Атлетическa лига 2021 - 28.08. - 29.08. - Крайно класиране

 

 28.08

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2010      Старт: 10.00ч.
1 08.671 Пламен Митков СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 39 Атлетическa лига 2021
2 08.875 Никола Делчев СК "Атлетик" - Хасково 65
3 08.998 Чавдар Щилянов СК Класа 52
4 09.065 Ивалин  Бояджиев СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 92
5 09.384 Александър  Русев СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 93
6 09.517 Александър Дражев СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново 110
7 10.028 Георги Михайлов Костенец 26
8 10.786 Габриел  Савов ЛК "Маратон" - Ихтиман 120
  DNS Боян Димитров ЛК "Маратон" - Ихтиман 121
  DNS Кристофър Каменов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 40
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2010      Старт: 10.10ч.
1 8,44 Мария  Караиванова СКА "Пендарева" - Казанлък 111 Атлетическa лига 2021
2 8,73 Божидара Иванова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 41
3 8,769 Сияна Манасиева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 46
4 8,884 Сиана  Георгиева АК Павел Павлов - Лили Видева 212
5 9,44 Ивет Миронова СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 91
6 9,44 Йоана  Михайлова Приорити спорт 180
7 9,49 Ивета Евдокиева Приорити спорт 190
8 9,635 Катерина Нишкова Атлетик София 87
9 9,769 Лидия  Филипова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 97
10 9,807 Ивелина Джинска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 240
11 9,84 Ивайла Иванова Атлетически клуб "Враца" 59
12 9,99 Каролина Костова АЛСК Тракия-96 Пловдив 170
13 10,24 Иванина  Христова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 99
14 10,44 Вилияна Безиргянова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 239
15 10,64 Йоана Зашева Костенец 25
16 10.096 Сияна Николова СК "Атлетик" - Хасково 66
17 10.135 Михаела Даргова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 241
18 10.327 Ивайла Бонева Костенец 24
  DNS Александра  Петрова СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 7
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2011      Старт: 10.20ч.
1 08.960 Кристиян  Иванов  СКЛА" ФЕНИКС 2004" 210  
2 09.008 Валентин Иванов СК Супер спорт - Варна 142
3 09.118 Йоан Радев СК "Атлетик" - Хасково 67
4 09.200 Кристиян Аронов СК Класа 54
5 09.210 Никола Величков ЛСК Фортуна 204
6 09.503 Борис Пейков Приорити спорт 179
7 09.513 Данаил Чотов Тракия Пловдив 80
8 09.672 Кристиян Георгиев КЛА Локомотов София Никола Карапетров 200
9 09.830 Александър  Дерелиев СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 133
10 09.849 Димитър Николов СКЛА Академик София 13
11 10.109 Николай Колев СК Супер спорт - Варна 143
12 10.153 Иван  Иванчев Атлетически клуб "Враца" 57
13 10.345 Симеон  Петров Левски Сандански 100
14 11.229 Мартин Гаджев ЛК "Маратон" - Ихтиман 122
15 12.484 Александър Кирилов Индивидуално 198
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2011      Старт: 10.30ч.
1 09.146 Росина Колева СК Супер спорт - Варна 141  
2 09.229 Карина Николова Приорити спорт 191
3 09.325 Ивора  Иванова СК Супер спорт - Варна 140
4 09.777 Теодора Родева Приорити спорт 178
5 09.893 Изабела Николова СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 132
6 10.040 Велизара Иванова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 42
7 10.050 Валерия Васова ЛСК Фортуна 207
8 10.306 Даниела Крилчева СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 101
9 11.395 Василена Якимова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 98
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2012     Старт: 10.40ч.
1 09.249 Габриел  Иванов  СКЛА" ФЕНИКС 2004" 209  
2 09.393 Иван  Пейчев Приорити спорт 189
3 09.503 Даниел Георгиев КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 156
4 09.935 Матео  Войнов  СКЛА" ФЕНИКС 2004" 211
5 09.974 Виктор Драголов Приорити спорт 193
6 10.051 Никола Николов Горна Оряховица 168
7 10.147 Петър Славов СК "Атлетик" - Хасково 69
8 10.152 Николай Цветков КЛА Локомотов София Никола Карапетров 201
9 10.181 Денис Петров СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 72
10 10.412 Даниел Вълчанов Индивидуално 8
11 10.435 Атанас  Александров СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 134
12 11.772 Иван  Панев СК Костенец 195
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2012     Старт: 10.50ч.
1 09.732 Дея Стоименова СКЛА Академик София 11  
2 09.965 Стефани Ванкова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 43
3 09.982 Никол  Асенова КЛА Локомотов София Никола Карапетров 202
4 10.561 Василена Цанева Тракия Пловдив 79
5 10.609 Никол Вуцова СК Супер спорт - Варна 139
6 10.799 Радина Иванова Костенец 28
7 11.003 Викториа Данаилова Костенец 27
  DNF Ивона Йорданова СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 3
  DNS Ирина Пейчева Приорити спорт 188
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2013      Старт: 11.00ч.
1 09.630 Елин Николаев СК Супер спорт - Варна 144  
2 09.979 Велизар Веришапков ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 242
3 10.371 Мартин Атанасов СК "Атлетик" - Хасково 70
4 10.582 Матей Иванов СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново 107
5 10.594 Димитър  Стойков индивидуално 275
6 10.623 Лев Пачгин СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново 108
7 11.364 Светослав  Димов ЛК "Маратон" - Ихтиман 123
8 11.575 Андриан Михаилов Костенец 31
  DNS Алексадър Иванов СКЛА Академик София 15
  DNS Ангел  Тончев отбор София 162
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS
1 10.138 Йоана Дражева СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново 109 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2013      Старт: 11.10ч.
2 10.225 Никол  Маркова СКА "Пендарева" - Казанлък 112
3 10.391 Лилия Маринова Атлетик София 86
4 10.603 Дария Драганова отбор София 165
5 10.805 Ева Василева СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ 215
6 10.891 Матеа Крумова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 45
7 10.974 Кристияна Бунова СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ 216
8 11.234 Никол Тренчева Костенец 29
9 12.763 Анастасиа Бонева Костенец 32
10 12,99 Вероника Йорданова ЛК "Маратон" - Ихтиман 124
  DNS Софиа Георгиева Костенец 30
  DNS Иная Красимирова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 44
  DNS Арина Пишмишева отбор София 163
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2014      Старт: 11.20ч.
1 10.507 Методи Банчев СК"Милка Михайлова" 161  
2 10.920 Владислав Величков СК Спортико 22
3 10.934 Деян  Ташков СКЛА Ивет Лалова спринт 75
4 10.982 Кирил Велинов СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ 214
5 10.988 Румен  Петев СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 74
6 11.143 Дамян Миронов СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 95
7 11.191 Иван  Момчилов Тракия Пловдив 77
8 11.257 Лазар  Дерелиев СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 135
9 11.287 Ясен  Иванов Приорити спорт 176
10 11.531 Симеон Минкин ЛК "Маратон" - Ихтиман 126
11 11.963 Александър Ранков ЛСК Фортуна 206
12 12.232 Теодор Кирилов СКЛА Академик София 18
13 12.492 Мартин Кабакчиев ЛСК Фортуна 205
14 12.796 Борис Тотев ЛК "Маратон" - Ихтиман 127
15 12.968 Антон Георгиев Приорити спорт 182
16 13.492 Божидар Цанков СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 2
17 14.258 Михаил Караджов Приорити спорт 175
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2014      Старт: 11.30ч.
1 10.365 Марая Тодорова СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 73 Атлетическa лига 2021
2 10.837 Таня Родева Приорити спорт 177
3 11.105 Александра Пушкулова СКЛА Академик София 16
4 11.134 Яна  Кацарова СК Супер спорт - Варна 138
5 11.220 Ема Банчева СК"Милка Михайлова" 160
6 11.279 Вивиана  Колева СК Супер спорт - Варна 137
7 11.807 Милица Цанкова СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 1
8 11.818 Радост Панева СК"Костенец" 194
9 11.826 Никол Петрова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 102
10 11.904 Ина Любенова СКЛА Академик София 17
11 11.941 Гергана Радева СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 119
12 12.191 Ава Йегиазарян Тракия Пловдив 78
13 13.020 Анита Стефанова ЛСК Фортуна 208
14 13.087 Цветелина Градинарова Атлетик София 85
15 13.106 Деян Ташков СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 75
  DNS Далия Добрева ЛК "Маратон" - Ихтиман 125
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момчета 2010-11      Старт: 12.00ч.
1 1.52.07 Никола Делчев СК "Атлетик" - Хасково 65 Атлетическa лига 2021
2 1.53.33 Йоан Радев Атлетик Хасково 67
3 1.55.26 Никола Величков ЛСК Фортуна 204
4 1.57.08 Данаил Чотов Тракия Пловдив 80
5 2.12.86 Николай Колев СК Супер спорт - Варна 143
6 2.15.19 Георги Михайлов Костенец 26
7 2.16.50 Виктор Драголов Приорити спорт 193
8 2.16.84 Даниел Георгиев Св. Георги 156
9 2.21.86 Димитър Николов СКЛА Академик София 13
10 2.27.80 Кристиян Георгиев КЛА Локомотов София Никола Карапетров 200
11 2.35.22 Борис Пейков Приорити спорт 179
12 2.37.26 Симеон Петров СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 100
13 2.48.03 Андриан Михайлов Костенец 31
14 2.48.58 Самуил Цонев Приорити спорт 181
15 2.49.96 Александър Кирилов Индивидуално 198
16 2.59.86 Иван Панев Костенец 195
17 3.07.10 Дими Христов БоДИво 257
  DNS Aleks Dubuisson Lycée Victor Hugo Sofia 248
  DNS Тимофей Цветов 133 ОУ А.С.Пушкин 250
  DNS Симеон Ковачев Мони 252
  DNS Борислав Гинев Боби 264
  DNS Борислав Гинев Криси 265
  DNS Максимилиан Сотиров МаНиЕм 269
  DNS Кристиан Ватев Таласъми 261
  DNS Никола Метев МаНиЕм 268
  DNS Александър Кирилов Run + 270
  DNS Димитър Христов КЛА"Славия" 197
1 1.59.40 Мария  Караиванова СКА "Пендарева" - Казанлък 111 TFRRS 28.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момичета 2010-11      Старт: 12.20ч.
2 2.01.44 Карина Николова Приорити спорт 191 Атлетическa лига 2021
3 2.06.65 Йоана  Михайлова Приорити спорт 180
4 2.11.05 Дея Стоименова Академик София 011
5 2.11.85 Ивора Иванова Варна 140
6 2.12.49 Росина Колева СК Супер спорт Варна 141
7 2.17.56 Андреа Шатарова Костенец 23
8 2.17.90 Михаела Даргова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 241
9 2.25.46 Сияна Николова СК "Атлетик" - Хасково 66
10 2.28.07 Каролина Костова АЛСК Тракия 96 170
11 2.29.19 Ивайла Бонева Костенец 24
12 2.32.06 Ивелина Джинска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 240
13 2.34.05 Виктория Данаилова Костенец 27
14 2.34.60 Вилияна Безиргянова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 239
15 2.38.15 Даниела Крилчева СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 101
16 2.40.55 Радина  Иванова Костенец 28
17 2.45.90 Иванина  Христова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 99
18 2.46.42 Василена Якимова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 98
19 2.48.28 Йоана Зашева Костенец 25
20 2.50.88 Никол Тренчева Костенец 29
21 3.08.55 Анастасия Бонева Костенец 32
22 3.19.71 Радост Панева Костенец 194
23 3.42.30 Валерия Васова ЛСК Фортуна 207
  DNS Александра  Петрова СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 7
  DNS Ноела Вунова СК "Атлетик" - Хасково 68
  DNS Елена Петкова 125 СОУ 262
  DNS Кристиана  Гинева Криси 263
  DNS Boryana Stoyanova Fusion 260
  DNS Ема Метева МаНиЕм 267
  DNS Léticia Dubuisson Lycée Victor Hugo Sofia 247
  DNS Антония Стоянова Вики 255    
  DNS Катерина Йонкова Дъга 259    
  DNS Кайра Сабри Parsi 266    
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  28.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2010-11г  Старт: 10:55ч
      Сектор Б   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 39 Пламен Митков 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 4,71 4,59 4,75 4,75
2 53 Виктор Стаматов 2010 СК Класа X 4,35 X 4,35
3 54 Кристиян Аронов 2011 СК Класа 3,77 4,19 X 4,19
4 92 Ивалин  Бояджиев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 4,02 4,02 X 4,02
5 142 Валентин Иванов 2011 СК Супер спорт - Варна X 3,42 3,65 3,65
6 93 Александър  Русев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 3,61 X 3,51 3,61
7 52 Чавдар Щилянов 2010 СК Класа 3,45 3,57 3,33 3,57
8 80 Данаил Чотов 2011 Тракия Пловдив X 3,55 3,29 3,55
9 57 Иван  Иванчев 2011 Атлетически клуб "Враца" 3,51 X 3,33 3,51
10 110 Александър Дражев 2010 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново 3,37 3,02 3,28 3,37
11 133 Александър  Дерелиев 2011 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ X 3,25 3,22 3,25
12 13 Димитър Николов 2011 СКЛА Академик София 3,00 2,75 3,21 3,21
13 179 Борис Пейков 2011 Приорити спорт 2,96 2,63 3,05 3,05
  40 Кристофър Каменов 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН       DNS
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  28.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2010-11г  Старт: 11:00ч
      Сектор А   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 41 Божидара Иванова 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 4,39 4,41 4,17 4,41
2 111 Мария  Караиванова 2010 СКА "Пендарева" - Казанлък 4,28 4,09 X 4,28
3 91 Ивет Миронова 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново Х 4,05 3,76 4,05
4 59 Ивайла Иванова 2010 Атлетически клуб "Враца" 3,89 3,71 3,83 3,89
5 212 Сиана  Георгиева 2010 АК Павел Павлов - Лили Видева X 3,84 X 3,84
6 42 Велизара Иванова 2011 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 3,38 3,35 3,47 3,47
7 180 Йоана  Михайлова 2010 Приорити спорт 3,33 3,44 3,18 3,44
8 241 Михаела Даргова 2010 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 2,14 2,78 3,25 3,25
9 240 Ивелина Джинска 2010 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 3,21 3,05 3,00 3,12
10 239 Вилияна Безиргянова 2010 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ X X 2,96 2,96
11 178 Теодора Родева 2011 Приорити спорт X 2,43 2,52 2,52
  7 Александра  Петрова 2010 СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА       DNS
  68 Ноела Вунова 2011 СК "Атлетик" - Хасково       DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момчета 2010г Старт: 10:10ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 92 Ивалин  Бояджиев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 210 215 215
2 65 Никола Делчев 2010 СК "Атлетик" - Хасково 208 212 212
3 110 Александър Дражев 2010 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново 200 190 200
4 93 Александър  Русев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 185 198 198
6 120 Габриел  Савов 2010 ЛК "Маратон" - Ихтиман 170 155 170
5 26 Георги Михайлов 2010 Костенец 1,70 X 170
  121 Боян Димитров 2010 ЛК "Маратон" - Ихтиман     DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2010г Старт: 10:20ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 91 Ивет Миронова 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 2,08 2,10 2,10
2 66 Сияна Николова 2010 СК "Атлетик" - Хасково 2,03 2,00 2,03
3 97 Лидия  Филипова 2010 СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 2,01 Х 2,01
4 46 Сияна Манасиева 2010 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 1,99 1,98 1,99
5 99 Иванина  Христова 2010 СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 1,88 1,80 1,88
6 24 Ивайла Бонева 2010 Костенец 1,78 1,80 1,80
7 170 Каролина Костова 2010 Пловдив 1,77 1,80 1,80
8 25 Йоана Зашева 2010 Костенец 1,52 1,52 1,53
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г 
гр. София
                 
  скок от място момчета 2011г Старт: 10:30ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 200 Кристиян Георгиев 2011 КЛА Локомотов София Никола Карапетров 205 X 205
2 204 Никола Величков 2011 ЛСК Фортуна 204 200 204
3 67 Йоан Радев 2011 СК "Атлетик" - Хасково 203 200 203
4 57 Иван  Иванчев 2011 Атлетически клуб "Враца" 198 202 202
5 100 Симеон Петров 2011 СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 199 X 199
6 210 Кристиян  Иванов  2011 СКЛА" ФЕНИКС 2004" X 185 185
7 13 Димитър Николов 2011 СКЛА Академик София 168 175 175
8 122 Мартин Гаджев 2011 ЛК "Маратон" - Ихтиман 147 153 153
9 198 Александър Кирилов 2011 Индивидуално 143 145 145
  94 Радостин  Кедиков 2011 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново     DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2011г Старт: 10:40ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 140 Ивора  Иванова 2011 СК Супер спорт - Варна 1,60 2,22 2,22
2 141 Росина Колева 2011 СК Супер спорт - Варна 1,94 1,97 1,97
3 207 Валерия Васова 2011 ЛСК Фортуна 1,88 1,70 1,88
4 101 Даниела Крилчева 2011 В.Левски Сандански 1,73 1,74 1,74
5 132 Изабела Николова 2011 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1,70 1,68 1,70
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г 
  гр. София
                 
  скок от място момчета 2012г Старт: 10:50ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 156 Даниел Георгиев 2012 КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 184 195 195
2 201 Николай Цветков 2012 КЛА Локомотов София Никола Карапетров 186 185 186
3 181 Самуил Цонев 2012 Приорити спорт 180 X 180
4 209 Габриел  Иванов  2012 СКЛА" ФЕНИКС 2004" 170 165 170
5 193 Виктор Драголов 2012 Приорити спорт 162 169 169
6 69 Петър Славов 2012 СК "Атлетик" - Хасково 165 168 168
7 72 Денис Петров 2012 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 165 X 165
8 134 Атанас  Александров 2012 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 154 165 165
9 8 Даниел Вълчанов 2012 Индивидуално 146 147 147
10 195 Иван  Панев 2012 СК"Костенец" 145 140 145
11 211 Матео  Войнов  2012 СКЛА" ФЕНИКС 2004" X 140 140
  189 Иван  Пейчев 2012 Приорити спорт X X NM
  168 Никола Николов 2012 Горна Оряховица     DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2012г Старт: 11:00ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 11 Дея Стоименова 2012 СКЛА Академик София 1,88 1,88 1,88
2 79 Василена Цанева 2012 Тракия Пловдив 1,78 1,77 1,78
3 28 Радина Иванова 2012 Костенец 1,74 1,75 1,75
4 202 Никол  Асенова 2012 КЛА Локомотов София Никола Карапетров 1,64 1,63 1,64
5 139 Никол Вуцова 2012 СК Супер спорт - Варна 1,58 1,63 1,63
6 43 Стефани Ванкова 2012 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 1,62 1,60 1,62
7 27 Викториа Данаилова 2012 Костенец 1,35 1,47 1,47
  3 Ивона Йорданова 2012 СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА     DNS
  188 Ирина Пейчева 2012 Приорити спорт     DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момчета 2013г Старт: 11:10ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 70 Мартин Атанасов 2013 СК "Атлетик" - Хасково 170 185 185
2 108 Лев Пачгин 2013 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново 175 181 181
3 107 Матей Иванов 2013 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново 180 180 180
4 144 Елин Николаев 2013 СК Супер спорт - Варна 170 166 170
5 242 Велизар Веришапков 2013 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 167 160 167
6 275 Димитър Стойков 2013 индивидуално 155 152 155
7 31 Андриан Михаилов 2013 Костенец 150 140 150
  15 Алексадър Иванов 2013 СКЛА Академик София     DNS
  162 Ангел  Тончев 2013 отбор София     DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2013г Старт: 11:20ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 109 Йоана Дражева 2013 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - гр.В.Търново 1,65 1,55 1,65
2 112 Никол  Маркова 2013 СКА "Пендарева" - Казанлък 1,60 1,64 1,64
3 45 Матеа Крумова 2013 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 1,62 1,58 1,62
4 165 Дария Драганова 2013 отбор София 1,59 1,60 1,60
5 215 Ева Василева 2013 СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ 1,60 1,55 1,60
6 86 Лилия Маринова 2013 Атлетик София 1,52 1,54 1,54
7 216 Кристияна Бунова 2013 СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ 1,31 1,40 1,40
  29 Никол Тренчева 2013 Костенец     DNS
  30 Софиа Георгиева 2013 Костенец     DNS
  32 Анастасиа Бонева 2013 Костенец     DNS
  44 Иная Красимирова 2013 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН     DNS
  163 Арина Пишмишева 2013 отбор София     DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момчета 2014г Старт: 11:30ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 161 Методи Банчев 2014 СК"Милка Михайлова" 1,70 1,68 1,70
2 74 Румен  Петев 2014 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 1,65 1,62 1,65
3 95 Дамян Миронов 2014 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 1,57 X 1,57
4 74 Деян Ташков 2015 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 1,56 1,55 1,56
5 135 Лазар  Дерелиев 2014 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1,49 1,50 1,50
6 182 Антон Георгиев 2014 Приорити спорт 1,47 1,50 1,50
7 135 Ясен Иванов 2014 Приорити спорт 1,35 1,46 1,46
8 77 Иван  Момчилов 2014 Тракия Пловдив 1,45 Х 1,45
9 206 Александър Ранков 2015 ЛСК Фортуна 1,40 1,38 1,40
10 214 Кирил Велинов 2014 СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ 1,40 1,32 1,40
11 18 Теодор Кирилов 2014 СКЛА Академик София 1,40 Х 1,40
12 205 Божидар Цанков 2014 СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА Х 1,36 1,36
13 22 Владислав Величков 2014 СК Спортико 1,25 1,35 1,35
14 205 Мартин Кабакчиев 2015 ЛСК Фортуна 1,23 1,35 1,35
15 175 Михаил Караджов 2014 Приорити спорт 1,08 1,15 1,15
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  28.08.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2014г Старт: 11:40ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 16 Александра Пушкарова 2014 СКЛА Академик София 1,60 1,59 1,60
2 17 Ина Любенова 2014 СКЛА Академик София 1,58 1,53 1,58
2 73 Марая Тодорова 2014 СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 1,58 1,53 1,58
4 160 Ема Банчева 2014 СК"Милка Михайлова" 1,57 Х 1,57
5 138 Яна  Кацарова 2014 СК Супер спорт - Варна 1,55 1,45 1,55
6 102 Никол Петрова 2014 СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 1,45 1,41 1,45
7 137 Вивиана  Колева 2015 СК Супер спорт - Варна 1,45 1,40 1,45
8 1 Милица Цанкова 2014 СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 1,40 1,38 1,40
9 177 Таня Родева 2014 Приорити спорт 1,35 1,37 1,37
10 119 Гергана Радева 2015 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 1,34 1,28 1,34
11 78 Ава Йегиазарян 2014 Тракия Пловдив 1,25 1,30 1,30
12 194 Радост Панева 2014 СК"Костенец" 1,23 1,27 1,27
13 208 Анита Стефанова 2014 ЛСК Фортуна 1,11 1,21 1,21
14 85 Цветелина Градинарова 2016 Атлетик София 1,15 1,10 1,15

 

29-08

Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2004-05      Старт: 11.10ч.
1 07.911 Веселин Колев КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 157  
2 08.046 Марио Ников Тракия Пловдив 238
3 08.574 Георги Иванов СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 104
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2006-07      Старт: 10.50ч.
            Атлетическa лига 2021
1 07.768 Андрей Георгиев СК "АТЛЕТ" МОНТАНА 199
2 08.133 Божидар Димитров СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 35
3 08.249 Дамян  Минчев СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 136
4 08.643 Атанас Георгиев СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 6
  DNS Атанаси Стоянов СКЛА Академик София 21
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2006-07      Старт: 10.40ч.
  1 08.377 Никол Ангелова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 50  
  2 08.453 Сияна Бръмбарова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 243
  3 08.607 Евелина Иванова Ивайло Младенов 219
  4 08.790 Беатрис Кръстева Атлетически клуб "Враца" 147
  5 08.886 Никол Велкова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 49
  6 08.905 Мая Лесева Надежда -София 167
  7 09.233 Павлина Николова СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 130
  8 09.434 Теа Алексиева Супер спорт Варна 166
  9 09.492 Мария Костова СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ 217
  10 09.703 Лиляна Сучева СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 105
2004-05 и.к. 08.444 Христина Иванова Ивайло Младенов 218
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2008      Старт: 10.10ч.
            Атлетическa лига 2021
1 07.459 Деян Цветанов Ивайло Младенов 221
2 08.180 Васил Попов КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 151
3 08.401 Мартин Стоянова Атлетик София 90
4 09.738 Даниел Точев СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 114
  DNS Асен Христов КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 154
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2008      Старт: 10.20ч.
1 07.848 Рая Димитрова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 152  
2 08.368 Ивайла Дитовска КЛАСА Микова 171
3 08.598 Яница Станчева "Дунав" -Русе 169
4 08.820 Никол Ангелова АК ''Павел Павлов'' 76
5 08.829 Лилия Върбанова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 153
6 09.223 КРЕМЕНА ДИМИТРОВА СКЛА НЕФТЯНИК 2014-ГР.ШАБЛА 159
7 09.262 Михаела Николова СКЛА Академик София 9
8 09.473 Дария Мишовска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 245
9 09.656 Мариана Щуркова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 103
10 09.781 Ана Дюлгярска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 246
  DNS Йорданка Михова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 106
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момчета 2009        Старт: 10.30ч.
1 08.098 Васил Антонов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 38 Атлетическа лига 2021
2 08.156 Любомир  Илиев СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 4
3 08.646 Иво Радев СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 117
4 08.771 Йоан Орозов СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 118
5 08.800 Ангел Косов СКЛА Академик София 12
6 09.079 Стефан  Марков Тракия Пловдив 81
7 09.435 Валентин  Шишков Атлетически клуб "Враца" 56
8 09.704 Димитър  Иванов ЛСК Фортуна 203
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м момичета 2009        Старт: 10.00ч.
            Атлетическa лига 2021
1 08.569 Теодора Симеонова СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 115
2 08.713 Мария Трайкова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 48
3 08.759 Рая Пламенова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 37
4 08.819 Мария  Николова СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 131
5 08.884 Евгения Стоименова СКЛА Академик София 10
6 09.000 Илияна Георгиева Атлетик София 88
7 09.067 Йоанна-Мария Коскина СКА "Пендарева" - Казанлък 113
8 09.115 Владимира Андреева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 47
9 09.817 Мая Дашкова отбор София 164
10 09.982 Елица Огнянова Атлетик София 89
11 10.963 Юлия Каменова СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 5
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
   
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м препятствия момчета 2006-07      Старт: 11.40ч.
1 09.254 Марио Чавдаров Приорити спорт 187  
2 09.763 Павел Пенчев ЛОКОМОТИВ - ДРЯНОВО 146
3 10.061 Калоян Николов Приорити спорт 192
4 11.436 Атанас Георгиев СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 6
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м препятствия момичета 2006-07      Старт: 11.30ч.
1 09.681 Мартина  Стефанова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 34  
2 09.720 Паолина Дочкова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 33
3 09.825 Михаела Иванова АК - Джордан  - Благоевград 222
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м препятствия момчета 2008-09      Старт: 12.20ч.
1 10.255 Мартин Стоянов Атлетик София 90  
2 10.265 Георги Попов СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 116
3 12.255 Стефан  Марков Тракия Пловдив 81
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 60 м препятствия момичета 2008-09      Старт: 12.30ч.
1 09.454 Калина Георгиева Приорити спорт 184  
2 09.723 Ива Деливерска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 244
3 10.233 Виктория Ангелова Приорити спорт 183
4 10.307 Ема  Иванова Приорити спорт 186
5 10.384 Никол Ангелова АК ''Павел Павлов'' 76
6 10.413 Еленда Джоунс СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 71
7 10.589 Рая Пламенова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 37
8 11.259 Иванина Манчева АК - Джордан  - Благоевград 226
9 11.278 Божидара Янева АК - Джордан  - Благоевград 228
10 11.701 Виктория Буджева АК-Джордан-Благоевград 227
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 150 м момчета 2004-05      Старт: 13.30ч.
1 17.932 Стоян  Стаматов Тракия Пловдив 237 Атлетическa лига 2021
2 18.470 Кристиан Иванов АК - Джордан  - Благоевград 235
3 18.662 Аллекс Петров СКЛА Академик София 20
4 18.826 Веселин Колев КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 157
5 18.960 Марио Ников Тракия Пловдив 238
6 19.210 Радослав Ерделски АК - Джордан  - Благоевград 236
7 20.037 Никола  Новоселски АК - Джордан  - Благоевград 234
  DNS Васил  Пирев Атлетически клуб "Враца" 58
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 150 м момичета 2004-05      Старт: 13.40ч.
1 20.866 Диана  Плякова АК - Джордан  - Благоевград 229  
2 21.068 Мила Илиева СКЛА Академик София 19
3 21.577 Мария  Михова АК - Джордан  - Благоевград 230
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 150 м момчета 2006-07      Старт: 13.50ч.
1 18.882 Марио Чавдаров Приорити спорт 187  
2 18.891 Андрей Георгиев СК "АТЛЕТ" МОНТАНА 199
3 20.189 Божидар Димитров СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 35
4 20.209 Мартин Тодоров АК - Джордан  - Благоевград 233
5 20.257 Христо Стамболийски АК - Джордан  - Благоевград 231
6 20.631 Мартин  Георгиев АК Павел Павлов - Лили Видева 213
  DNS Атанаси Стоянов СКЛА Академик София 21
  DNS Антон Апостолов АК - Джордан  - Благоевград 232
  DNS Мирослав Дойчинов Ивайло Младенов 220
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 150 м момичета 2006-07      Старт: 14.00ч.
1 19.671 Румяна Груева СК Класа 51  
2 19.873 Никол Ангелова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 50
3 20.776 Мартина  Стефанова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 34
4 20,82 Иляйда Нурллова СКЛА Академик София 14
5 21.161 Мая Лесева Надежда -София 167
6 22.017 Михаела Иванова АК - Джордан  - Благоевград 222
7 22,08 Симона  Гръчка АК - Джордан  - Благоевград 223
8 22.257 Теа Алексиева Супер спорт Варна 166
9 22.450 Даяна  Бужева АК - Джордан  - Благоевград 224
  DNS Никол Велкова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 49
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 150 м момчета 2008-09      Старт: 14.10ч.
1 17.110 Деян Цветанов Ивайло Младенов 221  
2 19.187 Васил Попов КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 151
3 19.822 Любомир  Илиев СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 4
4 19.995 Георги Попов СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 116
5 20.437 Ангел Косов СКЛА Академик София 12
6 20.822 Божидар Стоянов КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 150
7 21.418 Илиян Марков Тракия Пловдив 82
8 21.879 Християн Стайков ЛК "Маратон" - Ихтиман 128
9 22.177 Благовест Баров ЛК "Маратон" - Ихтиман 129
10 22.274 Борис Милушев КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 158
11 22.572 Даниел Гошев АК"Джордан"–Благоевград 290
12 23.418 Даниел Точев СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 114
13 24.389 Влади Стамболийски АК"Джордан"–Благоевград 291
  DNS Иво Радев СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 117
  DNS Йоан Орозов СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 118
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 150 м момичета 2008-09      Старт: 14.20ч.
1 18.806 Рая Димитрова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 152 Атлетическa лига 2021
2 19.944 Ивайла Мишина СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 36
3 20.001 Калина Георгиева Приорити спорт 184
4 20.117 Ивайла Дитовска КЛАСА Микова 171
5 20.200 Теодора Симеонова СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 115
6 20.575 Яница Станчева "Дунав" -Русе 169
7 21.088 Лилия Върбанова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 153
8 21.296 Александра Тодорова Тракия Пловдив 83
9 21.325 Мария Трайкова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 48
10 21.411 Анна-Мария Петкова СК "Атлетик" - Хасково 63
11 21.498 Мария  Николова СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 131
12 21.978 Владимира Андреева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 47
13 22.165 Божидара Янева АК - Джордан  - Благоевград 228
14 22.203 Адриана Дакова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 149
15 22.267 Рая Хаджиева СК "Атлетик" - Хасково 64
16 22.492 Стефанина Славова СК "Атлетик" - Хасково 61
17 22.777 Иванина Манчева АК - Джордан  - Благоевград 226
18 22.931 Калина Стойкова Приорити спорт 185
19 23.056 Ванеса  Димитрова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 148
20 23.257 Виктория Буджева АК-Джордан-Благоевград 227
21 24.209 Николая Христова АК - Джордан  - Благоевград 225
  DNS КРЕМЕНА ДИМИТРОВА СКЛА НЕФТЯНИК 2014-ГР.ШАБЛА 159
  DNS Есил Хамид СК "Атлетик" - Хасково 62
  DNS Ана Дюлгярска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 246
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момчета 2004-05      Старт: 12.45ч.
1   Георги Иванов СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 104 Атлетическa лига 2021
2   Васил  Пирев Атлетически клуб "Враца" 58
3   Никола  Новоселски АК - Джордан  - Благоевград 234
4   Кристиан Иванов АК - Джордан  - Благоевград 235
5   Стоян  Стаматов Тракия Пловдив 237
6   Радослав Ерделски АК - Джордан  - Благоевград 236
7   Борис Христов БоДИво 256
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момчета 2006-07      Старт: 13.00ч.
1 1.30.28 Стоян  Стаматов Тракия Пловдив 237 Атлетическa лига 2021
2 1.31.46 Васил Пиров Враца 58
3 1.32.40 Илиян  Данаилов СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 96
4 1.42.58 Христо Стамболийски АК - Джордан  - Благоевград 231
5 1.43.28 Мирослав Дойчинов Ивайло Младенов 220
6 1.52.03 Мартин Тодоров АК - Джордан  - Благоевград 233
7 1.53.04 Дамян  Минчев СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 136
8 1.56.18 Ивайло Христов КЛА"Славия" 196
9 2.04.22 Георги Иванов Сандански 104
10 2.05.00 Християн Статев Орловец 93- Габрово 253
  DNS Антон Апостолов АК - Джордан  - Благоевград 232
  DNS Калоян Николов Приорити спорт 192
  DNS Иво Христов БоДИво 258
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момичета 2006-07      Старт: 13.00ч.
              Атлетическa лига 2021
  1 1.57.68 Симона  Гръчка АК - Джордан  - Благоевград 223
  2 2.02.26 Анна Дучева КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 155
  3 2.05.50 Даяна  Бужева АК - Джордан  - Благоевград 224
  4 2.06.33 Сияна И.К. Бръмбарова ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 243
  5 2.14.43 Лиляна Сучева СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 105
    DNS Мария Стоилова Тракия Пловдив 84
2004 и.к. 1.53.43 Диана  Плякова АК - Джордан  - Благоевград 229
2004 и.к. 1.57.04 Мария  Михова АК - Джордан  - Благоевград 230
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момчета 2008-09      Старт: 13.15ч.
1   Благовест Баров ЛК "Маратон" - Ихтиман 129 Атлетическa лига 2021
2   Божидар Стоянов КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 150
3   Християн Стайков ЛК "Маратон" - Ихтиман 128
4   Асен Христов КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 154
5   Вили Вунов СК "Атлетик" - Хасково 60
6   Илиян Марков Тракия Пловдив 82
7   Борис Милушев КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 158
8   Васил Антонов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 38
9   Димитър  Иванов ЛСК Фортуна 203
10   Теодор Копринаров КЛАСА Микова 173
11   Йордан Чипилов Дани 249
12   Мартин Ковачев Марти 251
    Даниел Гошев АК"Джордан"-Благоевград 290
    Влади Стамболийски АК"Джордан"-Благоевград 291
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 29.08.2021г - гр.София - Стартов списък - 600 м момичета 2008-09      Старт: 13.15ч.
1 1.46.83 Евгения Стоименова СКЛА Академик София 10 Атлетическa лига 2021
2 1.51.82 Ванеса  Димитрова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 148
3 1.56.00 Анна-Мария Петкова СК "Атлетик" - Хасково 63
4 1.57.87 Калина Стойкова Приорити спорт 185
5 1.58.37 Николая Палазова Приорити спорт 274
6 2.01.08 Адриана Дакова КЛУБ СВЕТИ ГЕОРГИ 149
7 2.01.55 Толия  Цанева ЛОКОМОТИВ - ДРЯНОВО 145
8 2.02.96 Стефанина Славова Хасково 61
9 2.03.50 Жаклин Желева СК Класа 55
10 2.07.96 Илияна Георгиева Атлетик София 88
11 2.08.95 Албена Досева КЛАСА Микова 172
12 2.10.15 Еленда Джоунс СКЛА Ивет Лалова спринт академи - Валя 71
13 2.10.46 Михаела Николова СКЛА Академик София 9
14 2.15.65 Мая Дашкова отбор София 164
15 2.16.82 Николая Христова АК - Джордан  - Благоевград 225
16 2.17.68 Дария И.К. Мишовска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 245
17 2.24.44 Мариана Щуркова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 103
18 3.00.68 Юлия Каменова СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 5
  DNS Ива И.К. Деливерска ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 244
  DNS Яница Станчева "Дунав" -Русе 169
  DNS Йорданка Михова СКЛА ,,ВАСИЛ ЛЕВСКИ" САНДАНСКИ 106
  DNS Виктория Стоянова Вики 254
  DNS Цветелина Христова Атлетик София 271
  DNS Рая Хаджиева СК "Атлетик" - Хасково 64
  DNS Елица Райчева КЛАСА Микова 174
  DNS Аглая Миленкова Шмиргили 272
  DNS Елица  Бобчева  125 СУ 273
           
           
 
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  29.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2004-05г  Старт: 13:30ч
      Сектор A   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 218 Христина Иванова 2005 Ивайло Младенов 4,49 4,28 4,72 4,72
 
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  29.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2006-07г  Старт: 12:30ч
      Сектор A   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 243 Сияна Бръмбарова 2007 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 5,11 5,37 5,64 5,64
2 51 Румяна Груева 2007 СК Класа 5,28 5,49 X 5,49
3 33 Паолина Дочкова 2006 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 5,04 5,11 X 5,11
4 219 Евелина Иванова 2006 Ивайло Младенов 4,78 4,97 X 4,97
5 14 Иляйда Нурллова 2007 СКЛА Академик София 4,80 4,67 4,61 4,80
6 147 Беатрис Кръстева 2007 Атлетически клуб "Враца" 4,11 4,16 4,34 4,34
7 130 Павлина Николова 2006 СКЛА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 3,79 3,95 X 3,95
  217 Мария Костова 2006 СКЛА СЕПТЕМВРИ - СОФИЯ       DNS
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  29.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2008 Старт: 10:40ч
      Сектор Б   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 90 Мартин Стоянов 2008 Атлетик София X 4,48 4,40 4,48
2 114 Даниел Точев 2008 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 4,12 X 4,18 4,18
  60 Вили Вунов 2008 СК "Атлетик" - Хасково       DNS
                   
1 96 Илиян  Данаилов 2006 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 5,24 5,39 5,32 5,39
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  29.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2008г  Старт: 11:30ч
      Сектор А   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 36 Ивайла Мишина 2008 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН X 5,06 X 5,06
2 244 Ива Деливерска 2008 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 4,53 4,53 4,74 4,74
3 186 Ема  Иванова 2008 Приорити спорт X 4,59 4,73 4,73
4 83 Александра Тодорова 2008 Тракия Пловдив 4,29 4,43 4,32 4,43
5 159 КРЕМЕНА ДИМИТРОВА 2008 СКЛА НЕФТЯНИК 2014-ГР.ШАБЛА 3,85 4,02 3,87 4,02
6 61 Стефанина Славова 2008 СК "Атлетик" - Хасково 3,52 3,49 4,01 4,01
7 245 Дария Мишовска 2008 ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ 3,36 X 3,56 3,56
  9 Михаела Николова 2008 СКЛА Академик София       DNS
  62 Есил Хамид 2008 СК "Атлетик" - Хасково       DNS
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  29.08.2021г   т
                   
  скок дължина момчета 2009 Старт: 11:20ч
      Сектор Б   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 116 Георги Попов 2009 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 5,00 4,78 4,76 5,00
2 38 Васил Антонов 2009 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 4,49 4,77 4,69 4,77
3 4 Любомир  Илиев 2009 СК ОЛИМПИЯ-ВРАЦА 4,60 4,45 4,41 4,60
4 12 Ангел Костов 2009 СКЛА Академик София 3,87 4,18 4,38 4,38
5 117 Иво Радев 2009 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 4,16 Х 4,27 4,27
6 81 Стефан  Марков 2009 Тракия Пловдив 4,02 3,80 3,56 4,02
7 56 Валентин  Шишков 2009 Атлетически клуб "Враца" 3,90 3,83 3,83 3,90
8 203 Димитър  Иванов 2009 ЛСК Фортуна 3,47 3,35 3,23 3,47
  118 Йоан Орозов 2009 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН"       DNS
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  29.08.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2009г  Старт: 10:30ч
      Сектор А   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 10 Евгения Стоименова 2009 СКЛА Академик София 4,21 4,16 4,68 4,68
2 183 Виктория Ангелова 2009 Приорити спорт 4,51 4,57 4,66 4,66
3 37 Рая Пламенова 2009 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН X 4,23 4,64 4,64
4 63 Анна-Мария Петкова 2009 СК "Атлетик" - Хасково X 4,10 4,21 4,21
5 113 Йоанна-Мария Коскина 2009 СКА "Пендарева" - Казанлък 3,58 4,01 3,51 4,01
6 47 Владимира Андреева 2009 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич 3,96 3,75 3,87 3,96
7 48 Мария Трайкова 2009 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. Петрич X 3,91 X 3,91
8 115 Теодора Симеонова 2009 СКЛА "СПАРТАК ПЛЕВЕН" 3,59 3,45 3,73 3,73
9 64 Рая Хаджиева 2009 СК "Атлетик" - Хасково X 3,59 X 3,59
10 164 Мая Дашкова 2009 отбор София 2,71 3,00 2,95 3,00
11 89 Елица Огнянова 2009 Атлетик София 3,00 2,84 2,62 3,00
  88 Илияна Георгиева 2009 Атлетик София       DNS