Атлетическа лига GO!KIDS! 2021 - Стартови списъци 28.08 - 29.08

 

 28.09 Момчета - Момичета

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2010      Старт: 10.00ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Габриел  Савов ЛК "Маратон" - Ихтиман 120
  3   Ивалин  Бояджиев СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 92
  4   Александър Дражев СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново 110
  5   Пламен Митков СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 39
  6   Чавдар Щилянов СК Класа 52
  7          
  8          
2 1          
  2   Георги Михайлов Костенец 26
  3   Никола Делчев СК "Атлетик" - Хасково 65
  4   Боян Димитров ЛК "Маратон" - Ихтиман 121
  5   Кристофър Каменов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 40
  6   Александър  Русев СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 93
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2010      Старт: 10.10ч.
1 1   Ивайла Иванова Атлетически клуб "Враца" 59 Атлетическa лига 2021
  2   Иванина  Христова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 99
  3   Мария  Караиванова СКА "Пендарева" - Казанлък 111
  4   Йоана Зашева Костенец 25
  5   Вилияна Безиргянова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 239
  6   Ивет Миронова СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 91
  7   Йоана  Михайлова Приорити спорт 180
  8          
2 1          
  2   Ивайла Бонева Костенец 24
  3   Сияна Николова СК "Атлетик" - Хасково 66
  4   Михаела Даргова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 241
  5   Лидия  Филипова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 97
  6   Каролина Костова АЛСК Тракия-96 Пловдив 170
  7   Катерина Нишкова Атлетик София 87
  8          
3 1          
  2   Божидара Иванова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 41
  3   Сиана  Георгиева АК Павел Павлов - Лили Видева 212
  4   Ивелина Джинска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 240
  5   Сияна Манасиева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 46
  6   Ивета Евдокиева Приорити спорт 190
  7   Александра  Петрова СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 7
  8          
4 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2011      Старт: 10.20ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Димитър Николов СКЛА Академик София 13
  3   Данаил Чотов Тракия Пловдив 80
  4   Александър Кирилов Индивидуално 198
  5   Александър  Дерелиев СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 133
  6   Николай Колев СК Супер спорт - Варна 143
  7   Борис Пейков Приорити спорт 179
  8   Йоан Радев СК "Атлетик" - Хасково 67
2 1   Радостин  Кедиков СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 94
  2   Кристиян Аронов СК Класа 54
  3   Мартин Гаджев ЛК "Маратон" - Ихтиман 122
  4   Валентин Иванов СК Супер спорт - Варна 142
  5   Кристиян Георгиев КЛА Локомотов София Никола Карапетров 200
  6   Никола Величков ЛСК Фортуна 204
  7   Кристиян  Иванов  СКЛА" ФЕНИКС 2004" 210
  8   Иван  Иванчев Атлетически клуб "Враца" 57
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2011      Старт: 10.30ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2          
  3   Изабела Николова СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 132
  4   Ивора  Иванова СК Супер спорт - Варна 140
  5   Теодора Родева Приорити спорт 178
  6   Карина Николова Приорити спорт 191
  7   Даниела Крилчева СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 101
  8          
2 1          
  2          
  3   Велизара Иванова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 42
  4   Росина Колева СК Супер спорт - Варна 141
  5   Валерия Васова ЛСК Фортуна 207
  6   Василена Якимова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 98
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2012     Старт: 10.40ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Никола Николов Горна Оряховица 168
  3   Петър Славов СК "Атлетик" - Хасково 69
  4   Матео  Войнов  СКЛА" ФЕНИКС 2004" 211
  5   Даниел Георгиев КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 156
  6   Виктор Драголов Приорити спорт 193
  7   Атанас  Александров СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 134
  8          
2 1          
  2   Денис Петров СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 72
  3   Даниел Вълчанов Индивидуално 8
  4   Иван  Пейчев Приорити спорт 189
  5   Николай Цветков КЛА Локомотов София Никола Карапетров 201
  6   Габриел  Иванов  СКЛА" ФЕНИКС 2004" 209
  7   Иван  Панев СК"Костенец" 195
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2012     Старт: 10.50ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2          
  3   Ивона Йорданова СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 3
  4   Радина Иванова Костенец 28
  5   Никол  Асенова КЛА Локомотов София Никола Карапетров 202
  6   Дея Стоименова СКЛА Академик София 11
  7          
  8          
2 1          
  2   Стефани Ванкова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 43
  3   Василена Цанева Тракия Пловдив 79
  4   Никол Вуцова СК Супер спорт - Варна 139
  5   Викториа Данаилова Костенец 27
  6   Ирина Пейчева Приорити спорт 188
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2013      Старт: 11.00ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Алексадър Иванов СКЛА Академик София 15
  3   Матей Иванов СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново 107
  4   Мартин Атанасов СК "Атлетик" - Хасково 70
  5   Елин Николаев СК Супер спорт - Варна 144
  6   Ангел  Тончев отбор София 162
  7          
  8          
2 1          
  2   Андриан Михаилов Костенец 31
  3   Велизар Веришапков ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 242
  4   Лев Пачгин СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново 108
  5   Светослав  Димов ЛК "Маратон" - Ихтиман 123
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2013      Старт: 11.10ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Софиа Георгиева Костенец 30
  3   Ева Василева СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ 215
  4   Дария Драганова отбор София 165
  5   Матеа Крумова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 45
  6   Виктория Йорданова ЛК "Маратон" - Ихтиман 124
  7   Лилия Маринова Атлетик София 86
  8          
2 1          
  2   Йоана Дражева СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново 109
  3   Никол Тренчева Костенец 29
  4   Иная Красимирова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 44
  5   Никол  Маркова СКА "Пендарева" - Казанлък 112
  6   Арина Пишмишева отбор София 163
  7   Анастасиа Бонева Костенец 32
  8   Кристияна Бунова СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ 216
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2014      Старт: 11.20ч.
1 1   Теодор Кирилов СКЛА Академик София 18 Атлетическa лига 2021
  2   Владислав Величков СК Спортико 22
  3   Румен  Петев СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 74
  4   Антон Георгиев Приорити спорт 182
  5   Лазар  Дерелиев СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 135
  6   Методи Банчев СК"Милка Михайлова" 161
  7   Александър Ранков ЛСК Фортуна 206
  8   Симеон Минкин ЛК "Маратон" - Ихтиман 126
2 1   Кирил Велинов СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ 214
  2   Мартин Кабакчиев ЛСК Фортуна 205
  3   Михаил Караджов Приорити спорт 175
  4   Иван  Момчилов Тракия Пловдив 77
  5   Дамян Миронов СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 95
  6   Борис Тотев ЛК "Маратон" - Ихтиман 127
  7   Ясен  Иванов Приорити спорт 176
  8   Божидар Цанков СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 2
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
4 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2014      Старт: 11.30ч.
1 1   Гергана Радева СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 119 Атлетическa лига 2021
  2   Александра Пушкулова СКЛА Академик София 16
  3   Ава Йегиазарян Тракия Пловдив 78
  4   Никол Петрова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 102
  5   Марая Тодорова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 73
  6   Яна  Кацарова СК Супер спорт - Варна 138
  7   Милица Цанкова СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 1
  8   Ема Банчева СК"Милка Михайлова" 160
2 1   Таня Родева Приорити спорт 177
  2   Радост Панева СК"Костенец" 194
  3   Ина Любенова СКЛА Академик София 17
  4   Вивиана  Колева СК Супер спорт - Варна 137
  5   Цветелина Градинарова Атлетик София 85
  6   Деян Ташков СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 75
  7   Анита Стефанова ЛСК Фортуна 208
  8   Далия Добрева ЛК "Маратон" - Ихтиман 125
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момчета 2010-11      Старт: 12.00ч.
1 1   Георги Михайлов Костенец 26 Атлетическa лига 2021
  2   Никола Делчев СК "Атлетик" - Хасково 65
  3   Димитър Николов СКЛА Академик София 13
  4   Данаил Чотов Тракия Пловдив 80
  5   Александър Кирилов Индивидуално 198
  6   Николай Колев СК Супер спорт - Варна 143
  7   Борис Пейков Приорити спорт 179
  8   Кристиян Георгиев КЛА Локомотов София Никола Карапетров 200
2 1   Дими Христов БоДИво 257
  2   Кристиан Ватев Таласъми 261
  3   Никола Метев МаНиЕм 268
  4   Александър Кирилов Run + 270
  5   Никола Величков ЛСК Фортуна 204
  6   Симеон Петров СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 100
  7   Димитър Христов КЛА"Славия" 197
  8          
3 1   Aleks Dubuisson Lycée Victor Hugo Sofia 248
  2   Тимофей Цветов 133 ОУ А.С.Пушкин 250
  3   Симеон Ковачев Мони 252
  4   Борислав Гинев Боби 264
  5   Борислав Гинев Криси 265
  6   Максимилиан Сотиров МаНиЕм 269
  7          
  8          
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момичета 2010-11      Старт: 12.20ч.
1 1   Иванина  Христова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 99 Атлетическa лига 2021
  2   Мария  Караиванова СКА "Пендарева" - Казанлък 111
  3   Вилияна Безиргянова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 239
  4   Йоана  Михайлова Приорити спорт 180
  5   Ивайла Бонева Костенец 24
  6   Сияна Николова СК "Атлетик" - Хасково 66
  7   Александра  Петрова СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 7
  8   Йоана Зашева Костенец 25
  9   Михаела Даргова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 241
2 1   Даниела Крилчева СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 101
  2   Карина Николова Приорити спорт 191
  3   Валерия Васова ЛСК Фортуна 207
  4   Василена Якимова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 98
  5   Ноела Вунова СК "Атлетик" - Хасково 68
  6   Ивелина Джинска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 240
  7   Андреа Шатарова Костенец 23
  8   Елена Петкова 125 СОУ 262
  9   Кристиана  Гинева Криси 263
3 1   Boryana Stoyanova Fusion 260
  2   Ема Метева МаНиЕм 267
  3   Léticia Dubuisson Lycée Victor Hugo Sofia 247
  4   Антония Стоянова Вики 255
  5   Катерина Йонкова Дъга 259
  6   Кайра Сабри Parsi 266
  7          
  8          
  9          
             
             
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  28.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2010-11г  Старт: 10:55ч
      Сектор Б   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 92 Ивалин  Бояджиев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново        
2 93 Александър  Русев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново        
3 110 Александър Дражев 2010 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново        
4 39 Пламен Митков 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
5 40 Кристофър Каменов 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
7 52 Чавдар Щилянов 2010 СК Класа        
8 53 Виктор Стаматов 2010 СК Класа        
9 13 Димитър Николов 2011 СКЛА Академик София        
10 57 Иван  Иванчев 2011 Атлетически клуб "Враца"        
11 54 Кристиян Аронов 2011 СК Класа        
12 80 Данаил Чотов 2011 Тракия Пловдив        
13 133 Александър  Дерелиев 2011 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ        
14 179 Борис Пейков 2011 Приорити спорт        
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  28.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2010-11г  Старт: 11:00ч
      Сектор А   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 91 Ивет Миронова 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново        
2 7 Александра  Петрова 2010 СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА        
3 41 Божидара Иванова 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
4 59 Ивайла Иванова 2010 Атлетически клуб "Враца"        
5 111 Мария  Караиванова 2010 СКА "Пендарева" - Казанлък        
7 180 Йоана  Михайлова 2010 Приорити спорт        
8 212 Сиана  Георгиева 2010 АК Павел Павлов - Лили Видева        
9 42 Велизара Иванова 2011 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
10 68 Ноела Вунова 2011 СК "Атлетик" - Хасково        
11 178 Теодора Родева 2011 Приорити спорт        
12 239 Вилияна Безиргянова 2010 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ        
13 240 Ивелина Джинска 2010 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ        
14 241 Михаела Даргова 2010 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ        
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момчета 2010г Старт: 10:10ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 26 Георги Михайлов 2010 Костенец      
2 65 Никола Делчев 2010 СК "Атлетик" - Хасково      
3 92 Ивалин  Бояджиев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново      
4 93 Александър  Русев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново      
5 110 Александър Дражев 2010 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново      
6 120 Габриел  Савов 2010 ЛК "Маратон" - Ихтиман      
7 121 Боян Димитров 2010 ЛК "Маратон" - Ихтиман      
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2010г Старт: 10:20ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 24 Ивайла Бонева 2010 Костенец      
2 25 Йоана Зашева 2010 Костенец      
3 46 Сияна Манасиева 2010 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич      
4 66 Сияна Николова 2010 СК "Атлетик" - Хасково      
5 91 Ивет Миронова 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново      
6 97 Лидия  Филипова 2010 СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ      
7 99 Иванина  Христова 2010 СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ      
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г 
гр. София
                 
  скок от място момчета 2011г Старт: 10:30ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 13 Димитър Николов 2011 СКЛА Академик София      
2 57 Иван  Иванчев 2011 Атлетически клуб "Враца"      
3 67 Йоан Радев 2011 СК "Атлетик" - Хасково      
4 94 Радостин  Кедиков 2011 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново      
5 100 Симеон Петров 2011 СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ      
6 122 Мартин Гаджев 2011 ЛК "Маратон" - Ихтиман      
7 142 Валентин Иванов 2011 СК Супер спорт - Варна      
8 198 Александър Кирилов 2011 Индивидуално      
9 200 Кристиян Георгиев 2011 КЛА Локомотов София Никола Карапетров      
10 204 Никола Величков 2011 ЛСК Фортуна      
11 210 Кристиян  Иванов  2011 СКЛА" ФЕНИКС 2004"      
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2011г Старт: 10:40ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 132 Изабела Николова 2011 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ      
2 140 Ивора  Иванова 2011 СК Супер спорт - Варна      
3 141 Росина Колева 2011 СК Супер спорт - Варна      
4 207 Валерия Васова 2011 ЛСК Фортуна      
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г 
  гр. София
                 
  скок от място момчета 2012г Старт: 10:50ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 8 Даниел Вълчанов 2012 Индивидуално      
2 69 Петър Славов 2012 СК "Атлетик" - Хасково      
3 72 Денис Петров 2012 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя      
4 134 Атанас  Александров 2012 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ      
5 156 Даниел Георгиев 2012 КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ      
6 168 Никола Николов 2012 Горна Оряховица      
7 181 Самуил Цонев 2012 Приорити спорт      
8 189 Иван  Пейчев 2012 Приорити спорт      
9 193 Виктор Драголов 2012 Приорити спорт      
10 195 Иван  Панев 2012 СК"Костенец"      
11 201 Николай Цветков 2012 КЛА Локомотов София Никола Карапетров      
12 209 Габриел  Иванов  2012 СКЛА" ФЕНИКС 2004"      
13 211 Матео  Войнов  2012 СКЛА" ФЕНИКС 2004"      
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2012г Старт: 11:00ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 3 Ивона Йорданова 2012 СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА      
2 11 Дея Стоименова 2012 СКЛА Академик София      
3 27 Викториа Данаилова 2012 Костенец      
4 28 Радина Иванова 2012 Костенец      
5 43 Стефани Ванкова 2012 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН      
6 79 Василена Цанева 2012 Тракия Пловдив      
7 139 Никол Вуцова 2012 СК Супер спорт - Варна      
8 188 Ирина Пейчева 2012 Приорити спорт      
9 202 Никол  Асенова 2012 КЛА Локомотов София Никола Карапетров      
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момчета 2013г Старт: 11:10ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 15 Алексадър Иванов 2013 СКЛА Академик София      
2 31 Андриан Михаилов 2013 Костенец      
3 70 Мартин Атанасов 2013 СК "Атлетик" - Хасково      
4 107 Матей Иванов 2013 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново      
5 108 Лев Пачгин 2013 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново      
6 144 Елин Николаев 2013 СК Супер спорт - Варна      
7 162 Ангел  Тончев 2013 отбор София      
8 242 Велизар Веришапков 2013 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ      
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2013г Старт: 11:20ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 29 Никол Тренчева 2013 Костенец      
2 30 Софиа Георгиева 2013 Костенец      
3 32 Анастасиа Бонева 2013 Костенец      
4 44 Иная Красимирова 2013 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН      
5 45 Матеа Крумова 2013 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН      
6 86 Лилия Маринова 2013 Атлетик София      
7 109 Йоана Дражева 2013 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново      
8 112 Никол  Маркова 2013 СКА "Пендарева" - Казанлък      
9 163 Арина Пишмишева 2013 отбор София      
10 165 Дария Драганова 2013 отбор София      
11 215 Ева Василева 2013 СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ      
12 216 Кристияна Бунова 2013 СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ      
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момчета 2014г Старт: 11:30ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 2 Божидар Цанков 2014 СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА      
2 18 Теодор Кирилов 2014 СКЛА Академик София      
3 22 Владислав Величков 2014 СК Спортико      
4 74 Румен  Петев 2014 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя      
5 77 Иван  Момчилов 2014 Тракия Пловдив      
6 95 Дамян Миронов 2014 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново      
7 135 Лазар  Дерелиев 2014 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ      
8 161 Методи Банчев 2014 СК"Милка Михайлова"      
9 175 Михаил Караджов 2014 Приорити спорт      
10 182 Антон Георгиев 2014 Приорити спорт      
11 214 Кирил Велинов 2014 СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ      
12 205 Мартин Кабакчиев 2015 ЛСК Фортуна      
13 206 Александър Ранков 2015 ЛСК Фортуна      
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2014г Старт: 11:40ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 1 Милица Цанкова 2014 СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА      
2 16 Александра Пушкулова 2014 СКЛА Академик София      
3 17 Ина Любенова 2014 СКЛА Академик София      
4 73 Марая Тодорова 2014 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя      
5 78 Ава Йегиазарян 2014 Тракия Пловдив      
6 102 Никол Петрова 2014 СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ      
7 138 Яна  Кацарова 2014 СК Супер спорт - Варна      
8 160 Ема Банчева 2014 СК"Милка Михайлова"      
9 177 Таня Родева 2014 Приорити спорт      
10 194 Радост Панева 2014 СК"Костенец"      
11 208 Анита Стефанова 2014 ЛСК Фортуна      
12 75 Деян Ташков 2015 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя      
13 119 Гергана Радева 2015 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН"      
14 137 Вивиана  Колева 2015 СК Супер спорт - Варна      
15 85 Цветелина Градинарова 2016 Атлетик София      

 

 

29.08 Момчета - Момичета

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2004-05      Старт: 11.10ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2          
  3          
  4   Веселин Колев КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 157
  5   Георги Иванов СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 104
  6   Марио Ников Тракия Пловдив 238
  7          
  8          
2 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2004-05      Старт: 11.00ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2          
  3          
  4   Христина Иванова Ивайло Младенов 218
  5          
  6          
  7          
  8          
2 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
 
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2006-07      Старт: 10.50ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Дамян  Минчев СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 136
  3   Атанаси Стоянов СКЛА Академик София 21
  4   Андрей Георгиев СК "АТЛЕТ" МОНТАНА 199
  5   Атанас Георгиев СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 6
  6   Божидар Димитров СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 35
  7          
  8          
2 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2006-07      Старт: 10.40ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Павлина Николова СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 130
  3   Мария Костова СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ 217
  4   Беатрис Кръстева Атлетически клуб "Враца" 147
  5   Евелина Иванова Ивайло Младенов 219
  6   Никол Ангелова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 50
  7          
  8          
2 1          
  2   Сияна Бръмбарова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 243
  3   Лиляна Сучева СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 105
  4   Мая Лесева Надежда -София 167
  5   Никол Велкова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 49
  6   Теа Алексиева Супер спорт Варна 166
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
4 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
5 1          
  2          
  3          
  4          
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2008      Старт: 10.10ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Васил Попов КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 151
  3   Даниел Точев СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 114
  4   Мартин Стоянова Атлетик София 90
  5   Асен Христов КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 154
  6   Деян Цветанов Ивайло Младенов 221
  7          
  8          
2 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2008      Старт: 10.20ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Рая Димитрова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 152
  3   Йорданка Михова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 106
  4   Яница Станчева "Дунав" -Русе 169
  5   Дария Мишовска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 245
  6   Мариана Щуркова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 103
  7          
  8          
2 1          
  2   Никол Ангелова АК ''Павел Павлов'' 76
  3   Михаела Николова СКЛА Академик София 9
  4   Лилия Върбанова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 153
  5   Ивайла Дитовска КЛАСА Микова 171
  6   Ана Дюлгярска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 246
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2009        Старт: 10.30ч.
1 1   Валентин  Шишков Атлетически клуб "Враца" 56 Атлетическа лига 2021
  2   Иво Радев СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 117
  3   Ангел Косов СКЛА Академик София 12
  4   Васил Антонов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 38
  5   Любомир  Илиев СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 4
  6   Стефан  Марков Тракия Пловдив 81
  7   Йоан Орозов СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 118
  8   Димитър  Иванов ЛСК Фортуна 203
2 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2009        Старт: 10.00ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Мая Дашкова отбор София 164
  3   Рая Пламенова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 37
  4   Владимира Андреева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 47
  5   Илияна Георгиева Атлетик София 88
  6   Евгения Стоименова СКЛА Академик София 10
  7   Йоанна-Мария Коскина СКА "Пендарева" - Казанлък 113
  8          
2 1          
  2   Юлия Каменова СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 5
  3   Мария  Николова СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 131
  4   Мария Трайкова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 48
  5   Теодора Симеонова СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 115
  6   Елица Огнянова Атлетик София 89
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
4 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м препятствия момчета 2004-05      Старт: 12.00ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
2 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м препятствия момичета 2004-05      Старт: 12.10ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
2 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м препятствия момчета 2006-07      Старт: 11.40ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2          
  3   Атанас Георгиев СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 6
  4   Павел Пенчев ЛОКОМОТИВ - ДРЯНОВО 146
  5   Марио Чавдаров Приорити спорт 187
  6          
  7          
  8          
2 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м препятствия момичета 2006-07      Старт: 11.30ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2          
  3   Михаела Иванова АК - Джордан  - Благоевград 222
  4   Паолина Дочкова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 33
  5   Мартина  Стефанова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 34
  6          
  7          
  8          
2 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
4 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
5 1          
  2          
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м препятствия момчета 2008-09      Старт: 12.20ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2          
  3   Мартин Стоянова Атлетик София 90
  4   Стефан  Марков Тракия Пловдив 81
  5   Георги Попов СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 116
  6          
  7          
  8          
2 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м препятствия момичета 2008-09      Старт: 12.30ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Николая Христова АК - Джордан  - Благоевград 225
  3   Ива Деливерска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 244
  4   Калина Георгиева Приорити спорт 184
  5   Рая Пламенова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 37
  6   Виктория Ангелова Приорити спорт 183
  7          
  8          
2 1          
  2   Божидара Янева АК - Джордан  - Благоевград 228
  3   Никол Ангелова АК ''Павел Павлов'' 76
  4   Ема  Иванова Приорити спорт 186
  5   Еленда Джоунс СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 71
  6   Иванина Манчева АК - Джордан  - Благоевград 226
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
4 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
5 1          
  2          
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 150 м момчета 2004-05      Старт: 13.30ч.
1 1   Васил  Пирев Атлетически клуб "Враца" 58 Атлетическa лига 2021
  2   Никола  Новоселски АК - Джордан  - Благоевград 234
  3   Стоян  Стаматов Тракия Пловдив 237
  4   Веселин Колев КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 157
  5   Аллекс Петров СКЛА Академик София 20
  6   Кристиан Иванов АК - Джордан  - Благоевград 235
  7   Марио Ников Тракия Пловдив 238
  8   Радослав Ерделски АК - Джордан  - Благоевград 236
2 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 150 м момичета 2004-05      Старт: 13.40ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2          
  3   Мария  Михова АК - Джордан  - Благоевград 230
  4   Мила Илиева СКЛА Академик София 19
  5   Диана  Плякова АК - Джордан  - Благоевград 229
  6          
  7          
  8          
2 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 150 м момчета 2006-07      Старт: 13.50ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Атанаси Стоянов СКЛА Академик София 21
  3   Андрей Георгиев СК "АТЛЕТ" МОНТАНА 199
  4   Божидар Димитров СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 35
  5   Мартин  Георгиев АК Павел Павлов - Лили Видева 213
  6   Антон Апостолов АК - Джордан  - Благоевград 232
  7          
  8          
2 1          
  2          
  3   Христо Стамболийски АК - Джордан  - Благоевград 231
  4   Мирослав Дойчинов Ивайло Младенов 220
  5   Мартин Тодоров АК - Джордан  - Благоевград 233
  6   Марио Чавдаров Приорити спорт 187
  7          
  8          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 150 м момичета 2006-07      Старт: 14.00ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Симона  Гръчка АК - Джордан  - Благоевград 223
  3   Мая Лесева Надежда -София 167
  4   Никол Велкова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 49
  5   Теа Алексиева Супер спорт Варна 166
  6   Иляйда Нурллова СКЛА Академик София 14
  7          
  8          
2 1          
  2   Михаела Иванова АК - Джордан  - Благоевград 222
  3   Румяна Груева СК Класа 51
  4   Даяна  Бужева АК - Джордан  - Благоевград 224
  5   Мартина  Стефанова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 34
  6   Никол Ангелова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 50
  7          
  8          
3 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          
4 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 150 м момчета 2008-09      Старт: 14.10ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Васил Попов КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 151
  3   Даниел Точев СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 114
  4   Благовест Баров ЛК "Маратон" - Ихтиман 129
  5   Божидар Стоянов КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 150
  6   Деян Цветанов Ивайло Младенов 221
  7   Християн Стайков ЛК "Маратон" - Ихтиман 128
  8          
2 1          
  2   Иво Радев СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 117
  3   Ангел Косов СКЛА Академик София 12
  4   Любомир  Илиев СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 4
  5   Йоан Орозов СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 118
  6   Илиян Марков Тракия Пловдив 82
  7   Борис Милушев КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 158
  8   Георги Попов СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 116
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 150 м момичета 2008-09      Старт: 14.20ч.
1 1   Божидара Янева АК - Джордан  - Благоевград 228 Атлетическa лига 2021
  2   Ивайла Дитовска КЛАСА Микова 171
  3   Лилия Върбанова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 153
  4   Калина Георгиева Приорити спорт 184
  5   Стефанина Славова СК "Атлетик" - Хасково 61
  6   Адриана Дакова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 149
  7   КРЕМЕНА ДИМИТРОВА СКЛА НЕФТЯНИК 2014-ГР.ШАБЛА 159
  8   Ивайла Мишина СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 36
2 1          
  2   Есил Хамид СК "Атлетик" - Хасково 62
  3   Рая Димитрова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 152
  4   Александра Тодорова Тракия Пловдив 83
  5   Калина Стойкова Приорити спорт 185
  6   Ванеса  Димитрова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 148
  7   Яница Станчева "Дунав" -Русе 169
  8   Иванина Манчева АК - Джордан  - Благоевград 226
3 1          
  2   Мария Трайкова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 48
  3   Мария  Николова СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 131
  4   Анна-Мария Петкова СК "Атлетик" - Хасково 63
  5   Владимира Андреева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 47
  6   Теодора Симеонова СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 115
  7   Рая Хаджиева СК "Атлетик" - Хасково 64
  8   Ана Дюлгярска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 246
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момчета 2004-05      Старт: 12.45ч.
1 1   Георги Иванов СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 104 Атлетическa лига 2021
  2   Васил  Пирев Атлетически клуб "Враца" 58
  3   Никола  Новоселски АК - Джордан  - Благоевград 234
  4   Кристиан Иванов АК - Джордан  - Благоевград 235
  5   Стоян  Стаматов Тракия Пловдив 237
  6   Радослав Ерделски АК - Джордан  - Благоевград 236
  7   Борис Христов БоДИво 256
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момичета 2004-05      Старт: 12.45ч.
1 1   Диана  Плякова АК - Джордан  - Благоевград 229 Атлетическa лига 2021
  2   Мария  Михова АК - Джордан  - Благоевград 230
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момчета 2006-07      Старт: 13.00ч.
1 1   Мирослав Дойчинов Ивайло Младенов 220 Атлетическa лига 2021
  2   Дамян  Минчев СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 136
  3   Илиян  Данаилов СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 96
  4   Ивайло Христов КЛА"Славия" 196
  5   Антон Апостолов АК - Джордан  - Благоевград 232
  6   Мартин Тодоров АК - Джордан  - Благоевград 233
  7   Калоян Николов Приорити спорт 192
  8   Христо Стамболийски АК - Джордан  - Благоевград 231
  9   Християн Статев Орловец 93- Габрово 253
  10   Иво Христов БоДИво 258
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момичета 2006-07      Старт: 13.00ч.
1 1           Атлетическa лига 2021
  2   Лиляна Сучева СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 105
  3   Мария Стоилова Тракия Пловдив 84
  4   Анна Дучева КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 155
  5   Симона  Гръчка АК - Джордан  - Благоевград 223
  6   Даяна  Бужева АК - Джордан  - Благоевград 224
  7   Сияна И.К. Бръмбарова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 243
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момчета 2008-09      Старт: 13.15ч.
1 1   Благовест Баров ЛК "Маратон" - Ихтиман 129 Атлетическa лига 2021
  2   Божидар Стоянов КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 150
  3   Християн Стайков ЛК "Маратон" - Ихтиман 128
  4   Асен Христов КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 154
  5   Вили Вунов СК "Атлетик" - Хасково 60
  6   Илиян Марков Тракия Пловдив 82
  7   Борис Милушев КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 158
  8   Васил Антонов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 38
  9   Димитър  Иванов ЛСК Фортуна 203
  10   Теодор Копринаров КЛАСА Микова 173
  11   Йордан Чипилов Дани 249
  12   Мартин Ковачев Марти 251
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момичета 2008-09      Старт: 13.15ч.
1 1   Ива И.К. Деливерска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 244 Атлетическa лига 2021
  2   Дария И.К. Мишовска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 245
  3   Адриана Дакова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 149
  4   Калина Стойкова Приорити спорт 185
  5   Ванеса  Димитрова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 148
  6   Яница Станчева "Дунав" -Русе 169
  7   Йорданка Михова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 106
  8   Михаела Николова СКЛА Академик София 9
  9   Мариана Щуркова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 103
  10   Албена Досева КЛАСА Микова 172
  11   Николая Христова АК - Джордан  - Благоевград 225
  12   Виктория Стоянова Вики 254
  13   Цветелина Христова Атлетик София 271
2 1   Анна-Мария Петкова СК "Атлетик" - Хасково 63
  2   Рая Хаджиева СК "Атлетик" - Хасково 64
  3   Еленда Джоунс СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 71
  4   Мая Дашкова отбор София 164
  5   Илияна Георгиева Атлетик София 88
  6   Евгения Стоименова СКЛА Академик София 10
  7   Юлия Каменова СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 5
  8   Жаклин Желева СК Класа 55
  9   Толия  Цанева ЛОКОМОТИВ - ДРЯНОВО 145
  10   Елица Райчева КЛАСА Микова 174
  11   Аглая Миленкова Шмиргили 272
  12   Елица  Бобчева  125 СУ 273
  13   Николая Палазова Приорити спорт 274
             
             
             
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  29.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2004-05  Старт: 13:20ч
      Сектор Б   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1                  
2                  
3                  
4                  
5                  
6                  
7                  
8                  
9                  
10                  
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  29.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2004-05г  Старт: 13:30ч
      Сектор A   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 218 Христина Иванова 2005 Ивайло Младенов        
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  29.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2006-07  Старт: 12:20ч
      Сектор Б   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 96 Илиян  Данаилов 2006 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново        
2                  
3                  
4                  
5                  
6                  
7                  
8                  
9                  
10                  
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  29.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2006-07г  Старт: 12:30ч
      Сектор A   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 33 Паолина Дочкова 2006 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
2 130 Павлина Николова 2006 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ        
3 217 Мария Костова 2006 СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ        
4 14 Иляйда Нурллова 2007 СКЛА Академик София        
5 51 Румяна Груева 2007 СК Класа        
7 147 Беатрис Кръстева 2007 Атлетически клуб "Враца"        
8 219 Евелина Иванова 2006 Ивайло Младенов        
9 243 Сияна Бръмбарова 2007 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ        
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  29.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2008 Старт: 10:40ч
      Сектор Б   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 60 Вили Вунов 2008 СК "Атлетик" - Хасково        
2 90 Мартин Стоянова 2008 Атлетик София        
3 114 Даниел Точев 2008 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН"        
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  29.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2008г  Старт: 11:30ч
      Сектор А   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 9 Михаела Николова 2008 СКЛА Академик София        
2 36 Ивайла Мишина 2008 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
3 61 Стефанина Славова 2008 СК "Атлетик" - Хасково        
4 62 Есил Хамид 2008 СК "Атлетик" - Хасково        
5 83 Александра Тодорова 2008 Тракия Пловдив        
7 159 КРЕМЕНА ДИМИТРОВА 2008 СКЛА НЕФТЯНИК 2014-ГР.ШАБЛА        
8 186 Ема  Иванова 2008 Приорити спорт        
9 244 Ива Деливерска 2008 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ        
10 245 Дария Мишовска 2008 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ        
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  29.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2009 Старт: 11:20ч
      Сектор Б   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 4 Любомир  Илиев 2009 СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА        
2 12 Ангел Косов 2009 СКЛА Академик София        
3 38 Васил Антонов 2009 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
4 56 Валентин  Шишков 2009 Атлетически клуб "Враца"        
5 81 Стефан  Марков 2009 Тракия Пловдив        
6 116 Георги Попов 2009 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН"        
7 117 Иво Радев 2009 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН"        
8 118 Йоан Орозов 2009 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН"        
9 203 Димитър  Иванов 2009 ЛСК Фортуна        
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  29.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2009г  Старт: 10:30ч
      Сектор А   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 10 Евгения Стоименова 2009 СКЛА Академик София        
2 37 Рая Пламенова 2009 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН        
3 47 Владимира Андреева 2009 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич        
4 48 Мария Трайкова 2009 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич        
5 63 Анна-Мария Петкова 2009 СК "Атлетик" - Хасково        
7 64 Рая Хаджиева 2009 СК "Атлетик" - Хасково        
8 88 Илияна Георгиева 2009 Атлетик София        
9 89 Елица Огнянова 2009 Атлетик София        
10 113 Йоанна-Мария Коскина 2009 СКА "Пендарева" - Казанлък        
11 115 Теодора Симеонова 2009 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН"        
12 164 Мая Дашкова 2009 отбор София        
13 183 Виктория Ангелова 2009 Приорити спорт