Атлетическа лига 2019-20 - 01.03.20 - Момичета

 

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г- гр.София - Крайно класиране - 60 м Момичета 2003-04      Старт: 13.50ч.
1 08.106 Мила Димитрова СКЛА ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 377 Атлетическа Лига - 2020
2 08.164 Йоана Николова Атлетик София 427
3 08.318 Симона Стоянова АСКЛА Сливен 212
4 08.386 Веселина Димитрова АЛСК Тракия96 Пловдив 397
5 08.434 Силви Иванова Атлетик София 426
6 08.443 ЕМИЛИ НАЙДЕНОВА СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 433
7 08.468 Стелияна Петкова Приорити спорт 270
8 08.597 Десислава Боянова СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 395
9 08.645 Дарина Годинова Приорити спорт 269
10 08.689 Силвия Йолова СКЛА "Ивайло Младенов" 317
11 08.708 Славена Петкова индивидуално 266
12 08.709 Габриела Георгиева СКЛА "Хеброс" Харманли 126
13 08.731 Андреа Замфирова Атлетик София 429
14 08.921 Анна Байрактарска Пауталия Кюстендил 367
15 08.933 Никол Богданова Атлетик София 432
16 09.029 Виктория Кръстева TeamBanova 235
17 09.161 Мария Вълева АЛСК Тракия96 Пловдив 402
18 09.169 Микаела Годинова Атлетик София 428
19 09.217 Елена Ценова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 239
    Деница Желязкова СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 65
    София Милева СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 171
    Христина Спасова Атлетик София 431
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г - гр.София - Крайно класиране - 60 м Момичета 2005     Старт: 12.20ч.
1 08.363 Карина  Иванова АСКЛА Сливен 102 Атлетическа Лига - 2020
2 08.671 Елена Петкова Атлетик София 425
3 08.767 Симона Милева Тракия Пловдив 68
4 08.921 Симона Николова АСКЛА Сливен 211
5 09.401 Ирина Кръстева Приорити спорт 274
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г - гр.София - Крайно класиране- 60 м Момичета 2006     Старт: 12.00ч.
1 08.479 Деница Захариева Приорити спорт 287 Атлетическа Лига - 2020
2 08.731 Вероник Жекова СК "Супер спорт-Варна" 326
3 08.998 Рая  Кедикова СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 17
4 09.118 Евгения Стаменова Атлетик София 423
5 09.133 Габриела  Каровска ФЕНИКС 2004 - ПЛЕВЕН 77
6 09.204 Катерина Димова АСКЛА Сливен 210
7 09.306 Виктория Стаматова СК "Супер спорт-Варна" 327
8 09.378 Елена Алфредова ФЕНИКС 2004 - ПЛЕВЕН 78
9 09.433 Виктория Петрова Приорити спорт 298
10 09.512 Преслава Арабаджиева Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 214
    Даная  Петрова СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 62
    ДАРИНА  ПЕШЕВА СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 202
    Димона  Узунова СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 63
    Евелина Иванова СКЛА "Ивайло Младенов" 316
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г - гр.София - Крайно класиране - 60м Момичета 2007       Старт: 11.40ч.
1 08.304 Симона Георгиева СКЛА "Хеброс" Харманли 124 Атлетическа Лига - 2020
2 08.372 Василена Борисова Пауталия Кюстендил 364
3 08.546 Виктория Чанкова СК "Супер спорт-Варна" 342
4 08.564 Анна Миланова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 459
5 08.612 Сияна Бръмбарова СКЛА ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 379
6 08.796 Преслава Стефанова ФЕНИКС 2004 - ПЛЕВЕН 75
7 08.836 Анджелина Колева СК "Супер спорт-Варна" 345
8 08.893 Белослава Белева Приорити спорт 286
9 08.932 Спасиана Транджиева СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 166
10 08.958 Ева  Чакърова АСКЛА Сливен 101
11 08.999 Симона Гарванова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 461
12 09.151 Иляйда  Нурллова СКЛА Академик София 28
13 09.171 Мартина  Стефанова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 241
14 09.192 Калина Манолова СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 391
15 09.271 Василена Василева СК "Супер спорт-Варна" 344
16 09.309 Ивена  Янгьозова АК "Георги Дъков" град Плевен 50
17 09.431 Виктория Станчева СК "Супер спорт-Варна" 343
18 09.453 Лора  Вескова СК "Атлет" гр. Монтана 90
19 09.730 Константина  Семерджиева  СКЛА Академик София 27
20 10.103 Елина  Йоткова АК "Георги Дъков" град Плевен 51
21 10.173 Маргарита Вълкова СКЛА ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 378
22 10.355 Деница Минкова ФЕНИКС 2004 - ПЛЕВЕН 76
    Стефани Чамова СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 167
    Гергана  Димитрова СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 60
    Дани Казашка скла " Лкомотив" София 373
    Мария Нели Рангелова скла " Лкомотив" София 374
    ЙОАННА МАРИНОВА СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 438
    Илияна Ненковска СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 168
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г - гр.София - Класиране серии - 60м Момичета 2008      Старт:11.15ч.
1 08.428 Рая  Димитрова СЛАВИЯ  318 Атлетическа Лига - 2020
2 08.563 Калина Георгиева Приорити спорт 278
3 08.592 Ивайла Мишина СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 242
4 08.889 Ива Деливерска СКЛА ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 380
5 08.890 Ивайла Дитовска КЛАСА-Микова 260
6 08.893 ДЕНИЦА ВАЛЕНТИНОВА СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 440
7 08.900 Карина  Цончева АСКЛА Сливен 96
8 09.009 ГАБРИЕЛА ИВАНОВА СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 199
9 09.027 НИКОЛЕТА  БОЗУКОВА СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 200
10 09.062 Кристина Симеонова СК "Супер спорт-Варна" 334
11 09.064 Снежана Карайодова АК"ПЪЛДИН" 75
12 09.102 Биляна Стефанова СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 388
13 09.179 ЕЛЕОНОРА  ЧОБАНОВА СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 198
14 09.195 ДАНАЯ СТОЯНОВА СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 439
15 09.228 Рая Милкова СКЛА "Хеброс" Харманли 123
16 09.335 Димана Манчева Атлетик София 416
17 09.343 Ема Иванова Приорити спорт 279
18 09.350 Карина Маринова Септември 455
19 09.374 Никол  Димитрова СК"Олимпия-Враца" 178
20 09.416 Ема Войнова СК "Супер спорт-Варна" 333
21 09.440 Никол  Ангелова СК"Олимпия-Враца" 177
22 09.451 Рада  Алексева  СКЛА Академик София 30
23 09.508 Габриела Янкова СК "Супер спорт-Варна" 332
24 09.536 РАЯ КУТИНЧЕВА СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 197
25 09.553 Лаура Гравион ТЕРЕЗА МАРИНОВА 131
26 09.574 Цветозара Котаранска СЛАВИЯ  321
27 09.576 Агафия Йорданова СК "Супер спорт-Варна" 335
28 09.621 София  Божилова Септември 453
29 09.629 Калина Владимирова СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 387
30 09.653 Маргарита Папардова АК"ПЪЛДИН" 84
31 09.719 Лилла Лаваш СК "Супер спорт-Варна" 336
32 09.759 Василена Пехливанова АК"ПЪЛДИН" 78
33 09.901 Моника Караиванова Септември 451
34 09.926 Стефани Андреева Атлетик София 417
35 09.930 Цветелина Христова Атлетик София 418
36 09.935 Цвета  Николова СК"Олимпия-Враца" 176
37 09.939 Владислава Бойчева СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 243
38 10.036 Вяра-Мария Методиева Септември 454
39 10.124 Даниела  Кръстева  СКЛА Академик София 29
40 10.153 Йоана Койнова СК "Супер спорт-Варна" 337
41 10.179 Даная Петкова СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 389
42 10.326 София  Рачева Септември 452
43 10.960 Дара Гочева 7СУ''Свети Седмочисленици'' 205
44 11.185 Ева  Божилова 7СУ''Свети Седмочисленици'' 208
45 11.507 Ванеса Димитрова СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 1
    Джулия Негура скла " Лкомотив" София 375
    Йоана Борисова Пауталия Кюстендил 366
    Михаела Къстева СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 163
    Никол Овчарова СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 6
    Йоана Динкова Атлетик София 421
    Габриела Величкова АК"ПЪЛДИН" 74
    Йоана Тръндева СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 162
    Анжелина  Петкова СКЛА "Ивайло Младенов" 309
    Моника Илиева Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 462
    Кремена Димитрова СКЛА Нефтяник 2014- гр. Шабла 19    

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г - гр.София - Крайно класиране - 60м Момичета 2009        Старт: 9.40ч.
1 08.801 Виктория Ангелова Приорити спорт 277 Атлетическа Лига - 2020
2 08.945 ТЕОДОРА СИМЕОНОВА СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 441
3 09.003 Албена Любомирова ТЕРЕЗА МАРИНОВА 138
4 09.008 Любомира Веранска АЛСК Тракия96 Пловдив 401
5 09.037 Елинда Джоунс Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 466
6 09.267 Рая Пламенова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 245
7 09.352 Славина Костадинова СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 473
8 09.455 Евгения  Стоименова СКЛА Академик София 34
9 09.795 Радост  Минчева АК"ПЪЛДИН" 38
10 09.815 Илияна Георгиева Атлетик София 412
11 09.835 Християна Налбантова СКЛА "Хеброс" Харманли 122
12 09.843 ДАНАЯ БОЯДЖИЕВА СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 195
13 09.862 Неда Цветкова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 246
14 09.892 Християна Тодорова СК"Олимпия-Враца" 175
15 09.936 Жаклин Желева ТЕРЕЗА МАРИНОВА 135
16 09.969 Камелия Димитрова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 467
17 10.007 Симона Иванова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 473
18 10.037 Николая Палазова Приорити спорт 291
19 10.104 Анастасия Йотова СКЛА "Ивайло Младенов" 311
20 10.151 Анастасия Андреева СК Спортико 89
21 10.151 Дивна Атанасова СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 386
22 10.176 Ванеса Младенова Атлетик София 414
23 10.200 Светла Тодорова СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 3
24 10.229 Марина Велкова Атлетик София 410
25 10.257 Карина Иванова СК "Супер спорт-Варна" 361
26 10.263 Емили Сиклунова СКЛА Академик София 35
27 10.267 Елица Огнянова Атлетик София 415
28 10.305 Андреа Николова Атлетик София 411
29 10.555 Велина Цекова Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 220
30 10.931 Ема Клисуркина Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 219
31 11.046 Ава Александрова Атлетик София 413
32 11.199 Анна Тодороша 7СУ''Свети Седмочисленици'' 209
33 11.267 Боряна Миленова СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 5
34 11.407 Ели Узунова СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 6
    Силвия Попова АК"ПЪЛДИН" 499
    Стефания Тончева отбор София 257
    Йоана Маркова скла " Лкомотив" София 376
    Яна Търнър 7СУ''Свети Седмочисленици'' 206
    Йоана  Коскина СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 59
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г - гр.София - Крайно класиране - 60м Момичета 2010     Старт: 10.00ч.
1 09.202 Мария  Караиванова СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 58 Атлетическа Лига - 2020
2 09.279 Марая Христова СКЛА "Хеброс" Харманли 121
3 09.596 Дариа Петрова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 469
4 09.670 ГАБРИЕЛА МАТАНСКА СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 193
5 09.747 Сиана  Георгиева Лили Видева 150
6 09.757 Божидара Иванова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 252
7 09.760 Ивет Миронова СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 14
8 09.865 Савина  Кисьова АК"ПЪЛДИН" 30
9 09.931 Александра Бозукова СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 200
10 09.988 Симона  Иванова АК"ПЪЛДИН" 33
11 10.077 Йоана Михайлова Приорити спорт 293
12 10.094 Криста Илиева Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 468
13 10.103 Мила  Милкова СКЛА "Хеброс" Харманли 120
14 10.154 Марина  Донева СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 202
15 10.183 Карин  Семерджиева  СКЛА Академик София 39
16 10.335 виктория Валентинова СК "Супер спорт-Варна" 360
17 10.461 ТАТЯНА ИВАНОВА СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 444
18 10.537 Ивайла Иванова АK "Враца" 183
19 10.614 Ирина Ангелова Приорити спорт 294
20 10.644 Рая Брайкова Приорити спорт 636
21 10.739 Моника Трифонова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 253
22 10.740 Адриана Маврова ТЕРЕЗА МАРИНОВА 140
23 10.748 Дарина Цветкова ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 113
24 10.796 Алис Илиева Приорити спорт 288
25 10.841 Ивайла Никова СК "Супер спорт-Варна" 359
26 11.094 Петя Богданова АК,,ЦСКА-София" 149
27 11.255 Зара Илиева Приорити спорт 289
28 11.305 Елена  Кордова СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 201
29 11.384 Виктория Иванова АК"ПЪЛДИН" 37
30 11.697 Летиция Монетти Приорити спорт 306
    Виктория Иванова АК"ПЪЛДИН" 37
    Дария  Переновска СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 199
    Сирма Недялкова Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 221

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г - гр.София - Крайно класиране - 60м Момичета 2011     Старт: 10.20ч.
1 09.780 ЕМА  МРЪВКОВА СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 191 Атлетическа Лига - 2020
2 09.847 Ивора Иванова СК "Супер спорт-Варна" 353
3 09.896 Карина Николова Приорити спорт 282
4 10.062 Владислава Петкова СК "Супер спорт-Варна" 354
5 10.068 Росина Иванова СК "Супер спорт-Варна" 356
6 10.252 Теодора Родева Приорити спорт 283
7 10.254 Кайра Садък СК "Супер спорт-Варна" 355
8 10.293 Василена Димчева Атлетик София 408
9 10.347 Мая Мачева АК"ПЪЛДИН" 18
10 10.348 Инна  Николова СК"Олимпия-Враца" 174
11 10.523 ДАЛИЯ СТОЯНОВА СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 445
12 10.540 Димана Бабанова АСКЛА Сливен 99
13 10.562 Велизара Иванова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 254
14 10.572 Михаела Търницова ТЕРЕЗА МАРИНОВА 136
15 10.638 Елия Христова СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 384
16 10.793 Росица  Дженева СК Спортико 88
17 10.936 АНАСТАСИЯ КАРАДЖОВА СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 190
18 10.946 Деница Терзиева СКЛА "Хеброс" Харманли 118
19 10.963 Валерия Васова ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 112
20 11.013 Михаела Танева СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 211
21 11.139 Даниела  Панова АК"ПЪЛДИН" 22
22 11.337 Ирина  Иванова СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 271
23 11.456 Мария Павлова ТЕРЕЗА МАРИНОВА 130
24 11.504 Катрин Драгомирова Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 222
25 11.658 Дарина Ивайлова Атлетик София 407
26 11.831 Даяна Василева    
27 13.446 Яна  Найденова СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 281
    Вая Веселина TeamBanova 231
    Яна Гайдарска TeamBanova 233
    Емануела Арабаджиева СКЛА "Хеброс" Харманли 119
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г - гр.София - Стартов списък - 60м Момичета 2012        Старт: 10.40ч.
1 10.186 Исабел Иванова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 470 Атлетическа Лига - 2020
2 10.217 Дея  Стоименова  СКЛА Академик София 40
3 10.446 Стефани Ванкова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 255
4 10.523 Никол Асенова КЛА Локомотив София "Никола Карапетров" 104
5 10.919 Елина Живкова Приорити спорт 296
6 11.245 Елица  Иванова СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 437
7 11.457 Сияна Павлова СЛАВИЯ  323
8 11.505 Йоана Тодорова СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 383
9 11.677 Димана Демирева Атлетик София 406
10 11.802 Мария Кръстанова Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 224
11 12.717 Зара Кратева ТЕРЕЗА МАРИНОВА 144
    Яна Йосифова TeamBanova 229
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г - гр.София - Класиране серии - 60м Момичета 2013-14        Старт: 10.45ч.
            Атлетическа Лига - 2020
           
  2013 година      
           
1 10.943 Никол Иванов TeamBanova 228
2 11.270 Лилия Аргирова АСКЛА Сливен 100
3 11.338 АНГЕЛА  АНГЕЛОВА СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 188
4 11.568 Лилия Маринова Атлетик София 403
5 11.654 Росина Искренова СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 478
6 11.915 Рая Христова Приорити спорт 305
7 12.318 Антония Минчева Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 471
8 12.321 Александра Панова СКЛА Нефтяник 2014- гр. Шабла 21
9 12.511 Ивет Пеева Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 472
10 12.667 Явора Недялкова Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 225
11 12.798 Славея Ненчева Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 226
12 13.965 Кристин Петрова TeamBanova 234
    Илиана Върбанова TeamBanova 232
    Карина Колева Приорити спорт 302
           
  2014 година      
           
1 11.503 Мария Тодорова Септември 450
2 12.619 Сияна Стаматова ТЕРЕЗА МАРИНОВА 142
3 13.484 Антония  Бозукова СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 667
4 13.542 Божидара Павлова АК"ПЪЛДИН" 500
    Калина Здравкова ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 117
    Виктория Булянска Приорити спорт 295
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г - гр.София - Крайно класиране- 60м Преп Момичета 2003-04       Старт: 14.50ч.
1 09.575 Анета Венкова Приорити спорт 268 Атлетическа Лига - 2020
2 10.094 Славена Славова Приорити спорт 271
3 11.306 Анна Байрактарска Пауталия Кюстендил 367
    Габриела Георгиева СКЛА "Хеброс" Харманли 126
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г- гр.София - Крайно класиране - 60м Преп Момичета 2005-06       Старт: 14.30ч.
1 09.160 Василена Антонова СКЛА "Ивайло Младенов" 314 Атлетическа Лига - 2020
2 09.486 Даная Захариева СК "Супер спорт-Варна" 325
3 09.602 Михаела Иванова АК "Джордан" Благоевград 9
4 10.102 Мадлен Маринова Приорити спорт 276
5 10.169 Христина Иванова СКЛА "Ивайло Младенов" 313
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г - гр.София - Крайно класиране - 60м Преп Момичета 2007-08-09       Старт: 15.10ч.
1 09.555 Симона Георгиева СКЛА "Хеброс" Харманли 124 Атлетическа Лига - 2020
2 09.727 Дарена Петрова Ивет Лалова -спринт акад. 460
3 09.949 Сияна Бръмбарова СКЛА ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 379
4 10.132 Василена Борисова Пауталия Кюстендил 364
5 10.179 Румяна Груева Тереза Маринова 133
6 10.379 Калина Георгиева Приорити спорт 278
7 10.531 Анджелина Колева СК "Супер спорт-Варна" 345
8 10.670 Рада Хаджитодорова КЛАСА-Лили и Коста 151
9 10.679 Рая  Димитрова СЛАВИЯ  318
10 10.680 ТЕОДОРА Прошанска КЛАСА-Лили и Коста 153
11 10.823 Виктория Ангелова Приорити спорт 277
12 10.860 Беатрис Кръстева СК"Олимпия-Враца" 179
13 11.119 Ема Иванова Приорити спорт 279
14 11.157 Мартина  Стефанова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 241
15 11.363 Иляйда  Нурллова СКЛА Академик София 28
16 11.390 ТЕОДОРА СИМЕОНОВА СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 441
17 11.563 Анджелина Петкова СКЛА "Ивайло Младенов" 309
18 11.810 Гергана Атанасова КЛАСА-Лили и Коста 152
19 12.042 Ема Войнова СК "Супер спорт-Варна" 333
20 12.266 Никол  Райкова Локомотив София 107
21 12.611 Любомира Веранска АЛСК Тракия96 Пловдив 401
22 12.968 Никол  Димитрова СК"Олимпия-Враца" 178
23 13.493 Калина Владимирова СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 387
    Белослава Белева Приорити спорт 286
    Ивайла Мишина СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 242
    ДАНАЯ БОЯДЖИЕВА СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 195
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г - гр.София - Крайно класиране- 200м Момичета 2003-04        Старт: 16.20ч.
1 26.570 Мила Димитрова СКЛА ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 377 Атлетическа Лига - 2020
2 27.226 Веселина Димитрова АЛСК Тракия96 Пловдив 397
3 27.832 Стелияна Петкова Приорити спорт 270
4 27.858 Симона Стоянова АСКЛА Сливен 212
1 28.320 ЕМИЛИ НАЙДЕНОВА СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 433
2 28.560 Андреа Замфирова Атлетик София 429
3 28.992 Дарина Годинова Приорити спорт 269
4 30.080 Никол Богданова Атлетик София 432
1 30.897 Мария Вълева АЛСК Тракия96 Пловдив 402
2 31.753 Виктория Кръстева TeamBanova 235
3 33.618 ДАРИЯ НАЧЕВА СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 434
4   Микаела Годинова Атлетик София 428
1   Славена Петкова индивидуално 266
2   Христина Спасова Атлетик София 431
3   Йоана Николова Атлетик София 427
4   Силви Иванова Атлетик София 426
1          
2          
3          
4          
1          
2          
3          
4          
1          
2          
3          
4          
1          
2          
3          
4          
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г- гр.София - Крайно класиране - 200м Момичета 2005-06      Старт: 16.40ч.
1 27.615 Магдалена Сиракова СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 393 Атлетическа Лига - 2020
2 28.029 Елена Петкова Атлетик София 425
3 28.115 Карина  Иванова АСКЛА Сливен 102
4 28.868 Симона Милева Тракия Пловдив 68
5 28.914 Вероник Жекова СК "Супер спорт-Варна" 326
6 30.252 Симона Николова АСКЛА Сливен 211
7 30.713 Катерина Димова АСКЛА Сливен 210
8 30.924 Рая  Кедикова СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 17
9 31.387 Ирина Кръстева Приорити спорт 274
10 31.470 Виктория Петрова Приорити спорт 298
11 31.787 Елена Алфредова ФЕНИКС 2004 - ПЛЕВЕН 78
12 31.999 Евгения Стаменова Атлетик София 423
    Габриела  Каровска ФЕНИКС 2004 - ПЛЕВЕН 77
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г - гр.София - Крайно класиране  - 600м Момичета 2007-08        Старт: 15.50ч.
1 1:48.7 Йолина Михова СК Актив 2013 18 Атлетическа Лига - 2020
2 1:52.9 Ралица  Попова СКЛА Цвети Кирилова 204
3 1:54.3 Яница Станчева СЛК"Русе Кар" 10
4 1:54.7 Емануела Атанасова СКЛА"ТРАКИЯ" 368
5 1:55.7 ЙОАННА МАРИНОВА СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 438
6 1:56.2 Ева  Чакърова АСКЛА Сливен 101
7 1:56.3 Дарена Петрова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 460
8 1:58.7 Анджелина Колева Суперспорт 345
9 2:01.7 Никол Райкова КЛА Локомотив София "Никола Карапетров" 107
10 2:02.8 Савина Делчева СКЛА"ТРАКИЯ" 369
11 2:03.3 Любена Чаушева СКЛА"ТРАКИЯ" 370
12 2:05.3 Калина Манолова СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 391
13 2:08.1 Сияна  Котева СКЛА Цвети Кирилова 203
14 2:09.2 Биляна Стефанова СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 388
15 2:11.7 Гергана  Атанасова Лили Видева 152
16 2:12.5 ДАНАЯ СТОЯНОВА СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 439
17 2:12.9 Ивена  Янгьозова АК "Георги Дъков" град Плевен 50
18 2:17.0 Виктория Богданова АК,,ЦСКА-София" 146
19 2:17.2 ГАБРИЕЛА ИВАНОВА СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 199
20 2:18.2 Лора  Вескова СК "Атлет" гр. Монтана 90
21 2:20.4 Кристина Симеонова СК "Супер спорт-Варна" 334
22 2:25.8 Стефани Андреева Атлетик София 417
23 2:28.0 ЕЛЕОНОРА  ЧОБАНОВА СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 198
24 2:28.5 Цветелина Христова Атлетик София 418
25 2:29.3 Анна Мария Петкова Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 215
26 2:37.6 РАЯ КУТИНЧЕВА СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 197
27 3:10.3 Константина  Семерджиева  СКЛА Академик София 27
    Ванеса Димитрова СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 1
    Михаела Къстева СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 163
    Йоана Тръндева СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 162
    Ема Минева СКЛА"ТРАКИЯ" 371
    ДЕНИЦА ВАЛЕНТИНОВА СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 440
    Стефани Чамова СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 167    
    Виктория Чанкова СК "Супер спорт-Варна" 342    
    Виктория Бориславова СК "Атлет" гр. Монтана 91    
    Илияна Ненковска СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 168    
    Елина  Йоткова АК "Георги Дъков" град Плевен 51    
    Спасиана Транджиева СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 166    

 

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 01.03.2020г - гр.София - Крайно класиране - 600м Момичета 2009        Старт: 15.30ч.
1 1:52.328 Елинда Джоунс Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 466 Атлетическа Лига - 2020
2 1:54.232 Евгения  Стоименова СКЛА Академик София 34
3 2:01.857 Жаклин Желева ТЕРЕЗА МАРИНОВА 135
4 2:05.500 Албена Любомирова ТЕРЕЗА МАРИНОВА 138
5 2:06.125 Радост  Минчева АК"ПЪЛДИН" 38
6 2:10.500 Николая Палазова Приорити спорт 291
7 2:16.240 Дивна Атанасова СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 386
8 2:20.327 Илияна Георгиева Атлетик София 412
9 2:40.537 Андреа Николова Атлетик София 411
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Атлетическа лига - 2020г
                                     
                                     
  01.03.2020г     гр. София
                                     
  скок височина момичета 2003-04-05-06г           Старт: 14:30ч
                          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 120 125 130 135 138 141 144 150 153 156 159 162 Рез.
1 125 Ирен Саръбоюкова 2006 СКЛА "Хеброс" Харманли - - - - - О О О О О ХХО ХХХ 159
2 366 Маргарита Хаджийска 2003 АЛСК Тракия96 Пловдив - - - ХО - О О О О О ХХХ   156
3 486 Яана Борисов 2007 АК БАЛКАН Цариброд О О ХО ХХХ                 130
4 434 ДАРИЯ НАЧЕВА 2003 СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН ХХХ                       NM
5 487 Селена Стаменов 2006 АК БАЛКАН Цариброд                         DNS

 

Атлетическа лига - 2020г
                   
                   
  01.03.2020г   гр. София      
                   
  скок дължина момичета 2003-04г      Старт: 12:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ           Край:           
м Име  Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 271 Славена Славова 2004 Приорити спорт 4,93 4,84 3,67 4,93
2 395 Десислава Боянова 2004 СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 4,8 х х 4,8
3 126 Габриела Георгиева 2003 СКЛА "Хеброс" Харманли 4,67 4,39 4,53 4,67
4 462 Стефани Михайлова 2004 АК "Враца" 3,85 3,85 4,00 4,00
5 239 Елена Ценова 2003 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН х х х NM
6 268 Анета Венкова 2004 Приорити спорт       DNS

 

Атлетическа лига - 2020г
                   
                   
  01.03.2020г гр. София
                   
  скок дължина момичета 2005-06г       Старт: 16:30ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 316 Евелина Иванова 2006 СКЛА "Ивайло Младенов" 5,2 x 5,29 5,29
2 325 Даная Захариева 2006 СК "Супер спорт-Варна" 5,09 3,7 5,19 5,19
3 314 Василена Антонова 2005 СКЛА "Ивайло Младенов" 4,97 5,05 5,15 5,15
4 9 Михаела Иванова 2006 АК "Джордан" Благоевград 4,74 4,63 4,77 4,77
5 125 Ирен Саръбоюкова 2006 СКЛА "Хеброс" Харманли 4,6 4,69 x 4,69
6 313 Христина Иванова 2005 СКЛА "Ивайло Младенов" 4,65 4,49 x 4,65
7 458 Катрин Сърбова 2005 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 4,62 4,46 4,43 4,62
8 287 Деница Захариева 2006 Приорити спорт 4,25 4,55 x 4,55
9 276 Мадлен Маринова 2006 Приорити спорт x 4,28 4,27 4,28
10 315 Янислава Петрова 2005 СКЛА "Ивайло Младенов" x x 3,95 3,95
11 327 Виктория Стаматова 2006 СК "Супер спорт-Варна" 3,37 3,72 2,86 3,72
12 202 ДАРИНА  ПЕШЕВА 2006 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ       DNS

 

Атлетическа лига - 2020г
                   
                   
  01.03.2020г гр. София
                   
  скок дължина момичета 2007-08г  Старт: 15:40ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 379 Сияна Бръмбарова 2007 СКЛА ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 4,8 4,95 4,88 4,95
2 124 Симона Георгиева 2007 СКЛА "Хеброс" Харманли 4,2 4,9 х 4,9
3 28 Иляйда  Нурллова 2007 СКЛА Академик София 4,43 4,47 4,42 4,47
4 342 Виктория Чанкова 2007 СК "Супер спорт-Варна" х 4,29 4,4 4,4
5 486 Яана Борисов 2007 АК БАЛКАН Цариброд 4,19 4,35 4,1 4,35
6 133 Румяна Груева 2007 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 4,33 4,13 х 4,33
7 151 Рада  Хаджитодорова 2007 Лили Видева 4 4,30 4,23 4,30
8 461 Симона Гарванова 2007 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 3,9 4,1 4,28 4,28
9 344 Василена Василева 2007 СК "Супер спорт-Варна" 4,22 х х 4,22
10 153 Теодора  Прошанска 2007 Лили Видева 3,89 4,05 2,74 4,05
11 241 Мартина  Стефанова 2007 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 3,8 3,96 3,8 3,96
12 179 Беатрис  Кръстева 2007 СК"Олимпия-Враца" 3,3 х 3,92 3,92
13 343 Виктория Станчева 2007 СК "Супер спорт-Варна" 3,43 3,73 3,79 3,79
14 50 Ивена  Янгьозова 2007 АК "Георги Дъков" град Плевен 3,59 3,19 3,66 3,66
15 286 Белослава Белева 2007 Приорити спорт х 3,65 х 3,65
16 51 Елина  Йоткова 2007 АК "Георги Дъков" град Плевен 2,96 3,36 3,12 3,36
17 378 Маргарита Вълкова 2007 СКЛА ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 3,1 3,07 2,53 3,1
18 152 Гергана  Атанасова 2007 Лили Видева       DNS
19 27 Константина  Семерджиева  2007 СКЛА Академик София       DNS
20 345 Анджелина Колева 2007 СК "Супер спорт-Варна"       DNS
21 438 ЙОАННА МАРИНОВА 2007 СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН       DNS

 

Атлетическа лига - 2020г
                   
                   
  01.03.2020г гр. София
                   
  скок дължина момичета 2008г  Старт: 14:00ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 96 Карина  Цончева 2008 АСКЛА Сливен 4,36 4,77 х 4,77
2 242 Ивайла Мишина 2008 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН х х 4,53 4,53
3 380 Ива Деливерска 2008 СКЛА ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 3,76 4,14 4,37 4,37
4 19 Кремена Димитрова 2008 СКЛА Нефтяник 2014- гр. Шабла х 4,24 4,16 4,24
5 388 Биляна Стефанова 2008 СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 4,01 4,23 4,19 4,23
6 332 Габриела Янкова 2008 СК "Супер спорт-Варна" 4,19 3,98 4,01 4,19
7 123 Рая Милкова 2008 СКЛА "Хеброс" Харманли 4,14 3,94 4,15 4,15
8 278 Калина Георгиева 2008 Приорити спорт 4,14 4,06 3,9 4,14
9 200 НИКОЛЕТА  БОЗУКОВА 2008 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 3,83 х 4,12 4,12
10 279 Ема Иванова 2008 Приорити спорт х х 4,01 4,01
11 198 ЕЛЕОНОРА  ЧОБАНОВА 2008 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ х 3,96 3,76 3,96
12 309 Анжелина  Петкова 2008 СКЛА "Ивайло Младенов" 3,79 3,61 3,7 3,79
13 197 РАЯ КУТИНЧЕВА 2008 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 3,74 3,69 3,74 3,74
14 439 ДАНАЯ СТОЯНОВА 2008 СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 3,6 3,7 3,46 3,7
15 160 Ивайла Дитовска 2008 КЛАСА-Микова 3,65 3,12 2,53 3,65
16 199 ГАБРИЕЛА ИВАНОВА 2008 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 3,55 3,64 х 3,64
17 387 Калина Владимирова 2008 СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 3,33 3,57 3,6 3,6
18 440 ДЕНИЦА ВАЛЕНТИНОВА 2008 СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 3,42 3,37 3,59 3,59
19 389 Даная Петкова 2008 СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 3,52 3,11 х 3,52
20 416 Димана Манчева 2008 Атлетик София 3,06 3,3 3,48 3,48
21 333 Ема Войнова 2008 СК "Супер спорт-Варна" х 3,4 3,47 3,47
22 177 Никол  Ангелова 2008 СК"Олимпия-Враца" 3,43 3,13 3,2 3,43
23 488 Наталия Чирич 2008 АК БАЛКАН Цариброд 3,37 3,36 3,3 3,37
24 215 Анна Мария Петкова 2008 Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 3,3 3,29 х 3,3
25 417 Стефани Андреева 2008 Атлетик София 2,9 2,71 3,06 3,06
26 1 Ванеса Димитрова 2008 СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков 3,02 3,04 2,64 3,04
27 337 Йоана Койнова 2008 СК "Супер спорт-Варна" х 2,98 2,4 2,98
28 6 Никол Овчарова 2008 СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков       DNS
29 10 Яница Станчева 2008 СЛК"Русе Кар"       DNS
30 336 Лилла Лаваш 2008 СК "Супер спорт-Варна"       DNS
31 131 Лаура Гравион 2008 ТЕРЕЗА МАРИНОВА       DNS
32 176 Цвета  Николова 2008 СК"Олимпия-Враца"       DNS
33 243 Владислава Бойчева 2008 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН       DNS
34 280 Нели Благоева 2008 Приорити спорт       DNS
35 418 Цветелина Христова 2008 Атлетик София       DNS

 

Атлетическа лига - 2020г
                   
                   
  01.03.2020г гр. София
                   
  скок дължина момичета 2009-10г  Старт: 11:00ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ  Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 277 Виктория Ангелова 2009 Приорити спорт 4,30 4,18 4,26 4,30
2 34 Евгения  Стоименова 2009 СКЛА Академик София 4,02 3,88 3,91 4,02
3 441 ТЕОДОРА СИМЕОНОВА 2009 СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 3,88 х х 3,88
4 14 Ивет Миронова 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново х 3,52 3,82 3,82
5 401 Любомира Веранска 2009 АЛСК Тракия96 Пловдив 3,73 3,70 3,15 3,73
6 122 Християна Налбантова 2009 СКЛА "Хеброс" Харманли 3,64 3,65 3,45 3,65
7 245 Рая Пламенова 2009 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 2,50 х 3,65 3,65
8 150 Сиана  Георгиева 2010 Лили Видева х 3,54 3,61 3,61
9 246 Неда Цветкова 2009 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН х х 3,61 3,61
10 195 ДАНАЯ БОЯДЖИЕВА 2009 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 3,25 3,31 3,51 3,51
11 138 Албена Любомирова 2009 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 3,49 3,10 х 3,49
12 291 Николая Палазова 2009 Приорити спорт 3,39 х х 3,39
13 252 Божидара Иванова 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 3,27 3,32 3,38 3,38
14 412 Илияна Георгиева 2009 Атлетик София 3,13 3,30 х 3,30
15 183 Ивайла Иванова 2010 АK "Враца" 2,89 3,11 3,28 3,28
16 386 Дивна Атанасова 2009 СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 3,01 3,25 3,24 3,25
17 473 Славина Костадинова 2009 СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 3,16 3,12 3,14 3,16
18 220 Велина Цекова 2009 Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 3,07 3,13 3,14 3,14
19 175 Християна Тодорова 2009 Олимпия Враца 2,73 3,14 3 3,14
20 410 Марина Велкова 2009 Атлетик София 3,08 2,72 2,96 3,08
21 293 Йоана Михайлова 2010 Приорити спорт 3,08 2,84 х 3,08
22 294 Ирина Ангелова 2010 Приорити спорт 2,84 3,07 2,75 3,07
23 200 Александра Бозукова 2010 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 2,75 2,80 3,02 3,02
24 253 Моника Трифонова 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 2,93 2,85 х 2,93
25 140 Адриана  Маврова 2010 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 2,77 2,75 2,81 2,81
26 444 ТАТЯНА ИВАНОВА 2010 СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 2,7 2,75 2,66 2,75
27 202 Марина  Донева 2010 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 2,03 2,01 2,70 2,70
28 3 Светла Тодорова 2009 СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков       DNS
29 5 Боряна Миленова 2009 СКЛА Димитър Вучков-Вучето Самоков       DNS
30 411 Андреа Николова 2009 Атлетик София       DNS
31 135 Жаклин Желева 2009 ТЕРЕЗА МАРИНОВА       DNS
32 199 Дария  Переновска 2010 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА       DNS
33 201 Елена  Кордова 2010 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА       DNS

 

Атлетическа лига - 2020г
                 
                 
  01.03.2020г гр. София
                 
  скок от място момичета 2008г Старт: 11:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    Край:           
м Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 10 Яница Станчева 2008 СЛК"Русе Кар" 210 227 227
2 365 Адриана Янева 2008 Пауталия Кюстендил 221 217 221
3 334 Кристина Симеонова 2008 СК "Супер спорт-Варна" 212 221 221
4 75 Снежана Карайодова 2008 АК"ПЪЛДИН" 219 202 219
5 453 София  Божилова 2008 Септември 212 205 212
6 123 Рая Милкова 2008 СКЛА "Хеброс" Харманли 206 211 211
7 332 Габриела Янкова 2008 СК "Супер спорт-Варна" 202 209 209
8 336 Лилла Лаваш 2008 СК "Супер спорт-Варна" 203 208 208
9 455 Карина Маринова 2008 Септември 190 201 201
10 30 Рада  Алексева  2008 СКЛА Академик София 199 200 200
11 84 Маргарита Папардова 2008 АК"ПЪЛДИН" 197 193 197
12 78 Василена Пехливанова 2008 АК"ПЪЛДИН" 196 196 196
13 335 Агафия Йорданова 2008 СК "Супер спорт-Варна" 195 196 196
14 208 Ева  Божилова 2008 7СУ''Свети Седмочисленици'' 178 191 191
15 454 Вяра-Мария Методиева 2008 Септември 186 183 186
16 337 Йоана Койнова 2008 СК "Супер спорт-Варна" 182 185 185
17 205 Дара Гочева 2008 7СУ''Свети Седмочисленици'' 180 184 184
18 29 Даниела  Кръстева  2008 СКЛА Академик София 178 179 179
19 452 София  Рачева 2008 Септември 169 158 169
20 451 Моника Караиванова 2008 Септември 169 - 169
21 74 Габриела Величкова 2008 АК"ПЪЛДИН"     DNS 
22 421 Йоана Динкова 2008 Атлетик София     DNS 

 

Атлетическа лига - 2020г
                 
  01.03.2020г гр. София
                 
  скок от място момичета 2009г Старт: 09:50ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 466 Елинда Джоунс 2009 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 207 206 207
2 122 Християна Налбантова 2009 СКЛА "Хеброс" Харманли 203 203 203
3 467 Камелия Димитрова 2009 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 201 202 202
3 473 Симона Иванова 2009 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 202 201 202
5 414 Ванеса Младенова 2009 Атлетик София 195 181 195
6 35 Емили Сиклунова 2009 СКЛА Академик София 193 188 193
7 361 Карина Иванова 2009 СК "Супер спорт-Варна" 190 189 190
8 411 Андреа Николова 2009 Атлетик София 189 177 189
9 175 Християна Тодорова 2009 СК"Олимпия-Враца" 180 183 183
10 415 Елица Огнянова 2009 Атлетик София 176 175 176
11 209 Анна Тодороша 2009 7СУ''Свети Седмочисленици'' 172 166 172
12 89 Анастасия Андреева 2009 СК Спортико 166 154 166
13 219 Ема Клисуркина 2009 Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 142 152 152
14 413 Ава Александрова 2009 Атлетик София 142 146 146
15 59 Йоана  Коскина 2009 СКА " Пендарева" - гр. Казанлък     DNS
16 206 Яна Търнър 2009 7СУ''Свети Седмочисленици''     DNS
17 257 Стефания Тончева 2009 отбор София     DNS

 

Атлетическа лига - 2020г
                 
  01.03.2020г гр. София
                 
  скок от място момичета 2010г Старт: 10:10ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 469 Дариа Петрова 2010 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 194 202 202
2 58 Мария  Караиванова 2010 СКА " Пендарева" - гр. Казанлък 201 200 201
3 121 Марая Христова 2010 СКЛА "Хеброс" Харманли 200 197 200
4 468 Криста Илиева 2010 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 185 197 197
5 120 Мила  Милкова 2010 СКЛА "Хеброс" Харманли 187 193 193
6 359 Ивайла Никова 2010 СК "Супер спорт-Варна" 187 189 189
7 193 ГАБРИЕЛА МАТАНСКА 2010 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 182 184 184
8 30 Савина  Кисьова 2010 АК"ПЪЛДИН" 169 180 180
9 33 Симона  Иванова 2010 АК"ПЪЛДИН" 180 - 180
10 140 Адриана Маврова 2010 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 168 176 176
11 39 Карин  Семерджиева  2010 СКЛА Академик София 163 176 176
12 636 Рая Брайкова 2010 Приорити спорт 173 168 173
13 113 Дарина Цветкова 2010 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 162 168 168
14 306 Летиция Монетти 2010 Приорити спорт 167 158 167
15 200 Александра Бозукова 2010 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 144 166 166
16 202 Марина  Донева 2010 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 149 162 162
17 360 виктория Валентинова 2010 СК "Супер спорт-Варна" 160 160 160
18 149 Петя Богданова 2010 АК,,ЦСКА-София" 156 156 156
18 201 Елена  Кордова 2010 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 156 145 156
19 37 Виктория Иванова 2010 АК"ПЪЛДИН" 150 140 150
21 288 Алис Илиева 2010 Приорити спорт 148 142 148
22 289 Зара Илиева 2010 Приорити спорт 131 130 131
23 221 Сирма Недялкова 2010 Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 128 127 128
24 192 МИРА ГРАМАТИКОВА 2010 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ     DNS
25 199 Дария  Переновска 2010 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА     DNS

 

Атлетическа лига - 2020г
  01.03.2020г гр. София
                 
  скок от място момичета 2011г Старт: 10:30ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край: 
М Име  Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 353 Ивора Иванова 2011 СК "Супер спорт-Варна" 201 193 201
2 354 Владислава Петкова 2011 СК "Супер спорт-Варна" 191 183 191
3 191 ЕМА  МРЪВКОВА 2011 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 186 188 188
4 356 Росина Иванова 2011 СК "Супер спорт-Варна" 185 179 185
5 99 Димана Бабанова 2011 АСКЛА Сливен 175 184 184
6 174 Инна  Николова 2011 СК"Олимпия-Враца" 183 183 183
7 136 Михаела Търницова 2011 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 177 178 178
8 18 Мая Мачева 2011 АК"ПЪЛДИН" 169 175 175
9 211 Михаела Танева 2011 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 166 175 175
10 282 Карина Николова 2011 Приорити спорт 174 173 174
11 445 ДАЛИЯ СТОЯНОВА 2011 СКЛА  СПАРТАК  ПЛЕВЕН 171 167 171
12 384 Елия Христова 2011 СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 162 168 168
13 408 Василена Димчева 2011 Атлетик София 168 161 168
14 112 Валерия Васова 2011 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд 159 168 168
14 190 АНАСТАСИЯ КАРАДЖОВА 2011 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 159 168 168
16 254 Велизара Иванова 2011 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 166 164 166
17 355 Кайра Садък 2011 СК "Супер спорт-Варна" 166 158 166
18 88 Росица  Дженева 2011 СК Спортико 161 165 165
19 118 Деница Терзиева 2011 СКЛА "Хеброс" Харманли 161 155 161
20 130 Мария Павлова 2011 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 156 156 156
21 283 Теодора Родева 2011 Приорити спорт 149 140 149
22 22 Даниела  Панова 2011 АК"ПЪЛДИН" 145 142 145
23 271 Ирина  Иванова 2011 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 143 138 143
24 222 Катрин Драгомирова 2011 Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 136 139 139
25 407 Дарина Ивайлова 2011 Атлетик София 135 136 136
26 281 Яна  Найденова 2011 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 106 118 118
27 119 Емануела Арабаджиева 2011 СКЛА "Хеброс" Харманли     DNS
28 231 Вая Веселина 2011 TeamBanova     DNS
29 233 Яна Гайдарска 2011 TeamBanova     DNS
30 284 Авена Атанасова 2011 Приорити спорт     DNS

 

Атлетическа лига - 2020г
                 
                 
  01.03.2020г гр. София
                 
  скок от място момичета 2012г Старт: 10:50ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ    Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 470 Исабел Иванова 2012 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 178 193 193
2 40 Дея  Стоименова  2012 СКЛА Академик София 168 173 173
3 188 АНГЕЛА  АНГЕЛОВА 2013 СКЛА БОТЕВ ПЛОВДИВ 161 165 165
4 228 Никол Иванов 2013 TeamBanova 150 161 161
5 255 Стефани Ванкова 2012 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 160 147 160
6 296 Елина Живкова 2012 Приорити спорт 158 156 158
7 100 Лилия Аргирова 2013 АСКЛА Сливен 144 157 157
8 403 Лилия Маринова 2013 Атлетик София 152 148 152
9 104 Никол Асенова 2012 КЛА Локомотив София "Никола Карапетров" 139 147 147
10 323 Сияна Павлова 2012 СЛАВИЯ  138 147 147
11 383 Йоана Тодорова 2012 СКЛА"СПРИНТ-2020",В. Търново 146 146 146
12 437 Елица  Иванова 2012 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 133 142 142
13 224 Мария Кръстанова 2012 Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 139 118 139
14 21 Александра Панова 2013 СКЛА Нефтяник 2014- гр. Шабла 132 138 138
15 142 Сияна Стаматова 2014 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 132 136 136
16 450 Мария Тодорова 2014 Септември 135 130 135
17 144 Зара Кратева 2012 ТЕРЕЗА МАРИНОВА 130 132 132
18 472 Ивет Пеева 2013 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 132 129 132
19 225 Явора Недялкова 2013 Ивет Лалова Спринт Академи - Вели 130 103 130
20 471 Антония Минчева 2013 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 123 129 129
21 667 Антония  Бозукова 2014 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА 128 125 128
22 406 Димана Демирева 2012 Атлетик София 124 108 124
23 234 Кристин Петрова 2013 TeamBanova 119 123 123
24 500 Божидара Павлова 2014 АК"ПЪЛДИН" 116 99 116
25 173 Ивона   Йорданова 2012 СК"Олимпия-Враца"     DNS
26 229 Яна Йосифова 2012 TeamBanova     DNS
27 226 Славея Ненчева 2013 Ивет Лалова Спринт Академи - Вели     DNS
28 232 Илиана Върбанова 2013 TeamBanova     DNS
29 302 Карина Колева 2013 Приорити спорт     DNS
30 305 Рая Христова 2013 Приорити спорт     DNS
31 478 Росина Искренова 2013 СКЛА '' БЕРОЕ'' СТАРА ЗАГОРА     DNS
32 117 Калина Здравкова 2014 ЛСК Фортуна, гр. Костинброд     DNS
33 295 Виктория Булянска 2014 Приорити спорт     DNS