велев 2008 СКЛА ВАСИЛ ЛЕВСКИ-САНДАНСКИ     DNS

 

  скок от място момчета 2009г Старт: 9:45ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 170 Стефан Кисьов 2009 АК"ПЪЛДИН" 229 225 229
2 483 Димитър Воденичаров 2009 КЛАСА-Боби 210 212 212
3 59 Ян  Харизи  2009 СКЛА Академик София 196 199 199
4 220 Никола Свиленов 2009 СКЛА ЮЛИС 189 187 189
5 60 Александър  Генадиев  2009 СКЛА Академик София 189 186 189
6 221 Константин Стоянов 2009 СКЛА ЮЛИС 179 187 187
7 236 Никола Цветанов 2009 Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 181 183 183
8 400 Даниел  Пелов 2009 АК КЛАС-Костенец 180 168 180
9 455 Димитър  Иванов 2009 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 177 171 177
10 403 Даниел  Йорданов 2009 АК КЛАС-Костенец 173 175 175
11 187 Филип Лазаров 2009 СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 172 174 174
12 961 Никола Костов 2009 Приорити спорт 173 168 173
13 55 Божидар  Василев 2009 СКЛА Академик София 167 163 167
14 235 Денис Димитров 2009 Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 163 163 163
15 399 Венцислав  Маринов 2009 АК КЛАС-Костенец 140 154 154
16 428 Виктор  Стоицев 2009 ЛК Клас Костенец 134 141 141
17 315 Християн  Христов 2009 СК- КОСТЕНЕЦ     DNS
18 428 Даниел  Йорданов 2009 АК КЛАС-Костенец     DNS
19 476 Иван Тончев 2009 34 ОУ Стою Шишков     DNS
20 2 Боян Трайков 2009 Приорити спорт     DNS

 

  скок от място момчета 2010г Старт: 10:15ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 108 Ивалин  Бояджиев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В.Търново 194 200 200
2 64 Даниел  Добрев  2010 СКЛА Академик София 198 199 199
3 110 Кристиян  Иванов 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В.Търново 197 198 198
4 275 Чавдар Щилянов 2010 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 196 195 196
5 283 Виктор Стаматов 2010 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 190 194 194
6 166 Антон Христов 2010 АК"ПЪЛДИН" 193 190 193
7 63 Явор  Алексиев 2010 СКЛА Академик София 173 185 185
8 414 Пламен Митков 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 182 173 182
9 357 КАЛОЯН ЯЛНЪЗОВ 2010 СКЛА НЕФТЯНИК 2014 ГР.ШАБЛА 180 177 180
10 311 Марин  Миндов  2010 СК- КОСТЕНЕЦ 175 180 180
11 401 Венцислав  Димитров 2010 АК КЛАС-Костенец 180 172 180
12 471 Мартин Милков 2010 СУ Бачо Киро -Сфия 178 178 178
13 347 Борис Минковски 2010 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 178 170 178
14 169 Филип Тодоров 2010 АК"ПЪЛДИН" 177 177 177
15 212 Самуил Петров 2010 Септември-София 175 172 175
16 445 Павел Петров 2010 КЛА Локомотив София "Никола Карапетров" 174 172 174
17 144 Кристиян Джуров 2010 Тракия Пловдив 164 174 174
18 168 Мартин Екенов 2010 АК"ПЪЛДИН" 172 162 172
19 167 Георги  Асенов 2010 АК"ПЪЛДИН" 170 160 170
20 486 Калоян  Мерджанов 2010 Приорити спорт 165 153 165
21 391 Венцислав Кирилов 2010 Лили Видева 164 144 164
22 310 Георги  Михайлов 2010 СК- КОСТЕНЕЦ 160 160 160
23 958 Мартин Антонов 2010 Приорити спорт 156 150 156
24 208 Кирил Христов  2010 Септември-София 147 155 155
25 481 Георги Минев 2010 105 СУ Атанас Далчев 153 148 153
26 123 Борислав Борисов 2010 СК Спортико 146 146 146
27 451 Валентин Георгиев 2010 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 132 130 132
28 65 Магдалена  Динова  2010 СКЛА Академик София     DNS
29 75 Евгени Китанов 2010 СКЛА ВАСИЛ ЛЕВСКИ-САНДАНСКИ     DNS
30 165 Даниел  Павлов 2010 АК"ПЪЛДИН"     DNS
31 307 Ивайла  Бонева 2010 СК- КОСТЕНЕЦ     DNS

 

  скок от място момчета 2011г Старт: 10:45ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 16 Иван Иванчев 2011 Атлетически клуб "Враца" 195 203 203
2 485 Никола Иванов 2011 Феникс -2014  Плевен 194 190 194
3 66 Александър  Бояджиев  2011 СКЛА Академик София 176 187 187
4 450 Никола  Величков 2011 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 182 170 182
5 109 Радостин  Кедиков 2011 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В.Търново 180 178 180
6 164 Никола  Ламбов 2011 АК"ПЪЛДИН" 156 174 174
7 67 Иван  Герчев 2011 СКЛА Академик София 171 166 171
8 302 Симеон  Емануилов  2011 СК- КОСТЕНЕЦ 170 170 170
9 960 Ясен Димитров 2011 Приорити спорт 163 170 170
10 449 Васил Василев 2011 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 166 161 166
11 957 Любомир Чорбански 2011 Приорити спорт 162 160 162
12 216 Ивайло Цветанов 2011 СКЛА ЮЛИС 158 148 158
13 192 Георги  Минков 2011 СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 147 150 150
14 103 Калоян  Ангелова 2011 СК"Олимпия"-Враца 149 147 149
15 441 Димитър Михайлов 2011 КЛА Локомотив София "Никола Карапетров" 145 148 148
16 303 Ивайло  Станков 2011 СК- КОСТЕНЕЦ 142 142 142
17 193 Радослав Владов 2011 СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 136 130 136
18 288 Кристиян Аронов 2011 ТЕРЕЗА МАРИНОВА     DNS

 

  скок от място момчета 2012г Старт: 11:15ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 390 Мартин  Геров 2012 Лили Видева 178 173 178
2 31 Ангел Атанасов 2012 СКЛА "Хеброс" Харманли 177 170 177
3 345 Милен Петров 2012 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 175 167 175
4 440 Николай Цветков 2012 КЛА Локомотив София "Никола Карапетров" 170 173 173
5 294 Алекс  Дринков 2012 СК- КОСТЕНЕЦ 141 169 169
6 482 Тони Воденичаров 2012 КЛАСА-Боби 163 166 166
7 163 Момчил Божков 2012 АК"ПЪЛДИН" 151 163 163
8 7 Максим Даскалов 2012 АК"ЦСКА" 162 159 162
9 143 Валери  Боев 2012 Тракия Пловдив 151 161 161
10 121 Венцислав Василев 2012 СК Спортико 153 160 160
11 111 Александър  Байчев 2013 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В.Търново 157 157 157
12 32 Димитър Ангелов 2012 СКЛА "Хеброс" Харманли 153 155 155
13 215 Никола Апостолов 2012 СКЛА ЮЛИС 145 154 154
14 353 Мартин  Бакрачев 2012 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя 152 152 152
15 95 Мирослав  Танев 2014 СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 148 152 152
16 475 Ангел Тончев 2013 8ОДЗ София 146 149 149
17 68 Никола  Божинов 2012 СКЛА Академик София 145 149 149
18 162 Богомил Мавров 2013 АК"ПЪЛДИН" 147 126 147
19 214 Николай Веселинов 2012 СКЛА ЮЛИС 146 146 146
20 286 Виктор Търницов 2013 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 145 138 145
21 331 Даниел  Георгиев 2012 СЛАВИЯ  144 143 144
22 113 Максим Иванов 2012 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В.Търново 144 142 144
23 161 Христо Карталов 2014 АК"ПЪЛДИН" 138 134 138
24 290 Антонии  Габровски  2015 СК- КОСТЕНЕЦ 131 137 137
25 122 Георги Василев 2012 СК Спортико 126 136 136
26 360 Калоян Тонев 2012 TeamBanova 132 132 132
27 663 Теодор Георгиев 2012 КЛАСА-Т.Микова 130 117 130
28 191 Георги  Агонцев 2013 СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 129 х 129
29 291 Пламен  Габровски  2012 СК- КОСТЕНЕЦ 126 128 128
30 120 Виктор Славев 2012 СК Спортико 106 128 128
31 293 Димитър  Петров 2012 СК- КОСТЕНЕЦ 124 108 124
32 448 Калоян Цветков 2013 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 123 115 123
33 119 Владимир Цветанов 2014 СК Спортико 118 121 121
34 959 Ясен Иванов 2014 Приорити спорт 107 112 112
35 244 Александър Гушлеков 2013 Атлетик София 112 х 112
36 292 Макси  Петров 2012 СК- КОСТЕНЕЦ     DNS
37 473 Момчил Стойчев 2012 17 СУ Дамян Груев     DNS
38 479 Максим Иванов 2012 СУ Емилиян Станев В.Търн.     DNS
39 354 Александър Николов 2013 СКЛА ИВЕТ ЛАЛОЛА СПРИНТ АКАДЕМИ- Валя     DNS
40 462 Матей  Иванов 2013 СК"БРАУН ТИМ" ВЕЛИКО ТЪРНОВО     DNS
41 118 Владислав  Величков 2014 СК Спортико     DNS
42 474 Станислав  Стойчев 2014 128 ДГ -София     DNS