Атлетическa лига 2021 - 08.05. - Крайно класиране

 

 

 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2008      Старт: 10.10ч.
1 7,45 Деян Цветанов Ивайло Младенов 83 Атлетическa лига 2021
2 7,80 Йоан Каменов ЦСКА-София 704
3 8,00 Теодор Янков Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 821
4 8,10 Васил                              Попов Попов СК СВЕТИ ГЕОРГИ 844
5 8,12 Мартин  Стефанов Атлетик София 141
6 8,13 Никола Врабчев Приорити спорт 757
7 8,20 Момчил Райчев ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 59
8 8,43 Александър Стефанов Атлетик София 142
9 8,50 Мартин Стоянов Атлетик София 140
10 8,53 Костантин Филипов СКЛА СПОРТИКО 168
11 8,72 Йоан Рац Левски 2016 726
12 8,84 Явор  Враголомски К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 785
13 9,10 Християн Стайков Маратон Ихтиман 709
14 9,11 Цветомир Митев СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 692
15 9,13 Иля Мочалов Приорити спорт 748
16 9,29 Вили Вунов СК "Атлетик" - Хасково 1
17 9,46 Деян Илиев К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 786
18 9,6 Емил  Григоров  СКЛА Акаденик 41
19 9,81 Благовест Баров Маратон Ихтиман 710
  DNS Андон  Велев СКЛА "В. Левски" Сандански 20
  DNS Божидар Венев София 730
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2008      Старт: 10.20ч.
1 7,82 Рая  Димитрова СК СВЕТИ ГЕОРГИ 840  
2 7,93 Ивайла Дитовска КЛАСА-Микова 723
3 8,12 Калина Георгиева Приорити спорт 753
4 8,48 Яница Станчева Дунав-Русе 717
5 8,51 Александра Тодорова Тракия Пловдив 644
6 8,54 Димана Манчева Левски 2016 123
7 8,62 Виктория Попова ЦСКА-София 706
8 8,63 Кремена Димитрова СКЛА НЕФТЯНИК 2014-ГР.ШАБЛА 250
9 8,68 Снежана Карайодова АК"ПЪЛДИН" 850
10 8,75 Емануела Атанасова СКЛА "Тракия" 99
11 8,79 Стефанина Славова СК "Атлетик" - Хасково 2
12 8,81 Никол  Димитрова СК "Олимпия-Враца" 97
13 8,83 Василена Пехливанова АК"ПЪЛДИН" 848
14 8,90 Ема Иванова Приорити спорт 752
15 8,97 Дария Мишовска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 57
16 9,00 Рая Милкова СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 105
17 9,09 Цвета  Николова СК "Олимпия-Враца" 95
18 9,13 Десислава  Ангелова СК "Олимпия-Враца" 96
19 9,15 Моника Илиева Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 819
20 9,18 Симона Парова СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 238
21 9,19 Марая  Русева СК "Атлетик" - Хасково 3
22 9,42 Владислава Бойчева СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 865
23 9,48 Албена Досева КЛАСА-Микова 721
23 9,48 Габриела Величкова АК"ПЪЛДИН" 849
25 9,50 Любена Чаушева СКЛА "Тракия" 101
26 9,61 Ема Апостолова ЦСКА-София 705
27 9,64 Есил Хамид СК "Атлетик" - Хасково 4
28 9,70 Цветелина Христова Атлетик София 143
29 9,75 Виктория Драмова СКЛА "В. Левски" Сандански 17    
30 9,80 Мариана Щуркова СКЛА "В. Левски" Сандански 19    
31 9,81 Ана Дюлгярска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 58    
32 10,00 Михаела  Николова  СКЛА Акаденик 42    
33 10,30 Ема  Минева СКЛА "Тракия" 100    
34 10,86 Йораднка Михова СКЛА "В. Левски" Сандански 18    
  DNS Деница  Русева СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 218    
  DNS Кристина  Кирова Левски 2016 122    
  DNS Ивана Бонова AK "Павел Павлов " Лили Видева 776    
  DNS Калина Стойкова Приорити спорт 746    
  DNS Алекс Богданова Приорити спорт 734    
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2009        Старт: 10.40ч.
1 8,19 Любомир  Илиев СК "Олимпия-Враца" 94 Атлетическа лига 2021
2 8,30 Васил Антонов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 863
3 8,44 Ангел  Костов СКЛА Акаденик 39
4 8,55 Иво Радев СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 223
5 8,56 Георги Попов СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 222
6 8,76 Илиян  Марков Тракия Пловдив 539
7 8,80 Борис Хаджитодоров AK "Павел Павлов " Лили Видева 778
8 9,45 Борис Симеонов СКЛА СПОРТИКО 169
9 9,50 Стефан  Марков Тракия Пловдив 540
10 9,69 Джан Рамаданов АЛСК Тракия96 Пловдив 47
11 9,71 Божидар Василев  СКЛА Акаденик 40
12 9,79 Даниел Лозанов КЛА"Фортуна"-Костинброд 5
13 9,93 Димитър  Иванов ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 799
  DNS Валентин  Шишков Атлетически клуб "Враца" 77
  DNS Николай Думбалаков СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 693
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2009        Старт: 10.50ч.
1 8,37 Теодора Симеонова СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 219  
2 8,61 Мария Николова Локомотив пловдив 92
3 8,63 Йоанна-Мария Коскина СКА "Пендарева" -град Казанлък 126
4 8,65 Мария Трайкова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 79
5 8,66 Анна-Мария Петкова СК "Атлетик" - Хасково 5
6 8,69 Рая Пламенова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 864
7 8,70 Евгения  Стоименова СКЛА Акаденик 38
8 8,70 Виктория Ангелова Приорити спорт 754
9 8,72 Мирела Нейкова КЛАСА-Микова 722
10 8,95 Славина Костадинова СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 220
11 9,16 Рая Хаджиева СК "Атлетик" - Хасково 6
12 9,18 Анастасия Андреева СКЛА СПОРТИКО 166
13 9,19 Христина Белчинова СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 237
14 9,34 Лилия Тупарова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 80
15 9,41 Алма Георгиева Приорити спорт 740
16 9,50 Велина Димитрова СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 221
17 9,58 Лора  Григорова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 815
18 9,62 Симона Иванова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 816
19 9,67 Николая Палазова Приорити спорт 751
20 9,80 Деница Сербезова Локомотив пловдив 89
21 9,91 Кристиана Атанасова СКЛА "В. Левски" Сандански 21
22 9,93 Елица Огнянова Атлетик София 725
23 10,11 Наталия Дафова СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 694
24 10,72 Дияна  Пенова СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 234
25 10,87 Мария Илиева Локомотив Пловдив 91
26 10,98 Димана Георгиева СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 233
  DNS Марина Велкова Атлетик София 138    
  DNS Мирона Максимова Локомотив пловдив 90    
  DNS Габриела Николова Атлетик София 139    
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2010      Старт: 11.10ч.
1 8,77 Пламен Митков СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 862 Атлетическa лига 2021
2 8,86 Никола Делчев СК "Атлетик" - Хасково 7
3 8,90 Ивалин  Бояджиев СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 230
4 9,02 Даниел  Павлов АК"ПЪЛДИН" 852
5 9,08 Виктор Косов АЛСК Тракия96 Пловдив 46
6 9,15 Марио Михайлов Атлетик София 137
7 9,31 Атанас Янков СК"Галакси"Пловдив 182
8 9,75 Стефан  Сарафов Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 811
9 9,90 Филип Тодоров АК"ПЪЛДИН" 851
10 9,97 Михаил Коскин СКА "Пендарева" -град Казанлък 127
11 10,37 Петър Барбанаков ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 66
12 10,38 Венцислав Кирилов AK "Павел Павлов " Лили Видева 777
13 10,69 Емил Тонев КЛАСА-Алекс 728
14 10,71 Валентин Георгиев ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 798
15 10,74 Иван Цветанов Маратон Ихтиман 711
16 10,75 Илиян Врачев ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 68
17 10,78 Мартин Тонков ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 65
  DNS Деян Гуновски СК "Олимпия-Враца" 92
  DNS Деян  Садиков Атлетик София 136
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2010      Старт: 11.20ч.
1 8,57 Мария  Караиванова СКА "Пендарева" -град Казанлък 128  
2 8,81 Кристиана  Илиева Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 813
3 8,91 Дариа Петрова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 812
4 9,22 Сияна Манасиева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 81
5 9,23 Марая Христова СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 107
6 9,40 Лидия Филипова СКЛА "В. Левски" Сандански 23
6 9,40 Божидара Иванова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 861
8 9,48 Сиана Георгиева AK "Павел Павлов " Лили Видева 779
9 9,50 Богдана Богоева СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 224
10 9,56 Мария Трайкова СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 236
11 9,60 Ивет Миронова СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 229
12 9,72 Мина  Георгиева  СКЛА Акаденик 36
13 9,75 Мила Милкова СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 106
14 9,84 Катерина Нишкова Атлетик София 134
15 9,94 Мария Изова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 82
15 9,94 Карин  Семерджиева  СКЛА Акаденик 37
17 9,97 Гергана Ганчева СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 860
18 9,99 Лия-Мария Стоянова СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 235
19 10,00 Ивета Евдокиева Приорити спорт 736
20 10,01 Михаела Даргова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 62
21 10,10 Ирина Ангелова Приорити спорт 747
22 10,18 Иванина Христова СКЛА "В. Левски" Сандански 22
23 10,20 Александра  Петрова СК "Олимпия-Враца" 93
24 10,28 Мира Граматикова Ботев Пловдив 727    
25 10,30 Йоана Михайлова Приорити спорт 750    
26 10,50 Ивелина Джинска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 61    
27 10,51 Люси Неделкова СКЛА "В. Левски" Сандански 24    
28 11,00 Вилияна Безиргянова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 60    
28 11,00 Мария Мирчева СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 240    
30 11,14 Ева Ангелова СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 239    
31 11,41 Петя Недева ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 63    
32 11,91 Николета  Ковачева ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 64    
  DNS Моника Станкова СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 108    
  DNS Илина Станилова Атлетик София 135    
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2011      Старт: 11.30ч.
1 8,90 Никола Величков ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 795  
2 8,98 Йоан Радев СК "Атлетик" - Хасково 8
3 9,31 Никола Иванов Феникс 2014-Плевен 699
4 9,36 Кристиян  Георгиев К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 789
5 9,39 Александър  Шейтанов СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 244
6 9,40 Борис Пейков Приорити спорт 738
7 9,43 Александър  Дерелиев СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 243
8 9,45 Деян Гуновски   92
9 9,48 Димитър  Николов СКЛА Акаденик 34
10 9,56 Любомир Радев Маратон Ихтиман 713
11 9,78 Иван  Иванчев Атлетически клуб "Враца" 78
12 9,91 Симеон Петров СКЛА "В. Левски" Сандански 25
13 10,75 Мартин Карадвов Маратон Ихтиман 712
  DNS Радостин  Кедиков СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 231
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2011      Старт: 11.40ч.
1 8,97 Карина Николова Приорити спорт 745 Атлетическa лига 2021
2 8,98 Ивора Иванова СК "Супер спорт - Варна" 184
3 9,44 Авена Атанасова Приорити спорт 741
4 9,48 Теодора Родева Приорити спорт 743
5 9,60 Изабела Николова Локомотив Пловдив 88
6 9,76 Мая Койкова ЦСКА-София 701
6 9,76 Емануела Арабаджиева СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 110
8 9,85 Елия Христова СКЛА''СПРИНТ-2020'', гр.В.Търново 727
9 9,89 Валерия Васова ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 797
10 9,91 Велизара Иванова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 859
11 10,08 Йоана Пекова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 808
12 10,18 Мария Консулова Локомотив Пловдив 85
13 10,19 Ноела Вунова СК "Атлетик" - Хасково 9
13 10,19 Камелия Хаджиева Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 810
15 10,31 Мая  Мачева АК"ПЪЛДИН" 846
16 10,45 Калина Петкова ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 796
17 10,55 Росица Дженева СКЛА СПОРТИКО 167
18 10,59 Елица Дарадидова СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 109
19 10,65 Анна-София Лозева Приорити спорт 737
19 10,65 Емилия Гьонова СК "Олимпия-Враца" 91
21 10,66 Елена  Георгиева АК"ПЪЛДИН" 847
22 10,72 Дея Ангелова СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 111
23 11,40 Вяра Шолмова Атлетик София 133
24 11,94 Стефаниди Воробьова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 809
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2012     Старт: 11.50ч.
1 8,88 Мартин  Геров AK "Павел Павлов " Лили Видева 775 Атлетическa лига 2021
2 9,07 Даниел Георгиев СК СВЕТИ ГЕОРГИ 836
3 9,34 Димитър Ангелов СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 104
4 9,45 Валери Боев Тракия Пловдив 537
5 9,69 Матео Войнов Феникс 2014-Плевен 8
6 9,93 Петър Славов СК "Атлетик" - Хасково 10
7 10,00 Персиян  Илиев  СКЛА Акаденик 33
8 10,03 Владимир Кунчев СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 227
9 10,04 Лъчезар Бръмбаров СК"Галакси"Пловдив 183
10 10,16 Максим Станков СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 103
11 10,20 Антонио Маламов СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 84
12 10,25 Павел Димитров СКЛА ЮЛИС 835
13 10,30 Любомир Георгиев СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 83
13 10,30 Красимир Пирков СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 226
15 10,31 Никола  Божинов СКЛА Акаденик 32
16 10,36 Николай  Цветков К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 788
17 10,61 Симеон  Попов СКЛА Акаденик 31
18 10,75 Атанас  Александров СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 245
18 10,75 Денис Петров Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 806
20 10,88 Даниел Андреев АК"ПЪЛДИН" 853
21 10,89 Валери Телкийски Локомотив Пловдив 700
  DNS Павел Павлов AK "Павел Павлов " Лили Видева 771
           
           
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2012     Старт: 12.00ч.
1 9,03 Исабел Иванова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 807 Атлетическa лига 2021
2 9,18 Ивона  Йорданова СК "Олимпия-Враца" 89
3 9,62 Стефани Ванкова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 858
4 9,68 Дея  Стоименова  СКЛА Акаденик 35
5 9,70 Никол Асенова К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 787
6 9,87 Виктория  Лазарова СКА "Пендарева" -град Казанлък 129
7 10,07 Сияна Павлова СК СВЕТИ ГЕОРГИ 837
8 10,22 Божидара Бичева ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 70
9 10,36 Ема  Илиева СК "Олимпия-Враца" 90
10 10,40 Василена  Цанева Тракия Пловдив 538
11 10,66 Елина Живкова Приорити спорт 755
12 10,68 Дарина Кесякова Локомотив Пловдив 86
13 10,89 Никол Георгиева СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 112
14 10,94 Йоана Тодорова СКЛА''СПРИНТ-2020'', гр.В.Търново 757
15 11,29 Яника Ангелова СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 113
16 11,31 Пламена Пиркова СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 225
17 11,32 Виктория Джавгърова Приорити спорт 735
18 11,86 Александра Пламенова град Видин 758
  DNS Дара Хаджитодорова AK "Павел Павлов " Лили Видева 772
  DNS Дария Касабова КЛАСА-Алекс 729
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2013      Старт: 12.10ч.
1 10,06 Александър Данаилов АЛСК Тракия96 Пловдив 48  
2 10,16 Мартин Атанасов СК "Атлетик" - Хасково 11
3 10,29 Андон Каратанчев СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 87
4 10,38 Велизар Веришапков ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 72
5 10,39 Матей Иванов СКЛА''СПРИНТ-2020'', гр.В.Търново 726
6 10,54 Лев Пачгин СКЛА''СПРИНТ-2020'', гр.В.Търново 756
7 11,02 Боян  Кожаров  СКЛА Акаденик 30
8 11,25 Янислав  Йорданов СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 241
9 11,48 Никола Стефанов ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 73
10 11,64 Андриан Михайлов  СК-КОСТЕНЕЦ 214
11 12,12 Димитър  Петров  СК-КОСТЕНЕЦ 210
12 12,78 Даниел  Митров  СК-КОСТЕНЕЦ 209
  DNS Боян  Кожаров  СКЛА Акаденик 696
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2013      Старт: 12.20ч.
1 10,20 Йоана Дражева  СКЛА''СПРИНТ-2020'', гр.В.Търново 999  
2 10,30 Никол Иванова София 732
3 10,35 Дара Йорданова СКЛА ЮЛИС 834
4 10,45 Кристияна  Бунова СКЛА Септември София 52
5 10,52 Ева Тасева СКЛА Септември София 51
6 11,03 Стефани Тепавичарова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 71
7 11,06 Даниела  Славовал Тракия Пловдив 550
8 11,07 Иная Красимирова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 857
9 11,40 Никол Тренчева СК-КОСТЕНЕЦ 215
10 12,26 Анастасиа Бонева СК-КОСТЕНЕЦ 213
  DNS Лилия Маринова Атлетик София 132
  DNS София Димитрова Локомотив Пловдив 87
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2014      Старт: 12.30ч.
1 10,88 Методи Банчев СК"Милка Михайлова 759 Атлетическa лига 2021
2 11,00 Владислав Величков СКЛА СПОРТИКО 170
3 11,03 Деян Ташков Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 800
4 11,09 Борил Дончев  СКЛА Акаденик 29
5 11,10 Кирил Велинов СКЛА Септември София 50
6 11,14 Лазар  Дерелиев СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 246
7 11,20 Дейвид  Кушлев СКА "Пендарева" -град Казанлък 130
8 11,40 Румен Петев Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 804
9 11,41 Дамян Миронов СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 232
10 11,60 Калоян  Главчев СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 242
11 11,66 Ясен Иванов Приорити спорт 749
12 11,91 Христо Карталов АК"ПЪЛДИН" 854
13 12,05 Иван Момчилов Тракия Пловдив 969
14 12,10 Теодор  Иванов СКЛА Акаденик 28
15 12,12 Емил Митев Приорити спорт 733
16 12,25 Християн Николов СКЛА ЮЛИС 831
17 12,79 Филип Младенов СКЛА ЮЛИС 830
18 12,80 Цветан Павлов ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 792
19 12,89 Александър Ранков ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 790
20 12,97 Николай Илиев ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 791
21 13,31 Мартин Кабакчиев КЛА"Фортуна"-Костинброд 104
  DNS Андрей Рангелов СК "АТЛЕТ" гр. Монтана 201
  DNS Павел Петков СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 855
  DNS Борис Тотев Маратон Ихтиман 716
  DNS Иван Йонков Феникс 2014-Плевен 698
  DNS Георги Новаков Маратон Ихтиман 715
  DNS Филип Антов СКЛА ЮЛИС 832
  DNS Теодор Иванов СКЛА Акаденик 695
  DNS Румен Гуненски Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 801    
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2014      Старт: 12.40ч.
1 10,38 Марая Тодорова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 805  
2 11,05 Яна  Кацарова СК "Супер спорт - Варна" 185
3 11,22 Ема Банчева СК"Милка Михайлова 760
4 11,29 Таня Родева Приорити спорт 742
5 11,31 Никол Петрова СКЛА "В. Левски" Сандански 26
6 11,47 Мария Павлова AK "Павел Павлов " Лили Видева 773
7 11,48 Айлин Йълмаз Локомотив Пловдив 84
8 11,77 Ема  Иванова AK "Павел Павлов " Лили Видева 774
9 12,30 Адел Георгиева СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 856
10 12,69 Гергана Радева СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 228
11 12,73 Лилия  Андрейнска Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 802
12 12,80 Симона Тончева АК"ПЪЛДИН" 845
13 12,92 Теодора Петрова ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 793
14 12,97 Натали Симеонова София 731
15 13,03 Леа Саздова СКЛА ЮЛИС 833
16 13,05 Симона Богданова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 803
  DNS Калина Здравкова ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 794
  DNS Марая Димитрова СКЛА "В. Левски" Сандански 27
  DNS Милица Цанкова СК "Олимпия-Враца" 88
  DNS Цветелина Градинарова Атлетик София 131
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м препятствия момчета 2008-09-10      Старт: 14.20ч.
1 9,27 Васил                              Попов Попов СК СВЕТИ ГЕОРГИ 844  
2 9,66 Момчил Райчев ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 59
3 9,91 Борис Хаджитодоров AK "Павел Павлов " Лили Видева 778
4 10,25 Мартин  Стефанов Атлетик София 141
5 10,48 Мартин Стоянов Атлетик София 140
6 10,49 Ивомир Иванов СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 102
7 11,25 Велин  Петров СК СВЕТИ ГЕОРГИ 841
8 11,47 Радостин  Миков СК СВЕТИ ГЕОРГИ 843
9 11,62 Илиян  Марков Тракия Пловдив 539
10 11,81 Атанас Янков СК"Галакси"Пловдив 182
11 12,26 Андреа  Грьоние СК СВЕТИ ГЕОРГИ 839
12 12,28 Влади Стамболийски АК "Джордан" 875
13 12,43 Деян Гуновски СК "Олимпия-Враца" 92
14 12,69 Стефан  Марков Тракия Пловдив 540
15 12,70 Даниел  Гошев АК "Джордан" 874
16 13,56 Георги  Михайлов  СК-КОСТЕНЕЦ 211
17 15,58 Венцислав Кирилов AK "Павел Павлов " Лили Видева 777
  DNS Вили Вунов СК "Атлетик" - Хасково 1
  DNS Борис  Милушев СКЛА ДИМИТЪР ВУЧКОВ  249
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м препятствия момичета 2008-09-10      Старт: 14.30ч.
1 8,88 Ива Деливерска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 56  
2 9,20 Калина Георгиева Приорити спорт 752
2 9,20 Рая  Димитрова СК СВЕТИ ГЕОРГИ 840
4 9,80 Ивайла Дитовска КЛАСА-Микова 723
5 10,00 Ема Иванова Приорити спорт 753
6 10,10 Емануела Атанасова СКЛА "Тракия" 99
7 10,23 Яница Станчева Дунав-Русе 717
7 10,23 Моника Илиева Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 819
9 10,36 Божидара Иванова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 861
10 10,70 Цвета  Николова СК "Олимпия-Враца" 95
11 10,75 Дария Мишовска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 57
12 10,77 Рая Пламенова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 864
13 10,98 Кристина  Кирова Левски 2016 122
14 11,02 Лилия  Върбанова СК СВЕТИ ГЕОРГИ 838
15 11,09 Петя Богданова ЦСКА-София 702
16 11,30 Елинда Джоунс Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 817
17 11,41 Стефанина Славова СК "Атлетик" - Хасково 2
18 11,44 Виктория Бужева АК "Джордан" 873
19 11,57 Иванина Манчева АК "Джордан" 871
20 11,60 Божидара Янева АК "Джордан" 870
21 11,85 Александра Тодорова Тракия Пловдив 644
22 11,86 Димана Манчева Левски 2016 123
23 12,11 Сиана Георгиева AK "Павел Павлов " Лили Видева 779
24 12,34 Любена Чаушева СКЛА "Тракия" 101
25 12,41 Марая  Русева СК "Атлетик" - Хасково 3
26 12,44 Адриана  Дакова СК СВЕТИ ГЕОРГИ 842
27 12,71 Емили Сиклунова ЦСКА-София 703
28 12,74 Ема  Минева СКЛА "Тракия" 100
29 13,04 Андреа  Шатарова СК-КОСТЕНЕЦ 206
30 13,08 Анна-Мария Петкова СК "Атлетик" - Хасково 5    
31 13,13 Николая Христова АК "Джордан" 872    
32 13,14 Цветелина Христова Атлетик София 143    
33 13,46 Рая Хаджиева СК "Атлетик" - Хасково 6    
34 13,81 Есил Хамид СК "Атлетик" - Хасково 4    
35 14,00 Мария Мирчева СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 240    
36 14,18 Ивайла Бонева СК-КОСТЕНЕЦ 208    
  DNF Йоана Зашева СК-КОСТЕНЕЦ 207    
  DNS Ивана Бонова AK "Павел Павлов " Лили Видева 776    
  DNS Деница Сербезова Локомотив пловдив 89    
  DNS Ивайла Мишина СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 866    
  DNS Ванеса Димитрова СКЛА ДИМИТЪР ВУЧКОВ  248    
  DNS Виктория Ангелова Приорити спорт 754    
  DNS Мария Николова Локомотив пловдив 92    

 

 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 100 м момчета 2003      Старт: 9.10ч.
1 11,42 Александър  Георгиев СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 216 Атлетическa лига 2021
2 11,70 Ваньо Евдокимов СК "АТЛЕТ" гр. Монтана 191
3 12,21 Александър Пенков Атлетик София 162
4 12,41 Петър Митев Тракия Пловдив 998
5 12,48       192
  DNS Любомир Петров Атлетик София 163
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 100 м момичета 2004-05      Старт: 09.40ч.
1 12,6 Венеса  Ханджийска АК "Джордан" 991  
2 12,9 Силви Иванова Атлетик София 152
3 13 Симона Стоянова АСКЛА Сливен 171
4 13,3 Илиана Цанова Атлетик София 154
5 13,3 Боряна  Йорданова СК-КОСТЕНЕЦ 205
5 13,5 Андреа Замфирова Атлетик София 160
7 13,6 Никол Гавазка Атлетик София 149
8 13,9 Ралица Димитрова ЛК Пауталия Кюстендил 186
9 14,3 Надежда Тодорова Атлетик София 156
10 14,4 Микаела Годинова Атлетик София 155
11 14,6 Симона  Милева Тракия Пловдив 992
12 14,7 Никол Богданова Атлетик София 158
12 14,7 Валерия Петрова Атлетик София 159
12 14,7 Юлиана Динева СК Юниверсал 75
15 14,8 Росана  Паунова Левски 2016 115
16 14,9 Гергана Бичева Атлетик София 157
16 14,9 Петра Димова СК Юниверсал 74
18 15,1 Стефани  Колева Атлетик София 147
19 15,8 Преслава Наумова Атлетик София 151
20 16,2 Вяра Димитрова СК-КОСТЕНЕЦ 203
21 16,5 Патрисия Гинева Атлетик София 148
  DNS Йоана Николова Атлетик София 153
  DNS Катри Първанова СК "АТЛЕТ" гр. Монтана 197
  DNS Ивайла Иванова СК "АТЛЕТ" гр. Монтана 198
  DNS Биляна Цветанова СК "АТЛЕТ" гр. Монтана 199
  DNS Мария  Гьонова СК "Олимпия-Враца" 98
           
           
           
           
 
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 100 м момчета 2006-07      Старт: 9.50ч.
1 11,7 Боян  Хаджитодоров AK "Павел Павлов " Лили Видева 782 Атлетическa лига 2021
2 11,9 Андрей Георгиев СК "АТЛЕТ" гр. Монтана 193
3 12,1 Калоян Витанов СКЛА''СПРИНТ-2020'', гр.В.Търново 752
4 12,2 Атанаси  Стоянов СКЛА Акаденик 45
5 12,7 Александър Иванов СКА "Пендарева" -град Казанлък 124
6 13,5 Георги Кобуров Тракия Пловдив 927
7 13,6 Мартин  Георгиев AK "Павел Павлов " Лили Видева 780
7 13,6 Цветан Видолов СКА "Пендарева" -град Казанлък 125
9 14,9 Александрос Паникидис СКЛА "В. Левски" Сандански 13
  DNS Валентин Йонков СК "АТЛЕТ" гр. Монтана 194
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 100 м момичета 2006-07      Старт: 10.00ч.
1 12,7 Анна Миланова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 824 Атлетическa лига 2021
2 12,9 Василена Борисова ЛК Пауталия Кюстендил 188
3 13,1 Никол Ангелова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 86
4 13,2 Ивелина  Русимова СКЛА СПОРТИКО 164
5 13,3 Ванеса Колева КЛАСА-Колева 720
6 13,3 Мартина  Стефанова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 867
7 13,5 Михаела Иванова  АК "Джордан" 952
8 13,5 Паолина Дочкова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 868
9 13,6 Мария Кръстева СК"Галакси"Пловдив 178
10 13,7 Анжела Найденова КЛАСА-Колева 719
11 13,7 Симона Гарванова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 822
12 13,9 Никол Велкова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 85
13 14 Рада Хаджитодорова AK "Павел Павлов " Лили Видева 781
14 14 Мартина Иванова КЛАСА-Микова 724
15 14,2 Емилия Танациева СКЛА Септември София 53
16 14,3 Марина Маринчева СК "АТЛЕТ" гр. Монтана 196
17 14,5 Теодора Младенова Левски 2016 120
18 14,6 Йоана  Павлова СКЛА "ЦВЕТИ КИРИЛОВА" 762
19 14,8 Емилиана Маркова ЛК Пауталия Кюстендил 189
20 14,9 Сиана  Котева СКЛА "ЦВЕТИ КИРИЛОВА" 764
21 15 Мария  Гьонева Олимпия Враца 98
22 15,5 Габриела Стоянова СКЛА "ЦВЕТИ КИРИЛОВА" 763
23 15,7 Мария  Костова СКЛА Септември София 54
24 15,9 Моника Пенева ЛК Пауталия Кюстендил 190
25 16 Рая  Стойчева Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 825
26 16 Даная Йорданова СК-КОСТЕНЕЦ 204
27 16,1 Никол Бурмова Атлетик София 145
28 16,2 Йоана Дюлгерова СКЛА "В. Левски" Сандански 16
29 16,5 Мария Лазарова СКЛА "В. Левски" Сандански 15
4 DNS Алекс  Канева СК Юниверсал 76
6 DNS Памела Лазарова Левски 2016 119
1 DNS Валерия Димитрова СК-КОСТЕНЕЦ 212
2 DNS Стефани Георгиева СКЛА "В. Левски" Сандански 14
5 DNS Юлия Несторова Атлетик София 144
8 DNS Мелина Вутова Левски 2016 118
6 DNS Ая Спасова КЛАСА-Колева 718
2 DNS Лили  Петкова Левски 2016 121    
5 DNS Ралица Попова СКЛА "ЦВЕТИ КИРИЛОВА" 765    
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 200 м момчета 2003      Старт: 14.50ч.
1 22,39 Пенъо Кунчев СК"Галакси"Пловдив 174  
2 22,52 Даниел Стоянов СК "Атлетик" - Хасково 12
3 22,80 Ивайло Андреев СК"Галакси"Пловдив 173
4 23,02 Ваньо Евдокимов СК "АТЛЕТ" гр. Монтана 191
5 23,75 Александър  Георгиев СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 216
6 26,12 Михаил Михайлов СК "АТЛЕТ" гр. Монтана 192
  DNS Любомир Петров Атлетик София 163
  DNS Александър Пенков Атлетик София 162
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 200 м момичета 2003-04-05      Старт: 15.00ч.
1 25,06 Венеса  Ханджийска АК "Джордан" 991  
2 26,85 Силви Иванова Атлетик София 152
3 27,09 Ралица Димитрова ЛК Пауталия Кюстендил 186
4 28,04 Никол Гавазка Атлетик София 149
5 29,00 Преслава Наумова Атлетик София 151
6 29,03 Микаела Годинова Атлетик София 155
7 29,43 Симона  Милева Тракия Пловдив 992
8 29,98 Надежда Тодорова Атлетик София 156
9 30,00 Валерия Петрова Атлетик София 159
10 31,41 Никол Богданова Атлетик София 158
11 32,00 Гергана Бичева Атлетик София 157
12 32,04 Габриела Иванова СК "АТЛЕТ" гр. Монтана 200
  DNS Марая Розева Атлетик София 161
  DNS Илиана Цанова Атлетик София 154
  DNS Йоана Николова Атлетик София 153
  DNS Андреа Замфирова Атлетик София 160
  DNS Симона Стоянова АСКЛА Сливен 171
  DNS Ивайла Иванова СК "АТЛЕТ" гр. Монтана 198
  DNS Елеонора Перничева СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 688
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 200 м момчета 2004-05      Старт: 15.10ч.
1 22,94 Владимир Кирчев СК"Галакси"Пловдив 176  
2 23,06 Мартин Първанов СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 217
3 23,09 Радостин Игнатов Левски 2016 114
4 23,34 Кристиян Гоцев Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 829
5 23,37 Любен Илиев Атлетик София 67
6 24,15 Камен  Калцев Галакси Пловдив 177
7 24,19 Костадин Костов СК"Галакси"Пловдив 175
8 24,22 Атанас Иванов СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 687
9 24,41 Любослав Лозанов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 869
10 24,66 Данаил Данаилов АЛСК Тракия96 Пловдив 49
11 24,67 Симеон Червенаков СКЛА''СПРИНТ-2020'', гр.В.Търново 754
12 24,73 Даниел Кирев СКЛА''СПРИНТ-2020'', гр.В.Търново 753
13 25,72 Петко Коларов Атлетик София 150
  DNS Джулиано  Генов Левски 2016 116
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 200 м момчета 2006-07      Старт: 15.30ч.
1 25,18 Андрей Георгиев СК "АТЛЕТ" гр. Монтана 193  
2 25,70 Калоян Витанов СКЛА''СПРИНТ-2020'', гр.В.Търново 752
3 25,96 Илиян Бонев СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 689
4 26,50 Александър Иванов СКА "Пендарева" -град Казанлък 124
4 26,50 Никола  Николов  СКЛА Акаденик 44
6 27,13 Марио Чавдаров Приорити спорт 756
7 27,30 Христо Стамболийски АК "Джордан" 876
8 27,34 Георги Кобуров Тракия Пловдив 927
9 27,68 Калоян Николов Приорити спорт 744
10 28,87 Росен Балабосов Тракия Пловдив 541
  DNS Мартин  Георгиев AK "Павел Павлов " Лили Видева 780
  DNS Атанаси  Стоянов СКЛА Акаденик 45
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 200 м момичета 2006-07      Старт: 15.45ч.
1 25,71 Анна Миланова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 824  
2 25,75 Алексана Петкова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 827
3 26,34 Сияна Бръмбарова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 55
4 26,69 Ванеса Колева КЛАСА-Колева 720
5 27,28 Дарена  Петрова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 823
6 27,52 Никол Ангелова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 86
7 27,60 Василена Борисова ЛК Пауталия Кюстендил 188
8 28,15 Ния Гергова СКЛА СПОРТИКО 165
9 28,40 Анжела Найденова КЛАСА-Колева 719
10 28,45 Маргарита Йорданова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 828
11 28,75 Елеонора Божинова СК"Галакси"Пловдив 180
12 28,76 Симона  Гръчка АК "Джордан" 878
13 28,80 Катерина Димова АСКЛА Сливен 172
14 28,84 Владина Тихолова ЛК Пауталия Кюстендил 187
15 29,04 Мартина Иванова КЛАСА-Микова 724
16 29,10 Мария Кръстева СК"Галакси"Пловдив 178
17 29,13 Цветелина  Матеева К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 783
18 29,46 Никол Райкова К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 784
19 29,53 Симона Гарванова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 822
20 29,72 Екатерина  Йонова СК"Галакси"Пловдив 181
21 29,93 Александра Петрова Атлетик София 146
22 29,98 Константина  Семерджиева  СКЛА Акаденик 43
23 30,30 Емилиана Маркова ЛК Пауталия Кюстендил 189    
24 30,62 Христина  Данчова АК "Джордан" 990    
25 30,67 Даяна  Бужева АК "Джордан" 877    
26 31,55 Йоана  Павлова СКЛА "ЦВЕТИ КИРИЛОВА" 762    
27 31,90 Габриела Стоянова СКЛА "ЦВЕТИ КИРИЛОВА" 763    
28 32,96 Моника Пенева ЛК Пауталия Кюстендил 190    
  DNS Ая Спасова КЛАСА-Колева 718    
  DNS Елица  Арсенова СК "АТЛЕТ" гр. Монтана 195    
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момчета 2008-09-10      Старт: 13.40ч.
1 1,42,02 Деян Цветанов Ивайло Младенов 083 Атлетическa лига 2021
2 1,42,76 Костантин Филипов СКЛА СПОРТИКО 168
3 1,44,95 Момчил Райчев ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 59
4 1,50,80 Никола Делчев СК "Атлетик" - Хасково 7
5 1,51,08 Велин  Петров СК СВЕТИ ГЕОРГИ 841
6 1,52,38 Явор  Враголомски К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 785
7 1,54,04 Никола Врабчев Приорити спорт 757
8 1,54,21 Вили Вунов Атлетик Хасково 1
9 1,55,57 Любомир  Илиев СК "Олимпия-Враца" 94
10 1,56,16 Ивомир Иванов СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 102
11 1,57,18 Християн Стайков Маратон Ихтиман 709
12 1,57,83 Алекс  Мирков Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 818
13 1,58,92 Емил  Григоров  СКЛА Акаденик 41
14 1,59,73 Иво Радев СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 223
15 1,59,97 Ангел  Костов СКЛА Акаденик 39
16 2,01,17 Даниел  Гошев АК "Джордан" 874
17 2,01,60 Благовест Баров Маратон Ихтиман 710
18 2,03,15 Радостин  Миков СК СВЕТИ ГЕОРГИ 843
19 2,06,08 Андреа  Грьоние СК СВЕТИ ГЕОРГИ 839
20 2,07,69 Цветомир Митев СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 692
21 2,13,67 Влади Стамболийски АК "Джордан" 875
22 2,14,61 Георги  Михайлов  СК-КОСТЕНЕЦ 211
23 2,15,13 Иво Йовев Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 814
24 2,16,40 Деян Гуновски Олимпия Враца 92
25 2,21,92 Николай Думбалаков СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 693
  DNS Александър Стефанов Атлетик София 142
  DNS Борис Хаджитодоров AK "Павел Павлов " Лили Видева 778
  DNS Васил Антонов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 863
  DNS Венцислав Кирилов AK "Павел Павлов " Лили Видева 777
  DNS Виктор Косов АЛСК Тракия96 Пловдив 46    
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момичета 2008-09-10      Старт: 13.50ч.
1 1,51,24 Елинда Джоунс Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 817 Атлетическa лига 2021
2 1,52,59 Евгения  Стоименова СКЛА Акаденик 38
3 1,55,73 Калина Колева Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 820
4 1,57,13 Теодора Симеонова СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 219
5 1,58,72 Мирела Нейкова КЛАСА-Микова 722
6 1,59,16 Лилия  Върбанова СК СВЕТИ ГЕОРГИ 838
7 1,59,17 Божидара Янева АК "Джордан" 870
8 2,00,56 Жаклин Желева СК Класа 766
9 2,00,91 Мария  Караиванова СКА "Пендарева" -град Казанлък 128
10 2,00,97 Адриана  Дакова СК СВЕТИ ГЕОРГИ 842
11 2,02,98 Николая Палазова Приорити спорт 751
12 2,07,94 Толия Цанева Локомотив Дряново 761
13 2,08,02 Николая Христова АК "Джордан" 872
14 2,10,97 Албена Досева КЛАСА-Микова 721
15 2,10,99 Иванина Манчева АК "Джордан" 871
16 2,11,82 Велина Димитрова СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 221
17 2,12,83 Михаела  Николова  СКЛА Акаденик 42
18 2,13,16 Десислава  Ангелова СК "Олимпия-Враца" 96
19 2,15,09 Йоана Михайлова Приорити спорт 750
20 2,18,69 Габриела Георгиева СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 691
21 2,21,42 Мила Милкова СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 106
22 2,24,11 Виктория Бужева АК "Джордан" 873
23 2,27,70 Ана Дюлгярска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 58
24 2,28,70 Наталия Дафова СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 694
25 2,30,55 Карин  Семерджиева  СКЛА Акаденик 37
26 2,41,09 Ивайла Бонева СК-КОСТЕНЕЦ 208
27 2,47,90 Богдана Богоева СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 224
28 2,57,98 Йоана Зашева СК-КОСТЕНЕЦ 207
  DNS Ивана Бонова AK "Павел Павлов " Лили Видева 776
  DNS Деница  Русева СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 218    
  DNS Мария  Илиева Локомотив Пловдив 91    
  DNS Кристина  Кирова Левски 2016 122    
  DNS Никол  Димитрова СК "Олимпия-Враца" 97    
  DNS Ивайла Дитовска КЛАСА-Микова 723    
  DNS Кремена Димитрова СКЛА НЕФТЯНИК 2014-ГР.ШАБЛА 250    
  DNS Калина Стойкова Приорити спорт 746    
  DNS Мирона Максимова Локомотив Пловдив 90    
  DNS Марина Велкова Атлетик София 138    
  DNS Славина Костадинова СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 220    
  DNS Андреа  Шатарова СК-КОСТЕНЕЦ 206    
  DNS Сиана Георгиева AK "Павел Павлов " Лили Видева 779    
  DNS Александра  Петрова СК "Олимпия-Враца" 93    
  DNS Вилияна Безиргянова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 60    
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 800 м момчета 2006-07      Старт: 13.00ч.
1 2,23,79 Христо Стамболийски АК "Джордан" 876 Атлетическa лига 2021
2 2,26,17 Кристиян Чорлев СКЛА "Хебър", гр. Пазарджик 690
3 2,26,59 Калоян Николов Приорити спорт 744
4 2,37,95 Стефан Йорданов ЦСКА-София 708
5 2,46,20 Росен Балабосов Тракия Пловдив 541
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 08.05.2021г - гр.София - Стартов списък - 800 м момичета 2006-07      Старт: 13.20ч.
1 2,23,79 Симона  Гръчка АК "Джордан" 878 Атлетическa лига 2021
2 2,26,17 Ралица Попова СКЛА "ЦВЕТИ КИРИЛОВА" 765
3 2,26,76 Христина  Данчова АК "Джордан" 990
4 2,37,65 Катерина Димова АСКЛА Сливен 172
5 2,46,20 Ема Ивелинова ЦСКА-София 707
6 2,48,30 Марина Павлова Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 826
  DNF Елица Арсенова СК Атлет Монтана 195
  DNS Весела  Панчева Левски 2016 117
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  08.05.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета и момчета 2003-04-05г  Старт: 10:00ч
      Сектор Б   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 205 Боряна  Йорданова 2004 СК-КОСТЕНЕЦ 4,55 4,68 4,68
2 203 Вяра Димитрова 2004 СК-КОСТЕНЕЦ 3,64 3,54 3,60 3,64
3 98 Мария  Гьонова 2004 СК "Олимпия-Враца"       DNS
                   
                   
1 247 Димитър  Тосков 2004 СКЛА ДИМИТЪР ВУЧКОВ  6,04 5,92 6,04
2 175 Костадин Костов 2004 СК"Галакси"Пловдив 5,90 5,97 5,97
3 174 Пенъо Кунчев 2003 СК"Галакси"Пловдив 5,86 x x 5,86
4 217 Мартин Първанов 2004 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 5,80 5,45 5,80
5 173 Ивайло Андреев 2003 СК"Галакси"Пловдив x 5,80 5,43 5,80
6 869 Любослав Лозанов 2004 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 5,76 5,64 5,70 5,76
7 177 Камен Калчев 2005 СК"Галакси"Пловдив 5,75 5,21 5,31 5,75
8 829 Кристиян Гоцев 2005 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 5,66 5,66
9 767 Кристиян Бургуджиев 2003 СК Класа 5,01 5,36 5,36
10 216 Александър  Георгиев 2003 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН"       DNS
 
 
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  08.05.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2006-07  Старт: 10:40ч
      Сектор А   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
                   
1 782 Боян  Хаджитодоров 2006 AK "Павел Павлов " Лили Видева X 5,90 Х 5,90
4 768 Андон Стоянов 2006 СК Класа 4,94 5,04 Х 5,04
3 769 Данаил Маринов 2006 СК Класа 4,80 4,78 4,69 4,80
2 13 Александрос Паникидис 2006 СКЛА "В. Левски" Сандански 2,48 2,87 3,08 3,08
 
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  08.05.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2006-07г  Старт: 11:00ч
      Сектор Б   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
24 55 Сияна Бръмбарова 2007 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 4,60 5,27 4,95 5,27
22 770 Румяна Груева 2007 СК Класа 4,69 5,12 4,78 5,12
11 164 Ивелина  Русимова 2006 СКЛА СПОРТИКО 4,70 4,65 4,91 4,91
2 827 Алексана Петкова 2006 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 4,60 4,85 х 4,85
21 868 Паолина Дочкова 2006 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 4,75 X 4,72 4,75
10 180 Елеонора Божинова 2006 СК"Галакси"Пловдив X 4,64 4,42 4,64
17 952 Михаела Иванова  2006 АК "Джордан" 4,14 4,58 4,61 4,61
15 867 Мартина  Стефанова 2007 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 4,45 4,60 4,55 4,60
9 181 Екатерина  Йонова 2007 СК"Галакси"Пловдив X 4,52 4,34 4,52
30 178 Мария Кръстева 2006 Галакси Пл 4,51 х 4,46 4,51
26 94 Цветелина  Матеева 2006 К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 4,50 X 4,25 4,50
1 781 Рада Хаджитодорова 2007 AK "Павел Павлов " Лили Видева х 4,28 4,09 4,28
7 823 Дарена  Петрова 2007 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 4,24 4,16 3,94 4,24
23 764 Сиана  Котева 2007 СКЛА "ЦВЕТИ КИРИЛОВА" 3,55 3,43 4,17 4,17
8 877 Даяна  Бужева 2007 АК "Джордан" 3,88 3,99 4,06 4,06
19 784 Никол Райкова 2007 К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 3,94 3,62 3,72 3,94
18 85 Никол Велкова 2006 СК Звездите Петрич 3,40 3,85 3,82 3,85
16 179 Миряна Вълчева 2006 СК"Галакси"Пловдив 3,74 X 3,82 3,82
4 187 Владина Тихолова 2006 ЛК Пауталия Кюстендил 3,76 3,53 3,57 3,75
31 98 Мария Гьонова 2007 Враца 3,73 3,74 3,31 3,74
29 95 Павлина Николова 2006 Локомотив Пловдив 3,29 3,06 3,63 3,63
28 82 Мария Николова 2006 Локомотив Пловдив 2,98 X 2,99 2,99
3 212 Валерия Димитрова 2007 СК-КОСТЕНЕЦ       DNS
5 204 Даная Йорданова 2007 СК-КОСТЕНЕЦ       DNS
12 16 Йоана Дюлгерова 2007 СКЛА "В. Левски" Сандански       DNS
13 15 Мария Лазарова 2007 СКЛА "В. Левски" Сандански       DNS
14 54 Мария  Костова 2006 СКЛА Септември София       DNS
20 165 Ния Гергова 2006 СКЛА СПОРТИКО       DNS
25 14 Стефани Георгиева 2007 СКЛА "В. Левски" Сандански       DNS
27 144 Юлия Несторова 2007 Атлетик София       DNS
 
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  08.05.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2008-09-10г  Старт: 12:20ч
      Сектор Б   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
40 83 Деян Цветанов 2008 Ивайло Младенов 5,23 5,01 5,08 5,23
24 222 Георги Попов 2009 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 4,89 3,85 X 4,89
10 821 Теодор Янков 2008 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 4,87 X 4,83 4,87
1 844 Васил                              Попов Попов 2008 СК СВЕТИ ГЕОРГИ 4,34 4,16 4,77 4,77
9 141 Мартин  Стефанов 2008 Атлетик София 4,06 4,09 4,61 4,61
7 102 Ивомир Иванов 2008 СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 4,58 4,22 4,24 4,58
38 862 Пламен Митков 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 4,41 4,49 4,43 4,49
18 223 Иво Радев 2009 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 4,31 X 4,21 4,31
25 778 Борис Хаджитодоров 2009 AK "Павел Павлов " Лили Видева 3,86 4,31 4,21 4,31
22 94 Любомир  Илиев 2009 СК "Олимпия-Враца" 4,20 4,19 4,01 4,20
30 863 Васил Антонов 2009 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 4,16 4,03 4,09 4,16
19 39 Ангел  Костов 2009 СКЛА Акаденик 3,66 3,94 4,15 4,15
8 140 Мартин Стоянов 2008 Атлетик София 3,90 3,67 4,13 4,13
26 539 Илиян  Марков 2009 Тракия Пловдив 4,02 3,91 4,11 4,11
16 843 Радостин  Миков 2009 СК СВЕТИ ГЕОРГИ 3,88 4,08 X 4,08
13 785 Явор  Враголомски 2008 К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 4,00 3,60 4,04 4,04
14 757 Никола Врабчев 2008 Приорити спорт 3,90 3,96 3,89 3,96
11 818 Алекс  Мирков 2008 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 3,73 3,66 3,85 3,85
37 230 Ивалин  Бояджиев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 3,64 3,77 3,80 3,80
15 748 Иля Мочалов 2008 Приорити спорт 3,77 X 3,70 3,77
2 786 Деян Илиев 2008 К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 3,63 3,72 3,69 3,72
12 841 Велин  Петров 2008 СК СВЕТИ ГЕОРГИ 3,68 3,72 3,62 3,72
35 182 Атанас Янков 2010 СК"Галакси"Пловдив 3,53 3,50 3,72 3,72
3 1 Вили Вунов 2008 СК "Атлетик" - Хасково 3,56 3,42 3,71 3,71
5 41 Емил  Григоров  2008 СКЛА Акаденик X 3,63 3,33 3,63
23 169 Борис Симеонов 2009 СКЛА СПОРТИКО 3,45 3,61 3,44 3,61
29 874 Даниел  Гошев 2009 АК "Джордан" 3,60 3,26 X 3,60
27 540 Стефан  Марков 2009 Тракия Пловдив 3,31 3,29 3,55 3,55
36 211 Георги  Михайлов  2010 СК-КОСТЕНЕЦ 2,98 X 3,51 3,51
17 839 Андреа  Грьоние 2009 СК СВЕТИ ГЕОРГИ 2,02 X 3,48 3,48
28 875 Влади Стамболийски 2009 АК "Джордан" 2,75 3,27 X 3,27
39 5 Даниел Лозанов КЛА"Фортуна"-Костинброд   3,09 3,18 3,15 3,18
20 40 Божидар Василев  2009 СКЛА Акаденик 3,17 2,05 3,09 3,17
32 799 Димитър  Иванов 2009 ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 3,02 2,93 2,79 3,02
34 65 Мартин Тонков 2010 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 2,88 2,51 X 2,88
33 777 Венцислав Кирилов 2010 AK "Павел Павлов " Лили Видева 2,75 X X 2,75
4 20 Андон  Велев 2008 СКЛА "В. Левски" Сандански       DNS
21 77 Валентин  Шишков 2009 Атлетически клуб "Враца"       DNS
31 814 Иво Йовев 2009 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя       DNS
 
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  08.05.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2008г  Старт: 11:40ч
      Сектор А   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 56 Ива Деливерска 2008 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 4,21 4,16 4,82 4,82
2 840 Рая  Димитрова 2008 СК СВЕТИ ГЕОРГИ 4,79 4,73 4,79 4,79
3 250 Кремена Димитрова 2008 СКЛА НЕФТЯНИК 2014-ГР.ШАБЛА 4,45 X 4,60 4,60
4 752 Калина Георгиева 2008 Приорити спорт 4,46 4,15 4,38 4,46
5 865 Владислава Бойчева 2008 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 4,27 X 4,19 4,27
6 753 Ема Иванова 2008 Приорити спорт 4,05 4,23 4,25 4,25
7 848 Василена Пехливанова 2008 АК"ПЪЛДИН" 4,15 2,85 X 4,15
8 644 Александра Тодорова 2008 Тракия Пловдив X 4,00 4,11 4,11
9 820 Калина Колева 2008 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 4,08 3,77 4,06 4,08
10 717 Яница Станчева 2008 Дунав-Русе 4,03 X X 4,03
11 105 Рая Милкова 2008 СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 4,01 3,90 3,99 4,01
12 99 Емануела Атанасова 2008 СКЛА "Тракия" 3,96 X 3,98 3,98
13 842 Адриана  Дакова 2008 СК СВЕТИ ГЕОРГИ 3,39 2,95 3,98 3,98
14 4 Есил Хамид 2008 СК "Атлетик" - Хасково 3,74 3,93 3,74 3,93
15 838 Лилия  Върбанова 2008 СК СВЕТИ ГЕОРГИ 3,92 3,52 X 3,92
16 97 Никол  Димитрова 2008 СК "Олимпия-Враца" 3,84 3,73 X 3,84
17 2 Стефанина Славова 2008 СК "Атлетик" - Хасково 3,79 X 3,81 3,81
18 123 Димана Манчева 2008 Левски 2016 3,80 3,80 3,77 3,80
19 101 Любена Чаушева 2008 СКЛА "Тракия" 3,65 3,75 3,22 3,75
20 143 Цветелина Христова 2008 Атлетик София 3,60 3,67 3,74 3,74
21 871 Иванина Манчева 2008 АК "Джордан" X 3,66 3,65 3,66
22 872 Николая Христова 2008 АК "Джордан" 3,41 3,30 3,66 3,66
23 3 Марая  Русева 2008 СК "Атлетик" - Хасково 3,37 X 3,57 3,57
24 100 Ема  Минева 2008 СКЛА "Тракия" 3,56 X 2,47 3,56
25 849 Габриела Величкова 2008 АК"ПЪЛДИН" X 3,44 3,47 3,47
26 42 Михаела  Николова  2008 СКЛА Акаденик X X 3,35 3,35
27 96 Десислава  Ангелова 2008 СК "Олимпия-Враца" 3,15 3,25 3,19 3,25
28 721 Албена Досева 2008 КЛАСА-Микова 3,17 3,10 3,18 3,18
29 58 Ана Дюлгярска 2008 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 2,82 2,70 2,88 2,88
30 850 Снежана Карайодова 2008 АК"ПЪЛДИН" X X X NM
  776 Ивана Бонова 2008 AK "Павел Павлов " Лили Видева       DNS
  17 Виктория Драмова 2008 СКЛА "В. Левски" Сандански       DNS
  218 Деница  Русева 2008 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН"       DNS
  866 Ивайла Мишина 2008 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН       DNS
  18 Йораднка Михова 2008 СКЛА "В. Левски" Сандански       DNS
  19 Мариана Щуркова 2008 СКЛА "В. Левски" Сандански       DNS
  238 Симона Парова 2008 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ       DNS
   
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  08.05.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2009-10г  Старт: 12:40ч
      Сектор А   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 864 Рая Пламенова 2009 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 4,60 4,71 X 4,71
2 754 Виктория Ангелова 2009 Приорити спорт 4,71 4,47 4,36 4,71
3 79 Мария Трайкова 2009 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 4,40 3,94 4,18 4,40
4 38 Евгения  Стоименова 2009 СКЛА Акаденик 4,39 4,17 4,33 4,39
5 861 Божидара Иванова 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 4,11 4,36 4,22 4,36
6 128 Мария  Караиванова 2010 СКА "Пендарева" -град Казанлък 4,26 X r 4,26
7 5 Анна-Мария Петкова 2009 СК "Атлетик" - Хасково 3,72 4,19 4,08 4,19
8 812 Дариа Петрова 2010 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 3,58 4,08 3,99 4,08
9 722 Мирела Нейкова 2009 КЛАСА-Микова 4,00 4,04 X 4,04
10 219 Теодора Симеонова 2009 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 4,02 X 3,92 4,02
11 229 Ивет Миронова 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново X 3,78 4,02 4,02
12 166 Анастасия Андреева 2009 СКЛА СПОРТИКО 3,96 3,60 3,53 3,96
13 126 Йоанна-Мария Коскина 2009 СКА "Пендарева" -град Казанлък 3,89 X 3,90 3,90
14 107 Марая Христова 2010 СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 3,88 3,86 3,28 3,88
15 873 Виктория Бужева 2010 АК "Джордан" 3,88 3,66 X 3,88
16 779 Сиана Георгиева 2010 AK "Павел Павлов " Лили Видева X X 3,87 3,87
17 702 Петя Богданова 2010 ЦСКА-София 3,65 3,40 3,86 3,86
18 750 Йоана Михайлова 2010 Приорити спорт 3,81 3,72 3,67 3,81
19 813 Кристиана  Илиева 2010 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 3,07 3,75 3,77 3,77
20 870 Божидара Янева 2009 АК "Джордан" 3,44 3,72 3,65 3,72
21 6 Рая Хаджиева 2009 СК "Атлетик" - Хасково 3,71 X 3,64 3,71
22 727 Мира Граматикова 2010 Ботев Пловдив 3,55 3,61 3,67 3,67
23 703 Емили Сиклунова 2009 ЦСКА-София 3,32 3,52 3,67 3,67
24 206 Андреа  Шатарова 2009 СК-КОСТЕНЕЦ 3,49 3,57 3,66 3,66
25 92 Мария Николова 2009 Локомотив Пловдив 3,62 r 3,62
26 220 Славина Костадинова 2009 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 3,57 X 3,47 3,57
27 93 Александра  Петрова 2010 СК "Олимпия-Враца" 3,21 3,43 3,24 3,43
28 36 Мина  Георгиева  2010 СКЛА Акаденик 3,30 3,19 3,37 3,37
29 60 Вилияна Безиргянова 2010 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 2,62 2,62 3,37 3,37
30 37 Карин  Семерджиева  2010 СКЛА Акаденик X 3,33 X 3,33
31 89 Деница Сербезова 2009 Локомотив Пловдив 3,27 3,00 3,14 3,27
32 221 Велина Димитрова 2009 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 3,25 2,97 3,08 3,25
33 725 Елица Огнянова 2009 Атлетик София 3,23 3,17 3,02 3,23
34 208 Ивайла Бонева 2010 СК-КОСТЕНЕЦ 2,76 2,92 3,13 3,13
35 80 Лилия Тупарова 2009 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 3,04 X 3,12 3,12
36 134 Катерина Нишкова 2010 Атлетик София X 3,02 2,61 3,02
37 747 Ирина Ангелова 2010 Приорити спорт 2,93 3,00 2,92 3,00
38 62 Михаела Даргова 2010 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 2,89 2,65 2,68 2,89
39 207 Йоана Зашева 2010 СК-КОСТЕНЕЦ 2,77 X 2,71 2,77
40 235 Лия-Мария Стоянова 2010 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 2,67 2,75 2,61 2,75
41 91 мария Илиева 2009 Локомотив Пловдив 2,74 2,71 2,72 2,74
42 233 Димана Георгиева 2009 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 2,68 X X 2,68
43 240 Мария Мирчева 2010 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 2,63 2,67 2,55 2,67
44 860 Гергана Ганчева 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН X 2,54 r 2,54
45 234 Дияна  Пенова 2009 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ X 2,38 X 2,38
46 224 Богдана Богоева 2010 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" X X X NM
  139 Габриела Николова 2009 Атлетик София       DNS
  21 Кристиана Атанасова 2009 СКЛА "В. Левски" Сандански       DNS
  138 Марина Велкова 2009 Атлетик София       DNS
  237 Христина Белчинова 2009 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ       DNS
  239 Ева Ангелова 2010 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ       DNS
  22 Иванина Христова 2010 СКЛА "В. Левски" Сандански       DNS
  135 Илина Станилова 2010 Атлетик София       DNS
  23 Лидия Филипова 2010 СКЛА "В. Левски" Сандански       DNS
  24 Люси Неделкова 2010 СКЛА "В. Левски" Сандански       DNS
  236 Мария Трайкова 2010 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ       DNS
  108 Моника Станкова 2010 СКЛА "Хеброс" гр.Харманли       DNS
  90 Мирона Максимова 2009 Локомотив Пловдив       DNS
 
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  08.05.2021г    гр. София
                 
  скок от място момчета 2010г Старт: 11:20ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 851 Филип Тодоров 2010 АК"ПЪЛДИН" 2,14 2,10 2,14
2 7 Никола Делчев 2010 СК "Атлетик" - Хасково 2,00 2,11 2,11
3 230 Ивалин  Бояджиев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 1,99 2,00 2,00
4 852 Даниел  Павлов 2010 АК"ПЪЛДИН" 1,92 2,00 2,00
5 127 Михаил Коскин 2010 СКА "Пендарева" -град Казанлък 1,77 1,72 1,77
6 66 Петър Барбанаков 2010 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 1,65 1,65 1,65
7 728 Емил Тонев 2010 КЛАСА-Алекс 1,60 1,62 1,62
8 68 Илиян Врачев 2010 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 1,60 1,57 1,60
9 798 Валентин Георгиев 2010 ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 1,55 1,60 1,60
10 711 Иван Цветанов 2010 Маратон Ихтиман 1,41 1,37 1,41
11 92 Деян Гуновски 2010 СК "Олимпия-Враца"     DNS
 
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  08.05.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2010г Старт: 11:20ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 106 Мила Милкова 2010 СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 2,06 2,08 2,08
2 23 Лидия  Филипова 2010 Васил Левски 2,00 2,08 2,08
3 727 Мира Граматикова 2010 Ботев Пловдив 2,00 2,05 2,05
4 229 Ивет Миронова 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 1,99 1,97 1,99
5 81 Сияна Манасиева 2010 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 1,98 1,94 1,98
6 736 Ивета Евдокиева 2010 Приорити спорт 1,81 1,80 1,81
7 22 Иванина  Христова 2010 Васил Левски 1,73 1,77 1,77
8 82 Мария Изова 2010 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 1,54 1,66 1,66
9 61 Ивелина Джинска 2010 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 1,60 1,55 1,60
10 24 Люси Неделкова 2010 Васил Левски 1,13 1,46 1,46
 
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  08.05.2021г  гр. София
                 
  скок от място момчета 2011г Старт: 11:40ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 795 Никола Величков 2011 ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 2,00 2,11 2,11
2 789 Кристиян  Георгиев 2011 К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 2,09 2,04 2,09
3 25 Симеон Петров 2011 СКЛА "В. Левски" Сандански 1,95 2,01 2,01
4 78 Иван  Иванчев 2011 Атлетически клуб "Враца" 2,00 1,99 2,00
5 8 Йоан Радев 2011 СК "Атлетик" - Хасково 1,96 1,97 1,97
6 699 Никола Иванов 2011 Феникс 2014-Плевен 1,82 1,83 1,83
7 738 Борис Пейков 2011 Приорити спорт 1,75 1,82 1,82
8 244 Александър  Шейтанов 2011 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1,81 1,80 1,81
9 243 Александър  Дерелиев 2011 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1,53 1,78 1,78
10 713 Любомир Радев 2011 Маратон Ихтиман 1,64 1,77 1,77
11 34 Димитър  Николов 2011 СКЛА Акаденик 1,72 1,73 1,73
12 712 Мартин Карадвов 2011 Маратон Ихтиман 1,57 1,53 1,57
  231 Радостин  Кедиков 2011 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново     DNS
  714 Никола Илиев 2011 Маратон Ихтиман     DNS
 
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  08.05.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2011г Старт: 11:40ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 184 Ивора Иванова 2011 СК "Супер спорт - Варна" 2,20 2.29 2,29
2 701 Мая Койкова 2011 ЦСКА-София 2,06 2,05 2,06
3 741 Авена Атанасова 2011 Приорити спорт 1,90 1,94 1,94
4 797 Валерия Васова 2011 ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 1,90 1,91 1,91
5 745 Карина Николова 2011 Приорити спорт 1,89 1,90 1,90
6 85 Мария Консулова 2011 Локомитов Пловдив 1,78 1,84 1,84
7 810 Камелия Хаджиева 2011 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 1,74 1,83 1,83
8 859 Велизара Иванова 2011 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 1,79 1,85 1,85
9 727 Елия Христова 2011 В.Търново 1,80 1,78 1,80
10 91 Емилия Гьонова 2011 СК "Олимпия-Враца" 1,74 1,79 1,79
11 808 Йоана Пекова 2011 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 1,71 1,78 1,78
12 111 Дея Ангелова 2011 СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 1,75 1,67 1,75
13 110 Емануела Арабаджиева 2011 СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 1,74 1,74 1,74
14 846 Мая  Мачева 2011 АК"ПЪЛДИН" 1,74 1,70 1,74
15 109 Елица Дарадидова 2011 СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 1,72 1,69 1,72
16 796 Калина Петкова 2011 ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 1,60 1,70 1,70
17 9 Ноела Вунова 2011 СК "Атлетик" - Хасково 1,69 1,69 1,69
18 847 Елена  Георгиева 2011 АК"ПЪЛДИН" 1,62 1,60 1,62
19 88 Изабела Николова 2011 Локомитов Пловдив 1,60 1,62 1,62
20 743 Теодора Родева 2011 Приорити спорт 1,55 1,55 1,55
21 167 Росица Дженева 2011 СКЛА СПОРТИКО 1,55 1,51 1,55
22 133 Вяра Шумова 2011 София 1,49 1,49 1,49
23 809 Стефаниди Воробьова 2011 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 1,32 1,36 1,36
24 737 Анна-София Лозева 2011 Приорити спорт     DNS
 
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  08.05.2021г    гр. София
                 
  скок от място момчета 2012г Старт: 11:50ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 836 Даниел Георгиев 2012 СК СВЕТИ ГЕОРГИ 1,97 1,92 1,97
2 788 Николай  Цветков 2012 К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 1,90 1,83 1,90
3 775 Мартин  Геров 2012 AK "Павел Павлов " Лили Видева 1,84 1,89 1,89
4 103 Максим Станков 2012 СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 1,83 1,86 1,86
5 537 Валери Боев 2012 Тракия Пловдив 1,84 1,84 1,84
6 83 Любомир Георгиев 2012 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 1,82 1,64 1,82
7 31 Симеон  Попов 2012 СКЛА Акаденик 1,72 1,76 1,76
8 84 Антонио Маламов 2012 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 1,71 1,70 1,71
9 10 Петър Славов 2012 СК "Атлетик" - Хасково 1,65 1,70 1,70
10 226 Красимир Пирков 2012 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 1,68 1,67 1,68
11 183 Лъчезар Бръмбаров 2012 СК"Галакси"Пловдив 1,65 1,68 1,68
12 32 Никола  Божинов 2012 СКЛА Акаденик 1,56 1,62 1,62
12 227 Владимир Кунчев 2012 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 1,62 1,56 1,62
14 104 Димитър Ангелов 2012 СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 1,59 1,47 1,59
15 33 Персиян  Илиев  2012 СКЛА Акаденик 1,55 1,52 1,55
16 835 Павел Димитров 2012 СКЛА ЮЛИС 1,50 1,53 1,53
17 8 Матео Войнов 2012 Феникс 2014-Плевен 1,50 1,43 1,50
18 806 Денис Петров 2012 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 1,50 X 1,50
19 245 Атанас  Александров 2012 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1,48 1,48 1,48
20 700 Валери Телкийски 2012 Локомотив Пловдив 1,40 1,43 1,43
  853 Даниел Андреев 2012 АК"ПЪЛДИН"     DNS
  771 Павел Павлов 2012 AK "Павел Павлов " Лили Видева     DNS
 
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  08.05.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2012г Старт: 12:00ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 89 Ивона  Йорданова 2012 СК "Олимпия-Враца" 2,01 2,04 2,04
2 807 Исабел Иванова 2012 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 1,76 1,92 1,92
3 35 Дея   Стоименова  2012 СКЛА Акаденик 1,88 1,83 1,88
4 129 Виктория  Лазарова 2012 СКА "Пендарева" -град Казанлък 1,84 1,81 1,84
5 86 Дарина Кесякова 2012 Локомотив Пловдив 1,81 1,79 1,81
6 90 Ема  Илиева 2012 СК "Олимпия-Враца" 1,71 1,76 1,76
7 787 Никол Асенова 2012 К.Л.А ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ 1,73 1,75 1,75
8 538 Василена  Цанева 2012 Тракия Пловдив 1,59 1,72 1,72
9 70 Божидара Бичева 2012 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 1,58 1,68 1,68
10 837 Сияна Павлова 2012 СК СВЕТИ ГЕОРГИ 1,63 1,61 1,63
11 112 Никол Георгиева 2012 СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 1,61 1,60 1,61
12 225 Пламена Пиркова 2012 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 1,54 1,61 1,61
13 757 Йоана Тодорова 2012 СКЛА''СПРИНТ-2020'', гр.В.Търново 1,59 1,56 1,59
14 858 Стефани Ванкова 2012 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 1,59 1,53 1,59
15 755 Елина Живкова 2012 Приорити спорт 1,53 1,52 1,53
16 758 Александра Пламенова 2012 град Видин 1,44 1,53 1,53
17 113 Яника Ангелова 2012 СКЛА "Хеброс" гр.Харманли 1,52 1,46 1,52
18 735 Виктория Джавгърова 2012 Приорити спорт 1,23 1,17 1,23
  727 Елия Христова 2012 СКЛА''СПРИНТ-2020'', гр.В.Търново     DNS
  772 Дара Жаджитодорова 2012 AK "Павел Павлов " Лили Видева     DNS
  729 Дария Касабоша 2012 КЛАСА-Алекс     DNS
 
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  08.05.2021г    гр. София
                 
  скок от място момчета 2013-14г Старт: 12:20ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 756 Лев Пачгин 2013 СКЛА''СПРИНТ-2020'', гр.В.Търново 1,66 1,75 1,75
2 11 Мартин Атанасов 2013 СК "Атлетик" - Хасково 1,68 1,74 1,74
3 48 Александър Данаилов 2013 АЛСК Тракия96 Пловдив 1,64 1,72 1,72
4 726 Матей Иванов 2013 СКЛА''СПРИНТ-2020'', гр.В.Търново 1,71 1,71 1,71
5 759 Методи Банчев 2014 СК"Милка Михайлова 1,66 1,64 1,66
6 87 Андон Каратанчев 2013 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 1,58 1,64 1,64
7 854 Христо Карталов 2014 АК"ПЪЛДИН" 1,60 1,63 1,63
8 28 Теодор  Иванов 2014 СКЛА Акаденик 1,57 X 1,57
9 72 Велизар Веришапков 2013 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 1,55 1,55 1,55
10 29 Борил Дончев  2014 СКЛА Акаденик X 1,55 1,55
11 214 Андриан Михайлов  2013 СК-КОСТЕНЕЦ 1,53 1,50 1,53
12 73 Никола Стефанов 2013 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 1,47 1,51 1,51
13 209 Даниел  Митров  2013 СК-КОСТЕНЕЦ 1,43 1,48 1,48
14 130 Дейвид  Кушлев 2014 СКА "Пендарева" -град Казанлък 1,47 X 1,47
15 241 Янислав  Йорданов 2013 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1,43 1,32 1,43
16 50 Кирил Велинов 2014 СКЛА Септември София 1,42 1,37 1,42
17 246 Лазар  Дерелиев 2014 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ X 1,41 1,41
18 30 Боян  Кожаров  2013 СКЛА Акаденик 1,38 1,28 1,38
19 232 Дамян Миронов 2014 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 1,37 1,32 1,37
20 804 Румен Петев 2014 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 1,37 1,29 1,37
21 790 Александър Ранков 2015 ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 1,13 1,33 1,33
22 210 Димитър  Петров  2013 СК-КОСТЕНЕЦ 1,24 1,30 1,30
23 830 Филип Младенов 2015 СКЛА ЮЛИС 1,22 1,30 1,30
24 104 Мартин Кабакчиев 2015 ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 1,27 1,25 1,27
25 969 Иван Момчилов 2014 Тракия Пловдив 1,26 1,11 1,26
26 170 Владислав Величков 2014 СКЛА СПОРТИКО 1,07 1,23 1,23
27 242 Калоян  Главчев 2014 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1,19 1,20 1,20
28 831 Християн Николов 2014 СКЛА ЮЛИС 1,17 1,17 1,17
29 792 Цветан Павлов 2014 ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 1,17 1,12 1,17
30 749 Ясен Иванов 2014 Приорити спорт 1,09 1,11 1,11
31 733 Емил Митев 2014 Приорити спорт 1,10 1,11 1,11
32 791 Николай Илиев 2014 ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 1,11 1,05 1,11
33 716 Борис Тотев 2014 Маратон Ихтиман 1,06 0,95 1,06
  696 Боян  Кожаров  2013 СКЛА Акаденик     DNS
  201 Андрей Рангелов 2014 СК "АТЛЕТ" гр. Монтана     DNS
  855 Павел Петков 2014 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН     DNS
  832 Филип Антов 2014 СКЛА ЮЛИС     DNS
  715 Георги Новаков 2014 Маратон Ихтиман     DNS
  695 Теодор Иванов 2014 СКЛА Акаденик     DNS
  801 Румен Гуненски 2015 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя     DNS
  800 Деян Ташков 2015 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя     DNS
  698 Иван Йонков 2014 Феникс 2014-Плевен     DNS
 
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  08.05.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2013-14г Старт: 12:20ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 834 Дара Йорданова 2013 СКЛА ЮЛИС 1,74 1,71 1,74
2 732 Никол Иванова 2013 София 1,71 1,70 1,71
3 999 Йоана Дражева  2013 СКЛА''СПРИНТ-2020'', гр.В.Търново 1,67 1,71 1,71
4 185 Яна  Кацарова 2014 СК "Супер спорт - Варна" 1,61 1,69 1,69
5 805 Марая Тодорова 2014 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 1,66 1,59 1,66
6 760 Ема Банчева 2014 СК"Милка Михайлова 1,57 1,57 1,57
7 71 Стефани Тепавичарова 2013 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 1,51 1,52 1,52
8 51 Ева Тасева 2013 СКЛА Септември София 1,50 1,40 1,50
8 550 Даниела  Славовал 2013 Тракия Пловдив 1,50 1,40 1,50
10 84 Айлин Йълмаз 2014 Локомотив Пловдив 1,46 1,49 1,49
11 52 Кристияна  Бунова 2013 СКЛА Септември София 1,47 1,37 1,47
12 857 Иная Красимирова 2013 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 1,40 1,46 1,46
13 774 Ема  Иванова 2014 AK "Павел Павлов " Лили Видева 1,45 1,40 1,45
14 845 Симона Тончева 2015 АК"ПЪЛДИН" 1,40 1,38 1,40
15 773 Мария Павлова 2014 AK "Павел Павлов " Лили Видева 1,34 1,33 1,34
16 833 Леа Саздова 2014 СКЛА ЮЛИС 1,27 1,34 1,34
17 228 Гергана Радева 2015 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 1,25 1,33 1,33
18 793 Теодора Петрова 2014 ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД 1,31 1,24 1,31
19 213 Анастасиа Бонева 2013 СК-КОСТЕНЕЦ 1,30 1,30 1,30
19 26 Никол Петрова 2014 СКЛА "В. Левски" Сандански 1,30 1,30 1,30
21 856 Адел Георгиева 2014 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 1,20 1,30 1,30
22 803 Симона Богданова 2014 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 1,14 1,29 1,29
23 215 Никол Тренчева 2013 СК-КОСТЕНЕЦ 1,22 1,25 1,25
24 731 Натали Симеонова 2015 София 1,22 1,03 1,22
25 742 Таня Родева 2014 Приорити спорт 1,13 1,11 1,13
26 802 Лилия  Андрейнска 2015 Ивет Лалова Спринт Академи - Валя 1,10 0,84 1,10
  132 Лилия Маринова 2013 Атлетик София     DNS
  27 Марая Димитрова 2014 СКЛА "В. Левски" Сандански     DNS
  88 Милица Цанкова 2014 СК "Олимпия-Враца"     DNS
  794 Калина Здравкова 2014 ЛСК ФОРТУНА ГР.КОСТИНБРОД     DNS
  87 София  Димитрова 2013 Локомотив Пловдив     DNS