Атлетическа лига 2021 - 12.12. - Крайно класиране

 

 Момчета - Момичета

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момчета 2004      Старт: 13.40ч.
1   07.403 Калоян Арабаджиев СК "Супер спорт-Варна" 881 Атлетическa лига 2021
2   07.442 Данаил Данаилов АЛСК Тракия96 Пловдив 532
3   07.482 Божидар Петков Хеброс - Харманли 303
4   07.509 Кристиян  Иванов АК "Джордан" - Благоевград 292
5   07.560 Даниел Кирев СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 544
6   07.576 Стоян Стаматов Тракия Пловдив 785
7   07.637 Галин  Георгиев СК"Олимпия-Враца" 939
8   07.673 Любослав Лозанов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 595
9   07.839 Веселин Колев СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 765
10   08.127 Антоан Ръжданов КЛАСА - Ивайло Дойнов 688
             
И.К.   07.309 Ваньо Евдокимов и.к. СК "Атлет" гр. Монтана 988
И.К.   07.357 Илиян Димитров и.к. Тракия Пловдив 787
      Денис Костадинов и.к. СК "Атлет" гр. Монтана 989
      Михаил Михайлов и.к. СК "Атлет" гр. Монтана 987
      Явор  Бенков АK "Георги Дъков" Плевен 739
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момичета 2004      Старт: 13.50ч.
1 08.041 Веселина Димитрова АЛСК Тракия96 Пловдив 537 Атлетическa лига 2021
2 08.608 Звездислава Христова СК "Супер спорт-Варна" 879
3 09.252 Василена Геогиева АЛСК Тракия96 Пловдив 536
4 09.742 Стойка Петкова Тракия Пловдив 786
5 09.800 Катрин Първанова СК "Атлет" гр. Монтана 981
6 10.118 Ева Караджова Приорити спорт 490
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момчета 2005      Старт: 12.10ч.
1   07.258 Георги Ганджулов СК,,Рилси атлет''Самоков 820 Атлетическa лига 2021
2   07.335 Радостин  Миленов АK "Георги Дъков" Плевен 305
3   07.461 Симеон Иванова СК "Супер спорт-Варна" 880
4   07.633 Симеон Червенаков СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 547
5   07.643 Георги Хаджийски АЛСК Тракия96 Пловдив 533
6   08.124 Венелин Маринов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 596
7   08.163 Георги Иванов СКЛА ВАСИЛ ЛЕВСКИ САНДАНСКИ 788
8   08.258 Даниел Петров СК КЛАСА 592
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момичета 2005      Старт: 12.20ч.
1   08.517 Ралица Димитрова ЛК Пауталия Кюстендил 388 Атлетическa лига 2021
2   08.651 Стела Гешева СК Хеброс Харманли 301
3   08.817 Ния Миланова Надежда София 264
4   09.161 Андреа  Павлова Надежда София 250
5   09.334 Симона Милева Тракия Пловдив 784
6   09.740 Ева Манчева Приорити спорт 489
7   10.913 Николета Христова СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 542
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момчета 2006      Старт: 11.50ч.
1   07.227 Атанаси стоянов Академик София 466 Атлетическa лига 2021
2   07.496 Калоян Витанов СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 541
3   07.506 Боян Хаджитодоров АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 380
4   07.708 Андрей Георгиев СК "Атлет" гр. Монтана 982
5   07.833 Мирослав  Дойчинов СКЛА Ивайло Младенов 295
6   08.011 Стефан Камберов СК КЛАСА 589
7   08.030 Димо Николов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 598
8   08.040 Александър Евров АЛСК Тракия96 Пловдив 530
9   08.204 Денис Миладинов СК КЛАСА 585
10   08.236 Цветомир Цеков СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 599
11   08.607 Стефан Борачев СКЛА Ивет Лалова спринт академи 646
12   08.953 Георгий Можейко СК Сити Рън София 703
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момичета 2006      Старт: 12.00ч.
1   08.143 Вероник Жекова СК "Супер спорт-Варна" 877 Атлетическa лига 2021
2   08.191 Евелина  Иванова СКЛА Ивайло Младенов 295
3   08.405 Елена  Топчева СКЛА „Свети Георги“ 351
4   08.518 Ивелина  Русимова СКЛА СПОРТИКО 914
5   08.581 Мая Лесева Надежда София 249
6   08.739 Андреа Коцинова СК КЛАСА 566
7   08.760 Ирен Саръбоюкова СК Хеброс Харманли 302
8   08.876 Владина Тихолова ЛК Пауталия Кюстендил 387
9   09.030 Антония  Петрова АK "Георги Дъков" Плевен 737
10   09.044 Теодора Петрова Тракия Пловдив 782
11   09.073 Елица Горова СК АК"ЦСКА" 525
12   09.119 Габриела Бечева Надежда София 259
13   09.342 Моника Ралякова КЛАСА - Ивайло Дойнов 689
14   09.359 Бояна Комсийска СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 543
15   09.370 Виктория Петрова Приорити спорт 494
16   09.523 Елена Албанти КЛАСА - Ивайло Дойнов 692
17   09.607 Елица  Руйчева ИЛСА - Вели 962
18   09.796 Александра Лазариду СК АК"ЦСКА" 524
19   09.946 Кристина  Хорозова ИЛСА - Вели 961
      Аника Атанасова СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 749
      Елена Йорданова ЛК Пауталия Кюстендил 385
      Марина Маринчева СК "Атлет" гр. Монтана 983
      Мария Здравкова СКЛА"Тракия" 628
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момчета 2007      Старт: 11.30ч.
1   07.627 Валентин Йонков СК "Атлет" гр. Монтана 986 Атлетическa лига 2021
2   07.714 Павел Грозев СК "Супер спорт-Варна" 876
3   07.811 Християн Касабов СК "Супер спорт-Варна" 875
4   07.983 Божидар Димитров СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 601
5   08.022 Виктор Ценков Надежда София 260
6   08.041 Мартин Танев СКЛА „Свети Георги“ 352
7   08.108 Тихомир  Иванов АK "Георги Дъков" Плевен 735
8   08.118 Мартин Низамски СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 763
9   08.166 Антонио  Ненов ИЛСА - Вели 963
10   08.176 Мартин  Георгиев АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 378
11   08.196 Станислав станоев Приорити спорт 491
12   09.743 Теодор Петров СК,,Рилси атлет''Самоков 819
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момичета 2007      Старт: 11.40ч.
1   08.065 Анна Миланова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 648 Атлетическa лига 2021
2   08.095 СИМОНА ГЕОРГИЕВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 410
3   08.276 Василена Борисова ЛК Пауталия Кюстендил 383
4   08.299 Виктория Чанкова СК "Супер спорт-Варна" 868
5   08.450 ЙОАННА  МАРИНОВА АК ПЛЕВЕН 2014 162
6   08.659 Теодора  Прошенска АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 366
7   08.681 Анджелина Колева СК "Супер спорт-Варна" 870
8   08.736 Симона Гарванова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 647
9   08.844 Рада  Хаджитодорова АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 364
10   08.890 Мартина  Стефанова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 600
11   08.953 Пламена  Островаска СКЛА" ФЕНИКС 2004" 188
12   08.995 Тея Иванова СК "Супер спорт-Варна" 871
13   09.145 Емилия Танациева СКЛА Септември-София 953
14   09.162 Магдалена  Илиева АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 367
15   09.236 Юлия Несторова Атлетик София 447
16   09.267 Димана Петкова Атлетик София 449
17   09.393 Кристина Петкова АК Орловец-93 Габрово 553
18   09.424 Гергана  Атанасова АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 365
19   09.668 Никол Златинова КЛАСА - Ивайло Дойнов 691
20   09.805 Даная  Ласкина СК,,Рилси атлет''Самоков 818
21   09.835 Рая Стойчева СКЛА Ивет Лалова спринт академи 650
22   10.539 Ема Андреева СКЛА Ивет Лалова спринт академи 651
23   11.251 Мартина Вълчева Атлетик София 448
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момчета 2008      Старт: 11.00ч.
1   07.236 Деян Цветанов СКЛА Ивайло Младенов 296 Атлетическa лига 2021
2   07.419 Теодор Христов Приорити спорт 483
3   07.804 Теодор Янков СКЛА Ивет Лалова спринт академи 652
4   07.804 Мартин  Стефанов Атлетик София 445
5   07.972 Йоан Рац Левски 2016 450
6   08.099 Георги  Андонов ИЛСА - Вели 964
7   08.127 Симеон Петров АK "Георги Дъков" Плевен 734
8   08.185 Александър  Стефанов Атлетик София 446
9   08.193 Калоян Михайлов СК "Супер спорт-Варна" 867
10   08.385 Кристиян  Цанев СКЛА "Спартак Плевен" 395
11   08.409 мартин Стоянов Атлетик София 634
12   08.791 Илля Мочалов Приорити спорт 507
13   09.077 Александър Найденов СК КЛАСА 577
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ- 60 м момичета 2008      Старт: 11.15ч.
1   07.798 Рая Димитрова СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 758 Атлетическa лига 2021
2   08.125 Ивайла Дитовска КЛАСА Таня Микова 467
3   08.202 Калина Георгиева Приорити спорт 478
4   08.626 Никол Ангелова АК ''Павел Павлов'' 721
5   08.654 Александра Тодорова Тракия Пловдив 783
6   08.671 Магдалена Миладинова СК КЛАСА 560
7   08.745 Йоана Борисова ЛК Пауталия Кюстендил 384
8   08.791 Виктория Василева СК КЛАСА 562
9   08.798 Лилия Върбанова СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 762
10   08.897 Василена Пехливанова АК"ПЪЛДИН" 991
11   08.907 Цвета  Николова АК ''Павел Павлов'' 722
12   09.013 Виктория Василева СКЛА „Свети Георги“ 354
13   09.150 Сияна Пасева СК "Супер спорт-Варна" 864
14   09.184 Мариана Щуркова СКЛА ВАСИЛ ЛЕВСКИ САНДАНСКИ 791
15   09.274 Емилия Вайсилова КЛАСА Таня Микова 469
16   09.277 АНА ДЮЛГАРСКА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 413
17   09.280 Албена Досева КЛАСА Таня Микова 468
18   09.356 Кристи  Христова СКЛА Академик София  827
19   09.382 Вяра-Мария Методиева СКЛА Септември-София 955
20   09.410 Ива Калпачка СК,,Рилси атлет''Самоков 815
21   09.562 Естел Трифонова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 603
22   09.958 ИВЕТА ГЕРДЖИКОВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 414
23   10.766 Нелия Янева СКЛА "СПАРТАК - СТАРА ЗАГОРА" 944
24   16.001 Ани  Николова Приорити спорт 474
      Стефанина  Захариева СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО 712
      Анастасия Генова АЛСК Тракия96 Пловдив 535
      Димана Манчева Левски 2016 454
      ДАНАЯ  СТОЯНОВА АК ПЛЕВЕН 2014 163
      Емилия Цветкова СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 747
      Краси Босилкова СКЛА Септември-София 952    
      Стефани Йорданова ЛК Пауталия Кюстендил 386    
      Кристина  Кирова Левски 2016 451    
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момчета 2009        Старт: 09.30ч.
1 07.840 Любомир  Илиев СК"Олимпия-Враца" 937 Атлетическа лига 2021
2 08.436 Илиян Марков Тракия Пловдив 778
3 08.455 Иво Радев СКЛА "Спартак Плевен" 393
4 08.465 Ангел  Костов СКЛА Академик София  828
5 08.564 Йоан Орозов СКЛА "Спартак Плевен" 394
6 08.571 Борис  Хаджитодоров АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 377
7 08.659 Николай Иванов СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 757
8 8.753 Борис Алексиев Атлетик София 443
9 09.008 Николай Златев СК КЛАСА 578
10 09.034 Йоан  Йотков АK "Георги Дъков" Плевен 733
11 09.107 Никола  Цветанов ИЛСА - Вели 966
12 09.133 Борис Милушев СКЛА"Свети Георги" 754
13 9.148 Марио Иванов СК КЛАСА 581
14 09.256 Димитър  Иванов КЛА Фортуна Костинброд  856
15 09.264 Димитър  Костов ИЛСА - Вели 967
16 09.312 Кристиян Пехливанян СК КЛАСА 579
17 9.417 Валентин  Шишков Атлетически клуб "Враца" 918
18 9.435 Борис  Симеонов СКЛА СПОРТИКО 915
19 09.564 Иван  Биволаров СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 746
20 09.595 Виктор  Ангелов АК Бета Пърформанс 426
21 09.621 Лазар Раяновски Тракия Пловдив 780
22 09.895 Никола Голаков АК Орловец-93 Габрово 555
23 10.005 Георги Николов КЛА Лъвски скок 924
24 10.078 Цветан Генков АК Бета Пърформанс 427
25 10.239 Даниел Лозанов КЛА Фортуна Костинброд  855
26 10.359 Никола Славков СКЛА СПОРТИКО 916
27 10.946 Йордан  Стоилов АК Бета Пърформанс 428
28 11.559 Калоян Георгиев   663
    Георги Атанасов СК,,Рилси атлет''Самоков 812
    Даниел Иванов Приорити спорт 497    
    Димитър  Кръстев СКЛА "СПАРТАК - СТАРА ЗАГОРА" 943    
    Мехмед Митков СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО 710    
    Стефан  Марков Тракия Пловдив 779    
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София -КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момичета 2009        Старт: 09.40ч.
1   08.286 Теодора Симеонова СКЛА "Спартак Плевен" 390 Атлетическa лига 2021
2   08.584 Ана-Мария Петкова СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО 708
3   08.602 Емили Кирякова СК "Супер спорт-Варна" 861
4   08.622 Мария Трайкова СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 715
5   08.780 Албена Любомирова СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 756
6   08.930 Мирела Нейкова КЛАСА Таня Микова 470
7   09.034 Анастасия Андреева СКЛА СПОРТИКО 910
8   09.045 Любомира Веранска АЛСК Тракия96 Пловдив 534
9   09.048 Габриела Николова Атлетик София 444
10   09.088 Мария Лилова СК КЛАСА 586
11   09.154 Клара  Димитрова Атлетически клуб "Враца" 921
12   09.156 Рая Хаджиева СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО 709
13   09.170 Алма Георгиева Приорити спорт 493
14   09.238 Жаклин Желева СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 755
15   09.318 Йоана Христова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 656
16   09.324 Велина Димитрова СКЛА "Спартак Плевен" 391
17   09.362 Ерика Савова СК,,Рилси атлет''Самоков 821
18   09.449 Янина Манчева СКЛА Цвети Кирилова 699
19   09.481 Елизабет Теофанова СК,,Рилси атлет''Самоков 813
20   09.568 ИВА  ДОЙЧЕВСКА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 415
21   09.587 Андеа Шатарова СК-КОСТЕНЕЦ 635
22   09.784 Анна Йорданова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 606
23   09.882 Андриана Андреева СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 744
24   09.938 Велина  Цекова ИЛСА - Вели 965
25   09.996 Надежда  Петкова СКЛА СПОРТИКО 912
26   10.242 Никол Балашева СКЛА Ивет Лалова спринт академи 655
27   10.260 Владислава Крумова СКЛА Цвети Кирилова 700
28   10.271 Стефания Славкова СКЛА СПОРТИКО 911
29   10.289 Илина Бончева АК Орловец-93 Габрово 549
30   10.348 Гергана Кючукова СК,,Рилси атлет''Самоков 814
31   10.362 Алекса Петрова Тракия Пловдив 781
32   10.362 ДИЯНА БОРИСОВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 416
33   10.759 Виктория  Димитрова СКЛА Цвети Кирилова 698
34   10.827 Мирела Станоева   951
35   10.934 Славена Пенева СКЛА Цвети Кирилова 248
36   11.160 Димана Павлова СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 745
37   11.322 Александра  Пенева СКЛА Цвети Кирилова 247
38   11.486 Ивайла Вълчева КЛА Лъвски скок 925
      Владимира Андреева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 714
      Елица Райчева КЛАСА Таня Микова 471
      Илияна Ангелова Атлетик София 442
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момчета 2010      Старт: 09.50ч.
1   08.585 Георги Денчев СК "Супер спорт-Варна" 905 Атлетическa лига 2021
2   08.778 Никола  Делчев СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО 707
3   08.826 Стефан Гавазов СК,,Рилси атлет''Самоков 810
4   08.835 Чавдар Щилянов СК КЛАСА 565
5   08.893 Пламен Митков СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 607
6   08.941 Ивалин  Бояджиев СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 803
7   08.948 Виктор Косов АЛСК Тракия96 Пловдив 529
8   09.114 Венцислав Димитров АК КЛАС-Костенец 681
9   09.176 Добромир Котарански СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 752
10   09.248 Яни христов КЛАСА Ива Димова 457
11   09.313 Стилиян Иванов Тракия Пловдив 777
12   09.538 Радослав Илиев СКЛА ХАЙ ЛЕВЕЛ 396
13   09.546 Константин Койчев СКЛА ХАЙ ЛЕВЕЛ 397
14   09.575 Мартин Екенов АК"ПЪЛДИН" 316
15   09.611 Иво Игнатов КЛАСА Ива Димова 459
16   09.660 Християн Христов АК Орловец-93 Габрово 550
17   09.663 Стефан  Тодоров  СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 608
18   09.854 Георги Михайлов СК-КОСТЕНЕЦ 636
19   09.926 Венцислав Кирилов АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 376
20   09.950 Боян терзиев Приорити спорт 508
21   10.243 ДЕЯН НЕДЕЛЧЕВ СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 421
22   10.474 Боян  Дечев АK "Георги Дъков" Плевен 731
23   10.871 Александър Маринов КЛА Лъвски скок 927
      Александър  Русев СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 804
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момичета 2010      Старт: 10.00ч.
1   08.435 Мария  Караиванова СКА "Пендарева" -град Казанлък 824 Атлетическa лига 2021
2   08.772 Дария Петрова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 661
3   08.906 Лилия Гюрова СК АТЛЕТ2004 Поморие 718
4   08.906 Кристиана Илиева СКЛА Ивет Лалова спринт академи 660
5   09.235 Ивайла Никова СК "Супер спорт-Варна" 904
6   09.241 Ивон Атанасова АK "Георги Дъков" Плевен 732
7   09.300 Сияна Манасиева СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ 716
8   09.303 Божидара Злоткова Приорити спорт 509
9   09.409 ИВЕЛИНА ДЖИНСКА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 419
10   09.439 Вяра Асенова Атлетик София 441
11   09.476 Катерина Нишкова Атлетик София 440
12   09.502 Йоана Михайлова Приорити спорт 486
13   09.527 Ивета Евдокиева Приорити спорт 485
14   09.539 Виктория Валентинова СК "Супер спорт-Варна" 903
15   09.541 Симона Дерменджиева СК АТЛЕТ2004 Поморие 719
16   09.631 Дарина  Цветкова  КЛА Фортуна Костинброд  851
17   09.656 МИХАЕЛА ДАРГОВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 417
18   09.709 Ивайла Иванова Атлетически клуб "Враца" 920
19   09.837 ВИЛЯНА БЕЗИРГЯНОВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 418
20   09.876 Анастасия Савчева Приорити спорт 484
21   09.895 Алена Първанова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 662
22   09.905 Емилия Константинова Приорити спорт 495
23   09.966 Зорница  Делчева ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ  860
24   10.010 Елица Ангелова СКЛА „Свети Георги“ 359
25   10.053 Елица Атанасова СК АТЛЕТ2004 Поморие 720
26   10.155 Рая Желязкова СКЛА "СПАРТАК - СТАРА ЗАГОРА" 942
27   10.291 Адрияна Радовска КЛА Фортуна Костинброд  852
28   10.304 Мария Делчева Приорити спорт 503
29   10.479 Лила  Димитрова СКЛА Септември-София 948
30   10.536 Катерина Михалева СКЛА СПОРТИКО 909
31   10.545 Дарина Василева Тракия Пловдив 776
32   10.549 Ивайла Бонева СК-КОСТЕНЕЦ 637
33   10.712 Евелин Павлова КЛАСА 520
34   10.871 ПЕТЯ НЕДЕВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 420
35   10.915 Кристина Славова КЛАСА Алекс 519
36   10.940 Елеонора Иванова СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 743
37   11.106 Гергана Захариева СКЛА СПОРТИКО 908
38   11.296 Йоана Зашева СК-КОСТЕНЕЦ 638
      Пламена Георгиева Приорити спорт 496
      Райа Ивкова Приорити спорт 510
      Алексндра  Петрова СК"Олимпия-Враца" 936
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момчета 2011      Старт: 10.10ч.
1   08.705 Валентин Иванов СК "Супер спорт-Варна" 901 Атлетическa лига 2021
2   08.753 Борис Фусков СК КЛАСА 574
3   08.849 Кристиян Аронов СК КЛАСА 564
4   09.022 Йоан  Радев СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО 706
5   09.137 Кристиян  Иванов  СКЛА" ФЕНИКС 2004" 267
6   09.291 Никола  Ламбов АК"ПЪЛДИН" 998
7   09.320 Никола Величков КЛА Фортуна Костинброд  854
8   09.348 Мартин Савков СКЛА Ивет Лалова спринт академи 668
9   09.377 Мирослав Костов СК "Супер спорт-Варна" 900
10   09.416 Иван  Герчев СКЛА Академик София  835
11   09.426 Александър Кожухаров АK "Георги Дъков" Плевен 730
12   09.502 Иван  Георгиев СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 741
13   09.606 Борис Пейков Приорити спорт 487
14   09.607 Христо Груев Атлетик София 438
15   09.616 Ивайло Братоев СКЛА Академик София  833
16   09.618 Кристиян  Георгиев  ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ  857
17   09.627 Антоан Ганев СКЛА Академик София  832
18   09.663 Димитър  Николов СКЛА Академик София  831
19   09.714 Никола Димитров СК КЛАСА 580
20   09.770 Алекс Енев Тракия Пловдив 775
21   09.829 Стефан Панайотов СК КЛАСА 572
22   10.050 Николай Колев СК "Супер спорт-Варна" 902
23   10.184 Константин Недялков Атлетик София (т.Слави Мутафов) 632
24   10.281 Виктор Стефанов Надежда София 252
25   10.385 Калоян Гювийски СК КЛАСА 582
26   10.541 Даниел Стоянчов СКЛА Академик София  834
27   10.617 Александър Каменополски СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 742
28   10.768 Божидар Димитров Приорити спорт 511
29   10.839 Кристиян Кънев АК Орловец-93 Габрово 554
30   11.031 Добромир Митев КЛАСА Ива Димова 458    
31   12.057 Александър  Трайчев  СКЛА"Тракия" 624    
      Кристиан Арсовски АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 381    
      Мартин костов СК "Супер спорт-Варна" 899    
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момичета 2011      Старт: 10.20ч.
1   09.027 Кайра Садък СК "Супер спорт-Варна" 894 Атлетическa лига 2021
2   09.152 Росина  Колева СК "Супер спорт-Варна" 896
3   09.200 Карина Николова Приорити спорт 482
4   09.277 Ивора Иванова СК "Супер спорт-Варна" 893
5   09.313 Явора Кръстева  КЛАСА - Ивайло Дойнов 690
6   09.429 Благовеста Банкатева Ботев Пловдив 465
7   09.439 Владислава Петкова СК "Супер спорт-Варна" 895
8   09.566 Михаела Търницова СК КЛАСА 568
9   09.787 Виктория Костова СК "Супер спорт-Варна" 897
10   09.825 Теодора Родева Приорити спорт 504
11   09.854 Валерия Васова КЛА Фортуна Костинброд  849
12   09.895 Ния Тренчева СК КЛАСА 573
13   09.920 Росица Дженева СКЛА СПОРТИКО 907
14   09.939 Елени Томара СКЛА Ивет Лалова спринт академи 664
15   10.064 Камелия Хаджиева СКЛА Ивет Лалова спринт академи 667
16   10.082 Ивета  Пожарлиева ИЛСА - Вели 970
17   10.094 Калина Петкова КЛА Фортуна Костинброд  850
18   10.133 София  Пейчева ИЛСА - Вели 968
19   10.344 Елизавета Николова Приорити спорт 501
20   10.443 Катрин  Драгомирова ИЛСА - Вели 969
21   10.641 Дарина Николова Атлетик София 439
22   10.905 Данай Абарадзогу СК "Супер спорт-Варна" 898
23   11.091 Ива Филипова КЛА Лъвски скок 928
24   11.924 Виктория Иванова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 665
      Андреа  Ташева Приорити спорт 518
      Мария Недялкова Атлетик София (т.Слави Мутафов) 631
      Райа Ивкова Приорити спорт 502
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момчета 2012     Старт: 10.30ч.
1   09.087 Даниел Георгиев СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 750 Атлетическa лига 2021
2   09.193 Мартин  Геров АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 375
3   09.493 Дичо Христов СК "Супер спорт-Варна" 891
4   09.641 Матео  Войнов  СКЛА" ФЕНИКС 2004" 268
5   09.655 Симеон Мавродиев Тракия Пловдив 774
6   09.674 Димо Петков АК"ПЪЛДИН" 996
7   09.734 Красимир Куцаров АК Орловец-93 Габрово 556
8   09.755 Иван Пейчев Приорити спорт 500
9   09.786 Габриел  Иванов  СКЛА" ФЕНИКС 2004" 266
10   09.847 Теодор Куцаров АК Орловец-93 Габрово 557
11   09.863 Ивайло Захариев СК КЛАСА 576
12   09.924 ДИМИТЪР ДИМИТРОВ СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 423
13   09.939 Лъчезар Бръмбаров СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 412
14   10.093 Мартин Караиванов АК"ПЪЛДИН" 997
15   10.202 Виктор Драголов Приорити спорт 492
16   10.215 Денислав  Георгиев ИЛСА - Вели 972
17   10.222 Петър  Захариев СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО 704
18   10.353 Симеон Попов СКЛА Академик София  838
19   10.410 Александър Ковачев СКЛА ХАЙ ЛЕВЕЛ 398
20   10.420 Александър  Кафиерис Атлетик София (т.Слави Мутафов) 629
21   10.471 Павел Колев Тракия Пловдив 772
22   10.481 Николай  Цветков ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ  858
23   10.611 Виктор Георгиев СКЛА Септември-София 960
24   10.718 Денис Петрова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 671
25   10.899 Виктор Славев Левски 2016 455
26   11.214 Радослав Стайков Тракия Пловдив 773
27   11.443 Калоян  Георгиев СКЛА Академик София  836
28   11.920 Иван Панев СК-КОСТЕНЕЦ 645
29   11.993 Огнян Захариев СКЛА Септември-София 954
      Веселин Минчев СК "Супер спорт-Варна" 892
      Теодор Кало АК КЛАС-Костенец 685
      Стефан Кондев АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 379
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момичета 2012     Старт: 10.40ч.
1   09.438 Ерика  Лазарова ИЛСА - Вели 971 Атлетическa лига 2021
2   09.527 Никол  Асенова ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ  859
3   09.647 Дея Стоименова СКЛА Академик София  837
4   09.754 Добринка  Николова СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 740
5   09.756 Дара Димитрова АК КЛАС-Костенец 680
6   09.775 Цветана Костова Ботев Пловдив 464
7   09.798 Изабела  Жечева АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 373
8   09.837 БОЖИДАРА БИЧЕВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 422
9   09.948 Мариела Йорданова СК КЛАСА 575
10   09.994 Исабел Иванова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 669
11   10.135 Сияна Павлова СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 751
12   10.135 Яна  Кръстева СКЛА „Свети Георги“ 361
13   10.246 Ивет Василева КЛА Лъвски скок 930
14   10.277 Дария Касабова КЛАСА Алекс 521
15   10.350 Радина  Иванова СК-КОСТЕНЕЦ 640
16   10.356 Никол Вуцова СК "Супер спорт-Варна" 889
17   10.364 Лора Делчева Приорити спорт 476
18   10.442 Зара Кратева СК КЛАСА 570
19   10.500 Адриана Стоянова СК "Дарко Тим" - София  408
20   10.508 Йоана  Димова ИЛСА - Вели 974
21   10.562 Огняна Попова КЛАСА Алекс 522
22   10.602 Стефания Георгиева АК Орловец-93 Габрово 558
23   10.717 Леа  Джаферович ИЛСА - Вели 973
24   10.736 Юлия Жекова СК "Супер спорт-Варна" 890
25   10.954 Виктория Николова СКЛА „Свети Георги“ 362
26   10.996 Ирина Пейчева Приорити спорт 499
27   11.121 Калина Христова Приорити спорт 514
28   11.148 Виктория Тодорова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 612
29   11.154 Матеа Стоичкова Приорити спорт 517
30   11.204 Виктория Данаилова СК-КОСТЕНЕЦ 639
31   11.344 Радост Иванова АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 372
32   11.469 Маргарита Джамбова КЛА Лъвски скок 929
33   12.107 Мая Маринова СКЛА Септември-София 946
34   13.029 Ема Митрова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 670
      София Борисова СК КЛАСА 594
      Стефани Ванкова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 611
      Мирела Станоева СКЛА Септември-София 951
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момчета 2013      Старт: 10.35ч.
1   09.363 Елин Николаев СК "Супер спорт-Варна" 888 Атлетическa лига 2021
2   09.568 Виктор Търницов СК КЛАСА 569
3   09.720 Теодор Петров СК "Супер спорт-Варна" 887
4   09.815 Матей Иванов СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 538
5   09.819 Александър Иванов СКЛА Академик София  840
6   09.856 Александър Данаилов АЛСК Тракия96 Пловдив 531
7   09.863 Богорис  Георгиев СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 545
8   09.921 ВЕЛИЗАР ВЕРИШАПКОВ СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 425
9   10.028 Александър  Дамянов ИЛСА - Вели 975
10   10.219 Богомил Мавров АК"ПЪЛДИН" 995
11   10.439 Венцислав  Цолов  СКЛА" ФЕНИКС 2004" 270
12   10.614 Боян Кожаров СКЛА Академик София  846
13   10.720 Калоян Цветков КЛА Фортуна Костинброд  853
14   10.786 Симеон  Николчев СК,,Рилси атлет''Самоков 809
15   10.805 НИКОЛА СТЕФАНОВ СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 424
16   10.866 Пламен  Николов  СКЛА" ФЕНИКС 2004" 285
17   10.867 Мартин Георгиев Тракия Пловдив 771
18   10.904 Ивайло Моллов СКЛА"Тракия" 623
19   10.931 Даниел Дилков КЛА Лъвски скок 931
20   11.017 Деан Шарков Приорити спорт 516
21   11.020 Даниел Любенов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 616
22   11.040 Христо Темелков София 462
23   11.069 Eмин Алиев СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 766
24   11.153 Александър Богоин СК,,Рилси атлет''Самоков 807
25   11.789 Марк Йоцов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 617
26   11.905 Деян Металов Приорити спорт 515
27   12.088 Никола Петров СК,,Рилси атлет''Самоков 808
      Данаил  Коев ИЛСА - Вели 979
      Николай Борисов СКЛА Ивет Лалова спринт академи 672
      Йоан  Ангелов АК КЛАС-Костенец 682    
      Андриан Михайлов СК-КОСТЕНЕЦ 643    
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момичета 2013      Старт: 10.45ч.
1   09.681 Йоана Дражева СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 539 Атлетическa лига 2021
2   09.983 Лилия Маринова Атлетик София 436
3   10.142 Никол Иванова TEAM BANOVA 823
4   10.204 София Николова СК "Супер спорт-Варна" 886
5   10.275 Радина Маркова СК "Супер спорт-Варна" 885
6   10.487 Ева Тасева СКЛА Септември-София 945
7   10.527 Дария Драганова СК"Атлетик Правец" 463
8   10.608 Кристияна Бунова   789
9   10.652 Ивана Алексиева Атлетик София 437
10   10.662 Дарина-ив Петрова СКЛА Септември-София 956
11   10.678 Матея Крумова Надежда София 255
12   10.717 Елеонора Ангелова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 615
13   10.815 Йоанна Кертикова АK "Георги Дъков" Плевен 729
14   10.938 София Лазарова СКЛА СПОРТИКО 906
15   10.977 Вяра Тошева СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 614
16   10.979 Деница Гювийска СК КЛАСА 583
17   10.988 Иная Красимирова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 613
18   11.006 Любомира Милошева СК,,Рилси атлет''Самоков 811
19   11.098 Калина Митева СКЛА ХАЙ ЛЕВЕЛ 399
20   11.208 София Жечева АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 374
21   11.252 Никол Тренчева СК-КОСТЕНЕЦ 641
22   11.265 Йоана Денова СКЛА Септември-София 958
23   11.315 Даниела  Славова СКЛА"Тракия" 622
24   11.516 Изабела  Стефанова ИЛСА - Вели 977
25   11.660 Мила Йорданова АК КЛАС-Костенец 683
26   11.698 Ева  Досева ИЛСА - Вели 978
27   11.815 Дея  Ангелова ИЛСА - Вели 976
28   11.948 Никол Тодорова СКЛА Ивайло Младенов 299
29   12.073 Ивета  Желязкова СКЛА "СПАРТАК - СТАРА ЗАГОРА" 941
30   12.332 Анастасия Бонева СК-КОСТЕНЕЦ 642
31   12.873 Румяна  Михайлова СКЛА Септември-София 957
32   12.906 Никол Кленова   812
33   13.342 Йоана Кръстева Атлетик София (т.Слави Мутафов) 630
      Ивона  Йорданова СК"Олимпия-Враца" 934
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момчета 2014      Старт: 10.35ч.
1   10.156 Методи  Банчев СК"Милка Михайлова" 461 Атлетическa лига 2021
2   10.224 Виктор Марков СК,,Рилси атлет''Самоков 806
3   10.393 Румен Петев СКЛА Ивет Лалова спринт академи 675
4   10.412 Тервел Георгиев АК КЛАС-Костенец 684
5   10.489 Владислав Величков СКЛА СПОРТИКО 917
6   10.649 Борил Ангелов АК Бета Пърформанс 429
7   10.655 Деян Ташков СКЛА Ивет Лалова спринт академи 679
8   10.774 Даниел Василев СК КЛАСА 563
9   10.781 Иван Момчилов Тракия Пловдив 770
10   10.889 Христо Карталов АК"ПЪЛДИН" 993
11   10.960 Кирил Велинов СКЛА Септември-София 947
12   10.994 Явор Раяновски Тракия Пловдив 769
13   11.264 Велин  Методиев СК "Дарко Тим" - София  406
14   11.297 Теодор  Кирилов СКЛА Академик София  844
15   11.306 Борис Войнов Надежда София 265
16   11.500 Яни Ламбов АК"ПЪЛДИН" 992
17   11.501 Теодор Иванов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 618
18   11.610 Лъчезар Николов СКЛА Септември-София 949
19   11.742 Кристиян  Съев АK "Георги Дъков" Плевен 726
20   11.745 Никола Додев СК "Дарко Тим" - София  407
21   11.771 Кристиян Луковижденски TEAM BANOVA 822
22   11.818 Александър  Стомоняков  СКЛА" ФЕНИКС 2004" 271
23   11.992 Борис Маринов Приорити спорт 498
24   12.115 Матей Генински АК Бета Пърформанс 431
25   12.240 Никола  Кертиков АK "Георги Дъков" Плевен 727
26   12.358 Данаил Дечев АK "Георги Дъков" Плевен 728
27   12.452 Стефан  Терзиев  СКЛА" ФЕНИКС 2004" 272
28   12.520 Емануил  Цветанов Надежда София 263
29   12.544 Константин Донков СКЛА Септември-София 950
30   12.549 Кристиян Павлов КЛАСА Алекс 523
31   12.607 Виктор  Минчев АК Бета Пърформанс 434
32   12.736 Aнтон Георгиев Приорити спорт 512
33   12.809 Данаил Толев СКЛА Ивет Лалова спринт академи 678
34   13.011 Самуил Францов АК Бета Пърформанс 433
35   13.019 Виктор Стайков Тракия Пловдив 767
36   13.289 Теодор  Кожухаров АK "Георги Дъков" Плевен 725
37   14.307 Преслав  Дринчев Атлетик София (т.Слави Мутафов) 633
      Теодор  Иванов СКЛА Академик София  839
      Калоян Иванов АК"ПЪЛДИН" 994
      Антонио  Йотов  СКЛА" ФЕНИКС 2004" 269
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м момичета 2014      Старт: 10.45ч.
1   10.253 Марая Тодорова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 673 Атлетическa лига 2021
2   10.570 Мария Йорданова  СКЛА Академик София  841
3   10.676 Ивиан  Иванова ИЛСА - Вели 980
4   10.724 Таня Родева Приорити спорт 505
5   10.749 Яна  Кацарова СК "Супер спорт-Варна" 883
6   10.839 Габриела Божилова СК "Супер спорт-Варна" 884
7   10.850 Ема Радойчева ЛК Пауталия Кюстендил 389
8   11.003 Анна  Георгиева СК "Дарко Тим" - София  400
9   11.039 Вивиан  Колева СК "Супер спорт-Варна" 882
10   11.066 Ема Банчева СК"Милка Михайлова" 460
11   11.124 Александра  Пушкарова  СКЛА Академик София  842
12   11.191 Ирина Георгиева СК "Дарко Тим" - София  405
13   11.205 Михаела Атанасова Приорити спорт 300
14   11.232 Аглика Григорова СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 540
15   11.407 Ина  Любенова СКЛА Академик София  843
16   11.464 София Коцинова СК КЛАСА 567
17   11.503 Диана Джамбова КЛА Лъвски скок 932
18   11.511 Моника Щерев СКЛА "СПАРТАК - СТАРА ЗАГОРА" 940
19   11.532 Калина Здрвкова КЛА Фортуна Костинброд  847
20   11.538 Ава Йегиазарян Тракия Пловдив 768
21   11.576 Радост Панева СК-КОСТЕНЕЦ 644
22   11.748 Дара Генчева СКЛА Ивет Лалова спринт академи 674
23   11.800 Кая Златанова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 676
24   11.855 Лили Андрейнска СКЛА Ивет Лалова спринт академи 677
25   11.998 Бояна  Николова СК "Дарко Тим" - София  401
26   12.048 Цветея Йорданова Приорити спорт 513
27   12.067 Натали Симеонова КЛАС"Костенец" 456
28   12.114 Таня Григорова СКЛА Академик София  845
29   12.156 Лиана  Вълчева СК "Дарко Тим" - София  403
30   12.243 Анита  Стефанова  КЛА Фортуна Костинброд  848    
31   12.337 Яна  Пешевска АК Бета Пърформанс 430    
32   13.076 Рая Францова АК Бета Пърформанс 432    
33   13.500 Ванеса Минчева АК Бета Пърформанс 435    
      Маргарита  Славова СК "Дарко Тим" - София  404    
      Рая  Христова СК "Дарко Тим" - София  402    
      Ивана Спасова Приорити спорт 506    
      Светлана Николова СКЛА Септември-София 959    
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м препятствия момчета 2004-05      Старт: 14.40ч.
1 08.238 Радостин  Миленов АK "Георги Дъков" Плевен 305 Атлетическa лига 2021
2 08.978 Симеон Иванова СК "Супер спорт-Варна" 880
3 09.074 Георги Хаджийски АЛСК Тракия96 Пловдив 533
4 09.690 Венелин Маринов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 596
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м препятствия момичета 2004-05      Старт: 14.50ч.
1 09.014 Вероник  Жекова СК "Супер спорт-Варна" 877 Атлетическa лига 2021
2 09.264 Веселина Димитрова АЛСК Тракия96 Пловдив 537
3 09.514 Даная  Захариева СК "Супер спорт-Варна" 878
4 10.677 Звездислава Христова СК "Супер спорт-Варна" 879
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м препятствия момчета 2006-07      Старт: 14.20ч.
1   08.723 Християн Касабов СК "Супер спорт-Варна" 875 Атлетическa лига 2021
2   09.251 Боян Петров СК "Супер спорт-Варна" 873
3   09.367 Павел Колев КЛА "Локомотив" - Дряново 724
4   09.474 Атанас  Георгиев СК"Олимпия-Враца" 938
5   09.694 Марио Чавдаров Приорити спорт 480
6   10.118 Росен  Димитров СК "Супер спорт-Варна" 872
7   10.349 Калоян Николов Приорити спорт 481
8   12.790 Момчил Рачев София 304
      Виктор Касабов СК "Супер спорт-Варна" 874
      Тихомир  Иванов АK "Георги Дъков" Плевен 735
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м препятствия момичета 2006-07      Старт: 14.30ч.
1   09.249 Марта Бахарова СКЛА „Свети Георги“ 1000 Атлетическa лига 2021
2   09.265 Румяна Груева СК КЛАСА 571
3   09.361 СИЯНА БРЪМБАРОВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 409
4   09.442 Ния Гергова СКЛА СПОРТИКО 913
5   09.679 Дарена Петрова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 649
6   09.775 ЙОАННА  МАРИНОВА АК ПЛЕВЕН 2014 162
7   10.028 Паолина Дочкова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 597
8   10.134 Мартина  Стефанова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 600
9   10.384 Рада  Хаджитодорова АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 364
10   11.986 Ивена  Янгьозова АK "Георги Дъков" Плевен 736
      Антония  Петрова АK "Георги Дъков" Плевен 737
      Димана Петкова Атлетик София 449
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м препятствия момчета 2008-09-10      Старт: 15.00ч.
1 8 09.692 мартин Стоянов Атлетик София 634 Атлетическa лига 2021
2 8 09.721 Симеон Петров АK "Георги Дъков" Плевен 734
3 8 09.808 Александър Павлов СК "Супер спорт-Варна" 866
4 8 11.606 Максим Ненков СК КЛАСА 559
             
1 9 10.179 Васил Антонов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 605
2 9 10.237 Георги Попов СКЛА "Спартак Плевен" 392
3 9 10.285 Иво Радев СКЛА "Спартак Плевен" 393
4 9 10.679 Никола  Цветанов ИЛСА - Вели 966
5 9 12.567 Виктор  Ангелов АК Бета Пърформанс 426
6 9 13.640 Цветан Генков АК Бета Пърформанс 427
             
1 10 10.811 Чавдар Щилянов СК КЛАСА 565
2 10 11.019 Виктор  Косов Тракия 96 529
3 10 11.542 Борислав Бочев СКЛА „Свети Георги“ 357
4 10 11.772 Александър Йорданов СКЛА „Свети Георги“ 358
5 10 12.311 Деян  Гуновски СК"Олимпия-Враца" 935
6 10 13.522 Венцислав Кирилов АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 376
             
  11 10.849 Кристиян Аронов КЛАСА 564
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60 м препятствия момичета 2008-09-10      Старт: 15.10ч.
1 8 09.384 ИВА  ДЕЛИВЕРСКА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 411 Атлетическa лига 2021
2 8 09.461 Калина Георгиева Приорити спорт 478
3 8 09.961 Никол Ангелова АК ''Павел Павлов'' 721
4 8 10.201 Вяра  Деспотова СК КЛАСА 588
5 8 10.260 Ема  Войнова СК "Супер спорт-Варна" 865
6 8 10.316 Цвета  Николова АК ''Павел Павлов'' 722
7 8 10.355 Ема Иванова Приорити спорт 479
8 8 10.356 Йоана  Койнова СК "Супер спорт-Варна" 863
             
1 9 09.877 Виктория Ангелова Приорити спорт 477
2 9 10.184 Емили Кирякова СК "Супер спорт-Варна" 861
3 9 10.762 Елиндаевал Джоунс СКЛА Ивет Лалова спринт академи 658
4 9 10.771 Любомира Веранска АЛСК Тракия96 Пловдив 534
5 9 11.348 Рая Пламенова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 604
6 9 11.406 Елена  Илиева СКЛА „Свети Георги“ 356
7 9 11.453 София Андрич СКЛА „Свети Георги“ 355
8 9 12.905 Симона Иванова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 657
9 9 13.300 Лия Цветкова КЛА Лъвски скок 923
10 9 15.617 Ивайла Вълчева КЛА Лъвски скок 925
             
1 10 10.452 Дария Петрова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 661
2 10 10.827 Божидара Иванова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 609
3 10 11.855 Кристиана Илиева СКЛА Ивет Лалова спринт академи 660
4 10 11.933 Катерина Нишкова Атлетик София 440
5 10 12.519 Ирина Ангелова Приорити спорт 475
6 10 15.990 Ивон Атанасова АK "Георги Дъков" Плевен 732
             
  11 10.250 Росина  Колева И.К. СК "Супер спорт-Варна" 896
  11 10.885 Владислава Петкова И.К. СК "Супер спорт-Варна" 895
             
    DNF Маргарита  Делийска СКЛА „Свети Георги“ 360
      Леа Цветкова КЛА Лъвски скок 926
      Алекса Петрова Тракия Пловдив 781
      Дарина Василева Тракия Пловдив 776
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - Стартов списък - 200 м момчета 2004-05      Старт: 16.10ч.
1   23.450 Георги Ганджулов СК,,Рилси атлет''Самоков 820 Атлетическa лига 2021
2   23.790 Павел Шияков КЛАСА - Ивайло Дойнов 686
3   23.857 Стоян Стаматов Тракия Пловдив 785
4   23.992 Калоян Арабаджиев СК "Супер спорт-Варна" 881
5   24.235 Кристиян  Иванов АК "Джордан" - Благоевград 292
6   24.311 Радостин Игнатов Левски 2016 452
7   24.389 Божидар Саръбоюков СК Хеброс харнманли 303
8   24.542 Данаил Данаилов АЛСК Тракия96 Пловдив 532
9   24.704 Даниел Кирев СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 544
10   25.277 Галин  Георгиев СК"Олимпия-Враца" 939
11   25.321 Стоил Кръстев КЛАСА - Ивайло Дойнов 687
12   25.325 Симеон Червенаков СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 547
13   25.821 Веселин Колев СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 765
14   27.079 Антоан Ръжданов КЛАСА - Ивайло Дойнов 688
15   28.094 Георги Иванов СКЛА ВАСИЛ ЛЕВСКИ САНДАНСКИ 788
      Георги  Торньов и.к. СК "Атлет" гр. Монтана 990
      Явор  Бенков АK "Георги Дъков" Плевен 739
      Михаил Михайлов и.к. СК "Атлет" гр. Монтана 987
             
    23.418 Илиян Димитров и.к. Тракия Пловдив 787
    23.437 Ваньо Евдокимов и.к. СК "Атлет" гр. Монтана 988
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ- 200 м момичета 2004-05      Старт: 16.20ч.
1   27.826 Ралица Димитрова ЛК Пауталия Кюстендил 388 Атлетическa лига 2021
2   27.955 Христина Иванова СКЛА Ивайло Младенов 297
3   29.842 Андреа Илиева СК КЛАСА 587
4   30.063 Даниела Хаджийска Левски 2016 453
5   30.219 Ния Миланова Надежда София 264
6   31.037 Симона Милева Тракия Пловдив 784
7   32.525 Стойка Петкова Тракия Пловдив 786
8   33.169 Ева Манчева Приорити спорт 489
9   38.447 Николета Христова СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 542
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 200 м момчета 2006-07      Старт: 16.30ч.
1   24.051 Атанаси стоянов Академик София 466 Атлетическa лига 2021
2   24.282 Илиян  Данаилов СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 805
3   24.329 Георгий Можейко СК Сити Рън София 703
4   24.924 Павел Грозев СК "Супер спорт-Варна" 876
5   25.741 Мирослав  Дойчинов СКЛА Ивайло Младенов 295
6   25.798 Марио Чавдаров Приорити спорт 480
7   25.916 Калоян Витанов СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 541
8   26.574 Мартин Низамски СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 763
9   26.714 Андрей Георгиев СК "Атлет" гр. Монтана 982
10   26.780 Станислав станоев Приорити спорт 491
11   26.993 Александър Евров АЛСК Тракия96 Пловдив 530
12   27.054 Мартин  Георгиев АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 378
13   27.089 Стефан Борачев СКЛА Ивет Лалова спринт академи 646
14   27.247 Антонио  Ненов ИЛСА - Вели 963
15   27.260 Цветомир Цеков СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 599
16   27.385 Христо Стамболийски АК "Джордан" - Благоевград 293
17   27.502 Павел Колев КЛА "Локомотив" - Дряново 724
18   27.655 Божидар Димитров СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 601
19   27.876 Антон  Апостолов АК "Джордан" - Благоевград 294
20   29.932 Георги Семов АК Орловец-93 Габрово 548
21   30.670 Никола Рачев   701
22   32.932 Момчил Рачев   304
23   33.010 Християн Статев АК Орловец-93 Габрово 551
24   36.211 Теодор Петров СК,,Рилси атлет''Самоков 819
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 200 м момичета 2006-07      Старт: 16.40ч.
1   26.458 Анна Миланова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 648 Атлетическa лига 2021
2   26.615 СИМОНА ГЕОРГИЕВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 410
3   27.369 Виктория Станчева СК "Супер спорт-Варна" 869
4   27.712 Виктория Чанкова СК "Супер спорт-Варна" 868
5   27.862 Василена Борисова ЛК Пауталия Кюстендил 383
6   27.978 Паолина Дочкова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 597
7   27.987 Ралица  Попова СКЛА Цвети Кирилова 693
8   28.538 Анджелина Колева СК "Супер спорт-Варна" 870
9   28.660 Дарена Петрова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 649
10   29.154 Мая Лесева   249
11   29.449 Теодора  Прошенска АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 366
12   29.519 Владина Тихолова ЛК Пауталия Кюстендил 387
13   29.892 Тея Иванова СК "Супер спорт-Варна" 871
14   30.235 Симона Гарванова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 647
15   31.275 Десислава Лазарова Юниверсал 922
16   31.690 Сияна  Котева СКЛА Цвети Кирилова 694
17   31.834 Теодора Петрова Тракия Пловдив 782
18   31.933 Бояна Комсийска СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 543
19   32.215 Виктория  Ванева СКЛА Цвети Кирилова 697
20   32.428 Анна Дучева СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 764
21   32.468 Елица  Руйчева ИЛСА - Вели 962
22   32.826 Кристина Петкова АК Орловец-93 Габрово 553
23   33.005 Гергана  Атанасова АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 365
24   33.417 Никол Златинова КЛАСА - Ивайло Дойнов 691
25   34.045 Даная  Ласкина СК,,Рилси атлет''Самоков 818
26   34.048 Ивайла Бранкова СК "Атлет" гр. Монтана 985
27   34.297 Рая Стойчева СКЛА Ивет Лалова спринт академи 650
28   34.952 Пламена  Островаска СКЛА" ФЕНИКС 2004" 188
29   35.404 Кристина  Хорозова ИЛСА - Вели 961
30   35.766 Вяра Николова СК "Атлет" гр. Монтана 984
31   36.005 Виктория Петрова СК,,Рилси атлет''Самоков 817
32   36.885 Ема Андреева СКЛА Ивет Лалова спринт академи 651
      Мария Здравкова СКЛА"Тракия" 628
      Аника Атанасова СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 749
      Виктория Петрова Приорити спорт 494
      СИЯНА И.К. БРЪМБАРОВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 409
      Елена Йорданова ЛК Пауталия Кюстендил 385
      Емилия Танациева СКЛА Септември-София 953
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 200 м момчета 2008      Старт: 17.00ч.
1   23.927 Деян Цветанов СКЛА Ивайло Младенов 296 Атлетическa лига 2021
2   24.475 Теодор Христов Приорити спорт 483
3   25.994 Мартин  Стефанов Атлетик София 445
4   26.382 Йоан Рац Левски 2016 450
5   26.535 Божидар Стоянов СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 759
6   26.745 Георги  Андонов ИЛСА - Вели 964
7   26.821 Никола Врабчев СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 760
8   26.824 Калоян Михайлов СК "Супер спорт-Варна" 867
9   27.764 Кристиян  Цанев СКЛА "Спартак Плевен" 395
10   30.658 Емил  Григоров СКЛА Академик София  825
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 200 м момичета 2008      Старт: 17.20ч.
1   26.304 Рая Димитрова СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 758 Атлетическa лига 2021
2   27.371 Ивайла Дитовска КЛАСА Таня Микова 467
3   27.755 Ивайла Мишина СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 602
4   28.697 Ема Войнова СК "Супер спорт-Варна" 865
5   29.098 Полин Пасева АК Орловец-93 Габрово 552
6   29.219 Стефанина Захариева   712
7   29.255 Кристина  Кирова Левски 2016 451
8   29.377 Лилия Върбанова СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 762
9   29.409 Александра Тодорова Тракия Пловдив 783
10   30.692 Сияна Пасева СК "Супер спорт-Варна" 864
11   30.870 Михаела  Николова  СКЛА Академик София  826
12   31.213 Адриана Дакова СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 761
13   31.819 Ива Калпачка СК,,Рилси атлет''Самоков 815
14   31.979 Естел Трифонова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 603
15   32.184 Калина Стойкова Приорити спорт 488
16   32.428 Божидара Здравкова СКЛА Цвети Кирилова 695
17   32.582 АНА ДЮЛГАРСКА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 413
18   33.024 Мариана Щуркова СКЛА ВАСИЛ ЛЕВСКИ САНДАНСКИ 791
19   33.134 Кристи  Христова СКЛА Академик София  827
20   34.473 ИВЕТА ГЕРДЖИКОВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 414
      Антония Андреева СК,,Рилси атлет''Самоков 816
      Емилия Вайсилова КЛАСА Таня Микова 469
      Йоана Борисова ЛК Пауталия Кюстендил 384
      Стефани Йорданова ЛК Пауталия Кюстендил 386
      Албена Досева КЛАСА Таня Микова 468
      ИВА И.К. ДЕЛИВЕРСКА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 411
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 600 м момчета 2007-08      Старт: 15.20ч.
1 7 01:36.8 Калоян Николов Приорити спорт 481 Атлетическa лига 2021
2 7 01:38.9 Мартин Ташев СК АТЛЕТ2004 Поморие 717
3 7 01:39.2 Христо Стамболийски АК "Джордан" - Благоевград 293
4 7 01:50.5 Цветан Захариев СК "Левски - 2016" София 621
5 7 02:01.2 Георги Семов АК Орловец-93 Габрово 548
6 7 02:31.9 Христослав Иванов СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 748
             
1 8 01:36.9 Никола Врабчев СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 760
2 8 01:40.9 Божидар Стоянов СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 759
3 8 01:43.7 Вили Вунов СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО 711
4 8 01:49.4 Благовест Баров ЛК "Маратон "Ихтиман 473
5 8 01:50.4 християн Стайков ЛК "Маратон "Ихтиман 472
6 8 01:53.6 Роман Можейко СКЛА "Митко Ценов Рънинг Тийм"  933
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 600 м момичета 2007-08      Старт: 15.30ч.
1 7 01:46.7 Десислава Лазарова Юниверсал 922 Атлетическa лига 2021
2 7 01:47.1 Ралица  Попова СКЛА Цвети Кирилова 693
3 7 01:58.3 Анна Дучева СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 764
4 7 02:02.4 Виктория Петрова СК,,Рилси атлет''Самоков 817
             
1 8 01:50.8 Лаура Гравийон СК КЛАСА 593
2 8 01:52.7 Полин Пасева АК Орловец-93 Габрово 552
3 8 01:52.9 Калина Колева СКЛА Ивет Лалова спринт академи 653
4 8 01:57.9 Калина Стойкова Приорити спорт 488
5 8 02:00.3 Адриана Дакова СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 761
6 8 02:05.5 Божидара Здравкова СКЛА Цвети Кирилова 695
             
И.К. 6 02:04.3 Аника И.К. Атанасова СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 749
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 600 м момчета 2009-10-11      Старт: 15.40ч.
1 9 01:38.8 Васил Антонов СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 605 Атлетическa лига 2021
2 9 01:47.0 Матей Симеонов АК "Орхание" 702
3 9 01:50.3 Илиян Марков Тракия Пловдив 778
4 9 01:58.0 Радостин Миков СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 753
5 9 01:58.2 Борис Милушев СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 754
6 9 01:58.9 Лазар Раяновски Тракия Пловдив 780
7 9 02:01.9 Николай Иванов СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 757
8 9 02:03.6 Георги Николов КЛА Лъвски скок 924
9 9 02:03.7 Борис  Симеонов СКЛА СПОРТИКО 915
10 9 02:07.6 Даниел Лозанов КЛА Фортуна Костинброд  855
11 9 02:16.8 Димитър  Иванов КЛА Фортуна Костинброд  856
12 9 02:24.8 Иван  Биволаров СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 746
             
1 10 01:53.1 Марк Деянов СК КЛАСА 584
2 10 01:59.4 Ясен  Дойчинов СК АК"ЦСКА" 528
3 10 02:01.5 Християн Христов АК Орловец-93 Габрово 550
4 10 02:03.5 Деян  Гуновски СК"Олимпия-Враца" 935
5 10 02:07.6 Стилиян Иванов Тракия Пловдив 777
6 10 02:11.5 Добромир Котарански СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 752
7 10 02:21.9 Боян  Дечев АK "Георги Дъков" Плевен 731
             
1 11 01:55.5 Иван  Георгиев СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 741
2 11 02:57.9 Александър Каменополски СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 742
      Георги Атанасов СК,,Рилси атлет''Самоков 812
      Калоян Маринов СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО 713
      Васил  Понев СКЛА"Тракия" 626
      Николай Колев СК "Супер спорт-Варна" 902
             
             
Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 600 м момичета 2009-10-11      Старт: 15.50ч.
1 9 01:41.4 Евгения  Стоименова СКЛА Академик София  829 Атлетическa лига 2021
2 9 01:48.4 Теодора Симеонова СКЛА "Спартак Плевен" 390
3 9 01:52.6 Жаклин Желева СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 755
4 9 01:55.0 Велина Димитрова СКЛА "Спартак Плевен" 391
5 9 01:58.2 Толия  Цанева  КЛА "Локомотив" - Дряново 723
6 9 02:03.1 Албена Любомирова СКЛА"СВЕТИ ГЕОРГИ" 756
7 9 02:03.4 Елиндаевал Джоунс СКЛА Ивет Лалова спринт академи 658
8 9 02:05.5 Емма  Бонева СКЛА Ивет Лалова спринт академи 659
9 9 02:06.0 Елена  Илиева СКЛА „Свети Георги“ 356
10 9 02:08.1 Илина Бончева АК Орловец-93 Габрово 549
11 9 02:13.9 Ерика Савова СК,,Рилси атлет''Самоков 821
12 9 02:14.5 Андриана Андреева СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 744
13 9 02:16.9 ИВА  ДОЙЧЕВСКА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 415
14 9 02:21.3 Йоана Христова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 656
15 9 02:35.8 ДИЯНА БОРИСОВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 416
16 9 02:41.7 Димана Павлова СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 745
  9   Елица Райчева КЛАСА Таня Микова 471
  9   Илияна Ангелова Атлетик София 442
             
1 10 01:53.9 Мария  Караиванова СКА "Пендарева" -град Казанлък 824
2 10 01:58.6 Петя Богданова СК АК"ЦСКА" 526
3 10 02:01.5 Йоана Михайлова Приорити спорт 486
4 10 02:03.0 Ванеса Герганикова СКЛА"Тракия" 625
5 10 02:05.3 Мелани Младенова СК АК"ЦСКА" 527
6 10 02:05.9 ИВЕЛИНА ДЖИНСКА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 419
7 10 02:07.9 Таня Георгиева АК "Джордан" - Благоевград 288
8 10 02:09.6 Дарина  Цветкова  КЛА Фортуна Костинброд  851
9 10 02:11.9 Алена Първанова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 662
10 10 02:12.3 Сиана  Георгиева АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 363
11 10 02:16.5 Елица Атанасова СК АТЛЕТ2004 Поморие 720
12 10 02:18.5 Ивет  Велинова СКЛА Цвети Кирилова 696
13 10 02:18.9 Зорница  Делчева ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ  860
14 10 02:21.1 МИХАЕЛА ДАРГОВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 417
15 10 02:22.9 Яна  Колева АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 368
16 10 02:23.3 Росица Петкова АК "Джордан" - Благоевград 289
17 10 02:27.4 Лилия Гюрова СК АТЛЕТ2004 Поморие 718
18 10 02:33.6 Симона Дерменджиева СК АТЛЕТ2004 Поморие 719
19 10 02:48.1 Елеонора Иванова СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 743
20 10 02:55.2 ПЕТЯ НЕДЕВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 420
  10 DNF ВИЛЯНА БЕЗИРГЯНОВА СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 418
  10   Мина  Георгиева  СКЛА Академик София  830
             
1 11 01:59.4 Явора Кръстева  КЛАСА - Ивайло Дойнов 690
2 11 02:00.8 Карина Николова Приорити спорт 482
3 11 02:06.5 Йоана Петкова СКЛА Ивет Лалова спринт академи 666
4 11 02:15.1 Росица Дженева СКЛА СПОРТИКО 907
5 11 02:15.5 Велизара Иванова СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 610
6 11 02:16.6 Ноела Вунова СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО 705
7 11 02:17.2 Магдалена  Динова АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 370
8 11 02:24.1 Ивет Прошенска АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 369
9 11 02:28.3 Калина Петкова КЛА Фортуна Костинброд  850
10 11 02:29.0 Дивна Де Йонг АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 371
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  12.12.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2004-05  Старт: 16:40ч
    КРАЕН РЕЗУЛТАТ     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 595 Любослав Лозанов 2004 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН X X 5.98 5.98
2 591 Кристиян Бургунджиев 2004 СК КЛАСА X 5.34 5.34 5.35
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  12.12.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2004-05г  Старт: 17:20ч
    КРАЕН РЕЗУЛТАТ     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 301 Стела  Гешева 2005 Хеброс Харманли X 5.05 5.15 5.15
2 546 Десислава Боянова 2004 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново X 4.31 4.96 4.96
3 297 Христина Иванова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 4.61 4.53 4.79 4.79
4 298 Янислава  Петрова 2005 СКЛА Ивайло Младенов 3.92 3.96 4.14 4.14
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  12.12.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2006-07  Старт: 15:50ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 380 Боян Хаджитодоров 2006 АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 6.44 5.07 6.22 6.44
2 805 Илиян  Данаилов 2006 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 5.62 5.71 5.60 5.71
3 590 Андон Стоянов 2006 СК КЛАСА X 5.49 X 5.49
4 598 Димо Николов 2006 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 5.32 5.15 5.14 5.32
5 873 Боян Петров 2007 СК "Супер спорт-Варна" 5.16 5.19 5.20 5.20
6 352 Мартин Танев 2007 СКЛА „Свети Георги“ 4.85 4.52 4.60 4.85
7 872 Росен  Димитров 2007 СК "Супер спорт-Варна" X 4.69 X 4.69
8 619 Васил  Лулов 2007 СК "Левски - 2016" София 4.33 4.34 4.37 4.37
9 621 Цветан Захариев 2007 СК "Левски - 2016" София 3.90 3.68 4.27 4.27
10 620 Крум Тракиев 2007 СК "Левски - 2016" София 3.14 3.17 3.29 3.29
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  12.12.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2006-07г  Старт: 15:45ч
          Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 571 Румяна Груева 2007 СК КЛАСА 5.44 5.70 5.40 5.70
2 409 СИЯНА БРЪМБАРОВА 2007 СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 5.50 5.33 5.61 5.61
3 1000 Марта Бахарова 2006 СКЛА „Свети Георги“ 5.30 X 5.49 5.49
4 302 Ирен Саръбоюкова 2006 Хеброс Харманли X 5.46 X 5.46
5 295 Евелина  Иванова 2006 СКЛА Ивайло Младенов 5.02 5.22 5.30 5.30
6 869 Виктория Станчева 2007 СК "Супер спорт-Варна" 4.92 4.76 4.91 4.92
7 878 Даная Захариева 2006 СК "Супер спорт-Варна" X X 4.90 4.90
8 913 Ния Гергова 2006 СКЛА СПОРТИКО 4.79 4.76 X 4.79
9 914 Ивелина  Русимова 2006 СКЛА СПОРТИКО 4.57 4.65 4.76 4.76
10 351 Елена  Топчева 2006 СКЛА „Свети Георги“ 4.56 4.47 4.66 4.66
11 736 Ивена  Янгьозова 2007 АK "Георги Дъков" Плевен 4.25 X 4.28 4.28
12 447 Юлия Нестерова 2007 Атлетик София 3.91 4.01 3.84 4.01
13 694 Сияна  Котева 2007 СКЛА Цвети Кирилова 3.83 X X 3.83
14 697 Виктория  Ванева 2007 СКЛА Цвети Кирилова X 3.80 3.80 3.80
15 448 Мартина Вълчева 2007 Атлетик София 3.05 3.22 3.35 3.35
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  12.12.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2008 Старт: 09:30ч
      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ   Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 652 Теодор Янков 2008 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 5.70 5.60 X 5.70
2 866 Александър Павлов 2008 СК "Супер спорт-Варна" 4.63 4.84 4.58 4.84
3 507 Илля Мочалов 2008 Приорити спорт 4.31 4.05 3.96 4.31
4 559 Максим Ненков 2008 СК КЛАСА 3.85 3.67 4.15 4.15
5 711 Вили Вунов 2008 СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО X 3.69 X 3.69
6 577 Александър Найденов 2008 СК КЛАСА Х Х Х NM
  446 Александър  Стефанов 2008 Атлетик София       DNS
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  12.12.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2008г  Старт: 10:07ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     Край:10.30           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 411 ИВА  ДЕЛИВЕРСКА 2008 СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 5.27 5.17 5.03 5.27
2 602 Ивайла Мишина 2008 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 5.19 X 5.18 5.19
3 479 Ема Иванова 2008 Приорити спорт 4.51 4.27 4.46 4.51
4 593 Лаура Гравийон 2008 СК КЛАСА 4.50 4.33 3.74 4.50
5 712 Стефанина  Захариева 2008 СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО 4.19 4.25 4.41 4.41
6 863 Йоана  Койнова 2008 СК "Супер спорт-Варна" 4.36 4.34 4.38 4.38
7 991 Василена Пехливанова 2008 АК"ПЪЛДИН" 4.37 4.15 4.28 4.37
8 560 Магдалена Миладинова 2008 СК КЛАСА 4.26 X 4.05 4.26
9 588 Вяра  Деспотова 2008 СК КЛАСА X 4.10 4.07 4.10
10 826 Михаела  Николова  2008 СКЛА Академик София  3.87 3.67 3.95 3.95
11 354 Виктория Василева 2008 СКЛА „Свети Георги“ 3.80 3.47 3.45 3.80
12 474 Ани  Николова 2008 Приорити спорт 3.33 2.35 3.05 3.33
  562 Виктория Василева 2008 СК КЛАСА X X X NM
  627 Любена  Чаушева  2008 СКЛА"Тракия"       DNS
  163 ДАНАЯ  СТОЯНОВА 2008 АК ПЛЕВЕН 2014       DNS
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  12.12.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2009 Старт: 11:23ч
    Крайно класиране     Край:11.43           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 392 Георги Попов 2009 СКЛА "Спартак Плевен" X 4.89 5.21 5.21
2 377 Борис  Хаджитодоров 2009 АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 4.66 4.72 4.77 4.77
3 733 Йоан  Йотков 2009 АK "Георги Дъков" Плевен 4.17 4.34 4.3 4.34
4 828 Ангел Костов 2009 Академик София 4.21 4.30 4.32 4.32
5 937 Любомир  Илиев 2009 СК"Олимпия-Враца" 4.28 3.67 X 4.28
6 443 Борис Алексиев 2009 Атлетик София X 4.11 3.95 4.11
7 578 Николай Златев 2009 СК КЛАСА X 3.70 3.95 3.95
8 581 Марио Иванов 2009 СК КЛАСА X 3.78 3.85 3.85
9 918 Валентин  Шишков 2009 Атлетически клуб "Враца" X 3.67 X 3.67
10 579 Кристиян Пехливанян 2009 СК КЛАСА X X 2.88 2.88
11 916 Никола Славков 2009 СКЛА СПОРТИКО 2.25 2.63 2.71 2.71
  626 Васил  Понев 2009 СКЛА"Тракия"       DNS
  428 Йордан  Стоилов 2009 АК Бета Пърформанс       DNS
  713 Калоян Маринов 2009 СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО       DNS
  862 Кристиян Хаджитенев 2009 СК "Супер спорт-Варна"       DNS
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  12.12.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2009г  Старт: 12:20ч
    Крайно Класиране     Край: 13.04          
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 477 Виктория Ангелова 2009 Приорити спорт 4.86 4.67 5.15 5.15
2 829 Евгения  Стоименова 2009 СКЛА Академик София  5.01 X X 5.01
3 708 Ана-Мария Петкова 2009 СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО X 4.41 4.68 4.68
4 444 Габриела Николова 2009 Атлетик София 4.16 X 4.23 4.23
5 355 София Андрич 2009 СКЛА „Свети Георги“ 4.17 X 3.92 4.17
6 470 Мирела Нейкова 2009 КЛАСА Таня Микова 4.12 3.92 4.09 4.12
7 635 Андеа Шатарова 2009 СК-КОСТЕНЕЦ 3.77 3.90 X 3.90
8 709 Рая Хаджиева 2009 СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО X 3.87 3.86 3.87
9 921 Клара  Димитрова 2009 Атлетически клуб "Враца" 3.78 3.60 3.87 3.87
10 910 Анастасия Андреева 2009 СКЛА СПОРТИКО 3.61 3.82 3.78 3.82
11 912 Надежда  Петкова 2009 СКЛА СПОРТИКО 3.48 3.36 3.70 3.70
12 657 Симона Иванова 2009 СКЛА Ивет Лалова спринт академи X 3.66 3.69 3.69
13 273 Джулия  Кирицова 2009 СКЛА" ФЕНИКС 2004" X 3.62 3.58 3.62
14 699 Янина Манчева 2009 СКЛА Цвети Кирилова 3.41 3.33 3.52 3.52
15 965 Велина  Цекова 2009 ИЛСА - Вели 3.24 3.22 3.45 3.45
16 586 Мария Лилова 2009 СК КЛАСА 3.45 X 3.19 3.45
17 813 Елизабет Теофанова 2009 СК,,Рилси атлет''Самоков X 3.37 X 3.37
18 700 Владислава Крумова 2009 СКЛА Цвети Кирилова 3.23 3.20 2.86 3.23
19 926 Леа Цветкова 2009 КЛА Лъвски скок 3.16 3.09 2.64 3.16
20 911 Стефания Славкова 2009 СКЛА СПОРТИКО 2.91 3.16 3.06 3.16
21 814 Гергана Кючукова 2009 СК,,Рилси атлет''Самоков 2.96 2.90 2.91 2.96
22 248 Славена Пенева 2009 СКЛА Цвети Кирилова 2.33 2.71 2.89 2.89
23 923 Лия Цветкова 2009 КЛА Лъвски скок 2.88 2.54 2.60 2.88
24 659 Емма  Бонева 2009 СКЛА Ивет Лалова спринт академи X X 2.86 2.86
25 951 Мирела Станоева 2009 Септември СФ 2.18 2.48 2.82 2.82
26 698 Виктория  Димитрова 2009 СКЛА Цвети Кирилова 2.58 2.73 2.47 2.73
27 247 Александра  Пенева 2009 СКЛА Цвети Кирилова 2.45 2.46 2.60 2.60
  606 Анна Йорданова 2009 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН X X X NM
  655 Никол Балашева 2009 СКЛА Ивет Лалова спринт академи X X X NM
  604 Рая Пламенова 2009 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН X X X NM
  654 Ванеса Бонева 2009 СКЛА Ивет Лалова спринт академи       DNS
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  12.12.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момчета 2010-11г  Старт: 13:26ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 607 Пламен Митков 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 4.71 4.71 4.75 4.75
2 803 Ивалин  Бояджиев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново 4.41 X 4.04 4.41
3 905 Георги Денчев 2010 СК "Супер спорт-Варна" 4.20 4.25 4.37 4.37
4 901 Валентин Иванов 2011 СК "Супер спорт-Варна" 4.32 4.15 X 4.32
5 574 Борис Фусков 2011 СК КЛАСА X 4.14 4.15 4.15
6 707 Никола  Делчев 2010 СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО X 4.10 4.12 4.12
7 357 Борислав Бочев 2010 СКЛА „Свети Георги“ 4.04 3.69 3.76 4.04
8 608 Стефан  Тодоров  2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН X 3.78 4.00 4.00
9 397 Константин Койчев 2010 СКЛА ХАЙ ЛЕВЕЛ 3.83 3.54 3.40 3.83
10 358 Александър Йорданов 2010 СКЛА „Свети Георги“ 3.40 3.58 3.55 3.58
11 396 Радослав Илиев 2010 СКЛА ХАЙ ЛЕВЕЛ 3.54 3.39 3.37 3.54
12 316 Мартин Еленов 2010 АК"ПЪЛДИН" 3.54 X X 3.54
13 572 Стефан Панайотов 2011 СК КЛАСА 3.45 X 3.41 3.45
14 636 Георги Михайлов 2010 СК-КОСТЕНЕЦ 3.43 3.28 3.35 3.43
15 919 Иван  Иванчев 2011 Атлетически клуб "Враца" X 3.42 3.41 3.42
16 528 Ясен  Дойчинов 2010 СК АК"ЦСКА" X 3.41 X 3.41
17 835 Иван  Герчев 2011 СКЛА Академик София  3.36 3.37 3.26 3.37
18 832 Антоан Ганев 2011 СКЛА Академик София  3.33 3.12 3.31 3.33
19 833 Ивайло Братоев 2011 СКЛА Академик София  3.30 2.94 3.29 3.30
20 810 Стефан Гавазов 2010 СК,,Рилси атлет''Самоков X 3.30 3.27 3.30
21 580 Никола Димитров 2011 СК КЛАСА 3.27 X 2.97 3.27
22 831 Димитър  Николов 2011 СКЛА Академик София  3.10 2.69 2.87 3.10
23 487 Борис Пейков 2011 Приорити спорт 2.85 3.05 2.81 3.05
24 927 Александър Маринов 2010 КЛА Лъвски скок 2.97 2,74 2.98 2.98
25 267 Кристиян  Иванов  2011 СКЛА" ФЕНИКС 2004" X 2.87 2.92 2.92
26 421 ДЕЯН НЕДЕЛЧЕВ 2010 СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 2.78 2.66 r 2.78
  582 Калоян Гювийски 2011 СК КЛАСА X X X NM
  804 Александър  Русев 2010 СК “АТЛЕТИКА 2012“ - В. Търново       DNS
  508 Боян терзиев 2010 Приорити спорт       DNS
  381 Кристиан Арсовски 2011 АК "Павел Павлов" -Лили и Коста       DNS
  511 Божидар Димитров 2011 Приорити спорт       DNS
  834 Даниела  Стоянчов 2011 СКЛА Академик София        DNS
  438 Христо Груев 2011 Атлетик София       DNS
Атлетическа лига - 2021г
                   
                   
  12.12.2021г   гр. София
                   
  скок дължина момичета 2010-11г  Старт: 14:00ч
    КРАЙНО КЛАСИРАНЕ     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 3 Рез.
1 609 Божидара Иванова 2010 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 4.53 4.40 4.44 4.53
2 896 Росина  Колева 2011 СК "Супер спорт-Варна" 4.06 4.12 r 4.12
3 363 Сиана  Георгиева 2010 АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 4.06 3.73 X 4.06
4 526 Петя Богданова 2010 СК АК"ЦСКА" 3.82 3.90 3.86 3.90
5 368 Яна  Колева 2010 АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 3.67 3.76 3.77 3.77
6 568 Михаела Търницова 2011 СК КЛАСА 3.77 3.66 3.53 3.77
7 484 Анастасия Савчева 2010 Приорити спорт 3.74 3.19 X 3.74
8 904 Ивайла Никова 2010 СК "Супер спорт-Варна" X 3.65 3.71 3.71
9 485 Ивета Евдокиева 2010 Приорити спорт 3.64 X 3.51 3.64
10 920 Ивайла Иванова 2010 Атлетически клуб "Враца" 2.34 X 3.64 3.64
11 288 Таня Георгиева 2010 АК "Джордан" - Благоевград X 3.61 r 3.61
12 360 Маргарита  Делийска 2010 СКЛА „Свети Георги“ X 3.60 X 3.60
13 561 Адриана Маврова 2010 СК КЛАСА X 3.69 3.59 3.59
14 903 Виктория Валентинова 2010 СК "Супер спорт-Варна" X 3.58 3.53 3.58
15 370 Магдалена  Динова 2011 АК "Павел Павлов" -Лили и Коста X 3.19 3.58 3.58
16 527 Мелани Младенова 2010 СК АК"ЦСКА" 3.28 3.23 3.57 3.57
17 610 Велизара Иванова 2011 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 3.47 3.38 3.55 3.55
18 625 Ванеса Герганикова 2010 СКЛА"Тракия" X X 3.53 3.53
19 705 Ноела Вунова 2011 СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО 3.20 3.52 3.47 3.52
20 475 Ирина Ангелова 2010 Приорити спорт 3.40 3.33 3.17 3.40
21 289 Росица Петкова 2010 АК "Джордан" - Благоевград 3.37 3.03 r 3.37
22 359 Елица Ангелова 2010 СКЛА „Свети Георги“ X 3.30 X 3.30
23 465 Благовеста Банкатева 2011 Ботев Пловдив 3.29 3.21 X 3.29
24 369 Ивет Прошенска 2011 АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 3.29 2.98 X 3.29
25 666 Йоана Петкова 2011 СКЛА Ивет Лалова спринт академи X 3.29 2.93 3.29
26 696 Ивет  Велинова 2010 СКЛА Цвети Кирилова X 3.05 3.25 3.25
27 503 Мария Делчева 2010 Приорити спорт 2.72 3.11 3.17 3.17
28 637 Ивайла Бонева 2010 СК-КОСТЕНЕЦ 3.07 3.05 2.95 3.07
29 573 Ния Тренчева 2011 СК КЛАСА 3.00 2.70 r 3.00
30 520 Евелин Павлова 2010 КЛАСА Алекс 2.96 2.66 2.91 2.96
31 638 Йоана Зашева 2010 СК-КОСТЕНЕЦ 2.75 2.61 2.96 2.96
32 667 Камелия Хаджиева 2011 СКЛА Ивет Лалова спринт академи X X 2.92 2.92
33 371 Дивна Де Йонг 2011 АК "Павел Павлов" -Лили и Коста X 2.73 2.85 2.85
34 909 Катерина Михалева 2010 СКЛА СПОРТИКО 2.83 X 2.61 2.83
35 495 Емилия Константинова 2010 Приорити спорт 2.61 2.69 2.49 2.69
36 948 Лила Димитрова 2010 Ск септември 2.44 2.54 2.45 2.54
37 908 Гергана Захариева 2010 СКЛА СПОРТИКО X X 2.38 2.38
  509 Божидара Злоткова 2010 Приорити спорт X X X NM
                   
И.К 893 Ивора И.К. Иванова 2011 СК "Супер спорт-Варна" 3.62 3.96 3.90 3.96
  936 Алексндра  Петрова 2010 СК"Олимпия-Враца"       DNS
  496 Пламена Георгиева 2010 Приорити спорт       DNS
  942 Рая Желязкова 2010 СКЛА "СПАРТАК - СТАРА ЗАГОРА"       DNS
  716 Сияна Манасиева 2010 СК ЗВЕЗДИТЕ - гр. ПЕТРИЧ       DNS
  895 Владислава Петкова 2011 СК "Супер спорт-Варна"       DNS
  439 Дарина Николова 2011 Атлетик София       DNS
  504 Теодора Родева 2011 Приорити спорт       DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
    гр. София
                 
  скок от място момчета 2011г Старт: 10:50ч
    Крайно класиране     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 854 Никола Величков 2011 КЛА Фортуна Костинброд  2.12 2.21 2.21
2 857 Кристиян  Георгиев  2011 ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ  2.11 2.06 2.11
3 706 Йоан  Радев 2011 СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО 2.01 2.07 2.07
4 919 Иван  Иванчев 2011 Атлетически клуб "Враца" 2.05 2.05 2.05
5 730 Александър Кожухаров 2011 АK "Георги Дъков" Плевен X 1.95 1.95
6 775 Алекс Енев 2011 Тракия Пловдив 1.90 X 1.90
7 998 Никола  Ламбов 2011 АК"ПЪЛДИН" 1.85 1.88 1.88
8 632 Константин Недялков 2011 Атлетик София (т.Слави Мутафов) 1.88 X 1.88
9 668 Мартин Савков 2011 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 1.85 1.75 1.85
10 900 Мирослав Костов 2011 СК "Супер спорт-Варна" 1.84 1.84 1.84
11 624 Александър  Трайчев  2011 СКЛА"Тракия" 1.68 1.65 1.68
11 554 Кристиян Кънев 2011 АК Орловец-93 Габрово 1.65 1.68 1.68
12 834 Данаил Стоянчов 2011 Академик X 1.63 1.63
13 511 Божидар Димитров 2011 Приорити 1.60 1.55 1.60
  899 Мартин костов 2011 СК "Супер спорт-Варна"     DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  12.12.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2011г Старт: 11:00ч
    Крайно Класиране     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 893 Ивора Иванова 2011 СК "Супер спорт-Варна" 2.24 2.27 2.27
2 894 Кайра Садък 2011 СК "Супер спорт-Варна" 2.20 2.22 2.22
3 895 Владислава  Пейкова 2011 Супер Спорт Варна 2.08 1.60 2.08
4 849 Валерия Васова 2011 КЛА Фортуна Костинброд  2.00 2.06 2.06
5 664 Елени Томара 2011 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 1.96 1.93 1.96
6 969 Катрин  Драгомирова 2011 ИЛСА - Вели 1.76 1.77 1.77
7 970 Ивета  Пожарлиева 2011 ИЛСА - Вели 1.73 1.77 1.77
8 897 Виктория Костова 2011 СК "Супер спорт-Варна" 1.76 1.70 1.76
9 968 София  Пейчева 2011 ИЛСА - Вели 1.72 1.70 1.72
10 898 Данай Абарадзогу 2011 СК "Супер спорт-Варна" 1.67 1.70 1.70
11 501 Елизавета Николова 2011 Приорити спорт 1.68 1.63 1.68
12 928 Ива Филипова 2011 КЛА Лъвски скок 1.52 1.52 1.52
13 665 Виктория Иванова 2011 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 1.45 1.47 1.47
  631 Мария Недялкова 2011 Атлетик София (т.Слави Мутафов)     DNS
  518 Андреа  Ташева 2011 Приорити спорт     DNS
  502 Райа Ивкова 2011 Приорити спорт     DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  12.12.2021г 
  гр. София
                 
  скок от място момчета 2012г Старт: 10:40ч
    Крайно класиране     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 858 Николай  Цветков 2012 ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ  1.90 1.95 1.95
2 750 Даниел Георгиев 2012 СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 1.95 1.85 1.95
3 838 Симеон Попов 2012 СКЛА Академик София  1.94 1.93 1.94
4 375 Мартин  Геров 2012 АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 1.90 1.94 1.94
5 891 Дичо Христов 2012 СК "Супер спорт-Варна" 1.90 X 1.90
6 557 Теодор Куцаров 2012 АК Орловец-93 Габрово 1.85 1.73 1.85
7 266 Габриел  Иванов  2012 СКЛА" ФЕНИКС 2004" 1.84 1.84 1.84
8 398 Александър Ковачев 2012 СКЛА ХАЙ ЛЕВЕЛ 1.82 1.84 1.84
9 500 Иван Пейчев 2012 Приорити спорт 1.84 1.80 1.84
10 576 Ивайло Захариев 2012 СК КЛАСА 1.72 1.82 1.82
11 996 Димо Петков 2012 АК"ПЪЛДИН" 1.70 1.82 1.82
12 972 Денислав  Георгиев 2012 ИЛСА - Вели 1.82 1.66 1.82
13 960 Виктор Георгиев 2012 СКЛА Септември-София 1.80 1.80 1.80
14 412 Лъчезар Бръмбаров 2012 СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 1.75 1.80 1.80
15 704 Петър  Захариев 2012 СК"АТЛЕТИК" - ХАСКОВО 1.75 1.75 1.75
16 997 Мартин Караиванов 2012 АК"ПЪЛДИН" 1.66 1.75 1.75
17 671 Денис Петрова 2012 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 1.66 1.68 1.68
18 492 Виктор Драголов 2012 Приорити спорт 1.68 1.65 1.68
19 423 ДИМИТЪР ДИМИТРОВ 2012 СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 1.65 1.62 1.65
20 268 Матео  Войнов  2012 СКЛА" ФЕНИКС 2004" 1.65 1.60 1.65
21 772 Павел Колев 2012 Тракия Пловдив 1.60 1.50 1.60
22 455 Виктор Славев 2012 Левски 2016 1.60 X 1.60
23 773 Радослав Стайков 2012 Тракия Пловдив 1.57 1.55 1.57
24 556 Красимир Куцаров 2012 АК Орловец-93 Габрово 1.56 1.52 1.56
25 629 Александър  Кафиерис 2012 Атлетик София (т.Слави Мутафов) 1.45 1.35 1.45
26 645 Иван Панев 2012 СК-КОСТЕНЕЦ 1.30 1.40 1.40
27 836 Калоян  Георгиев 2012 СКЛА Академик София  1.33 1.30 1.33
  774 Симеон Мавродиев 2012 Тракия Пловдив     DNS
  892 Веселин Минчев 2012 СК "Супер спорт-Варна"     DNS
  954 Огнян Зараров 2012 СКЛА Септември-София     DNS
  379 Стефан Кондев 2012 АК "Павел Павлов" -Лили и Коста     DNS
  461 Методи  Банчев 2012 СК"Милка Михайлова"     DNS
  685 Теодор Кало 2012 АК КЛАС-Костенец     DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  12.12.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2012г Старт: 12.02ч
    Крайно Класиране     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 680 Дара Димитрова 2012 АК КЛАС-Костенец 2.01 2.01 2.01
2 837 Дея Стоименова 2012 СКЛА Академик София  1.88 1.98 1.98
3 669 Исабел Иванова 2012 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 1.96 1.92 1.96
4 740 Добринка  Николова 2012 СКЛА ,, СРЕДНОГОРСКИ АТЛЕТ'' гр. Пирдоп 1.90 1.85 1.90
5 521 Дария Касабова 2012 КЛАСА Алекс 1.85 1.86 1.86
6 476 Лора Делчева 2012 Приорити спорт 1.85 1.45 1.85
7 464 Цветана Костова 2012 Ботев Пловдив 1.84 1.84 1.84
8 889 Никол Вуцова 2012 СК "Супер спорт-Варна" 1.75 1.83 1.83
9 361 Яна  Кръстева 2012 СКЛА „Свети Георги“ 1.82 1.78 1.82
10 890 Юлия Жекова 2012 СК "Супер спорт-Варна" 1.78 1.82 1.82
11 422 БОЖИДАРА БИЧЕВА 2012 СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ X 1.81 1.81
12 859 Никол  Асенова 2012 ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НИКОЛА КАРАПЕТРОВ  1.80 1.80 1.80
13 373 Изабела  Жечева 2012 АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 1.72 1.80 1.80
14 971 Ерика  Лазарова 2012 ИЛСА - Вели 1.77 1.72 1.77
15 930 Ивет Василева 2012 КЛА Лъвски скок 1.70 1.77 1.77
16 974 Йоана  Димова 2012 ИЛСА - Вели 1.30 1.73 1.73
17 751 Сияна Павлова 2012 СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 1.70 1.71 1.71
18 640 Радина  Иванова 2012 СК-КОСТЕНЕЦ 1.70 1.64 1.70
19 575 Мариела Йорданова 2012 СК КЛАСА 1.65 1.58 1.65
20 929 Маргарита Джамбова 2012 КЛА Лъвски скок 1.63 1.60 1.63
21 522 Огняна Попова 2012 КЛАСА Алекс 1.62 1.60 1.62
22 558 Стефания Георгиева 2012 АК Орловец-93 Габрово 1.60 1.62 1.62
23 372 Радост Иванова 2012 АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 1.62 1.50 1.62
24 570 Зара Кратева 2012 СК КЛАСА 1.52 1.61 1.61
25 408 Адриана Стоянова 2012 СК "Дарко Тим" - София  1.57 1.60 1.60
26 362 Виктория Николова 2012 СКЛА „Свети Георги“ 1.57 1.59 1.59
27 612 Виктория Тодорова 2012 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 1.57 1.53 1.57
28 517 Матеа Стоичкова 2012 Приорити спорт 1.53 1.56 1.56
29 973 Леа  Джаферович 2012 ИЛСА - Вели 1.48 1.55 1.55
30 639 Виктория Данаилова 2012 СК-КОСТЕНЕЦ X 1.54 1.54
31 946 Мая Маринова 2012 СКЛА Септември-София 1.47 1.46 1.47
32 514 Калина Христова 2012 Приорити спорт 1.39 1.40 1.40
33 670 Ема Митрова 2012 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 1.33 1.23 1.33
  382 Ивалйла Колева 2012 АК "Павел Павлов" -Лили и Коста     DNS
  460 Ема Банчева 2012 СК"Милка Михайлова"     DNS
  499 Ирина Пейчева 2012 Приорити спорт     DNS
  594 София Борисова 2012 СК КЛАСА     DNS
  611 Стефани Ванкова 2012 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН     DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  12.12.2021г    гр. София
                 
  скок от място момчета 2013г Старт: 11:30ч
    Крайно класиране     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 538 Матей Иванов 2013 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 1.98 2.00 2.00
2 887 Теодор Петров 2013 СК "Супер спорт-Варна" 1.86 1.92 1.92
3 840 Александър Иванов 2013 СКЛА Академик София  1.86 1.84 1.86
4 888 Елин Николаев 2013 СК "Супер спорт-Варна" 1.85 1.85 1.85
5 569 Виктор Търницов 2013 СК КЛАСА 1.83 1.85 1.85
6 425 ВЕЛИЗАР ВЕРИШАПКОВ 2013 СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 1.80 1.78 1.80
7 975 Александър  Дамянов 2013 ИЛСА - Вели 1.72 1.79 1.79
8 545 Богорис  Георгиев 2013 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 1.75 1.77 1.77
9 424 НИКОЛА СТЕФАНОВ 2013 СКЛА „ЕНЕРДЖИ ПЛОВДИВ“ 1.70 1.76 1.76
10 809 Симеон  Николчев 2013 СК,,Рилси атлет''Самоков 1.75 1.75 1.75
11 531 Александър Данаилов 2013 АЛСК Тракия96 Пловдив 1.72 1.75 1.75
12 853 Калоян Цветков 2013 КЛА Фортуна Костинброд  1.75 1.50 1.75
13 616 Даниел Любенов 2013 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 1.50 1.70 1.70
14 931 Даниел Дилков 2013 КЛА Лъвски скок 1.65 1.69 1.69
15 516 Деан Шарков 2013 Приорити спорт 1.67 1.58 1.67
16 285 Пламен  Николов  2013 СКЛА" ФЕНИКС 2004" 1.64 1.62 1.64
17 995 Богомил Мавров 2013 АК"ПЪЛДИН" 1.63 1.35 1.63
18 623 Ивайло Моллов 2013 СКЛА"Тракия" 1.63 X 1.63
19 617 Марк Йоцов 2013 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 1.35 1.60 1.60
20 270 Венцислав  Цолов  2013 СКЛА" ФЕНИКС 2004" 1.58 1.58 1.58
21 766 Eмин Алиев 2013 СКЛА "СВЕТИ ГЕОРГИ " 1.53 1.49 1.53
22 846 Боян  Кожаров 2013 СКЛА Академик София  1.52 1.48 1.52
23 807 Александър Богоин 2013 СК,,Рилси атлет''Самоков 1.00 1.52 1.52
24 771 Мартин Георгиев 2013 Тракия Пловдив 1.50 1.35 1.50
25 462 Христо Темелков 2013 София 1.47 1.48 1.48
26 808 Никола Петров 2013 СК,,Рилси атлет''Самоков 1.39 X 1.39
27 515 Деян Металов 2013 Приорити спорт 0.85 1.30 1.30
  979 Данаил  Коев 2013 ИЛСА - Вели     DNS
  643 Андриан Михайлов 2013 СК-КОСТЕНЕЦ     DNS
  672 Николай Борисов 2013 СКЛА Ивет Лалова спринт академи     DNS
  682 Йоан  Ангелов 2013 АК КЛАС-Костенец     DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  12.12.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2013г Старт: 11:15ч
    Крайно класиране     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 539 Йоана Дражева 2013 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 1.76 1.83 1.83
2 885 Радина Маркова 2013 СК "Супер спорт-Варна" 1.78 1.73 1.78
3 823 Никол Иванова 2013 TEAM BANOVA 1.63 1.77 1.77
4 945 Ева Тасева 2013 СКЛА Септември-София 1.73 1.72 1.73
5 437 Ивана Алексиева 2013 Атлетик София 1.68 1.70 1.70
6 436 Лилия Маринова 2013 Атлетик София 1.57 1.67 1.67
7 811 Любомира Милошева 2013 СК,,Рилси атлет''Самоков 1.60 1.66 1.66
8 978 Ева  Досева 2013 ИЛСА - Вели 1.62 1.65 1.65
9 956 Дарина-ив Петрова 2013 СКЛА Септември-София 1.62 1.62 1.62
10 255 Матея Крумова 2013 Надежда София 1.62 1.60 1.62
11 976 Дея  Ангелова 2013 ИЛСА - Вели 1.56 1.60 1.60
12 614 Вяра Тошева 2013 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 1.25 1.60 1.60
13 583 Деница Гювийска 2013 СК КЛАСА 1.60 X 1.60
14 729 Йоанна Кертикова 2013 АK "Георги Дъков" Плевен 1.57 1.57 1.57
15 683 Мила Йорданова 2013 АК КЛАС-Костенец 1.47 1.56 1.56
16 906 София Лазарова 2013 СКЛА СПОРТИКО 1.33 1.55 1.55
17 613 Иная Красимирова 2013 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 1.55 X 1.55
18 622 Даниела  Славова 2013 СКЛА"Тракия" 1.45 1.52 1.52
19 374 София Жечева 2013 АК "Павел Павлов" -Лили и Коста 1.43 1.52 1.52
20 463 Дария Драганова 2013 СК"Атлетик Правец" 1.50 1.50 1.50
21 886 София Николова 2013 СК "Супер спорт-Варна" 1.50 1.47 1.50
22 977 Изабела  Стефанова 2013 ИЛСА - Вели 1.48 1.49 1.49
23 299 Никол Тодорова 2013 СКЛА Ивайло Младенов 1.45 1.40 1.45
24 941 Ивета  Желязкова 2013 СКЛА "СПАРТАК - СТАРА ЗАГОРА" 1.43 1.41 1.43
25 789 Кристияна Бунова 2013   1.42 1.30 1.42
26 615 Елеонора Ангелова 2013 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 1.40 X 1.40
27 958 Йоана Денова 2013 СКЛА Септември-София 1.30 1.35 1.35
28 641 Никол Тренчева 2013 СК-КОСТЕНЕЦ 1.32 1.24 1.32
29 630 Йоана Кръстева 2013 Атлетик София (т.Слави Мутафов) 1.25 1.30 1.30
30 957 Румяна  Михайлова 2013 СКЛА Септември-София 1.22 1.18 1.22
  812 Никол Кленова 2013   1.16 1.16 1.16
  932 Диана Джамбова 2014 КЛА Лъвски скок     DNS
  980 Ивиан  Иванова 2014 ИЛСА - Вели     DNS
  934 Ивона  Йорданова 2013 СК"Олимпия-Враца"     DNS
  399 Калина Митева 2013 СКЛА ХАЙ ЛЕВЕЛ     DNS
  642 Анастасия Бонева 2013 СК-КОСТЕНЕЦ     DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  12.12.2021г    гр. София
                 
  скок от място момчета 2014-15-16г Старт: 11:10ч
    Крайно Класиране     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 461 Методи  Банчев   Милка Михайлова 1.80 1.86 1.86
2 679 Деян Ташков 2015 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 1.70 1.75 1.75
3 806 Виктор Марков 2014 СК,,Рилси атлет''Самоков 1.56 1.73 1.73
4 993 Христо Карталов 2014 АК"ПЪЛДИН" 1.65 1.70 1.70
5 563 Даниел Василев 2014 СК КЛАСА 1.60 1.67 1.67
6 675 Румен Петев 2014 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 1.66 1.62 1.66
7 770 Иван Момчилов 2014 Тракия Пловдив 1.52 1.56 1.56
8 512 Aнтон Георгиев 2014 Приорити спорт 1.56 X 1.56
9 407 Никола Додев 2014 СК "Дарко Тим" - София  1.52 1.55 1.55
10 429 Борил Ангелов 2014 АК Бета Пърформанс 1.55 1.50 1.55
11 726 Кристиян  Съев 2015 АK "Георги Дъков" Плевен 1.55 X 1.55
12 618 Теодор Иванов 2014 СК РАДУКАНОВИ - ВИДИН 1.53 1.50 1.53
13 844 Теодор  Кирилов 2014 СКЛА Академик София  1.52 1.48 1.52
14 949 Лъчезар Николов 2014 СКЛА Септември-София 1.50 1.30 1.50
15 769 Явор Раяновски 2014 Тракия Пловдив X 1.50 1.50
16 947 Кирил Велинов 2014 СКЛА Септември-София 1.45 1.45 1.45
17 684 Тервел Георгиев 2014 АК КЛАС-Костенец 1.42 1.43 1.43
18 272 Стефан  Терзиев  2015 СКЛА" ФЕНИКС 2004" 1.43 1.30 1.43
19 678 Данаил Толев 2015 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 1.42 1.00 1.42
20 265 Борис Войнов 2014 Надежда София 1.32 1.40 1.40
21 523 Кристиян Павлов 2014 КЛАСА Алекс 1.37 1.28 1.37
22 727 Никола  Кертиков 2015 АK "Георги Дъков" Плевен 1.36 1.33 1.36
23 992 Яни Ламбов 2015 АК"ПЪЛДИН" 1.34 1.35 1.35
24 728 Данаил Дечев 2014 АK "Георги Дъков" Плевен 1.32 1.35 1.35
25 822 Кристиян Луковижденски 2014 TEAM BANOVA 1.28 1.35 1.35
26 950 Константин Донков 2014 СКЛА Септември-София 1.15 1.35 1.35
27 917 Владислав Величков 2014 СКЛА СПОРТИКО 1.32 1.34 1.34
28 406 Велин  Методиев 2014 СК "Дарко Тим" - София  1.10 1.32 1.32
29 498 Борис Маринов 2015 Приорити спорт X 1.30 1.30
30 434 Виктор  Минчев 2015 АК Бета Пърформанс 1.15 1.28 1.28
31 263 Емануил  Цветанов 2014 Надежда София 1.25 1.25 1.25
32 433 Самуил Францов 2015 АК Бета Пърформанс 1.20 1.25 1.25
33 431 Матей Генински 2015 АК Бета Пърформанс 1.22 X 1.22
34 271 Александър  Стомоняков  2015 СКЛА" ФЕНИКС 2004" 1.27 1.22 1.21
35 725 Теодор  Кожухаров 2015 АK "Георги Дъков" Плевен 1.10 0.90 1.10
36 633 Преслав  Дринчев 2016 Атлетик София (т.Слави Мутафов) 1.10 1.05 1.10
  839 Теодор  Иванов 2014 СКЛА Академик София      DNS
  994 Калоян Иванов 2014 АК"ПЪЛДИН"     DNS
  269 Антонио  Йотов  2014 СКЛА" ФЕНИКС 2004"     DNS
  767 Виктор Стайков 2016 Тракия Пловдив     DNS
Атлетическа лига - 2021г
                 
                 
  12.12.2021г    гр. София
                 
  скок от място момичета 2014г Старт: 12:40ч
    Крайно Класиране     Край:           
  Име Фамилия Год. Клуб 1 2 Рез.
1 883 Яна  Кацарова 2014 СК "Супер спорт-Варна" 1.70 1.70 1.70
2 841 Мария Йорданова  2014 СКЛА Академик София  1.70 1.68 1.70
3 843 Ина  Любенова 2014 СКЛА Академик София  1.58 1.70 1.70
4 389 Ема Радойчева 2014 ЛК Пауталия Кюстендил 1.64 1.67 1.67
5 673 Марая Тодорова 2014 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 1.67 1.60 1.67
6 842 Александра  Пушкарова  2014 СКЛА Академик София  1.65 1.60 1.65
7 460 Ема Банчева 2014 Милка Михайлова 1.63 1.61 1.63
8 884 Габриела Божилова 2014 СК "Супер спорт-Варна" 1.55 1.62 1.62
9 401 Бояна  Николова 2014 СК "Дарко Тим" - София  1.57 1.60 1.60
10 405 Ирина Георгиева 2014 СК "Дарко Тим" - София  1.58 1.48 1.58
11 848 Анита  Стефанова  2014 КЛА Фортуна Костинброд  1.58 1.42 1.58
12 540 Аглика Григорова 2014 СКЛА''СПРИНТ-2020'' - В.Търново 1.57 1.55 1.57
13 940 Моника Щерев 2015 СКЛА "СПАРТАК - СТАРА ЗАГОРА" 1.55 1.51 1.55
14 980 Ивиан Иванова 2014 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 1.53 X 1.53
15 847 Калина Здрвкова 2014 КЛА Фортуна Костинброд  1.50 1.48 1.50
16 882 Вивиан  Колева 2015 СК "Супер спорт-Варна" 1.45 1.48 1.48
17 768 Ава Йегиазарян 2014 Тракия Пловдив 1.33 1.47 1.47
18 676 Кая Златанова 2014 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 1.44 1.40 1.44
19 403 Лиана  Вълчева 2014 СК "Дарко Тим" - София  1.42 1.35 1.42
20 567 София Коцинова 2014 СК КЛАСА 1.30 1.42 1.42
21 30 Михаела Атанасова 2014 Приорити спорт 1.15 1.42 1.42
22 505 Таня Родева 2014 Приорити спорт 1.40 1.33 1.40
23 845 Таня Григорова 2014 СКЛА Академик София  1.37 1.37 1.37
24 400 Анна  Георгиева 2014 СК "Дарко Тим" - София  1.35 1.35 1.35
25 677 Лили Андрейнска 2015 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 1.35 1.35 1.35
26 674 Дара Генчева 2014 СКЛА Ивет Лалова спринт академи 1.35 1.32 1.35
27 430 Яна  Пешевска 2015 АК Бета Пърформанс 1.35 1.28 1.35
28 932 Дияна Джамбова 2014 Лъвски скок 1.32 1.34 1.34
29 513 Цветея Йорданова 2016 Приорити спорт 1.29 1.34 1.34
30 456 Натали Симеонова 2015 КЛАС"Костенец" 1.33 1.21 1.33
31 644 Радост Панева 2014 СК-КОСТЕНЕЦ 1.30 1.28 1.30
32 435 Ванеса Минчева 2015 АК Бета Пърформанс 1.13 1.10 1.13
33 432 Рая Францова 2015 АК Бета Пърформанс 1.10 X 1.10
  799 Никол Петрова 2014 СКЛА ВАСИЛ ЛЕВСКИ САНДАНСКИ     DNS
  402 Рая  Христова 2014 СК "Дарко Тим" - София      DNS
  404 Маргарита  Славова 2014 СК "Дарко Тим" - София      DNS
  506 Ивана Спасова 2015 Приорити спорт     DNS

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS 12.12.2021г - гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60м
1   09.035 Камен Унков   628 Атлетическa лига 2021
2   09.736 Виктор Караджов   685
3   11.015 Стефан Минков   682
4   11.039 Даниел Йончев   627
5   11.289 Емилиян Костадинов   987
6   11.432 Радена Ангелова   386
7   11.828 Марио Антонов   626
8   12.327 Боян Вандов   983
9   12.342 Захари Томов   350
10   12.461 Габриела Тагарева   535
11   17.672 Василена Богданова   382
12   19.980 Ивана Кирилова   385
13   23.979 Георги Костадинов   959
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Heat Lane Time First Name Last name Team ID/BIB # TFRRS  гр.София - КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - 60м ветерани мъже  
1   08.091 Мариан  Стоянов М45 349  мастер турнир 2021
2   08.163 Милен Николов М50 341
3   08.211 Свилен Митрофанов М55 344
4   08.216 Ивелин Симеонов М45 251
5   08.259 Латин Костов М50 345
6   09.408 Ивелин Иванов М40 348
7   09.682 Николай Божков М50 343
8   12.355 Koнстантин Костов М70 340
      Денислав Демирев М35 347
      Филип Пенчев М40 346
      Венцислав Спаийски М45 342